Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
314 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 314 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
litsakos έγραψε:
το trafficking,τα ανθρωπινα δικαιωματα προφανως κοτοπουλινι μου δεν απασχολουν τους φιλησυχους πολιτες ....αρκει να μην κολλανε οταν *μπιπ*....

Λιτσάκι, πραγματικά έχω σκυλοβαρεθεί τα κολλημένα μυαλά. Τους ρίχνουν ένα ψίχουλο και είναι έτοιμοι να ανάψουν τις δάδες να κάψουν τις μάγισσες -χωρίς φυσικά να υπολογίζουν πως αυτή η κοπέλα είναι αδερφή, κόρη, μάνα κάποιων άλλων ανθρώπων & χωρίς φυσικά να έχουν την ωριμότητα και την διαύγεια να καταλάβουν πως όλοι στο ίδιο καζάνι βράζουμε.
Όταν καταλάβουμε όλοι μας πως η ατομική ευθύνη είναι αλληλένδετη με την συλλογική, τότε ίσως να μπορέσουμε να μιλήσουμε επι πραγματικού.
Μέχρι τότε, ας κυνηγάνε τις ουρές τους αυτοί που μέχρι εκεί φτάνουν & ας φάμε το αγγούρι όλοι οι υπόλοιποι δεδομένου οτι τα κολλημένα μυαλά, κολλημένες πράξεις κάνουν.-

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα μου κανει και το αλλο εντυπωση.....βγαλαν αμεσως τη φωτο της εν λογω "κυριας" στη φορα αλλα φωτο των υπερανω υποψιας παιδεραστων και παιδοφιλων δεν εχουμε δει ποτε!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
litsakos έγραψε:
το trafficking,τα ανθρωπινα δικαιωματα προφανως κοτοπουλινι μου δεν απασχολουν τους φιλησυχους πολιτες ....αρκει να μην κολλανε οταν *μπιπ*....

Λιτσάκι, πραγματικά έχω σκυλοβαρεθεί τα κολλημένα μυαλά. Τους ρίχνουν ένα ψίχουλο και είναι έτοιμοι να ανάψουν τις δάδες να κάψουν τις μάγισσες -χωρίς φυσικά να υπολογίζουν πως αυτή η κοπέλα είναι αδερφή, κόρη, μάνα κάποιων άλλων ανθρώπων & χωρίς φυσικά να έχουν την ωριμότητα και την διαύγεια να καταλάβουν πως όλοι στο ίδιο καζάνι βράζουμε.
Όταν καταλάβουμε όλοι μας πως η ατομική ευθύνη είναι αλληλένδετη με την συλλογική, τότε ίσως να μπορέσουμε να μιλήσουμε επι πραγματικού.
Μέχρι τότε, ας κυνηγάνε τις ουρές τους αυτοί που μέχρι εκεί φτάνουν & ας φάμε το αγγούρι όλοι οι υπόλοιποι δεδομένου οτι τα κολλημένα μυαλά, κολλημένες πράξεις κάνουν.-

και εγω...αηδια.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
didumomama έγραψε:...Μήπως με αυτόν τον έστω παράδοξο τρόπο, καταλάβουν και οι τύποι που πήγαν μαζί της ότι πρέπει να εξεταστούν ώστε να μην συνεχίζουν να σκορπάνε την ασθένεια;
...
Καποιος που εχει κάνει σεξ χωρίς προφύλαξη με ιερόδουλη, θα επρεπε να εξεταστει ούτως ή άλλως για HIV...
Εννοειται οτι ειναι εγκληματικο αυτο που εκανε, αλλά -και δεν τη δικαιολογω ουτε της δινω ελαφρυντικα- μηπως θα επρεπε μαζι με αυτην να βγει στη δημοσιοτητα και αυτος που την εμπασε στο κυκλωμα? Και ο οικος ανοχης στον οποιο δουλευε? Ειναι ευθυνη ΚΑΙ του οικου ανοχης να ελεγχει καθε τοσο τις "εργαζομενες" του για τα ΣΜΝ.

εμενα μου κανει και το αλλο εντυπωση.....βγαλαν αμεσως τη φωτο της εν λογω "κυριας" στη φορα αλλα φωτο των υπερανω υποψιας παιδεραστων και παιδοφιλων δεν εχουμε δει ποτε!!!!
Αθηνα εχουν βγει κατα καιρους και λιστες με παιδοφιλους και παιδεραστες (και κακως δεν διαχωριζονται αυτα τα δυο κατα τη γνωμη μου, δεν ειναι το ιδιο). Εμενα με απασχολει το εξης: εφοσον εχεις αδιασειστα αποδεικτικα στοιχεια για το οτι καποιος ειναι παιδεραστης, για ποιο λογο να βγαινουν στη δημοσιοτητα? Δεν ειναι αρκετα για να τους καταδικάσουν? Να τους χωσουν μεσα και να μην τους βγαλουν ποτε? Μηπως η δημοσια διαπομπευση προϋποθέτει ενα νοσηρο συστημα δικαιοσυνης? Όπου ναι μεν ειμαστε σιγουροι οτι καποιος ειναι παιδεραστης, αλλα ξερουμε οτι δεν προκειται να τιμωρηθει, και οτι θα συνεχισει να ζει αναμεσα μας. Και γιαυτο θα πρεπει να εχουμε το νου μας γι'αυτον τον ανθρωπο.
Εμένα αυτο μου λέει. Δεν καταπιάνομαι καν με την περιπτωση του να νομιζεις οτι καποιος ειναι παιδεραστης κ να δημοσιοποιεις στοιχεια του, αλλα τελικα να αποδειχθει πως δεν ειναι, διοτι η ρετσινια δεν προκειται να βγει ποτε απο πανω του.

Εχεις αποδειξεις οτι η γυναικα αυτη το εκανε εν γνωση της. Βγαλε απλα στη δημοσιοτητα οτι καποια ιεροδουλη που εκανε σεξ χωρις προφυλαξη ηταν οροθετικη. Όσοι εχουν κανει σεξ χωρις προφυλαξη με ιεροδουλη θα ψυλλιαστουν και θα παν να κανουν εξετασεις.
Την εν λογω "κυρία" τιμωρησε την όπως της αξιζει. 10 χρονια? 20 χρονια? Ισοβια? Δεν ξερω. Αλλα αυτο απαιτει ενα αρμονικο συστημα δικαιοσυνης κι εμπιστοσυνη στο εν λογω συστημα. Και μεχρι να το αποκτησουμε, ας αρκεστουμε να σκεφτομαστε οτι αποδωσαμε δικαιοσυνη με την δημοσιοποίηση της φωτογραφιας.

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Ειλικρινά ταεχω πάρει με το θέμα της ιεροδουλης που είναι φορέας του aids,ρε μαλακες,πάτε παντρεμένοι άντρες,γαματε ΧΩΡΙς προφυλακτικο κ μέρα πάτε στις γυναίκες σας;Και τις κολλατε κ αυτές;;Οπανα.

Aσε Τατιανα,ασε διαβασα σχολια των αντρων κατω απο την ειδηση αυτη και εφριξα!Ναι μετα φταιει ο αλλος για την δικη μας απροσεξια!Μα καλα και αυτοι πανε σε ......... και δεν φορανε προφυλακτικο?Ελεος...τι κανουν για μια στιγμη απολαυσης!Και τι φταινε οι γυναικες τους να τους παρει και να τους σηκωσει?Για αυτο λενε οι αντρες σκεφτονται με το κατω κεφαλι!!Γαιδουρια!Νευριασα τωρα παλι!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:εμενα μου κανει και το αλλο εντυπωση.....βγαλαν αμεσως τη φωτο της εν λογω "κυριας" στη φορα αλλα φωτο των υπερανω υποψιας παιδεραστων και παιδοφιλων δεν εχουμε δει ποτε!!!!


Σωστη παρατηρηση,αν και νομιζω καποιων εχουν σιγα σιγα φανερωθει!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:

Εμενα με απασχολει το εξης: εφοσον εχεις αδιασειστα αποδεικτικα στοιχεια για το οτι καποιος ειναι παιδεραστης, για ποιο λογο να βγαινουν στη δημοσιοτητα? Δεν ειναι αρκετα για να τους καταδικάσουν? Να τους χωσουν μεσα και να μην τους βγαλουν ποτε? Μηπως η δημοσια διαπομπευση προϋποθέτει ενα νοσηρο συστημα δικαιοσυνης? Όπου ναι μεν ειμαστε σιγουροι οτι καποιος ειναι παιδεραστης, αλλα ξερουμε οτι δεν προκειται να τιμωρηθει, και οτι θα συνεχισει να ζει αναμεσα μας. Και γιαυτο θα πρεπει να εχουμε το νου μας γι'αυτον τον ανθρωπο.
Εμένα αυτο μου λέει. Δεν καταπιάνομαι καν με την περιπτωση του να νομιζεις οτι καποιος ειναι παιδεραστης κ να δημοσιοποιεις στοιχεια του, αλλα τελικα να αποδειχθει πως δεν ειναι, διοτι η ρετσινια δεν προκειται να βγει ποτε απο πανω του.

Εχεις αποδειξεις οτι η γυναικα αυτη το εκανε εν γνωση της. Βγαλε απλα στη δημοσιοτητα οτι καποια ιεροδουλη που εκανε σεξ χωρις προφυλαξη ηταν οροθετικη. Όσοι εχουν κανει σεξ χωρις προφυλαξη με ιεροδουλη θα ψυλλιαστουν και θα παν να κανουν εξετασεις.
Την εν λογω "κυρία" τιμωρησε την όπως της αξιζει. 10 χρονια? 20 χρονια? Ισοβια? Δεν ξερω. Αλλα αυτο απαιτει ενα αρμονικο συστημα δικαιοσυνης κι εμπιστοσυνη στο εν λογω συστημα. Και μεχρι να το αποκτησουμε, ας αρκεστουμε να σκεφτομαστε οτι αποδωσαμε δικαιοσυνη με την δημοσιοποίηση της φωτογραφιας.


χμμ η αληθεια ειναι οτι ο περισσοτερος κοσμος στο ακουσμα των παιδεραστων,με την οργη που τον διακατειχε σκεφτοταν γιατι δεν φανερωνονται τα προσωπα τους!Δεν το ειχα σκεφτει απο την δικη σου προοπτικη!Θελω να πιστευω πως μετα απο πολλες ερευνες και αποδειξεις καταλαβαινουν αν ειναι ενοχος και τοτε δημοσιευουν το προσωπο του οχι πρωτυτερα.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Αθηνα εχουν βγει κατα καιρους και λιστες με παιδοφιλους και παιδεραστες (και κακως δεν διαχωριζονται αυτα τα δυο κατα τη γνωμη μου, δεν ειναι το ιδιο). Εμενα με απασχολει το εξης: εφοσον εχεις αδιασειστα αποδεικτικα στοιχεια για το οτι καποιος ειναι παιδεραστης, για ποιο λογο να βγαινουν στη δημοσιοτητα? Δεν ειναι αρκετα για να τους καταδικάσουν? Να τους χωσουν μεσα και να μην τους βγαλουν ποτε? Μηπως η δημοσια διαπομπευση προϋποθέτει ενα νοσηρο συστημα δικαιοσυνης? Όπου ναι μεν ειμαστε σιγουροι οτι καποιος ειναι παιδεραστης, αλλα ξερουμε οτι δεν προκειται να τιμωρηθει, και οτι θα συνεχισει να ζει αναμεσα μας. Και γιαυτο θα πρεπει να εχουμε το νου μας γι'αυτον τον ανθρωπο.
Εμένα αυτο μου λέει. Δεν καταπιάνομαι καν με την περιπτωση του να νομιζεις οτι καποιος ειναι παιδεραστης κ να δημοσιοποιεις στοιχεια του, αλλα τελικα να αποδειχθει πως δεν ειναι, διοτι η ρετσινια δεν προκειται να βγει ποτε απο πανω του.

Εχεις αποδειξεις οτι η γυναικα αυτη το εκανε εν γνωση της. Βγαλε απλα στη δημοσιοτητα οτι καποια ιεροδουλη που εκανε σεξ χωρις προφυλαξη ηταν οροθετικη. Όσοι εχουν κανει σεξ χωρις προφυλαξη με ιεροδουλη θα ψυλλιαστουν και θα παν να κανουν εξετασεις.
Την εν λογω "κυρία" τιμωρησε την όπως της αξιζει. 10 χρονια? 20 χρονια? Ισοβια? Δεν ξερω. Αλλα αυτο απαιτει ενα αρμονικο συστημα δικαιοσυνης κι εμπιστοσυνη στο εν λογω συστημα. Και μεχρι να το αποκτησουμε, ας αρκεστουμε να σκεφτομαστε οτι αποδωσαμε δικαιοσυνη με την δημοσιοποίηση της φωτογραφιας.

για τη δημοσιοποιηση των φωτο το λεω με τη λογικη των αδειασειστων στοιχειων και οτι οι εν λογω κυριοι συνηθως μετα απο συντομο χρονικο διαστημα θα ειναι εκτος φυλακης και πιθανον ξανα επικυνδινοι για τα παιδακια!!!και λεω πιθανον με τη λογικη οτι το κρατος μας φροντισε να τους κατατασει στους ψυχικα ασθενεις και να τους θεωρει αναπηρους!!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:
litsakos έγραψε:
Ρε παιδια εδωσαν τα στοιχεια της στην δημοσιοτητα,με φωτο της,τα παντα....μου φερε στο νου εικονες απο ντοκυμαντερ με τους ναζι που αναγκαζαν τους Εβραιους να φορανε το αστερι στο πετο...Ολη μερα αυτο σκεφτομαι, απο χθες που διαβασα την ειδηση..πώς την διασυρουν ετσι?

Εφοσον αυτη δν σκεφτηκε οτι θα πεθανουν τοσοι αντρες απο αυτην γτ να την σκεφτουν κι να μν την διασυρουν????
Πολυ καλα της κανουν,μιλαμε για ζητημα ζωης κι θανατου,χ@@@στηκα για τον διασυρμο της.

Kαλα...οτι να ναι...



Οτι ναναι???Για την απαντηση μου πηγαινε αυτο???


natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλό βράδυ...

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
manoula_24xr έγραψε:

Εφοσον αυτη δν σκεφτηκε οτι θα πεθανουν τοσοι αντρες απο αυτην γτ να την σκεφτουν κι να μν την διασυρουν????
Πολυ καλα της κανουν,μιλαμε για ζητημα ζωης κι θανατου,χ@@@στηκα για τον διασυρμο της.
Respect Respect Respect

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:

Εφοσον αυτη δν σκεφτηκε οτι θα πεθανουν τοσοι αντρες απο αυτην γτ να την σκεφτουν κι να μν την διασυρουν????
Πολυ καλα της κανουν,μιλαμε για ζητημα ζωης κι θανατου,χ@@@στηκα για τον διασυρμο της.

Kαλα...οτι να ναι...



Οτι ναναι???Για την απαντηση μου πηγαινε αυτο???



Ελπιζω να κανεις λαθος,γιατι ο καθενας λεει την γνωμη του εδω μεσα,δεν χρειαζεται να υποτιμαμε την γνωμη του αλλου!

Παντως οπως και να εχει καποιος την κολλησε και αυτη,και απο οτι διαβασα δεν γνωριζε οτι ειχε aids(αυτο το διαβασα απο σχολια αναγνωστων κατω απο την ειδηση)

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοπέλες!!!Καλό μήνα!!!Να περάσουμε τέλεια Very Happy !!!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλο μηνα σε ολες!! Very Happy Very Happy Very Happy

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλό Μήνα!!!

http://changedyourlife.blogspot.com/

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:

Εφοσον αυτη δν σκεφτηκε οτι θα πεθανουν τοσοι αντρες απο αυτην γτ να την σκεφτουν κι να μν την διασυρουν????
Πολυ καλα της κανουν,μιλαμε για ζητημα ζωης κι θανατου,χ@@@στηκα για τον διασυρμο της.

Kαλα...οτι να ναι...



Οτι ναναι???Για την απαντηση μου πηγαινε αυτο???



Ελπιζω να κανεις λαθος,γιατι ο καθενας λεει την γνωμη του εδω μεσα,δεν χρειαζεται να υποτιμαμε την γνωμη του αλλου!

Παντως οπως και να εχει καποιος την κολλησε και αυτη,και απο οτι διαβασα δεν γνωριζε οτι ειχε aids(αυτο το διαβασα απο σχολια αναγνωστων κατω απο την ειδηση)

Β.Β. δεν χρειαζομαι υποδειξεις, ξερω πως να μιλαω ...οταν σου γραφει ο αλλος "χεστηκα" του απαντας αναλογα.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
...και καλο μηνα να εχουμε Cool

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
black beauty έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:

Εφοσον αυτη δν σκεφτηκε οτι θα πεθανουν τοσοι αντρες απο αυτην γτ να την σκεφτουν κι να μν την διασυρουν????
Πολυ καλα της κανουν,μιλαμε για ζητημα ζωης κι θανατου,χ@@@στηκα για τον διασυρμο της.

Kαλα...οτι να ναι...



Οτι ναναι???Για την απαντηση μου πηγαινε αυτο???



Ελπιζω να κανεις λαθος,γιατι ο καθενας λεει την γνωμη του εδω μεσα,δεν χρειαζεται να υποτιμαμε την γνωμη του αλλου!

Παντως οπως και να εχει καποιος την κολλησε και αυτη,και απο οτι διαβασα δεν γνωριζε οτι ειχε aids(αυτο το διαβασα απο σχολια αναγνωστων κατω απο την ειδηση)

Β.Β. δεν χρειαζομαι υποδειξεις, ξερω πως να μιλαω ...οταν σου γραφει ο αλλος "χεστηκα" του απαντας αναλογα.


Mαλλον τελικα χρειαζεσαι υποδειξεις, πρωτον δν αναφερομουνα σε εσενα το χεστηκα πηγε για την ιεροδουλη κι οχι για σενα κοπελα μου!
Κι δευτερον αυτη ειναι η αποψη μου ειτε σαρεσει ειτε οχι!Κι οσο για τα υπολοιπα σχολια περι στενομυαλων που σου φερνουν αηδια,μαθε πρωτα οτι το trafficking σημαινει εμποριο ανθρωπων κι η ελληνικη αστυνομια καθε αλλο εκανε παρα αυτο!
Συνελαβε μια ιεροδουλη η οποια δν πληρουσε τις προυποθεσεις για να εκδιδετε νομιμως επι πληρωμη κι εν γνωση της κολλουσε ανιατη ασθενεια!!!
Η αστυνομια απλως φροντισε για να ενημερωθουν οσοι εχουν παει μαζι της!!
Γιαυτο προσεξε λιγο τα λογια σου!Λιγος σεβασμος δν βλαπτει!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:
litsakos έγραψε:
black beauty έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:

Εφοσον αυτη δν σκεφτηκε οτι θα πεθανουν τοσοι αντρες απο αυτην γτ να την σκεφτουν κι να μν την διασυρουν????
Πολυ καλα της κανουν,μιλαμε για ζητημα ζωης κι θανατου,χ@@@στηκα για τον διασυρμο της.

Kαλα...οτι να ναι...



Οτι ναναι???Για την απαντηση μου πηγαινε αυτο???



Ελπιζω να κανεις λαθος,γιατι ο καθενας λεει την γνωμη του εδω μεσα,δεν χρειαζεται να υποτιμαμε την γνωμη του αλλου!

Παντως οπως και να εχει καποιος την κολλησε και αυτη,και απο οτι διαβασα δεν γνωριζε οτι ειχε aids(αυτο το διαβασα απο σχολια αναγνωστων κατω απο την ειδηση)

Β.Β. δεν χρειαζομαι υποδειξεις, ξερω πως να μιλαω ...οταν σου γραφει ο αλλος "χεστηκα" του απαντας αναλογα.


Mαλλον τελικα χρειαζεσαι υποδειξεις, πρωτον δν αναφερομουνα σε εσενα το χεστηκα πηγε για την ιεροδουλη κι οχι για σενα κοπελα μου!
Κι δευτερον αυτη ειναι η αποψη μου ειτε σαρεσει ειτε οχι!Κι οσο για τα υπολοιπα σχολια περι στενομυαλων που σου φερνουν αηδια,μαθε πρωτα οτι το trafficking σημαινει εμποριο ανθρωπων κι η ελληνικη αστυνομια καθε αλλο εκανε παρα αυτο!
Συνελαβε μια ιεροδουλη η οποια δν πληρουσε τις προυποθεσεις για να εκδιδετε νομιμως επι πληρωμη κι εν γνωση της κολλουσε ανιατη ασθενεια!!!
Η αστυνομια απλως φροντισε για να ενημερωθουν οσοι εχουν παει μαζι της!!
Γιαυτο προσεξε λιγο τα λογια σου!Λιγος σεβασμος δν βλαπτει!

Να σου πω δεν το αφηνουμε καλυτερα?

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οτι ειχα να πω το ειπα!Δεν εχω να πω κατι περισσοτερο μαζι σου επι του θεματος!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα τι κάνετε Very Happy Very Happy ?Πως περάσατε Very Happy ?

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα Νατ Very Happy παραλιακα ,φτιαχναμε καστρα στην αμμο, εσεις πως περασατε?

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ησυχα ημασταν!!!!!σαν μια συνιθισμενη μερα!!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:καλα ησυχα ημασταν!!!!!σαν μια συνιθισμενη μερα!!!!!

Δουλευε ο Μητσος εσενα ε?

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:

Β.Β. δεν χρειαζομαι υποδειξεις, ξερω πως να μιλαω ...οταν σου γραφει ο αλλος "χεστηκα" του απαντας αναλογα.


Συγγνωμη αλλα ενιωσα οτι προσβαλεις την κοπελια για αυτο σχολιασα,ενω αντιθετα δεν καταλαβα να προσβαλε αυτη εσενα,εσυ αναφερθηκες σε αυτην ενω αυτη οχι!Τελοσπαντων,αυτο εχει να κανει με εσας τις 2 και δεν πρεπει να μπερδευτω περισσοτερο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις