Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νομιζω πως ξεκουραστηκα αρκετα μετα απο την ατυχιουλα μας...συνεχιζουμε ακαθεκτες ομως...οποια μπορει ας με προσθεσει στην λιστα για 25/4

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi27 έγραψε:καλημέρα κορίτσια!

Ματινάκι εδώ είμαι γύρισα!!
αργώ να γράψω γιατί ετοιμάζομαι και για τη δουλειά...1η μέρα σήμερα και βαριέμαιιιιιιιιι...

Καλο κουραγιο Ευουλι μου......καλη δουλεια σου ευχομαι με υπομονη!!!!!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 334590

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xristina_29 έγραψε:νομιζω πως ξεκουραστηκα αρκετα μετα απο την ατυχιουλα μας...συνεχιζουμε ακαθεκτες ομως...οποια μπορει ας με προσθεσει στην λιστα για 25/4

χριστινιω μου οταν το δει η ελλη και η μαρινα θα σε προσθεσουν και σου ευχομαι το καλυτερο αποτελεσμα να εχεις!!!!

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loulou_29 έγραψε:
xristina_29 έγραψε:ολα καλα κοριτσι μου..δοξα τον Θεο...εσυ???κ εγω ακομα στην αναμονη ειμαι...αλλα χαλαρα...πολυ χαλαρα...περιμενω την αλεκα αυριο μεθαυριο υπολογιζω αλλα νομιζω πως δεν θα με ξεχασει απο την στιγμη που εχουμε το προβληματακι μας αλλα ποτε δεν ξερεις...θα δειξει..

Ετσι μπραβο κοπελα μου....χαλαρα και ολα θα γινουν!!!!!πρεπει καποια στιγμη να το πιστεψουμε κιολας και οχι μονο να το λεμε γιατι μονο κακο κανουμε στον εαυτο μας!!!και εγω αυτο τον μηνα τον αφησα στο τελειως χαλαρο χωρις τεστακια χωρις τιποτα....και αποφασισαμε με τον αντρα μου ολο το καλοκαιρι να το αφησουμε ετσι και απο σεπτεμβρη εαν δεν δουμε τιποτα να το ψαξουμε!!!!!!
ειναι καιρος να ευχαριστηθουμε τις Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 215994 και να αποβαλλουμε το αγχος επιτελους!!!!
Οσο για σενα ποτε μην λες ποτε.....αστο και θα δειξουν οι επομενες μερες!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 403793 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 403793


και πολυ καλα κανετε..θα δεις πως θα ηρεμησεις κ εσυ..κ εγω εχω ενα σωρο τεστ ωορριξιας φυλλαγμενα στο συρταρι κ δεν εκανα ουτε ενα...κ ετσι ειμαι πολυ πιο ηρεμη...οποια θελει τεστακια μπορω ευχαριστως να της τα δωσω...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mατινακι εχεις χασει το σκηνικο που εβαζαν ολες τις φωτο απο τον γαμο τους και αν εβλεπες τι Θεες ηταν ολες!!! πραγματικα μια και μια!!!!!! cheers cheers Αλλα και εσυ δν πας πισω!! Αυτο που λες.. γεμισαμε το θεματακι ομορφια!!!! και εμφάνισης και ψυχης!!

Χριστινακι μου ευχομαι να σε εκπληξει ευχαριστα η κυρα Αλεκα εκει που δν το περιμενεις και να ξεχασει να ερθει!! Cool Cool

Γκρινιαρα κι εγω δν θελω να κανω μονο 1 παιδι!!Εχω αλλα 2 αδερφια και τους αγαπαω πολυ πολυ!!!!!

Ευη κουραγιο και καλο ξεκινημα και παλι στη δουλεια!!Εγω περιμενω την αδεια μου!! 1 βδομαδα βεβαια οχι δυο σαν μερικες μερικες!αλλα τι να κανουμε? Razz Razz Razz

Θοδωρα σε θαυμαζω, γιατι εγω δν μπορω να το ξεχασω.. ολο εκει γυριζει το μυαλο μου οταν φτανουν οι μερες Embarassed Embarassed

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loulou_29 έγραψε:
xristina_29 έγραψε:νομιζω πως ξεκουραστηκα αρκετα μετα απο την ατυχιουλα μας...συνεχιζουμε ακαθεκτες ομως...οποια μπορει ας με προσθεσει στην λιστα για 25/4

χριστινιω μου οταν το δει η ελλη και η μαρινα θα σε προσθεσουν και σου ευχομαι το καλυτερο αποτελεσμα να εχεις!!!!

ευχαριστω πολυ πολυυυυ!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 334590

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Ελλουκο μου!!!!!!!σε ευχαριστω πολυ αγαπη μου...εσυ κανα νεο???βαλε με στην λιστα για αυριο που την περιμενουμε την κακουργα!!!!χιχιιχιχιχιχι

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Mατινακι εχεις χασει το σκηνικο που εβαζαν ολες τις φωτο απο τον γαμο τους και αν εβλεπες τι Θεες ηταν ολες!!! πραγματικα μια και μια!!!!!! cheers cheers Αλλα και εσυ δν πας πισω!! Αυτο που λες.. γεμισαμε το θεματακι ομορφια!!!! και εμφάνισης και ψυχης!!

Χριστινακι μου ευχομαι να σε εκπληξει ευχαριστα η κυρα Αλεκα εκει που δν το περιμενεις και να ξεχασει να ερθει!! Cool Cool

Γκρινιαρα κι εγω δν θελω να κανω μονο 1 παιδι!!Εχω αλλα 2 αδερφια και τους αγαπαω πολυ πολυ!!!!!

Ευη κουραγιο και καλο ξεκινημα και παλι στη δουλεια!!Εγω περιμενω την αδεια μου!! 1 βδομαδα βεβαια οχι δυο σαν μερικες μερικες!αλλα τι να κανουμε? Razz Razz Razz

Θοδωρα σε θαυμαζω, γιατι εγω δν μπορω να το ξεχασω.. ολο εκει γυριζει το μυαλο μου οταν φτανουν οι μερες Embarassed Embarassed

Ελλουκο μου πλεον διαπιστωσα οτι δεν καταφερνω και τιποτα με το να τρελενομαι και μετα απο μια συζητηση που ειχα με τον αντρα μου το Σαββατο καταληξαμε στο οτι ότι γινεται γινεται για καλο και με το να πιεζουμε πραγματα και καταστασεις δεν καταφερνουμε και τιποτα.....οποτε θελει να μας το στειλει θα μας το στειλει!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 417472

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:



Ευη κουραγιο και καλο ξεκινημα και παλι στη δουλεια!!Εγω περιμενω την αδεια μου!! 1 βδομαδα βεβαια οχι δυο σαν μερικες μερικες!αλλα τι να κανουμε? Razz Razz Razz



ε χμ......εγώ δεν ξέρω τπτ!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 40746

ναι μωρέ δεν είμαι αχάριστη 2 εβδομάδες δεν είναι λίγο....αλλά πραγματικά δεν ξεκουράστηκα καθόλου!Δεν κάτσαμε και λίγο σπίτι μας!όλο δουλειές βγαίνανε...τεσπά...δεν πειράζει καλά να είμαστε!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια γεννησε η συννηφαδα μου.....ολα τελεια...πολυ ευκολα γεννησε...η μπουμπου κουκλα μελαχρινη εχει πολυ μαλλακι...μου την στειλαν με mms....αχ πσο χαρηκα.αυριο θα παω να την δω απο κοντα γτ θεσσαλονικη

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θοδωρα μου κι εγω το εχω συνειδητοποιησει οτι οσο και να χτυπιομαστε οποτε θελει θα ερθει,εδω και καιρο Razz Razz Razz αλλα το εχω στο μυαλο μου συνεχεια! affraid δν ειμαι πλεον 100% χαλαρη οπως ημουν προηγουμενως! εγω δν ειχα αγχος στην αρχη και εχω τωρα..εσεις που ειχατε στην αρχη δν εχετε τωρα.. αναποδα τα κανω εγω cyclops

Ευη μου ετσι ειναι, παντα εχουμε κατι να κανουμε!! ακομη και στις διακοπες!

Χριστινακι μου σε εβαλα!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 654316

Αρτεμις να σας ζησει μωρε!!να ειναι καλοτυχη και παντα καλα!!! Το μελανουρι σας!! κι εγω ετσι, μελαχροινη με πολυ μαλλι ημουν χιχι

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χριστε μου!!!!! affraid affraid affraid τι κοκκινιλα ηταν αυτη επανω στα μπαλκονια????επλυνα με σαπουναδα ολα τα πλακακια...τα'παιξα...λεμε......


πρεπει να ξεκινησω σιγα σιγα τις δουλειες για να ξεστρωσω καποια στιγμη τον αλλο μηνα....αλλα....βαριεμαι πολυυυυυυυυυυυυυυ..........

ευτυχως ειπε θα με βοηθησει ο αντρας μου cheers cheers cheers cheers

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Θοδωρα μου κι εγω το εχω συνειδητοποιησει οτι οσο και να χτυπιομαστε οποτε θελει θα ερθει,εδω και καιρο Razz Razz Razz αλλα το εχω στο μυαλο μου συνεχεια! affraid δν ειμαι πλεον 100% χαλαρη οπως ημουν προηγουμενως! εγω δν ειχα αγχος στην αρχη και εχω τωρα..εσεις που ειχατε στην αρχη δν εχετε τωρα.. αναποδα τα κανω εγω cyclops

Ευη μου ετσι ειναι, παντα εχουμε κατι να κανουμε!! ακομη και στις διακοπες!

Χριστινακι μου σε εβαλα!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 654316

Αρτεμις να σας ζησει μωρε!!να ειναι καλοτυχη και παντα καλα!!! Το μελανουρι σας!! κι εγω ετσι, μελαχροινη με πολυ μαλλι ημουν χιχι


Ελλη μου πηγατε για εξετασεις???εγω πιστευω μετα απο εναν ελεγχο θα ξερεις που βρισκεσαι κ θα φυγει ενα μεγαλο μερος του αγχους απο πανω σου...

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:κοριτσια γεννησε η συννηφαδα μου.....ολα τελεια...πολυ ευκολα γεννησε...η μπουμπου κουκλα μελαχρινη εχει πολυ μαλλακι...μου την στειλαν με mms....αχ πσο χαρηκα.αυριο θα παω να την δω απο κοντα γτ θεσσαλονικη


να σας ζησει!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 654316 να ειναι καλοτυχη!!!!!!!!!

ευχομαι να σε αξιωσει κι εσενα ο θεος και να κρατησεις κι εσυ συντομα ενα μωρακι στην αγκαλιτσα σου αρτεμουλα μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 35468

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:κοριτσια γεννησε η συννηφαδα μου.....ολα τελεια...πολυ ευκολα γεννησε...η μπουμπου κουκλα μελαχρινη εχει πολυ μαλλακι...μου την στειλαν με mms....αχ πσο χαρηκα.αυριο θα παω να την δω απο κοντα γτ θεσσαλονικη

να σας ζησει Αρτεμακι μου!!!!!αντε κ στα δικες σας χαρες!!!!!!!!!!!!!!!!!

matinaki83

matinaki83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loulou_29 έγραψε:
boubou έγραψε:Mατινακι εχεις χασει το σκηνικο που εβαζαν ολες τις φωτο απο τον γαμο τους και αν εβλεπες τι Θεες ηταν ολες!!! πραγματικα μια και μια!!!!!! cheers cheers Αλλα και εσυ δν πας πισω!! Αυτο που λες.. γεμισαμε το θεματακι ομορφια!!!! και εμφάνισης και ψυχης!!

Χριστινακι μου ευχομαι να σε εκπληξει ευχαριστα η κυρα Αλεκα εκει που δν το περιμενεις και να ξεχασει να ερθει!! Cool Cool

Γκρινιαρα κι εγω δν θελω να κανω μονο 1 παιδι!!Εχω αλλα 2 αδερφια και τους αγαπαω πολυ πολυ!!!!!

Ευη κουραγιο και καλο ξεκινημα και παλι στη δουλεια!!Εγω περιμενω την αδεια μου!! 1 βδομαδα βεβαια οχι δυο σαν μερικες μερικες!αλλα τι να κανουμε? Razz Razz Razz

Θοδωρα σε θαυμαζω, γιατι εγω δν μπορω να το ξεχασω.. ολο εκει γυριζει το μυαλο μου οταν φτανουν οι μερες Embarassed Embarassed

Ελλουκο μου πλεον διαπιστωσα οτι δεν καταφερνω και τιποτα με το να τρελενομαι και μετα απο μια συζητηση που ειχα με τον αντρα μου το Σαββατο καταληξαμε στο οτι ότι γινεται γινεται για καλο και με το να πιεζουμε πραγματα και καταστασεις δεν καταφερνουμε και τιποτα.....οποτε θελει να μας το στειλει θα μας το στειλει!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 417472

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΗ ΛΟΥΛΟΥ ΜΑΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΧΘΕΣ Κ ΜΕ ΤΗ ΚΛΕΙΩ....ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ!!!ΤΟ ΠΟΤΕ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΟΜΩΣ ΑΥΤΑ.ΕΜΕΙΣ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΗΡΕΜΕΣ Κ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΑΣ..ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙΑ???ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΣΥ..Κ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΟΣΟ Κ ΝΑ ΘΕΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ.ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΔΥΝΑΜΙΑΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ.ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗ ΨΥΧΙΚΗ ΜΑΣ ΗΡΕΜΙΑ.ΤΩΡΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΠΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΧΗ...ΕΜΕΝΑ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΝΑ ΜΕ ΞΕΑΝΧΟΣΟΥΝ..ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗ ΠΟΝΑΩ..ΑΛΛΑ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑ ΔΩΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΟΤΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΩΣΤΑ..Κ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ...ΑΝ ΔΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΑΝΧΩΣΟΥΝ ΘΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΩ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΘΕΙ Κ ΠΑΛΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΤΑ ΕΧΩ ΣΥΜΜΑΧΟ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 328109 Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΜΑΣ ΟΦΕΙΛΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΟΠΩΣ ΑΥΤΗ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ...ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΜΑΣ ΗΡΕΜΙΑΑΑΑΑ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 90233

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΠΑΝΗΛΘΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΑΠ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΟΥΣ!
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ Σ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 328109
( ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΒΑΛΕΣ ΛΑΘΟΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΤΗΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ)

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άρτεμις να σας ζήσει!!!


Έλλη καλέ 15/4 την έβαλες την Χριστίνα???24 έχουμε!!

matinaki83

matinaki83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
art86 έγραψε:κοριτσια γεννησε η συννηφαδα μου.....ολα τελεια...πολυ ευκολα γεννησε...η μπουμπου κουκλα μελαχρινη εχει πολυ μαλλακι...μου την στειλαν με mms....αχ πσο χαρηκα.αυριο θα παω να την δω απο κοντα γτ θεσσαλονικη

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΟ ΜΕΛΑΝΟΥΡΙ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 654316 ΓΕΡΟ Κ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΟ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΒΑΘΕΙΑ ΓΕΡΑΜΑΤΑ ΤΟΥ!!!!!

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi27 έγραψε:Άρτεμις να σας ζήσει!!!


Έλλη καλέ 15/4 την έβαλες την Χριστίνα???24 έχουμε!!


ωχ ναι!!!τωρα το ειδα κ εγω..ααχχαχαχαχα...τοσο πολυ θες να εχω καθυστερηση Ελλουκο????αχαχχαχαχχα

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΚΟΙΛΙΤΣΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 377361

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xristina_29 έγραψε:
Ελλη μου πηγατε για εξετασεις???εγω πιστευω μετα απο εναν ελεγχο θα ξερεις που βρισκεσαι κ θα φυγει ενα μεγαλο μερος του αγχους απο πανω σου...

Επειδη δν ειχα κανει ακομη ωορρηξια ..το ωοθυλάκιο ειχε μεγεθος 17χιλιοστα?σε τι το μετρανε? Embarassed και μου ειπε οτι σπαει στα 20!οτι λογικα θα γινει την Τεταρτη! οποτε την αλλη Τεταρτη (μια βδομαδα μετα) να κανω ορμονικες (Ε2, προγεστερονη και LH) που αποτι διαβασα μαζι με την παρακολουθηση ωορρηξιας ειναι αναμενομενες εξετασεις για να δουμε αν γινεται σωστα, και αν μετα εχει το καταλληλο παχος το ενδομητριο για να υποστηριξει μια ενδεχομενη εγκυμοσυνη! και φυσικα σε τι επιπεδα βρισκεται η LH αν επεσε στα σωστα!

το κακο ειναι οτι ηθελε να με ξαναδει την αλλη βδομαδα μαζι με τα αποτελεσματα αλλα εγω θα λειπω Χαλκιδα Rolling Eyes και για την ωρα θα δουμε τι αποτελεσματα θα εχω και πορευόμαστε αναλογα!



*ουπς το χερι μου παει οπου θελει!!! Embarassed

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:
xristina_29 έγραψε:
Ελλη μου πηγατε για εξετασεις???εγω πιστευω μετα απο εναν ελεγχο θα ξερεις που βρισκεσαι κ θα φυγει ενα μεγαλο μερος του αγχους απο πανω σου...

Επειδη δν ειχα κανει ακομη ωορρηξια ..το ωοθυλάκιο ειχε μεγεθος 17χιλιοστα?σε τι το μετρανε? Embarassed και μου ειπε οτι σπαει στα 20!οτι λογικα θα γινει την Τεταρτη! οποτε την αλλη Τεταρτη (μια βδομαδα μετα) να κανω ορμονικες (Ε2, προγεστερονη και LH) που αποτι διαβασα μαζι με την παρακολουθηση ωορρηξιας ειναι αναμενομενες εξετασεις για να δουμε αν γινεται σωστα, και αν μετα εχει το καταλληλο παχος το ενδομητριο για να υποστηριξει μια ενδεχομενη εγκυμοσυνη! και φυσικα σε τι επιπεδα βρισκεται η LH αν επεσε στα σωστα!

το κακο ειναι οτι ηθελε να με ξαναδει την αλλη βδομαδα μαζι με τα αποτελεσματα αλλα εγω θα λειπω Χαλκιδα Rolling Eyes και για την ωρα θα δουμε τι αποτελεσματα θα εχω και πορευόμαστε αναλογα!



*ουπς το χερι μου παει οπου θελει!!! Embarassed


και μενα το ιδιο μου ειχε πει για το ενδομητριο...κανε υπομονη κ ολα θα παρουν το δρομο τους...προσπαθησε να μην αγχωνεσαι κ κανεις κακο σε εσενα...υπαρχουν λυσεις για ολα....

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αρτεμακι να σας ζησει κοριτσι μου γερο και καλοτυχο να ειναι και στα δικα σου με το καλο!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 337404 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 386913
Γκρινιαρουλα μου ασε μας εχει φαει η σκονη απο την αφρικη Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ουφ απο χαλια εχω ξενοιασει ειναι πλυμμενα φυλαγμενα ηδη....
Ελλουκο μου συνηθως ετσι πανε τα πραγματα...το αγχος δεν μπορεις να το προσδιορισεις αλλα μπορεις ομως να το αποβαλλεις και εσυ εχεις εναν περισσοτερο λογο τωρα με το γαμο!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 417472
Ματινακι οσο εισαι cool να τα χρησιμοποιεις!!!!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια σας αφήνω προς το παρόν!πάω για μάθημα...

θα τα πούμε μετά! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #30 - Σελίδα 4 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις