Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
37 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 37 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

eirkat mam

eirkat mam
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΑΡΧΙΚΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...
ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΥΦΕΣ ΝΑ ΤΡΑΒΑΜΕ ΤΟΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ Κ ΟΤΑΝ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΕΘΕΡΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΕΣ,ΣΑΝ ΑΥΤΕΣ...
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΛΕΨΟΥΝ...
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΕΛΕΓΧΟ,ΜΕΝΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΠΝΕΩ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΕΙ Κ ΤΗΝ ΤΡΙΧΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΤΗΝ ΑΦΟΡΟΥΝ ΟΛΑ...ΜΕΧΡΙ Κ ΤΟ ΤΙ ΜΠΕΜΠΙΛΙΝΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΜΩΡΟ...
ΕΡΧΕΤΕ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΣΠΙΤΙ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΔΗΘΕΝ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙ...ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ,ΠΙΟ ΠΟΛΥ Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΑΖΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ,ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΛΕΕΙ,Κ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΣΟ Κ ΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΜΕ...ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ Κ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΗΡΕΜΗ Κ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ...

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eirkat mam έγραψε:ΑΡΧΙΚΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...
ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΥΦΕΣ ΝΑ ΤΡΑΒΑΜΕ ΤΟΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ Κ ΟΤΑΝ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΕΘΕΡΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΙΔΙΕΣ,ΣΑΝ ΑΥΤΕΣ...
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΛΕΨΟΥΝ...
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΕΛΕΓΧΟ,ΜΕΝΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΠΝΕΩ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΕΙ Κ ΤΗΝ ΤΡΙΧΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΤΗΝ ΑΦΟΡΟΥΝ ΟΛΑ...ΜΕΧΡΙ Κ ΤΟ ΤΙ ΜΠΕΜΠΙΛΙΝΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΜΩΡΟ...
ΕΡΧΕΤΕ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΣΠΙΤΙ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΔΗΘΕΝ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙ...ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ,ΠΙΟ ΠΟΛΥ Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΑΖΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ,ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΛΕΕΙ,Κ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΣΟ Κ ΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΜΕ...ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ Κ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΗΡΕΜΗ Κ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ...

se katalaveno oles idies einai kai emena mou ekane polla kai perissotera tora pou eimai egios kai ennoeite oti ta leei mono s'esena stous alous to paizei kali, kouragio kane ipomoni kai na tin grapsis oso mporeis me to kalo na erthei to moraki sou, kai to mono pou na se niazei apo do kai pera einai to moro sou kai o antras sou.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όχι αγάπη μου,εγω σαν κι αυτήν δε θα γίνω....

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Όχι αγάπη μου,εγω σαν κι αυτήν δε θα γίνω....

simfono einai na eisai kai kakos anthropos pisteuo kai ego eimai ekso kardia.

spyridoula1986

spyridoula1986
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
χα αν ειναι ετσι να δεις οταν γεννησεις που θα θελει να ειναι με το μωρο ολη την ωρα!!!καλο κουραγιο ευχομαι,δυστηχως δε μπορω να πω κατι παραπανω...αν πω διωξ'την και παρεξηγηθειτε και τη χρειαστεις μετα θα ειστε μουτρωμενες και θα σου τη πει...αν δε μιλησεις ξερω θα βραζεις μεσα σου και στη κατασταση σου οτι χειροτερο...οποτς!!!!!!!!!ΥΠΟΜΟΝΗ και με το καλο το παιδακι σου!!!!!!!!

eirkat mam

eirkat mam
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΥΦΗ ΜΟΥ...
ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ...Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ,ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΩ?ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΟΤΙ ΩΡΑ ΘΕΛΕΙ...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΗΛΑΖΩ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...
ΑΣΕ,ΠΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΓΜΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ Κ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΑΙΤΗΣΩ ΛΕΕΙ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ...ΕΓΩ Κ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ Η ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΑΝΑΠΗΡΗ,ΧΕΣΤΗΚΕ Η ΚΥΡΙΑ....
ΘΑ ΜΕ ΣΑΛΤΑΡΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....

mama-chris

mama-chris
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ωωωωωωωωωωωωωωωχ, φιλεναδα........... ωχχχχχχχχ

κανε κουραγιο και παρε τα μετρα σου διοτι μετα την γεννα οι ορονες θα ειναι τσιτα, τα νευρα κροσια, το νινι θα θελει φροντιδα, αρα φροντισε την πεθερα, διοτι θα τρελαθεις!!

http://www.panescakes.gr

eirkat mam

eirkat mam
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
mama-chris έγραψε:ωωωωωωωωωωωωωωωχ, φιλεναδα........... ωχχχχχχχχ

κανε κουραγιο και παρε τα μετρα σου διοτι μετα την γεννα οι ορονες θα ειναι τσιτα, τα νευρα κροσια, το νινι θα θελει φροντιδα, αρα φροντισε την πεθερα, διοτι θα τρελαθεις!!


ΑΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...ΘΑ ΜΕ ΣΑΛΤΑΡΕΙ Κ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ...ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΡΟΣΙΑ,ΔΕΝ Μ'ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΛΕΠΤΟ...ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ...Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΗΜΕΡΑ...
ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΩ Κ ΑΥΤΟ ΜΕ ΠΝΙΓΕΙ...ΛΕΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΦΟΡΤΩΝΩ Κ ΑΥΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ Η ΣΚΡΟΦΑ Κ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ Κ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ...ΓΙΑΤΙ Κ ΝΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ Κ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΛΙΟΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΜΠΟΡΩ...

triteknifull

triteknifull
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ κοριτάκι μου!!!Τί περνάς!!!
Υπομονή είναι το μόνο που μπορεί να σου πεί κάποιος αυτή τη στιγμή!!!!!!
Έχουν δίκιο τα κορίτσια. Ίσω όταν γεννηθεί το μπουμπουκάκι σου, να έχεις χειρότερα....
Πάτα πόδι τώρα λοιπόν γιατί μετά παίζει να την πετάξεις από κανένα μπαλκόνι, λόγω ορμονών. Βάλε όρια κ κανόνες επίσκεψης!Κανονικό ωράριο. Γιατί?Δεν κατάλαβα δηλαδή? Και στο κάτω κάτω της γραφής πες της πως αν δεν της αρέσει να κάνει δικό της παιδί στην ηλικία που είναι να κάνει κι ότι θέλει!!!!χαχαχαχχαχαχαχαχ!!!!!!!
Πάντως η ουσία είναι πως αυτά δεν αλλάζουν Π Ο Τ Ε !!!!!!!!!!
Έχουμε περάσει όλες μας τα ίδια και κάποιες και χειρότερα!Το τραγικό της υπόθεσης είναι πως οι περισσότερες είχαν κι αυτές "κακιές" πεθερές, και τώρα κάνουν τα ίδια!!!
Οπότε κορίτσια θυμηθείτε: Μην κάνετε τα ίδια λάθη!!!!!
Φιλάκια και καλή δύναμη!!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΗΣΩ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ...ΓΙΝΕΤΑΙ;;; 215994

doroulafulltimemama

doroulafulltimemama
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[i] Mad k i dikia mou etsi itan ego ir8a nufi arravoniasmeni sta 16 mou katarxin geia se oses sumetexoun sti suzitisi eimai kainouria...loipon eimai 24eton piagaina sxoleio kanonika eno imoun arravoniasmeni otan katevaina savatokiriako k legeme kati amesos elege ti lete e mia mera ti lete ti lete tis leo k go kati dika mas prosopika leme me to kairo molis teleiosa to sxoleio k ir8a monima 8esaloniki k afou pe8ane o pe8eros mou kremastike pio polu stous gious tis eftixos exei duo k oxi enan allios moni 8 t travousa... Twisted Evil Twisted Evil stin arxi mename k meis pano kato aaaaaax ti pernousa eplena xali st mpalkoni moni k afti apo pano n koitaei k oute n voi8aei egkuos imoun telos panton evlepe t panta elegxe t panta mexri pou metakomisame k iremisame ligo giati akomi k tora eee einai mesa s ola omos oxi ka8e mera Cool to megalo provlima einai m t megali m kori pou ti megalose afti giati ego douleua k otan imoun spiti tin epairne sa xazi pou imoun k den iksera tin afina de mporo tora n kano koumanto t paidi mou eleos poia eleos.......se katalavaino apoluta upomoni Respect

chriss


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αχχχχχ κοριτσακι μου, τι τραβας!! Κανονικα θα επρεπε να απολαμβανεις την εγκυμοσυνη σου και να εισαι ηρεμη. Συμφωνω με ολα αυτα που ειπαν τα κοριτσια παραπανω. Αρχισε να βαζεις περιορισμους και ορους γιατι με τον ερχομο του μωρου θα μπλεξεις ασχημα. Λιγο λιγο καθε μερα, εεε που θα παει θα συμμορφωθει. Η υπομονη και η ανοχη εχουν ορια τα οποια πρεπει να γινουν κατανοητα και με ομορφο τροπο. Καλη επιτυχια!! Με το καλο το μωρακι σου!!

iwanna

iwanna
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
υπαρχουν 2 λύσεις:
1,ή θα κάνεις υπομονή και τον μ#λ@κ* με λίγα λόγια
2ή παίξε το παιχνιδι που ξεκινησε αυτή, δε θα σου σπάσει εκείνη τα νεύρα αγαπη μου ΕΣΎ ΘΑ ΤΗ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil και όταν θα είναι μπροστά οι άλλοι εσύ θα είσαι πάντα το θύμα.αν το καταφέρεις να ξέρεις πως σίγουρα θα βγεις κερδισμένη.
αυτο είναι το καλύτερο μάθημα που πήρα από τη πεθερά μου,με τα χρόνια παρατήρησα τι ακριβώς εκανε και τώρα της το ανταποδίδω ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΗΣΩ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ...ΓΙΝΕΤΑΙ;;; 654316

kelina


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλη σπέρα και από μένα!!! Εκφράζω τη συμπαράστασή μου, αλλά κοίτα τι μπορείς να κάνεις: Υπομονή και με όμορφο τρόπο να της εξηγήσεις τα όριά της. Κάποιες δεν το καταλαβαίνουν ότι γίνονται ενοχλητικές. Εσύ κοίτα να είσαι κοντά με τον άντρα σου και ήρεμη! Πού θα πάει; Κάποια στιγμή, πρώτα ο Θεός, θα το καταλάβει!!!Καλή τύχη και με το καλό το μωράκι σου!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να μαζευτουμε ολες οι παθουσες να παμε στον κοπερφιλντ να μας κανει και καλυτερη τιμη?τι λετε??? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
γιατι να την κλεψουν ποιος κακομοιρης θα κανει το λαθος?και σιγα μην την κρατησουν την πεθερα μου πανω απο 5 ωρες!!!θα μου την γυρισουν πισω με καρτουλα συμπαραστασης! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

eirkat mam

eirkat mam
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αχ,βρε κοριτσια δεν ειναι καθολου ευκολο...στην αρχη οταν ηρθα κρητη ξενη με ανεβαζε ξενη με κατεβαζε...μεχρι να παντρευτουμε προσπαθουσε να μπαινει αναμεσα μας κ να μας βαζει να μαλωνουμε,μεχρι που πηρα χαμπαρι κ της εκανε ενα πανηγυρι ο αντρας μου κ ηρεμησαμε για λιγο...για το γαμο δεν εκανε τιποτα γιατι εγω δεν την ηθελα κι ομως ακομα λεει ποσα τραβηξε με τις ετοιμασιες του γαμου...τωρα με την εγκυμοσυνη μ'εχει πριξει...ειναι ακομα χειροτερα τα πραγματα,θελω να της κλεισω την πορτα στη μουρη κ να μην την ξαναδω...εδω μ'επιασε κριση ασθματος πριν λιγες μερες κ ημουν στο νοσοκομειο κ κεινη ουτε που ηρθε να ρωτησει αν ειμαι καλα.κ μετα την επιασε κατι,μια αλεργια κ ειχε την απαιτηση να την τρεξω εγω στο νοσοκομειο κ οχι η κορη της,η μια, που μενει κ αυτη διπλα η κακομοιρα...κ ακομα μιλαει για εκεινη την κοκκινιλα...ενω για μενα ουτε που ρωτησε...
πρωι βραδυ χτυπαει το κουδουνι δηθεν για να με δει κ τσεκαρει αν εχω πλυνει πιατα,τι εχω μαγειρεψει,πρεπει καθε φορα να δοκιμαζει το φαγητο μου,ασε που αν κανω εστω κ κεικ κ δεν της παω ερχετε κ μου το ζηταει γιατι της μοιρισε...ειναι παρον σε καθε επισκεψη που εχουμε απο φιλους κουμπαρους χωρισ να την καλεσουμε...ο πεθερος ειναι κ αυτος αλλο φρουτο...τσιφουτης οσο δεν παιρνει...ανακατευεται κ αυτος αλλα απο πισω...αυτη ειναι Παναγια μου σωσε...η κατασταση ειναι απελπιστηκη...
η μεγαλη της κορη δε...ωχωχωωωχχχ...ειναι ιδια αυτη...στην αρχη που δεν την ειχα καταλαβει γιατι αυτη ειναι η καινουρια εκδοση κ ξερει να κρυβεται πιο καλα,ερχοταν κ μου εβαζε λογια για τον αντρα μου,για τις πρωην του για τις κοπελες απο τη δουλεια του για ενα σωρο...κ γω ειμαι απο βορεια ελλαδα κ δεν ηξερα κανεναν εδω...οποτε ειχα μονο τις αδερφες του αντρα μου κ την μανα του...αλλα τοση κακια κ ζηλια βρε κοριτσια απο αδερφη προς αδερφο πρωτη φορα βλεπω...κ το θεμα ειναι οτι ο αντρας μου κανει τι κανει αυτη κ δεν τα βλεπει...δυστυχως...
αν ηταν καλυτερα τα οικονομικα,γιατι πλεον κανενος τα οικονομικα δεν ειναι καλα,θα επαιρνα τον αντρα μου κ την κοιλιτσα μου κ θα εφευγα μακρια...ελα μου ντε που εχουμε τα δανεια κ δεν μπορουμε τωρα ειδικα...
το πολυ πολυ στο τελος να παρω τα βουνα....

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοπελαρα-μου-αν-εχεις-τετοιες-ιδιοτητες-θα-σε-παρακαλουσα-να-εξαφανησεις-και-την-δικη-μου-και-της-φιλης-μου-της-σπυριδουλας!!!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!! Να σας δώσω και την δικιά μου βρε παιδιά!!!

eirkat mam

eirkat mam
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΟΛΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΝΑΜΕ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ...ΕΚΕΙΝΕΣ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΑΣ ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ???ΙΣΩΣ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΕΜΕΙΣ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΙΑ...ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ...ΤΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΩ,ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΣ ΜΙΛΑΩ ΑΣΧΗΜΑ,ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΤΗ ΓΡΑΦΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΕΙ Κ ΝΑ ΧΩΘΕΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ...ΑΧ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΗΝ ΕΞΑΦΑΝΗΣΩ...

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eirkat mam έγραψε:ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΟΛΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΝΑΜΕ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ...ΕΚΕΙΝΕΣ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΑΣ ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ???ΙΣΩΣ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΕΜΕΙΣ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΙΑ...ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ...ΤΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΩ,ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΣ ΜΙΛΑΩ ΑΣΧΗΜΑ,ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΤΗ ΓΡΑΦΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΕΙ Κ ΝΑ ΧΩΘΕΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ...ΑΧ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΗΝ ΕΞΑΦΑΝΗΣΩ...

ego pantos den tis edosa kanena dikaioma alla ta pire apo moni tis kai ego etsi stin arxi prospathisa me iremo tropo na tis doso na katalavei oti den thelo na anakateuete sto spiti mou tipota opos kai me pio apotomo tropo pali tipota tora adiaforo pliros afou ego xalieme kai sto telos tsakonomai me ton antra mou afto pou theloun na kanoun tha to kanoun, na fantasteis tora pou pigame me adeia sti mama mou irthe na katsei kai auti na mas dei taxa oli tin ora mesa sta moutra les kai tin kalesame emeis me to zori emena oute na me ftisei oan eimastan oi dio mas kai mprosta stous alous to epeze stenaxorimeni ksereis ti ekane otan tin pige o antras mou sta ktel vazei ta klamata kai enoontas oti ego tin edioksa apo to spiti oti den tis milousa kai diafora alla, ipomoni den vazoun mialo me tipota.

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εεερε γλεντια... Shocked τι να πω υπομονη,φταιει το οτι ειστε τοσο κοντα σαφως!!! Wink αν δεν υπαρξει αποσταση δεν θα υπαρξει και ηρεμια,και χωρις λευτα...κλαυτα Χαραλαμπε! Rolling Eyes

eirkat mam

eirkat mam
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ...ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...
ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΑΚΑΘΑΡΙΖΩ Κ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΜΟΥ Κ ΠΙΕΖΟΜΑΙ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΠΙΕΣΗ...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΟΥ ΓΕΡΟ Κ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...Κ Μ'ΑΥΤΗ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΗΣ ΡΙΞΩ ΚΟΝΙΟ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

evigiorgos

evigiorgos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλά ερώτηση κρίσεως ε??αν μπορούσες να την εξαφανίσεις θα έβγαζες τρελά λεφτά κοπελιά και θα ζητούσαμε και εμείς τη συνταγή Very Happy Very Happy Very Happy !!
υπομονή κάνε,πάρτο λίγο στη πλάκα,διασκεδασέ το,πάιξτο τρελή μέχρι να γεννηθεί το μπεμπάκι σου και έπειτα πίστεψε με άλλη φόρα θα έχεις...

πολλά πολλά φιλάκια ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΗΣΩ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ...ΓΙΝΕΤΑΙ;;; 417472 ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΗΣΩ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ...ΓΙΝΕΤΑΙ;;; 417472

Υ.Γ το κώνιο ανιχνεύεται!το αρσενικό και υδράργυρος όμως όχι... Laughing Laughing Laughing

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μετα τη γέννα αρχίζουν όλα όμως κούκλα μου,που οι ορμονες μας είναι τρελλαμενες....
Χεσε μέσα δλδ...

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirkat mam έγραψε:ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΟΛΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΝΑΜΕ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ...ΕΚΕΙΝΕΣ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΑΣ ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ???ΙΣΩΣ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΕΜΕΙΣ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΙΑ...ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ...ΤΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΩ,ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΣ ΜΙΛΑΩ ΑΣΧΗΜΑ,ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΤΗ ΓΡΑΦΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΕΙ Κ ΝΑ ΧΩΘΕΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ...ΑΧ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΗΝ ΕΞΑΦΑΝΗΣΩ...

η δικια μου παντως εχει να λεει απειρες ιστοριες με οσα της εκανε η πεθερα της και συνεχεια κλαιγεται και μου καναν ετσι και μου καναν αλλιως...και αυτη μου κανει τα ιδια και χειροτερα και οσο κλαιγεται σκεφτομαι εκεινη την δολια την νυφη που μαχαιρωσε 67 φορες την πεθερα της και θελω να ρωτησω "που ειναι αυτη η κοπελιτσα και ΓΙΑΤΙ την κλεισανε μεσα???" αγαλμα επρεπε να της κανουν!!!!!!!!!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ίδια περίπτωση με σένα Εύα μου,μόνο που εμένα είναι του καταγωγιου....Νομίζω ότι είναι τρελλη κ αυτα που της είχε κάνει η πεθερά της καλα μάλλον της έκανε....Κάτι είχε πάρει χαμπάρι...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις