Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
128 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 128 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

76διαφορά ηλικίας. - Σελίδα 4 Empty Απ: διαφορά ηλικίας. Πεμ Ιουλ 12, 2012 11:33 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirinaki έγραψε:
trilly έγραψε:
thequeen86 έγραψε:εγω εχω να σου πω σαν θελει η νυφη κ ο γαμπρος...αφου αγαπιεστε οπως λες κ το βλεπει σοβαρα μην το σκεφτεσαι καν αλλα σκεψου το διπλα γιατι απαξ κ φυγεις οι γονεις σου θα σου κλεισουν την πορτα κατα πασα πιθανοτητα.


καλε? μηπως δεν διαβασες ολα τα posts? ο τυπος την εχει χτυπησει την κοπελα μας! τι θα πει σαν θελει η νυφη κι ο γαμπρος?

k ego tin idia aporia exo Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


η κοπελα δεν θα τα διαβασε ολα γι'αυτο και εδωσε αυτη την απαντηση. μαλλον.

77διαφορά ηλικίας. - Σελίδα 4 Empty Απ: διαφορά ηλικίας. Πεμ Ιουλ 12, 2012 12:14 pm

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:
eirinaki έγραψε:
trilly έγραψε:
thequeen86 έγραψε:εγω εχω να σου πω σαν θελει η νυφη κ ο γαμπρος...αφου αγαπιεστε οπως λες κ το βλεπει σοβαρα μην το σκεφτεσαι καν αλλα σκεψου το διπλα γιατι απαξ κ φυγεις οι γονεις σου θα σου κλεισουν την πορτα κατα πασα πιθανοτητα.


καλε? μηπως δεν διαβασες ολα τα posts? ο τυπος την εχει χτυπησει την κοπελα μας! τι θα πει σαν θελει η νυφη κι ο γαμπρος?

k ego tin idia aporia exo Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


η κοπελα δεν θα τα διαβασε ολα γι'αυτο και εδωσε αυτη την απαντηση. μαλλον.
logika nai Very Happy Very Happy Very Happy

78διαφορά ηλικίας. - Σελίδα 4 Empty Απ: διαφορά ηλικίας. Πεμ Ιουλ 12, 2012 1:18 pm

μαιρη88


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κι εγω πιστευω οτι εκανες το καλυτερο!!!!!!!!!!!και οπως ειπε μια κοπελα παραπανω βγες εξω με τις φιλες σου και ξεδωσε!!!!!!!και εξηγησε τους τι συνεβη τοσο καιρο!!!!
και σιγουρα θα ξαναερωτευτεις εχει ολο τον χρονο μπροστα σου!και πιστεψε με θα το καταλαβεις και μαλιστα χωρις διλληματα στον εαυτο σου!
σου ευχομαι καλη τυχη και μακρια απο αυτον! διαφορά ηλικίας. - Σελίδα 4 654655

79διαφορά ηλικίας. - Σελίδα 4 Empty Απ: διαφορά ηλικίας. Πεμ Ιουλ 12, 2012 1:47 pm

shineon

shineon
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tην καλύτερη δουλειά έκανες.Είδες ότι μόλις κατάλαβε ότι δεν τον παίρνει σου είπε να μην τον ξαναδείς.Αυτό είναι και το τελευταίο του χαρτί.Για να σε πεισμώσει να τον κυνηγήσεις.Μη μασήσεις καθόλου και να σαι σίγουρη ότι αν και εσύ τον αγαπάς αυτός δε σε αγαπάει καθόλου.Απλά παιχνίδι ελέγχου είναι.Δες τι σου γράφουν οι πιο πολλές κοπέλες.Δεν είναι θέμα διαφοράς ηλικίας,είναι θέμα τακτικής και χαρακτήρα.Και ο συγκεκριμένος ακολουθεί τη πολύ γνωστή τακτική που έχουμε ακούσει απόλες τις κακοποιημένες γυναίκες.Δεν έχει ξεφύγει ούτε πόντο.Φυγε όσο μακριά μπορείς και να δοξάζεις το Θεό που δεν έπεσες στα νύχια του.

http://shineon-n-on.blogspot.com

80διαφορά ηλικίας. - Σελίδα 4 Empty Απ: διαφορά ηλικίας. Πεμ Ιουλ 12, 2012 1:51 pm

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
shineon έγραψε:Tην καλύτερη δουλειά έκανες.Είδες ότι μόλις κατάλαβε ότι δεν τον παίρνει σου είπε να μην τον ξαναδείς.Αυτό είναι και το τελευταίο του χαρτί.Για να σε πεισμώσει να τον κυνηγήσεις.Μη μασήσεις καθόλου και να σαι σίγουρη ότι αν και εσύ τον αγαπάς αυτός δε σε αγαπάει καθόλου.Απλά παιχνίδι ελέγχου είναι.Δες τι σου γράφουν οι πιο πολλές κοπέλες.Δεν είναι θέμα διαφοράς ηλικίας,είναι θέμα τακτικής και χαρακτήρα.Και ο συγκεκριμένος ακολουθεί τη πολύ γνωστή τακτική που έχουμε ακούσει απόλες τις κακοποιημένες γυναίκες.Δεν έχει ξεφύγει ούτε πόντο.Φυγε όσο μακριά μπορείς και να δοξάζεις το Θεό που δεν έπεσες στα νύχια του.
exei apoluto dikio h shineon Respect Respect Respect Respect Respect

81διαφορά ηλικίας. - Σελίδα 4 Empty Απ: διαφορά ηλικίας. Πεμ Ιουλ 12, 2012 11:02 pm

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Όχι μόνο δεν ισχύει αυτό που σου είπε ότι δεν έχεις θάρρος αλλά είναι το ακριβώς αντίθετο. Έχεις και πολυ μάλιστα αφού αποφάσισες να σταματήσεις μαζί του.
Το κλειδί στην όλη υπόθεση τώρα είναι να μην υποκύψεις σε τυχόν παρακάλια ή/και απειλές από εκείνον. Κράτα την ίδια στάση σε ότι και να κάνει και μείνε σε απόσταση.
Είσαι 20 χρονών καλή μου, έχεις μπροστά σου μια ολόκλρηρη ζωή να ερωτευτείς, να ζήσεις, να δημιουργήσεις. Αν αυτά που πέρασες εσύ στα έλεγε η αδερφή σου ή η κολλητή σου τι θα της έλεγες?? Μείνε και ας σε χτυπάει??? Δεν νομίζω...

82διαφορά ηλικίας. - Σελίδα 4 Empty Απ: διαφορά ηλικίας. Παρ Ιουλ 13, 2012 1:00 am

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμενα παντως κατι μου μυριζει τωρα τι ειναι δεν ξερω....παντως κατι μου μυριζει.... Very Happy Very Happy

83διαφορά ηλικίας. - Σελίδα 4 Empty Απ: διαφορά ηλικίας. Παρ Ιουλ 13, 2012 5:25 am

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΑΓΙΔΑ ΤΟΥ!!ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΤΗ ΣΩΣΤΗ ΑΠΟΦΑΣΗ.ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΧΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΣΕΒΕΤΑΙ ΘΑ ΣΕ ΕΚΤΙΜΑΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!

84διαφορά ηλικίας. - Σελίδα 4 Empty Απ: διαφορά ηλικίας. Παρ Ιουλ 13, 2012 5:30 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
shineon έγραψε:.Και ο συγκεκριμένος ακολουθεί τη πολύ γνωστή τακτική που έχουμε ακούσει απόλες τις κακοποιημένες γυναίκες.Δεν έχει ξεφύγει ούτε πόντο.Φ

ακριβως!

85διαφορά ηλικίας. - Σελίδα 4 Empty Απ: διαφορά ηλικίας. Παρ Ιουλ 13, 2012 2:37 pm

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eirinaki έγραψε:
trilly έγραψε:
thequeen86 έγραψε:εγω εχω να σου πω σαν θελει η νυφη κ ο γαμπρος...αφου αγαπιεστε οπως λες κ το βλεπει σοβαρα μην το σκεφτεσαι καν αλλα σκεψου το διπλα γιατι απαξ κ φυγεις οι γονεις σου θα σου κλεισουν την πορτα κατα πασα πιθανοτητα.


καλε? μηπως δεν διαβασες ολα τα posts? ο τυπος την εχει χτυπησει την κοπελα μας! τι θα πει σαν θελει η νυφη κι ο γαμπρος?

k ego tin idia aporia exo Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Κ ΕΓΩ ΣΤΟ ΜΗΝΥΜΑ Τ ΚΟΠΕΛΑΣ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΑ Τ ΠΟΣΤ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΧΤΥΠΗΣΗ ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΕ ΠΑΡΑΘΕΣΗ ΣΕ ΑΛΛΟ ΜΗΝΥΜΑ ΕΠΙΣΗΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΔΙΚΗ Μ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΟΛΛΗΜΑ Τ ΣΥΣΤΗΜΑ...

86διαφορά ηλικίας. - Σελίδα 4 Empty Απ: διαφορά ηλικίας. Παρ Ιουλ 13, 2012 2:48 pm

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ok βιολετα3 katalavame oti den ta diavases!!!!!!!!!!!!!!!!!ontos kamia fora kollaei ligo k den deixnei ola ta mnm Very Happy Very Happy διαφορά ηλικίας. - Σελίδα 4 215994 διαφορά ηλικίας. - Σελίδα 4 215994 διαφορά ηλικίας. - Σελίδα 4 215994 διαφορά ηλικίας. - Σελίδα 4 215994 διαφορά ηλικίας. - Σελίδα 4 215994 διαφορά ηλικίας. - Σελίδα 4 215994 διαφορά ηλικίας. - Σελίδα 4 215994

87διαφορά ηλικίας. - Σελίδα 4 Empty Απ: διαφορά ηλικίας. Σαβ Ιουλ 14, 2012 2:05 am

ginak


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μεγαλο το διλημμα σου στα αληθεια....σκεψου καλα ομως..μην λειτουργησεις μονο απο ενθουσιασμο η παρορμητισμο...βεβαια στην ηλικια σου και εγω δεν τα επαιρνα τα πραγματα πολυ τοις μετρητοις....
νομιζω παντως οτι η διαφορα ηλικιας ειναι αρκετα μεγαλη..εκεινος ειναι ενας ωριμος αντρας...εσυ μια νεα γυναικα....αυτο απο μονο του οταν φυγει ο αρχικος ενθουσιασμος ισως να δημιουργει καποια θεματα...επισης απλα και μονο απο τον περιγυρο μου σου λεω-ισως και τυχαια- υπαρχει συχνοτερα θεμα ζηλειας σε τετοια ζευγαρια..απλα σκεψου...σου ευχομαι να παρεις την πιο σωστη αποφαση για εσενα...

88διαφορά ηλικίας. - Σελίδα 4 Empty Απ: διαφορά ηλικίας. Σαβ Ιουλ 14, 2012 3:06 am

vicky00


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Την αποφαση μου την πηρα και πλεον ειμαι στην ασχημη ψυχολογικη κατασταση που επιφερει ο χωρισμος.Νιωθω σαν να πενθω την ζωη που χασαμε,που δεν θα εχουμε μαζι...Μου ειναι πολυ δυσκολο,αλλα και οι δυο ειπαμε οτι δεν θα ξαναεπικοινωνησουμε ποτε.

89διαφορά ηλικίας. - Σελίδα 4 Empty Απ: διαφορά ηλικίας. Σαβ Ιουλ 14, 2012 4:57 am

shineon

shineon
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καμιά ζωή δε χάσατε κοπέλα μου!Αυτός έχασε ένα υποψύφιο θύμα και εσύ κέρδισες τη ζωή σου στην κυριολεξία.Και για να σου απαλύνει ο πόνος σκέψου ότι δε σ'αγαπούσε!Απλά να σε ελέγξει ήθελε και τίποτα άλλο.Είναι το στύλ του ανθρώπου τέτοιο καί μην παραμυθιάζεσαι.Δε θέλω να κάνω την ξερόλα αλλά πίστεψέ με ότι το έχω δει και όχι μόνο σε έναν.Έχουν υποφέρει γυναίκες στα χέρια τους και τα παιδιά τους επίσης.Άντε άναψε κανένα κεράκι στην Παναγία που τον ξεφορτώθηκες και να εύχεσαι να μην τον ξαναδεις ποτέ.Θα τα ακούσεις τα χαμπάρια του μετά απο χρόνια γιατί κάτι τέτοιοι δε ζουν χωρίς θύμα.Θα βρει το επόμενο σε χρόνο μηδέν!

http://shineon-n-on.blogspot.com

90διαφορά ηλικίας. - Σελίδα 4 Empty Απ: διαφορά ηλικίας. Σαβ Ιουλ 14, 2012 5:07 am

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νιωθω σαν να πενθω την ζωη που χασαμε,που δεν θα εχουμε μαζι... [u]



καλο μου κοριτσακι ,αυτη τη φραση παραπανω την εχουμε λιγο πολυ ολες μας πει.
Εγω μετα απο εμπειριες δικες μου καταλαβα το εξης ...
Καλα ειναι και τα ονειρα και οι προσδοκιες που εχουμε για τους αλλους ,την πραγματικη ευτυχια ομως την αντλουμε απο μεσα μας .
Μην βασιζεις την ευτυχια σου απαραιτητα σε εναν αντρα .Χτισε τις προυποθεσεις με μορφωση /ενδιαφεροντα /κοινωνικοτητα και αισιοδοξια ,ετσι ωστε ολη η ζωη σου να ειναι ομαλη και να βρεις ισορροπια .
Τοτε θα εισαι ετοιμη να ευτυχισεις μαζι με το συντροφο σου ....η ακομα και μονη σου αν τυχει

91διαφορά ηλικίας. - Σελίδα 4 Empty Απ: διαφορά ηλικίας. Σαβ Ιουλ 14, 2012 5:08 am

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΟΛΗ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟ 20 ΧΡΟΝΩΝ!!!ΘΑ ΔΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις