Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
455 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 455 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 23]

451Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 19 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Παρ Ιουλ 27, 2012 12:58 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια!για τα σπυρακια που λετε και τους κολικους...εγω της εδινα frisolac το απλο και μολις δοκιμασα το frisolac ac που ειναι υποαλλεργικο και για κολικους εδω και 2 μερες εξαφανιστηκαν τα σπυρακια και μειωθηκαν οι κολικοι ως δια μαγειας!τα κακακια της ειναι επιτελους μαλακα οπως πρεπει κ δεν ζοριζεται πολυ κ καθαρισε και το προσωπακι της!οσες δινετε κ ξενο αν θελετε δοκιμαστε το!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ki egw thilazw apokleistika mexri stigmis.. toutounaki mou pws eisai?
egw exw polla nevra kapoies stigmes kai alles eimai poly efsygkiniti kai ta mpigw..
posi wra thilazete? 30' me 1 wra peripou einai poly??

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οι ορμονες μας μπεμπεκ μου χωρευουν τωρα γιαυτο αισθ ετσι.να σαι θετικη,χαρουμενη κ θα μπουν στην θεση τους κ αυτες.
το καθε μωρο διαφερει καλη μ του δεινουμε οσο θελει.εμενα απτην γεν της τρωει 10 λεπτα απτο καθε μαστο καμια φορα κ10 απτον ενα κ 5 απτον αλλον.μονη της αφηνει την θηλη κ οταν παω να της την ξαναδωσω την σπρωχνει με την γλωσσιτσα της που σημ οτι εχει χορτασει.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
efxaristw spyros mou,tha rwtisw kai ton paidiatro giati poly mou fainetai mia wra! kai tis vgazw egw ti thili,mallon ti xrisimopoiei san pipila..

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι ωραια μεγαλα πατουσακια ειναι αυτα!!φτου φτου!ετσι ηταν κ εμας αλλα τωρα που εχει παρει τα πανω της με τα κιλα ειναι οκ..!
κ εμενα το ειχε για πιπιλα αλλα τωρα οχι δεν την αφηνω.εισται μικρουλικα ακομη κ γιαυτο κραταει τοση ωρα,κουραζεται θελει να ξεκουραστει κ μετα να ξαναφαει οποτε μην αγχωνεσαι.

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρθαλένα να σου ζήσει πουλάκι μου.... περιμένω την ιστορία σου, ότι και να έγινε τώρα δεν έχει σημασία (μας έφαγε το ρημάδι το άγχος βρε κορίτσι μου και φάγαμε όλους τους πόνους και το μαχαίρι, τι να πω). Είδα φωτο, ο μπεμπούλης για φάγωμα!

Τα εξανθήματα φύγανε.... ευτυχώς της έκοψε της μάνας μου και αλλάξαμε πάνα... και εξηγούμαι, τις προάλλες πήγα σουπερ και δεν είχε τα παμπερς που έπαιρνα και πήρα μπεμπιλίνο... 3 μέρες τα έβαλε και εβγαλε κοκκινίλες...δεν ξέραμε από τι είναι και με λέει η μάνα μου δεν ξαναβάζουμε πάμπερς μην είναι από αυτό? Και βάλαμε χτες και σήμερα τίποτα, μάλλον δεν του πήγε σαν πάνα το μπεμπιλίνο....οπότε όλα καλά...

Ο μπέμπης άρχισε να παίρνει λίγο πιπίλα... επιτέλους λίγη ηρεμία... αλλιώς έχει γκρίνια όλη την ώρα... Μπεμπεκάκι εγώ θηλάζω ανάλογα από 10 λεπτά ώς και μισάωρο αν θέλει ο μπέμπης και μπορεί μετά από ένα τέταρτο να τον ξαναβάλω (πιο πολύ στις αρχές αυτό, τώρα πλέον θηλάζει μια φορά και τέλος, τον ξαναβάζω στο στήθος μόνο αν πονάει και δεν ηρεμεί αλλιώς). Οταν κάνεις αποκλειστικό θηλασμό δεν έχει σημασία πόση ώρα έχεις το μωρό στο στήθος μπορεί να θηλάζεις και 2 ώρες συνεχόμενες...μπορεί το μωρό να κουράζεται γρήγορα, να ζεσταίνεται, να το παίρνει ο ύπνος και να σταματάει και να ξαναρχίζει να θηλάζει....Πάρε απόφαση αν θηλάσεις αποκλειστικά ότι για κανα μήνα θα είσαι συνέχεια με το βυζί έξω....σιγά σιγά θα φτιάξουν τα πράγματα....

Ας περάσουν κι αυτοί οι κολικοί ρε παιδιά....

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ax mou klaiei pali.. ti exei to koutsouni mou? exei faei.. ax stenaxwriemai..

frans


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsares mou!
kat' arxin korina na sou zisei!!!
augolemonaki na sou zisei kai siderenia, perimenoume nea...!
bebek ti uperoxa patousakia! ego thilazo 2-3 ores, oxi sunexomena bebaia. guro sto misaoro sunexomena...
nai kai i galatila kai emena m aresei... i allios moroudila!!
toutounaki mou ebala ta klamata apo ta neura mou!! kai ennoeite oti tha mas ta les! bale me kai mena stin lista gia to ksulo tou antros sou! otan suzitousa gia to an tha dexto anagnorisi oles autes tis blakies eixa sto kefali mou kai apofasisa pos me tin kamia den mpainei oute onoma patros!! pados min anxonese giati exeis martures gia tin aneuthinotita tou antra sou kata tin egkumosuni sou kai mporeis na tou pareis kai ta sobraka me dikastirio...
kai mias to anefere i xrusa, emena akoma kai oi panes ton pampers eixan diaroes kai ta kaka eftnan os ton laimo... sothika me tis chicco panes!
mallon kati tha ksexasa apo auta pou diabasa...

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια δεν προλαβα να τα διαβασω ολα τα μυνημτα!!!

να σας ζησουν τα μπεμπακια!!υγιη κ καλοτυχα!

εμεις διανυουμε την 20 ημερα,τα παμε αρκετα καλα,θηλαζουμε αποκλειστικα κοιμομαστε κ ξυπναμε για να φαμε,λιγο το βραδυ με ταλαιπωρει καθε 1,5 ωρα αλλα τι να κανουμε !!!οτι θελει η μπεμπα!!! Very Happy Very Happy Very Happy

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KRISTI 1 έγραψε:κοριτσια οσες θηλαζετε βαζετε επιθεματα στο σουτιεν?μυριζετε γαλατιλα κ σεις η μονο εγω?αφηστε που οταν ιδρωνω μυριζω Crying or Very sad ...καμια σχεση με πριν..μονο εγω το εχω αραγε αυτο?

και εγω μια απο τα ιδια γαλατιλα-ξινιλα!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elbono έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:κοριτσια οσες θηλαζετε βαζετε επιθεματα στο σουτιεν?μυριζετε γαλατιλα κ σεις η μονο εγω?αφηστε που οταν ιδρωνω μυριζω Crying or Very sad ...καμια σχεση με πριν..μονο εγω το εχω αραγε αυτο?

και εγω μια απο τα ιδια γαλατιλα-ξινιλα!
ki emena myrizei o idrwtas mou enw palia oxi. i mikri pali klaiei.............

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πώ ρε κορίτσια τι κλάμα είναι αυτό κάθε απόγευμα? Κι αμα πάω να τον αφήσω κάτω χάνεται ο κύριος από το κλάμα, μέχρι δάκρυα έβγαλε σήμερα....

Πήγαμε μετά βόλτα με το καρότσι και κοιμήθηκε.... πω πω μανούλα μου γέρασα δεν είμαι εγώ για τέτοια....

Καληνύχτες σας φιλώ, ελπίζω να κοιμηθώ λιγάκι απόψε...

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sleep Sleep Sleep
nystazwwwwwwwwwww Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 19 401147 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 19 401147 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 19 401147

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalimera!!! sunny sunny sunny

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ?
Η ΔΙΚΙΑ Μ ΚΑΛΟΕΜΑΘΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΟΛΟ ΘΕΛΕΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ Μ ΟΥΤΕ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ Ν ΠΑΩ

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΠΥΡΟΣ Ο ΓΙΟΣ ΖΗΛΕΥΕΙ ΕΧΕΙ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΟΛΟ ΘΕΛΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΟΛΟ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΤΩ ΓΙΑ Ν ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΣΗΚΩΝΟΥΜΕ ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΜΤ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ.ΟΤΑΑΝ ΚΛΑΙΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΤΕΥΘΙΑΝ Ν ΠΑΕΙ Ν ΔΩΣΕΙ ΠΙΠΙΛΑ .
ΒΕΒΕΚ Μ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΜΠΕΡΣ ΔΙΟΤΙ ΖΕΜΑΤΑΕΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΖΕΣΤΗ ΠΟΥ Ν ΒΑΛΟΥΜΕ ΦΑΝΕΛΑΚΙ ΚΙΟΛΑΣ.ΑΧ Κ ΕΜΕΝΑ Μ ΕΛΕΙΨΑΝ ΒΕΒΕΚ .ΕΓΩ Τ ΓΑΛΑ Μ Τ ΒΓΑΖΩ Κ ΤΗΣ ΤΟ ΔΙΝΩ ΔΕΝ ΕΧΩ Π ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΕΤΣΙ ΤΟΥΛΑΧΗΣΤΟΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΙΝΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΣ 7.15 ΕΒΓΑΛΑ 90ΜΛ Μ Τ ΧΕΡΙ.ΠΙΝΟΥΜΕ 90 ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ .ΕΠΕΙΔΗ Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΚΟΛΗΜΑ ΜΕ ΜΕΝΑ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΦΑΝΕΛΑΚΙ Μ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΥΡΩΔΙΑ Κ Τ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΗΣ Ν ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΑΝ ΠΟΥΛΑΚΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ.ΜΠΟΡΩ Ν ΚΑΝΩ Κ ΔΟΥΛΕΙΕΣ .ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ.ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ 5 ΩΡΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΜΟΝΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΟΗΘΕΙΑ

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχχχχ αυτη η μπεμπα 4-7 το πρωι τρωγαμε χωρις ουτε 5 λεπτα υπνο κ μετα καθε 1 ωρα,ακομη κ τωρα δεν εχει στματησει + η γκρινια της!!!

ενω προχθες κοιμηθηκε απο τις 2-6.30 τι τελεια!!

μονο η δικια μου κανει οτι να ναι???
αφηστε που την μερα ξερενεται κ το βραδυ το ματι γαριδα!!!

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elbono έγραψε:αχχχχ αυτη η μπεμπα 4-7 το πρωι τρωγαμε χωρις ουτε 5 λεπτα υπνο κ μετα καθε 1 ωρα,ακομη κ τωρα δεν εχει στματησει + η γκρινια της!!!

ενω προχθες κοιμηθηκε απο τις 2-6.30 τι τελεια!!

μονο η δικια μου κανει οτι να ναι???
αφηστε που την μερα ξερενεται κ το βραδυ το ματι γαριδα!!!

Καλησπέρα! κ εμείς μπερδέψαμε τη νύχτα με τη μέρα, το βράδυ ανα 1 ώρα τρώμε και τη μέρα ανα 3. Υπομονή, δεν μπορούμε να κάνουμε και πολλά. Τουλάχιστον προσπάθησε να κοιμηθείς τη μέρα λίγο, εγώ δεν μπορώ γιατί έχω και το μεγάλο μου παιδάκι που θέλει παρεούλα.

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρθαλένα μου να σου ζήσει! Είδες μάτια μου που είχες αγχωθει; Όλα καλά! Να τον χαίρεσαι και να τον καμαρώνεις!
Bebek μου τί πατουσάκια και γαμπίτσες όμορφες έχει η ξανθούλα σου; Για φίλημα από τώρα (φαντάσου και να μεγαλώσει...)
Χρύσα και Φρανς μου, να πάρω το αυτοκίνητο να έρθω κατά κει να σας πάρω για ενισχύσεις για το ξύλο που θα δωσουμε στον άντρα μου (θα κάνουμε και στασεις στο Λιτόχωρο και μετά Καμμένα Βούρλα για μπανάκι)γιατι κατα πως τα βλεπω μυαλο δε βαζει...
Πόπη μου και μενα ζηλευει ο μικρος, θέλει όλο αγκαλιές, κλαίει χωρις λογο, θέλει να της παρει το μπιμπερο απο το στομα, τη χαιδευει ομως συνεχεια και θελει να τη φιλάει. Φοβαμαι μη τη ριξει κατω ετσι που κάνει...
Σπυρος μου κάνω υπομονή, αλλα έχει εξαντληθει, απλώς περιμενω να ηρεμισω πριν την θύελλα Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 19 186566 . Δε θελω να ειμαι μεμψιμοιρη, αλλά τα νευρα μου δεν πάνε καλά. Και το κλου: Μετά ταύτα μου καλεί και κόσμο να φιλοξενήσω ενω το σπίτι είναι τριαράκι, τουτέστιν να πάρω εγω τα παιδιά, να πάω στη μαμά μου για να φιλοξενει αυτος τους δικους του (που σημειωτέον, μ εξαιρεση τον αδελφο και τον πατερα του κανεις δε μου ειπε για τα μάτια να σας ζήσει παρόλο που τους εχω φιλοξενησει στο παρελθον)! Δε θα σχολιασω, δε θα πω περισσότερα!
By the way, τα σπυρακια δε μας φευγουνε, επιμενουνε τα ατιμα... Τη λουζω κάθε μερα, της βαζω bepanthol, τίποτα... Το λυπαται η ψυχη μου!
Εν τω μεταξυ κοριτσια, έχει αρχισει να χανει πολύ μαλλί και αχνοφαινεται ένα χνουδι πολυ ανοιχτο καστανο που σγουραινει (λες να μου μοιασει να γινει αφανα σαν εμενα, οεο Wink
Κατά τα λοιπά και μεις το βραδυ εχουμε ολονυχτια και μαραθωνιους θηλασμους... Πάντως εγω δεν τη θηλαζω πλεον πανω από μισάωρο. Μετά βγάζω με το θήλαστρο περιπου 100ml και ας φαει ετσι, δεν αντεχω άλλο κοριτσια γρια γυναίκα λέμε!!!
Σας φιλω γλυκα ΟλΕΣ!

ΥΓ Ο άντρας μου θελει λεει να παμε ... εκδρομη στα βουνά (και μετα σου λένε η τρελλα δεν πάει στα βουνα) με τα μωρά. Καλα η μικρη τίγκα στα σπυρακια και να κλαιει συνεχεια πως θα πάει στο ...βουνο; Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 19 679259 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 19 679259 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 19 679259 Βρε κοριτσια μου οταν τον γνωρισα δεν ηταν ετσι, ήταν ένας γλυκος άνθρωπος με τα ελαττωματα του οπως κι εγω αλλά συνενοήσιμος, τί έπαθε, τί συνέβη; Τίς πταίει;

frans


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsares emena na deite! emena tin imera ana 4-5 kai tin nuxta ana duo. xthes itan efialtis... i mikri einai prits kai kaka... opote kata tis 2 to bradu akouo ena prits, akouo deutero, akouo trito, e leo tha tin allakso giati tha ftasei pali os ton laimo... kai ekei pou exo balei kai tin krema, na sou ena prits kai to seltedaki gia plusimo (kai to kamarona panathema me! elega "ti oraia 1,5 mera to exoume!!) e! meta i nuxta tou agiou bartholomaiou... 5 i ora tin anelabe i theia mou giati idi tin mana mou den tin afisame na ksekourastei, kai emena mou eixe sterepsei kai i upomoni... kai na fadastite den exei toso gkrinia, oso ithele koubentoula, pareitsa kai agkalitsa...
molis anakalupsa to deutero tropo gia na koimate sto proto deuterolepto i mpempa : ring-sling! kai me merikes boltes par' tin kato... (o protos einai to kathismataki autokinitou)
eseis pos ta pate? ego siga-siga nomizo oti brisko ksana tis dunameis mou
Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 19 875502 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 19 875502 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #8 - Σελίδα 19 875502

frans


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
toutounaki mou!! apo deutera tha eimai pilio, opote pernontas gia katerini me pairneis. pali kala pou exeis xioumor... ego tha eixa paei fulaki an emena sto idio spiti mazi tou... na tou peis na paei monos tou sto bouno kai na perasei kala, na katsei oso pio polu thelei (mipos gia panta?). protine tou ton Olumpo kai pes tou na kanei eleutheri katabasi tin Kakoskala kai bantzin-jumping apo tis Portes... kai an epizisei pes tou an katebei apo pano apo to faraggi tou Enippea... e pou tha paei kati apo ola auta tha piasei... prepei na kopso tis epanalipseis apo ta Egkleimata tou antenna... Soru toutounaki... alla ola auta mou bgazoun apo mesa mou tin Zozo...
spurakia exoume kai meis... i paidiatros mou proteine xamomili i nisiste.

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτό με τη νύχτα που την έχουν κάνει μέρα και το ανάποδο, βάλτε και μένα στην παρέα... τη μέρα κοιμάται (όταν δεν έχει πονάκια) σερί και τη νύχτα κάθε 2 ώρες ξύπνιος... έχουμε και καινούριο χούι τώρα, αμα είναι ξύπνιος και πας να τον ακουμπήσεις κάτω χαλάει τον κόσμο ο κύριος... θέλει αγκαλίτσα κι όχι ξαπλωτός...όρθιος στον ώμο παρακαλώ... και να σηκώνει και το κεφάλι να κοιτάει γύρω γύρω...έχω πάρει απόφαση πως για μερικούς μήνες θα κοιμάμαι 4 ώρες το 24ωρο....χτες πάλι μπορούσα να κοιμηθώ από τη 1 το βράδυ ως τις 2μιση που ξύπνησε άλλα τίποτα, το μάτι μου γαρίδα....

Το κορμάκι μας πεντακάθαρο, φύγαν τα εξανθήματα (γιούπι), και η πεθερά μου ήρθε σήμερα με διαφορετική μάρκα πάνας.... του λέω του άντρα μου δε θα το κάνω πειραματόζωο το παιδί, αφού το πάμπερς δεν τον πειράζει θα μείνουμε σε αυτή τη μάρκα... Δεν το κάνει απο κακία η καημένη... έχει καλές προθέσεις άλλα κάτι χαζομαρούλες τις κάνει...δεν της λέω τίποτα να μην την κακοκαρδίσω...

Τη μέρα τον βάζω μπρούμυτα το μπέμπη και κοιμάται πολύ περισσότερο από ότι ανάσκελα... ανάσκελα τρομάζει συνέχεια με τα χέρια του... άλλα ξέρω ότι πλέον απαγορεύεται το μπρούμυτα.. τη μαρκέλλα μου μπρούμυτα τη μεγάλωσα.

Τουτουνάκι μου γλυκό... χαρά στην υπομονή σου...χαρά στο κουράγιο σου που δεν γκρέμισες ακόμα το σπίτι από τα νεύρα σου... υποκλίνομαι...

Πόπη μου, κουράζεσαι κοπέλα μου ε?

Φράνσυ κι εμενα στο σλινγκ ηρεμεί άλλα δεν τον βάζω για πολλή ώρα γιατί γινόμαστε μούσκεμα και μετά από κάποιο σημείο αρχίζει και δυσανασχετεί...εντωμεταξύ μόνο μια στάση έχω καταφέρει να μάθω στο σλινγκ..θέλω να καταφέρω και τη στάση θηλασμού άλλα μια φορά που το δοκίμασα κοντέψαμε να δεθούμε κόμπο με το μπέμπη...

Elbono στην αρχή τα μωρά μας θα είναι ότι να ναι....ούτε πρόγραμμα, ούτε τάισμα, ούτε ύπνος... θα περάσουν κανα δυό μήνες και ίσως θα γίνουν ευκολότερα τα πράγματα...

Μπεμπεκάκι, αυτό με τη νύστα...πόσο σε νιώθω...

Εντωμεταξεί άρχισε να βγάζει κραυγούλες το μωρό... τι πλάκα έχει...26 ημερών σκατό κι αρχίζει επικοινωνεί με τον κόσμο....

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεισ τρωμε ανα 3ωρο μερα νυχτα μπορει και 4ωρο.12 θα ναι τελευταιο γευμα μετα 3 μετα 7 παρα.δεν ειναι οτι κουραζομαι ειναι οτι δεν τ μπορω συνεχεια αγκαλια εχω ενα μωρο ακομα 21 μηνων.και εγω το βγαζω η μ τ χερι η μ τ θυλαστρο σημερα εβγαλα τ πρωι 90 συγα συγα ανεβαινει και μειωνω το συμπληρωμα ωραια .τ μεσημερι τησ εδωσα στηθος 15 λεπτα κοιμηθηκε και ξυπνησε στο 2ωρο τωρα δεν τ καταφεραμε και τησ εδωσα μπουκαλι .

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elbono έγραψε:αχχχχ αυτη η μπεμπα 4-7 το πρωι τρωγαμε χωρις ουτε 5 λεπτα υπνο κ μετα καθε 1 ωρα,ακομη κ τωρα δεν εχει στματησει + η γκρινια της!!!

ενω προχθες κοιμηθηκε απο τις 2-6.30 τι τελεια!!

μονο η δικια μου κανει οτι να ναι???
αφηστε που την μερα ξερενεται κ το βραδυ το ματι γαριδα!!!
OXI..DEN EINAI MONO I DIKIA SOU, ELA NA TIS KANOUME FILES!!

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια τους κολικους πως τους καταλαβαινουμε?

ουρλιαζει κ κοκκινιζει ια λιγο στα καλα καθουμενα,αμα την παρω αγκαλια ή την βαλω στο βυζι σταματαει?

αλλα ζοριζεται σαν να θελει να κανει κακα της...μηπως ποναει???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις