Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
87 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 87 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Δημητρα αν θες στειλε μου με πμ το μειλ σου να σου στειλω τα 2 υποδειγματα σε εξελ!Καληνυχτα κι ονειρα γλυκα!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 Md040

Λεμονακι καλυτερα να το ξερετε οι 2 σας!Ο αντρας σου αρκει να σε στηριξει!Καληνυχτα κι ονειρα γλυκα!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 Md063

Αγαπη αν του βαζατε λουρι για τη βολτα για να μη σας φευγει;η λεω βλακεια η ασχετη;

ιωαννακι μου του βαζαμε λουρι στις αρχες αλλα μας ειχε πει και ο αλλος που το ειχε και το βλεπαμε κ ολας οτι τον πηγαινε χωρις λουρακι και μας ειπε οτι μολις μας συνηθισει να του το βγαλουμε το λουρακι και ετσι τον αφηναμε και λιγο ελευθερο

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χρονια πολλα κοριτσαρεςς Χριστος ανεστη. Διαβασα τα παραπανω και ειδα οτι τα περασατε ολες πολυ καλα.. χαιρομαι. Εμεις περασαμε ησυχα , οικογενειακα και δυστυχως με πολυ φαι... δεν τα γλυτωσα τα κιλακια.... τι να πω...

vasiliki25

vasiliki25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna85 έγραψε:Παντα αξιοι Βασιλικη μου!

ευχαριστώ Ιωάννα μου!!
Χριστός Ανέστη Νίκη!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 417472 το φαί το είχαμε όλες οπότε μην στεναχωριέσαι

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κορίτσια!τι κάνετε?σήμερα ήμουν όλη μέρα στο κέντρο με την κουμπάρα μου και δεν πρόλαβα να μπω!κι είπατε και πολλά γλωσσούδες!!!

ποιες είναι εδώ??

vasiliki25

vasiliki25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evi27 έγραψε:γεια σας κορίτσια!τι κάνετε?σήμερα ήμουν όλη μέρα στο κέντρο με την κουμπάρα μου και δεν πρόλαβα να μπω!κι είπατε και πολλά γλωσσούδες!!!

ποιες είναι εδώ??

καλησπέρα!!!! εμείς είπαμε πολλά??? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 M173

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:γεια σας κορίτσια!τι κάνετε?σήμερα ήμουν όλη μέρα στο κέντρο με την κουμπάρα μου και δεν πρόλαβα να μπω!κι είπατε και πολλά γλωσσούδες!!!

ποιες είναι εδώ??

παρουσα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 M057 χρονια πολλα χριστος ανεστη πως περασες κοριτσακι μου???

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
evi27 έγραψε:γεια σας κορίτσια!τι κάνετε?σήμερα ήμουν όλη μέρα στο κέντρο με την κουμπάρα μου και δεν πρόλαβα να μπω!κι είπατε και πολλά γλωσσούδες!!!

ποιες είναι εδώ??

παρουσα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 M057 χρονια πολλα χριστος ανεστη πως περασες κοριτσακι μου???


Αληθώς ο Κύριος αγάπη μου!καλά πέρασα!αν κ χωρίς τον άντρα μου γιατί δούλευε...πήγα όμως στους δικούς μου!εσύ διάβασα καλά έτσι?

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
αγαπη έγραψε:
evi27 έγραψε:γεια σας κορίτσια!τι κάνετε?σήμερα ήμουν όλη μέρα στο κέντρο με την κουμπάρα μου και δεν πρόλαβα να μπω!κι είπατε και πολλά γλωσσούδες!!!

ποιες είναι εδώ??

παρουσα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 M057 χρονια πολλα χριστος ανεστη πως περασες κοριτσακι μου???


Αληθώς ο Κύριος αγάπη μου!καλά πέρασα!αν κ χωρίς τον άντρα μου γιατί δούλευε...πήγα όμως στους δικούς μου!εσύ διάβασα καλά έτσι?

και εμεις πολυ ωραια περασαμε φαγαμε χορεψαμε διασκεδασαμε ειδαμε και το ανηψακι μας την δευτερα για πρωτη φορα ενα κουκλακι ειναι εχω τρελλαθει ειναι κουκλακι το ζουζουνακι ξανθο με γαλανα ματακια τα πηρε απο τον παππου του ενα ζαχαροτακι ειναι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 M015

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γερό και δυνατό να είναι αγάπη μου!

λοιπόν θα κλείσω γιατί νύσταξα....θα τα πούμε αύριο το απόγευμα μάλλον!!

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 334590

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
el88tse έγραψε:κοριτσακια μου καλησπερα τι μου κανετε εμεις συνεχιζουμε τις ζουζουνιες ελπιζω να ειναι τυχερος ο μηνας δεν περιμενω 8 μαιου.......ποιες εχουμε εγκυουλες εδω??

γεια σου κοριτσακι τι κανεις? καλα εισαι? μολις μπηκες στην λιστα μας χιχιι

ειδαμε το Νησος 2 ..πολυ καλο!!γελασα αρκετε μπορω να πω!! Very Happy Very Happy

Αγαπη να μην αφηνετε τον Εκτορακο χωρις λουρι αν ειναι καθε φορα που μυριζεται θυληκο να σας την κοπανάει και να τον ψάχνετε!!Εκτος του οτι μπορει να παθει τπτ, π.χ. να τον χτυπησει κανα αυτοκινητο (χτυπα ξυλο) εχει δικιο και το Λεμονακι για τα αδεσποτα!

Λεμονακι μου αρεσει η δυναμικοτητα σου!!!Σε ολα!!!

Ευουλι καληνυχτα!καλο διαβασμα!!κουραγιο θα περασει κι αυτο!!

Δημητρα κι εγω παχαινω ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ οποτε σε καταλαβαινω!!!!

Νικη ολες μεσα στο φαι ειμαστε ..ολες τις μερες οχι μονο το Πασχα ,οποτε μην νιωθεις τυψεις! Laughing Laughing

Ευη καληνυχτα και σε σενα!!

εμεινε καμια μεσα??

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
el88tse έγραψε:κοριτσακια μου καλησπερα τι μου κανετε εμεις συνεχιζουμε τις ζουζουνιες ελπιζω να ειναι τυχερος ο μηνας δεν περιμενω 8 μαιου.......ποιες εχουμε εγκυουλες εδω??

γεια σου κοριτσακι τι κανεις? καλα εισαι? μολις μπηκες στην λιστα μας χιχιι

ειδαμε το Νησος 2 ..πολυ καλο!!γελασα αρκετε μπορω να πω!! Very Happy Very Happy

Αγαπη να μην αφηνετε τον Εκτορακο χωρις λουρι αν ειναι καθε φορα που μυριζεται θυληκο να σας την κοπανάει και να τον ψάχνετε!!Εκτος του οτι μπορει να παθει τπτ, π.χ. να τον χτυπησει κανα αυτοκινητο (χτυπα ξυλο) εχει δικιο και το Λεμονακι για τα αδεσποτα!

Λεμονακι μου αρεσει η δυναμικοτητα σου!!!Σε ολα!!!

Ευουλι καληνυχτα!καλο διαβασμα!!κουραγιο θα περασει κι αυτο!!

Δημητρα κι εγω παχαινω ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ οποτε σε καταλαβαινω!!!!

Νικη ολες μεσα στο φαι ειμαστε ..ολες τις μερες οχι μονο το Πασχα ,οποτε μην νιωθεις τυψεις! Laughing Laughing

Ευη καληνυχτα και σε σενα!!

εμεινε καμια μεσα??

εγω εδω ειμαι ελλη μου το καλυτερο που μου ειπε το πρωην αφεντικο του εκτορα δεν σας το πα μου ειπε οτι τον εχασε και αυτος καποια στιγμη και γυρισε ο εκτορας μετα απο μια βδομαδα affraid affraid

koukou

koukou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΧΩ ΔΙΔΥΜΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΑΠΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ 3+ ΒΔΟΜΑΔΩΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!

kleio123

kleio123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας τσούπρες ! μπήκα να μπω την καλησπεροκαληνύχτα μου , και θα βγω κι εγώ σιγά σιγά ! είστε όλες καλά απ ότι βλέπω..
ιωάννα , καιρό είχαμε να σε δούμε... καλά είσαι όμως βλέπω ε ? φιλάκια πολλά

ευούλι , όλα καλά θα πάνε , θετική σκέψη και όλα θα ρθουνε στην ώρα τους...

λεμονάκι , γερά με τσαμπουκά !!! δε σε φοβάμαι ... το χεις !

κουκου , συγχαρητήρια !!! με το καλό να το δεχτείτε το μπεμπεκάκι σας !

σε όλες τις υπόλοιπες , πολλά πολλά Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 417472



ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπη μου αφου ειναι στα ντουζενια του ο Εκτορακος σου τοτε καλο θα ηταν κατα τη βολτα να εχει και το λουρακι του!

Νικη χρονια πολλα!μην ανησυχεις ολες μας τα πηραμε τα κιλακια μας αυτες τις μερες αλλα που θα παει... Rolling Eyes

Βασιλικη Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 417472

Ευη τωρα με το καινουργιο αυτοκινητο ποιος σε πιανει;!ολο εξω θα γυρνας! Καλη ξεκουραση και ονειρα γλυκα!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 Md043

Ελλη οι ταινιες νησος 1 και 2 ειναι απο τις αγαπημενες μας!Απο τις ελαχιστες ελληνικες που εχουμε δει στο σινεμα!

koukou συγχαρητηρια!Ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη και ενα ακομα πιο υπεροχο μωρο! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 50580

Κλειω κι εγω ενα γρηγορο περασμα ειπα να κανω μιας και κοιμουνται ολοι!Καλα ειμαι απλα ειχα τρεξιματα και μετακινησεις σε μερη διχως ιντερνετ!Εσυ ολα καλα ε;

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ονειρα γλυκα!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 Md030

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσάρες μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 379767
Koukou συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 50580

Εύχομαι να ακολουθήσετε και οι υπόλοιπες πολύ σύντομα
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 377361

Ιωάννα σου έστειλα πμ με το email μου.

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 334590

DIMITRA31


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κουκου σγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 654316
να σας ρωτησω,οσες προσπαθειται παιρνετε παιρνετε filicine,eviol ή καποια αλλη βιταμινη?

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κουκου συγχαρητηρια........................
δημητρα 31 οχι εγω δεν παιρνω προσπαθω απο το νοεμβριο σταματησαμε για λιγο και τωρα παλι......

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα, κορίτσια!! Από χθες προσπαθώ να σας γράψω, αλλά κατάφερα μόνο να σας διαβάζω με διαλείμματα... Τι κάνετε; Εμένα με έχει πιάσει από προχθές ένας πόνος τρομερός στην κοιλιά και δεν ξέρω τι είναι. Φαίνεται σαν να έχει πρηστεί εκείνο το σημείο. Όταν περπατάω ή όταν κάθομαι απότομα πονάω. Το πρωί-πρωί πονούσα τρελά και συνάμα ήθελα να πάω τουαλέτα για να ουρήσω. Μετά σαν να εξαφανίστηκε ο πόνος, αλλά τώρα πάλι τα ίδια. Παίζει να είναι το έντερό μου ή η κύστη μου ή γυναικολογικό θέμα... Έχω φοβηθεί πολύ. Πρώτη φορά συμβαίνει αυτό...

Θα ακολουθήσει σχολιασμός...

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πού είστε καλέ, όλες;

Άντα μου, το πάλεψες με τη σκούπα και τα κατάφερες!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 654316 Μπράβο!!
Λεμονάκι, διάβασα την ιστορία με το Θανάση και συγκινήθηκα πολύ. Crying or Very sad Αν και δεν έχω σκυλιά και δεν έχω δεθεί ποτέ με κάποιο, θεωρώ απάνθρωπο αυτό που έκανε εκείνος και στενοχωριέμαι που υπάρχουν τέτοια «ζώα» που θέλουν να λέγονται άνθρωποι….
Βασιλική, τελικά μίλησες με τον άντρα σου; Σου είπε το λόγο της αλλαγής της απόφασής του;
Αγάπη, λυπήθηκα πολύ για τον Εκτοράκο σου… Sad Πώς είναι τώρα; Ελπίζω καλύτερα.
Ιωάννα, πολύ ωραίο και το αυγό και το νύχι!! Προτείνω να στείλεις σε όλες μας αυτή τη διατροφή κατά την εγκυμοσύνη.
Γιάννα, ακόμα υγρασία; Πόπο! Έχεις και μωρό… Sad Εμένα το δωμάτιο του μικρού έχει πολλή υγρασία και το καλοκαίρι πρέπει να κάνουμε θερμομόνωση.
Λιάνα, πολύ μου έχεις λείψει. Χαίρομαι που όλα πάνε καλά!!
Demmy5_k, τι κάνει το σποράκι σου; Εσύ καλά έκανες και έβαλες το δίκιλο. Εγώ που δεν είμαι έγκυος, γιατί το έβαλα;
Λουλού, περαστικά σου!!
Ευούλι, όλοι οι γιατροί αυτό λένε. Μετά από ένα χρόνο αρχίζεις να το ψάχνεις!
Έλλη μου, ήρθε το νυφικό σου;
Koukou, πολλά συγχαρητήρια! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 50580 Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!
DIMITRA31, εγώ δεν παίρνω καμιά βιταμίνη, αλλά πολλά κορίτσια εδώ έχουν αρχίσει φυλλικό οξύ.
Εύη, Ειρήνη, Γκρινιάρα, Μαρία-Ελένη, a-niki, Κλειώ και σε όλα τα κορίτσια που ξέχασα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα!!Ξύπνησα κι εγω Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 40746

αγαπη απορροφήθηκα από το βιβλίο που διάβαζα και γι αυτο δν σχολίασα!! πολύ ανεύθυνος μου φαίνεται τελικά ο παλιος ιδιοκτήτης του Εκτοράκου! δν ξέρω αν τον αγαπάνε ή οχι, αλλά να του εχει φύγει μια βδομάδα? αφου δν μπορείς να κουμαντάρεις το σκυλί σου μη το λύνεις στην βολτα ή λυστο σε ελεγχόμενο μέρος , να μη μπορεί να φύγει από κάπου!!..όταν πρωτοπήρα τον Τσαρλι να φανταστείς έβλεπα συνέχεια όνειρα ότι μου έφυγε και τον έχασα..και δώστου κλάμα εγω!!!

κουκου να χαιρεσαι τα παιδάκια σου και με το καλό και το τρίτο!!! Very Happy

Δήμητρα31 εγώ παίρνω Φιλισιν απο όταν ξεκίνησα να προσπαθώ!

Δήμητρα(ντεμυ) σ ευχαριστούμε για τις ευχές ζουζουνα μου!!!

Μαρία να πας στο νοσοκομειο να το κοιτάξεις, μη το αφήνεις ετσι αν δεις οτι δν σταματαει!δν παιζουμε με την υγεία μας!το νυφικο μου ακόμη δν έχει ερθει αλλα φαντάζομαι μέχρι αύριο θα το έχω!! Very Happy Very Happy

Κλειω, Ελενη(el88tse) και στις υπολοιπες πολλα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 334590

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσακια μου τη κανετε??? ποιες ειστε εδω????

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια μ καλημερα.χρονια πολλα.χριστος ανεστη.ειχαμε κοσμο ολες τις γιορτες για αυτο δν μπηκα καθολου..΄.ηθελα ν σας ρωτησω κατι.σημερα εβγαλα κ τυναξα τ χαλια μου.οταν το ειπα στον αντρα μ αρχισε ν φωναζει .αν ειμαι εγγυος 1 στο 1000 υπαρχει περιπτωση ν εγινε καμια στραβη?γτ με αγχωσε πολυ ο αντρασ μου

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
DIMITRA31 έγραψε:Κουκου σγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #29 - Σελίδα 20 654316
να σας ρωτησω,οσες προσπαθειται παιρνετε παιρνετε filicine,eviol ή καποια αλλη βιταμινη?

γεια σου δημητρα εγω παιρνω filicine απο τον φεβρουαριο 2 μηνες ειμαστε στην προσπαθεια για το πρωτο μας μωρακι ειναι μονο βιταμινες και μονο καλο κανουν ρωτα και τον γυναικολογο σου

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:Κοριτσακια μ καλημερα.χρονια πολλα.χριστος ανεστη.ειχαμε κοσμο ολες τις γιορτες για αυτο δν μπηκα καθολου..΄.ηθελα ν σας ρωτησω κατι.σημερα εβγαλα κ τυναξα τ χαλια μου.οταν το ειπα στον αντρα μ αρχισε ν φωναζει .αν ειμαι εγγυος 1 στο 1000 υπαρχει περιπτωση ν εγινε καμια στραβη?γτ με αγχωσε πολυ ο αντρασ μου

γεια σου συμπεθερουλα τη κανεις??? Αληθος ο Κυριος οχι βρε μην αγχωνεσε και 1 στις 1000 οπως λες να εισαι εγκυος δεν ειναι και τοσο κακο να κανεις δουλειες απλα παντα με μετρο εχουν πιαστει τοσο μωρακια και οι μαμαδες που δεν ξερουν οτι εχουν μεσα τους μωρακι εχουν κανει τοσες δουλειες που δεν πρεπει και ομως δεν επαθαν τιποτα τα μωρακια τους για εμας που προσπαθουμε ομως καλο ειναι να υπαρχει μετρο γιατι δεν ξερουμε ποτε εχει γινει το Θαυμα Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις