Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
534 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 534 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!




δειτε λιγακι τα βιντεο! ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ..

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
μπεμπινι 1 έγραψε:Καλως η κακως ο κοσμος ψηφισε.ευχηθειτε αν και εφοσον παμε σε επαναληψη να αλλαξουν τα αποτελεσματα.εγω προσωπικα το βλεπω χλωμο,πολυς κοσμος απο καιρο φωναζε οτι η ακροδεξια εχει ανοδο αλλα κανεις δεν ακουγε.
εγω προσωπικα,αυτη τη στιγμη,επιδη εχω ενα θεμα υγειας σε εξελιξη,το τελευταιο πραγμα που με νοιαζει ειναι να τσακωθω και να ερθω σε αντιπαραθεση.ειτε ετσι ειτε αλλιως παμε κατα διαολου σαν κρατος.ο καθε ανθρωπος την αντιδραση την αντιλαμβανεται διαφορετικα και αντιδρα διαφορετικα.τι αλλο να πω?μακαρι να παμε σε δευτερο γυρω και να ψηφισουν και οσοι απειχαν.
κατερινα,προσεχε λιγο τα λογια σου.

συμφωνω απολυτα μαζι σου αυτο λεω και εγω απο το πρωι και ακομη αναλυουμε τι ειναι χρυση αυγη.ολοι το ξερουν τι ειναι χρυση αυγη δεν πηγε κανας παππους 100 χρονων να την ψηφισει.ας πανε και τα ζωα που ειχαν 40%αποχη να ψηφισουν αυτο γιατι δεν το σχολιαζετε;ποιος συνειδητοποιημενος ανθρωπος μετα απο τοσα χαλια δηλωνει αποχη;


το 4% των ψηφοφορων της ΧΑ ειναι ανω των 50 ετων χρυση μου.
αυτο ξερεις τι αποδεικνυει? οτι δεν ειχαν ιδεα τι ψηφιζαν- και μαλιστα συγκεντρωσαν μεγαλο ποσοστο σε περιοχες οπου οι γερμανοι εσφαξαν κοσμο το 40.
τελικα κατι ηξεραν και κρυβόταν τοσο καιρο- αν ειχαν βημα ισως να παρεμεναν σε ποσοστο εκλογης κατω του μηδενος...........

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:



δειτε λιγακι τα βιντεο! ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ..

Αντε μπραβο ρε καλο μου γιατι αληθεια δεν μπορω αλλο σημερα!!!! Μαγαλωνουμε και παιδακια!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
Vivian έγραψε:
grammatiki έγραψε:τι λετε να μπαινουν στα σπιτια μας οι χρυσαυγιτες και να μας σκοτωνουν; για χαλαρωστε λιγο ρε κοριτσια ειπαμε

Μαλλον δεν διαβασες τι εγραψα πιο πανω! Ο μη χεσω εκπροσοπως τυπου τους ειναι υποδικος για ενοπλη ληστεια! Αρα τι μου λες οτι δεν θα το ξανακανει; Αυτος και οι ομοϊδεάτες του;

κατσε ρε βιβιαν τωρα γιατι θα με τρελανετε.ξερετε ποσα χρονια υπαρχουν οι χρυσαυγιτες;τωρα τους θυμηθηκατε;

ξερουμε παρα πολυ καλα τι ειναι οι χρυσαυγίτες - το προβλημα ειανι οτι δεν ξερουν αυτοι που τους υποστηριξαν.

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ξέρετε ποιο θεωρώ ότι είναι το πρόβλημα; Και τα περικλείει όλα μέσα του; Ότι δεν ενδιαφέρεται ο κόσμος κ αυτό συμπεριλαμβάνει κ τις μαμάδες με τα λεχούδια, τα μεγαλύτερα παιδιά κ τις έγκυες που κλαιγόμαστε για τα χίλια, μύρια κακά της μοίρας μας...δεν ενδιαφερόμαστε λοιπόν κοτζάμ γαιδάρες να ενημερωθούμε επιτέλους τι σ$#**α παίζει με τις εκλογές κ με την ψήφο μας. Το έγραψα κ χθες κ το λέω ξανά σήμερα. Το διάβασα κ εδώ κ στις Ελληνίδες μαμάδες..."σιγά μην τρέχω να ψηφίσω, και τι θα αλλάξει αν ψηφίσω, τους έχω σιχαθεί όλους, τους έχω βαρεθεί, θέλω να πάω για καφέ γιατί έχει καλό καιρό, ούτως ή άλλως είναι όλα στημένα" κ ό,τι άλλη πίπα χωράει ο ανθρώπινος νους....τι λες κοπέλα μου; Πού ζεις; Ξέρεις ότι αν δεν πας να ψηφίσεις βοηθάς αυτούς που θέλεις να τιμωρήσεις; Καταλαβαίνεις ότι τους διευκολύνεις το έργο; Με τον υπάρχον εκλογικό νόμο, ο όρος αποχή είναι απλά μια διαφορετική λέξη για το "βοηθάω τα 2 πρώτα κόμματα"
Το ίδιο και για το άκυρο κ το λευκό...
Είναι δυνατόν να υπάρχει άνθρωπος που να γνωρίζει αυτά τα δεδομένα κ να ακολουθήσει μια από τις παραπάνω λύσεις; Και αν δεν τα γνωρίζει πάλι είναι δικό του το φταίξιμο γιατι επιτέλους πρέπει να μάθουμε να ψαχνόμαστε κ να μη περιμένουμε να μας τα σερβίρουν στο πιάτο....αυτά για όσους απείχαν ή για όσους θεωρούν ότι καλύτερα να απέχουν παρά να ψηφίσουν κάτι που μπορεί να τους εκφράζει έστω κ λίγο.
Όσο για τους ψηφοφόρους της Χ.Α....και εκεί θα βασιλεύει η ημιμάθεια κ η βλακεία...

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοπέλες! Καλά είστε? Smile

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:Καλησπέρα κοπέλες! Καλά είστε? Smile

προσεχως καλυτερα Λιλιπουτ.. ελπιζουμε Smile

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:προσεχως καλυτερα Λιλιπουτ.. ελπιζουμε Smile

Very Happy Very Happy

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
‎"Αγόρασα ξυπνητήρι Χρυσή Αυγή! Στο 1ο "εγέρθητι" που πάτησα snooze με πέταξε έξω απο το δωμάτιο!"
AXXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXXAX!!!

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
θα'θελα και εγω ενα τετοιο ξυπνητηρι,απο που το πηρες?

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποσο χιούμορ!!!! τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 50580 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 50580 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 50580 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 50580

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
περισσοτερο απο'οσο φανταζεσαι! Cool

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπινι 1 έγραψε:περισσοτερο απο'οσο φανταζεσαι! Cool

Σου απευθύνθηκε κανεις; Στην Ναταλια απαντουσα!!!

Φερε πισω την μύγα και παρατα μας!!!

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
supermom έγραψε:Ξέρετε ποιο θεωρώ ότι είναι το πρόβλημα; Και τα περικλείει όλα μέσα του; Ότι δεν ενδιαφέρεται ο κόσμος κ αυτό συμπεριλαμβάνει κ τις μαμάδες με τα λεχούδια, τα μεγαλύτερα παιδιά κ τις έγκυες που κλαιγόμαστε για τα χίλια, μύρια κακά της μοίρας μας...δεν ενδιαφερόμαστε λοιπόν κοτζάμ γαιδάρες να ενημερωθούμε επιτέλους τι σ$#**α παίζει με τις εκλογές κ με την ψήφο μας. Το έγραψα κ χθες κ το λέω ξανά σήμερα. Το διάβασα κ εδώ κ στις Ελληνίδες μαμάδες..."σιγά μην τρέχω να ψηφίσω, και τι θα αλλάξει αν ψηφίσω, τους έχω σιχαθεί όλους, τους έχω βαρεθεί, θέλω να πάω για καφέ γιατί έχει καλό καιρό, ούτως ή άλλως είναι όλα στημένα" κ ό,τι άλλη πίπα χωράει ο ανθρώπινος νους....τι λες κοπέλα μου; Πού ζεις; Ξέρεις ότι αν δεν πας να ψηφίσεις βοηθάς αυτούς που θέλεις να τιμωρήσεις; Καταλαβαίνεις ότι τους διευκολύνεις το έργο; Με τον υπάρχον εκλογικό νόμο, ο όρος αποχή είναι απλά μια διαφορετική λέξη για το "βοηθάω τα 2 πρώτα κόμματα"
Το ίδιο και για το άκυρο κ το λευκό...
Είναι δυνατόν να υπάρχει άνθρωπος που να γνωρίζει αυτά τα δεδομένα κ να ακολουθήσει μια από τις παραπάνω λύσεις; Και αν δεν τα γνωρίζει πάλι είναι δικό του το φταίξιμο γιατι επιτέλους πρέπει να μάθουμε να ψαχνόμαστε κ να μη περιμένουμε να μας τα σερβίρουν στο πιάτο....αυτά για όσους απείχαν ή για όσους θεωρούν ότι καλύτερα να απέχουν παρά να ψηφίσουν κάτι που μπορεί να τους εκφράζει έστω κ λίγο.
Όσο για τους ψηφοφόρους της Χ.Α....και εκεί θα βασιλεύει η ημιμάθεια κ η βλακεία...


Συμφωνώ, κανένας δεν θα έπρεπε να απέχει από αυτές τις εκλογές. Ήταν η ώρα που έπρεπε να δείξουμε σε όλους αυτούς την αγανάκτησή μας, απορώ πώς κάποιοι δεν πήγαν, δηλαδή τι περιμένουν αυτοί, να φτιαχτούν τα πράγματα από μόνα τους. Ντροπή τους, όπως και στο μεγαλύτερο ποσοστό της επαρχίας ψήφισαν πάλι ΠΑΣΟΚ.Φαίνεται αυτοί δεν πεινάνε τόσο εκεί, ή δεν έχουν θιχτεί τα οικονομικά τους. Είδα σήμερα λίγο τον Βενιζέλο (γιατί δεν άντεξα παραπάνω, κάτι μου βγάζει αυτός ο άνθρωπος) που έλεγε ότι πρέπει να διαπραγματευτούμε πάλι το μνημόνιο με τους εταίρους μας, να τους κάνουμε γνωστό ότι δεν πρέπει να γίνουν άλλες περικοπές σε μισθούς και συντάξεις και λέω αν τον είχα μπροστά μου θα τον χτύπαγα. Τώρα τα θυμήθηκε όλα αυτά;; Πάλι παραμύθια πάνε να μας πουλήσουν;; Δε θα έπρεπε ούτε να κατεβαίνουν σε εκλογές. Όσο για όσους ψήφισαν ΧΑ, δεν έχω λόγια. Μου φαίνεται απίστευτο και μόνο που πιστεύουν ότι οι Χρυσαυγίτες θα κάνουν καλό σε μας και στην χώρα μας. Έλεος πια. Θυμάμαι που τους λέγαμε κοροιδευτικά Χρυσά αυγά, και τώρα μπήκανε και στην Βουλή. Τελικά όποιος να'ναι μπαίνει στην Βουλή για αυτό πάμε όπως πάμε..

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βιβιαν δεν εκανες παραθεση το μηνυμα της ναταλιας...!
α και παρατημενες σας εχω!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπινι 1 έγραψε:βιβιαν δεν εκανες παραθεση το μηνυμα της ναταλιας...!
α και παρατημενες σας εχω!

Γιατι εκανα το δικο σου; Get a life καλο μου!!!

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 654316 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 654316 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 654316

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giorgina έγραψε:Είδα σήμερα λίγο τον Βενιζέλο (γιατί δεν άντεξα παραπάνω, κάτι μου βγάζει αυτός ο άνθρωπος)...

Κι εμενα κατι μου βγαζει.. το φαγητο που εφαγα..

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:δεν ξερω ποιο ειναι χειροτερο.. να ξερεις τι ειναι η Χ.Α και να την ψηφιζεις; ή να την ψηφιζεις απο καθαρη ασχετοσυνη επειδη απλα εισαι ρατσιστης; scratch

επισης το 40% που δεν πηγε ειναι κι αυτοι ασχετοι τεμπεληδες που αυριο μεθαυριο θα κλαιγονται παλι για την καταντια της χωρας.


Συγνωμη αλλα εγω ανηκω σε αυτο το 40% που λες ΜΑΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 612298 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 834918 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 265107 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 8172 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 15419 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 788471 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 401147 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 401147 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 401147 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 429657 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 325318 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 446177 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 446177 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 446177

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:
mama katerina έγραψε:δεν ξερω ποιο ειναι χειροτερο.. να ξερεις τι ειναι η Χ.Α και να την ψηφιζεις; ή να την ψηφιζεις απο καθαρη ασχετοσυνη επειδη απλα εισαι ρατσιστης; scratch

επισης το 40% που δεν πηγε ειναι κι αυτοι ασχετοι τεμπεληδες που αυριο μεθαυριο θα κλαιγονται παλι για την καταντια της χωρας.


Συγνωμη αλλα εγω ανηκω σε αυτο το 40% που λες ΜΑΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 612298 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 834918 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 265107 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 8172 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 15419 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 788471 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 401147 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 401147 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 401147 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 429657 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 325318 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 446177 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 446177 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 446177

Εσυ σκάσε και φιλα την ανηψουλα μας!!!!

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nena έγραψε:
giorgina έγραψε:Είδα σήμερα λίγο τον Βενιζέλο (γιατί δεν άντεξα παραπάνω, κάτι μου βγάζει αυτός ο άνθρωπος)...

Κι εμενα κατι μου βγαζει.. το φαγητο που εφαγα..


Very Happy Very Happy Very Happy με αναγουλιάζει, ακόμα και η φωνή του..
blackrose έγραψε:
mama katerina έγραψε:δεν ξερω ποιο ειναι χειροτερο.. να ξερεις τι ειναι η Χ.Α και να την ψηφιζεις; ή να την ψηφιζεις απο καθαρη ασχετοσυνη επειδη απλα εισαι ρατσιστης; scratch

επισης το 40% που δεν πηγε ειναι κι αυτοι ασχετοι τεμπεληδες που αυριο μεθαυριο θα κλαιγονται παλι για την καταντια της χωρας.


Συγνωμη αλλα εγω ανηκω σε αυτο το 40% που λες ΜΑΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 612298 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 834918 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 265107 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 8172 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 15419 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 788471 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 401147 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 401147 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 401147 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 429657 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 325318 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 446177 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 446177 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 446177

από ότι βλέπω, μόλις γέννησες οπότε εσύ δικαιολογείσαι!!! Από ότι κατάλαβα η μαμα Κατερίνα μιλάει για εκείνους που ενώ θα μπορούσαν να πάνε, δεν πήγανε, ακόμα και από βαρεμάρα.

Να σου ζήσει το μωρό.

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vivian έγραψε:
blackrose έγραψε:
mama katerina έγραψε:δεν ξερω ποιο ειναι χειροτερο.. να ξερεις τι ειναι η Χ.Α και να την ψηφιζεις; ή να την ψηφιζεις απο καθαρη ασχετοσυνη επειδη απλα εισαι ρατσιστης; scratch

επισης το 40% που δεν πηγε ειναι κι αυτοι ασχετοι τεμπεληδες που αυριο μεθαυριο θα κλαιγονται παλι για την καταντια της χωρας.


Συγνωμη αλλα εγω ανηκω σε αυτο το 40% που λες ΜΑΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 612298 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 834918 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 265107 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 8172 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 15419 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 788471 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 401147 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 401147 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 401147 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 429657 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 325318 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 446177 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 446177 τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 446177

Εσυ σκάσε και φιλα την ανηψουλα μας!!!!


οχι δε σκαω μωρη!!!!


Τζιορτσινα ευχαριστω!



ΜΑΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΛΑ ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ.................................................................................................................................................................................. τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή; #29 - Σελίδα 22 597524

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σκέφτομαι ό5ι αν κυβερνο6σαν μόνο μανούλες, θα είχαν όλα τα παιδάκια παρόν και μέλλον σε αυτόν τον τόπο.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:τι λετε να μπαινουν στα σπιτια μας οι χρυσαυγιτες και να μας σκοτωνουν; για χαλαρωστε λιγο ρε κοριτσια ειπαμε

οχι!!!δεν θα μπαινουν.....μιας και ο προεδρος τους το ειπε καθαρα.....οι ΕΛΛΗΝΕΣ πολιτες δεν εχουν να φοβηθουν κατι απο τη ΧΑ!

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις