Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
472 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 472 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βιβη? που εισαι καλεεεε?? τι κανει ο αντρας σου? λοιπον, ακου. σε ειδα στο ονειρο μου την προηγουμενη εβδομαδα και μου ειπες οτι εισαι εγκυος 5 εβδομαδων και 4 ημερων! παιζει κατι τετοιο καμαρι μου? την τελευταια φορα που ειδα αναλογο ονειρο με μια φιλη μου, γενναει σε ενα μηνα το 4ο παιδακι της!!! και ναι, ανετα μπορεις να φονευσεις το αφεντικο!

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και καλη μερα να εχουμε ολοι. εμενα ξεκινησε με το να πληρωσω λογαριασμους...γκρρρρ... Mad

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέραααααααααααα!!!!!!! Περιμένω την απολύμανση. Φλωρούκο, κάνω τα βασικά και ότι μπορω. Χθες ήμουν και όλη μέρα μόνη με τα παιδιά και ψόφησα. Νεώτερα μόλις φύγει η απολύμανση. Φιλάκια!!!!!!!  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 18 379767  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 18 379767  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 18 379767

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:βιβη? που εισαι καλεεεε?? τι κανει ο αντρας σου? λοιπον, ακου. σε ειδα στο ονειρο μου την προηγουμενη εβδομαδα και μου ειπες οτι εισαι εγκυος 5 εβδομαδων και 4 ημερων! παιζει κατι τετοιο καμαρι μου? την τελευταια φορα που ειδα αναλογο ονειρο με μια φιλη μου, γενναει σε ενα μηνα το 4ο παιδακι της!!! και ναι, ανετα μπορεις να φονευσεις το αφεντικο!

ρε σιγουρα ημουν εγω?ημουν ψιλη κοκκινομαλα με απιστευτους γλωτους και ατελειωτο ποδι?αν ειδες κατι τετοιο να παω να παρω ενα τεστ αν οχι ...καποια αλλη βιβη ειδες Very Happy Very Happy Very Happy
οι αντρες ειναι καλυτερα ,ηταν και ο μικρος αρρωστος..εξοικιωθηκαμε και με τον ΡΟΜΠΟΚΟΠ στο σπιτι και ολα βαινουν καλως προς το παρον.εχουμε πολυ μελλον ακομα ομως...

εσεις?

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:και καλη μερα να εχουμε ολοι. εμενα ξεκινησε με το να πληρωσω λογαριασμους...γκρρρρ... Mad

μια απο τα ιδια!!!300 ευρω με το καλημερα σας!!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα σας τι κάνετε Very Happy ?

astroneraidoula

astroneraidoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mamavivo έγραψε:
tatijana έγραψε:Τρεις λαλούν κ δυο χορεύουν....

καλημερα κοριτσακια μου ..τι μου κανετε?εγω θα κανω φονο .Θα φονευσω τον αφεντικο.οσες πιστες προσελθετε Very Happy Very Happy
τατιανακι μου τι μου κανεις?ολα βαινουν καλώς? Very Happy Very Happy

αααα εγώ θα περιμένω πρώτα να μου δώσει τα δύο μηνιάτικα που μου χρωστάει και μετά θα τον φονεύσω !!! Να περάσει και το καλοκαίρι να προλάβω να κάνω και κανένα μπανάκι πριν με μπουζουριάσουν ....

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι βιβη μου ετσι ακριβως εσυ ησουν σου λεω!!! καλα ρε, κι ο μικρος αρρωστησε? ποιος σας μουτζωσε παιδακι μου? κανε κανα ευχελαιο.

αθηνα, ωραια τα εσταξες κι εσυ πουρνο πουρνο!

ρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι? για τσιμπηματα τι βαζετε στα παιδακια σας? το τεφιραξ ειναι φουλ στα παραμπενς και η φενιστιλ γραφει "με προσοχη στα παιδια". υπαρχει κατι αλλο πιο φιλικο στο παιδικο δερματακι? και τωρα γενικα το φαρμακειο τους εχετε? περα παο αντιλιακο και αντικουνουπικο, τι αλλο χρειαζομαστε?

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:ναι βιβη μου ετσι ακριβως εσυ ησουν σου λεω!!! καλα ρε, κι ο μικρος αρρωστησε? ποιος σας μουτζωσε παιδακι μου? κανε κανα ευχελαιο.

αθηνα, ωραια τα εσταξες κι εσυ πουρνο πουρνο!

ρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι? για τσιμπηματα τι βαζετε στα παιδακια σας? το τεφιραξ ειναι φουλ στα παραμπενς και η φενιστιλ γραφει "με προσοχη στα παιδια". υπαρχει κατι αλλο πιο φιλικο στο παιδικο δερματακι? και τωρα γενικα το φαρμακειο τους εχετε? περα παο αντιλιακο και αντικουνουπικο, τι αλλο χρειαζομαστε?

βασουλακι μου δεν ειμαι εγκυος ...ειμαι σε διαιτα?πιανει αυτο? Very Happy Very Happy

και εγω θελω να μαθω τι βαζουμε πανω στα τσιμπηματακια .

????????


Επισκέπτης
εμεις βαζουμε ενα σπρευ απο το φαρμακειο autan dopo puntura μας το εδωσε η φαρμακοποιος

παιδια το νου σας φετος στα αντιηλιακα.....ειναι πανακριβου.......δειτε λιγο το parapharmacie.gr πηρα frezzyderm με 18 και κατι εξω εχει 24-25........ εχει πολυ καλες τιμες εγω απο κει ψωνιζω

μαμαβιβο αυριο στελνω το βοοκ σου να μας πεις εντυπωσεις οταν λαβεις περιμενουμε!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:ναι βιβη μου ετσι ακριβως εσυ ησουν σου λεω!!! καλα ρε, κι ο μικρος αρρωστησε? ποιος σας μουτζωσε παιδακι μου? κανε κανα ευχελαιο.

αθηνα, ωραια τα εσταξες κι εσυ πουρνο πουρνο!

ρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι? για τσιμπηματα τι βαζετε στα παιδακια σας? το τεφιραξ ειναι φουλ στα παραμπενς και η φενιστιλ γραφει "με προσοχη στα παιδια". υπαρχει κατι αλλο πιο φιλικο στο παιδικο δερματακι? και τωρα γενικα το φαρμακειο τους εχετε? περα παο αντιλιακο και αντικουνουπικο, τι αλλο χρειαζομαστε?

Έφυγε η απολύμανση. Για τα τσιμπήματα η crilen της frezyderm έχει και ένα που λέγεται after nip για τα τσιμπήματα. Καλό είναι. Τα δροσίζει. Αν είναι βαρβάτο τσίμπημα fucicort. Πάω κι εγώ φαρμακείο.

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ματινα ποσο δινεις στην απολυμανση? και πως το κανουν? με τζελ ή και σπρευ?

????????


Επισκέπτης
oσο για τι παιρνω μαζι μου εχω παντα frezzyderm αντιηλιακο, crilen για τα κουνουπια, σπρευ για μετα τα τσιμπηματα, κι εχω παντα κι ενα eosin που το συνταγογραφει ο γιατρος ειναι σαν betadin στην οψη και κανει για τα παντα.......τσιμπηματα, γδαρσιματα, κουνουπια, συγκαματα, χτυπηματα, οτι θελετε.......εχει εοζινη, απεσταγμενο νερο και οινοπνευμα δε θυμαμαι τη δοσολογια αλλα μας εχει σωσει μικρους μεγαλους απο καθε ειδους θεμα ( η fucicort εννοειται ειναι παντα στην τσαντα)

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:oσο για τι παιρνω μαζι μου εχω παντα frezzyderm αντιηλιακο, crilen για τα κουνουπια, σπρευ για μετα τα τσιμπηματα, κι εχω παντα κι ενα eosin που το συνταγογραφει ο γιατρος ειναι σαν betadin στην οψη και κανει για τα παντα.......τσιμπηματα, γδαρσιματα, κουνουπια, συγκαματα, χτυπηματα, οτι θελετε.......εχει εοζινη, απεσταγμενο νερο και οινοπνευμα δε θυμαμαι τη δοσολογια αλλα μας εχει σωσει μικρους μεγαλους απο καθε ειδους θεμα ( η fucicort εννοειται ειναι παντα στην τσαντα)


τι ειναι η εοζινη?

????????


Επισκέπτης
trilly έγραψε:


τι ειναι η εοζινη?



εοζινη λεγεται η ουσια αλλα για να γινει το μιγμα μπαινουν 3 ουσιες το φτιαχνει ο φαρμακοποιος

τι να σου πω παραπανω δεν ξερω

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:
trilly έγραψε:ναι βιβη μου ετσι ακριβως εσυ ησουν σου λεω!!! καλα ρε, κι ο μικρος αρρωστησε? ποιος σας μουτζωσε παιδακι μου? κανε κανα ευχελαιο.

αθηνα, ωραια τα εσταξες κι εσυ πουρνο πουρνο!

ρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι? για τσιμπηματα τι βαζετε στα παιδακια σας? το τεφιραξ ειναι φουλ στα παραμπενς και η φενιστιλ γραφει "με προσοχη στα παιδια". υπαρχει κατι αλλο πιο φιλικο στο παιδικο δερματακι? και τωρα γενικα το φαρμακειο τους εχετε? περα παο αντιλιακο και αντικουνουπικο, τι αλλο χρειαζομαστε?

Έφυγε η απολύμανση. Για τα τσιμπήματα η crilen της frezyderm έχει και ένα που λέγεται after nip για τα τσιμπήματα. Καλό είναι. Τα δροσίζει. Αν είναι βαρβάτο τσίμπημα fucicort. Πάω κι εγώ φαρμακείο.


Κι εγώ τα ίδια χρησιμοποιώ. crilen για να μην την τσιμπάνε και crilen afternip για τα τσιμπήματα.
αν είναι μεγάλο βάζω fucirort αλλα προσπαθώ να την αποφεύγω γιατι νομίζω πως έχει κορτιζόνη μέσα

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα παω να δω για την κριλεν την after nip. εχει κι αυτη 2 συσκευασιες οπως και το αντικουνουπικο?

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παλι μαλλον πρεπει να παω βολτα να σηκωσω το μισο φαρμακειο!!!χαχχαχαχααχαχα
μαζι εχω.....αντιλιακο,σπρει για τα κουνουπια το κορρε και μια fenistil!α!!!και μια αμμωνια γιατι περυσι με τσιμπησε μια ωραιοτατη σφηκα!!!αλλα δεν ξερω εαν κανει για τις μικρες!!!
μαλλον πρεπει να παρω οδηγιες απο τη παιδιατρο γενικοτερα!!!χαχαχαχαχααχχααχαχα!!!!
βρισκομαι σε παραληρημα απο τη πρωινη καταθεση!!!

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!

Και το crilen είναι τίγκα στα parabens...(!)

Μετά το τσίμπημα, πολύ μα πολύ καλή δουλειά κάνει το ξύδι!

Αν βάλεις αμέσως μετά το τσίμπημα, διαλύει το "δηλητήριο" του εντόμου και καταπραΰνει αμέσως! Σταματάει και τη φαγούρα!

Άσε που είναι και αντιβακτηριδιακό!

Επίσης η μυρωδιά του διώχνει τα κουνούπια (αλλά και ανθρώπους που απεχθάνονται το ξύδι, όπως εμένα! Rolling Eyes )

Έχω ένα μπουκαλάκι από detol που έχει τελειώσει, το έπλυνα έβαλα ξύδι και το έχω πάντα μαζί μου!
Τους βάζω στα τσιμπήματα και δεν φαγουριάζονται!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εδω κριλεν βαζουμε. Στα ρπυχα, κι οχι απευθειας στο δερμα. Μου βρωμαει πολυ ομολογουμενως, αλλα κανει δουλεια, μεχρι κι εγω το βαζω και δε με ζυγωνει κουνουπι - ουτε ανθρωπος εδω που τα λεμε Razz Razz
Η φουσικορτ ειναι συνδυασμους ελαφρου αντιβιοτικου και κορτιζονης και κανει καλη δουλεια. Αλλά όπως ολα τα κορτιζονουχα, δεν ειναι για ψυλλου πηδημα, και παντα μετα απο συμβουλη γιατρου.

Εγω εχω παψει να πληρωνω λογαριασμους κι εχω το κεφαλι μου ησυχο. Ολοι οι λογαριασμοι ειναι στο ονομα του αντρα και τους πληρωνει αυτος. Όποτε ας πανε να πιασουν αυτον Razz Razz Εγω θα κανω την παπια  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 18 4872  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 18 4872

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νενα κατευθειαν στα ρουχα? και δεν μενει λεκες? εγω της το βαζω πισω απο τα γονατα, στους αγκωνες και στο σβερκο.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Κι εδω κριλεν βαζουμε. Στα ρπυχα, κι οχι απευθειας στο δερμα. Μου βρωμαει πολυ ομολογουμενως, αλλα κανει δουλεια, μεχρι κι εγω το βαζω και δε με ζυγωνει κουνουπι - ουτε ανθρωπος εδω που τα λεμε Razz Razz
Η φουσικορτ ειναι συνδυασμους ελαφρου αντιβιοτικου και κορτιζονης και κανει καλη δουλεια. Αλλά όπως ολα τα κορτιζονουχα, δεν ειναι για ψυλλου πηδημα, και παντα μετα απο συμβουλη γιατρου.

Εγω εχω παψει να πληρωνω λογαριασμους κι εχω το κεφαλι μου ησυχο. Ολοι οι λογαριασμοι ειναι στο ονομα του αντρα και τους πληρωνει αυτος. Όποτε ας πανε να πιασουν αυτον Razz Razz Εγω θα κανω την παπια  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 18 4872  τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 30!!!  - Σελίδα 18 4872


κι εγώ το ίδιο έχω κάνει με τους λογαριασμούς Laughing

στην κορμάρα μου δεν βάζω crilen. παραείναι ακριβή για να την απλώνω σε τόσα στρέμματα Laughing

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:νενα κατευθειαν στα ρουχα? και δεν μενει λεκες? εγω της το βαζω πισω απο τα γονατα, στους αγκωνες και στο σβερκο.

Ναι, κατευθειν πανω στα ρουχα, τριβω την κρεμα στα χερια μου και απλωνω στα ρουχα τους. Λεκε δεν εχω παρατηρησει, αν και δεν το εψαξα ιδιαιτερα να σου πω την αληθεια. Δεν εχω δει παντως λεκε που να τον αποδιδω στο αντικουνουπικο.
Μερικες φορες εβαζα και στο καροτσι αντικουνουπικο, στην κουκουλα του καροτσιου, στα πλαϊνά...
Εδω γενικως εχουμε ενα μεγαλο θεμα με τα κουνουπια - και αυτες τις μερες του εχουν κατατσιμπήσει κι εχουν κάνει καρουμπαλα!

????????


Επισκέπτης
αχ τι πλακα εχετε !!!!!!

κι εγω ασυμφορη στα αντιηλιακα

μεγαλη η επιφανεια...........χαχαχα

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nena έγραψε: Αλλά όπως ολα τα κορτιζονουχα, δεν ειναι για ψυλλου πηδημα, και παντα μετα απο συμβουλη γιατρου.


Κάνει όμως για ψύλλου τσίμπημα Razz Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις