Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
43 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 43 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη, Εύη φιλια  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 417472

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:Ειρηνάκι να τα εκατοστήσεις!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 130627 Να είσαι πάντα γερή και του χρόνου με ένα μπεμπάκι αγκαλιά!

Αντα,Εύη,Λεμονάκι και Ευούλι σας ευχαριστώ πολύ!!!!κι εσείς ό,τι επιθυμείτε!!!

Λεμονάκι έγραψε:Ειρήνη μερσί για την πληροφόρηση Razz
Πάρο έχω πάει, είναι όμορφα.
Να σου πω αν δεν προλαβαίνεις μπορώ να πάω εγώ Κρήτη για να σε
αντιπροσωπεύσω Laughing Laughing Laughing

α γίνεται κι αυτό....σου βγάζω εισιτήρια μη με κρεμάσεις..  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 40746  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 40746

πάω για ψώνια!!!σας φιλώ!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 334590  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 334590

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια!!!Να'μαι πάλι!!!
Τελικά άκυρο το εξοχικό!!!Μεγάλη ιστορία!!! Sad Ξέμεινα στην πόλη πάλι!!!Αλλά εντάξει.τι να κάνουμε;Κοιτάμε την υγεία μας πάνω από όλα!! Sad

Οπότε θα μπαίνω να σας διαβάζω!!!
Ποιές είστε εδώ;

Το μόνο που πήρε το μάτι μου ήταν το ατυχές γεγονός της Τατιάνας!Τατιάνα μου κουράγιο και σου εύχομαι να έρθει πολύ γρήγορα η επόμενη κορούλα σου!!!

Φιλάκια σε όλες μα όλες!!!!Σας έχω στο μυαλό μου όλη μέρα γιατί είστε το παρεάκι μου!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 417472

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!Ναι,αύριο παντρευόμαστε με πολιτικό γάμο στις 13:30!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Deb στις Τρι Ιουλ 03, 2012 8:43 am, 1 φορά

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Deb έγραψε:Γεια σας κορίτσια!!!Να'μαι πάλι!!!
Τελικά άκυρο το εξοχικό!!!Μεγάλη ιστορία!!! Sad Ξέμεινα στην πόλη πάλι!!!Αλλά εντάξει.τι να κάνουμε;Κοιτάμε την υγεία μας πάνω από όλα!! Sad

Οπότε θα μπαίνω να σας διαβάζω!!!
Ποιές είστε εδώ;

Το μόνο που πήρε το μάτι μου ήταν το ατυχές γεγονός της Τατιάνας!Τατιάνα μου κουράγιο και σου εύχομαι να έρθει πολύ γρήγορα η επόμενη κορούλα σου!!!

Φιλάκια σε όλες μα όλες!!!!Σας έχω στο μυαλό μου όλη μέρα γιατί είστε το παρεάκι μου!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 417472

Ααα!!!Αύριο παντρευόμαστε!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 M045

ΓΕια σου Δέσποινα! Εγώ έλειπα αλλά μόλις γύρισα..
Δυστυχώς και η Τατιάνα και η Λολιποπ το ίδιο...
Η ώρα η καλή για σας αύριο! Σκεφτεστε και θρησκευτικό πιο μετά;

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζωάκι έγραψε:
Deb έγραψε:Γεια σας κορίτσια!!!Να'μαι πάλι!!!
Τελικά άκυρο το εξοχικό!!!Μεγάλη ιστορία!!! Sad Ξέμεινα στην πόλη πάλι!!!Αλλά εντάξει.τι να κάνουμε;Κοιτάμε την υγεία μας πάνω από όλα!! Sad

Οπότε θα μπαίνω να σας διαβάζω!!!
Ποιές είστε εδώ;

Το μόνο που πήρε το μάτι μου ήταν το ατυχές γεγονός της Τατιάνας!Τατιάνα μου κουράγιο και σου εύχομαι να έρθει πολύ γρήγορα η επόμενη κορούλα σου!!!

Φιλάκια σε όλες μα όλες!!!!Σας έχω στο μυαλό μου όλη μέρα γιατί είστε το παρεάκι μου!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 417472

Ααα!!!Αύριο παντρευόμαστε!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 M045

ΓΕια σου Δέσποινα! Εγώ έλειπα αλλά μόλις γύρισα..
Δυστυχώς και η Τατιάνα και η Λολιποπ το ίδιο...
Η ώρα η καλή για σας αύριο! Σκεφτεστε και θρησκευτικό πιο μετά;

Ωχ!Και η Λόλιποπ ε;Τί γίνεται ρε γαμώτο τις τελευταίες μέρες;;;;; Sad

Σε ευχαριστώ πολύ Ζωάκι!!!Ο θρησκευτικός τον Αύγουστο του '13 να'μαστε καλά!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα βγω για να ετοιμάσω σιγάσιγά τον αντρούλη μου για δουλειά!!Θα τα ξαναπούμε μετά τις 9!!!

Φιλάκια σε όλες!!!!



Υ.Γ: Γιατί τόση ησυχία; confused confused confused

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δε ξέρω αν κ ακόμη δεν έχω παει για την απόξεση αλλα σήμερα είμαι πιο...Χαλαρή να το πω...Θέλω να τελειώνει. Για να ξανα αρχίσω,θα γίνει το σώσε ρε μετα....Και μένα μου είπε 3 μήνες μετα για να είμαστε οκ.Εγω λέω κατα Σεπτέμβρη κάποια στιγμη να αρχίσουμε και πάω για ενα γερο σκατουλινι...Δε θα με ρίξει αυτο...Το κλάμα θα το ρίξω στάνταρ την Δευτέρα,άνθρωπος είμαι,αλλα επειδή με ξέρω θα ορθοποδησω πολυ σύντομα.

Δεσποινακι με το καλο ο πολιτικός..Γεια στα υπόλοιπα κοριτσάκια.Πάω να ταισω τον μικρο κ έρχομαι....

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Δε ξέρω αν κ ακόμη δεν έχω παει για την απόξεση αλλα σήμερα είμαι πιο...Χαλαρή να το πω...Θέλω να τελειώνει. Για να ξανα αρχίσω,θα γίνει το σώσε ρε μετα....Και μένα μου είπε 3 μήνες μετα για να είμαστε οκ.Εγω λέω κατα Σεπτέμβρη κάποια στιγμη να αρχίσουμε και πάω για ενα γερο σκατουλινι...Δε θα με ρίξει αυτο...Το κλάμα θα το ρίξω στάνταρ την Δευτέρα,άνθρωπος είμαι,αλλα επειδή με ξέρω θα ορθοποδησω πολυ σύντομα.

Δεσποινακι με το καλο ο πολιτικός..Γεια στα υπόλοιπα κοριτσάκια.Πάω να ταισω τον μικρο κ έρχομαι....

Δεν σε φοβάμαι Τατιάνα φαίνεσαι πολύ δυνατός χαρακτήρας!!Το επόμενο σκατουλίνι σου εύχομαι να το πιάσεις αμέσως τον Σεπτέβρη με το καλό!!!

Φιλάκια στον κούκλο σου!!! Very Happy

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nα μαι κ εγώ πάλι!! Τι κάνετε? είναι καμιά εδώ?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μα που πήγατε όλες?? confused confused confused

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεσποινακι χαιδεψεις μου την όμορφη κοιλιτσα σου....

Μαρία γεια σου.

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Δεσποινακι χαιδεψεις μου την όμορφη κοιλιτσα σου....

Μαρία γεια σου.

γεια σου Τατιάνα!! ο μικρούλης σου κοιμήθηκε ή ακόμα?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
tatijana έγραψε:Δεσποινακι χαιδεψεις μου την όμορφη κοιλιτσα σου....

Μαρία γεια σου.

γεια σου Τατιάνα!! ο μικρούλης σου κοιμήθηκε ή ακόμα?

Ναι κοιμάται απο τις εννιά..Καλη σου νύχτα.

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να'μαι πάλι!!!Έβγαλα φρύδια,μουστάκι,έβαψα νύχια(είπα να σουλουπωθώ λιγάκι για αύριο)αν και εντάξει ο πολιτικός δεν είναι τίποτα,ουσιαστικά πάμε για να βάλουμε υπογραφές μόνο απλά ευκαιρία έψαχνα για να ασχοληθώ λίγο με τον εαυτό μου!!!

Άσχετο αλλά ή έχουν πειραχτεί οι ορμόνες μου ή έγινα πολύ νευρική ή μου πάνε κόντρα!!!Πφφφ!!!Νευριάζω που κανείς δεν κάνει τα στραβά μάτια στην κατάσταση που είμαι!!Όλοι τώρα θυμούνται να συζητήσουμε πράγματα που με αγχώνουν με αποτέλεσμα να νευριάζω γιατί δεν θέλω να ανχωθώ σε σημείο που κλαίω από τα νεύρα μου!!Ίσως φταίει που είμαι μόνη μου,δεν έχω φίλους...τί να πω;Είναι τόσα πολλά που με ενοχλούν!!Θέλουν να τα βγάλω όλα από μέσα μου αλλά το μόνο που θα γίνει είναι να γίνουν χειρότερα όλα αφού ό,τι κι αν πω το παίρνουν στραβά!!Έχω κουραστεί...κάνω κουράγιο μέχρι να γεννηθεί η μικρή μου γιατί νευριάζει κι αυτή μαζί μου τώρα που είναι στην κοιλίτσα μου και μόλις γεννήσω θα τους πάρω με την σειρά,φτάνει πια!!!!!

Συγνώμη για το μεγάλο και λίγο άσχετο ποστ αλλά δεν έχω κανέναν άλλον για να μιλήσω!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 534787

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Δε ξέρω αν κ ακόμη δεν έχω παει για την απόξεση αλλα σήμερα είμαι πιο...Χαλαρή να το πω...Θέλω να τελειώνει. Για να ξανα αρχίσω,θα γίνει το σώσε ρε μετα....Και μένα μου είπε 3 μήνες μετα για να είμαστε οκ.Εγω λέω κατα Σεπτέμβρη κάποια στιγμη να αρχίσουμε και πάω για ενα γερο σκατουλινι...Δε θα με ρίξει αυτο...Το κλάμα θα το ρίξω στάνταρ την Δευτέρα,άνθρωπος είμαι,αλλα επειδή με ξέρω θα ορθοποδησω πολυ σύντομα.

Δεσποινακι με το καλο ο πολιτικός..Γεια στα υπόλοιπα κοριτσάκια.Πάω να ταισω τον μικρο κ έρχομαι....


γι αυτο σε αγαπάω εσένα!!!!! έτσι σε θέλω δυναμικά!!!! θα ερθει αμεσως το γερό..σκατουλίνι!!Είμαι πολύ σίγουρη για σένα!!!μεχρι τότε ευχαριστήσου τον γιοκαρίνο σου για να παιρνεις την απαραίτητη δύναμη να συνεχίζεις!!!!

Δεσποινάκι και πάλι η ώρα η καλή για αύριο!!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 654316 ετσι ειναι η υγεία μας πάνω απο όλα!!! θα γίνουν ολα όπως τα θέλουμε κάποια στιγμή!!
ότι θέλεις κοπέλα μου να μας το λες αν είναι να σε κάνει να ηρεμείς!! νομίζω πως ήρεμα ήρεμα θα πρέπει να πεις στα άτομα που σε ενοχλεί η συμπεριφορά τους για να ξεκαθαρίσεις την κατάσταση κι εσύ και να ηρεμήσεις, γιατί με το να το αγνοείς αυτά θα συνεχίσουν να γίνονται και είναι κρίμα να τα παίρνεις τις μετρητής και να χαλάς την καρδιά σου και της μπουμπούκας που θα στεναχωριέται μαζί σου!!!

Μαίρη  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 417472

τα φιλιά μου και στις υπόλοιπες!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Έλλη!!!Καταρχήν σε αευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σου!3 μέρες έμειναν ε;Πέρασε ο καιρός!!!άντε,με το καλό και εσείς!!!! Very Happy

Δόξα τον Θεό είμαι αρκετά ομιλητικός άνθρωπος και έχω μάθει ό,τι με απασχολεί να το συζητάω!!Όταν όμως βλέπω πως από την αντίθετη μεριά δεν βγαίνει άκρη και δεν υπάρχει συνεννόηση τότε χάνω τον έλεγχο!!!Μου την δίνει που άνθρωποι μεγαλύτεροι από μένα συμπεριφέρονται σαν 10χρονα παιδάκια και εγώ πρέπει να τους σεβαστώ κι από πάνω!!Έτσι δεν μπορώ να κάνω καμία ώριμη συζήτηση!!!Αισθάνομαι τόσο ηλίθια ορισμένες φορές που λέω ότι εγώ έχω το πρόβλημα!!!Ε,όμως δεν γίνεται να συμβαίνει πάντα αυτό!Δεν μπορεί αν είμαι πάντα εγώ η παράλογη!!Θέλω να ουρλιάξω!!!Είναι πολύ άδικο!!!Λέω να περάσει ο καιρός να γεννήσω.να βρω και μία δουλίτσα, ο,τι να'ναι, να ξεχνιέμαι λίγο,δεν υποφέρεται αυτή η κατάσταση!!!Αισθάνομαι τόσο αδικημένη!!!!!!!

Τέλος πάντων...Αρκετά σας κούρασα με τα δικά μου,φτάνει!!Είμαι και εκτός θέματος!!!

Θα σας αφήσω να κοιμηθώ τώρα...Θα τα πούμε αύριο το απόγευμα!!!

Φιλιά σε όλες!!!Καληνύχτα!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 379767

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Deb έγραψε:Γεια σου Έλλη!!!Καταρχήν σε αευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σου!3 μέρες έμειναν ε;Πέρασε ο καιρός!!!άντε,με το καλό και εσείς!!!! Very Happy

Δόξα τον Θεό είμαι αρκετά ομιλητικός άνθρωπος και έχω μάθει ό,τι με απασχολεί να το συζητάω!!Όταν όμως βλέπω πως από την αντίθετη μεριά δεν βγαίνει άκρη και δεν υπάρχει συνεννόηση τότε χάνω τον έλεγχο!!!Μου την δίνει που άνθρωποι μεγαλύτεροι από μένα συμπεριφέρονται σαν 10χρονα παιδάκια και εγώ πρέπει να τους σεβαστώ κι από πάνω!!Έτσι δεν μπορώ να κάνω καμία ώριμη συζήτηση!!!Αισθάνομαι τόσο ηλίθια ορισμένες φορές που λέω ότι εγώ έχω το πρόβλημα!!!Ε,όμως δεν γίνεται να συμβαίνει πάντα αυτό!Δεν μπορεί αν είμαι πάντα εγώ η παράλογη!!Θέλω να ουρλιάξω!!!Είναι πολύ άδικο!!!Λέω να περάσει ο καιρός να γεννήσω.να βρω και μία δουλίτσα, ο,τι να'ναι, να ξεχνιέμαι λίγο,δεν υποφέρεται αυτή η κατάσταση!!!Αισθάνομαι τόσο αδικημένη!!!!!!!

Τέλος πάντων...Αρκετά σας κούρασα με τα δικά μου,φτάνει!!Είμαι και εκτός θέματος!!!

Θα σας αφήσω να κοιμηθώ τώρα...Θα τα πούμε αύριο το απόγευμα!!!

Φιλιά σε όλες!!!Καληνύχτα!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 379767

Καλημέρα κοριτσάκια!
Βρε Δεσποινούλα μου, σ'αυτην τη ζωή αν τα παίρνεις όλα τοις μετρητοίς κάνεις τεράστιο κακό... στον εαυτό σου! Smile Το καλύτερο που έχεις να κάνεις κατά τη γνώμη μου, όπως κάνουμε και στα μικρά παιδάκια, τους εξηγείς τι θέλεις, γιατί το θέλεις, τι σκέφτηκες, τι ανάγκη σου ικανοποιεί κλπ.. με ηρεμία.. διαφορετικά δεν κερδίζει κανείς τίποτα..
Μένετε μόνοι σας με τον άντρα σου;
καλημέρα στις υπόλοιπες!
Εγώ σήμερα καθαρίζω λίγο και περιμένω μία φίλη μου! Χαλαρά! Wink
Α λέω να φτιάξω και κρέπες.. σε περίπτωση που βαρεθώ να φτιάξω το χαλουμόψωμο! Smile

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα!έχω να κάνω δουλειές κ βαριέμαιιιιιιιιιιιιιιι!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 215994

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!τι κανετε?εχω χασει πολλαααααααα επεισοδια ε?

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Καλημέρα γλυκα μου κορτισάκια
Τι κάνετε;

Δεσποινακι η ώρα η καλη! Θα γίνεις και εσυ η κυρία του κυρίου ε; Μη στεναχωριεσαι για τίποτα τώρα εσυ, να σκέφτεσαι την κόρη σου! Και όταν με το καλο γεννηθεί θα λιώσουν όλοι

Ευάκι  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 417472

Σοφούλι Τι κάνεις; Πως παει το ζουζουνι σου;

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:καλημερα!!!!!!!!τι κανετε?εχω χασει πολλαααααααα επεισοδια ε?


καλημέρα!άντε καλέ γιατί το λες αυτό? Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:
Καλημέρα γλυκα μου κορτισάκια
Τι κάνετε;


Ευάκι  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 417472



καλημέρα Αννούλα!κάνω δουλειές κ λιώνωωωωωωωωω!!!


εσύ δεν πας για μπάνιο σήμερα?

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω χασει ε?
ευη μου,περιμενετε μεταθεση φετος?
οσο για τη μικρη καλα ειναι!μεγαλωνει και που και που μας δειχνει και ενα ποδαρακι απο τη κοιλια!!!!ειμαστε πολυ ζωηρα κοριτσια!η μαμα δε ξερω ποσο θα τη παλεψει με τοσες ζαλαδες!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Σοφούλι,Αννα,Ευη και σε όποια άλλη είναι ον!!!

Δεσποινάκι μου η ώρα η καλή για σήμερα!!!Μη μασάς και μην δίνεις σημασία σε πικρόχολα άτομα!!!

Κορίτσια εγώ ετοιμάζομαι να πάω για μπανάκι!!!γιούπιιιιιι!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 25 654316

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις