Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσακια μου!!!!!! flower
τι κανετε...ολες καλα????? Very Happy
εγω κοριτσακια μου δεν ειχα ιντερνετ αυτες τις μερες.....μου ειχε χαλασει το routeraki...κ δεν ειχα προσβαση στο ιντερνετ... Mad ....αλλα ενταξει μου το εφτιαξαν επιτελους!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 654316

crazymommy μου....χαιρομαι πολυ που επιτελους εισαι καλυτερα.....καιρος ηταν!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 654316 οσο για τα δεκατα ...ρωτησα το γιατρο κ μου ειπε οτι μεχρι κ 37,5...ειναι απολυτα φυσιολογικο στην εγκυμοσυνη...κ δεν ειναι πυρετος κρυωματος...επισης κ για τις ημικρανιες...εχεις δικιο...ειναι συμπτωμα κ αυτο τις εγκυμοσυνης....αλλα γενικοτερα...ειμαι πολυ εβαλωτη στους πονοκεφαλους...απο πριν τη κυηση...ειχα πολυ συχνα....! οσο για την πητ...εχεις απολυτο δικιο...εγω ειχα κανει λαθος....εχω πητ 5/11 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 654316 !!!

tatjana....τι γινεται...εχουμε κανενα νεο??????αντε αντε να μας πεις τα ευχαριστα!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 536304

elenising...ειδες ποσο ομορφη κ απιστευτη αισθηση ειναι???? κ εγω ετσι απιστευτα ενοιωσα την πρωτη φορα που το ειδα το μωρουλακι μου!!!!τρελαθηκα απο χαρα ευτυχια...κ αλλα τοσα που δεν περιγραφονται απλα με λεξεις!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 536304 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 536304

lia-ka.....8/11 εεε??? εγω τελικα τα ειχα μπουρδουκλωσει κ εχω πητ 5/11....αααα ειμαστε πολυ κοντα!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 654316 ...αλλα γεννας ποτε στην ημερ/νια που σου δινουν???? scratch ειμαι κ πρωταρα σε αυτα κ δεν ξερω...νομιζω εχω ακουσει οτι διαφερει καποιες μερες....

zoekopa....πως ειναι ο μικρος κοριτσακι μου??? ευχομαι γρηγορα περαστικα!!!!

blackfield.....μην ανησυχεις καλη μου...ολα καλα θα πανε θα δεις!!!!! να σκεφτεσαι θετικα!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 417472


λοιπον εγω κοριτσακια μου...ειχα αυχενικη την παρασκευη!!!! πωωωωω..... Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 328109 ...ξετρελαθηκα !!!!! ηταν κ τρισδιαστατος ο υπερηχος.....κ ηταν.....ενα αγγελουδι!!!!! κουνουσε χερακια...ποδαρακια.....επαιζε με τα χερακια του.....τα εφερνε στη φατσουλα του....ετριβε τα μουτρακια....ζουμπουσε με χερακια ποδαρακια τα παντα γυρω του.....ζωηρουλιιιιι το αγγελουδι μου!!!!!!! ο γιατρος ειπε οτι ολα ειναι τελεια...κ οτι καλυτερες μετρησεις...δεν θα μπορουσαμε να εχουμε!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 654316 δοξα το θεο!!!!!!! μου εδωσε κ cd με τον ηπερηχο.....καλα δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσες φορες την ημερα το βλεπω....αααααπειρες!!!!!!! το ζουζουνι μου!!!!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 215994
ειμαι πολυ χαρουμενη που ολα πηγαν καλα....μεχρι την παρασκευη περιμενω κ τις απαντησεις απο τις αιματος (pap-a).....κ ολα μαζι θα τα παμε στον γιατρο την τεταρτη που εχουμε ρεντεβου...για να ξαναδουμε το μικρουλακι μας!!!!!!!!!!!

ελπιζω κ σε εσας τα καλυτερα αποτελεσματα κοριτσακια μου!!!!!!
σας φιλω!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 417472

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΠΗΓΑΜΕ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ.ΕΙΧΕ ΠΛΑΚΑ Η ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΥ ΦΩΝΑΖΕ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΥΚΙΔΑ ΜΑΣ. ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΕ ΤΟΥΣ ΧΤΥΠΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ...
ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΙ ΝΑΥΤΙΕΣ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ Η ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ?
ΣΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ-ΜΑΥΡΟ ΧΑΛΙ-.ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΝΑΥΤΙΑ ΣΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΤΑΣΗ.
ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ Very Happy

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!

Ετοιμες για την αυχενική? Εγώ έχω ραντεβού στις 13:00, κ μετά καπάκι δουλειά, οπότε αύριο θα σας πω τα αποτελέσματα!!!!

Mamameli είσαι καλύτερα? Σου πέρασε ο πόνος?

Ντέμυ, χαίρομαι που δεν έχεις τις σπαστικές αναγούλες!!! Κ εγώ στον πρώτο υπέρυχο προσπαθούσα να δω κάτι αλλά μόνο μια κουκίδα έβλεπα!!! Θα δεις στον επόμενο υπέρυχο πόσο μεγάλη θα είναι η διαφορα...δεν θα το πιστεύεις πόσο γρήγορα μεγαλώνει το μωρακι σου τις πρώτες εβδομάδες!!!

Blackfield, το οτι σταμάτησαν οι αναγούλες δεν σημαίνει απαραίτα κάτι κακό. Προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι κ να είσαι ήρεμη μέχρι την επόμενη επίσκεψη στο γιατρό. Περιμένουμε νέα σου!!

Zoekopa, περαστικά στο μικρούλι σου!!! Πρόσεχε μην κολλήσεις όμως κ εσύ. ( τι σου λέω τώρα, ε?)

Crazymommy, επιτέλους!!! Σου πέρασε το κρύωμα!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 90233
Περιμένουμε κ τα δικά σου αποτελέσματα τη Δευτέρα!!!!

Barbie το CD εσύ το πήγες ή σου το έδωσαν εκεί? Δεν ήξερα οτι μπορεί να γραφτεί. Κ μια κ δεν θα έρθει ο άντρας μου, θα ήθελα να το γράψω!!!

Μαμάκα, οι δικές μου ναυτίες σταμάτησαν περίπου στη 10η εβδομαδα. Αυτό όμως δεν σημαίνει οτι δεν με πιάνουν πότε ποτε από μυρωδιές, ή αν φάω κάτι περίεργο. Αυτό που με ενοχλεί τώρα είναι οι πονοκεφάλοι!!!!

Καλά μας απότελέσματα!!!!!

Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 531909 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 531909 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 531909

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια. Αντε να σας πω τα νεα μου απ'την αυχενικη. ολα ήταν πολυ καλα!! το μωρακι μου ολο κουνιοτανε στην αρχη, ηταν ζωηρουτσικο, βεβαια ήμουν και πολυ αγχωμενη, αλλα μολις ηρεμησα, ηρεμισε και αυτο!!! (πως καταλαβαινουν τα παντα τα ατιμα!!) και ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι μια εβδομαδα μεγαλυτερο και τσιμα τσιμα εκανα την εξεταση!!! Πολυ χαρηκα που το ειδα, τα χερακια του, τα ποδαρακια του!!! ααααχ!!! κριμα που δεν ηρθε ο αντρας μου, αν ηταν μαζι μου σιγουρα θα εκλαιγε απο συγκινηση!!!
αντε να κανετε και εσεις την εξεταση να πειτε τα νεα σας!!
@barbie και εγω ειχα δεκατα στην πρωτη μου εγκυμοσυνη, ειναι και αυτο ενα συμπτωμα!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zoekopa έγραψε:Καλημερα κοριτσια. Αντε να σας πω τα νεα μου απ'την αυχενικη. ολα ήταν πολυ καλα!! το μωρακι μου ολο κουνιοτανε στην αρχη, ηταν ζωηρουτσικο, βεβαια ήμουν και πολυ αγχωμενη, αλλα μολις ηρεμησα, ηρεμισε και αυτο!!! (πως καταλαβαινουν τα παντα τα ατιμα!!) και ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι μια εβδομαδα μεγαλυτερο και τσιμα τσιμα εκανα την εξεταση!!! Πολυ χαρηκα που το ειδα, τα χερακια του, τα ποδαρακια του!!! ααααχ!!! κριμα που δεν ηρθε ο αντρας μου, αν ηταν μαζι μου σιγουρα θα εκλαιγε απο συγκινηση!!!
αντε να κανετε και εσεις την εξεταση να πειτε τα νεα σας!!
@barbie και εγω ειχα δεκατα στην πρωτη μου εγκυμοσυνη, ειναι και αυτο ενα συμπτωμα!


Τελεια!!!!!! Πολύ χαίρομαι!!!! Τελικά εμείς οι 2 φαίνεται να έχουμε πολλά κοινά!!!!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elenisig έγραψε:
zoekopa έγραψε:Καλημερα κοριτσια. Αντε να σας πω τα νεα μου απ'την αυχενικη. ολα ήταν πολυ καλα!! το μωρακι μου ολο κουνιοτανε στην αρχη, ηταν ζωηρουτσικο, βεβαια ήμουν και πολυ αγχωμενη, αλλα μολις ηρεμησα, ηρεμισε και αυτο!!! (πως καταλαβαινουν τα παντα τα ατιμα!!) και ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι μια εβδομαδα μεγαλυτερο και τσιμα τσιμα εκανα την εξεταση!!! Πολυ χαρηκα που το ειδα, τα χερακια του, τα ποδαρακια του!!! ααααχ!!! κριμα που δεν ηρθε ο αντρας μου, αν ηταν μαζι μου σιγουρα θα εκλαιγε απο συγκινηση!!!
αντε να κανετε και εσεις την εξεταση να πειτε τα νεα σας!!
@barbie και εγω ειχα δεκατα στην πρωτη μου εγκυμοσυνη, ειναι και αυτο ενα συμπτωμα!


Τελεια!!!!!! Πολύ χαίρομαι!!!! Τελικά εμείς οι 2 φαίνεται να έχουμε πολλά κοινά!!!!!

Εννοώ οτι ούτε ο δικός μου θα έρθει!!!

Σου έκανε μαντεψιά για το φύλο?

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα εγκυούλες!!! Τι μου κάνετε; Ζέστανε ο καιρός! Ελπίζω να μην περάσουμε πολύ ζεστό καλοκαίρι...!

μαμακα μου έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΠΗΓΑΜΕ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ.ΕΙΧΕ ΠΛΑΚΑ Η ΙΩΑΝΝΑ ΠΟΥ ΦΩΝΑΖΕ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΥΚΙΔΑ ΜΑΣ. ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΕ ΤΟΥΣ ΧΤΥΠΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ...
ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΙ ΝΑΥΤΙΕΣ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ Η ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ?
ΣΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ-ΜΑΥΡΟ ΧΑΛΙ-.ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΝΑΥΤΙΑ ΣΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΤΑΣΗ.
ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ Very Happy

Υποτίθεται πως σταματάνει όταν περάσει και το 1ο τρίμηνο. Αλλά όπως ξέρεις κι εσύ αυτό είναι και θέμα οργανισμού και εγκυμοσύνης. Στη Δανάη μου είχαν σταματήσει κάπου στη 16η εβδομάδα. Τώρα κοντεύω να συμπληρώσω τη 12η και νιώθω κάπως καλύτερα, όμως οι καούρες συνεχίζονται. Και επειδή η κοιλίτσα μου ήδη έχει αρχίσει να δείχνει (είμαι και αδύνατη, είναι και το 2ο) ξαναθυμήθηκα από τώρα αυτό το ενοχλητικό φούσκωμα βαρυστομαχιάς Mad που είχα και τότε... Και φυσικά όλες οι οσμές και η αποστροφή προς συγκεκριμένες τροφές συνεχίζεται...

zoekopa έγραψε:Καλημερα κοριτσια. Αντε να σας πω τα νεα μου απ'την αυχενικη. ολα ήταν πολυ καλα!! το μωρακι μου ολο κουνιοτανε στην αρχη, ηταν ζωηρουτσικο, βεβαια ήμουν και πολυ αγχωμενη, αλλα μολις ηρεμησα, ηρεμισε και αυτο!!! (πως καταλαβαινουν τα παντα τα ατιμα!!) και ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι μια εβδομαδα μεγαλυτερο και τσιμα τσιμα εκανα την εξεταση!!! Πολυ χαρηκα που το ειδα, τα χερακια του, τα ποδαρακια του!!! ααααχ!!! κριμα που δεν ηρθε ο αντρας μου, αν ηταν μαζι μου σιγουρα θα εκλαιγε απο συγκινηση!!!
αντε να κανετε και εσεις την εξεταση να πειτε τα νεα σας!!
@barbie και εγω ειχα δεκατα στην πρωτη μου εγκυμοσυνη, ειναι και αυτο ενα συμπτωμα!
Μπράβο zoekopa μου!!! Όλα καλά πήγαν λοιπόν!!!

Barbie μου συγχαρητήρια και σ' εσάς! Πολύ χαίρομαι που πήγε καλά η εξέταση γιατί είναι σημαντική! Εγώ την έχω πολύ άγχος γιατί στη Δανάη δεν είχαν βγει καλά αποτελέσματα και τελικά είχα κάνει αμνιοπαρακέντηση. Ελπίζω να βγούνε καλύτερα αυτή τη φορά, αλλιώς με βλέπω πάλι προς τα εκεί...

Και η lia-ka δε θα έκανε κάπου μαζί την αυχενική της; Περιμένουμε νέα!

Elenisig καλά αποτελέσματα με την αυχενική! Θα περιμένουμε και από εσένα τα νεάκια σας, εύχομαι να είναι όλα τέλεια!

Εύχομαι επίσης υπομονή για τις πιο φρεσκοεγκυούλες! Θα περάσουν οι εβδομάδες και θα νιώσετε καλύτερα!

Blackfield μας περιμένουμε τα νέα σου από τον υπέρηχο! Ελπίζουμε πως όλα πήγαν καλά!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κι από μένα,

χάρηκα για όλα τα νέα σας, που είδατε τα μωράκια σας!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 50580
Εγω μπήκα στην ενδέκατη ,εχω σήμερα ραντεβού και θα κλείσουμε και για την αυχενικη!Ανυπομονώ να δω πως παει και το δικό μου το μπιζέλι!

elensig ο πονος δεν εφυγε τελείως σε καποιες κινησεις που κάνω πονάω πολύ σαν να εχω μια γροθιά που με σφιγγει μεσα στα πλευρα.. Sad τόσα μυοσκελετικα εχω περάσει
τέτοιο πραγμα δεν εχω ξαναπάθει..θα με δει και ο γιατρός σήμερα.Παντώς είναι καλύτερα..αν ειχα παρει φαρμακα ισως και να ειχε περάσει. Rolling Eyes

Το είπατε στις δουλειές σας;Εγω το είπα κι εγινε χαμός!Μια βδομάδα είχα πόλεμο μετά του πέρασε..Ειμαστε 2 και είναι δυσκολα αλλα δεν καταλαβαίνω γιατί φέρονται επιθετικά λες και κάνεις εγκλημα!

Το είπα και στο Μελινάκι μου και ευτυχώς αντέδρασε ήρεμα γιατί μια βδομάδα πριν
με παρακαλουσε να μη βαλω ποτε μωρακι στην κοιλιτσα μου και οτι θελει να ειναι μονη της μονη της μονη της!Απλα με ρωτησε σε ποιο υψος της κοιλιας ειναι, και ποτε μπηκε και δεν το πηραμε χαμπαρι Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 4872 Laughing Laughing Laughing και φυσικα
αρχισε να το διαδιδει!!!

Αυτα τα νέα ...περισσότερα και ελπίζω καλά αύριο!

Φιλάκια!

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elenisig έγραψε:
Elenisig έγραψε:
zoekopa έγραψε:Καλημερα κοριτσια. Αντε να σας πω τα νεα μου απ'την αυχενικη. ολα ήταν πολυ καλα!! το μωρακι μου ολο κουνιοτανε στην αρχη, ηταν ζωηρουτσικο, βεβαια ήμουν και πολυ αγχωμενη, αλλα μολις ηρεμησα, ηρεμισε και αυτο!!! (πως καταλαβαινουν τα παντα τα ατιμα!!) και ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι μια εβδομαδα μεγαλυτερο και τσιμα τσιμα εκανα την εξεταση!!! Πολυ χαρηκα που το ειδα, τα χερακια του, τα ποδαρακια του!!! ααααχ!!! κριμα που δεν ηρθε ο αντρας μου, αν ηταν μαζι μου σιγουρα θα εκλαιγε απο συγκινηση!!!
αντε να κανετε και εσεις την εξεταση να πειτε τα νεα σας!!
@barbie και εγω ειχα δεκατα στην πρωτη μου εγκυμοσυνη, ειναι και αυτο ενα συμπτωμα!


Τελεια!!!!!! Πολύ χαίρομαι!!!! Τελικά εμείς οι 2 φαίνεται να έχουμε πολλά κοινά!!!!!

Εννοώ οτι ούτε ο δικός μου θα έρθει!!!

Σου έκανε μαντεψιά για το φύλο?

οχι δεν μου ειπε τιποτα, ενω το ειχα σστο νου μου να τον ρωτησω, τελικα το ξέχασα....

mamameli έγραψε:Καλησπέρα κι από μένα,

χάρηκα για όλα τα νέα σας, που είδατε τα μωράκια σας!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 50580
Εγω μπήκα στην ενδέκατη ,εχω σήμερα ραντεβού και θα κλείσουμε και για την αυχενικη!Ανυπομονώ να δω πως παει και το δικό μου το μπιζέλι!


Το είπατε στις δουλειές σας;Εγω το είπα κι εγινε χαμός!Μια βδομάδα είχα πόλεμο μετά του πέρασε..Ειμαστε 2 και είναι δυσκολα αλλα δεν καταλαβαίνω γιατί φέρονται επιθετικά λες και κάνεις εγκλημα!

Φιλάκια!
πολυ μου τι σπαει αυτο, να μη μπορεις να πεις στη δουλεια σου οτι εισαι εγκυος.... ευτυχως δε δουλευω, χαχαχαχα!!! καλη υπομονη και ελπιζω να μη σου κανουν πολεμο!!! νομιζω οτι και η crazymom δε το εχει πει ακομη γιατι φοβαται για το τι θα ακουσει!!!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια καλημέρα!!! Χαίρομαι που ακούω ωραία νέα...Μπράβο! Κι εμείς πήγαμε στη γιατρό και είδαμε το μωράκι! Ακούσαμε και την καρδούλα του!Τι στιγμή κι αυτή...Μεγάλωσε πολύ γρήγορα!
Όσον αφορά την εργασία και την εγκυμοσύνη...Ε δε θα τους ρωτήσουμε κιόλας πότε θα κάνουμε παιδιά!!!Αν είναι δυνατόν...

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα εγκυούλες!!! Καλέ, πήγατε κάνατε αυχενική και ξεχάσατε να ρωτήσετε το φύλο; Laughing Εγώ ελπίζω να μην το ξεχάσω, αν και εδώ που τα λέμε πιο σημαντικό είναι να βγει καλή η εξέταση!!!

demmy καλή αρχή λοιπόν και σε σένα! Κάθε υπέρηχος θα είναι κλάσεις καλύτερος από τον προηγούμενο!!!

Και όσο για τη δουλειά, δεν το έχω πει ακόμα, όπως σωστά είπε η zoekopa, αλλά αυτό γιατί θέλω πρώτα να κάνω την αυχενική και ελπίζω να πάνε όλα καλά για να τους το πω. Δε με παίρνει και παραπάνω εξάλλου διότι βρε κορίτσια ήδη φαίνεται η κοιλιά μου!!! Είμαι και αδύνατη και θα με καταλάβουν! Οπότε το βλέπω να το μαθαίνουν την άλλη εβδομάδα. Ο μόνος λόγος που το καθυστερώ είναι για να βεβαιωθώ ότι θα προχωρήσει καλά, αλλιώς δεν έχει νόημα, αφού θα το μάθαιναν αργά ή γρήγορα!

Σας φιλώ!!! Να έχετε μια όμορφη μέρα!!!! Είναι και Παρασκευή!!!

Linaki2012


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα κορίτσια.. Και εγώ είμαι έγκυος και αναμένεται να έρθει το μπεμπέ τον Δεκέμβριο!!! Χαίρομαι που υπάρχει ομάδα στήριξης χεχε Laughing

Εμείς είδαμε το μωράκι τη περασμένη βδομάδα και ακούσαμε τη καρδούλα του. Μέχρι εδώ όλα καλά τώρα δεν βλέπω την ώρα να το ξαναδώ, να δω αν μεγάλωσε, αν έχει αρχίσει να μοιάζει περισσότερο με μωρό και λιγότερο με φασόλι.. Laughing Είναι το πρώτο μου και έχω πολλή αγωνία....

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια μου!τι κανετε?πως τα πηγατε με τις αυχενικες?ευχομαι ολα καλα!εμεις την καναμε χθες,ολα καλα,το ζουζουνι εκανε νανακια και το ξυπνησαμε!τεντονε τα χερακια και τα ποδαρακια,μια γλυκα!αλλα ηταν μπρουμητα και με κλειστα τα ποδαρακια,οποτε δεν ξερουμε τι ειναι!να σας ρωτησω,λογο οικονομικου θα παω για γεννα στο πανεπηστιμιακο λαρισας!ειναι καλα εκει?ξερει καμια?

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:γεια σας κοριτσια μου!τι κανετε?πως τα πηγατε με τις αυχενικες?ευχομαι ολα καλα!εμεις την καναμε χθες,ολα καλα,το ζουζουνι εκανε νανακια και το ξυπνησαμε!τεντονε τα χερακια και τα ποδαρακια,μια γλυκα!αλλα ηταν μπρουμητα και με κλειστα τα ποδαρακια,οποτε δεν ξερουμε τι ειναι!να σας ρωτησω,λογο οικονομικου θα παω για γεννα στο πανεπηστιμιακο λαρισας!ειναι καλα εκει?ξερει καμια?

καλησπερα!!!!!!ο αντρας μου ειναι απο λαρισα!ολες εκει πανε...στο πανεπιστημιακο!οσες ξερω ειπανε καλα λογια.αν θες να ρωτησω και μια φιλη μου που γεννησε προσφατα εκει και να σου πω![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamameli έγραψε:Καλησπέρα κι από μένα,

χάρηκα για όλα τα νέα σας, που είδατε τα μωράκια σας!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 50580
Εγω μπήκα στην ενδέκατη ,εχω σήμερα ραντεβού και θα κλείσουμε και για την αυχενικη!Ανυπομονώ να δω πως παει και το δικό μου το μπιζέλι!

Το είπατε στις δουλειές σας;Εγω το είπα κι εγινε χαμός!Μια βδομάδα είχα πόλεμο μετά του πέρασε..Ειμαστε 2 και είναι δυσκολα αλλα δεν καταλαβαίνω γιατί φέρονται επιθετικά λες και κάνεις εγκλημα!

Κι εγώ τον ίδιο προβληματισμό έχω ακριβώς..πως θα το πω στο αφεντικό. Σκεφτηκα να περάσουν ακόμα δύο τρεις εβδομάδες, να γίνει και η αυχενική, να βγουν και τα επίσημα αποτελέσματα από το λαικό για την μεσογειακή και μετά θα μπω στο γραφείο και θα το βροντοφωνάξω! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 654316

Υπομονή να κάνεις κι εγώ είμαι σίγουρη ότι την ίδια αντιμετώπιση θα έχω. Θα περάσει ο καιρός θα το χωνέψουν και τα αφεντικά..


blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια πηγα στο γιατρο κ ολα δοξα το θεο πανε πολυ καλα!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 215994 αγχωθηκα τζαμπα νομιζω!κλεισαμε κ αυενικη 23 του μηνα!!!μεγαλωνει το μπιζελι Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Linaki2012 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια.. Και εγώ είμαι έγκυος και αναμένεται να έρθει το μπεμπέ τον Δεκέμβριο!!! Χαίρομαι που υπάρχει ομάδα στήριξης χεχε Laughing

Εμείς είδαμε το μωράκι τη περασμένη βδομάδα και ακούσαμε τη καρδούλα του. Μέχρι εδώ όλα καλά τώρα δεν βλέπω την ώρα να το ξαναδώ, να δω αν μεγάλωσε, αν έχει αρχίσει να μοιάζει περισσότερο με μωρό και λιγότερο με φασόλι.. Laughing Είναι το πρώτο μου και έχω πολλή αγωνία....




με το καλο σου ευχομαι!!!και εγω εχω 9\12 πιθανη ημερομηνια τοκετου!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια μου, τι κάνετε?

Λόγω δουλειάς κατάφερα χθες το βράδυ να πάω στον γιατρό μου κ μου είπε όλα καλά!!!!!! Δεν χρειάζεται να κάνουμε αμνειοπαρακέντηση!!!!
Το ζουζούνι μου είναι 5,68cm κ η καρδούλα του χτυπάει 160/λεπτό!!!! ΠΗΤ μου έδωσε 2 μέρες νωρίτερα, 13/11.
Κλείσαμε κ το ραντεβου για την Β επιπέδου στις 6 Ιουλίου!!!! ( Μου φαίνεται τεράστιο το διάστημα)
Οταν ρώτησα για φύλο, μου είπε οτι είναι πολύ νωρίς, αλλά μάλλον σε κοριτσάκι φέρνει Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 337404

mamameli, πήγες στον γιατρό? Τι σου είπε?

Καλωςήρθες στην παρέα μας Λινάκι!!!

Λιάνα Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 315810

Blackfield Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 654316
Με το καλό κ η αυχενική!!!!!

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elenisig έγραψε:Καλημέρα κορίτσια μου, τι κάνετε?

Λόγω δουλειάς κατάφερα χθες το βράδυ να πάω στον γιατρό μου κ μου είπε όλα καλά!!!!!! Δεν χρειάζεται να κάνουμε αμνειοπαρακέντηση!!!!
Το ζουζούνι μου είναι 5,68cm κ η καρδούλα του χτυπάει 160/λεπτό!!!! ΠΗΤ μου έδωσε 2 μέρες νωρίτερα, 13/11.
Κλείσαμε κ το ραντεβου για την Β επιπέδου στις 6 Ιουλίου!!!! ( Μου φαίνεται τεράστιο το διάστημα)
Οταν ρώτησα για φύλο, μου είπε οτι είναι πολύ νωρίς, αλλά μάλλον σε κοριτσάκι φέρνει Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 337404

mamameli, πήγες στον γιατρό? Τι σου είπε?

Καλωςήρθες στην παρέα μας Λινάκι!!!

Λιάνα Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 315810

Blackfield Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 654316
Με το καλό κ η αυχενική!!!!!
Τι καλα!!!!!! μπραβο!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 215994 τι γλυκουτσικο μωρακι!!

sophaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.ΜΟΛΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ, ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 11 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ, ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ.
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΕΑΝ ΤΟ ΣΤΗΘΟ ΣΑΣ ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ.ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ,
ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΟΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ, ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΜΙΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ.
EYXOMAI ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΕΛΕΙΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ.

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!

Επιτελους καταφερα να απαντησω...και χαίρομαι για τα ωραια νεα ολων σας!
Και να καλωσορίσω κι εγω τις νέες στην ομάδα!

Πηγα στο γιατρο ..το μωρακι μου μεγαλώνει ειναι 3,8 εκατοστα Very Happy και σε 2 εβδομαδες θα παω για αυχενικη.Οσο για το πονο ειπε οτι ειναι ενας μεσοπλευριος μυς και μου είπε να βαζω λιγη βολταρεν σε τζελ.Εγω εβαλα πολυ λιγο 2-3 φορες και κανω υπομονη..δεν περνάει εύκολα το σκασμένο! Mad

sophaki εχω παρατηρησει οτι ξαπλωμένη δεν μου πονάει τοσο πολυ κι εμενα μέχρι που ανησύχησα κι εγω ένα βραδυ..ειμαι κι εγω στην 11η και νομιζω πως εδω και 2 βδομαδες παρόλο που είναι πολυ πρησμένο δεν ποναει τοσο οσο στην αρχή!Μαλλον ειναι φυσιολογικο λοιπον.. μην ανησυχείς!

Σας αφηνω να ετομασω κυριακατικο πρωινο!!΄Να είστε καλά και ευχομαι καλή και συνειδητή ψήφο! Laughing

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
A όσο για τη δουλειά εγω το είπα νωρίτερα μήπως και -χτυπά ξύλο- συμβεί κάτι εν ώρα εργασίας και δεν ξέρω τι να πω..δουλειά γραφείου είναι αλλα θέλω να με προσέχουν και λίγο ! Ευχαριστ´ω πάντως για το κουράγιο ! Φιλακια !

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια μου καλημέρες!!!
Λινάκι καλωσήρθες στην παρέα μας!!!
Blackfield: Πραγματικά μαζί πάμε εμείς...Κι εμένα απο 24/5 μέχρι 6/6 μου είπε για προγ. έλεγχο!Άντε με το καλό και με καλά αποτελέσματα!
Άντε, χαρούμενες εγκυμοσύνες σε όλες! Κι όσο για τη δουλειά σας είπα τη γνώμη μου!Φιλάκια!

katerinaida


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
kalimera koritsares,me to kalo ta morakia sas.. Very Happy an mou legane prin 3 meres oti tha bo se autin tn omada dn tha to pisteva,mas ixe anxosi o giatros oti to moro einai pl mikro alla telika einai miaxara i xoriakes kathe dio meres diplasiazonte... Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 215994 eimai 6 vdomadon kai apo simtomata tpt apla poli ipno liges zalades simera kai anakatevome ligoulaki. Razz thelo naxo kai alla omos gia na katalaveno oti to moraki mou einai kala prin dio minakia tris ixa xasi ena nini stin 12 evdomada.. Crying or Very sad opote katalavenete tn agonia mou.. Razz na rotiso kati vre koritsia stin proigoumeni egimosini to stithos mou kodeve na skasi kai tora tpt apla ponane ligoulaki i thiles..lipon sas kourasa sas filo kai efkome na pane olla kala gia oles mas.. Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 8 215994



Έχει επεξεργασθεί από τον/την katerinaida στις Δευ Μάης 07, 2012 8:46 am, 1 φορά

sophaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα.
mamameli σε ευχαριστω για την απαντηση. την πεμπτη θσ παμε στο γιατρο για να ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ τα μπεμπε μας.
ελπιζω ολα να πανε καλα.
φιλια σε ολες.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις