Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
386 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 386 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σημερα πηγα πρωι πρωι στην τραπεζα. ειλικρινα, ντραπηκα που ειμαι ελληνιδα. κατι γεροι να σπρωχνονται, να βριζονται...να προσπαθει ο ενας να παρει την σειρα του αλλου!!! Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 606100 Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 606100 ... ελεος λεω!!! καμια κοινωνικη παιδεια ρε παιδια!

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ειπα και καλημερα απο τα νευρα μου.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:δεν ειπα και καλημερα απο τα νευρα μου.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

Καλημερα βασουλα.....επεσε κατσ με τους γερους ε?ωρες ωρες ειναι αντε γεια...τουλαχιστον τελειωσες.
Ησουν με το παιδι???

Θα πατε για μπανιο??μην μου πεις μην μου πεις Very Happy Very Happy

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
trilly έγραψε:δεν ειπα και καλημερα απο τα νευρα μου.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

Καλημερα βασουλα.....επεσε κατσ με τους γερους ε?ωρες ωρες ειναι αντε γεια...τουλαχιστον τελειωσες.
Ησουν με το παιδι???

Θα πατε για μπανιο??μην μου πεις μην μου πεις Very Happy Very Happy


γεια σου ρε βιβη!!!
ναι με την μικρη ημουνα, τι να κανω?την κουβαλαω μαζι την καυμενη...
ελπιζω να παμε για μπανιο σημερα. εχουμε να παμε 2 μερες. το σαββατο ειχαμε bbq,και χτες εβγαλε πολυ αερα, οποτε σημερα να μην το χασουμε. τι λεει η ζεστη της αθηνας?

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:
mamavivo έγραψε:
trilly έγραψε:δεν ειπα και καλημερα απο τα νευρα μου.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

Καλημερα βασουλα.....επεσε κατσ με τους γερους ε?ωρες ωρες ειναι αντε γεια...τουλαχιστον τελειωσες.
Ησουν με το παιδι???

Θα πατε για μπανιο??μην μου πεις μην μου πεις Very Happy Very Happy


γεια σου ρε βιβη!!!
ναι με την μικρη ημουνα, τι να κανω?την κουβαλαω μαζι την καυμενη...
ελπιζω να παμε για μπανιο σημερα. εχουμε να παμε 2 μερες. το σαββατο ειχαμε bbq,και χτες εβγαλε πολυ αερα, οποτε σημερα να μην το χασουμε. τι λεει η ζεστη της αθηνας?

Δεν αντεχετε ρε παιδακι μου ,το βραδυ ιδρωνα και ξειδρωνα αφου καποια στιγμη ηθελα να ξυρισω τα μαλλια μου να σταματησω να ιδρωνω, Shocked Shocked Shocked εχω και φουλ χαιτη .Και το πρωι αφου ξυπνησα εβαλε λιγοοοο αερακι ,τι να το κανεις.
Να πατε για μπανακι επιβαλλετε . Very Happy Very Happy Very Happy

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !! ΕΜΕΙΣ ΠΑΕΙ ΑΥΡΙΟ Η ΚΟΡΗ ΚΑΤΑΣΚΙΝΩΣΗ ΚΑΙ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΒΑΛΙΤΣΑ !! Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 911307 Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 911307

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:
florentiab έγραψε:
mamavivo έγραψε:βρε βρε φανηκατε?
ειχατε και συναντηση παλιοκλικα???/ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Φτου σας..... Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 654316 Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 654316

Καλησπερα πουλακια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 654316 Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 654316 Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 654316




καλησπέρα Βιβή!
η μουσαφίρισσα που σου έλεγα....
ωραιά περάσαμε αλλα ήταν πολύ λίγο

Γεωργία μου περαστικά σας

των υπολοίπων δεν πρόλαβα να διαβάσω νέα.
η Ματίνα τι κάνει; πως πάει η κοιλούμπα;

Τώρα μπήκα. Ο γυιός μου χάλασε το λάπτοπ κι έχω πάρει δανεικό του αδερφού μου. Τρίτη κάνω εισαγωγή και Τετάρτη γεννάωωωωωωωωω... Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 654316 Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 654316


Μπράβο Ματινάκι! Με το καλό. Περιμένουμε νέα σου Very Happy



Nena έγραψε:Καλημερα σε ολες τις φιλεναδομανουλιτσες!

Ματινακι με το καλο το τεταρτο τέκνο!!
Την Τεταρτη εχει γενεθλια ο μεγαλος μου, κλεινει τα 5 το λιονταρακι μου I love you

Φλωρεντια θα το ξαναπω, περασα υπεροχα cheers cheers
Περιμενω τωρα τη Λιτσα να ερθει διακοπες, να καψουμε και το εδω πελεκουδι tongue

Πρεπει να πλυνω τη βεραντα τωρα. Βαριεμαι, αλλα τεσπα.


σας φθονώ Twisted Evil

να μας ζήσει το αγόρι Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 654316



mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !! ΕΜΕΙΣ ΠΑΕΙ ΑΥΡΙΟ Η ΚΟΡΗ ΚΑΤΑΣΚΙΝΩΣΗ ΚΑΙ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΒΑΛΙΤΣΑ !! Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 911307 Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 911307


και την κόρη σου τη φθονώ Twisted Evil
Πόσο πολύ θα ήθελα να είμαι στη θέση της! Καλά να περάσει


Καλημέρα σε όλες!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariloy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !! ΕΜΕΙΣ ΠΑΕΙ ΑΥΡΙΟ Η ΚΟΡΗ ΚΑΤΑΣΚΙΝΩΣΗ ΚΑΙ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΒΑΛΙΤΣΑ !! Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 911307 Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 911307
Αχ τι ωραιαααααααα..καλα να περασει Very Happy Very Happy Very Happy εγω ειχα περασει τελεια παντως μικρη Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy μια φορα βεβαια η μαμα και ο μπαμπας δεν ειχαν ερθει να με δουν στο επισκεπτηριο δεν ειχαν προλαβει .πωπω ακομα το θυμαμαι ποσο ειχα στεναχωρηθει ,σαν τωρα το νιωθω... Sad Sad Αλλα γενικα περασα σουπερ Very Happy Very Happy

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ .ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΕΧΕΙ 3 ΦΙΛΕΣ ΠΑΡΕΑ ΑΠ'ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ! Shocked Shocked

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eρχεται το 4ο Ματινοπαιδο? Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 654316 Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 654316 Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 654316

Καλημερα σε ολες!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημεριζω κι εγω τα πληθη.

Παω να δωσω σχεδιο για τατου σημερα Very Happy Very Happy Very Happy
να το επεξεργαστει ο τυπος, να φτιαξει το τελικο, και κατα πασα πιθανοτητα θα το "χτυπησω" τελη Σεπτεμβρη.
Εδω και 3 χρονια σκεφτομαι να το κανω - και ηρθε ο Θοδωρικος και μας αλλαξε τα σχεδια Razz

Ματινα, με το καλο ξανα! Εμεις εχουμε παρτυ γενεθλιων το Σαββατο και ο Αλεξανδρος μου ζητησε τουρτα Γκορμιτι. Shocked Το απεχθανομαι αυτο το παιδικο, αλλα τι να κάνω...

Μακαρονια με κιμα εχει το μενου σημερις.
Οριστε. Σας τα ειπα ολα. Razz
Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 4872 Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 4872

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια κοριτσαρες Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 417472 Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 417472

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Καλημεριζω κι εγω τα πληθη.

Παω να δωσω σχεδιο για τατου σημερα Very Happy Very Happy Very Happy
να το επεξεργαστει ο τυπος, να φτιαξει το τελικο, και κατα πασα πιθανοτητα θα το "χτυπησω" τελη Σεπτεμβρη.
Εδω και 3 χρονια σκεφτομαι να το κανω - και ηρθε ο Θοδωρικος και μας αλλαξε τα σχεδια Razz

Ματινα, με το καλο ξανα! Εμεις εχουμε παρτυ γενεθλιων το Σαββατο και ο Αλεξανδρος μου ζητησε τουρτα Γκορμιτι. Shocked Το απεχθανομαι αυτο το παιδικο, αλλα τι να κάνω...

Μακαρονια με κιμα εχει το μενου σημερις.
Οριστε. Σας τα ειπα ολα. Razz
Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 4872 Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 4872

καλημερα εντελως πληροφοριακα τι σχεδιο θα κανεις;και που;

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
Nena έγραψε:Καλημεριζω κι εγω τα πληθη.

Παω να δωσω σχεδιο για τατου σημερα Very Happy Very Happy Very Happy
να το επεξεργαστει ο τυπος, να φτιαξει το τελικο, και κατα πασα πιθανοτητα θα το "χτυπησω" τελη Σεπτεμβρη.
Εδω και 3 χρονια σκεφτομαι να το κανω - και ηρθε ο Θοδωρικος και μας αλλαξε τα σχεδια Razz

Ματινα, με το καλο ξανα! Εμεις εχουμε παρτυ γενεθλιων το Σαββατο και ο Αλεξανδρος μου ζητησε τουρτα Γκορμιτι. Shocked Το απεχθανομαι αυτο το παιδικο, αλλα τι να κάνω...

Μακαρονια με κιμα εχει το μενου σημερις.
Οριστε. Σας τα ειπα ολα. Razz
Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 4872 Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 4872

καλημερα εντελως πληροφοριακα τι σχεδιο θα κανεις;και που;
στατιστικα?
Very Happy Very Happy Very Happy
ασχετο τρωω σπανακοπιτα και εχω γεμισει ολο το πληκτρολογιοοοοο μιαμ μιαμ Very Happy Very Happy
εφαγα και λιγο αλουμινοχαρτο ..αχαχαχααχαχαχχαχαχαχ..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mamavivo στις Δευ Ιουλ 23, 2012 1:18 am, 1 φορά

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απο περιεργεια γιατι σκεφτομαι και εγω να χτυπησω το 2ο μου.μπας και μυο ερθει καμια ιδεα.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ενα σχεδιο με πεταλουδα ειναι - βεβαια θα υποστει καποιες αλλαγες. Στον αριστερο ωμο σκεφτομαι, πιο πολυ γιατι ειναι μερος που δεν ...ξεχειλωνει ευκολα. Βασικα μου αρεσει το τατουαζ στον γοφο, πισω, αλλά εχει τριπλασιαστει ο γοφος σε μεγεθος τα τελευταια χρονια Razz
Laughing

Μίνι

Μίνι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ σκέφτομαι ότι θα ήθελα πολύ αυτή καθυστέρηση που έχω να οφείλεται σε εγκυμοσύνη και όχι σε ανωμαλία του κύκλου!!!!!!!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Ενα σχεδιο με πεταλουδα ειναι - βεβαια θα υποστει καποιες αλλαγες. Στον αριστερο ωμο σκεφτομαι, πιο πολυ γιατι ειναι μερος που δεν ...ξεχειλωνει ευκολα. Βασικα μου αρεσει το τατουαζ στον γοφο, πισω, αλλά εχει τριπλασιαστει ο γοφος σε μεγεθος τα τελευταια χρονια Razz
Laughing

και δεν ξεχειλωνει ευκολα και εινια μερος και που δεν το βλεπεις συχνα για να το βαρεθεις.τον γοφο αστον ειναι επικυνδυνο σημειο για αυξομειωσεις Razz

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μίνι έγραψε:Εγώ σκέφτομαι ότι θα ήθελα πολύ αυτή καθυστέρηση που έχω να οφείλεται σε εγκυμοσύνη και όχι σε ανωμαλία του κύκλου!!!!!!!

στο ευχομαι κοριτσακι μου

Μίνι

Μίνι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
grammatiki έγραψε:
Μίνι έγραψε:Εγώ σκέφτομαι ότι θα ήθελα πολύ αυτή καθυστέρηση που έχω να οφείλεται σε εγκυμοσύνη και όχι σε ανωμαλία του κύκλου!!!!!!!

στο ευχομαι κοριτσακι μου
Tι σκέφτεστε αυτή την στιγμή 31!!!  - Σελίδα 28 417472

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα τι κανετε?
επιτελους τρωω παγωτο ξανα cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

μαριλου καλα να περασει η κορη σου στην κατασκηνωση.και εγω πηγαινα μικρη με τον οδηγισμο.

βιβη μου τα μαλλια μου δεν ειναι τοσο μακρια σαν τα δικα σου αλλα μολις ποιανουν οι ζεστες μεχρι να μας αφησουν τα μαλλια ειναι πιασμενα μερα-νυχτα.δεν τα μορω να με ακουμπανε με την ζεστη.

trily οι γεροι ειναι οι χειροτεροι το λεω συνεχεια.εμενα μια φορα μια γιαγια,ελευθερη,κοπελιτσα ημουν τοτε,μου εδωσε μια αγκωνια στα πλευρα και κοντεψε να με ριξει μπροστα στο ιερο στην εκκλησια.απο τοτε δεν αφηνω γερο να προηγηθει.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:trily οι γεροι ειναι οι χειροτεροι το λεω συνεχεια.εμενα μια φορα μια γιαγια,ελευθερη,κοπελιτσα ημουν τοτε,μου εδωσε μια αγκωνια στα πλευρα και κοντεψε να με ριξει μπροστα στο ιερο στην εκκλησια.απο τοτε δεν αφηνω γερο να προηγηθει.
Shocked Shocked Shocked
Γιατι? Ηθελε να παρει πρωτη το αγιον φως? Ή φοβοταν μηπως τελειωσει η κοινωνια και δε μεινει γι'αυτην?

Οσο θυμαμαι το κατοσταρι που πατουσαν οι κατα τα άλλα ανημποροι παππουδες, στη σταση, μολις ερχοταν το λεωφορειο... Για να προλαβουν να κατσουν, αγωνας λεμε!!
Rolling Eyes Rolling Eyes

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι σκεφτομαι ε?παρτε καφε κι αραξτε γιατι σκεφτομαι πολυ...
σκεφτομαι οτι κακως δεν εκλεισα διακοπες φετος λογω μωρου γιατι τελικα ειμαι μια χαρα και με το θηλασμο θα ηταν οτι ευκολοτερο να παμε φετος...του χρονου κουβαλα μπλεντερ κατσαρολια ταπερ κλπ... Cool Cool
σκεφτομαι οτι ο αντρας μου δε παει καλα που θελει να παμε στο χωριο του που ειναι ενα χωριο μεσα στον καμπο που το ψηνει ο ηλιος ολη μερα και τη νυχτα κανουν επιδρομη ορδες κουνουπιων...η θαλασσα βεβαια δε φαινεται ουτε με το κυαλι... Twisted Evil
επισης σκεφτομαι οτι ο αντρας μου δε παει καθολου καλα που ενω γεννησα εδω και 4 βδομαδες και οι γονεις του ουτε πατησαν να δουν το παιδι και τη λεχωνα-λεμε τωρα- νομιζει οτι θα ξαναπαω στο χωριο του να δω τη μανα του... Twisted Evil Twisted Evil
επισης σκεφτομαι οτι ηρθε η ωρα να τελειωσει αυτο το θεατρο παραλογου και μαλακιας που παιζουν τοοοοοοοοοσα χρονια τα πεθερικα μου και εγω το ανεχομαι γιατι και η υπομονη μου ειχε ορια που τα εχω ξεπερασει προ πολλου...αν και οταν ερθουν θα τους προσβαλω ασχημα.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
επισης σκεφτομαι οτι θελω να φαω παγωτο και τρωω ενα και απο την πολλη ζεστη και τα πολλα νευρα μολις τελειωνει θελω κι αλλο και μετα κι αλλο κ.ο.κ. και εκει που μου εμειναν 3 κιλα απο την εγκυμοσυνη θα παρω αλλα 10 μου φαινεται! pig
επισης σκεφτομαι οτι κανεις δε μου ζητησε να βαφτισει την μπεμπα και αναρωτιεμαι τι θα κανουμε στο τελος... Rolling Eyes
και τελος σκεφτομαι ποσες ειχατε το κουραγιο να με διαβασετε?χαρα στην υπομονη σας... Very Happy

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:τι σκεφτομαι ε?παρτε καφε κι αραξτε γιατι σκεφτομαι πολυ...
σκεφτομαι οτι κακως δεν εκλεισα διακοπες φετος λογω μωρου γιατι τελικα ειμαι μια χαρα και με το θηλασμο θα ηταν οτι ευκολοτερο να παμε φετος...του χρονου κουβαλα μπλεντερ κατσαρολια ταπερ κλπ... Cool Cool
σκεφτομαι οτι ο αντρας μου δε παει καλα που θελει να παμε στο χωριο του που ειναι ενα χωριο μεσα στον καμπο που το ψηνει ο ηλιος ολη μερα και τη νυχτα κανουν επιδρομη ορδες κουνουπιων...η θαλασσα βεβαια δε φαινεται ουτε με το κυαλι... Twisted Evil
επισης σκεφτομαι οτι ο αντρας μου δε παει καθολου καλα που ενω γεννησα εδω και 4 βδομαδες και οι γονεις του ουτε πατησαν να δουν το παιδι και τη λεχωνα-λεμε τωρα- νομιζει οτι θα ξαναπαω στο χωριο του να δω τη μανα του... Twisted Evil Twisted Evil
επισης σκεφτομαι οτι ηρθε η ωρα να τελειωσει αυτο το θεατρο παραλογου και μαλακιας που παιζουν τοοοοοοοοοσα χρονια τα πεθερικα μου και εγω το ανεχομαι γιατι και η υπομονη μου ειχε ορια που τα εχω ξεπερασει προ πολλου...αν και οταν ερθουν θα τους προσβαλω ασχημα.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
επισης σκεφτομαι οτι θελω να φαω παγωτο και τρωω ενα και απο την πολλη ζεστη και τα πολλα νευρα μολις τελειωνει θελω κι αλλο και μετα κι αλλο κ.ο.κ. και εκει που μου εμειναν 3 κιλα απο την εγκυμοσυνη θα παρω αλλα 10 μου φαινεται! pig
επισης σκεφτομαι οτι κανεις δε μου ζητησε να βαφτισει την μπεμπα και αναρωτιεμαι τι θα κανουμε στο τελος... Rolling Eyes
και τελος σκεφτομαι ποσες ειχατε το κουραγιο να με διαβασετε?χαρα στην υπομονη σας... Very Happy

Τα διαβασα ολα! Και θα σχολιασω αυτο που με καιει περισσοτερο!Καλα ΡΕ!Μονο 3 κιλα εμειναν μετα απο 1 μηνα που χεις γεννησει? Mad Mad Mad

Ποσο ετρωγα πια?ΠΟΣΟ?!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχω κι εγω εναν πεθερο "προβληματικο"! πεθερα δεν εχω αλλα αυτος ειναι παντελως αδιαφορος για ολους και για ολα! ειμαι στον 5ο μηνα και δεν εχει παρει ουτε ενα τηλ ακομα! μενει εξωτερικο! τελικα κοριτσια η καινουρια μας οικογενεια ειναι πια το παν κι ολοι οσοι δε μας θελουν να μην πω τι να κανουν!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil να λαβεις τις αποστασεις που χρειαζεται!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις