Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
409 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 409 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 34]

426ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Κυρ Ιουν 10, 2012 9:26 am

buttonaki

buttonaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
adamantini έγραψε:
buttonaki έγραψε:
adamantini έγραψε:Nα σας ρωτήσω και κάτι ακόμα..πότε με το καλό λέτε για βάπτιση??

Γεια σου Αδαμαντίνη μου!
Τι κάνει η κουκλάρα σου;
Εμείς 25 Αυγούστου θα κάνουμε γάμο κ βάπτιση μαζί Shocked Μερικοί που τους το λέω απορούν πως θα τα προλάβουμε αλλά εγώ όπως έχεις καταλάβει είμαι αισιόδοξη Very Happy
Πέρσι τον Ιούνιο κάναμε πολιτικό γάμο κ μάλιστα εγώ δέχτηκα την πρόταση 4 μέρες πριν το γάμο κ μου έδειξε τη δημοσίευση σε εφημερίδα τότε ο άντρας μου! Ήταν ΟΛΑ έκπληξη με πολλούς φίλους στο κόλπο για να βοηθήσουν τον άντρα μου (από φίλη μας που δουλεύει σε ΚΕΠ για την γραφειοκρατία εως τον αδερφό μου που έχει φίλο γεμολόγο για το δαχτυλίδι Smile )
Πάντως για τη βάπτιση ρωτήσαμε κ την παιδίατρο αν υπάρχει πρόβλημα για το μπέμπη κ μας είπε ότι άλλοι τα βαπτίζουν 40 ημερών κ ότι ίσα-ίσα συνήθως όσο πιο μικρά τόσο πιο ήσυχα είναι στην εκκλησία Wink
Αυτά που λες...
Οπότε αφού σαραντήσω θα πρέπει ν'αρχίσω να κοιτάω κ για νυφικό Wink Γι αυτό κ το άγχος μου με τα κιλάκια Embarassed Βέβαια μέχρι στιγμής έχω χάσει τα 8 κι έχω άλλα 4-5!
Είμαι αισιόδοξη πάντως ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 328109

Μα τι όμορφα είναι όλα αυτα???Η μικρή μας είναι καλά μεγαλώνουμε,4940 και 58 πόντους είναι το...μικρό μου,πήγε εχθές ο άντρας μου και άλλαξε όοοολα τα δώρα που μας έκαναν απο ρουχαλάκια γιατί δεν θα της έκαναν!!!
Είμαι σίγουρη πως θα είναι όλα τέλεια ,και ναι όλοι και εμένα αυτό μου λένε οτι είναι καλύτερα να είναι πιο μικρά στην βάφτιση,το σκέφτομαι και εγω εμείς θα την κάνουμε στην Κάλυμνο και πρέπει να γίνει καλοκαιρι γιατί θα πάμε με καραβάκι και είναι απο εδω 7-8 ώρες και απο την μια λεω θα είναι μικρή για τόσο ταξίδι και απο την άλλη του χρόνου θα είναι μεγάλη τρέχοντας θα πάει!!!!Θα δούμε...
Με το καλό εσείς κούκλα μου, έτσι να είσαι πάντα αισιόδοξη και όλα θα σου έρχονται όπως τα θες!!!Πολλά φιλιά ενα μεγάλο στο μπεμπάκο σου και σε εσένα!!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 893968 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 893968 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 417472

Τέλεια η μπουμπού σου! Καλά κάνατε με τα δώρα! Αλήθεια, άρχισες να της φοράς καλοκαιρινά ρουχαλάκια; εγώ όχι ακόμα, είναι κ 16 ημερών ακόμα κ το σπίτι μας είναι αρκετά δροσερό...
Κάλυμνο ε; είστε από κει; κ οι δικοί μου όταν ήταν Σάμο είχαν έναν φίλο που ήταν από Κάλυμνο Wink
Κι εμείς παραθαλάσσια θα κάνουμε τη γαμοβάπτιση! Ήθελα πάντα καλοκαίρι κ θάλασσα! Λατρεύω Very Happy ! Μη βλέπεις που τελικά ζω στα Γιάννενα Rolling Eyes

φιλάκιααααα στα μπουτάκια της μικρούλας σου κ σε σένα φυσικά Wink

427ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Κυρ Ιουν 10, 2012 9:48 am

adamantini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
buttonaki έγραψε:
adamantini έγραψε:
buttonaki έγραψε:
adamantini έγραψε:Nα σας ρωτήσω και κάτι ακόμα..πότε με το καλό λέτε για βάπτιση??

Γεια σου Αδαμαντίνη μου!
Τι κάνει η κουκλάρα σου;
Εμείς 25 Αυγούστου θα κάνουμε γάμο κ βάπτιση μαζί Shocked Μερικοί που τους το λέω απορούν πως θα τα προλάβουμε αλλά εγώ όπως έχεις καταλάβει είμαι αισιόδοξη Very Happy
Πέρσι τον Ιούνιο κάναμε πολιτικό γάμο κ μάλιστα εγώ δέχτηκα την πρόταση 4 μέρες πριν το γάμο κ μου έδειξε τη δημοσίευση σε εφημερίδα τότε ο άντρας μου! Ήταν ΟΛΑ έκπληξη με πολλούς φίλους στο κόλπο για να βοηθήσουν τον άντρα μου (από φίλη μας που δουλεύει σε ΚΕΠ για την γραφειοκρατία εως τον αδερφό μου που έχει φίλο γεμολόγο για το δαχτυλίδι Smile )
Πάντως για τη βάπτιση ρωτήσαμε κ την παιδίατρο αν υπάρχει πρόβλημα για το μπέμπη κ μας είπε ότι άλλοι τα βαπτίζουν 40 ημερών κ ότι ίσα-ίσα συνήθως όσο πιο μικρά τόσο πιο ήσυχα είναι στην εκκλησία Wink
Αυτά που λες...
Οπότε αφού σαραντήσω θα πρέπει ν'αρχίσω να κοιτάω κ για νυφικό Wink Γι αυτό κ το άγχος μου με τα κιλάκια Embarassed Βέβαια μέχρι στιγμής έχω χάσει τα 8 κι έχω άλλα 4-5!
Είμαι αισιόδοξη πάντως ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 328109

Μα τι όμορφα είναι όλα αυτα???Η μικρή μας είναι καλά μεγαλώνουμε,4940 και 58 πόντους είναι το...μικρό μου,πήγε εχθές ο άντρας μου και άλλαξε όοοολα τα δώρα που μας έκαναν απο ρουχαλάκια γιατί δεν θα της έκαναν!!!
Είμαι σίγουρη πως θα είναι όλα τέλεια ,και ναι όλοι και εμένα αυτό μου λένε οτι είναι καλύτερα να είναι πιο μικρά στην βάφτιση,το σκέφτομαι και εγω εμείς θα την κάνουμε στην Κάλυμνο και πρέπει να γίνει καλοκαιρι γιατί θα πάμε με καραβάκι και είναι απο εδω 7-8 ώρες και απο την μια λεω θα είναι μικρή για τόσο ταξίδι και απο την άλλη του χρόνου θα είναι μεγάλη τρέχοντας θα πάει!!!!Θα δούμε...
Με το καλό εσείς κούκλα μου, έτσι να είσαι πάντα αισιόδοξη και όλα θα σου έρχονται όπως τα θες!!!Πολλά φιλιά ενα μεγάλο στο μπεμπάκο σου και σε εσένα!!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 893968 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 893968 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 417472

Τέλεια η μπουμπού σου! Καλά κάνατε με τα δώρα! Αλήθεια, άρχισες να της φοράς καλοκαιρινά ρουχαλάκια; εγώ όχι ακόμα, είναι κ 16 ημερών ακόμα κ το σπίτι μας είναι αρκετά δροσερό...
Κάλυμνο ε; είστε από κει; κ οι δικοί μου όταν ήταν Σάμο είχαν έναν φίλο που ήταν από Κάλυμνο Wink
Κι εμείς παραθαλάσσια θα κάνουμε τη γαμοβάπτιση! Ήθελα πάντα καλοκαίρι κ θάλασσα! Λατρεύω Very Happy ! Μη βλέπεις που τελικά ζω στα Γιάννενα Rolling Eyes

φιλάκιααααα στα μπουτάκια της μικρούλας σου κ σε σένα φυσικά Wink
Μόλις σήμερα βγάλαμε χεράκια και μπουτάκια γιατί και εμάς το σπίτι είναι πολύ πολύ δροσερό.Δεν είμαστε απο Κάλυμνο οχι αλλά είχαμε πάει πέρισυ διακοπές ξετρελλαθήκαμε,είναι πολύ ωραίο νησί,πήγαμε και σε ενα μοναστήρι του Αγίου Σάββα και έμεινε το μυαλό μας..φεύγοντας και ενω με τον αντρα μου δεν είχαμε πει τίποτα γύρισα και κοίταξα το μοναστήρι και υποσχέθηκα το παιδάκι που θα κάνω αν ποτέ κάνω να το βάφτιζα εκεί,εε αυτό ήταν ακόμη 2 φορές είχα περίοδο και μετά νάτη η μπουμπού!!!!!Με τον άντρα μου είχαμε πει απλά αυτό το καλοκαίρι το περσινό δηλαδή να αφεθούμε και όποτε έρθει ενα μωρό είναι καλοδεχούμενο...και γιαυτό θα την βαφτίσουμε εκει!!!!αλλά μάλλον για του χρόνου μας βλέπω,εσείς που??αν επιτρέπετε?Το καλοκαιράκι ενδείκνυται για γάμους κ.τ.λ εγώ είμαι του χειμώνα παιδι αλλα αυτά τα όμορφα τα ευχαριστιέσαι πιο πολύ το καλοκαίρι!!!

428ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Κυρ Ιουν 10, 2012 10:01 am

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="pharmacy"]καλημσπερα κι απο εμενα..μπορει να εκλεισα την ομαδουλα μας αλλα δεν ειμαι κ στην καλυτερη φαση μου..ο μικρος μας νοσηλευεται σε κλινικη με σταφυλοκκοκο σε μασχαλιτσα,,,ανοιξε ο καημενουλης..το ανακλυψα ευτυχως στο σπιτι οταν τον εκανα μπανιο...μιλησα αρχικα με παιδιατρο βαλαμε μια αλοιφουλα την επομνενη μερα ηταν καλυτερα κ την πεμπτη εξαπλωθηκε..πηγαμε ρων αρων να μας δει κμας ειπε πως ειναι σταφυλοκκοκκος κ πρεπει οπωσδηποτε να πρει ενδοφλεβια αντιβιωση...ετσι απο πεμπτη ειμαι σε κλινικη στο δβματιο μαζι του...τον παιρνω μονο εγω αγκαλια κ τον τυλιγουν σε αποστειρωμενα σεντονια...κοιμααστε στο ιδιο δωματιο κ τοβραδυ τρυπωνει κ ο μπαμα μας κ κοιμαματε ολοι μαζι....να βλεπεις 10 ημερων θησαυρουλι να ειναι με ορο στο χερι κ την πληγη ανοιχτει ειναι σκετη κολαση...παρακλαω καθε μερα τον θεουλη να τον κανει καλα γρηγορα κ να φυγουμε απο εδω μεσα.....δεν μπορω να τον θηλασω κιολας...οχι οτι εχω βεβαια...βγαζω με θηλαστρο το πολυ 20 μλ κ απο τα 2 στηθη....κ εννοειται τρωει συπμληρωμα!!!!!!!!!!!!![/quote Κοριτσακι μου περαστικα σας. Ευχομαι συντομα να πατε σπιτακι σας. Καταλαβαινω ποσο δυσκολο ειναι αυτο που περνας με τον μικρουλη σου, να ομως που ετυχε... Μην απογοητευεσαι, ολα καλα θα πανε. Κουραγιο! Σιδερενιος ο κουκλος σου! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 417472

429ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Κυρ Ιουν 10, 2012 10:16 am

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα κοριτσια!!! Δεν ειχα χρονο να μπω γιατι μου κανει κατι νουμερα αυτες τις ημερες η ζουζουνα μου. Διαβασα τα νεα σας... Στεναχωρηθηκα με την pharmacy. Τι της ετυχε κι αυτης της καημενης... Κοριτσια εμεις εχουμε γκρινια αυτες της ημερες. Ειμαι συνεχως διπλα της. Ετσι και τολμησω να απομακρυνθω γινεται χαμος!!! Ασε που θελει συνεχει να ειναι στο στηθος. Οσο γι` αυτο που λετε να λειψουμε για λιγες ωρες Rolling Eyes χλωμο το βλεπω.... Εδω και στον γυναικολογο που θα παω μαζι μου θα την παρω, δεν γινεται διαφορετικα... Ρουχαλακια φοραμε καλοκαιρινα. Αποψε το βραδυ την ειχα μονο με το pampers...

430ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Κυρ Ιουν 10, 2012 10:23 am

buttonaki

buttonaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
adamantini έγραψε:
Μόλις σήμερα βγάλαμε χεράκια και μπουτάκια γιατί και εμάς το σπίτι είναι πολύ πολύ δροσερό.Δεν είμαστε απο Κάλυμνο οχι αλλά είχαμε πάει πέρισυ διακοπές ξετρελλαθήκαμε,είναι πολύ ωραίο νησί,πήγαμε και σε ενα μοναστήρι του Αγίου Σάββα και έμεινε το μυαλό μας..φεύγοντας και ενω με τον αντρα μου δεν είχαμε πει τίποτα γύρισα και κοίταξα το μοναστήρι και υποσχέθηκα το παιδάκι που θα κάνω αν ποτέ κάνω να το βάφτιζα εκεί,εε αυτό ήταν ακόμη 2 φορές είχα περίοδο και μετά νάτη η μπουμπού!!!!!Με τον άντρα μου είχαμε πει απλά αυτό το καλοκαίρι το περσινό δηλαδή να αφεθούμε και όποτε έρθει ενα μωρό είναι καλοδεχούμενο...και γιαυτό θα την βαφτίσουμε εκει!!!!αλλά μάλλον για του χρόνου μας βλέπω,εσείς που??αν επιτρέπετε?Το καλοκαιράκι ενδείκνυται για γάμους κ.τ.λ εγώ είμαι του χειμώνα παιδι αλλα αυτά τα όμορφα τα ευχαριστιέσαι πιο πολύ το καλοκαίρι!!!

Πολύ όμορφα! Τότε πρέπει σίγουρα να τη βαπτίσετε εκεί!!!
Εμάς ο γάμος θα γίνει στο νομό Πρεβέζης, ανάμεσα σε Πρέβεζα κ Πάργα αν έχεις έρθει ποτέ σε αυτά τα μέρηWink
Είναι 1 ώρα κ κάτι από Γιάννενα που μένουμε Wink
Αν είχα περισσότερο χρόνο κ δεν είχα τον μπεμπούλη τόσο μικρό, θα το έκανα κοντά στην πόλη μου κ παραθαλάσσια, δηλαδή κάπου στη Χαλκιδική. Αλλά σε αυτή τη φάση δεν έχω χρόνο να το κανονίσω κάπου τόσο μακριά κ να έχω πηγαινέλα Rolling Eyes

431ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Κυρ Ιουν 10, 2012 10:33 am

buttonaki

buttonaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ri@ έγραψε:Καλησπερα κοριτσια!!! Δεν ειχα χρονο να μπω γιατι μου κανει κατι νουμερα αυτες τις ημερες η ζουζουνα μου. Διαβασα τα νεα σας... Στεναχωρηθηκα με την pharmacy. Τι της ετυχε κι αυτης της καημενης... Κοριτσια εμεις εχουμε γκρινια αυτες της ημερες. Ειμαι συνεχως διπλα της. Ετσι και τολμησω να απομακρυνθω γινεται χαμος!!! Ασε που θελει συνεχει να ειναι στο στηθος. Οσο γι` αυτο που λετε να λειψουμε για λιγες ωρες Rolling Eyes χλωμο το βλεπω.... Εδω και στον γυναικολογο που θα παω μαζι μου θα την παρω, δεν γινεται διαφορετικα... Ρουχαλακια φοραμε καλοκαιρινα. Αποψε το βραδυ την ειχα μονο με το pampers...

Ρία μου, εμείς δεν έχουμε εκδράμει ακόμα κ δεν ξέρω τι θα συμβεί... Αύριο θα έρθει μια φίλη που έχει έναν μπέμπη 6 μηνών να μου δείξει το σύστημα πως ν'αποθηκεύω γάλα αφού το βγάλω με το θήλαστρο... και σιγά-σιγά, λίγο να εδραιωθεί ο θηλασμός κ θ'αρχίσω να βγάζω γάλα κ να του το δίνω με το μπιμπερό που κ που για να μάθει κ σ'αυτό. Γιατί αλλιώς πως θα γίνει; τι; θα τα παίρνουμε παντού μαζί μας?! Δε γίνεται πάντα!
Εγώ τον άφησα λίγο όταν πήγα να βγάλω τα ράμματα αλλά κοιμόταν κ δεν ξύπνησε μέχρι να γυρίσω Wink
Εμένα σήμερα φύγαν κ οι γονείς μου που ήταν εδώ από τη μέρα που γέννησα κ τελικά ήταν μεγάλη βοήθεια! ΔΕν ασχολιόντουσαν με τον μπέμπη αλλά με όλα τ'άλλα. Μαγείρεμα, καθάρισμα κτλ η μαμά κυρίως κ ψώνια, γραφειοκρατικά ο μπαμπάς μου! Τώρα όμως μείναμε οι 3 μας! Είναι κ τα πεθερικά μου στην πόλη κ η πεθερά μου το έχει πολύ με το μαγείρεμα κ ξέρω ότι θα βοηθήσει με αυτό τον τρόπο Wink Είναι σημαντικό!
Έσεις βγήκατε καμιά βόλτα με τη μπέμπα;
Πάντως κ εγώ πρέπει σιγά-σιγά να ελαφρύνω το ντύσιμό του Rolling Eyes Αν κ στο σπίτι μας έχει αρκετή δροσιά! Τουλάχιστον από χθες το πρωί του έβγαλα την ισπανική κουβερτούλα Shocked
Μα είναι μια σταλιά. Την Πέμπτη που τον ζύγισε η παιδίατρος ήταν 3200! Πήρε βέβαια αρκετό βάρος απ'όταν βγήκαμε κ είμαστε όλοι ευχαριστημένοι Very Happy !!!
Άντε, εύχομαι η μικρή σου να σταματήσει με τη γκρίνια, να ηρεμήσει δηλαδή το μωράκι κ να χαλαρώσει η μανούλα Wink
φιλάκιααααααααααααα

432ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Κυρ Ιουν 10, 2012 10:35 am

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
buttonaki μου η ωρα η καλη!!! Very Happy Very Happy Very Happy Με το καλο να παντρευτειτε και να βαφτησετε και τον κουκλο σας!!! Ειναι πολυ ομρφα εκει που λες!!! Ο αντρας μου ειναι απο την Πρεβεζα λιγο εξω δηλαδη και πηγαιναμε πολυ συχνα μεχρι τωρα. Οπως και στα Γιαννενα βεβαια! Very Happy Ειναι πανεμορφη η Ηπειρος! Τα συνδιαζει ολα. Very Happy

433ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Κυρ Ιουν 10, 2012 10:46 am

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
buttonaki καλη μου! Very Happy Σευχαριστω! Παρακαλαω κι εγω να ηρεμησει!... Κι εμενα 3.200 ειναι. Πηρε αρκετο βαρος απο τοτε που βγηκαμε. Βολτα δεν εχουμε παει... Ουτε η μικρη ουτε η μαμα... Σπιτι συνεχεια. Μεχρι το μπαλκονι και πολυ ειναι. Φοβομουν επειδη ηταν πολυ μικρουλα. Οσο για το μπιμπερο δεν βαζει τιποτα αλλο στο στομα της εκτος απο το στηθος. Προσπαθησα αλλα τιποτα. Ουτε πιπιλα...

434ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Κυρ Ιουν 10, 2012 10:51 am

buttonaki

buttonaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ri@ έγραψε:buttonaki μου η ωρα η καλη!!! Very Happy Very Happy Very Happy Με το καλο να παντρευτειτε και να βαφτησετε και τον κουκλο σας!!! Ειναι πολυ ομρφα εκει που λες!!! Ο αντρας μου ειναι απο την Πρεβεζα λιγο εξω δηλαδη και πηγαιναμε πολυ συχνα μεχρι τωρα. Οπως και στα Γιαννενα βεβαια! Very Happy Ειναι πανεμορφη η Ηπειρος! Τα συνδιαζει ολα. Very Happy

Ευχαριστούμε πολύ Ρία μου!!!!!
Σοβαρά, ο άντρας σου είναι από αυτά τα μέρη; από που αν επιτρέπεται; Τότε ίσως εσύ ξέρεις τα μέρη...τα μυστήρια θα τα κάνουμε στην εκκλησία που είναι στο λιμανάκι της Λυγιάς κ το γλέντι στο Nicopolis. Τα ξέρεις;
Κι εμείς έχουμε ένα εξοχικό έξω από τον Αρχάγγελο, κοντά στο Κανάλι δηλαδή Wink

435ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Κυρ Ιουν 10, 2012 10:54 am

buttonaki

buttonaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ri@ έγραψε:buttonaki καλη μου! Very Happy Σευχαριστω! Παρακαλαω κι εγω να ηρεμησει!... Κι εμενα 3.200 ειναι. Πηρε αρκετο βαρος απο τοτε που βγηκαμε. Βολτα δεν εχουμε παει... Ουτε η μικρη ουτε η μαμα... Σπιτι συνεχεια. Μεχρι το μπαλκονι και πολυ ειναι. Φοβομουν επειδη ηταν πολυ μικρουλα. Οσο για το μπιμπερο δεν βαζει τιποτα αλλο στο στομα της εκτος απο το στηθος. Προσπαθησα αλλα τιποτα. Ουτε πιπιλα...

Κι εγώ δεν έχω δοκιμάσει κάτι ακόμα... θα δοκιμάσουμε κ θα σας πω Wink
περιμένω λίγο να περάσει ο καιρός με το θηλασμό Rolling Eyes Πάντως ο μπεμπούλης από την κλινική ακόμα έβαζε συνεχώς το χέρι του μέσα στο στόμα, ένα-δυο δάχτυλα κ όταν μπορούσε κ περισσότερα! Οπότε πολύ πιθανό να πάρει πιπίλα εκτός αν υιοθετήσει το χέρι Shocked

436ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Κυρ Ιουν 10, 2012 11:11 am

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
buttonaki έγραψε:
Ri@ έγραψε:buttonaki μου η ωρα η καλη!!! Very Happy Very Happy Very Happy Με το καλο να παντρευτειτε και να βαφτησετε και τον κουκλο σας!!! Ειναι πολυ ομρφα εκει που λες!!! Ο αντρας μου ειναι απο την Πρεβεζα λιγο εξω δηλαδη και πηγαιναμε πολυ συχνα μεχρι τωρα. Οπως και στα Γιαννενα βεβαια! Very Happy Ειναι πανεμορφη η Ηπειρος! Τα συνδιαζει ολα. Very Happy

Ευχαριστούμε πολύ Ρία μου!!!!!
Σοβαρά, ο άντρας σου είναι από αυτά τα μέρη; από που αν επιτρέπεται; Τότε ίσως εσύ ξέρεις τα μέρη...τα μυστήρια θα τα κάνουμε στην εκκλησία που είναι στο λιμανάκι της Λυγιάς κ το γλέντι στο Nicopolis. Τα ξέρεις;
Κι εμείς έχουμε ένα εξοχικό έξω από τον Αρχάγγελο, κοντά στο Κανάλι δηλαδή Wink
Φυσικα και ξερω που ειναι! Very Happy Ομορφα ειναι!!! Μπραβο!!! Very Happy Εμεις εχουμε 30 χλμ αποσταση απο εσας. Ριζοβουνι και Θεσπρωτικο ειμαστε. Κοντα στη λιμνη του Ζηρου.

437ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Κυρ Ιουν 10, 2012 11:49 am

buttonaki

buttonaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ri@ έγραψε:
buttonaki έγραψε:
Ri@ έγραψε:buttonaki μου η ωρα η καλη!!! Very Happy Very Happy Very Happy Με το καλο να παντρευτειτε και να βαφτησετε και τον κουκλο σας!!! Ειναι πολυ ομρφα εκει που λες!!! Ο αντρας μου ειναι απο την Πρεβεζα λιγο εξω δηλαδη και πηγαιναμε πολυ συχνα μεχρι τωρα. Οπως και στα Γιαννενα βεβαια! Very Happy Ειναι πανεμορφη η Ηπειρος! Τα συνδιαζει ολα. Very Happy

Ευχαριστούμε πολύ Ρία μου!!!!!
Σοβαρά, ο άντρας σου είναι από αυτά τα μέρη; από που αν επιτρέπεται; Τότε ίσως εσύ ξέρεις τα μέρη...τα μυστήρια θα τα κάνουμε στην εκκλησία που είναι στο λιμανάκι της Λυγιάς κ το γλέντι στο Nicopolis. Τα ξέρεις;
Κι εμείς έχουμε ένα εξοχικό έξω από τον Αρχάγγελο, κοντά στο Κανάλι δηλαδή Wink
Φυσικα και ξερω που ειναι! Very Happy Ομορφα ειναι!!! Μπραβο!!! Very Happy Εμεις εχουμε 30 χλμ αποσταση απο εσας. Ριζοβουνι και Θεσπρωτικο ειμαστε. Κοντα στη λιμνη του Ζηρου.

Κι εγώ ξέρω που είστε! Έχω κι ένα φίλο κ συνάδερφο από Ριζοβούνι Wink

438ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Κυρ Ιουν 10, 2012 12:01 pm

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χαχαχα μια χαρα!!! Ισως τα πουμε κι απο κοντα καποια στιγμη! Very Happy

439ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Κυρ Ιουν 10, 2012 12:09 pm

buttonaki

buttonaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ri@ έγραψε:Χαχαχα μια χαρα!!! Ισως τα πουμε κι απο κοντα καποια στιγμη! Very Happy
Ναι, ναι! Θα ήταν πολύ ωραία! Παραθαλάσσια με τα μικρουλάκια μας Very Happy Very Happy Very Happy !!!

440ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Κυρ Ιουν 10, 2012 12:16 pm

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Για να σου πω την αληθεια αυτο συζητουσαμε με τον αντρα μου. Εαν τον Αυγουστο θ` ανεβουμε στο χωριο. Ασε που θελω τοσο πολυ να παω για μπανιο στη θαλασσα αλλα τωρα με την μικρη και τον θυλασμο Crying or Very sad

441ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Κυρ Ιουν 10, 2012 1:29 pm

buttonaki

buttonaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ri@ έγραψε:Για να σου πω την αληθεια αυτο συζητουσαμε με τον αντρα μου. Εαν τον Αυγουστο θ` ανεβουμε στο χωριο. Ασε που θελω τοσο πολυ να παω για μπανιο στη θαλασσα αλλα τωρα με την μικρη και τον θυλασμο Crying or Very sad

θα δούμε... μπορεί να σας βγεί με το θηλασμό...και να μας βγει Wink
Έχουμε εως τον Αύγουστο ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 328109
Εγώ τρομάρα μου θέλω να μαυρίσω κ λιγάκι για το γάμο Cool Λογαριάζω ακόμα χωρίς τον ξενοδόχο Rolling Eyes Πιστεύω ανάμεσα σε θηλασμούς κάτι θα κάνω Smile
Πάντως μπορεί τον Αύγουστο να συναντηθούμε στις θάλασσες της Πρέβεζα; ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 654316

442ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Δευ Ιουν 11, 2012 4:21 am

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
είμαστε όλες ανύπαντρες??χαχαχαχα!!!
εμείς λέμε μετά το φεβρουάριο μιας και υπάρχει πένθος!αλλά σίγουρα δε θα το κάνουμε καλοκαίρι!!εμείς το καλοκαίρι δε το απολαμβάνουμε μιας και δουλεύουμε πολύ τότε!buttonaki με το καλό.. ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 215994 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 215994 καλές ετοιμασίες και σε όσες ετοιμάζονται!τη μικρη την έχω μόνο με το ζιπουνάκι.κάνει αφόρητη ζέστη.μεθαύριο πάω δουλειά και δε μου κάνει η στολή μου Crying or Very sad Crying or Very sad !είμαι 53 τώρα και είμαι μια χαρά.
pharmacy??τι κάνετε κούκλα?ria υπομονή και θα βρείτε το ρυθμό σας!
πολλά φιλιά σε όλα τα μπεμπάκια ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 417472

443ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Δευ Ιουν 11, 2012 12:37 pm

buttonaki

buttonaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
evigiorgos έγραψε:είμαστε όλες ανύπαντρες??χαχαχαχα!!!
εμείς λέμε μετά το φεβρουάριο μιας και υπάρχει πένθος!αλλά σίγουρα δε θα το κάνουμε καλοκαίρι!!εμείς το καλοκαίρι δε το απολαμβάνουμε μιας και δουλεύουμε πολύ τότε!buttonaki με το καλό.. ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 215994 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 215994 καλές ετοιμασίες και σε όσες ετοιμάζονται!τη μικρη την έχω μόνο με το ζιπουνάκι.κάνει αφόρητη ζέστη.μεθαύριο πάω δουλειά και δε μου κάνει η στολή μου Crying or Very sad Crying or Very sad !είμαι 53 τώρα και είμαι μια χαρά.
pharmacy??τι κάνετε κούκλα?ria υπομονή και θα βρείτε το ρυθμό σας!
πολλά φιλιά σε όλα τα μπεμπάκια ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 417472

ευχαριστούμε πολύ Εύη μου!!! Very Happy
Εμείς είμαστε παντρεμένοι με πολιτικό από πέρσι τον Ιούνιο αλλά όχι με παπά κ με κουμπάρο Razz
Όσο για τα κιλά σου...53??? Μπράβο κοριτσάκι μου! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 50580 Τα έχασες όλα δηλαδή; ή ήσουν ακόμα πιο αδύνατη;

Οι άλλες οι μανούλες τι κάνουν; πολλά φιλάκια σε όλες σας καθώς και στα μπεμπάκια σας!!! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 417472

444ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Δευ Ιουν 11, 2012 12:58 pm

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα!!! Τι κανουν οι μανουλες της ομαδας; Τα μωρακια; Very Happy Εμεις κοιμηθηκαμε λιγο αποψε ομως ολη μερα ειχαμε παλι γκρινια ολη μερα. Ειναι επειδη ελεγα οτι εχω παιδι και δεν το καταλαβαινω. Καλα να παθω. Οσο για τον γαμο ναι κι εγω με πολιτικο ειμαι Wink Για τον θρησκευτικο λεμε πρωτα ο Θεος μαζι με την βαφτιση. Ειναι ο δευτερος γαμος μου!...

445ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Δευ Ιουν 11, 2012 1:07 pm

buttonaki

buttonaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ri@ έγραψε:Καλησπερα!!! Τι κανουν οι μανουλες της ομαδας; Τα μωρακια; Very Happy Εμεις κοιμηθηκαμε λιγο αποψε ομως ολη μερα ειχαμε παλι γκρινια ολη μερα. Ειναι επειδη ελεγα οτι εχω παιδι και δεν το καταλαβαινω. Καλα να παθω. Οσο για τον γαμο ναι κι εγω με πολιτικο ειμαι Wink Για τον θρησκευτικο λεμε πρωτα ο Θεος μαζι με την βαφτιση. Ειναι ο δευτερος γαμος μου!...

Μα είμαστε όλες πολύ trendy, θα κάνουμε γαμοβάπτιση Cool !!! χαχαχαχα
Με το καλό κ εσείς! Για πότε λέτε αλήθεια;
Κι εμένα ήταν ανήσυχος σήμερα το απόγευμα, βέβαια κάθε φορά που τον έβαζα στο στήθος ηρεμούσε Shocked

446ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Δευ Ιουν 11, 2012 1:25 pm

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δεν εχουμε αποφασισει ακομα για το ποτε. Να ξεπεταχτει λιγο η μικρη. Να χασω ολα τα κιλακια και μετα! Very Happy Η μικρη μου τα ιδια με σενα. Θελει να ειναι στο στηθος. Εχω καταντησει να ειμαι η πιπιλα της! Very Happy

447ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τρι Ιουν 12, 2012 2:53 am

cleo!

cleo!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
buttonaki έγραψε:
Ri@ έγραψε:Καλησπερα!!! Τι κανουν οι μανουλες της ομαδας; Τα μωρακια; Very Happy Εμεις κοιμηθηκαμε λιγο αποψε ομως ολη μερα ειχαμε παλι γκρινια ολη μερα. Ειναι επειδη ελεγα οτι εχω παιδι και δεν το καταλαβαινω. Καλα να παθω. Οσο για τον γαμο ναι κι εγω με πολιτικο ειμαι Wink Για τον θρησκευτικο λεμε πρωτα ο Θεος μαζι με την βαφτιση. Ειναι ο δευτερος γαμος μου!...

Μα είμαστε όλες πολύ trendy, θα κάνουμε γαμοβάπτιση Cool !!! χαχαχαχα
Με το καλό κ εσείς! Για πότε λέτε αλήθεια;
Κι εμένα ήταν ανήσυχος σήμερα το απόγευμα, βέβαια κάθε φορά που τον έβαζα στο στήθος ηρεμούσε Shocked

ναι, πολυ trendy!!!και εμεις πολιτικο καναμε τον γεναρη και θα κανουμε γαμοβαφτιση..μαλλον για του χρονου τον μαιο λεμε, αν και το μωρο θα ειναι 1 ετους! αλλα δεν θελω χειμωνα..θες και εναν χρονο πανω κατω να τα ετοιμασεις ολα!!!

οσο για την γκρινια, γκρινια!ολη την ημερα απο τις 7 το πρωι μεχρι 9 το βραδυ γκρινια και αυπνια,στο στηθος μονο ηρεμει ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 401147 αλλα μολις τον αφηνω κατω ξυπναει.κοιμαται μονο την νυχτα.τα νευρα μου στο κοκκινο!!!δεν εχω βγει και καθολου να ξεσκασω,ουτε στο μπαλκονι!!!ολη μερα κουναω το μωρο η το καροτσι! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 429657 κουραγιο μανουλες!!!!!

448ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τρι Ιουν 12, 2012 4:39 am

buttonaki

buttonaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
cleo! έγραψε:

ναι, πολυ trendy!!!και εμεις πολιτικο καναμε τον γεναρη και θα κανουμε γαμοβαφτιση..μαλλον για του χρονου τον μαιο λεμε, αν και το μωρο θα ειναι 1 ετους! αλλα δεν θελω χειμωνα..θες και εναν χρονο πανω κατω να τα ετοιμασεις ολα!!!

οσο για την γκρινια, γκρινια!ολη την ημερα απο τις 7 το πρωι μεχρι 9 το βραδυ γκρινια και αυπνια,στο στηθος μονο ηρεμει ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 401147 αλλα μολις τον αφηνω κατω ξυπναει.κοιμαται μονο την νυχτα.τα νευρα μου στο κοκκινο!!!δεν εχω βγει και καθολου να ξεσκασω,ουτε στο μπαλκονι!!!ολη μερα κουναω το μωρο η το καροτσι! ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 429657 κουραγιο μανουλες!!!!!

Κι εσύ στο club πολιτικού κ γαμοβάπτισης Cleo μου; χιχιχι!
Εμείς το είδαμε πολύ χαλαρά κ έχοντας κ κάποια παραδείγματα φίλων που το οργάνωσαν τελευταία στιγμή έιπαμε να μην αγχωθούμε πολύ καιρό κ να το κάνουμε φέτος! Έχουμε κλείσει εκκλησια, μαγαζί, προσκλητήρια κ μπομπονιέρες. Θέλω τώρα φωτογράφο, μακιγιέζ κ κομμωτή (δυστυχώς ο δικός μου δε θα μπορέσει εκείνη τη μέρα Sad ). Όλα θα γίνουν. Τρέχουν λίγο ο άντρας μου κ οι γονείς μου Smile Εγώ σε κανά μήνα θα πάω στη Σαλόνικα για νυφικό, να έχω αδυνατίσει κι άλλο Wink Είμαι σίγουρη ότι προς το τέλος θα τραβήξω πολύ άγχος αλλά αυτό είναι αναπόφευκτο είτε το ετοιμάζεις ένα χρόνο είτε πολύ λίγο καιρό Rolling Eyes

Ο μικρός σου γιατί τόσο γκρίνια; μήπως έχει κολικούς; τι σου είπε ο παιδίατρος; Τουλάχιστον τη νύχτα κοιμάστε ε;
Κι εμένα πάντως στο στήθος ηρεμεί αν έχει γκρίνια! Γενικά είμαστε ήσυχοι όμως Very Happy Σήμερα το πρωί πήγαμε κ την πρώτη μας βόλτα! Πήγαμε σε μια καφετέρια δίπλα στη λίμνη!!! Με το που μπήκαμε στο αυτοκίνητο αποκοιμήθηκε κ μετά τον είχα κυρίως στο ring sling Very Happy Καλά ήταν για πρώτη φορά! Άντε, βγείτε κι εσείς! Μπορεί να του αρέσει κ να ηρεμήσει κιόλας Wink

flower flower flower

449ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τρι Ιουν 12, 2012 12:50 pm

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπέρα σας κορίτσια!!!εμείς χαλαρά..πήγαμε βόλτα με το καρότσι σε ένα εκκλησάκι και για καφέ!
θέλω να κάνω και το τέστ παπ για να τελειώνω με τους γιατρούς..εσείς πήγατε στο γιατρό σας??έχει κάνει καμιά σας σεξ?και αν ναι πως είναι μετά τη γέννα,ακούω διάφορα..οτί πονάει πιο πολύ και πως δεν είναι όπως πρίν.
όσο αφορά τις γαμοβαφτίσεις και εγώ πρέπει να το σκεφτώ αλλά λόγω οικονομικών το έχουμε αφήσει για του χρόνου αν και θεωρώ πως όσο μικρότερο είναι το παιδί τόσο το καλύτερο!
μάλλον η δικιά μου θα πάει περπατώντας όπως το βλέπω! Smile Smile
pharmacy??όλα καλά με το μπεμπάκι σου?

αααα ναι ήμουν 49 κιλά όταν έμεινα έγκυος και δεν ήμουν τόσο καλή!τώρα θεωρώ πως μου πάνε τα κιλά που κράτησα!
φιλάκια σε όλα τα φουσκωτά μαγουλάκια ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 417472 ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 417472 !!!

450ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! - Σελίδα 18 Empty Απ: ΜΑΝΟ�ΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2012 Ν.2 !!!!!! Τετ Ιουν 13, 2012 6:52 am

pharmacy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλησπερα κι απο εμενα φιλες μου!!!!!!! απο κυριακη ειμαστε σπιτακι επιτελους...νοσηλλευτηκαμε 3 μερες με ενδοφλεβια κ απομονωση!!!αχ τι τραβηξαμε...τωρα ειμαστε σπιτακι κ τα εχουμε ολα αποστειρωμενα!!ειναι δυσκολα αλλα ο παλευουμε..ευτυχως η πληγη μας παει πολυ καλυτερα..εχουμε εν αθεματακι με αφαλο τωρα βεβαια(οχι που θα ησυχαζα)γιατι αν κ επεσε εχει υγρο ακοαμ κ φοβομαστε για μολυνση!!!!ευελπιστω ο καλος θεουλης να βαλει το χερακι του κ να πανε ολα καλα..ακομα παιρνουμε αντιβιωση απο στομα κσυνεχιζουμε....φιλακια πολλα σε ολες τις μανουλες κ τα μωρακια σας!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις