Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
79 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 79 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:έχω μια απορία
η αδελφή μου έχει παντρευτεί ένα πολύ καλό παιδί. έχει ένα ελάττωμα. είναι καθολικός. συνεχίζω να του μιλάω επειδή είναι χριστιανός ή του κόβω την καλημέρα επειδή είναι καθολικός χριστιανός;
Η “γενοκτονία” του Ελληνικού λαού………… - Σελίδα 5 4872 Η “γενοκτονία” του Ελληνικού λαού………… - Σελίδα 5 4872 Η “γενοκτονία” του Ελληνικού λαού………… - Σελίδα 5 4872 αχαχχαχα

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:
florentiab έγραψε:έχω μια απορία
η αδελφή μου έχει παντρευτεί ένα πολύ καλό παιδί. έχει ένα ελάττωμα. είναι καθολικός. συνεχίζω να του μιλάω επειδή είναι χριστιανός ή του κόβω την καλημέρα επειδή είναι καθολικός χριστιανός;
καλε τι ρωτας???του κοβεις την καλημερα και οτι αλλο εχει το παιδι!!! Very Happy


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
επίσης να αναφέρω οτι δεν είμαι 100% ελληνίδα. η γιαγιά μου ήταν Βελγίδα και καθολική.
να πέσω στην πυρά μόνη μου ή θα με ρίξετε εσείς; Smile

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:
florentiab έγραψε:έχω μια απορία
η αδελφή μου έχει παντρευτεί ένα πολύ καλό παιδί. έχει ένα ελάττωμα. είναι καθολικός. συνεχίζω να του μιλάω επειδή είναι χριστιανός ή του κόβω την καλημέρα επειδή είναι καθολικός χριστιανός;
καλε τι ρωτας???του κοβεις την καλημερα και οτι αλλο εχει το παιδι!!! Very Happy


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
επίσης να αναφέρω οτι δεν είμαι 100% ελληνίδα. η γιαγιά μου ήταν Βελγίδα και καθολική.
να πέσω στην πυρά μόνη μου ή θα με ρίξετε εσείς; Smile

Φλώρααααα!! ενα ενα μας τα ξεφουρνίζεις τα ελαττωματα σου....
απο δω και στο εξης σε παρακαλω να μην μου ξαναμιλησεις γιατι φοβαμαι πως θα με προσηλυτίσεις και εμενα και το παιδι μου!!! cyclops

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
florentiab έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:
florentiab έγραψε:έχω μια απορία
η αδελφή μου έχει παντρευτεί ένα πολύ καλό παιδί. έχει ένα ελάττωμα. είναι καθολικός. συνεχίζω να του μιλάω επειδή είναι χριστιανός ή του κόβω την καλημέρα επειδή είναι καθολικός χριστιανός;
καλε τι ρωτας???του κοβεις την καλημερα και οτι αλλο εχει το παιδι!!! Very Happy


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
επίσης να αναφέρω οτι δεν είμαι 100% ελληνίδα. η γιαγιά μου ήταν Βελγίδα και καθολική.
να πέσω στην πυρά μόνη μου ή θα με ρίξετε εσείς; Smile

Φλώρααααα!! ενα ενα μας τα ξεφουρνίζεις τα ελαττωματα σου....
απο δω και στο εξης σε παρακαλω να μην μου ξαναμιλησεις γιατι φοβαμαι πως θα με προσηλυτίσεις και εμενα και το παιδι μου!!! cyclops


ντρεπόμανΕ! Very Happy
ούτε στον άνδρα μου τα είχα πει. του τα ξεφούρνισα μετά το γάμο Laughing

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
arkoudaki έγραψε:κι όμως είδατε πόσοι πήγαν και ψήφισαν για το Βενιζέλο?και η παροιμία λέει"όπως έστρωσε θα κοιμηθεί" κι εγώ αναρρωτιέμαι "γιατί εγώ να κοιμηθώ όπως στρώνουν όλοι αυτόι που του ψηφίζουν?"
μα τι σκατα εχουν στο κεφαλι τους απορω.εγω επαθα πλακα που τον χειροκροταγανε τον ελεεινο τον χοντρομπαλα.
Ειμαστε για τα μπαζα μου φαινετε Very Happy Very Happy Very Happy

οχι μονο τον ψηφισαν αλλα και πληρωναν κιολας!!!!

elena25 έγραψε:Κορίτσια, μην τα μπλέκετε, η θρησκεία είναι κάτι πολύ προσωπικό. Μην κατηγοριοποιείτε τους ανθρώπους. Δεν υπάρχει μόνο το άσπρο και το μαύρο. Αυτά στην τελική δεν είναι καν χρώματα! Υπάρχει και το γκρι!

Όσο για τους Χρυσαυγίτες, πραγματικά οι απόψεις τους με βρίσκουν εντελώς αντίθετη. Γνώριζα ένα νέο παιδί που υποστήριζε το κόμμα αυτό και συζητούσαμε. Είχε πει "αν γίνει πόλεμος στην Ελλάδα και με καλέσουν να παρουσιαστώ το πρώτο που θα κάνω είναι να πάω να σκοτώσω καμιά δεκαριά Αλβανούς και μετά θα πάω στη μονάδα μου". Και η απάντησή του όταν τον ρώτησα γιατί ήταν "αυτοί δεν είναι άνθρωποι, γιατί να τους λυπηθώ;" Είχα μείνει έτσι:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλα οι Χρυσαυγιτες ειναι μεγαλο κεφαλαιο.....

florentiab έγραψε:έχω μια απορία
η αδελφή μου έχει παντρευτεί ένα πολύ καλό παιδί. έχει ένα ελάττωμα. είναι καθολικός. συνεχίζω να του μιλάω επειδή είναι χριστιανός ή του κόβω την καλημέρα επειδή είναι καθολικός χριστιανός;

απορω πως επιτρεψατε το γαμο!!!

106Η “γενοκτονία” του Ελληνικού λαού………… - Σελίδα 5 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Τετ Μαρ 28, 2012 2:23 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα εκανες και το ειπες μετα τον γαμο γιατι θα εμενες στο ραφι!ποιος θα σε επαιρνε καυμενηηηηηηη???

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:καλα εκανες και το ειπες μετα τον γαμο γιατι θα εμενες στο ραφι!ποιος θα σε επαιρνε καυμενηηηηηηη???


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
έχω λιώσει στο γέλιο!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:
florentiab έγραψε:έχω μια απορία
η αδελφή μου έχει παντρευτεί ένα πολύ καλό παιδί. έχει ένα ελάττωμα. είναι καθολικός. συνεχίζω να του μιλάω επειδή είναι χριστιανός ή του κόβω την καλημέρα επειδή είναι καθολικός χριστιανός;
καλε τι ρωτας???του κοβεις την καλημερα και οτι αλλο εχει το παιδι!!! Very Happy


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
επίσης να αναφέρω οτι δεν είμαι 100% ελληνίδα. η γιαγιά μου ήταν Βελγίδα και καθολική.
να πέσω στην πυρά μόνη μου ή θα με ρίξετε εσείς; Smile

εσυ κοπελια εισαι η ντροπη του forum!!!!

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nena έγραψε:
andith έγραψε:Το θεμα της ειναι πατρις-θρησκεια-οικογενεια! μ'αυτα και μ'αυτα μπαινει η χρυση αυγη στη βουλη στις επομενες εκλογες!
Ε, θα μας πηδ**ει η Χ.Α. και θα κανουμε πολλα παιδια, Ελληνοπουλα και θα λυσουμε και το δημογραφικο, μαζι με το μεταναστευτικο.

Μπουμπουκιτσα, δεν ξερω σε ποια χωρα εχεις ζησει, αλλά η Σουηδία, πληθυσμιακα ειναι στα ιδια επίπεδα με εμας. Η Ολλανδία εχει λιγοτερο πληθυσμο απο εμάς.
Τι ειναι αυτο που κάνει κάποιες κοινωνίες ανεκτικότερες στους μετανάστες? Η ύπαρξη κοινωνικών υποδομών για τους μεν και τους δε. Δηλαδή κάτι που καθορίζεται απο την κυβέρνηση. Κατ'επέκταση απο την ψήφο του λαου.
Το θέμα ξεκινάει οταν αυτή η ψηφος δεν ειναι προϊόν σωστης και πολύπλευρης ενημέρωσης. Προσωπικά δεν κατακρίνω τις αξίες των παλιών, αλλά τους καταλογίζω ένα τεραστιο -κατα τη γνωμη μου- λάθος: τα κριτηρια με τα οποία χάριζαν την ψηφο τους στο κόμμα που υποστηριζαν ηταν εντελώς, μα εντελως λανθασμένα, στην πλειοψηφια τους. Οι μεν ψηφιζαν ΠΑΣΟΚ διοτι τοσα χρονια ειχαν δεξια κυβερνηση, και ειχαν δικαιωμα να φανε και οι σοσιαλιστες, οι δε ψηφιζαν ΝΔ διοτι τα "ΠΑΣΟΚια" φαγανε τα παντα και σειρα εχουν τωρα να φανε και οι δεξιοι. Κι εμεις (ο λαος εννοω) μαλωναμε για το ποιος θα φαει τα περισσοτερα - χωρις καν να τρωμε εμεις απο το μεριδιο, ε?

Μεσα σε όλα αυτα καλλιεργηθηκε κι ενα κλιμα αριστεροφοβίας, πολλοι εχουν μεινει ακομα στη φάση όπου το να εισαι αριστερος ηταν παρανομο, όπως και το να ακους Θεοδωρακη πχ. Επίσης, φερεται και ως παράδειγμα ο ολοκληρωτικος κομμουνισμος της Σ. Ενωσης και το φασιστοκομμουνιστικο συστημα της Κορέας, λες και αν κυβερνησει ενα αριστερο κομμα θα μας στειλουν στη Σιβηρία και θα μας απαγορεψουν να βλέπουμε MTV και CNN. Δεν παροτρύνω κανεναν να ψηφίσει αριστερα, ουτε υποστηριζω οτι αν ερθουν αυτοι στην εξουσια όλα θα ειναι ρόδινα και με μιας θα λυθουν ολα μας τα προβλήματα. Αλλά η δεξια και ο υπαρκτος σοσιαλισμος (λεμε τωρα) απετυχαν παταγωδως. Αν τους ξαναβγάλουμε, θα πετυχουν?? Πόσες φορες πρεπει να ξανακάνουμε το ιδιο πειραμα μεχρι να πειστουμε οτι δεν δουλεύει???

Επανερχομαι στο θεμα λεγοντας πως το κλιμα αριστεροφοβίας ενισχυει την εθνικιστικη αντιληψη οτι σαν εμας κανενας, και πως όλα τα στραβα γινονται με σκοπο να μας αφανισουν. Το ξαναειπα πιο πανω, αυτο εχει ως στοχο τη συσπειρωση του λαου, ωστε να ψηφιστει η πιο συντηρητική παράταξη (να φερω το παραδειγμα του Μπους του νεωτερου, ενος απο του πιο ηλιθιους προεδρους, και ανθρωπους, στην ιστορια της Αμερικής, του οποίου η δημοτικοτητα ανεβηκε κατακορυφα μόλις παρουσιαστηκε η "αορατη απειλη" με την τραγικη 11η Σεπτεμβριου 2001).

Μας κάνουν να πιστεύουμε, ηλιθιωδως, οτι αυτος που θα βγει θα εχει ως σκοπο τη διασωση του Ελληνισμου, οτι θα πατησει πόδι στους κατακτητες, οτι ο λαος μας εχει αντεξει και ξεπερασει πολλά δεινα, θα αντεξει κι αυτο. Ξεχνανε όμως πως ο λαος που άντεξε τα δεινα, τα αντεξε γιατι πάλεψε, εναντιωθηκε, επαναστατησε, πολέμησε. Δεν καθοταν σε ένα καναπε επαναπαυόμενος οτι οι 300 βΟλευτες που ψηφισε θα κάνουν τη δουλεια που αλλιως θα καλούταν να κάνει ο ιδιος.

Η δημοκρατία απαιτει ΠΛΗΡΗ κ ΣΩΣΤΗ ενημέρωση για τη ληψη αποφάσεων. Εμεις βαριόμαστε του θανατα να ενημερωθουμε, οποτε ορίζουμε αντιπροσωπους να ενημερωνονται και να αποφασίζουν αυτοι για εμας. Αλλά αυτοι προτιμουν να κοιταξουν το τομαρι τους παρα το τομαρι μας. Παρόλα αυτα εμεις συνεχιζουμε το τροπάρι μας, διοτι ετσι μας βολεύει...

Αν ειναι να πάρουμε κάτι απο τους παλιους, ας ειναι η εναντίωση τους σε οποιονδήποτε κατακτητη. Παλια ηταν οι Τουρκοι, μετα οι Γερμανοι, τωρα ειναι ο ιδιος ο κακος μας εαυτος. Αυτον πρεπει να αποτινάξουμε αγαπητη μπουμπουκιτσα.
Δεν υπάρχει κανενα μυστικο σχεδιο συνωμωσίας που θελει να αφανίσει τον Ελληνισμο. Άσε που δεν βλέπω και το λόγο να θελησει κάποιος να αφανισει τον Νεοέλληνα...

Respect Respect Respect Respect Η “γενοκτονία” του Ελληνικού λαού………… - Σελίδα 5 417472

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
florentiab έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:
florentiab έγραψε:έχω μια απορία
η αδελφή μου έχει παντρευτεί ένα πολύ καλό παιδί. έχει ένα ελάττωμα. είναι καθολικός. συνεχίζω να του μιλάω επειδή είναι χριστιανός ή του κόβω την καλημέρα επειδή είναι καθολικός χριστιανός;
καλε τι ρωτας???του κοβεις την καλημερα και οτι αλλο εχει το παιδι!!! Very Happy


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
επίσης να αναφέρω οτι δεν είμαι 100% ελληνίδα. η γιαγιά μου ήταν Βελγίδα και καθολική.
να πέσω στην πυρά μόνη μου ή θα με ρίξετε εσείς; Smile

Φλωρα ολο διχαζεις το forum!αυτο βλεπω εγω!μια με το αν το ονομα σου γραφετε με ο ή ω και τωρα αυτο????? ε, οχι!! Η “γενοκτονία” του Ελληνικού λαού………… - Σελίδα 5 893968
lol!!

moroulou

moroulou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια μου....καποιες σελιδες πιο πανω πηγα δειλα-δειλα να πω καποια πραγματα,αλλα αφου ειδα οτι το θεμα πηγε στην πολιτικη και αφου η ζωη μας ειναι και εξαρταται απο αυτην,θα τα πω και χοντρα.τα παραγματα λοιπον ηταν προσχεδιασμενα να γινουν ετσι,δηλ να εχουμε οικονομικη κριση,να χρωσταμε,να δανειζομαστε κοκ...γιατι τους συμφερει.η γερμανια εχει ανθισει τωρα.εφοσον λοιπον μπηκαμε στην ευρ.ενωση ειμαστε υποχρεομενοι να τους ακολουθουμε,να υπογραφουμε,να αφηνομαστε σαυτους...οπως και τωρα ειναι προγραμματισμενο να βγει η ΝΔ για να μπορεσουν να συνεχισουν το εργο τους...η μονη λυση αγαπητες μου ειναι να ψηφισουμε ενα αριστερο κομμα κ συγκεκριμενα αυτο που διαφωνουσε εξαρχης να ψηφηστουν μνημονια και ενα σωρο αλλα...κοριτσια μου πρεπει να αντιδρασουμε,δυστυχως δεν γινετε διαφορετικα.μας περιμενουν δυσκολα χρονια...και τουλαχιστον εγω δεν ειχα τετοια ονειρα για τη ζωη μου,για τους ανθρωπους που αγαπω και τους βλεπω να ζουν μιζερα,για το παιδακι μου που θα ζησει στερημενο και με ενα μπαμπα κατσουφη γιατι δεν εχει δουλεια...ειναι κριμα κ αδικο....

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ δε θα απαντήσω σε τίποτα απ'όσα γράψατε γιατί δε το επιθυμώ.

Θα παραθέσω μονάχα αυτό το λινκ στο οποίο έπεσα τυχαία στο φέισμπουκ και όχι απλά με έχει εξοργίσει..

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πω πω ένα θέμα τρομερό!
Ας ανακεφαλαιώσουμε:

1. Δεν μιλάμε (ουτε καν κοιτάμε) αλλόθρησκους. Επιτρέπεται η συναναστροφή μόνο με Έλληνες Ορθόδοξους (κατα προτίμηση να έχουν αγοράσει τηλεφωνικά εγκυκλοπαίδεια απο τον Άδωνη)

2. Όπου σταθούμε και όπου βρεθούμε πολλαπλασιαζόμαστε σαν αμοιβάδες. Λέω αμοιβάδες γιατί δεν έχει καμμία ισχύ η γνώμη του συζύγου, Shocked γυναίκες είμαστε, μπορούμε! Shocked Shocked

3. Δεν υπάρχει ζωή σε άλλον πλανήτη.
οκ, το ότι το δικό μας ηλιακό σύστημα είναι μικρότερο απο κουκίδα, τι κουκίδα, ηλεκτρόνιο! σχετικά με γαλαξίες που ούτε καν φανταζόμαστε οτι υπάρχουν, το δεχόμαστε σωστά? Ε καλά και να μη θέλαμε δεν μπορούμε να ακυρώσουμε την ΝΑΣΑ. Ρε παιδιά,
υπάρχει ζωή σε άλλον πλανήτη.-
Δεν ξέρω σε ποιά μορφή, πως θα μπορούσα άλλωστε να ξέρω? Εδώ δεν ξέρουν αυτές που έχουν συνεχή επικοινωνία με τον Πανάγαθο & τις ενημερώνει για τα σχέδια του αμεσότατα :p

4. Αν θες να λέγεσαι ήρωας σα γονιός και να σε θαυμάζουν χρυσαυγίτες χουντικοί κάνε 76 παιδιά (τετράδυμα σε κάθε εγκυμοσύνη - τι σημαίνει δε μπορείς ρε? Μπορείς! πάρε και μια εγκυκλοπαίδεια του Άδωνη να σε βοηθήσει) και μάθε τα να είναι ξενοφοβικά & απόλυτα ρατσιστικά. Μάθε τα μεγαλώνωντας να πιστεύουν πωε είναι ανώτερα μόνο και μόνο επειδή γεννήθηκαν σε ορισμένα σύνορα και όχι γιατί αξίζουν να ξεχωρίζουν. Μάθε τα να φοβούντε να πλησιάζουν τον άλλον άνθρωπο, κοιτώντας τον σαν απόβρασμα αν δεν είναι Έλληνας ή Ορθόδοξος.

5. Μάθε επίσης τα παιδιά σου πως ο δρόμος για την αρετή δεν χρήζει καμμίας σκέψης. Αρκεί να καταπίνεις ότι σου πετάνε και να σκύβεις όταν κάνεις τον μεγάλο σταυρό.

6. Α, παραλίγο να το ξεχάσω, το σημαντικότερο! Ποτέ, μα ποτέ μα ποτέ μην βοηθήσεις άνθρωπο που έχει την ανάγκη σου & δεν πληρεί προϋποθέσεις. Τι πάει να πει πεινάει? Τι πάει να πει δεν έχει πόδι? Τι πάει να πει δεν έχει να ταίσει τα παιδιά του? Πρώτα να βαφτιστεί Χριστιανός Ορθόδοξος, μετά να πάει να ασπρίσει αν είναι μελαμψός, μετά να γυρίσει στην χώρα του & μετά, αν ευθυγραμμιστούν οι πλανήτες θα του δείξεις το χρυσό σου δόντι.

και τέλος (7) , μην κάνετε παρέα με την Φλώρα :p

Ε ρε καλοριφέρ που χρειάζονται μερικές...... Η “γενοκτονία” του Ελληνικού λαού………… - Σελίδα 5 679259 Η “γενοκτονία” του Ελληνικού λαού………… - Σελίδα 5 679259

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
andith έγραψε:
Το θεμα της ειναι πατρις-θρησκεια-οικογενεια! μ'αυτα και μ'αυτα μπαινει η χρυση αυγη στη βουλη στις επομενες εκλογες!


καλά λίγο έλειψα και το συρίσατε στο πολιτικό???


αndith κοπέλα μου για προσεχε λίγο τι λες!!!

μπαίνεις ξαφνικα και κανεις δηλώσεις εντυπωσιαμού!!...

τι ειναι αυτα τα πράγματα???

πια χρυση αυγη???..

απαραδεκτο να βγαζεις τετοια συμπερασματα..να πετας μια φραση εστι κυνικά και να χαλας ολοκληρο θεμα...


το θρηκεια -πατριδα- οικογενεια..εγινε αναφορα μοναχα μια φορα οταν μιλαγαμε για συγκεκριμενα βιβλια..

προσοχη οταν λεμε τετοια βαρια πραγματα...

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Η Ζωή, μαθήτρια Γυμνασίου, γράφει και βάζει τα γυαλιά σ'αυτούς που τα χρειάζονται--->
http://kokinorodo.blogspot.com/2012/03/blog-post_28.html
Smile

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:Πω πω ένα θέμα τρομερό!
Ας ανακεφαλαιώσουμε:

1. Δεν μιλάμε (ουτε καν κοιτάμε) αλλόθρησκους. Επιτρέπεται η συναναστροφή μόνο με Έλληνες Ορθόδοξους (κατα προτίμηση να έχουν αγοράσει τηλεφωνικά εγκυκλοπαίδεια απο τον Άδωνη)

2. Όπου σταθούμε και όπου βρεθούμε πολλαπλασιαζόμαστε σαν αμοιβάδες. Λέω αμοιβάδες γιατί δεν έχει καμμία ισχύ η γνώμη του συζύγου, Shocked γυναίκες είμαστε, μπορούμε! Shocked Shocked

3. Δεν υπάρχει ζωή σε άλλον πλανήτη.
οκ, το ότι το δικό μας ηλιακό σύστημα είναι μικρότερο απο κουκίδα, τι κουκίδα, ηλεκτρόνιο! σχετικά με γαλαξίες που ούτε καν φανταζόμαστε οτι υπάρχουν, το δεχόμαστε σωστά? Ε καλά και να μη θέλαμε δεν μπορούμε να ακυρώσουμε την ΝΑΣΑ. Ρε παιδιά,
υπάρχει ζωή σε άλλον πλανήτη.-
Δεν ξέρω σε ποιά μορφή, πως θα μπορούσα άλλωστε να ξέρω? Εδώ δεν ξέρουν αυτές που έχουν συνεχή επικοινωνία με τον Πανάγαθο & τις ενημερώνει για τα σχέδια του αμεσότατα :p

4. Αν θες να λέγεσαι ήρωας σα γονιός και να σε θαυμάζουν χρυσαυγίτες χουντικοί κάνε 76 παιδιά (τετράδυμα σε κάθε εγκυμοσύνη - τι σημαίνει δε μπορείς ρε? Μπορείς! πάρε και μια εγκυκλοπαίδεια του Άδωνη να σε βοηθήσει) και μάθε τα να είναι ξενοφοβικά & απόλυτα ρατσιστικά. Μάθε τα μεγαλώνωντας να πιστεύουν πωε είναι ανώτερα μόνο και μόνο επειδή γεννήθηκαν σε ορισμένα σύνορα και όχι γιατί αξίζουν να ξεχωρίζουν. Μάθε τα να φοβούντε να πλησιάζουν τον άλλον άνθρωπο, κοιτώντας τον σαν απόβρασμα αν δεν είναι Έλληνας ή Ορθόδοξος.

5. Μάθε επίσης τα παιδιά σου πως ο δρόμος για την αρετή δεν χρήζει καμμίας σκέψης. Αρκεί να καταπίνεις ότι σου πετάνε και να σκύβεις όταν κάνεις τον μεγάλο σταυρό.

6. Α, παραλίγο να το ξεχάσω, το σημαντικότερο! Ποτέ, μα ποτέ μα ποτέ μην βοηθήσεις άνθρωπο που έχει την ανάγκη σου & δεν πληρεί προϋποθέσεις. Τι πάει να πει πεινάει? Τι πάει να πει δεν έχει πόδι? Τι πάει να πει δεν έχει να ταίσει τα παιδιά του? Πρώτα να βαφτιστεί Χριστιανός Ορθόδοξος, μετά να πάει να ασπρίσει αν είναι μελαμψός, μετά να γυρίσει στην χώρα του & μετά, αν ευθυγραμμιστούν οι πλανήτες θα του δείξεις το χρυσό σου δόντι.

και τέλος (7) , μην κάνετε παρέα με την Φλώρα :p

Ε ρε καλοριφέρ που χρειάζονται μερικές...... Η “γενοκτονία” του Ελληνικού λαού………… - Σελίδα 5 679259 Η “γενοκτονία” του Ελληνικού λαού………… - Σελίδα 5 679259

αμαν εσυ υπερβολικιά Razz Razz

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
Η Ζωή, μαθήτρια Γυμνασίου, γράφει και βάζει τα γυαλιά σ'αυτούς που τα χρειάζονται--->
http://kokinorodo.blogspot.com/2012/03/blog-post_28.html
Smile


πολυ ωραιο το λινκ!!!!και το κοριτσι τα λεει πολυ ομορφα!!!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
chicken έγραψε:Πω πω ένα θέμα τρομερό!
Ας ανακεφαλαιώσουμε:

1. Δεν μιλάμε (ουτε καν κοιτάμε) αλλόθρησκους. Επιτρέπεται η συναναστροφή μόνο με Έλληνες Ορθόδοξους (κατα προτίμηση να έχουν αγοράσει τηλεφωνικά εγκυκλοπαίδεια απο τον Άδωνη)

2. Όπου σταθούμε και όπου βρεθούμε πολλαπλασιαζόμαστε σαν αμοιβάδες. Λέω αμοιβάδες γιατί δεν έχει καμμία ισχύ η γνώμη του συζύγου, Shocked γυναίκες είμαστε, μπορούμε! Shocked Shocked

3. Δεν υπάρχει ζωή σε άλλον πλανήτη.
οκ, το ότι το δικό μας ηλιακό σύστημα είναι μικρότερο απο κουκίδα, τι κουκίδα, ηλεκτρόνιο! σχετικά με γαλαξίες που ούτε καν φανταζόμαστε οτι υπάρχουν, το δεχόμαστε σωστά? Ε καλά και να μη θέλαμε δεν μπορούμε να ακυρώσουμε την ΝΑΣΑ. Ρε παιδιά,
υπάρχει ζωή σε άλλον πλανήτη.-
Δεν ξέρω σε ποιά μορφή, πως θα μπορούσα άλλωστε να ξέρω? Εδώ δεν ξέρουν αυτές που έχουν συνεχή επικοινωνία με τον Πανάγαθο & τις ενημερώνει για τα σχέδια του αμεσότατα :p

4. Αν θες να λέγεσαι ήρωας σα γονιός και να σε θαυμάζουν χρυσαυγίτες χουντικοί κάνε 76 παιδιά (τετράδυμα σε κάθε εγκυμοσύνη - τι σημαίνει δε μπορείς ρε? Μπορείς! πάρε και μια εγκυκλοπαίδεια του Άδωνη να σε βοηθήσει) και μάθε τα να είναι ξενοφοβικά & απόλυτα ρατσιστικά. Μάθε τα μεγαλώνωντας να πιστεύουν πωε είναι ανώτερα μόνο και μόνο επειδή γεννήθηκαν σε ορισμένα σύνορα και όχι γιατί αξίζουν να ξεχωρίζουν. Μάθε τα να φοβούντε να πλησιάζουν τον άλλον άνθρωπο, κοιτώντας τον σαν απόβρασμα αν δεν είναι Έλληνας ή Ορθόδοξος.

5. Μάθε επίσης τα παιδιά σου πως ο δρόμος για την αρετή δεν χρήζει καμμίας σκέψης. Αρκεί να καταπίνεις ότι σου πετάνε και να σκύβεις όταν κάνεις τον μεγάλο σταυρό.

6. Α, παραλίγο να το ξεχάσω, το σημαντικότερο! Ποτέ, μα ποτέ μα ποτέ μην βοηθήσεις άνθρωπο που έχει την ανάγκη σου & δεν πληρεί προϋποθέσεις. Τι πάει να πει πεινάει? Τι πάει να πει δεν έχει πόδι? Τι πάει να πει δεν έχει να ταίσει τα παιδιά του? Πρώτα να βαφτιστεί Χριστιανός Ορθόδοξος, μετά να πάει να ασπρίσει αν είναι μελαμψός, μετά να γυρίσει στην χώρα του & μετά, αν ευθυγραμμιστούν οι πλανήτες θα του δείξεις το χρυσό σου δόντι.

και τέλος (7) , μην κάνετε παρέα με την Φλώρα :p

Ε ρε καλοριφέρ που χρειάζονται μερικές...... Η “γενοκτονία” του Ελληνικού λαού………… - Σελίδα 5 679259 Η “γενοκτονία” του Ελληνικού λαού………… - Σελίδα 5 679259

αμαν εσυ υπερβολικιά Razz Razz



ΠΟΛΥ ΑΝΏΡΙΜΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΤΟ....ΓΕΛΟΊΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ....
ΑΝ ΕΧΕΙς ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΕΞΥΠΝΑΔΕς ΟΚ....

ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥς!!
ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΕΞΗ ΕΙΝΑΙ ΕΙΡΩΝΙΕς ΚΑΙ Π@@@ΡΙΕς...ΔΥΣΤΗΧΩς ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΠΙΟ ΕΥΓΕΝΙΚΑ...
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ...

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou-boukitsa έγραψε:...........................................................


ΠΟΛΥ ΑΝΏΡΙΜΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΤΟ....ΓΕΛΟΊΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ....
ΑΝ ΕΧΕΙς ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΕΞΥΠΝΑΔΕς ΟΚ....

ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥς!!
ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΕΞΗ ΕΙΝΑΙ ΕΙΡΩΝΙΕς ΚΑΙ Π@@@ΡΙΕς...ΔΥΣΤΗΧΩς ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΠΙΟ ΕΥΓΕΝΙΚΑ...
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ...

Δυστυχώς περιέχει αλήθειες για την θέση σου & είναι σχετικότατο Post με το θέμα. Εννοείτε πως είναι υπερβολικό, όπως και κάθε σάτιρα, αλλά αφού ενοχλήθηκες, φαντάσου πόσο μέσα έπεσα. Λυπάμαι πραγματικά γιαυτό.

Για εξυπνάδες πάντα έχω όρεξη, αρκεί ο αποδέκτης να είναι συμβατός και να μπορεί να τις αποδεχτεί.

Α και μην κεφαλαία εμένα μη γίνουμε απο δεκαπέντε χωριά.

Φιλικά πάντα, Ευλόγησον

p.s. αν τα δικά μου σου φάνηκαν παπαριές καλή μου, εγώ με τα δικά σου τι πρέπει να πω η δόλια που ακόμα να συνέλθω? Bασικά τίποτα δεν θα πω, εγώ είμαι καλή χριστιανή εν αντιθέση. Η “γενοκτονία” του Ελληνικού λαού………… - Σελίδα 5 536304

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ...[/color]

Μαλλον τελικα δεν διαβαζεις τιποτα απο τα θεματα που η ιδια ανοιγεις παρα μοβνο τα δικα σου!

Γιατι ολα οσα εγραψε το κοτοπουλακι ειναι ολα οσα αφηνεις να εννοειθουν καιρο τωρα και σε πολλα διαφορετικα θεματα!!

Και για να σε προλαβω τα εχω δια βασει ολα αλλα επειδη κουραστικα να αντιλογω με τα ιδια ατομα αποφασισα να μην απαντησω μεχρι πρότινος!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ...[/color]

Μαλλον τελικα δεν διαβαζεις τιποτα απο τα θεματα που η ιδια ανοιγεις παρα μοβνο τα δικα σου!

Γιατι ολα οσα εγραψε το κοτοπουλακι ειναι ολα οσα αφηνεις να εννοειθουν καιρο τωρα και σε πολλα διαφορετικα θεματα!!

Και για να σε προλαβω τα εχω δια βασει ολα αλλα επειδη κουραστικα να αντιλογω με τα ιδια ατομα αποφασισα να μην απαντησω μεχρι πρότινος!


ΞΕΡΩ ΠΟΛΎ ΚΑΛΑ ΤΙ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΤΙ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΖΩ..

ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕς ΑΛΛΕς ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟΜΟΝΏΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΠΑΡΆΓΕΤΑΙ ...

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ...

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΑς ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ...
ΟΠΟΙΟς ΔΕΝ ΜΕ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥς ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΜΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥ....
ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΑΠΟΜΟΝΏΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΜΑς ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΟΙΔΙΑ...

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ,,,ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ Η ΑΠΟΨΗ ΜΕΡΙΚΩΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΜΕ ΤΗς ΣΥΝΤΟΝΗΣΤΡΙΑς ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΩ ΠΟΤΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΜΟΥ...




Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
Vivian έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ...[/color]

Μαλλον τελικα δεν διαβαζεις τιποτα απο τα θεματα που η ιδια ανοιγεις παρα μοβνο τα δικα σου!

Γιατι ολα οσα εγραψε το κοτοπουλακι ειναι ολα οσα αφηνεις να εννοειθουν καιρο τωρα και σε πολλα διαφορετικα θεματα!!

Και για να σε προλαβω τα εχω δια βασει ολα αλλα επειδη κουραστικα να αντιλογω με τα ιδια ατομα αποφασισα να μην απαντησω μεχρι πρότινος!


ΞΕΡΩ ΠΟΛΎ ΚΑΛΑ ΤΙ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΤΙ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΖΩ..

ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕς ΑΛΛΕς ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟΜΟΝΏΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΠΑΡΆΓΕΤΑΙ ...

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ...

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΑς ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ...
ΟΠΟΙΟς ΔΕΝ ΜΕ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥς ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΜΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥ....
ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΑΠΟΜΟΝΏΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΜΑς ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΟΙΔΙΑ...

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ,,,ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ Η ΑΠΟΨΗ ΜΕΡΙΚΩΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΜΕ ΤΗς ΣΥΝΤΟΝΗΣΤΡΙΑς ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΩ ΠΟΤΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΜΟΥ...





Μπουμπουκιτσα μην κανεις σαν 5 χρονο που το αδικουνε! Ξερεις πολυ καλα οτι κατι προσωπικο μαζι σου δεν εχω και μαλιστα εχω ενδιαφερθει φιλικα για σενα με ενα μηνυμα που σου ειχα στειλει! Μην θυμομαστε μονο οτι μας βολευει!!

Και πρεπει να καταλαβεις κατι εχε οποιες αποψη θελεις μην προσπαθεις ομως ανοιγοντας 20 θεματα παρομοια να μας πείσεις για αυτες!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
andith έγραψε:

Φλωρα ολο διχαζεις το forum!αυτο βλεπω εγω!μια με το αν το ονομα σου γραφετε με ο ή ω και τωρα αυτο????? ε, οχι!! Η “γενοκτονία” του Ελληνικού λαού………… - Σελίδα 5 893968
lol!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ζούμε μεγάλες στιγμές χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

κυρία κοτοπουλίδου γέλασα πολύ, αν και δε με θες για παρέα Razz

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Από το δημοτικό σχολείο του γιου μου, μας έδωσαν σήμερα μία πρόσκληση, όπου μεταξύ των άλλων έγραφε:
"Τα τελευταία χρόνια το Ελληνικό σχολείο έχει μετατραπεί σε πολυπολιτισμικό αφού αποτελεί χώρο συνάντησης πολιτισμών.
Με αφορμή αυτό ο σύλλογος διδασκόντων και ο σύλλογος γονέων σας καλεί..........
Ελάτε να συζητήσουμε ώστε ο χώρος του σχολείου να γίνει χώρος συνάντησης και ανάδειξης της κάθε κουλτούρας, του κάθε πολιτισμού, της κάθε γλώσσας. Κάθε γλώσσα έχει δικαίωμα να ακουστεί, κάθε γονιός θέλουμε να συμμετέχει και να βρούμε τους καλύτερους τρόπους επικοινωνίας και επαφής.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ; ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ;"

Μετά τα αλβανικά ονόματα και έθιμα στο βιβλίο της γλώσσας, μας βρήκε και αυτό τώρα!

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou-boukitsa έγραψε:

ΞΕΡΩ ΠΟΛΎ ΚΑΛΑ ΤΙ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΤΙ ΘΕΜΑΤΑ ΒΑΖΩ..

ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕς ΑΛΛΕς ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟΜΟΝΏΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΠΑΡΆΓΕΤΑΙ ...

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ...

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΑς ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ...
ΟΠΟΙΟς ΔΕΝ ΜΕ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥς ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΜΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥ....
ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΑΠΟΜΟΝΏΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΜΑς ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΟΙΔΙΑ...

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ,,,ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ Η ΑΠΟΨΗ ΜΕΡΙΚΩΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΜΕ ΤΗς ΣΥΝΤΟΝΗΣΤΡΙΑς ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΩ ΠΟΤΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΜΟΥ...


Πουλάκι μου, αν έχεις επιχειρήματα παρέθεσέ τα. Μην ακυρώνεις έτσι τον συνομιλητή σου όμως. Είναι τουλάχιστον γελοίο και αναξιοπρεπές.

Η Βίβιαν δεν συμφωνεί έτσι γιατί ξύπνησε ένα πρωί και είπε ας συμφωνήσω σήμερα με το κοτόπουλο. Θεωρώ πως συμφωνεί γιατί μας έχεις κουράσει όλες. Αν δεν το καταλαβαίνεις και θέλεις να μην βλέπεις πέρα απο το δάχτυλό σου είναι δικό σου θέμα, όμως μην βαυκαλίζεις τον εαυτό σου μαυτό.
Είναι λογικό να σχολιάζουμε κάποιες απο τις εκφράσεις & όχι όλες, όπως και εσύ σε κάποιο άλλο πόστ φαντάζομαι δεν θα σχολιάσεις μέχρι και το "και"
Τέλος, δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου, δεν σε ξέρω κιόλας, αλλά λογικό δεν είναι όταν διαβάζω κάτι και μου πέφτουν τα καταπληκτικά κόκκινα μαλλιά μου να γουρλώνω τα μάτια και να σχολιάζω με τέτοιο ύφος?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις