Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
535 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 535 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Dest m panta me piraze i poli wra ston ypno...

Eimai to antitheto se olous....

Eilikrina simera niothw xalia k kourasei poli...

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα μικρά σου τι τα έκανες; Τα κοίμησες κι εκείνα από τις 7;

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσακια μου γλυκα παντρευομαιιιι με πολιτικο 25 του μηνος....νομιζα δεν θα προλαβουμε επειδη καθυστερησαν κατι χαρτια στο κεπ αλλα τελικα Very Happy κυριολεκτικα με την κοιλια στο στομα Razz .
Το κανουμε βεβαια τελειως τυπικα μιας κ του χρονου θα κανουμε κ τον θρησκευτικο.

Νικη μια απτα ιδια με την ζεστη 2 ωρες κοιμηθηκα Mad
Δεσποινα καλη αδεια κοριτσι!!!Ηρθε η ωρα να χαρεις το υπολοιπο της εγκυμοσυνης σου κ τα παιδακια σου  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 215994
Τζοαννουα μου ηθελα κ εγω να ρωτησω π ειναι το Ειρηνακι μας ...ουτε στο fb δεν την βλεπω...ελπιζω να ειναι καλα..
Βασιλεια ποια εισαι στο face θελω κ εγω να δω τις φωτοοοο(περιεργη) Laughing
Κοριτσια ας στειλουμε ολες την θετικη μας ενεργεια στην Μαρια..να πανε ολα τελεια κ να μην ταλαιπωρηθει καθολου ουτε αυτη ουτε η τριανταφυλλενια της!
Με το καλο κοριτσι μου η σκεψη ολων μας θα ειναι κοντα σου!!!

Ασχετο επειδη ειμαι λιγο Κατακουζινος παω να παρω το Dettol το spray να ψεκασω λιγο την βαλιτσα για να αρχισω να την φτιαχνω Very Happy Very Happy

Φιλιακια στις κοιλιτσες σας  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 654316

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria mou me to kalo liges ores emeinan despoina kali adeia na exeis dorela i ora i kali koukla mou, ontos i eirini exei na mpei liges meres, ioanna mou ego pali den koimithika poli eixa kai ena kounoupi mou espase ta neura oute oi tampetes ekanan kati, eixe kai zesti kai to proi kata tis 8 xtipaei kai to til kai ksipnao telios ta neura mou simera.

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="dorela"]Κοριτσακια μου γλυκα παντρευομαιιιι με πολιτικο 25 του μηνος....νομιζα δεν θα προλαβουμε επειδη καθυστερησαν κατι χαρτια στο κεπ αλλα τελικα Very Happy κυριολεκτικα με την κοιλια στο στομα Razz .
Το κανουμε βεβαια τελειως τυπικα μιας κ του χρονου θα κανουμε κ τον θρησκευτικο.

Νικη μια απτα ιδια με την ζεστη 2 ωρες κοιμηθηκα Mad
Δεσποινα καλη αδεια κοριτσι!!!Ηρθε η ωρα να χαρεις το υπολοιπο της εγκυμοσυνης σου κ τα παιδακια σου  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 215994
Τζοαννουα μου ηθελα κ εγω να ρωτησω π ειναι το Ειρηνακι μας ...ουτε στο fb δεν την βλεπω...ελπιζω να ειναι καλα..
Βασιλεια ποια εισαι στο face θελω κ εγω να δω τις φωτοοοο(περιεργη) Laughing
Κοριτσια ας στειλουμε ολες την θετικη μας ενεργεια στην Μαρια..να πανε ολα τελεια κ να μην ταλαιπωρηθει καθολου ουτε αυτη ουτε η τριανταφυλλενια της!
Με το καλο κοριτσι μου η σκεψη ολων μας θα ειναι κοντα σου!!!

Ασχετο επειδη ειμαι λιγο Κατακουζινος παω να παρω το Dettol το spray να ψεκασω λιγο την βαλιτσα για να αρχισω να την φτιαχνω Very Happy Very Happy

Φιλιακια στις κοιλιτσες σας  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 654316

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΓΑΜΟΣ!!!ΑΑΑΑ ΜΕ ΤΟ DETTOL ΕΧΩ ΕΡΩΤΑ!!ΧΑΧΑΧΑ!!!ΚΑΙ ΠΕΡΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΕ CIF ΑΣΤΑ ΝΑ ΑΕΡΙΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ DETTOL!!

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μου τί κάνετε; Σας διαβάζω κάθε μέρα αλλά πραγματικά δεν έχω κουράγιο πλέον να γράφω συνέχεια. Υπόσχομαι να μαι πιο συνεπής!!!
Ντορέλα μου με το καλό! Καλά κάνετε και κάνετε και πολιτικό πριν τη γέννα, θα γλιτώσετε πολύ χαρτούρα για αναγνωρισεις και χαζά
Μαρία με το καλό κι εύχομαι όλα να πάνε τέλεια! Κοιτάζω κάθε μέρα για νέα σου!
Εγώ μόλις γύρισα απ τον γιατρό, έφτασε τα 2600 η ''μικρή'' μας!!!
Έχει κατέβει αρκετά και ο τράχηλος έφτασε τα 2,8. Θα πήγαινα σε 2 εβδομάδες κανονικά αλλά δεδομένης της κατάστασης θα πηγαίνω κάθε βδομάδα πλέον. Ξεκίνησα και προληπτική θεραπεία για μυκητες κτλ να μαστε έτοιμοι. Σε 20 μερες σταματάω και τα χάπια.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:Τα μικρά σου τι τα έκανες; Τα κοίμησες κι εκείνα από τις 7;

Itane me ton mpampa ts kali m...
Etsi vrika ki egw eukeria na kimithw ligo grigora...

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dorela έγραψε:Κοριτσακια μου γλυκα παντρευομαιιιι με πολιτικο 25 του μηνος....νομιζα δεν θα προλαβουμε επειδη καθυστερησαν κατι χαρτια στο κεπ αλλα τελικα Very Happy κυριολεκτικα με την κοιλια στο στομα Razz .
Το κανουμε βεβαια τελειως τυπικα μιας κ του χρονου θα κανουμε κ τον θρησκευτικο.

Νικη μια απτα ιδια με την ζεστη 2 ωρες κοιμηθηκα Mad
Δεσποινα καλη αδεια κοριτσι!!!Ηρθε η ωρα να χαρεις το υπολοιπο της εγκυμοσυνης σου κ τα παιδακια σου  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 215994
Τζοαννουα μου ηθελα κ εγω να ρωτησω π ειναι το Ειρηνακι μας ...ουτε στο fb δεν την βλεπω...ελπιζω να ειναι καλα..
Βασιλεια ποια εισαι στο face θελω κ εγω να δω τις φωτοοοο(περιεργη) Laughing
Κοριτσια ας στειλουμε ολες την θετικη μας ενεργεια στην Μαρια..να πανε ολα τελεια κ να μην ταλαιπωρηθει καθολου ουτε αυτη ουτε η τριανταφυλλενια της!
Με το καλο κοριτσι μου η σκεψη ολων μας θα ειναι κοντα σου!!!

Ασχετο επειδη ειμαι λιγο Κατακουζινος παω να παρω το Dettol το spray να ψεκασω λιγο την βαλιτσα για να αρχισω να την φτιαχνω Very Happy Very Happy

Φιλιακια στις κοιλιτσες σας  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 654316


Me to kalo agapi m tha perimenoume photos aaa....

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
korina26 έγραψε:maria mou me to kalo liges ores emeinan despoina kali adeia na exeis dorela i ora i kali koukla mou, ontos i eirini exei na mpei liges meres, ioanna mou ego pali den koimithika poli eixa kai ena kounoupi mou espase ta neura oute oi tampetes ekanan kati, eixe kai zesti kai to proi kata tis 8 xtipaei kai to til kai ksipnao telios ta neura mou simera.

Panagia m re Korinaki m kourastikame...

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
afroad έγραψε:Κορίτσια μου τί κάνετε; Σας διαβάζω κάθε μέρα αλλά πραγματικά δεν έχω κουράγιο πλέον να γράφω συνέχεια. Υπόσχομαι να μαι πιο συνεπής!!!
Ντορέλα μου με το καλό! Καλά κάνετε και κάνετε και πολιτικό πριν τη γέννα, θα γλιτώσετε πολύ χαρτούρα για αναγνωρισεις και χαζά
Μαρία με το καλό κι εύχομαι όλα να πάνε τέλεια! Κοιτάζω κάθε μέρα για νέα σου!
Εγώ μόλις γύρισα απ τον γιατρό, έφτασε τα 2600 η ''μικρή'' μας!!!
Έχει κατέβει αρκετά και ο τράχηλος έφτασε τα 2,8. Θα πήγαινα σε 2 εβδομάδες κανονικά αλλά δεδομένης της κατάστασης θα πηγαίνω κάθε βδομάδα πλέον. Ξεκίνησα και προληπτική θεραπεία για μυκητες κτλ να μαστε έτοιμοι. Σε 20 μερες σταματάω και τα χάπια.


Ma p eisai re mwro m esu???
Gt den mporeis na mas grafeis???
Thelw na eisai kala k na min xannesai...
Teleia ta kila t mwrou mpravw...

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ιωάννα μου τί κάνεις αγάπη μου; Καιρό έχουμε να τα πούμε! Μ'έχει πιάσει μια κατάπτωση απο τη ζέστη, είχα και λίγη δουλίτσα τις τελευταίες μέρες. Ευτυχώς απο Δευτέρα σταματάω τελείως τα μαθήματα, με κούρασαν! Όλο νυστάζω ρε παιδί μου τί είναι αυτό το πράγμα! Αλλά κάθε 3 ώρες ξυπνάω! Τί να πω!
Πότε έχεις ξανά γιατρό καλό μου;

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
afroad έγραψε:Ιωάννα μου τί κάνεις αγάπη μου; Καιρό έχουμε να τα πούμε! Μ'έχει πιάσει μια κατάπτωση απο τη ζέστη, είχα και λίγη δουλίτσα τις τελευταίες μέρες. Ευτυχώς απο Δευτέρα σταματάω τελείως τα μαθήματα, με κούρασαν! Όλο νυστάζω ρε παιδί μου τί είναι αυτό το πράγμα! Αλλά κάθε 3 ώρες ξυπνάω! Τί να πω!
Πότε έχεις ξανά γιατρό καλό μου;

Pragmati exei kairo na ta poume...
Min afiseis tin zesti na se nikisei...
Egw kanw oti mporw g na eimai kala k happy...
Simera dustixws den eimai katholou kala...
Ki egw simera mono sidero ekana k meta ksapla sto krevati...
Fagito eixame apo xthes...

Giatro tha paw stis 20 t mina pali...

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
20 του μήνα δεν είναι αργά ρε αγάπη; επειδή είσαι σε προχωρημένο στάδιο πλέον εσύ, γι'αυτό ρωτάω. Τα μωρά σου τί κάνουν; Ανυπομονούν για το αδερφάκι τους;

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paw g fusiologiko toketo k etsi den tha pigennw suxna agapoulla m...
Tha me 38+2 an den kanw lathos...

An thelw den paw k katholou mexri na me piasoun oi ponoi afou einai k triti egkumwsini wmos anisixisa ligo me ta kila t mwrou k etsi eipa tha paw...

Ta mwrakia m kala tin exoun...Olo paixnidi faein k ypno ax ti wraia zwi...

Esu ti kaneis kali m???

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joannoua3 έγραψε:Paw g fusiologiko toketo k etsi den tha pigennw suxna agapoulla m...
Tha me 38+2 an den kanw lathos...

An thelw den paw k katholou mexri na me piasoun oi ponoi afou einai k triti egkumwsini wmos anisixisa ligo me ta kila t mwrou k etsi eipa tha paw...

Ta mwrakia m kala tin exoun...Olo paixnidi faein k ypno ax ti wraia zwi...

Esu ti kaneis kali m???


Πωπω έτσι όπως σε βλέπω ποτέ δεν θυμάμαι ότι είναι η τρίτη σου εγκυμοσύνη!!! Φτου σου! Έχεις δίκιο,δεν υπάρχει λόγος να πας πιο νωρίς. Μην ανησυχείς καθόλου για τα κιλά! Όπως είπες κάνεις μικρά μωράκια και δεύτερον στη φάση που είσαι τώρα βάζουν γρήγορα, μια χαρά θα ναι το ζουζούνι σου! Μικρό και χαριτωμένο!!!
Εμένα πάλι μου είπε να μην τρώω καθόλου ζάχαρη γιατί παίρνει που παίρνει παραπάνω λόγω χαπιών, μην πάρει πολύ ακόμη! Να δω πως θα τα καταφέρω που το μόνο που με ξυπνούσε ήταν το γλυκό!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
afroad έγραψε:
joannoua3 έγραψε:Paw g fusiologiko toketo k etsi den tha pigennw suxna agapoulla m...
Tha me 38+2 an den kanw lathos...

An thelw den paw k katholou mexri na me piasoun oi ponoi afou einai k triti egkumwsini wmos anisixisa ligo me ta kila t mwrou k etsi eipa tha paw...

Ta mwrakia m kala tin exoun...Olo paixnidi faein k ypno ax ti wraia zwi...

Esu ti kaneis kali m???


Πωπω έτσι όπως σε βλέπω ποτέ δεν θυμάμαι ότι είναι η τρίτη σου εγκυμοσύνη!!! Φτου σου! Έχεις δίκιο,δεν υπάρχει λόγος να πας πιο νωρίς. Μην ανησυχείς καθόλου για τα κιλά! Όπως είπες κάνεις μικρά μωράκια και δεύτερον στη φάση που είσαι τώρα βάζουν γρήγορα, μια χαρά θα ναι το ζουζούνι σου! Μικρό και χαριτωμένο!!!
Εμένα πάλι μου είπε να μην τρώω καθόλου ζάχαρη γιατί παίρνει που παίρνει παραπάνω λόγω χαπιών, μην πάρει πολύ ακόμη! Να δω πως θα τα καταφέρω που το μόνο που με ξυπνούσε ήταν το γλυκό!


Na trweis ena kathe toso re agapi m aman to pethimas poliiiiiii...
Pas g kaisariki agapoulla m???
Eilikrina smr exei stamatisei o nous m...

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Φυσιολογικά θα πάω Ιωάννα μου! Πρώτα ο Θεός βέβαια και εκτός απροόπτου! Αφού έχει πάρει κιόλας θέση η μικρή απο τώρα είναι θετικό!

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστω κοριτσουδια μου  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 417472
Αχ πριν που πηγα για ψωνια πηρα κ προδερμ απορρυπαντικο κ μαλακτικο για να πλυνω τα ρουχακια της μπεμπας να τα εχω ετοιμα  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 654316  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 654316  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 654316 ..πολυ χαιρομαι!!!

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
afroad έγραψε:Φυσιολογικά θα πάω Ιωάννα μου! Πρώτα ο Θεός βέβαια και εκτός απροόπτου! Αφού έχει πάρει κιόλας θέση η μικρή απο τώρα είναι θετικό!

που εισαι χαμενη βρε σαλονικια μου...σημερα σκεφτομουνα οτι εχουν χαθει πολλα κοριτσακια...η Πηνελοπη ,εμμυ απο τις πιο καινουριες εγκυουλες μας κ η joan ρε παιδια (Ζαφειρια) που ειστε καλεεεε???ολες διακοπες πηγατε??ζηλευω Twisted Evil

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
afroad έγραψε:
Εγώ μόλις γύρισα απ τον γιατρό, έφτασε τα 2600 η ''μικρή'' μας!!!
Έχει κατέβει αρκετά και ο τράχηλος έφτασε τα 2,8. Θα πήγαινα σε 2 εβδομάδες κανονικά αλλά δεδομένης της κατάστασης θα πηγαίνω κάθε βδομάδα πλέον. Ξεκίνησα και προληπτική θεραπεία για μυκητες κτλ να μαστε έτοιμοι. Σε 20 μερες σταματάω και τα χάπια.

Μια χαρα η μπεμπα εγω την προηγουμενη βδομαδα π πηγα ημουν ακριβως στις μερες σου κ μας την εβγαλε 2400..κ μ λεει ο γιατρος παντα οτι ειναι μεγαλουτσικη..εσεις μας περασατε...νταρντανομωρακια θα κανουμε Very Happy Very Happy ζωη να'χουν...  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 215994  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 215994  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 215994

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dorela έγραψε:Ευχαριστω κοριτσουδια μου  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 417472
Αχ πριν που πηγα για ψωνια πηρα κ προδερμ απορρυπαντικο κ μαλακτικο για να πλυνω τα ρουχακια της μπεμπας να τα εχω ετοιμα  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 654316  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 654316  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 654316 ..πολυ χαιρομαι!!!

kai ego me proderm eplina ta rouxalakia tou mpempi. Very Happy

dorela

dorela
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
korina26 έγραψε:
dorela έγραψε:Ευχαριστω κοριτσουδια μου  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 417472
Αχ πριν που πηγα για ψωνια πηρα κ προδερμ απορρυπαντικο κ μαλακτικο για να πλυνω τα ρουχακια της μπεμπας να τα εχω ετοιμα  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 654316  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 654316  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 654316 ..πολυ χαιρομαι!!!

kai ego me proderm eplina ta rouxalakia tou mpempi. Very Happy
Ειχε πολλα κ δεν ηξερα τι να διαλεξω..το προδερμ πιστευω ειναι εγγυηση.

Τα επλυνες κιολας???ωραια μυριζει??? Razz

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοιλίτσες! Πώς είστε σήμερα; Έκανα έναν ύπνο ό,τι να ναι! Απο τις 10 μέχρι τις 6 με διαλείμματα μιας ώρας κάθε δυο τρεις ώρες! Πονάω παντού σαν να με δείρανε!
Ντορέλα μου αφου έχει περάσει μια βδομάδα απο τότε που πήγες στο γιατρό μάλλον στα ίδια μας κόβω τώρα! Ζήτω τα αφρατούλικα μωρά!!! Laughing Πάντως δεν είναι πάνω απο το φυσιολογικό όπως μου έδειξε στις καμπύλες οπότε είμαστε καλά!
Βρε κορίτσια μου εγώ τα ρουχάκια της μπέμπας μου επειδή τα έχω ήδη πλύνει και σιδερώσει να ναι έτοιμα αλλά δεν χρησιμοποίησα παιδικό απορρυπαντικό και μαλακτικό πρέπει να τα ξανακάνω όλα απο την αρχή με ειδικά απορρυπαντικά; Δεν νομίζω να έχει πρόβλημα. Το πλυντήριό μου τα ξεπλένει καλά κι έβαλα και πολύ λίγο μαλακτικό. Τί λέτε;
Ελπίζω να είστε όλες καλά σήμερα και με πιο πολύ κέφι απο χθες!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 654316

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dorela έγραψε:
korina26 έγραψε:
dorela έγραψε:Ευχαριστω κοριτσουδια μου  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 417472  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 417472
Αχ πριν που πηγα για ψωνια πηρα κ προδερμ απορρυπαντικο κ μαλακτικο για να πλυνω τα ρουχακια της μπεμπας να τα εχω ετοιμα  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 654316  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 654316  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 654316 ..πολυ χαιρομαι!!!

kai ego me proderm eplina ta rouxalakia tou mpempi. Very Happy
Ειχε πολλα κ δεν ηξερα τι να διαλεξω..το προδερμ πιστευω ειναι εγγυηση.

Τα επλυνες κιολας???ωραια μυριζει??? Razz

sta rouxa den afinei entono aroma einai kai gia morakia.

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
afroad έγραψε:Καλημέρα κοιλίτσες! Πώς είστε σήμερα; Έκανα έναν ύπνο ό,τι να ναι! Απο τις 10 μέχρι τις 6 με διαλείμματα μιας ώρας κάθε δυο τρεις ώρες! Πονάω παντού σαν να με δείρανε!
Ντορέλα μου αφου έχει περάσει μια βδομάδα απο τότε που πήγες στο γιατρό μάλλον στα ίδια μας κόβω τώρα! Ζήτω τα αφρατούλικα μωρά!!! Laughing Πάντως δεν είναι πάνω απο το φυσιολογικό όπως μου έδειξε στις καμπύλες οπότε είμαστε καλά!
Βρε κορίτσια μου εγώ τα ρουχάκια της μπέμπας μου επειδή τα έχω ήδη πλύνει και σιδερώσει να ναι έτοιμα αλλά δεν χρησιμοποίησα παιδικό απορρυπαντικό και μαλακτικό πρέπει να τα ξανακάνω όλα απο την αρχή με ειδικά απορρυπαντικά; Δεν νομίζω να έχει πρόβλημα. Το πλυντήριό μου τα ξεπλένει καλά κι έβαλα και πολύ λίγο μαλακτικό. Τί λέτε;
Ελπίζω να είστε όλες καλά σήμερα και με πιο πολύ κέφι απο χθες!  Εγκυούλες Αυγούστου - Σεμπτεμβρίου 2012 # 5 - Σελίδα 29 654316

den nomizo na kanei to diko mas aporipantiko kai malaktiko den tha xreisimopioiso ton proto kairo to dermataki apo ta mora einai poli euesthito se alergies.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις