Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
240 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 240 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοριτσια μου τωρα μπηκα σπιτι κομματια..... θελω κ να μαγειρεψω τρομαρα μου.. η μικρη ριχνει εκει χαμηλα κ ολο με φοβιζει.. σημερα τις πηρα μια κουβερτουλα, 2 σκουφακια (μου ειπαν για μετα το λουσιμο-καλοκαιριατικα? τεσπα τα πηρα) κ ενα φορμακι με μακρυ μανικι γιατι με κοντο εχω.
Αυγολεμονη μου ολη μας η θετικη ενεργεια μαζι σου, θα το ξεπερασεις κι αυτο, ειναι παλουκι ξερω αλλα υπαρχουν κ πολυ χειροτερα πιστεψε με, θεματα υγειας που εμαθα εχθες σε κοντινο μου προσωπο και λεω οκ υπαρχουν πολυ πολυ χειροτερα....

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Agapoulles m kales pws tha pate??? Very Happy
Emeis kala eimaste...

Komposi zesti,,,,
Exthes eixa kosmo sto spiti k eixa valei anemistira... Very Happy Very Happy Very Happy

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 έγραψε:γιατι καστορια μπορει να σου πει παρασκευη γεννας?τοσο νωρις Rolling Eyes λογικο ειναι να φοβασαι αλλα εκεινη την στιγμη οπως λενε και ολες εδω μεσα ειναι τελειως διαφορετικα.

επειδη καθε Παρασκευη εχω ραντεβου!!!
αχ το ξερω αλλα οσο πλησιαζουν οι μερες κατι παθαινω...ειναι που δεν το εχω ξαναζησει, ειναι που αγχωνομαι για το μωρο μην ειναι τυλιγμενο, μη το ενα μη το αλλο, δε ξερω με πιανει πανικος παντως, ειμαι κ ολη μερα σπιτι μονη μου κ ολο τετοια σκεφτομαι!!!
Μακαρι να ανησυχω χωρις λογο, μακαρι να γεννησουμε ολες χωρις φοβο κ παθος!!!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καστορια μην αγχωνεσαι οταν ειναι ετοιμο το μωρακι σου θα βγει!εμενα ο γιος γεν την 38η εβδ κ τωρα μπορει να γεν μολις μπω στον μηνα μου.δεν αγχωνομαι καθολου,ετοιμαζω βαλιτσα κ οταν ξαναπαω θα την κραταω για παν ενδεχομενο..

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου. Σπύρος3 περαστικά στο αγοράκι σου!
Αυγολεμόνη μου, σε καταλαβαίνω, αλλά δυστυχώς τα πράγματα δεν έρχονται πάντα όπως τα επιθυμούμε. Ξέρω, αυτό δεν σου λεει κάτι, αλλά αν κρατήσεις την ψυχρειμία σου και κάνεις υπομονή, θα νοιώσεις καλύτερα.Και συ και το αγοράκι σου στην κοιλίτσα!
bebek, κι εγω ωρες ωρες νομιζω πως θα βγει η μικρή, εχω ενοχλήσεις χαμηλά, δεν ξέρω! Σε καμμιά 10αριά μερες εχω ραντεβου με το γιατρο και βλέπουμε!
Καστοριά μακάρι να εμπαινα αυριο να γεννησω, αυτη η αναμονή με εχει τσακίσει, βιάζομαι να γεννήσω, αλήθεια σας λεω! Δεν αντεχω την αναμονη!
Εν τω μεταξυ διαβαζω και όλα τα περιεργα στο ιντερνετ λχ ότι σταμάτησε η καρδια του μωρου στις 35 εβδομάδες λόγω διαβητη εγκυμοσύνης και λέω κι εγω έχει γουστο μιας κι εχω διαβητη. Κι η διαβητολόγος με εχει τρελλάνει ποτε πηγαινε για θυρεοειδη ποτε πηγαινε για βυθοσκοπηση, δεν ΑΝΤΕΧΩ ΠΙΑ!!! -χώρια τα καθημερινά τρυπήματα και το μετρημα της πιεσης!
Αχ γιατρουλη ποτε μπαινουμε μεσα στο μαιευτηριο;Πριν μπω μεσα στο τρελλοκομείο απο το αγχος και την αγωνια

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι ζεστη ειναι αυτη δεν παλευεται με τπτ
σπυρος ναι με καισαρικη
τουτουνακι βαλε με σε παρακαλω 12 ιουλιου

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kastoria εσύ από δω και πέρα είσαι έτοιμη, όποτε να αποφασίσει το μωρό να βγει θεωρείται τελειόμηνο μετά τις 36 εβδομάδες!Πρώτη πρώτη σε περιμένω να μας πεις τα νέα!

Τουτουνάκι, καταλαβαίνω πολύ καλά τι εννοείς, κι εγώ ήθελα να κάνω μία έτσι και να έχει έρθει ο καιρός να γεννήσω, πόσο μάλλον εσύ που ταλαιπωρείσαι και με το ζάχαρο... Ευτυχώς όλα θα επανέλθουν στα φυσιολογικά τους μόλις θα γεννήσεις.

Οι συσπάσεις μου συνεχίζονται όσο είμαι όρθια... το φάρμακο που παίρνω από ότι έχω καταλάβει είναι στην ελάχιστη δόση (10 μιλιγκράμ τη μέρα), παρόλα αυτά οι παρενέργειες για κανα δίωρο μετά με τρελαίνουν... όπως το θυμόμουν. Χαλάλι , δεν πειράζει, αρκεί να μη βγει τώρα ο μπέμπης, ας φτάσουμε κι εμείς με το καλό τις 36 εβδομάδες και μετά ας κάνει ότι θέλει...

Τσούκου τσούκου (με ρυθμούς σαλιγκαριού) έβαλα τα χειμερινά μας σε αρωματικές σακκούλες και τακτοποιησα τα καλοκαιρινά μας στα συρτάρια και τις ντουλάπες...
Πήγαμε και σουπερ με τον άντρα μου, κι εκεί τα είδα όλα, άρχισα να πονάω χαμηλά (μάλλον επειδή περπάτησα) και τώρα είμαι ξάπλα με τις ποδάρες μου ανοιχτές στο κρεββάτι και χαλαρώνω...Το μωρό δεν πολυκουνήθηκε σήμερα αν και τον ένιωσα αρκετά μέχρι τώρα, ίσως να τον επηρρεάζει το φάρμακο, δεν ξέρω. Ίσως πάλι να έχει μοσχαρέψει τόσο που να μην μπορεί να κουνηθεί και πάρα πολύ.

Εν τω μεταξύ, άσχετο, άλλα ο μπαμπάς μου είχε βγάλει μια περίεργη ελιά στην πλάτη που ήταν κάπως σκληρή και την είχα δει εγώ... του λέω εδώ σπυράκι ήταν και το έξυσες ή ελιά? Ευτυχώς θορυβήθηκε και πήγε στο γιατρό και του το έβγαλε και το έστειλε για βιοψία, τον καθάρισε, του έκανε λίγα ραμματάκια που επουλώθηκαν μια χαρά. Σήμερα πήραμε τα αποτελέσματα και είναι καρκίνος του δέρματος, όμως είναι τύπος μη απειλητικός για τη ζωή. Απλά θα προσέχει απο δω και στο εξής και αν ξαναβγεί κάτι (που σε διάρκεια 10 χρόνων βγαίνει σχεδόν πάντα από ότι διάβασα) θα πάει πάλι να το βγάλει και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Του έβαλα τις φωνές γιατί συνεχώς του λέω να φοράει αντηλιακό όταν είναι στο ήλιο και με κορόιδευε (είναι νέος ο μπαμπάκας μου, 57 χρονών). Τώρα τον είδα λίγο θορυβήθηκε και μου λέει δεν ξαναβγαίνω με γυμνή΄πλάτη στον ήλιο, μόνο με μπλουζάκι...Στην αρχή τρόμαξα, μετά που το έψαξα ηρέμησα όμως, αφού είδα ότι δεν κινδυνεύει ο μπαμπάς. Και με τον άντρα μου αυτές τις εβδομάδες είμαστε μες τα μέλια φτου φτου, μάλλον οι ορμόνες της εγκυμοσύνης γυρίσαν προς το καλό όσο πλησιάζω να γεννήσω... και τα βλέπω όλα ρόδινα!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τί κάνετε ομαδούλα? Τώρα μπήκα μετάαπό μέρες και πάω να διαβάσω τα νέα σας. Εμείς έχουμε ιώσεις και εγώ πάλι μπούκωμα! 8 η ώρα πάμε παιδίατρο.

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χρυσα ολα ενταξει τωρα ε?περαστικα..
κ εμενα ειναι νεοι οι γονεις μου,η μαμα ειναι 49 κ ο μπαμπας 52 κ ειμαστε 3 κορες..η μεγαλη 30 εγω 28 κ η μικρη 12...!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουτουνακι υπομονη κοπελα
χρυσα μ περαστηκα κοπελα μ

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια!!!!!!!τι κανετε???εγω επιτελους εκατσα!!!!!σημερα με επιασε με σιδερο συμαζεμα καλοκαιρινα χειμωνιατικα!τα ποδια μου πριστικανε!!καλα να παθω.......

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια καλησπέρα...σας διαβάζω άλλα δεν πολυγράφω. Τουτουνάκι υπομονή ρε κορίτσι μου...αυγολεμόνη κ Καστοριά εύχομαι να πάνε όλα καλά. Χρύσα ελπίζω να νιώσεις κ εσύ καλύτερα.

Τουτουνάκι βάλε με εμένα πητ 19 Ιουλίου. Τότε θα γεννήσω καλώς εχόντων των πραγμάτων. Εσένα δεν σου έδωσε ακόμη ημερομηνία;

Αύριο θα πάω στην κλινική να κάνω μια ένεση κορτιζόνης, το ιδιο κ την Παρασκευή. Προληπτικά κ λόγω του ιστορικού μου (προωρότητα στην πρώτη εγκυμοσύνη) για να είμαστε καλυμμένοι τώρα που μπαίνω στον έβδομο...την Παρασκευή έχω ραντεβού με την γιατρο κ από βδομάδα πάω για καμπύλη ζαχάρου. Να δούμε....

Δεν έχω ψωνίσει απολύτως τίποτα για το μωρό...μόνο φρόντισα να βρω μια καλαθούνα να δανειστώ για τον πρώτο καιρό. Θα τρέχω την τελευταία στιγμή αλλά τι να κάνουμε; Δεν παίζει φράγκο...

Σας φιλώ. Ήπια μια μπύρα το απόγευμα κ έχω τρελλό πονοκέφαλο τώρα...ξινή μου βγήκε.

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια τι κανετε?εβαλα τον γιο για υπνο εκανα το μπανακι μου κ ξαπλωσα στο καναμπε.κ εγω εβαλα 4!! πλυντηρια σημερα του γιου κ της μπεμπας...!!αυριο το σιδερο..
ηρθε η μαμα μου κ φτιαξαμε το σπιτι,σουπερ!!
τωρα θα περιμενω να δω τι ωρα θα σχολασει ο αντρας μου..πολλη δουλεια..
κι εγω θελω να γεννησω να μου φυγει το αγχος για το αν καθε μερα που περναει ειναι κσκα κ η κοιλια δεν θα μου λειψει καθολου..

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spyros ki egw afto thelw na gennisw k na einai kala i mpoumpoukitsa.
Xrysa mou efxomai na pane ola kala me ton mpampa!!! exei pei o giatros k ston antra m na kanei viopsia alla to exoume afisei..efxomai ola kala na pane gia olous mas!
egw oute kalokairina exw ftiaksei, oute dwmatio tis mikris, oute kserw ti tis leipei akrivws na paw na to parw. doulevw kai eimai kommatia k exw xasei ti mpala. otan parw adeia prwta o Theos tha asxolithw.elpizw na min exw gennisei prowra k den prolavw!!egw ki an paw me rythmous helwnas!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ εγω ξεκινησα δουλειτσες πριν το πασχα κατεβασα κουρτινες εκανα της ντουλαπες μας αφησα λιγα χειμωνιατικα.επλυνα παπλωματα κουβερτες πραγματα για την μικρη ψωνησα .πρεπει ν παρω 2 νυχτικιες κ 2 μπιμπερα και ψιλοπραγματα κ τελος

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpravo mpempa mou! egw nomizw prepei na arxisw me ti valitsa, meta to dwmatio tis mikris kai meta an leipei kati to pernoume. alla mia kouventa einai afto. exw na pleinw ki egw kourtines, na tis siderwsw ( Mad ), kouvertes, mwroudiaka..ntoulapes.. tespa, efxarista einai omws afta, tha kourastw ligo giati den exw voithia alla einai gia kalo! skeftomai kai ta koritsia me ti metakomisi kai pelagwnw. ti na kanoume? tha ta kataferoume ola!!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας τζουτζούκες μου... Οι συσπασούλες συνεχίζονται άλλα σε μειωμένο ρυθμό, τα γιουτοπάρ την κάνουν τη δουλίτσα τους...Νιώθω ότι η κοιλιά μου έχει κατέβει πάρα πολύ, ο μπέμπης ευτυχώς ξαναβρήκε τη φόρμα του και παίζει ανελέητα μποξ μες την κοιλια μου (είναι νυχτοπούλι το άτιμο), αλλάξαμε σεντόνια με τον αντρα μου, μαγείρεψα, τώρα μου έμεινε σκούπισμα (ο κλήρος πεφτει στον άντρα) και ξεσκόνισμα. (αύριο όμως)

Παρήγγειλα τα εξής από το ebay:

http://viewitem.eim.ebay.gr/Babyund-Kinderbett-NATURA-Weiss-140-cm-x-70-cm-umbaubar-zum-Juniorbett-2-in-1/330712179941/item
(το οποίο δεν το φέρνουν Ελλάδα άλλα έχω συγγενείς στη Γερμανία όπου θα πάει σε αυτούς και θα μου το στείλουν μετά)

και http://viewitem.eim.ebay.gr/ADBOR-KombiKinderwagenKinderwagen-JOY/360413899399/item
σε μπλε θα το πάρω ή γκρι-πορτοκαλί, τα μεταφορικά είναι 30 ευρώ.

Επίσης βρήκα πάρα πολλά πραγματάκια για αργότερα τα οποία έχω βάλει στο μάτι, αν θέλετε σας βάζω διευθύνσεις.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Xrysa mou diladi symferei apo ebay? tha ta vroume fthinotera? mperdevomai kai den exw jataferei na to xeiristw. px kathismataki aftokinitou tha vrw oikonomiko?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρύσα πολύ ωραίααααα!!μεγιά κοριτσάκι μου!!!Το καροτσάκι ΠΑΜΦΗΝΟ όμως??? μπράβο!!!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bebek6 έγραψε:Xrysa mou diladi symferei apo ebay? tha ta vroume fthinotera? mperdevomai kai den exw jataferei na to xeiristw. px kathismataki aftokinitou tha vrw oikonomiko?

Δε θέλω να θεωρηθεί διαφήμιση άλλα εγώ βρίσκω καταπληκτικά πράγματα...Φυσικά σε περίπτωση που δε στέλνουν εδώ, τυχαίνει να έχω και άκρη και γιαυτό βολεύομαι... Το μόνο που χρειάζεται είναι ένας λογαριασμός στο ebay και στο paypal και να δηλώσεις μια πιστωτική κάρτα με την οποία γίνονται όλες οι συναλλαγες...Είναι ΑΠΟΛΥΤΑ ασφαλές. Τσέκαρε αυτό ας πούμε:viewitem.eim.ebay.gr/Autokindersitz-Autositz-GALAXY-RotGrau-018kg--Sonderpreis-w-Lagerrumung-/160789745350/item

Επειδή δεν ξέρω γερμανικά για να δω τα χαρακτηριστικά του πηγαίνω κάτω στη σελίδα όπου αναγράφονται, κάνω copy paste στη μετάφραση του google και τελειώνει η υπόθεση. Όλοι οι έμποροι μέσα στο ebay για να πουλήσουν πρέπει να είναι αξιόπιστοι και κάθε πελάτης που εξυπηρετείται από αυτούς καλείται να τους αξιολογήσει για να βοηθήσει και τους επόμενους. Δεν χάνεις κάτι να δοκιμάσεις.

boubou έγραψε:Χρύσα πολύ ωραίααααα!!μεγιά κοριτσάκι μου!!!Το καροτσάκι ΠΑΜΦΗΝΟ όμως??? μπράβο!!!

Μείνε εσύ Ελλάκι μου έγκυος και εγώ θα σου στέλνω λινκς να τα πάρεις όλα πιο οικονομικά!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #5 - Σελίδα 17 334590  Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #5 - Σελίδα 17 334590  Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #5 - Σελίδα 17 334590  Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #5 - Σελίδα 17 334590

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
plaka kaneis!!!! TELEIO?! exw karta pou proplirwneis, einai visa alla oxi pistwtiki. les na kanei? eimai asxeti, tin exw mono na kleinw prosfores apo deals.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bebek6 έγραψε:plaka kaneis!!!! TELEIO?! exw karta pou proplirwneis, einai visa alla oxi pistwtiki. les na kanei? eimai asxeti, tin exw mono na kleinw prosfores apo deals.

ναι μπορείς να κάνεις αγορές με τέτοια κάρτα!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
wow! avrio tha ta deiksw kai ston antra mou!!  Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #5 - Σελίδα 17 228222

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! αντε να πανε ολα καλα και σημερα, να περασουν καλα και οι μερεσ και με το καλο να παω τη Δευτερα στο γιατρο να δει τι παιζει γιατι ολο τη νιωθω χαμηλα τη μικρη.. με τον υπνο ολο και πιο δυσκολα πια. εχω και κατι πονακια χαμηλα στην κοιλια,ασχετα με τις μπουνιτσες, σε αλλο σημειο.. αυτα τα δικα μου και τωρα ετοιμαζομαστε για δουλιτσα! φιλακια!!!
Αυγολεμονη καλη επιτυχια!!ολα να πανε καλα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις