Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
551 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 551 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!Τι κάνετε?Καλη επιτυχία σε όλες κορίτσια Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!!Εμείς θα κάνουμε αύριο Very Happy Very Happy !!
Καλά να περάσετε οσες φεύγετε σήμερα και όσες μείνετε εδω επίσης Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!Πάω να συνεχίσω τις δουλειές μου τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 585182 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 585182 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 585182 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 585182 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 585182 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 585182 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 585182 !!!!!

????????


Επισκέπτης
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΠΑΙΔΙΑ μας εκανε η πεθερα μου κατι τσουρεκια πωπωπω

(συνηθεια της ολη τη χρονια να μας τα κανει τσουρεκια αλλα το Πασχα αξιζει τουλαχιστον)

μουρλια θα παμε εκει για Πασχα Shocked και ειμαι και πολυ χαρουμενη γιατι εμαθα οτι ερχεται Θεσσαλονικη η Μαρινελλα με τη Νατασσα και το Θεο τον Πετρακη πωπωπω πως θελω να παω γμτ αλλα που? Ορθια δε μπορω, για τραπεζι δεν υπαρχουν money, να παρει!!!!!!!!!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
κατι δεν κανετε σωστα εσυ και η Αθηνά.. σεμιναρια θα σας κανω στις επομενες συναντησεις...ντρεπομαι πια που ειστε φιλες μου! αμαν πια!

διδαξε μας καθηγητρια!!!!!!!!!χαχαχαχα!!!!!!!!1

chicken έγραψε:
Γιά όλες σας το λέω Very Happy
και για εσάς και για τις άλλες, για όοοοολες που γνώρισα απο το φόρουμ & μιλάμε στο fb Very Happy
(έγινα γλυκανάλατη? ό μοντιέ! Cool )

και εγω χαρηκα πολυ για ολες!!!!!!!!!
αλλαξε τροπαριο....δεν σου παει το γλυκαναλατο!!!!!

καλησπερα!!!!!!!τι κανετε???εγω σημερα χωρις λογο ξυπνησα με τρελλα κεφια....και μετα εγιναν καλυτερα!!!!!
αντε να ερθει το στεφανι μου να με βοηθησει να φτιαξουμε τα σοκολατενια αβγουλακια μας!!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΈΝΑ θα σας πω,οικογενειακή μισή βέβαια συνάντηση,πόσο χαρούμενη είμαι...Πόσο χαρούμενη η μανούλα μου είναι...

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:ΈΝΑ θα σας πω,οικογενειακή μισή βέβαια συνάντηση,πόσο χαρούμενη είμαι...Πόσο χαρούμενη η μανούλα μου είναι...

γιατι μιση ?μπραβο που εισαι χαρουμενη σκατουλααααααααααααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy α Very Happy

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα!!Τι κάνετε?

Φτιάχνουμε με τη μικρή τη δευτερη δόση κουλουράκια και αύριο θα κάνουμε τσουρέκια!!
Η κουζίνα είναι σε άθλια κατάσταση αλλά δεν πειράζει!!!
Η μικρή είναι μέσα στη τρελή χαρά τραγουδάει και το πλάθω κουλουράκια τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 215994

http://changedyourlife.blogspot.com/

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:Καλησπέρα!!Τι κάνετε?

Φτιάχνουμε με τη μικρή τη δευτερη δόση κουλουράκια και αύριο θα κάνουμε τσουρέκια!!
Η κουζίνα είναι σε άθλια κατάσταση αλλά δεν πειράζει!!!
Η μικρή είναι μέσα στη τρελή χαρά τραγουδάει και το πλάθω κουλουράκια τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 215994
αχ τι καλαααααααααααααααααααααααααα

και του χρονουυυυυυυυυυυυυ Very Happy Very Happy Very Happy τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 215994

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
tatijana έγραψε:ΈΝΑ θα σας πω,οικογενειακή μισή βέβαια συνάντηση,πόσο χαρούμενη είμαι...Πόσο χαρούμενη η μανούλα μου είναι...

γιατι μιση ?μπραβο που εισαι χαρουμενη σκατουλααααααααααααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy α Very Happy

Γιατί λείπει η αδερφη μου,ο άλλος μου ο αδερφός κ ο μπαμπάς μου....Οι νύφες μου...Λείπει κόσμος κ ντουνιας,κ αν η άλλη ήταν σωστή θα έλεγα πως λείπουν κι αυτοί...

Όσο για κουλουρακια κτλ τα έκανε η μάνα μου.Του χρόνου θα βαφη με τον γιο μου τα αυγά να κάνουμε κ χαβαλέ,πρώτα ο Θεός,θα είναι κ πιο μεγάλος.Αχ,πόσο ευτυχισμένη είμαι....

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamavivo έγραψε:
elenalamprini έγραψε:Καλησπέρα!!Τι κάνετε?

Φτιάχνουμε με τη μικρή τη δευτερη δόση κουλουράκια και αύριο θα κάνουμε τσουρέκια!!
Η κουζίνα είναι σε άθλια κατάσταση αλλά δεν πειράζει!!!
Η μικρή είναι μέσα στη τρελή χαρά τραγουδάει και το πλάθω κουλουράκια τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 215994
αχ τι καλαααααααααααααααααααααααααα

και του χρονουυυυυυυυυυυυυ Very Happy Very Happy Very Happy τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 215994 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 215994

Ευχαριστώ!!!

http://changedyourlife.blogspot.com/

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ολο το φορουμ ψηνει σημερα???
μυρισε κουλουριαααααααααααααααααααααααααααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κρίμα να φεύγουν άδικα από την κωλοαρρώστια νέοι άνθρωποι.. Sad

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:Κρίμα να φεύγουν άδικα από την κωλοαρρώστια νέοι άνθρωποι.. Sad
iωαννα διαβασες για την κοπελιτσα που εφυγε?που ηταν 29?κριμα ρε γαμωτο κριμα Sad

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:ολο το φορουμ ψηνει σημερα???
μυρισε κουλουριαααααααααααααααααααααααααααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

και εγώ σήμερα τελικά κουλούρια, εχτές δεν πρόλαβα, κωλοβάρεσα πολύυυυυ!
Δεν κάνω πασχαλινά πάντως δεν μαρέσουν, κάνω της γιαγιάς μου & μαρέσουν πάαααααρα πολύ Very Happy

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
Lilliput έγραψε:Κρίμα να φεύγουν άδικα από την κωλοαρρώστια νέοι άνθρωποι.. Sad
iωαννα διαβασες για την κοπελιτσα που εφυγε?που ηταν 29?κριμα ρε γαμωτο κριμα Sad

πήγα στην κηδεία της.τώρα γύρισα, μέναμε στην ίδια γειτονιά.
χαμός γινόταν στην εκκλησία!
ας αναπαυτεί η ψυχούλα της..

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
mamavivo έγραψε:ολο το φορουμ ψηνει σημερα???
μυρισε κουλουριαααααααααααααααααααααααααααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

και εγώ σήμερα τελικά κουλούρια, εχτές δεν πρόλαβα, κωλοβάρεσα πολύυυυυ!
Δεν κάνω πασχαλινά πάντως δεν μαρέσουν, κάνω της γιαγιάς μου & μαρέσουν πάαααααρα πολύ Very Happy

ευγενια σου ευχομαι και του χρονου να τα φτιαχνεις με την βαλια σου... Very Happy .μμμμ..φερε και τιποτα απο εδω χρυσοχερα μουυυυυυυυυυυυυυ τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 215994

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:
mamavivo έγραψε:
Lilliput έγραψε:Κρίμα να φεύγουν άδικα από την κωλοαρρώστια νέοι άνθρωποι.. Sad
iωαννα διαβασες για την κοπελιτσα που εφυγε?που ηταν 29?κριμα ρε γαμωτο κριμα Sad

πήγα στην κηδεία της.τώρα γύρισα, μέναμε στην ίδια γειτονιά.
χαμός γινόταν στην εκκλησία!
ας αναπαυτεί η ψυχούλα της..
συλληπητηρια κοριτσακι ...πω πω ..ας αναπαυθει το κοριτσακι Sad Sad

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:

ευγενια σου ευχομαι και του χρονου να τα φτιαχνεις με την βαλια σου... Very Happy .μμμμ..φερε και τιποτα απο εδω χρυσοχερα μουυυυυυυυυυυυυυ τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 215994

και σήμερα μάλλον θα τα φτιάξω με την Βάλια μου Shocked , σε ευχαριστώ Βιβή μουυυυυ!

Δεν θέλω να έρθω ρε συ εκεί κάτ, νομίζω πως θα χρειαστεί να μείνω να δουλέψω και ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!! χαχαχαχαχχαχα

Πωπω, τώρα το είδα για την κοπέλα που πέθανε. Κρίμα ρε σεις....

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
mamavivo έγραψε:

ευγενια σου ευχομαι και του χρονου να τα φτιαχνεις με την βαλια σου... Very Happy .μμμμ..φερε και τιποτα απο εδω χρυσοχερα μουυυυυυυυυυυυυυ τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 215994

και σήμερα μάλλον θα τα φτιάξω με την Βάλια μου Shocked , σε ευχαριστώ Βιβή μουυυυυ!
ετοιμασου να μαζευεις κουλουρια,αλευρια απο χαμωωωωωωω
Δεν θέλω να έρθω ρε συ εκεί κάτ, νομίζω πως θα χρειαστεί να μείνω να δουλέψω και ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!! χαχαχαχαχχαχα
μπα δεν εχει μεινει τιποταααααααφερε σου λεωωωωωωωωωωωωΠωπω, τώρα το είδα για την κοπέλα που πέθανε. Κρίμα ρε σεις....

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Υγεία πάνω απ'όλα κορίτσια μου!!
Όλα τα άλλα έρχονται μετά..

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!Τι κάνετε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ?
Εγω τέλειωσα τις δουλειές μου έπλυνα και τα μαπλκόνια και κάτσαμε μετα το μεσημεριανό ήρθε και παρέα έξω για καφέ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!Ωραία ηταν Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!
Λίλι ας αναπαυεθί η ψυχούλα της..Τραγικά γεγονότα όμως αληθινά Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad !!
Ας έχουμε την υγειά μας!!!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πόσες ώρες απέμειναν για το μεσημέρι του Μ.Σαββάτου!?
Θέλω γάλα ρε κορίτσια.....
Μου καρφώθηκε τώρα.Τόσες μέρες ήμουν ήρεμη, τι λολάρα με 'πιασε? τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 679259 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 679259

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΟΛΥ!!ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ Κ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ,ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΣΕΤΕ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΦΥΓΕΤΑΙ ΘΑ ΠΑΤΕ ΚΑΠΟΥ!!ΕΜΕΙΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ Κ ΜΟΝΗ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΔΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 534787 ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ Κ ΔΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΛΑΙΠΟΡΗΣΟΥΜΕ

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΟΛΥ!!ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ Κ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ,ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΣΕΤΕ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΦΥΓΕΤΑΙ ΘΑ ΠΑΤΕ ΚΑΠΟΥ!!ΕΜΕΙΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ Κ ΜΟΝΗ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΔΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 534787 ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ Κ ΔΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΛΑΙΠΟΡΗΣΟΥΜΕ

ειδες-μαρινακι-μου-που-ολα-πηγαν-καλα;;;δοξα-το-θεο-εισαστε-γεροι-και-οι-δυο-και-εισαστε-στην-φωλιτσα-σας!!!τωρα-δεν-θα-χορτασετε-αγκαλιες!σιδερενιοι-να-εισαστε!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΟΛΥ!!ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ Κ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ,ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΣΕΤΕ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΦΥΓΕΤΑΙ ΘΑ ΠΑΤΕ ΚΑΠΟΥ!!ΕΜΕΙΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ Κ ΜΟΝΗ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΔΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 534787 ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ Κ ΔΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΛΑΙΠΟΡΗΣΟΥΜΕ

ειδες-μαρινακι-μου-που-ολα-πηγαν-καλα;;;δοξα-το-θεο-εισαστε-γεροι-και-οι-δυο-και-εισαστε-στην-φωλιτσα-σας!!!τωρα-δεν-θα-χορτασετε-αγκαλιες!σιδερενιοι-να-εισαστε!!!
ΑΧ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΝ ΞΑΝΑΖΗΣΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ Η ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ,Κ ΚΑΝΕΝΑ ΜΩΡΑΚΗ

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki να σου ζησει το μωρακι και καλη επιτυχια ευχομαι! τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 417472

...αλλη μια γεματη μερα τελειωσε-ετσι λεω- Wink ηρθαν οι νονες τα δωρα ανοιχτηκαν,προσωπακια γεματα χαρα! Very Happy Ψωνια,εκκλησια δουλειες..χρονος ουτε για φαγητο,αλλα ειμαι πολυ χαρουμενη νιωθω πληρης και ευχαριστημενη,το Πασχα θα παμε εκρομουλα!! τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #28 - Σελίδα 23 654316 Σωνει πια με τις σουβλες τα κοκορετσια την κουραση και τις ατελειωτες τσουγκρες με τα πεθερικα..δεν με νοιαζει ας πανε οπου θελουν στην τελικη! Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις