Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
23 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 23 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:γεια σας κοριτσακια.σορυ που επεμβαινω αλλα σας διαβασα κ εβλεπα για τον διαβητη.εμενα στην πρωτη καμπυλη ηταν τσιμπιμενη 144 αλλα μου ειχε δωσει λιγες λειψεις.οποτε μου εδωσε κ μια δευτερη καμπυλη να κανω με πιο πολυ γλυκοζη(μπλιαχ ομως)κ περισοτερες λειψουλες.οχι μονο ηταν φυσιολογικοτατη αλλα οταν εκανα την τελευταια ληψη μου εφτασε 44 το ζαχαρο μου.ο θεος ξερει το πως γυρισα σπιτι κ ημουν μονη πεθερικα εξοχικο κ το στεφανι μου στην δουλεια.αφου με πηραν να δουν αν εφτασα καλα σπιτι μιας κ ειδαν το ζαχαρο μου τοσο χαμηλο κ ηξεραν οτι ημουν μονη μου.εγω προσωπικα συνηστω να κανετε κ 2η καμπυλη με περισσοτερη γλυκοζη κ ληψεις...αυτα απο εμενα κ συγνωμη παλι για την επεμβαση

 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο7 - Σελίδα 39 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο7 - Σελίδα 39 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο7 - Σελίδα 39 417472 ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ... μολις μιλησω με τον γιατρο θα του ζητησω να το κανω...

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lizaG έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια έχω χαθεί λίγο αλλα σας παρακολουθώ συνέχεια και μαθαίνω τα νεα σας. Εύχομαι σε όσες είναι στο κρεβάτι να σηκωθούν γρήγορα και όλα να πανε καλα. Τώρα για την μπύρα χωρίς αλκοόλ εγω περνώ την backler και μου αρέσει αρκετά ελπίζω να βοήθησαν σε όσες ενδιαφέρονται ΦΙΛΑΚΙΑ πολλα σε ολες  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο7 - Σελίδα 39 654316

Γεια σου Λιζα ευχαριστουμε και ευχομαι και εσυ να εισαι καλα και να περνας ομορφα τους μηνες αυτους

joanna100883

joanna100883
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ..ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 25 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ 800 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ...ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ...ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΗΛΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ....ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΑΦΗΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΑΣ????ΕΠΙΣΗΣ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΑΚΧΑΡΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 7 ΚΙΛΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΑΚΧΑΡΟ...Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΗΔΗ ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΗΜΑΔΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ...ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΒΙΑΣΤΙΚΟ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟ..ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΨΗΝΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΗ...ΑΑΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΡΗΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας εγκυούλες!!!!!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο7 - Σελίδα 39 361490

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσάκια!λοιπον εχω νεα απο το μετωπο του ζαχαρου.Τελικα οντως δε της αρεσε η τιμη 151 και αυριο στη β επιπεδου,θα μου φερει διαιτα για διαβητη κυησης,να την κανω αυστηρα μια βδομαδα και αφου μετριεμαι τρεις φορες τη μερα,στο τελος της βδομαδας θα βγαλουμε συμπερασμα..Απο οτι καταλαβαινω λοιπον απο ολες μας,ο καθε γιατρος λεει τα δικα του..

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αααα και τωρα που το θυμηθηκα!προσοχη στη μπυρα!εκτος απο αλκοολ εχει και πολλες θερμιδες..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!καιρο εχουμε να τα πουμε!λοιπον,εχθες πηγα για τις καθιερωμενες εξετασεις αιματος.ο ντοκ μπορει να μη μα βαλει καμπυλη ζαχαρου λεει...η' αν με βαλει θα με βαλει σε πιο ελαφρια μεθοδο.πινεις ενα λουκοζειντ,μετριεσαι και αν η μετρηση βγει πανω απο 140 τοτε....τη πατησες!σημερα περιμενω σιδηρο και φεριτινη για να δω ποσο μανταρα τα εχω κανει....

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Σοφια...Και εγω περιμενω αποτελεσματα γενικη αιματος,τοξοπλασμα και ουρων σημερα!!Και την αλλη Τεταρτη γιατρο.Για καμπυλη ακομα να μου πουνε!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα,νικη!!!!!τοξοπλασμα δεν ειχα.ασβεστιο μου εβαλε,γεν.ουρων και γεν.αιματος!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέραααααααααα κορτσούδιαααααααα!!!Πήζω σήμερα στη δουλειάααααααααα τώρα βρήκα κενό ν αμπώ!!!!
ΜΑριάνθη συγχαρητήρια για τη Β επιπέδου!!!!!
Κατερινάκι......και δίαιτα και καλη επιτυχία για σήμερα εύχομαι να είναι όλα καλά!!!!
Τζοάννα μια χαρά 800 γρ και εχει πάρει και θέση αυτά είναι!!!!
Σοφάκι και Νικάκια καλημερούδια και εγώ Τετάρτη γενική αίματος και ούρων.........και Πέμπτη γιατρό!!!Καμπύλη δεν ανέφερε κάτι!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα βικακο!εμενα την αλλη βδομαδα ειναι ο γιατρος!ανυπομονω!!!!!!!!!!!!τοση δουλεια πλακωσε σημερα?

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:καλημερα βικακο!εμενα την αλλη βδομαδα ειναι ο γιατρος!ανυπομονω!!!!!!!!!!!!τοση δουλεια πλακωσε σημερα?

ναι την τυχή μου!!!!!!!!!!!!!!!Κ κάνει και ζέστη και έφτιαξα κ το ψυγείο......ευτυχώς είχε χαλάσει χθες και φώνα ξα ψυκτικό!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχει πολυ ζεστη.τι θα κανουμε τους υπολοιπους μηνες???????????

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:εχει πολυ ζεστη.τι θα κανουμε τους υπολοιπους μηνες???????????

Εσύ είσαι και σπίτι εγώ που είμαι μαγαζί και έχω μόνο ανεμηστήρα Shocked ?????

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα!!!!
έχω και γω την καμπύλη σακχάρου την Παρασκευή και ψιλοανησυχω η αλήθεια είναι....
έχω ακούσει ότι δεν πίνεται κι αυτή η γλυκόζη!!!!!
Άστα με τη ζέστη ΣΟφάκι μας βλέπω αγκαλιά με κλιματιστικό όλο το καλοκαίρι.....

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το σπιτι βραζει βικακο!μονο ανεμιστηρα εχω ....το κλιματιστηκο δε το αναψα ακομα.και εκεινο μονο το σαλονι δροσιζει.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα δεσποινα!μα δε μου κανει κεφι να παω πουθενα...λιωνωωωωωω!!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Δεσποινάκοοοοοοοοοο!!!!!
Εδώ ακόμη καλά είναι!!!!!
Το μεσημέρι βράζει ο τόπος εδώ Σοφάκο ρε αμά δεις τα σκούρα.....άνοιξε και το a/c εδώ δεν έχουμε ...έχουμε αλλά δεν το χρησιμοποιούμε λόγω...καυσαερίων!!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πάω για πεντικιούρ γιατί μόνη μου δεν φτάνω με τίποτα να φτιάξω τα νύχια εκει΄κάτω....!!!!! Και μετά τελευταία μέρα δουλειάς ελπίζω...... θα σας δω μόλις γυρίσω...φιλιά!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα κανω φαγακι,ντουζακι και μετα θα δροσιστω!εχω και κατι νευρα απο τη ζεστη...απο τις ορμονες....γενικα!προχθες πηγαμε τελικα στη κουμπαρα και καλυτερα να μη πηγαιναμε.επειδη τον αλλο μηνα ειναι τα γενεθλια μου,κοροιδευανε τι δωρο να μου φερουνε.και ολοι λεγανε φαγητο γιατι θα γινω σα βοδι τωρα και χαχαχαχαχα!εγω ειχα κατι νευρα που φυγαμε στο αψε σβησε!εγω κυρια μου τουλαχιστον πηρα 2 κιλα!αυτη που δεν εχασε γραμμαριο????????????????????????

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα ομορφιες! υπομονη με τη ζεστη βικακι..μεγαλο προβλημα..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα χριστινακι!!!!!!!!!!πως εισαι?

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:θα κανω φαγακι,ντουζακι και μετα θα δροσιστω!εχω και κατι νευρα απο τη ζεστη...απο τις ορμονες....γενικα!προχθες πηγαμε τελικα στη κουμπαρα και καλυτερα να μη πηγαιναμε.επειδη τον αλλο μηνα ειναι τα γενεθλια μου,κοροιδευανε τι δωρο να μου φερουνε.και ολοι λεγανε φαγητο γιατι θα γινω σα βοδι τωρα και χαχαχαχαχα!εγω ειχα κατι νευρα που φυγαμε στο αψε σβησε!εγω κυρια μου τουλαχιστον πηρα 2 κιλα!αυτη που δεν εχασε γραμμαριο????????????????????????

Σοφακι μου καλο καλημερα!!! εγω ειχα εκτες αναλογη κατασταση να αντιμετωπισω. καλα εχω μια απορια. καποιες γουρουνες δε βλεπουν τα χαλια τους και μας προσβαλλουν επειδη ειμαστε εγκυες; η αδελφη του φιλου μου εκτες - την αντιπαθω ιδιαιτερως ειναι πολυ εγωκεντρικη και αντιπαθητικη- ανακοινωνει σε ολους οτι η χριστινα εγινε σα βοδι και οτι εκανε κωλους. Πραγματικα, δεν το επετρεπε η ανατροφη μου ,διαφορετικα θα της απαντουσα και θα της ελεα οτι εκεινη δεν την φτανω!ελεος!!!!

υγ. καποιος αλλος εχει νευρα σημεραα αλα δικαιολογημενα ετσι; Very Happy

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XAXAXAXXAXAXX!!!!!Σοφάκι μη μασάς.....όλες κάνουν τις ειδικές......!!!!
Χριστινάκι μου καλημέρααααααααα!!!!Τι φτιάνεις????
Δεσποινάκο καλό καλωπισμό!!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω γενικα εχω νευρα λες και δεν εχουνε ν'ασχοληθουνε με τπτ αλλο!ενιωσα πολυ ασχημα αλλα ροδα ειναι και γυριζει!μωρο θα κανω.....!!!!!!ελεος!και μια αλλη κοπελα συναδελφου του γιωργου εχθες πηρε τηλ να με ρωτησε ποσα κιλα εβαλα.οταν της ειπα μου απαντησε καλα δε το λυπασαι το μικρο?επισης μανα με μικρο 15 μηνων!τους εχει πει κανεις οτι οσο τρως τοσο μεγαλωνει και το μωρο?δηλαδη αν παρω 20 κιλα ποσο θα βγει το μικρο??????????????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις