Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
83 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 83 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 7]

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ζωρζετ... καλα ο γιος μου αν ειχε τολμησει να πει κατι τετοιο στην θεια του θα του εκοβα την γλωσσα!!ακους εκει...

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ζωρζετ απιστευτος χαχαχαχαχαχαχα

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ZWRZET έγραψε:εγω παλι θα σας πω κατι που μου ειπε ο ανηψιος μου 9 ετων κι εμεινα καγκελο!
ειχα να τον δω αρκετο καιρο,κι οταν πηγα στην αδερφη μου βλεπω τον ανηψιο μου να φοραει γιαλακια και στα χερακια του κρατουσε ενα ηλεκτρονικο παιχνιδι..τι εγινε βρε χρησταρα μου του λεω? φορεσες γιαλακια? κουραστηκαν τα ματακια σου απο το πολυ παιξιμο?και εννοουσα το ηλεκτρονικο παιχνιδι..τι λες βρε θεια? δεν παιζω το πουλι μου...μιλαμε εμεινα...κοκκινισα...δεν περιμενα τετοια απαντηση.. Embarassed


Razz Razz Razz πω πω! δεν φταίει το παιδί! κάπου θα το πήρε το αυτί του αυτό! άκου που πήγε το μυαλό του!

????????


Επισκέπτης
αυτο ειναι σιγουρο οτι απο καπου το ακουσε...δεν φταιει το παιδακι για μενα..ολα εξαρτωντε απο τους γονεις...

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anthaki έγραψε:Ζωρζετ... καλα ο γιος μου αν ειχε τολμησει να πει κατι τετοιο στην θεια του θα του εκοβα την γλωσσα!!ακους εκει...

Ίσως κι εγώ να το μάλωνα,αλλά αφού είχα ξεκαρδιστεί στο γέλιο...
Απλά το έχεις από κοντά μετά,τα παιδιά ακούν και απορροφούν.Δεν φταίει εκείνο αν κάποιος είπε ότι παίζονται και τα πουλιά!!!(Τα καναρίνια ε,μην φάμε και κανένα ban πρωί πρωί! Razz )

bagi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΑΛΟΓΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΩΣ ΜΑΜΑ, ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΩΝ ΑΚΟΜΑ, ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΩΣ ΘΕΙΑ!!!!!!
ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 8 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΕΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ(ΑΔΕΡΦΙΑ,ΓΑΜΠΡΟΙ,ΝΥΦΕΣ,ΓΟΝΕΙΣ...)ΚΑΙΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ Ο ΑΝΗΨΙΟΣ ΜΟΥ,8 ΧΡΟΝΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ,ΚΑΙ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΘΩΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ:''ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ,ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΔΑΤΕ ΠΩΣ ΕΓΙΝΑΝ ΤΑ Β..ΖΙΑ(ΣΤΗΘΟΣ) ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ?????? ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΒΟΜΒΕΣ ΕΤΟΙΜΕΣ ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΝ!!!!!!!!''
ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ ΕΝΙΩΣΑ.....
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ ΕΙΧΑ ΛΥΘΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ,ΚΟΝΤΕΥΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΑΣ ΛΕΩ,ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΚΑΝ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΩ!!!!
ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΕΝΑ ΒΕΒΑΙΑ ΛΥΘΗΚΑΝ ΟΛΟΙ!!!!!
ΑΧ ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!! ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 3 417472 ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 3 417472 ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 3 417472

Mamma El

Mamma El
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έχω ρίξει τρελό γέλιο!!!! Laughing

Εμένα πέρσι ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί!!! Embarassed Τώρα το σκέφτομαι και γελάω! Laughing

Είχαμε πάρει ένα συμμαθητή της μεγάλης μου κόρης για να πάμε σινεμά ένα απόγευμα αλλά επειδή δεν προλαβαίναμε την προβολή, γιατί το τραμ αργούσε πολύ, πήραμε ταξί. Πηγαίναμε στο κλειστό του Π. Φαλήρου στα καινούργια Village που έχουν φτιάξει εκεί όσες ξέρουν!! Το ταξί μας άφησε από την απέναντι πλευρά και έπρεπε να περάσουμε το δρόμο σχεδόν τρέχοντας γιατί πέρναγαν πολλά αυτοκίνητα. Δεν υπολόγισα καλά όμως και βρεθήκαμε μπροστά στο πεζούλι της στάσης του τραμ που ήταν κάπως ψηλό και θεώρησαν σωστό τα μικρά να ανέβουν από εκεί. Αφού ανέβηκαν άκουσα τη Νεφέλη να λέει στο συμμαθητή της που δυσκολεύτηκε λίγο να ανέβει.

"Εσείς τα αγόρια δεν ξέρετε να ανοίγετε καλά τα πόδια σας" Shocked ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 3 911307 ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 3 911307 ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 3 911307

http://mammael.blogspot.com/

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mamma El έγραψε:Έχω ρίξει τρελό γέλιο!!!! Laughing

Εμένα πέρσι ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί!!! Embarassed Τώρα το σκέφτομαι και γελάω! Laughing

Είχαμε πάρει ένα συμμαθητή της μεγάλης μου κόρης για να πάμε σινεμά ένα απόγευμα αλλά επειδή δεν προλαβαίναμε την προβολή, γιατί το τραμ αργούσε πολύ, πήραμε ταξί. Πηγαίναμε στο κλειστό του Π. Φαλήρου στα καινούργια Village που έχουν φτιάξει εκεί όσες ξέρουν!! Το ταξί μας άφησε από την απέναντι πλευρά και έπρεπε να περάσουμε το δρόμο σχεδόν τρέχοντας γιατί πέρναγαν πολλά αυτοκίνητα. Δεν υπολόγισα καλά όμως και βρεθήκαμε μπροστά στο πεζούλι της στάσης του τραμ που ήταν κάπως ψηλό και θεώρησαν σωστό τα μικρά να ανέβουν από εκεί. Αφού ανέβηκαν άκουσα τη Νεφέλη να λέει στο συμμαθητή της που δυσκολεύτηκε λίγο να ανέβει.

"Εσείς τα αγόρια δεν ξέρετε να ανοίγετε καλά τα πόδια σας" Shocked ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 3 911307 ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 3 911307 ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 3 911307


δίκιο είχε το παιδί! Razz Razz
ενώ εμείς οι γυναίκες ε? με το παραμικρό ρε παιδί μου! Razz Razz Razz

Mamma El

Mamma El
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και να πεις ότι το είχε ακούσει από κάπου δεν.... Μάλιστα την κοίταξα λίγο στραβά γιατί είχε γυρίσει όλη η στάση και μας κοίταζε!!! και εκείνη εντελώς αθώα μου λέει: "Γιατί; Είπα κάτι;" ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 3 911307 ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 3 585182 ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 3 4872 Laughing Laughing Laughing

http://mammael.blogspot.com/

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Από μικρό και από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια λενε....... Τέλεια η Νεφελη σου........

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω μικρη ζητιανευα Embarassed Embarassed Embarassed οπου εβλεπα να ανοιγουν πορτοφολι ετρεχα κ ρωτουσα"εμενα λεφτα??" Embarassed Embarassed τι κατσαδα ειχα φαει..η καλυτερη μου ηταν τα γεροντακια Laughing Laughing και να πεις οτι ειχα δει κατι,καπου..2-3χρονων ημουν

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Laughing Laughing ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΑΤΕ ΤΟ ΚΕΦΙ!!!!!!!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΕΣ ΓΙΑΤΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 8 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΚΛΑΝΕΙ ΜΕ ΑΠΑΘΕΙΑ ,ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΡΕΥΕΤΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΙΕΙ ΜΠΥΡΕΣ! Embarassed

despoinag

despoinag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Όταν τα παιδάκια μου μεγαλώσανε λίγο αποφάσισα να τους εξηγήσω ότι όταν "αεριζόμαστε" δεν το καμαρώνουμε φωνάζοντας. Ετσι τους εξήγησα ότι όταν είναι κόσμος μπροστά και μας ξεφύγει κάτι ζητάμε ένα συγνώμη και το ξεχνάμε.

Κάποια στιγμή έχουμε πάει στο κρεβάτι μιας ξαδέλφης μου και είμαι με συγγενείς και τα μικρά γυρνάνε γύρω γύρω στο σπίτι. Έρχετε λοιπόν στο άσχετο η κόρη μου και μου λέει:

-Συγνώμη
- Γιατί αγάπη μου? (της λέω ανυποψίαστη)
- Ε συγνώμη, μου ξαναλέει
- Τί συγνώμη παιδί μου? (με έντονο ύφος και εγώ η έξυπνη)
- Συγνώμη που έκλασα!!! Φωνάζοντας με θυμό.

Ακόμα γελάνε όλοι. Αντε μετά άλλη συζήτηση για το πότε ζητάμε συγνώμη Very Happy Very Happy

Και ένα κουίζ. Η κόρη μου όταν θα μεγαλώσει θα γίνει καλόνεα. Όποια το βρει τί είναι κερδίζει! Θα σας κουφάνω.

adda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
despoinag έγραψε:

Και ένα κουίζ. Η κόρη μου όταν θα μεγαλώσει θα γίνει καλόνεα. Όποια το βρει τί είναι κερδίζει! Θα σας κουφάνω.

Πλακα εχει! και εμεις ανακοινωνουμε τις βρομιες μας "μαμα,μπαμπα πουφ!"

Κουιζ, μηπως απο το καλογρια το αντιθετο και καλα?

despoinag

despoinag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
adda έγραψε:
despoinag έγραψε:

Και ένα κουίζ. Η κόρη μου όταν θα μεγαλώσει θα γίνει καλόνεα. Όποια το βρει τί είναι κερδίζει! Θα σας κουφάνω.

Πλακα εχει! και εμεις ανακοινωνουμε τις βρομιες μας "μαμα,μπαμπα πουφ!"

Κουιζ, μηπως απο το καλογρια το αντιθετο και καλα?

Άπαιχτη είσαι! Ναι σωστά!! ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 3 215994

Εμείς είδαμε και πάθαμε να το καταλάβουμε. Μας το αιτιολόγησε και μετά το καταλάβαμε.

"Εγώ επειδή δεν συμπαθώ τα αγόρια (είναι σε αυτή τη φάση τώρα.... ευτυχώς) και δεν θέλω να παντρευτώ θα γίνω καλόγρια. Αλλά επειδή θα πάω νέα δεν θα είμαι καλόγρια αλλά καλόνεα"

Δεν είναι απίστευτος ο συνειρμός ενός 6 χρονου (τότε) κοριτσιού???

adda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
2 χρονιες ημουνα ομαδαρχισα σε αγορακια ηλικιας 5-6 χρονων διπλα ηταν ο θαλαμος με τα κοριτσακια της ιδιας ηλικιας! Ειχα ακουσει τρελα πραγματα!

mama marilenas


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Aχ βρε κοριτσια να ειστε καλα ξεκαρδιστικα βραδιατικο. Εγω για την Μαριλενα μου τι να πρωτοθυμηθω?Προχθες στην συναντηση των μαμάδων π.χ στρίμωξε τον Φιλλιπακο της Βενης στην γωνια απο το σπιτακι!Την παω βολτα και εκει που περπαταμε βλεπω ενα κυριο να μου χαμογελαει και μου λεει "ειναι κοινωνικη ε?" σκυβω ασυναισθητα να την δω και τι βλεπω?Τον ειχε πιασει απο το χερι και περπατουσαμε και οι τρεις μαζι!!!!Τις προαλλες στην παιδιατρο καθοταν απεναντι μας ενας μπαμπας και γυρναει και τον ρωταει "γιατι εχεις μεγαλη μυτη?" Embarassed οποιος τολμησει να παει τουαλετα σπιτι μας το βγαζει ανακεινωθεν και διευκρινιζει κιολας "κακα-πιπι" ή "κακα-τσουτσου" αναλογα το φυλο!!!!!!οταν ψωνιζουμε ζηταω εγω π.χ. τυρι,σαλαμι κτλ και οπως ειναι λογικο ο ανθρωπος που εξυπηρετει ρωταει και καλα την μικρη τι θελει.Ξερετε τι απανταει το παιδι μου? ΜΕΓΑΛΑ ΜΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!Ρωτησε παπα γιατι φοραει φουστανι! ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 3 606100 παλι καλα πεθανε στο γελιο ο ανθρωπος! αχ και αλλα τοσα που γραφω βιβλιο!

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama marilenas έγραψε:Aχ βρε κοριτσια να ειστε καλα ξεκαρδιστικα βραδιατικο. Εγω για την Μαριλενα μου τι να πρωτοθυμηθω?Προχθες στην συναντηση των μαμάδων π.χ στρίμωξε τον Φιλλιπακο της Βενης στην γωνια απο το σπιτακι!Την παω βολτα και εκει που περπαταμε βλεπω ενα κυριο να μου χαμογελαει και μου λεει "ειναι κοινωνικη ε?" σκυβω ασυναισθητα να την δω και τι βλεπω?Τον ειχε πιασει απο το χερι και περπατουσαμε και οι τρεις μαζι!!!!Τις προαλλες στην παιδιατρο καθοταν απεναντι μας ενας μπαμπας και γυρναει και τον ρωταει "γιατι εχεις μεγαλη μυτη?" Embarassed οποιος τολμησει να παει τουαλετα σπιτι μας το βγαζει ανακεινωθεν και διευκρινιζει κιολας "κακα-πιπι" ή "κακα-τσουτσου" αναλογα το φυλο!!!!!!οταν ψωνιζουμε ζηταω εγω π.χ. τυρι,σαλαμι κτλ και οπως ειναι λογικο ο ανθρωπος που εξυπηρετει ρωταει και καλα την μικρη τι θελει.Ξερετε τι απανταει το παιδι μου? ΜΕΓΑΛΑ ΜΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!Ρωτησε παπα γιατι φοραει φουστανι! ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 3 606100 παλι καλα πεθανε στο γελιο ο ανθρωπος! αχ και αλλα τοσα που γραφω βιβλιο!

χαχαχα,υπερπαραγωγή η Μαριλένα..!

Για σκέψου σοβαρά να γράψεις βιβλίο,θα κονομήσετε λέμε!!! ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 3 328109

mama marilenas


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Dimitra_Elena έγραψε:
mama marilenas έγραψε:Aχ βρε κοριτσια να ειστε καλα ξεκαρδιστικα βραδιατικο. Εγω για την Μαριλενα μου τι να πρωτοθυμηθω?Προχθες στην συναντηση των μαμάδων π.χ στρίμωξε τον Φιλλιπακο της Βενης στην γωνια απο το σπιτακι!Την παω βολτα και εκει που περπαταμε βλεπω ενα κυριο να μου χαμογελαει και μου λεει "ειναι κοινωνικη ε?" σκυβω ασυναισθητα να την δω και τι βλεπω?Τον ειχε πιασει απο το χερι και περπατουσαμε και οι τρεις μαζι!!!!Τις προαλλες στην παιδιατρο καθοταν απεναντι μας ενας μπαμπας και γυρναει και τον ρωταει "γιατι εχεις μεγαλη μυτη?" Embarassed οποιος τολμησει να παει τουαλετα σπιτι μας το βγαζει ανακεινωθεν και διευκρινιζει κιολας "κακα-πιπι" ή "κακα-τσουτσου" αναλογα το φυλο!!!!!!οταν ψωνιζουμε ζηταω εγω π.χ. τυρι,σαλαμι κτλ και οπως ειναι λογικο ο ανθρωπος που εξυπηρετει ρωταει και καλα την μικρη τι θελει.Ξερετε τι απανταει το παιδι μου? ΜΕΓΑΛΑ ΜΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!Ρωτησε παπα γιατι φοραει φουστανι! ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 3 606100 παλι καλα πεθανε στο γελιο ο ανθρωπος! αχ και αλλα τοσα που γραφω βιβλιο!

χαχαχα,υπερπαραγωγή η Μαριλένα..!

Για σκέψου σοβαρά να γράψεις βιβλίο,θα κονομήσετε λέμε!!! ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 3 328109

Άσε!τωρα εχει αρχισει και τις ερωτησεις(βλεπε "γιατι εχεις μεγαλη μυτη?")και δεν φτανει που κανει οτι κανει τωρα συλλεγουμε και ατακες!Χθες με ρωτησε αν μιλανε τα ψαρια ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 3 966307 και οταν γυρισα απο την δουλεια και την ρωτησα τι κανει μου απαντησε "την παλευω"!!!!οτι να ναι το παιδι μου.να τι πηρε απο την μαμα! ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 3 604962

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κι επανέρχομαι πάλι,να δηλώσω το επίτευμα της κόρης μου!!!

Ήρθε ο γείτονας με την γυναίκα του χτες να τη δουν...κοινωνική και καλόβολη η Έλενη,πάει σε όλους και τους γελάει,επίσης.Ξετρελάθηκαν οι γείτονες,δεν έχουν ακόμα εγγονάκια,και την βλέπουν έτσι..περίπου.

Εκεί που πίναμε το καφεδάκι μας,χτυπάει το τηλ του ανθρώπου,από τη δουλειά του.Κάναμε ησυχία εγώ κι η κυρία του,μιας και φαινόταν αρκετά σημαντικό το τηλεφώνημα!

Εκεί που επικρατούσε "άκρα του τάφου σιωπή" στο σπίτι,άρχισαν να ακούγονται τα σφιξίματα της Έλενας...

Κι όχι τίποτα άλλο,το άκουσε κι ο τύπος από το τηλ,και ρωτούσε τί είναι!

Και να έλεγα ότι περίμενε εκείνη την ώρα...Άλλες 2 φορές είχε κάνει κακάκια από το πρωί! Embarassed

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Laughing Laughing Razz Razz

Πω πω! Κι αυτός τι απάντησε?

Χαχαχαχα! Εγώ θα την έπαιρνα να την πάω μέσα να "συνεχίσει" με την ησυχία της!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΑΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΦΙΞΙΜΟ ΕΤΥΧΕ ΣΕ ΣΤΙΓΜΗ ΟΠΟΥ ΟΛΟΙ ΤΡΩΓΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ(ΓΥΡΩ ΣΤΟΥΣ 8 ΜΗΝΕΣ)ΚΡΥΦΤΗΚΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΣΦΙΞΙΜΟ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΗ.....ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΑΡΑΤΗΣΑΜΕ ΤΟ ΦΑΙ ΚΑΙ ΧΑΕΥΑΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΑ...ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑΜΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ!ΜΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ?

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tziz έγραψε: Laughing Laughing Razz Razz

Πω πω! Κι αυτός τι απάντησε?

Χαχαχαχα! Εγώ θα την έπαιρνα να την πάω μέσα να "συνεχίσει" με την ησυχία της!

Αυτό έκανα τζιζάκι μου,αλλά τα πρώτα "σκάγια" ακούστηκαν περιμετρικά!χαχαχαχα

athina24 έγραψε:ΕΜΑΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΦΙΞΙΜΟ ΕΤΥΧΕ ΣΕ ΣΤΙΓΜΗ ΟΠΟΥ ΟΛΟΙ ΤΡΩΓΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ(ΓΥΡΩ ΣΤΟΥΣ 8 ΜΗΝΕΣ)ΚΡΥΦΤΗΚΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΣΦΙΞΙΜΟ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΗ.....ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΑΡΑΤΗΣΑΜΕ ΤΟ ΦΑΙ ΚΑΙ ΧΑΕΥΑΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΑ...ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑΜΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ!ΜΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ?


Αθηνούλα,ως επί το πλείστον την ώρα του δικού μας φαγητού της έρχεται...Αφού λέει η μάνα μου "Μας εκδικείται επειδή δεν μπορεί ακόμα να φάει".χαχαχαχαχα

kikhl


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλά έριξα ΤΟ γέλιο λέμε!!!! Ξύπνησα τον άντρα μου από τον ύπνο Smile και προβλέπω:
ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 3 215994 ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 3 215994 ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 3 215994 ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΜΕ! - Σελίδα 3 215994
Να τα χαίρεστε τα παιδάκια και τα ανεψάκια σας!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ένα απόγευμα είχαμε πάει για καφέ στο πασσάλιμάνι και δίπλα μας καθόταν ένα ζευγαράκι.Κάποια στιγμή κοιτάω και η μικρή είχε πιάσει το δάχτυλο του δίπλα και το περιεργαζότανε σοβαρή σοβαρή(πρέπει να του έβγαζε και τα πετσάκια). Αυτός δεν μας είπε τίποτα,συνέχιζε κανονικά την κουβέντα του με την κοπελιά του αλλά όπως καθότανε είχε γίνει σαν σίγμα ο κακομοίρης για να μην την ενοχλήσει.Απ'ότι είπε μετά ήταν αρκετή ώρα έτσι.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις