Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
19 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 19 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να σκεφτεσαι το θετικο.. στον 1 μιση χρονο τα εχεις καταφέρει 2 φορες.. εγω στους 11 μηνες..ουτε μια!!
σημαινει οτι μπορεις να μεινεις εγκυος!! και ειναι ΠΟΛΥ σημαντικό αυτο!!!το εχεις ψάξει περεταίρω για το τι μπορει να εφταιξε?? ο γιατρός σου τι λεει?

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dim1 έγραψε:ναι οκ.κοριτσια αλλα με δυο ατυχιες,μια αποβολη και ενα εξωμητριο....καταλαβαινεται και εχουν περασει και 6 μηνες απο την τελευταια ατυχια.Συνολικα προσπαθουμε 1,5 χρονο

εξετάσεις έχετε κάνει να δείτε τι έφταιξε για τις ατυχίες σας;
μην απογοητεύεσαι κορίτσι μου..

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσαρεςςς . Ποιες ειναι εδω? Ελλη εχει χωρο και για μενα η λιστα? 6/5 περιμενω.. Δεν εχω πολλες ελπιδες μιας και τωρα ξανα μπαινουμε στο παιχνιδι

dim1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
θεμα κακης τυχης λενε οι γιατροι.Εχω κανει και σαλπιγγογραφια και χιλιες εξετασεις.Ολα καθαρα...εσυ εχεις κανει καποια εξεταση?

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω πολλες.. σε ενα χρονο μια ανεμβρυικη κυηση και μια παλλινδρομη

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρε Ελλη αφού είπες ότι δεν κάνεις σε γόνιμες όλους τους μήνες.έχεις χάσει κάποιους..τι 11 λες;;;;;;θα είναι δώρο γάμου το μωράκι σε εσένα.αυτό περιμένει Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 446177 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 446177 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 446177

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Δν μπορω να πω οτι δν καταλαβαινω.. καθε μηνα ετσι ειμαι.. με πιαναν που με πιαναν οι μαυρες μου ουτως η αλλως...τωρα με πιανουν για ενα παραπανω λογο!!Το καλο ειναι οτι περναει μαζι με την αλεκα και μετα η ελπιδα μας ανεβαζει την διαθεση!!!! ελπιζω εσενα να σου περασει γρηγοροτερα ακομη!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 315810

γκρινιαρακι κι εγω δανειστηκα ενα απο μια φιλη αλλα δν θυμαμαι καθολου πως λεγεται.. ειναι απο μια τριλογια..κατι με τριανταφυλλο εχουν ολοι οι τιτλοι!πηρα το δευτερο της τριλογιας..μου αρεσε καλυτερα η περίληψη χιιχιχιχ

τα δανειστηκα κι εγω αυτα μονο που εχω τον 1ο και τον 3ο τομο...πρεπει απο καπου να βρω και τον 2ο...3 φιλες μου που διαβασαν την τριλογια τη θεωρουν την μακραν καλυτερη...τωρα διαβαζω "μια ζωη πολλες φορες"

dim1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τελικα ειμαστε πολλες οι πονεμενες,ευτυχως γιατι πιστευω οτι σε οποιον αλλο τα πω αν δεν τα εχει περασει οτι δεν με καταλαβαινει.ευτυχως που σας βρηκα,δυστηχως για οτι μας εχει συμβει.Υπομονη λεω και σε σας αν και ξερω ποσο δυσκολο ειναι.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νικη μου ετοιμη!!!ελπιζω να ειναι και η τυχερή!!!!

Ειρηνακι μακάρι! οταν λεω οτι εχω χάσει στους 11 μήνες.. εννοώ ότι δν έκανα ακριβώς την μέρα που ειχα ωορρηξία.. μπορεί να ειχα κάνει 2 μερες πριν, αντε να εχασα 1 να ειχα πιο πολυ καιρο να κανω... αλλα λενε και 2 μερες γινεται να μεινεις...αρα?? μονο 2 φορες που δν ξερω καν αν εκανα ωορρηξια πηγαν σιγουρα χαμενοι, αλλα φυσικα μετρανε στις αποτυχιες! νιωθω οτι προσπαθω αιωνες παντως!!! Razz Razz Razz Razz Razz τωρα που πηγα στον γιατρό όμως θέλω να το δω θετικά και να σκέφτομαι πως αφου μπήκα στην διαδικασία, αν υπάρχει κάτι θα το βρουμε!!


γκρινιαρα απο τα σχολια στο εξωφυλλο το δευτερο μου φανηκε το καλυτερο..ελπιζω να μην ειναι συνεχεια το ενα του αλλου και δν καταλαβω τι γινεται!! Razz Razz Razz αν και μου φανηκαν ασχετα...

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
niki και dim πολύ λυπάμαι..ειλικρινά..δυστυχώς συμβαίνουν κι αυτά..πρέπει να τα ξεπερνάμε όμως..τα καλύτερα έρχονται

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω να ξαπλωσω γιατι νοιωθω κατι πονακια στην αριστερη μου μερια χαμηλα...ελπιζω μονο να μην ειναι ωορρηξια γιατι βρισκομαι στην 11η μερα του κυκλου και το τικερακι λεει οτι θα εχω την 15η...τεσπα...

καληνυχτα σε ολες σας θα τα πουμε το πρωι πριν ξεκινησω παλι καθαριοτητα!!!!


Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 Md009

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 Md063

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα Γκρινιαρα!!καλη ξεκουραση..θα την χρειαστεις!!Αντε να ξεμπερδεψεις με τις δουλειες να ηρεμισεις!!! αν εχεις τακτικα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 215994 οποτε και να ειναι θα το πετυχεις οποτε μην ανησυχεις!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 417472

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:νικη μου ετοιμη!!!ελπιζω να ειναι και η τυχερή!!!!

Ειρηνακι μακάρι! οταν λεω οτι εχω χάσει στους 11 μήνες.. εννοώ ότι δν έκανα ακριβώς την μέρα που ειχα ωορρηξία.. μπορεί να ειχα κάνει 2 μερες πριν, αντε να εχασα 1 να ειχα πιο πολυ καιρο να κανω... αλλα λενε και 2 μερες γινεται να μεινεις...αρα?? μονο 2 φορες που δν ξερω καν αν εκανα ωορρηξια πηγαν σιγουρα χαμενοι, αλλα φυσικα μετρανε στις αποτυχιες! νιωθω οτι προσπαθω αιωνες παντως!!! Razz Razz Razz Razz Razz τωρα που πηγα στον γιατρό όμως θέλω να το δω θετικά και να σκέφτομαι πως αφου μπήκα στην διαδικασία, αν υπάρχει κάτι θα το βρουμε!!


γκρινιαρα απο τα σχολια στο εξωφυλλο το δευτερο μου φανηκε το καλυτερο..ελπιζω να μην ειναι συνεχεια το ενα του αλλου και δν καταλαβω τι γινεται!! Razz Razz Razz αν και μου φανηκαν ασχετα...

η κουμπάρα μου ήταν παντρεμένη 4 χρόνια όταν έμεινε έγκυος στη βαφτιστήρα μου.είχε πάθει κατάθλιψη..οι γιατροί της έλεγαν ότι όλα είναι καλά.κάθε μήνα έκανε τεστ,αγχωνότανε και γιαυτό δεν έμενε.σκέφτηκε την εξωσωματική και τότε ήρθε το θετικό τεστ.τώρα έχει 2 παιδάκια..δυστυχώς όμως το άγχος είναι μέσα στη ζωή και όταν επιθυμείς κάτι τόσο πολύ δεν μπορείς να το αποβάλλεις

καληνύχτα γκρινιάρα!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 417472

dim1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καληνυχτα...

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:νικη μου ετοιμη!!!ελπιζω να ειναι και η τυχερή!!!!

Ειρηνακι μακάρι! οταν λεω οτι εχω χάσει στους 11 μήνες.. εννοώ ότι δν έκανα ακριβώς την μέρα που ειχα ωορρηξία.. μπορεί να ειχα κάνει 2 μερες πριν, αντε να εχασα 1 να ειχα πιο πολυ καιρο να κανω... αλλα λενε και 2 μερες γινεται να μεινεις...αρα?? μονο 2 φορες που δν ξερω καν αν εκανα ωορρηξια πηγαν σιγουρα χαμενοι, αλλα φυσικα μετρανε στις αποτυχιες! νιωθω οτι προσπαθω αιωνες παντως!!! Razz Razz Razz Razz Razz τωρα που πηγα στον γιατρό όμως θέλω να το δω θετικά και να σκέφτομαι πως αφου μπήκα στην διαδικασία, αν υπάρχει κάτι θα το βρουμε!!


γκρινιαρα απο τα σχολια στο εξωφυλλο το δευτερο μου φανηκε το καλυτερο..ελπιζω να μην ειναι συνεχεια το ενα του αλλου και δν καταλαβω τι γινεται!! Razz Razz Razz αν και μου φανηκαν ασχετα...

το ενα εχει αναφορες του αλλου μεσα αλλα δεν επηρεαζουν καθολου το νοημα...ειναι σχεδον ανεξαρτητα και τα 3...αντε διαβασε το και πες μου εντυπωσεις...εγω θ'αρχισω το 1ο κατα τη δευτερα...αλλα πολλες σελιδες βρε παιδι μου.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δικαιο εχεις ειρηνη αλλα οταν τα περνας μαζεμενα σου στοιχιζει. την πρωτη φορα που εμεινα εγκυος πιστευα οτι δεν υπηρχε περιπτωση να παθω κατι και μην προχωρησει( η αγνοια βλεπεις) Στη δευτερη δεν με αφηνε κανεις να χαρω , ολοι μου ελεγαν συγκρατημενα και τελικα ειχαν δικαιο.. Μετα επαθα κυστη στην ωοθηκη Ολα μαζι... Ευτυχως εφυγε και μπορω παλι να ξαναδοκιμασω... ειδομεν


ευχαριστω ελλουκο I love you

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:καληνυχτα Γκρινιαρα!!καλη ξεκουραση..θα την χρειαστεις!!Αντε να ξεμπερδεψεις με τις δουλειες να ηρεμισεις!!! αν εχεις τακτικα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 215994 οποτε και να ειναι θα το πετυχεις οποτε μην ανησυχεις!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 417472

το παμε μερα παρα μερα αυτη τη φορα...αρα αυριο Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 215994 ...και πσκ θα του δωσω να καταλαβει...κι μας κατσει...εκατσε!!!!


καληνυχτα ζουζουνα μου!!!!!!!!!

dim1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλη επιτυχια κοριτσαρα μου μεσα απο την καρδια μου..ποσο πολυ σε καταλαβαινω....

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini & dim καληνυχτα σας...θα τα πουμε το πρωι!!!!!!!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειρηνη μεχρι τον τελευταιο καιρο δν αγχωνόμουν καθόλου για το συγκεκριμένο θέμα..όσο φτάνουμε τον χρόνο προσπαθειών όμως χωρις αποτέλεσμα οφειλω να ομολογήσω ότι αρχίζω και στεναχωριέμαι περισσότερο παρά αγχώνομαι.. ολο σκέφτομαι ότι δν θα τα καταφέρω τελικά και προσπαθώ να συμφιλιωθώ με την ιδέα για να μη πέσω απο καμιά ταράτσα έτσι και είναι αλήθεια τελικά...πιο πολύ άμυνα της ψυχολογίας μου πιστεύω ότι είναι!!
αλλά αγχώνομαι γενικότερα για διάφορα πράγματα στην ζωή μου... τωρα πχ ειχα αγχωθει πολύ με το παλιονυφικό που δν έλεγε να έρθει..πάντα έχω κάτι να με αγχώνει και φαντάζομαι ότι ειναι κακό το άγχος γενικότερα όχι συγκεκριμένα οτι αφορά την εγκυμοσύνη... δν παιζει όμως να το αποβάλω γενικότερα ειναι η φύση μου έτσι!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Νικη κι εγώ έτσι ήμουν.. έλεγα με το που θα μεινω θα το φωνάξω σε ολο τον κοσμο.. μετα ομως με τοσα που ειδα εδω μέσα...φοβαμαι και να το σκεφτώ μόνη μου ότι ειμαι οχι να το πω και σε αλλους..γιατι αν τελειώσει αδοξα θα περασω πολυ πονο να το εξηγω σε ολους γιατι δν ειμαι πια!!!! ...οποτε συγκρατημένα θα ειμαι κι εγώ όπως λες!!!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dim1 έγραψε:καλη επιτυχια κοριτσαρα μου μεσα απο την καρδια μου..ποσο πολυ σε καταλαβαινω....

σε μενα το λες...εεε????

σ'ευχαριστω πολυ...ευχομαι και σε σενα γρηγορα να αποκτησεις το πολυποθητο σπορακι και να το κρατησεις στην αγκαλια σου... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 417472

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
a-niki έγραψε:δικαιο εχεις ειρηνη αλλα οταν τα περνας μαζεμενα σου στοιχιζει. την πρωτη φορα που εμεινα εγκυος πιστευα οτι δεν υπηρχε περιπτωση να παθω κατι και μην προχωρησει( η αγνοια βλεπεις) Στη δευτερη δεν με αφηνε κανεις να χαρω , ολοι μου ελεγαν συγκρατημενα και τελικα ειχαν δικαιο.. Μετα επαθα κυστη στην ωοθηκη Ολα μαζι... Ευτυχως εφυγε και μπορω παλι να ξαναδοκιμασω... ειδομεν


ευχαριστω ελλουκο I love you

ε βέβαια σου στοιχίζει.αλίμονο..το καταλαβαίνω και το σέβομαι..μακάρι να ζεις μόνο ευχάριστα από εδώ και πέρα και σύντομα να αποκτήσεις ένα μωράκι(και 2 και 3!!)

Ελλη μη μιλάς σε εμένα για άγχος... Mad Mad είμαι η προσωποποίησή του!είχα σοβαρό πρόβλημα στη εφηβεία μέχρι τα 18-19 με το άγχος..σε ακραίο σημείο-κρίσεις πανικου΄κλπ.αν μείνω έγκυος λέω ότι θα πεθάνω από το άγχος.όχι για συγκεκριμένα πράγματα..είναι μια γενική ανησυχία..όπως το λες είναι.δεν αποβάλλεται εύκολα..

όσο για το άλλο που λες εγώ έχω αποφασίσει να κάνω τεστ στις πολλές μέρες καθυστέρησης για να μην απογοητευτώ..είχα 9 μέρες το μάρτιο και δεν είχα κάνει..έτρεμα..και επίσης δεν θα το πω πουθενά.γενικά είμαι έτσι.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω δν έχω ποτε καθυστέρηση οπότε αν έχω θα κάνω σιγουρα τεστ!! δν νομίζω να μπορέσω να κρατηθώ..έχω και πολλά παναθεμα τα!!!! Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:εγω δν έχω ποτε καθυστέρηση οπότε αν έχω θα κάνω σιγουρα τεστ!! δν νομίζω να μπορέσω να κρατηθώ..έχω και πολλά παναθεμα τα!!!! Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz

κι εγώ δεν είχα ποτέ..δεν ξέρω τι έγινε..τι να πω..πολύ ψυχοφθόρο

κοριτσάκια μου σας αφήνω!πάω για νάνι!ραντεβού το πρωί!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 19 417472

dim1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Eγω παλι που δουλευω στο φαρμακειο και τα εχω συνεχεια μεσα στα ποδια μου μπορω να μην κανω?Αστα πολυ ψυχοφθορο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις