Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
60 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 60 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 7]

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
florentiab έγραψε:η ανιψιά του στεφανιού μου ήταν 3-4 χρονών και μπαίνει στο μπανιο και βλέπει τον άνδρα μου να κάνει μπάνιο. Πάει στο σαλόνι που ήταν η γιαγιά της και τη ρωτάει " γιατί ο μπαμπάς δεν έχει τόσο μεγάλο πουλί σαν του Νίκου?????????"

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΑΑ!πριν περιπου 2-3 βδομαδες,πηγαμε για ψωνια με την μπουμπου μου και το μαγαζι ειναι αρκετα μεγαλο και η κορη μου οσο εγω κοιτουσα ρουχα,εκεινη βρηκε ενα κοριτσακι και μιλουσανε,εγω τις ακουγα αν και ειχα μια αποσταση,σε μια φαση ακουω το κοριτσακι να λεει με υφακι εμενα η μαμα μου μου πηρε ολα αυτα τα ρουχα,και λεει η δικια μου με χειροτερο υφος και εμενα η μανα μου μου παιρνει οολα αυτα τα ρουχα και της λεει το κοριτσακι α ναι που ειναι τοτε η μανα σου?και μεσα στον κοσμο τη γυρναει και λεει το χρυσο μου??με δειχνει με το δαχτυλο και φωναζει δυνατα,να εκεινη η χοντρη που κραταει τα ρουχα ειναι η μαμα μου,τα λογια ειναι περιττα τα σχολια δικα σας,αα και ενα ακομα που μεκανε να θελω να πεσω στην θαλασσα,ημασταν στο καραβι στο σαλονι και περιμεναμε να μας ειδοποιησουνε οτι φτανουμε,και σε μια φαση η κορη μου ειχε ανεβει σε μια καρεκλα και τραγουδουδε χορευε,και το τραγουδι της ελεγε:η μαμααα μουυυυ ειναιιιι φαααααλαιιιναααα πολλες φορες και αφου της εκανε παρατηρηση ο πατερας της,συνεχισε,η μαμα μουυυυ ειναι μια αρκουυυυυδδδαααααα,φαινετε το παιδι εχει τραυμα απο τα κιλα μου!!!

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρε τι διαβαζω η δολεια κ δεν μπορω να γελασω φωναχτα γιατι εχω το παληκαρι εδω κ θα πει οτι ειμαι κ τρελη αν γελαω με τον υπολογιστη!!!!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια φοβερές οι ιστορίες σας!
Αλήθεια, να γελάσεις ή να κλάψεις άραγε?
Καλά λένε από μικρό κι από τρελό...

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:ΑΑΑ!πριν περιπου 2-3 βδομαδες,πηγαμε για ψωνια με την μπουμπου μου και το μαγαζι ειναι αρκετα μεγαλο και η κορη μου οσο εγω κοιτουσα ρουχα,εκεινη βρηκε ενα κοριτσακι και μιλουσανε,εγω τις ακουγα αν και ειχα μια αποσταση,σε μια φαση ακουω το κοριτσακι να λεει με υφακι εμενα η μαμα μου μου πηρε ολα αυτα τα ρουχα,και λεει η δικια μου με χειροτερο υφος και εμενα η μανα μου μου παιρνει οολα αυτα τα ρουχα και της λεει το κοριτσακι α ναι που ειναι τοτε η μανα σου?και μεσα στον κοσμο τη γυρναει και λεει το χρυσο μου??με δειχνει με το δαχτυλο και φωναζει δυνατα,να εκεινη η χοντρη που κραταει τα ρουχα ειναι η μαμα μου,τα λογια ειναι περιττα τα σχολια δικα σας,αα και ενα ακομα που μεκανε να θελω να πεσω στην θαλασσα,ημασταν στο καραβι στο σαλονι και περιμεναμε να μας ειδοποιησουνε οτι φτανουμε,και σε μια φαση η κορη μου ειχε ανεβει σε μια καρεκλα και τραγουδουδε χορευε,και το τραγουδι της ελεγε:η μαμααα μουυυυ ειναιιιι φαααααλαιιιναααα πολλες φορες και αφου της εκανε παρατηρηση ο πατερας της,συνεχισε,η μαμα μουυυυ ειναι μια αρκουυυυυδδδαααααα,φαινετε το παιδι εχει τραυμα απο τα κιλα μου!!!


απαπα! καλέ? κάνε παιδί να δεις καλό! Razz Razz

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Μαρία"]
manoula_24xr έγραψε:quote]


απαπα! καλέ? κάνε παιδί να δεις καλό! Razz Razz

χαχαχαχ ναι ειδες,ευτυχως αυτο το εχει κανει μονο αυτες τις 2 φορες.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:ΑΑΑ!πριν περιπου 2-3 βδομαδες,πηγαμε για ψωνια με την μπουμπου μου και το μαγαζι ειναι αρκετα μεγαλο και η κορη μου οσο εγω κοιτουσα ρουχα,εκεινη βρηκε ενα κοριτσακι και μιλουσανε,εγω τις ακουγα αν και ειχα μια αποσταση,σε μια φαση ακουω το κοριτσακι να λεει με υφακι εμενα η μαμα μου μου πηρε ολα αυτα τα ρουχα,και λεει η δικια μου με χειροτερο υφος και εμενα η μανα μου μου παιρνει οολα αυτα τα ρουχα και της λεει το κοριτσακι α ναι που ειναι τοτε η μανα σου?και μεσα στον κοσμο τη γυρναει και λεει το χρυσο μου??με δειχνει με το δαχτυλο και φωναζει δυνατα,να εκεινη η χοντρη που κραταει τα ρουχα ειναι η μαμα μου,τα λογια ειναι περιττα τα σχολια δικα σας,αα και ενα ακομα που μεκανε να θελω να πεσω στην θαλασσα,ημασταν στο καραβι στο σαλονι και περιμεναμε να μας ειδοποιησουνε οτι φτανουμε,και σε μια φαση η κορη μου ειχε ανεβει σε μια καρεκλα και τραγουδουδε χορευε,και το τραγουδι της ελεγε:η μαμααα μουυυυ ειναιιιι φαααααλαιιιναααα πολλες φορες και αφου της εκανε παρατηρηση ο πατερας της,συνεχισε,η μαμα μουυυυ ειναι μια αρκουυυυυδδδαααααα,φαινετε το παιδι εχει τραυμα απο τα κιλα μου!!!

χαχαχαχαχα η μαμά μου είναι φάλαινα, η μαμά μου είναι αρκούδα χαχαχαχαχα
άτιμο θηλυκό.....

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="manoula_24xr"]
Μαρία έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:quote]


απαπα! καλέ? κάνε παιδί να δεις καλό! Razz Razz

χαχαχαχ ναι ειδες,ευτυχως αυτο το εχει κανει μονο αυτες τις 2 φορες.
AN ΣΕ ΠΑΡΗΓΟΡΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΦΑΤΩΣ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΕ ΕΙΠΕ ΧΟΝΤΡΗ!!!!ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΑΘΙΣΩ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΠΙΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ :ΓΙΑΤΙ ΜΑΜΑ???ΕΙΣΑΙ ΧΟΝΤΡΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΩΡΑΣ,Ε???

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="GEODATOU"]
manoula_24xr έγραψε:
Μαρία έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:quote]


απαπα! καλέ? κάνε παιδί να δεις καλό! Razz Razz

χαχαχαχ ναι ειδες,ευτυχως αυτο το εχει κανει μονο αυτες τις 2 φορες.
AN ΣΕ ΠΑΡΗΓΟΡΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΦΑΤΩΣ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΕ ΕΙΠΕ ΧΟΝΤΡΗ!!!!ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΑΘΙΣΩ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΠΙΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ :ΓΙΑΤΙ ΜΑΜΑ???ΕΙΣΑΙ ΧΟΝΤΡΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΩΡΑΣ,Ε???

Η μικρή σου λέει ότι αισθάνεται...χαχαχαχα!Μόνο που όποτε βλέπεις παχουλό άνθρωπο,θα πρέπει να εξαφανίζεσαι μην σε πάρουν τα σκάγια από το στοματάκι της Μαρίας! Laughing

Απίστευτη!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:ΑΑΑ!πριν περιπου 2-3 βδομαδες,πηγαμε για ψωνια με την μπουμπου μου και το μαγαζι ειναι αρκετα μεγαλο και η κορη μου οσο εγω κοιτουσα ρουχα,εκεινη βρηκε ενα κοριτσακι και μιλουσανε,εγω τις ακουγα αν και ειχα μια αποσταση,σε μια φαση ακουω το κοριτσακι να λεει με υφακι εμενα η μαμα μου μου πηρε ολα αυτα τα ρουχα,και λεει η δικια μου με χειροτερο υφος και εμενα η μανα μου μου παιρνει οολα αυτα τα ρουχα και της λεει το κοριτσακι α ναι που ειναι τοτε η μανα σου?και μεσα στον κοσμο τη γυρναει και λεει το χρυσο μου??με δειχνει με το δαχτυλο και φωναζει δυνατα,να εκεινη η χοντρη που κραταει τα ρουχα ειναι η μαμα μου,τα λογια ειναι περιττα τα σχολια δικα σας,αα και ενα ακομα που μεκανε να θελω να πεσω στην θαλασσα,ημασταν στο καραβι στο σαλονι και περιμεναμε να μας ειδοποιησουνε οτι φτανουμε,και σε μια φαση η κορη μου ειχε ανεβει σε μια καρεκλα και τραγουδουδε χορευε,και το τραγουδι της ελεγε:η μαμααα μουυυυ ειναιιιι φαααααλαιιιναααα πολλες φορες και αφου της εκανε παρατηρηση ο πατερας της,συνεχισε,η μαμα μουυυυ ειναι μια αρκουυυυυδδδαααααα,φαινετε το παιδι εχει τραυμα απο τα κιλα μου!!!

έεεεελα ρε Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

Mamma El

Mamma El
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
despoinag έγραψε:Όταν τα παιδάκια μου μεγαλώσανε λίγο αποφάσισα να τους εξηγήσω ότι όταν "αεριζόμαστε" δεν το καμαρώνουμε φωνάζοντας. Ετσι τους εξήγησα ότι όταν είναι κόσμος μπροστά και μας ξεφύγει κάτι ζητάμε ένα συγνώμη και το ξεχνάμε.

Κάποια στιγμή έχουμε πάει στο κρεβάτι μιας ξαδέλφης μου και είμαι με συγγενείς και τα μικρά γυρνάνε γύρω γύρω στο σπίτι. Έρχετε λοιπόν στο άσχετο η κόρη μου και μου λέει:

-Συγνώμη
- Γιατί αγάπη μου? (της λέω ανυποψίαστη)
- Ε συγνώμη, μου ξαναλέει
- Τί συγνώμη παιδί μου? (με έντονο ύφος και εγώ η έξυπνη)
- Συγνώμη που έκλασα!!! Φωνάζοντας με θυμό.

Ακόμα γελάνε όλοι. Αντε μετά άλλη συζήτηση για το πότε ζητάμε συγνώμη Very Happy Very Happy

Το ίδιο κάνει και η Ναντίνα. Μάλιστα το κάνει κι όταν ρεύεται! Laughing

http://mammael.blogspot.com/

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Dimitra_Elena"]
GEODATOU έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:
Μαρία έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:quote]


απαπα! καλέ? κάνε παιδί να δεις καλό! Razz Razz

χαχαχαχ ναι ειδες,ευτυχως αυτο το εχει κανει μονο αυτες τις 2 φορες.
AN ΣΕ ΠΑΡΗΓΟΡΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΦΑΤΩΣ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΕ ΕΙΠΕ ΧΟΝΤΡΗ!!!!ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΑΘΙΣΩ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΠΙΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ :ΓΙΑΤΙ ΜΑΜΑ???ΕΙΣΑΙ ΧΟΝΤΡΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΩΡΑΣ,Ε???

Η μικρή σου λέει ότι αισθάνεται...χαχαχαχα!Μόνο που όποτε βλέπεις παχουλό άνθρωπο,θα πρέπει να εξαφανίζεσαι μην σε πάρουν τα σκάγια από το στοματάκι της Μαρίας! Laughing

Απίστευτη!!!
ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΜΟΥ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΛΕΠΤΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ!!!!ΑΛΛΙΩΣ ΒΟΥΚΙΝΟ ΘΑ ΜΕ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ!!!!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="GEODATOU"]
manoula_24xr έγραψε:
Μαρία έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:quote]


απαπα! καλέ? κάνε παιδί να δεις καλό! Razz Razz

χαχαχαχ ναι ειδες,ευτυχως αυτο το εχει κανει μονο αυτες τις 2 φορες.
AN ΣΕ ΠΑΡΗΓΟΡΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΦΑΤΩΣ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΕ ΕΙΠΕ ΧΟΝΤΡΗ!!!!ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΑΘΙΣΩ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΠΙΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ :ΓΙΑΤΙ ΜΑΜΑ???ΕΙΣΑΙ ΧΟΝΤΡΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΩΡΑΣ,Ε?

καλα ειναι φοβερη η μαρια!!ευτυχως που εισασταν στο σπιτι!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:ΑΑΑ!πριν περιπου 2-3 βδομαδες,πηγαμε για ψωνια με την μπουμπου μου και το μαγαζι ειναι αρκετα μεγαλο και η κορη μου οσο εγω κοιτουσα ρουχα,εκεινη βρηκε ενα κοριτσακι και μιλουσανε,εγω τις ακουγα αν και ειχα μια αποσταση,σε μια φαση ακουω το κοριτσακι να λεει με υφακι εμενα η μαμα μου μου πηρε ολα αυτα τα ρουχα,και λεει η δικια μου με χειροτερο υφος και εμενα η μανα μου μου παιρνει οολα αυτα τα ρουχα και της λεει το κοριτσακι α ναι που ειναι τοτε η μανα σου?και μεσα στον κοσμο τη γυρναει και λεει το χρυσο μου??με δειχνει με το δαχτυλο και φωναζει δυνατα,να εκεινη η χοντρη που κραταει τα ρουχα ειναι η μαμα μου,τα λογια ειναι περιττα τα σχολια δικα σας,αα και ενα ακομα που μεκανε να θελω να πεσω στην θαλασσα,ημασταν στο καραβι στο σαλονι και περιμεναμε να μας ειδοποιησουνε οτι φτανουμε,και σε μια φαση η κορη μου ειχε ανεβει σε μια καρεκλα και τραγουδουδε χορευε,και το τραγουδι της ελεγε:η μαμααα μουυυυ ειναιιιι φαααααλαιιιναααα πολλες φορες και αφου της εκανε παρατηρηση ο πατερας της,συνεχισε,η μαμα μουυυυ ειναι μια αρκουυυυυδδδαααααα,φαινετε το παιδι εχει τραυμα απο τα κιλα μου!!!

απαπα πολυ κατακαρδα θα το ειχα παρει μιλαμε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] καλε ελεος αυτο το παιδι μη βρεθεις στο δρομο της μιλαμε και εισαι και σε φαση διαιτας κουρελι θα σε κανει

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπον ακουστε πως με εκαναν οι δικες μου κορες ρεζιλι χτες . Μας ειχε φωναξει μια γειτονισα για καφε το απογευμα. Τις βαζω τρωνε το απογευματινο τους τις δινω και απο μια kinder γαλακτοφετα την καθεμια και φευγουμε. Μεχρι να φτασουμε στην γειτονισσα οι μικρες την ειχαν τσακισει την γαλακτοφετα . Παμε εκει μας κανει καφε η γυναικα και καθομαστε. Ξαφνικα γυρνανε οι δικες μου και λενε στην γυναικα και μπροστα και στις αλλες που ηταν εκει . Δωρα εμεις πειναμε πολυ γιατι η μαμα στο σπιτι δεν μας ταιζει και δεν μας δινει να φαμε και πειναμε παρα πολυ .Μπορεις να μας δωσεις κατι να φαμε;;;;;
Παιδια να ανοιξει η γη να με καταπιει. Ελεος δηλαδη . Ειχαν φαει απο ενα τοστ η καθεμια και απο μια γαλακτοφετα. Τι αλλο δηλαδη επρεπε να φανε για να χορτασουν;
Θα με βαλουν φυλακη οι μικρες και δεν θα εχω και κανενα να μου φερνει τα τσιγαρα, και θα εχω την πεθερα μου να χαιρεται που θα εχει εκεινη τα παιδια. Razz Razz

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
faye έγραψε:Λοιπον ακουστε πως με εκαναν οι δικες μου κορες ρεζιλι χτες . Μας ειχε φωναξει μια γειτονισα για καφε το απογευμα. Τις βαζω τρωνε το απογευματινο τους τις δινω και απο μια kinder γαλακτοφετα την καθεμια και φευγουμε. Μεχρι να φτασουμε στην γειτονισσα οι μικρες την ειχαν τσακισει την γαλακτοφετα . Παμε εκει μας κανει καφε η γυναικα και καθομαστε. Ξαφνικα γυρνανε οι δικες μου και λενε στην γυναικα και μπροστα και στις αλλες που ηταν εκει . Δωρα εμεις πειναμε πολυ γιατι η μαμα στο σπιτι δεν μας ταιζει και δεν μας δινει να φαμε και πειναμε
παρα πολυ .Μπορεις να μας δωσεις κατι να φαμε;;;;;
Παιδια να ανοιξει η γη να με καταπιει. Ελεος δηλαδη . Ειχαν φαει απο ενα τοστ η καθεμια και απο μια γαλακτοφετα. Τι αλλο δηλαδη επρεπε να φανε για να χορτασουν;
Θα με βαλουν φυλακη οι μικρες και δεν θα εχω και κανενα να μου φερνει τα τσιγαρα, και θα εχω την πεθερα μου να χαιρεται που θα εχει εκεινη τα παιδια. Razz Razz

Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ε Σ!!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
faye έγραψε:Λοιπον ακουστε πως με εκαναν οι δικες μου κορες ρεζιλι χτες . Μας ειχε φωναξει μια γειτονισα για καφε το απογευμα. Τις βαζω τρωνε το απογευματινο τους τις δινω και απο μια kinder γαλακτοφετα την καθεμια και φευγουμε. Μεχρι να φτασουμε στην γειτονισσα οι μικρες την ειχαν τσακισει την γαλακτοφετα . Παμε εκει μας κανει καφε η γυναικα και καθομαστε. Ξαφνικα γυρνανε οι δικες μου και λενε στην γυναικα και μπροστα και στις αλλες που ηταν εκει . Δωρα εμεις πειναμε πολυ γιατι η μαμα στο σπιτι δεν μας ταιζει και δεν μας δινει να φαμε και πειναμε παρα πολυ .Μπορεις να μας δωσεις κατι να φαμε;;;;;
Παιδια να ανοιξει η γη να με καταπιει. Ελεος δηλαδη . Ειχαν φαει απο ενα τοστ η καθεμια και απο μια γαλακτοφετα. Τι αλλο δηλαδη επρεπε να φανε για να χορτασουν;
Θα με βαλουν φυλακη οι μικρες και δεν θα εχω και κανενα να μου φερνει τα τσιγαρα, και θα εχω την πεθερα μου να χαιρεται που θα εχει εκεινη τα παιδια. Razz Razz


Embarassed Embarassed Razz Razz Razz απλά ΑΠΟΘΕΩΣΗ!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
faye έγραψε:Λοιπον ακουστε πως με εκαναν οι δικες μου κορες ρεζιλι χτες . Μας ειχε φωναξει μια γειτονισα για καφε το απογευμα. Τις βαζω τρωνε το απογευματινο τους τις δινω και απο μια kinder γαλακτοφετα την καθεμια και φευγουμε. Μεχρι να φτασουμε στην γειτονισσα οι μικρες την ειχαν τσακισει την γαλακτοφετα . Παμε εκει μας κανει καφε η γυναικα και καθομαστε. Ξαφνικα γυρνανε οι δικες μου και λενε στην γυναικα και μπροστα και στις αλλες που ηταν εκει . Δωρα εμεις πειναμε πολυ γιατι η μαμα στο σπιτι δεν μας ταιζει και δεν μας δινει να φαμε και πειναμε παρα πολυ .Μπορεις να μας δωσεις κατι να φαμε;;;;;
Παιδια να ανοιξει η γη να με καταπιει. Ελεος δηλαδη . Ειχαν φαει απο ενα τοστ η καθεμια και απο μια γαλακτοφετα. Τι αλλο δηλαδη επρεπε να φανε για να χορτασουν;
Θα με βαλουν φυλακη οι μικρες και δεν θα εχω και κανενα να μου φερνει τα τσιγαρα, και θα εχω την πεθερα μου να χαιρεται που θα εχει εκεινη τα παιδια. Razz Razz

Νομίζω οτι κάτι τους έχεις κάνει και έχουν συνενοηθεί για τη φυλακή.Να σε ξαποστείλουν θέλουν... Very Happy Very Happy Very Happy

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απλα το κανουν γιατι θελουν κατι να τους δωσουν σε καθε σπιτι που πανε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ξέρω αν είναι σωστό αυτό που θα πω μιας και μάλλον το Μιλουπάκι έχει δίκιο...

Δοκίμασες να έχεις κάτι στην τσάντα σου κι όταν το λένε αυτό να το βγάζεις και να το δίνεις? Έτσι θα αποστομώσεις και τους υπόλοιπους...
Πχ: ας έτρωγαν το τοστ, και τη γαλακτοφέτα ας την είχες στην τσάντα σου σε περίπτωση που ζητήσουν κάτι να φάνε.

Ξαναλέω ότι ΔΕΝ ΞΕΡΩ αν είναι σωστή συμπεριφορά (γονέα) αυτή, αλλά θα μπορούσε να είναι μια λύση...

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σωστο αγγελικη αυτο, βασικα πρεπει να εξηγησει στα μικρα οτι ο καθενας δεν εχει παντα κατι σπιτι να τους δωσει και ερχεται σε δυσκολη θεση, και να εχει κατι στην τσαντα η ιδια, αν και πιστευω μονο αν πανε σε κανα δυο σπιτια και δεν τους δωσουν τιποτα θα σταματησουν να το εχουν δεδομενο, εμενα παλι στο σπιτι τοστ δεν τρωει ιδιαιτερα στην καφετερεια που παμε το τσακιζει χαχαχαχα, εμας κανει το αλλο εχει φαει σπιτι τον αγλεωρα και επειδη θελει πχ την σοκοφρετα που ειναι στο ψυγειο αρχιζει τι να φαω πειναω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αυτό το κάναμε στη μαμά μου εγώ και η αδερφή μου ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 5 215994

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε: επειδη θελει πχ την σοκοφρετα που ειναι στο ψυγειο αρχιζει τι να φαω πειναω

Εγώ το έκανα αυτό!!!
Πήγαινα στη μαμά μου κι έλεγα με "προβληματισμένο" ύφος "Θέλω κάτι να φάω..."
"Πεινάς? Να σου βάλω να φας?" έλεγε η μάνα μου -ήμουν πολύ δύσκολη στο φαΐ, δε μου άρεσε ποτέ τίποτα και με βάζανε με το ζόρι κάτω να φάω. Η μάνα μου είχε να το λέει ότι τη λέξη "πεινάω" δεν την είχε ακούσει από το στόμα μου...
"Όχι δε θέλω φαΐ" της έλεγα
"Ε και τι θες?" με ρώταγε
"Καμιά σοκολάτα δεν έχει?"
Shocked η μαμά!
Στο τέλος πήγαινα στον παππού να πάρω τη σοκολάτα...
Και τώρα που το σκέφτομαι, μήπως να πάω μέχρι το περιπτέρι να πάρω μία?

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μην με κραξετε κοριτσια αλλα δεν το ειχα σκεφτει να εχω κατι μεσα στην τσαντα μου να τις δινω. Καθε φορα τις εξηγω οτι οπου παμε δεν ζηταμε να μας δωσουν κατι να φαμε αλλα εκεινες εκει τον χαβα τους . Και οταν λεω στον εκαστοτε νοικοκυρη μην τις δωσετε τιποτα για να μαθουν να μην ζητανε εκεινοι βεβαια δεν με ακουνε και τρεχου να τις δωσουν οτι ζητησουν .
Πραγματικα εχουν συνεννοηθει για να με ξεφορτωθουνε.
Θα μου φερνετε τουλαχιστον τσιγαρα στην φυλακη ; χιχιχι

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι μάρκα καπνίζεις??
Αλλά πέφτεις μακριά ρε γα...το!
Θα σου τα στέλνω με courier...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις