Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bluerose έγραψε:καλημέρα κορίτσια!

xrysakoski, εγώ πήγα στο προφίλ, στην καρτέλα υπόγραφή και έβαλα εκεί τον κώδικα του pregnancy ticker.Αν έκανες αυτό και δε σου το εμφανίζει, δες μήπως δεν έχεις αντιγράψει καταλάθος ολόκληρο τον κώδικα.

Εγώ σήμερα είμαι λίγο ανήσυχη, γιατί το πρωί στην τουαλέτα είχα λίγο ροζ αιματάκι....Δεν πήγα δουλειά. Ξάπλωσα και σε λίγο θα μιλήσω με τη γυναικολόγο μου. Ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό Sad


ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!εγω πηγαινα εκει που λεει αβαταρ γιαυτο τωρα μου το βγαζει στο προφιλ μονο τελοσπαντον.....γιατι ειδεσ αιμα μηπωσ σηκωσεσ καπιο βαρος?μηπωσ κουραστηκες?δεν χρειαζεται να τρελενεσαι χαλαρα τιποτα δεν θα ειναι θα δεις....καταταλλα πως εισαι φουσκωσες καθολου απο αλλα συμπτωματα εχεις?

Ιφιγενεια13

Ιφιγενεια13
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
goldangel1990 έγραψε:ζουμπιιιιιι αντε με το καλό και ο γιος!!!Εγω σε 10 μέρες έκλεισα να δω και το μωράκι μου ΣΕ 3d!!!ανυπομονώ!!!!! Very Happy Very Happy

Που θα τον κανεις τον 3d υπέρηχο? Θελω κι εγω να δώ το κουτσουκάκι μου. Νόμιζα οτι μόνο στη Β επιπέδου γίνεται αυτος... Σου είπαν πόσο θα κοστίσει?

Με το καλό κορίτσια! Προχωράμε σιγα σιγα...Έχω αρχίσει και φουσκώνω ενώ μέχρι τωρα δεν μου φαινόταν σχεδόν καθόλου. Ο μικρούλης μου κουνιέται αρκετά...τον αισθάνομαι καλά εδω και 1 εβδομάδα παρόλο που λένε οτι είναι νωρίς. Αισθάνομαι κάτι σαν γαργάλημα που και που. Περιμένω πως και πως τον επόμενο υπέρηχο για να τον ξαναδω! Να έχουμε όλες μας καλή συνέχεια, με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 11 654316

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Ιφιγενεια13"]
goldangel1990 έγραψε:ζουμπιιιιιι αντε με το καλό και ο γιος!!!Εγω σε 10 μέρες έκλεισα να δω και το μωράκι μου ΣΕ 3d!!!ανυπομονώ!!!!! Very Happy Very Happy

Που θα τον κανεις τον 3d υπέρηχο? Θελω κι εγω να δώ το κουτσουκάκι μου. Νόμιζα οτι μόνο στη Β επιπέδου γίνεται αυτος... Σου είπαν πόσο θα κοστίσει?

Με το καλό κορίτσια! Προχωράμε σιγα σιγα...Έχω αρχίσει και φουσκώνω ενώ μέχρι τωρα δεν μου φαινόταν σχεδόν καθόλου. Ο μικρούλης μου κουνιέται αρκετά...τον αισθάνομαι καλά εδω και 1 εβδομάδα παρόλο που λένε οτι είναι νωρίς. Αισθάνομαι κάτι σαν γαργάλημα που και που. Περιμένω πως και πως τον επόμενο υπέρηχο για να τον ξαναδω! Να έχουμε όλες μας καλή συνέχεια, με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 11 654316 [/
quote]


Ιφιγένεια είμαστε στις ίδιες ημερομηνίες αλλά εγώ ακόμα δεν άκουσα τίποτα!!! Θα αργήσω ακόμα μου είπε ο γιατρός! Ανυπομονώ!! Πότε κάνεις Β επιπέδου; Εγώ στις 15 Νοεμβρίου μου έκλεισαν!! Με το καλό!!!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 11 215994

Ιφιγενεια13

Ιφιγενεια13
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="just_Annoula"]
Ιφιγενεια13 έγραψε:
goldangel1990 έγραψε:ζουμπιιιιιι αντε με το καλό και ο γιος!!!Εγω σε 10 μέρες έκλεισα να δω και το μωράκι μου ΣΕ 3d!!!ανυπομονώ!!!!! Very Happy Very Happy

Που θα τον κανεις τον 3d υπέρηχο? Θελω κι εγω να δώ το κουτσουκάκι μου. Νόμιζα οτι μόνο στη Β επιπέδου γίνεται αυτος... Σου είπαν πόσο θα κοστίσει?

Με το καλό κορίτσια! Προχωράμε σιγα σιγα...Έχω αρχίσει και φουσκώνω ενώ μέχρι τωρα δεν μου φαινόταν σχεδόν καθόλου. Ο μικρούλης μου κουνιέται αρκετά...τον αισθάνομαι καλά εδω και 1 εβδομάδα παρόλο που λένε οτι είναι νωρίς. Αισθάνομαι κάτι σαν γαργάλημα που και που. Περιμένω πως και πως τον επόμενο υπέρηχο για να τον ξαναδω! Να έχουμε όλες μας καλή συνέχεια, με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 11 654316 [/
quote]


Ιφιγένεια είμαστε στις ίδιες ημερομηνίες αλλά εγώ ακόμα δεν άκουσα τίποτα!!! Θα αργήσω ακόμα μου είπε ο γιατρός! Ανυπομονώ!! Πότε κάνεις Β επιπέδου; Εγώ στις 15 Νοεμβρίου μου έκλεισαν!! Με το καλό!!!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 11 215994


Κι εγω κάπου εκεί θα την κάνω απλά δεν την έχω προγραμματίσει ακόμα. Που θα γεννήσεις? Μπορεί να γνωριστούμε αν συμπέσουν οι ημερομηνίες! Θα το αισθανθείς κι εσυ το μωράκι σου σύντομα. Εμένα μάλλον είναι πολύ ζωηρό για να κουνιέται απο τώρα, πωπω σκεφτεσαι τι θα περάσω όταν γεννηθει?? χαχαχα

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιφιγένεια εγω μένω Κυπρο και 3d κάνει ο δικός μου γιατρός,οχι αυτος που θα μου κάνει Β επιπέδου!!!εχω τοση αγωνία να δω το προσωπάκι της! Very Happy

bluerose

bluerose
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μόλις γύρισα από τη γιατρό. Ο πλακούντας μου είναι χαμηλά και γι' αυτό είδα το αιματάκι.... Θα τον παρακολουθούμε μέχρι να ανέβει λίγο πιο ψηλα. Μόνο μια μέρα πρόλαβα να πάω στη δουλειά, ξανά αναρρωτική... Ξάπλα και ξεκούραση λοιπόν! Το μπεμπουλίνι μου δε θέλει να κουράζουν τη μαμά του φαίνεται Smile

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Ιφιγενεια13"]
just_Annoula έγραψε:
Ιφιγενεια13 έγραψε:
goldangel1990 έγραψε:ζουμπιιιιιι αντε με το καλό και ο γιος!!!Εγω σε 10 μέρες έκλεισα να δω και το μωράκι μου ΣΕ 3d!!!ανυπομονώ!!!!! Very Happy Very Happy

Που θα τον κανεις τον 3d υπέρηχο? Θελω κι εγω να δώ το κουτσουκάκι μου. Νόμιζα οτι μόνο στη Β επιπέδου γίνεται αυτος... Σου είπαν πόσο θα κοστίσει?

Με το καλό κορίτσια! Προχωράμε σιγα σιγα...Έχω αρχίσει και φουσκώνω ενώ μέχρι τωρα δεν μου φαινόταν σχεδόν καθόλου. Ο μικρούλης μου κουνιέται αρκετά...τον αισθάνομαι καλά εδω και 1 εβδομάδα παρόλο που λένε οτι είναι νωρίς. Αισθάνομαι κάτι σαν γαργάλημα που και που. Περιμένω πως και πως τον επόμενο υπέρηχο για να τον ξαναδω! Να έχουμε όλες μας καλή συνέχεια, με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 11 654316 [/
quote]


Ιφιγένεια είμαστε στις ίδιες ημερομηνίες αλλά εγώ ακόμα δεν άκουσα τίποτα!!! Θα αργήσω ακόμα μου είπε ο γιατρός! Ανυπομονώ!! Πότε κάνεις Β επιπέδου; Εγώ στις 15 Νοεμβρίου μου έκλεισαν!! Με το καλό!!!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 11 215994


Κι εγω κάπου εκεί θα την κάνω απλά δεν την έχω προγραμματίσει ακόμα. Που θα γεννήσεις? Μπορεί να γνωριστούμε αν συμπέσουν οι ημερομηνίες! Θα το αισθανθείς κι εσυ το μωράκι σου σύντομα. Εμένα μάλλον είναι πολύ ζωηρό για να κουνιέται απο τώρα, πωπω σκεφτεσαι τι θα περάσω όταν γεννηθει?? χαχαχα

Εμένα μου την έκλεισαν όταν έκανα την αυχενική.

Στο Ιασώ θα γεννήσω.... Της Λάρισας!

Να χαίρεσαι που είναι ζωηρός!!! Δε θα προλαβαίνεις τίποτα να κάνεις!! Δεν πειράζει ! Γερά να είναι!!!

annoyla


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια και με το καλό τα μωράκια μας!!Μόλις γράφτηκα και είμαι πολύ χαρούμενη που βρήκα κι άλλες εγκυούλες να τα λέμε και να μοιραζόμαστε τις ανησυχίες μας!Εγώ μόλις μπήκα στον πέμπτο μήνα και μέχρι στιγμής όλα πάνε μια χαρά!!ΠΗΤ έχω 12 Μαρτίου και κατά 99% το ζουζούνι μου είναι αγοράκι!!Άντε ρε κορίτσια με το καλό να περάσει ο καιρός εύκολα και γρήγορα για όλες μας και την άνοιξη να κρατάμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας!!!Πολλά φιλιά σε όοοοολες!!!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 11 893968

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
annoyla έγραψε:Γεια σας κορίτσια και με το καλό τα μωράκια μας!!Μόλις γράφτηκα και είμαι πολύ χαρούμενη που βρήκα κι άλλες εγκυούλες να τα λέμε και να μοιραζόμαστε τις ανησυχίες μας!Εγώ μόλις μπήκα στον πέμπτο μήνα και μέχρι στιγμής όλα πάνε μια χαρά!!ΠΗΤ έχω 12 Μαρτίου και κατά 99% το ζουζούνι μου είναι αγοράκι!!Άντε ρε κορίτσια με το καλό να περάσει ο καιρός εύκολα και γρήγορα για όλες μας και την άνοιξη να κρατάμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας!!!Πολλά φιλιά σε όοοοολες!!!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 11 893968

Με το καλό Αννούλα!!

Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! Θα τα λέμε! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 11 215994 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 11 215994

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αννουυυυλλααα 12 μαρτίου γενηθηκέ και ο κολλητός μου,που θα ειναι και ο νονος της κορούλας μου!!!αντε να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη...τα μωράκια μας θα ειναι κΑΙ ΙΧΘΥΣ..λατρεύω αυτο το ζωδιο!!

annoyla


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
goldangel1990 έγραψε:αννουυυυλλααα 12 μαρτίου γενηθηκέ και ο κολλητός μου,που θα ειναι και ο νονος της κορούλας μου!!!αντε να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη...τα μωράκια μας θα ειναι κΑΙ ΙΧΘΥΣ..λατρεύω αυτο το ζωδιο!!
Αχ ναι!!Ψαράκια θα είναι.....αν σου πω ότι δεν το χα σκεφτεί.....!!!!Εσύ πότε περιμένεις???Ααααα και κάτι άσχετο...αυτά τα tickers πώς τα βάζουμε??Κάνω κλικ πάνω του,φτιάχνω το δικό μου,αλλά μετά??? Razz Razz

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσιααααα!!! Γιατί τέτοια σιωπή;;
Που χάθηκατέ;; Για μιλήστε!

Εμείς εχθές είδαμε το κοριτσάκι μας!! Όλα πηγαίνουν καλά! Δόξα το ΘΕΟ!
Εσείς πως πάτε;

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!

Εμείς είμαστε σε αναμονή ...για την β επιπέδου!
Ραντεβού έχουμε στις 31/10. Το κανονίσαμε λίγο αργά γιατί δυστυχώς ο σύζυγος δεν μπορεί να πάρει άδεια νωρίτερα.
Από κλωτσιές καλά πάμε πάντως!

Ποια κοπέλα έχει νωρίτερα την β επιπέδου;

LiaS


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημέρα και από εμένα...τι κάνετε?πρώτα θέλω να ευχαριστήσω τα κορίτσια για το κουράγιο τους και να ρωτήσω η εξέταση για β χωριακή πότε γίνεται?πρέπει να είμαι στην 13η εβδομάδα τώρα ,πριν λίγο έκανα την εξέταση για την α χωριακή και επειδή θα αλλάξω γιατρό ανχώνομαι για το αν πρέπει να βιαστώ για την δεύτερη εξέταση.ευχαριστώ

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LiaS έγραψε:καλημέρα και από εμένα...τι κάνετε?πρώτα θέλω να ευχαριστήσω τα κορίτσια για το κουράγιο τους και να ρωτήσω η εξέταση για β χωριακή πότε γίνεται?πρέπει να είμαι στην 13η εβδομάδα τώρα ,πριν λίγο έκανα την εξέταση για την α χωριακή και επειδή θα αλλάξω γιατρό ανχώνομαι για το αν πρέπει να βιαστώ για την δεύτερη εξέταση.ευχαριστώ

Β' επιπέδου εννοείς. Έκανες αυχενική διαφάνεια και papp-a αφού είσαι 13η εβδομάδα, έτσι; Βρες τα και δες τι γράφουνε αν δεν είσαι βέβαιη. Β'επιπέδου γίνεται αργότερα, την 20-23η εβδομάδα.

LiaS


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.Θα το ψάξω...καλή συνέχεια σε όλες

annoyla


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια!!!Πως τα πάτε???Εγώ αυτές τις μέρες όχι και τόσο καλά!Χτες είχα πάει στο γιατρό...οι εξετάσεις μου μια χαρά,αλλά ο αιματοκρίτης 27 και η αιμοσφαιρίνη 8.9!Μου είπε ότι στο 8,5 θα χρειαστεί μετάγγιση γιατί δεν θα αναπτύσεται σωστά το μωράκι μου...έχω ανησυχήσει λιγάκι,αλλά τι να κάνουμε..θα κάνω ό,τι χρειαστεί για να είναι καλά ο μικρούλης μου!Αύριο έχω ραντεβού με την αιματολόγο και βλέπουμε...Προχθές είδα το σκατούλι και σε 3d υπέρηχο!!!Τι τέλειο!!!Ανυπομονώ να περάσουν αυτές οι μέρες,να πάνε όλα καλά να κανονίσω και τη β επιπέδου...μάλλον για αρχές του μήνα λέω...άντε να περάσει ο καιρός...!!! Rolling Eyes Rolling Eyes

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
annoyla έγραψε:Γεια σας κορίτσια!!!Πως τα πάτε???Εγώ αυτές τις μέρες όχι και τόσο καλά!Χτες είχα πάει στο γιατρό...οι εξετάσεις μου μια χαρά,αλλά ο αιματοκρίτης 27 και η αιμοσφαιρίνη 8.9!Μου είπε ότι στο 8,5 θα χρειαστεί μετάγγιση γιατί δεν θα αναπτύσεται σωστά το μωράκι μου...έχω ανησυχήσει λιγάκι,αλλά τι να κάνουμε..θα κάνω ό,τι χρειαστεί για να είναι καλά ο μικρούλης μου!Αύριο έχω ραντεβού με την αιματολόγο και βλέπουμε...Προχθές είδα το σκατούλι και σε 3d υπέρηχο!!!Τι τέλειο!!!Ανυπομονώ να περάσουν αυτές οι μέρες,να πάνε όλα καλά να κανονίσω και τη β επιπέδου...μάλλον για αρχές του μήνα λέω...άντε να περάσει ο καιρός...!!! Rolling Eyes Rolling Eyes

Εύχομαι κοπέλα μου να σου πάνε όλα καλά και να μην χρειαστείς μετάγγιση.
Αν θυμάμαι καλά από τον 6 μήνα σταθεροποιείται ο αιματοκρίτης χωρίς όμως να είναι απόλυτο.
Πόσα χάπια σιδήρου λαμβάνεις κάθε μέρα;
Μήπως πρέπει να ακολουθήσεις κ ειδική διατροφή;
Πάντως για όλα υπάρχει λύση.Εσύ όμως δεν πρέπει να αγχώνεσαι.
Με το καλό να αποκτήσουμε γερά μωράκια!

bluerose

bluerose
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια!
Πήγα σήμερα στη γιατρό μου για να δούμε που βρίσκεται ο πλακούντας, και το μωρό μας έδειξε το τσουτσουνάκι του!!!!!! Βέβαια σίγουρα θα ξέρουμε στη β' επιπέδου, αλλά φαινόταν το άτιμο Smile
Ο πλακούντας μου βέβαια παραμένει πολύ χαμηλά, οπότε εγώ συνεχίζω την ξάπλα.

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΟΥΤΕ ΦΥΛΟ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!! ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΡΥΩΜΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?????

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια!
ειμαι η Ιωαννα!Μετα απο μια παυση μηνων γυρισα ξανα στο φορουμ σαν εγκυουλα πια με πητ 30/3!Λογικα τις περισσοτερες δε σας ξερω αλλα αν θελετε μπορουμε να τα λεμε στο θεμα αυτο!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!! ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ??? ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΦΥΛΟ????

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα Τινα!Εσενα σε θυμαμαι απο τα παλια!Τι κανει ο μηνας; Καλα ειμαι!Ειμαι 16 και 1 σημερα!Η κοιλιτσα μεγαλωνει αν και το βαρος μου δεν εχει αυξηθει ιδιαιτερα!Το φυλο δεν το ειδαμε ακομα γιατι δεν μας κανει τη χαρη αλλα ο γιατρος λεει μαλλον αγορακι και δεν πεφτει ευκολα εξω αυτος!Δεν πειραζει οτι κι αν ειναι παντως....με οσα εχω δει και παθει απλα καλα ειναι!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!! ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΗΝΑΚΟΣ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΑΚΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΕΤΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!! Very Happy Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τον βλεπω στη φωτο και λεω πως μεγαλωσε ο μικρος!Κανε τις δουλειες σου και εδω γυρω θα ειμαι τωρα που γυρισα!Κι εγω χαρηκα που εμαθα νεα σου...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις