Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
37 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 37 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 7]

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Τι μάρκα καπνίζεις??
Αλλά πέφτεις μακριά ρε γα...το!
Θα σου τα στέλνω με courier...
χαχαχα δεν πειραζει και με κουριερ δεχομαστε χαχαχα winston white φιλεναδα. Μην ξεχασεις ομως ναιιι;;;;; χιχιχι

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωραίο τσιγάρο!
Έκανα και τα κόκκινα -τα βαριά- και τα μπλε -lights.
Το γύρισα σε αυτά όταν τα τσιγάρα ακρίβυναν πλέον πολύ, μέχρι που έμεινα έγκυος και το έκοψα (δλδ εδώ και 5 μήνες).
Αλλά εσύ που καπνίζεις τα άσπρα -τα πολύ ελαφριά- γιατί δεν το κόβεις να ησυχάσεις?

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Ωραίο τσιγάρο!
Έκανα και τα κόκκινα -τα βαριά- και τα μπλε -lights.
Το γύρισα σε αυτά όταν τα τσιγάρα ακρίβυναν πλέον πολύ, μέχρι που έμεινα έγκυος και το έκοψα (δλδ εδώ και 5 μήνες).
Αλλά εσύ που καπνίζεις τα άσπρα -τα πολύ ελαφριά- γιατί δεν το κόβεις να ησυχάσεις?
για να μην λεω ψεμματα του στυλ οτι δεν μπορω και αυτα, θα σου πω οτι ειναι κατι που μου αρεσει πολυ. Μπορω να το κοψω αν θελω . Το εχω κοψει 3 φορες χωρις να ειμαι εγκυος και μια στην εγκυμοσυνη 4 αλλα το εκανα γιατι με πιεζαν και οχι γιατι το ηθελα. Αλλα δεν ζοριστηκα καμια φορα για να το κοψω.

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ θα σου στέλνω παστίτσιο.Είναι πιο υγιεινό.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Εγώ θα σου στέλνω παστίτσιο.Είναι πιο υγιεινό.


ακόμα και όταν δεν είσαι καλά, την ατάκα την έχεις στο τσεπάκι! φτου σου κορίτσι μου!( σκουπίσου!)

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:ακόμα και όταν δεν είσαι καλά, την ατάκα την έχεις στο τσεπάκι! φτου σου κορίτσι μου!( σκουπίσου!)

ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 6 334590

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
faye έγραψε:μην με κραξετε κοριτσια αλλα δεν το ειχα σκεφτει να εχω κατι μεσα στην τσαντα μου να τις δινω. Καθε φορα τις εξηγω οτι οπου παμε δεν ζηταμε να μας δωσουν κατι να φαμε αλλα εκεινες εκει τον χαβα τους . Και οταν λεω στον εκαστοτε νοικοκυρη μην τις δωσετε τιποτα για να μαθουν να μην ζητανε εκεινοι βεβαια δεν με ακουνε και τρεχου να τις δωσουν οτι ζητησουν .
Πραγματικα εχουν συνεννοηθει για να με ξεφορτωθουνε.
Θα μου φερνετε τουλαχιστον τσιγαρα στην φυλακη ; χιχιχι
η μαμα μου λεει οτι τα παιδια οταν πανε σε ξενο σπιτι μπορουν να φανε τον αγλεορα!ειναι πολλες μαμαδες που οταν δεν τρωνε τα παιδια τους πανε στη γειτονισσα με το πιατο κ τα ταιζουν εκει! Shocked

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιατί ρε κορίτσια εμείς δεν το κάνουμε;Πόσες φορές δεν πεινάμε και δεν τρώμε και όταν πάμε επίσκεψη αρχίζουμε "μωρέ δεν παραγγέλνουμε κάτι;"
ή δεν τρώμε πρωινό ενώ έχουμε απ'όλα και μόλις βγούμε απο το σπίτι χτυπάμε την τυρόπιτα,τη σοκολάτα,ένα club σάντουιτς ή 3 κιλά παΐδάκια τέλος πάντων.

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
faye έγραψε:για να μην λεω ψεμματα του στυλ οτι δεν μπορω και αυτα, θα σου πω οτι ειναι κατι που μου αρεσει πολυ. Μπορω να το κοψω αν θελω . Το εχω κοψει 3 φορες χωρις να ειμαι εγκυος και μια στην εγκυμοσυνη 4 αλλα το εκανα γιατι με πιεζαν και οχι γιατι το ηθελα. Αλλα δεν ζοριστηκα καμια φορα για να το κοψω.

Κι εμένα μου άρεσε. Και δεν επιχείρησα ποτέ να το κόψω. Το σκεφτόμουν κατά καιρούς πχ αν δεν ένιωθα καλά το στομάχι μου, αλλά ποτέ δεν ήθελα πραγματικά να το κόψω.
Ώσπου ήρθε η μπουμπούκα μου! Και σκέφτομαι να μείνω έτσι για πάντα. Μου αρέσω πιο πολύ...

Athin@ έγραψε:Εγώ θα σου στέλνω παστίτσιο.Είναι πιο υγιεινό.

Και τα κιλά που θα τα βάλει καλέ???
Άμα είναι στη φυλάκα δε θα "ασκείται" κιόλας... Χοντρή θες να μας την κάνεις?

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
Athin@ έγραψε:Εγώ θα σου στέλνω παστίτσιο.Είναι πιο υγιεινό.

Και τα κιλά που θα τα βάλει καλέ???
Άμα είναι στη φυλάκα δε θα "ασκείται" κιόλας... Χοντρή θες να μας την κάνεις?

Και τι τη νοιάζει άμα είναι φυλακή;

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε:ειναι πολλες μαμαδες που οταν δεν τρωνε τα παιδια τους πανε στη γειτονισσα με το πιατο κ τα ταιζουν εκει! Shocked

Κι εμάς μας το έκανε αυτό η μαμά μου!
Πηγαίναμε στη γιαγιά και τρώγαμε!

Athin@ έγραψε:Γιατί ρε κορίτσια εμείς δεν το κάνουμε;

Πόσο δίκιο έχεις!!!
Εγώ τελικά τη χτύπησα τη σοκολατίτσα από το περίπτερο. Δεν άντεξα!
Μου λέει η περιπτερού: "Το μωράκι θέλει σοκολάτα?" και γέλαγε!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Και τι τη νοιάζει άμα είναι φυλακή;

Εμ πως? Θα χαλάσει τη σιλουέτα της?
Δε θα μείνει για πάντα εκεί. Κάποια στιγμή θα βγει...
Τες πα. Καλό είναι και το παστίτσιο...
Θα της βάλεις και καμιά λίμα μέσα, ή τζάμπα κόπος?

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να σας πω την αληθεια δεν με χαλαει και το παστιτσιο αλλα οντως αυτο με τα κιλα ειναι ενα θεμα χχιχιχι Παντως καθε προσφορα ειναι δεκτη χιχιχι

Αννα

Αννα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Πέρσι στις διακοπές μας περιμένοντας το καράβι για την επιστροφή μας πίναμε καφέ σε μια καφέτερια μπροστά στο λιμάνι. Ξαφνικά μπαίνει ένας νεαρός αλλοδαπός που συνόδευε μια κυρία που είχε σκεπάσει όλο το πρόσωπό της με ένα μαντήλι. Το μαντήλι ήταν ψιλοδιαφανές για να βλέπει. Όλοι η καφετέρια την κοίταζε με τρόπο. Απο μια ματιά κατάλαβα κι εγώ ότι η κάποιων ετών κυρία είχε κάνει μια αποτυχημένη πλαστική, είχε πρηστεί και είχε στραβώσει η μούρη της. Πάει κάποια στιγμή στην τουαλέτα και βγαίνοντας ακούγεται ένα "μπαμ" και κουτουλάει στην τζαμαρία. Όλοι στην καφετέρια κάναμε ότι δεν είδαμε και ψιλοκρατηθήκαμε για να μην γελάσουμε. Έλα όμως που το μπάμ τράβηξε την προσοχή του γιού μου? Απόλυτη ησυχία.. σηκώνεται ο βίκτωρας, τη δείχνει με το δάχτυλο και φωνάζει δυνατά "ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ ΚΥΡΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΦΟΡΑΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ, ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ? Όλη η καφετέρια έκλαιγε στην κυριολεξία από τα γέλια. Τόση ώρα προσπαθούσαμε να μην γελάσουμε και η ατάκα του βίκτωρα ήταν το αποκορύφωμα. Δεν θυμάμαι να έχω γελάσει ποτέ τόσο πολύ αλλά και να έχω ντραπεί τόσο πολύ.

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άννα, μου φαίνεται πως ο γιος σου θα ψηφιστεί βασιλιάς της ζουζουνιάς!
Βασίλισσες είναι η Βιβιάννα και η Έλενα της Φαίης βεβαίως βεβαίως...

Μα μία με τα βρακιά και μία τώρα..

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Άννα, μου φαίνεται πως ο γιος σου θα ψηφιστεί βασιλιάς της ζουζουνιάς!
Βασίλισσες είναι η Βιβιάννα και η Έλενα της Φαίης βεβαίως βεβαίως...

Μα μία με τα βρακιά και μία τώρα..
καλα εισαι απιστευτη. Που θυμασαι τι εχουν κανει οι δικες μου;;; Εδω καλα καλα εγω κοντευω να τα ξεχασω. χιχιχι Razz Razz Razz Razz

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννα έγραψε:Πέρσι στις διακοπές μας περιμένοντας το καράβι για την επιστροφή μας πίναμε καφέ σε μια καφέτερια μπροστά στο λιμάνι. Ξαφνικά μπαίνει ένας νεαρός αλλοδαπός που συνόδευε μια κυρία που είχε σκεπάσει όλο το πρόσωπό της με ένα μαντήλι. Το μαντήλι ήταν ψιλοδιαφανές για να βλέπει. Όλοι η καφετέρια την κοίταζε με τρόπο. Απο μια ματιά κατάλαβα κι εγώ ότι η κάποιων ετών κυρία είχε κάνει μια αποτυχημένη πλαστική, είχε πρηστεί και είχε στραβώσει η μούρη της. Πάει κάποια στιγμή στην τουαλέτα και βγαίνοντας ακούγεται ένα "μπαμ" και κουτουλάει στην τζαμαρία. Όλοι στην καφετέρια κάναμε ότι δεν είδαμε και ψιλοκρατηθήκαμε για να μην γελάσουμε. Έλα όμως που το μπάμ τράβηξε την προσοχή του γιού μου? Απόλυτη ησυχία.. σηκώνεται ο βίκτωρας, τη δείχνει με το δάχτυλο και φωνάζει δυνατά "ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ ΚΥΡΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΦΟΡΑΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ, ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ? Όλη η καφετέρια έκλαιγε στην κυριολεξία από τα γέλια. Τόση ώρα προσπαθούσαμε να μην γελάσουμε και η ατάκα του βίκτωρα ήταν το αποκορύφωμα. Δεν θυμάμαι να έχω γελάσει ποτέ τόσο πολύ αλλά και να έχω ντραπεί τόσο πολύ.

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φαίη μου τι να πρωτοθυμηθώ?

Που σκαρφάλωσαν στη βιβλιοθήκη και έβαψαν τη μούρη τους με την πούδρα -δεν ξέρω τι ήταν?
Που -δε θυμάμαι ποια από τις δύο ήταν- πήγε ανάμεσα από τα πόδια του άντρα σου και δεν τον άφηνε να κάνει την ανάγκη του?
Το θεϊκό "Τώρα έρχεται το τέλος σου!"?
Πού να κάτσω να τα σκεφτώ όλα...
Το μηχανάκι
Το "ζαλίστηκε το κοριτσάκι σου"

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α! Και που έριξαν τη συρταριέρα...

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Φαίη μου τι να πρωτοθυμηθώ?

Που σκαρφάλωσαν στη βιβλιοθήκη και έβαψαν τη μούρη τους με την πούδρα -δεν ξέρω τι ήταν?
Που -δε θυμάμαι ποια από τις δύο ήταν- πήγε ανάμεσα από τα πόδια του άντρα σου και δεν τον άφηνε να κάνει την ανάγκη του?
Το θεϊκό "Τώρα έρχεται το τέλος σου!"?
Πού να κάτσω να τα σκεφτώ όλα...
Το μηχανάκι
Το "ζαλίστηκε το κοριτσάκι σου"
καλα αυτο που δεν αφηνε τον αντρα μου να κατουρησει το ειχα ξεχασει . ΧΙΧΙΧΙ Εχω πεθανει στα γελια τωρα που μου το θυμησες.

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα θυμάμαι γιατί -στο έχω ξαναπεί νομίζω- έχω συνδέσει τις κόρες σου με τις μνήμες που έχω εγώ από την αδερφή μου (και τον αδερφό μου) και τις σκανταλιές που κάναμε...

Ήμασταν πολύ πονηρήδηδες...

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Τα θυμάμαι γιατί -στο έχω ξαναπεί νομίζω- έχω συνδέσει τις κόρες σου με τις μνήμες που έχω εγώ από την αδερφή μου (και τον αδερφό μου) και τις σκανταλιές που κάναμε...

Ήμασταν πολύ πονηρήδηδες...
α ησυχα παιδακια ησασταν και εσεις. χιχιχ

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά κορίτσια, έχω λυθεί στο γέλιο, μιλάμε, ο αντρας μου μέσα προσπαθεί να βάλει τον Αλεξ να κοιμηθεί κι αυτος συνέχεια ρωτάει "γιατί γελάει η μαμα??".. Απίστευτες ιστορίες...

Η κόρη μιας φίλης μου της έκανε το εξής: η φίλη μου φοράει ταμπον στις περιόδους της, όχι σερβιέτες. Μια μέρα είχανε πάει μια επίσκεψη σε μια θεια/γιαγιά/κάτι τέτοιο, η οποία είχε κάτι μικρά άσπρα κεράκια σε κηροπήγια. και η κόρη της φίλης μου φωνάζει όλο χαρα: "Η μαμα μου αυτά τα βάζει στον κώλο της"!

Embarassed Embarassed Embarassed

Αννα

Αννα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Nena έγραψε:Καλά κορίτσια, έχω λυθεί στο γέλιο, μιλάμε, ο αντρας μου μέσα προσπαθεί να βάλει τον Αλεξ να κοιμηθεί κι αυτος συνέχεια ρωτάει "γιατί γελάει η μαμα??".. Απίστευτες ιστορίες...

Η κόρη μιας φίλης μου της έκανε το εξής: η φίλη μου φοράει ταμπον στις περιόδους της, όχι σερβιέτες. Μια μέρα είχανε πάει μια επίσκεψη σε μια θεια/γιαγιά/κάτι τέτοιο, η οποία είχε κάτι μικρά άσπρα κεράκια σε κηροπήγια. και η κόρη της φίλης μου φωνάζει όλο χαρα: "Η μαμα μου αυτά τα βάζει στον κώλο της"!
Embarassed Embarassed Embarassed

Καλά έεεεεεε!!!! Απίστευτη η μικρή.
Η πλάκα είναι ότι αυτά που λένε τα θεωρούν φυσιολογικά και χαίρονται κιόλας που δείχνουν στους μεγάλους ότι τα ξέρουν....

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννα έγραψε:Καλά έεεεεεε!!!! Απίστευτη η μικρή.
Η πλάκα είναι ότι αυτά που λένε τα θεωρούν φυσιολογικά και χαίρονται κιόλας που δείχνουν στους μεγάλους ότι τα ξέρουν....

Μα αυτή είναι όλη η πλάκα!
Στο ύφος τους!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις