Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ!!!
Κ ΝΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΧΕ ΚΑΤΣΙΕ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΑ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΤΑΝ....ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΤΙΣ 7 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ...

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΜΕ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ!!!
Κ ΝΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΧΕ ΚΑΤΣΙΕ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΑ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΤΑΝ....ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΤΙΣ 7 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ...

Μπράβο,πολύ ευχάριστα νέα Τόνια! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 21 215994
Με το καλό να έρθει η κορούλα σου cheers !
Θα σας τρελάνει όλους η μικρή!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΕΜΜ ΜΕ ΗΔΗ 2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ Η ΚΟΡΗ ΤΩΡΑ..Κ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ..

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σε ευχαριστώ πολύ Τόνια μου!
Με το καλό όλες να αποκτήσουμε γερά μωράκια!
Εγώ να σου πω την αλήθεια έχω αγχωθεί που το τρίτο μου παιδάκι είναι αγοράκι. Πιστεύω ότι είναι δύσκολο να μεγαλώνεις 2 αγόρια.

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστινα μακαρι να παιρνει κανονικα το βαρος του!Παντως ουτε πινω, ουτε καπνιζω, ουτε καταχρήσεις κάνω!Το θεμα ειναι οτι δε δουλευω και λογω πλακουντα πρεπει να ξεκουραζομαι αρκετα...με τρωει ο καναπες!

Τονια αντε μπραβο κουκλιτσα!Και γερο πανω απο ολα αλλα και κοριτσακι που τοσο θελατε!Με το καλο!

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna85 έγραψε:Χριστινα μακαρι να παιρνει κανονικα το βαρος του!Παντως ουτε πινω, ουτε καπνιζω, ουτε καταχρήσεις κάνω!Το θεμα ειναι οτι δε δουλευω και λογω πλακουντα πρεπει να ξεκουραζομαι αρκετα...με τρωει ο καναπες!

Τονια αντε μπραβο κουκλιτσα!Και γερο πανω απο ολα αλλα και κοριτσακι που τοσο θελατε!Με το καλο!

Σίγουρα παίρνει κανονικά το βάρος του!
Μην ανησυχείς!
Κοίτα να χαρείς το καναπέ σου τώρα που μπορείς γιατί μετά θα τρέχεις και δε θα φτάνεις Very Happy !
Θα κοιτάς το καναπέ και θα αναπολείς την ξεκούραση...σου μιλάει η παθούσα Laughing

Τι πρόβλημα έχεις με τον πλακούντα Ιωάννα μου;

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τοτε θα πω τον καναπε καναπεδακι και το ψωμι ψωμακι!χαχαχα!
εχω χαμηλο πλακουντα!

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τόνια μου καλώς ήρθατε!! Με το καλό και το δικό σας κοριτσάκι!! (έτοιμο στη λίστα!!)

Άντε σιγά σιγά κάνουμε όλες το Β επιπέδου μας!!
Ιωάννα μου εσύ γιατί έχεις δει τόσες φορές Β επιπέδου; Τι δουλειά έκανες πριν γίνουμε συνάδελφοι;;;

LiaS


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα σε όλες τις εγκυούλεεεεεςςςςς....και εμείς πήγαμε στο γιατρό εχθές και έχουμε αγοράκιιιιιιι...... Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 21 654316 I love you Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 21 536304 εύχομαι σε όλες τα καλύτερααα.....

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα σε όλες! ιαβάζω τα όμορφα νέα σας και χαίρομαι!

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερούδια κοριτσάκια μου κάναμε εχτες την Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ,Ο ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 504 GR και ειναι υγιέστατος.ΤΟ dvd Που μας έδωσε η γιατρός δεν δουλεύει και στεναχωρέθηκα αφάνταστα Sad

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chrisg έγραψε:Σε ευχαριστώ πολύ Τόνια μου!
Με το καλό όλες να αποκτήσουμε γερά μωράκια!
Εγώ να σου πω την αλήθεια έχω αγχωθεί που το τρίτο μου παιδάκι είναι αγοράκι. Πιστεύω ότι είναι δύσκολο να μεγαλώνεις 2 αγόρια.


αχ ειλικρινα ειναι πολυ ωραιο να μεγαλωνεις 2 αγορακια..εμενα αγκαλιαζονται παιζουν μαζι βεβαια ειναι κ στιγμες που ο μεγαλος θελει την ησυχια του....μπραβο σου παντως που κανεις κ τριτο παιδακι

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αννουλα η τελευταια μου δουλεια ηταν γραμματεας σε μαιευτηρα-γυναικολογο!Κι ετσι καθε μερα εβλεπα τουλαχιστον 2 β επιπεδου!

Λια με το καλο να δεχτειτε τον αντρακο σας!

Ρινουλα περιμενουμε και τα δικα σου ευχαριστα συντομα!

Εβελιν μπραβο!Μια υγιεστατη μπουμπου!Τι αλλλο να ζητησεις;!Η αδερφουλα ολα καλα!Μη σκας για το dvd!Σιγουρα θα εχει αρχειο ο γιατρος να το ξαναζητησεις!

Τονια μπραβο και σε σενα που πας για 3ο!

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
goldangel1990 έγραψε:καλημερούδια κοριτσάκια μου κάναμε εχτες την Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ,Ο ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 504 GR και ειναι υγιέστατος.ΤΟ dvd Που μας έδωσε η γιατρός δεν δουλεύει και στεναχωρέθηκα αφάνταστα Sad

Goldangel1990 υπάρχει λύση νομίζω για το dvd. Αντιμετώπισα το ίδιο πρόβλημα με το δικό μου dvd της αυχενικής διαφάνειας ΟΜΩΣ όταν το μεταφέραμε σε ένα στικάκι στον υπολογιστή, βάλαμε το στικάκι να δουλέψει και δούλεψε. Οπότε το είδαμε από το στικάκι στον υπολογιστή μας και στην τηλεόραση (αν έχει η tv σου ειδική υποδοχή). Δοκιμάστε το έτσι! Smile

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna85 έγραψε:Καλησπερα![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αννουλα η τελευταια μου δουλεια ηταν γραμματεας σε μαιευτηρα-γυναικολογο!Κι ετσι καθε μερα εβλεπα τουλαχιστον 2 β επιπεδου!

Λια με το καλο να δεχτειτε τον αντρακο σας!

Ρινουλα περιμενουμε και τα δικα σου ευχαριστα συντομα!

Εβελιν μπραβο!Μια υγιεστατη μπουμπου!Τι αλλλο να ζητησεις;!Η αδερφουλα ολα καλα!Μη σκας για το dvd!Σιγουρα θα εχει αρχειο ο γιατρος να το ξαναζητησεις!

Τονια μπραβο και σε σενα που πας για 3ο!

Ιωάννα είσαι μαία η απλά δούλευες ως γραμματέας εκεί?

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζενη οχι δεν ειμαι μαια, οι σπουδες μου ειναι οικονομικης φυσης αλλα δουλεψα σαν γραμματεας κι εμαθα πολλα πραγματα που με βοηθησαν στην προσωπικη μου ζωη!

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας γεια σας γεια σας κι από μένα!!!!

Εβελιν και Λία πείτε μου τις ΠΗΤ σας να μπείτε κι εσείς στη λίστα!! Με το καλό τα μπεμπακια σας!!!

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna85 έγραψε:Τζενη οχι δεν ειμαι μαια, οι σπουδες μου ειναι οικονομικης φυσης αλλα δουλεψα σαν γραμματεας κι εμαθα πολλα πραγματα που με βοηθησαν στην προσωπικη μου ζωη!

Σωστή!Σε ρώτησα γιατί είναι μαία η αδερφή μου και κάνει αυτή τη δουλειά, είναι σε έναν γυναικολόγο.

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη εκτος απο εμενα ειχε κι αλλες 2 μαιες που τον βοηθουσαν οπου απαιτουνταν οι γνωσεις τους!

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια!

Κάναμε σήμερα την β επιπέδου και σίγουρα είναι αγοράκι!
Μας ταλαιπώρησε λίγο ο μικρούλης σήμερα γιατί κοιμόταν και δεν γυρνούσε στη κοιλίτσα μου για να δούμε το προσωπάκι του οπότε με έστειλαν να φάω κρουασάν σοκολάτας,να πιω χυμό για να ξυπνήσει ο ζουζούνος μου!

Πάντως όλα τα αποτελέσματα κ οι μετρήσεις βγήκαν καλές. Ζυγίζει 578γρ και ο υπέρηχος (όπως και όλοι οι προηγούμενοι υπέρηχοι) υπολογίζει την ΠΗΤ μου για 25/02 δηλ μια εβδομάδα νωρίτερα.


Τόνια μου μπράβο κ σε σένα που αποφάσισες για τρίτο παιδάκι. Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 21 215994
Στην εποχή μας είναι σπάνιο λόγω οικονομικών...Βέβαια σε σένα διπλά μπράβο γιατι τα παιδάκια σου νομίζω ότι είναι πιο μικρά σε ηλικία σε σχέση με τα δικά μου και αυτό πράγματι είναι αξιοθαύμαστο Very Happy !

Αν εγώ περίμενα τώρα κοριτσάκι σίγουρα θα έκανα και τέταρτο παιδάκι...

Ιωάννα μου ο χαμηλός πλακούντας σίγουρα θα σηκωθεί καθώς θα προχωρά η εγκυμοσύνη και θα φουσκώνει η κοιλίτσα. Στον Νικόλα μου στην β επιπέδου είχα επιπωματικό πλακούντα και ευτυχώς μέχρι να κάνω doppler σηκώθηκε και γλύτωσα την καισαρική.Θέλει ξεκούραση κ καθόλου βάρος.

Goldangel1990 πολύ ευχάριστα τα νέα σου! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Σελίδα 21 654316 Συγχαρητήρια !

Κορίτσια σε ποιο μαιευτήριο κάνατε την β επιπέδου και σας έδωσαν dvd;
Εμείς στο Μητέρα και σε κανένα μωράκι δεν μου έδωσαν Crying or Very sad και το έχω απορία.

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ..ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΟΥΤΕ ΕΚΕΙ ΔΙΝΟΥΝ DVD..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ..ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΩΡΑ Η ΑΦΙΞΗ ΤΟΥ...

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΑΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ...Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΟΥ ΓΙΟΣ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΑ 4 ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ (11-11) Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΜΙΣΗ...ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ!!!

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
toniach29 έγραψε:ΑΑΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ...Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΟΥ ΓΙΟΣ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΑ 4 ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ (11-11) Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΜΙΣΗ...ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ!!!

Είναι ωραίο τα αδελφάκια να έχουν μικρή διαφορά ηλικίας αλλά πρέπει και η μαμά να έχει τρελές αντοχές Very Happy για να αντέξει το τρέξιμο που έχουν!

Εμένα η Αννούλα μου είναι 5 ετών και πραγματικά με βοηθά με τον Νικόλα που είναι 17 μηνών κ πραγματικό αγρίμι ( αφού απορώ σε ποιον έμοιασε ο μικρός Shocked !!!) Γι αυτό αγχώνομαι που περιμένω αγοράκι...φοβάμαι μην βγει κ αυτός αγρίμι κ δεν τους προλαβαίνω κ τους 2 με την δουλειά μου!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chrisg έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΑΑΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ...Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΟΥ ΓΙΟΣ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΑ 4 ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ (11-11) Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΜΙΣΗ...ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ!!!

Είναι ωραίο τα αδελφάκια να έχουν μικρή διαφορά ηλικίας αλλά πρέπει και η μαμά να έχει τρελές αντοχές Very Happy για να αντέξει το τρέξιμο που έχουν!

Εμένα η Αννούλα μου είναι 5 ετών και πραγματικά με βοηθά με τον Νικόλα που είναι 17 μηνών κ πραγματικό αγρίμι ( αφού απορώ σε ποιον έμοιασε ο μικρός Shocked !!!) Γι αυτό αγχώνομαι που περιμένω αγοράκι...φοβάμαι μην βγει κ αυτός αγρίμι κ δεν τους προλαβαίνω κ τους 2 με την δουλειά μου!

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Κ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΕ ΑΡΚΕΤΑ...ΕΥΤΥΧΩΣ...ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΕΙ ΠΡΟΝΗΠΙΟ Κ ΛΕΙΠΕΙ 7 ΩΡΕΣ ΟΠΟΤΕ ΑΦΗΝΕΙ ΧΩΡΟ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΧΩΡΙΣ ΦΩΝΕΣ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΕΝΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ...ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!!

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας γλυκειες εγκύουλες !! Τι κάνετε; Εμείς σήμερα πήγαμε στο γιατρο και η μπεμπουλα μας μεγάλωσε αρκετά αλλα μας είχε γυρισμένη τη πλάτη της !!! Χαχαχαχα Κοιμοτανε σήμερα .... Β επιπέδου τώρα έχουμε 4 Δεκεμβρίου .... Ολα καλά δόξα το θεουλη !!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις