Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
8 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 31 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 44]

elenaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
euabutter έγραψε:
vasoula έγραψε: Η αγαπη υπαρχει ουτως η άλλως μετα απο τοσα χρονια αλλα η επιτυχια και η προσωπικη ευτυχια ειναι να υπαρχει και ο ερωτας, να νιωθεις μεθυσμενος απο ερωτα, να ξαπλωνεις για υπνο και να κοιτας τον αλλο μες στα ματια και να λιωνεις, να αγωνιας, να κλαιες για αυτον, να νιωθεις οτι μπορεις να κανεις τα παντα και να τα κανεις, να τρελαινεσαι απο μοναξια και ας εισαι με 100 ατομα παρεα χωρις να ειναι παρον το αλλο σου μισο, να νιωθεις πως η καρδια σου ειναι κομμενη στα δυο και το αλλο μισο το εχει εκεινος και οταν δεν ειναι κοντα να μην μπορεις να αναπνεεις δεν ξερω αν ολα αυτα ειναι αγαπη ισως και να μην υπαρχει λεξη που να τα χαρακτηριζει, υπαρχει κατι μονο μες στην καρδια σου!!
ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!

Όταν κάποτε μου έλεγαν ότι ο έρωτας περνάει δεν τους πίστευα... Δυστυχώς η καθημερινότητα και τα προβλήματα βρίσκουν ένα τρόπο κι αν όχι τον εξαφανίζουν, πάντως τον βάζουν πίσω τόσο πολύ που ξεχνας ότι κάποτε υπήρξες ερωτευμένος.... Μακάρι να κραταγε για πάντα!

427Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 18 Empty ΔΗΜΗΤΡΑ84 Δευ Μαρ 28, 2011 3:21 am

ΔΗΜΗΤΡΑ84


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΕΒΡΟ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ!!!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειά κι από μένα. Κι εμένα στρατιωτικός είναι. είμασταν Μυτηλήνη 4 χρονάκια και από το 2007 Αθήνα. Είμαστε τυχεροί γιατί με το τρίτο μας παιδάκι που θα έρθει θα έχουμε αμετάθετο. Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 18 215994

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλωσηρθατε κορίτσια!!!

euabutter έγραψε:ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ 5,5 ΜΗΝΩΝ ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ Α ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΘΗΝΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΑ ΕΞΟΔΑ...ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΠΑΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΓΙΟΑΤΡΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΑΚΤΙΝΟΔΙΑΓΝΩΣΤΗ ΜΕ ΤΟ ΑΖΗΜΕΙΩΤΟ ΦΥΣΙΚΑ...ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ..ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΟΠΟΤΕ ΣΥΝΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΛΑΘΗ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ

Μαλιστα, παντως η εγκυμοσυνη σου ειναι καλη απο οτι καταλαβα και αυτο εχει σημασια κοπελα μου!!!
Ευκολο ειναι το φορουμ, πηγαινε και στην ενοτητα '' ειμαι εγκυος'' θα βρεις πολυ ενδιαφεροντα θεματακια!!!

elenaki έγραψε:
euabutter έγραψε:
vasoula έγραψε: Η αγαπη υπαρχει ουτως η άλλως μετα απο τοσα χρονια αλλα η επιτυχια και η προσωπικη ευτυχια ειναι να υπαρχει και ο ερωτας, να νιωθεις μεθυσμενος απο ερωτα, να ξαπλωνεις για υπνο και να κοιτας τον αλλο μες στα ματια και να λιωνεις, να αγωνιας, να κλαιες για αυτον, να νιωθεις οτι μπορεις να κανεις τα παντα και να τα κανεις, να τρελαινεσαι απο μοναξια και ας εισαι με 100 ατομα παρεα χωρις να ειναι παρον το αλλο σου μισο, να νιωθεις πως η καρδια σου ειναι κομμενη στα δυο και το αλλο μισο το εχει εκεινος και οταν δεν ειναι κοντα να μην μπορεις να αναπνεεις δεν ξερω αν ολα αυτα ειναι αγαπη ισως και να μην υπαρχει λεξη που να τα χαρακτηριζει, υπαρχει κατι μονο μες στην καρδια σου!!
ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!

Όταν κάποτε μου έλεγαν ότι ο έρωτας περνάει δεν τους πίστευα... Δυστυχώς η καθημερινότητα και τα προβλήματα βρίσκουν ένα τρόπο κι αν όχι τον εξαφανίζουν, πάντως τον βάζουν πίσω τόσο πολύ που ξεχνας ότι κάποτε υπήρξες ερωτευμένος.... Μακάρι να κραταγε για πάντα!

Αν σου πω εγω προβληματα που εχω περασει με τον ανδρα σου θα σου φυγουν τα μαλλια, μιλαμε για προβληματα σοβαρα ομως κυριως υγειας ιδιως μια αποβολη που παραλιγο να μου κοστιζει και την ζωη και αλλα πολλα που ακομα περναω.
Ομως εμας αυτα τα προβληματα που τα καταφερνουμε μας εδεσαν και εκει φαινεται η αγαπη και ο ερωτας στα δυσκολα, οχι στα ευκολα!!
Οταν πεφτουμε το βραδυ για υπνο και με παιρνει στην αγκαλια του τα ξεχναω ολα, βρισκομαι εκεινη την στιγμη στον δικο μου παραδεισο και ειμαι ευτυχισμενη πολυ ευτυχισμενη, κοιταζομαστε στα ματια και ειναι σαν να κοιταζομαστε πρωτη φορα και η καρδουλα χτυπαει σαν τρελη κι ευγνομονω το θεο που τον εφερε στην ζωη μου, και τωρα διπλα στο κρεββατι μας ειναι ενα λικνο και μεσα ειναι ενα μικρο πλασματακι τοσο δα που ναι Χριστε μου ειναι δικο μου, ειναι γερο και δικο μου!!!
Τα προβληματα κουκλιτσα μου δυστηχως δεν περνανε ποτε και η ζωη ειναι λιγη, τα χρονια περνουν σαν νερο και οταν καποτε θα φυγω απο εδω ενα ειναι το σιγουρο πως διαλεξα την ζωη που ηθελα εγω και οχι αλλοι και ας περασα και περναω προβληματα, οχι δεν θα τα αφησω να μου στερησουν τον ερωτα, γιατι ο ερωτας ειναι το ποιο ομορφο συναισθημα και αν δεν το ζεις τοτε μεσα σου υπαρχει ενα τεραστιο κενο....κενο που δεν θα καλυφθει οταν θα γινεις γιαγια!!!

euabutter

euabutter
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
βασουλα εισαι τελεια τι να πω...εγω παντρευτικα περυσι και περα απο τα οικονομικα και καποιες ηλιθειοτιτες απο πεθερες που τα προσπερναμε ειμαστε πολυ καλα και τον αγαπαω πολυ και ειμαι και πολυ πολυ ερωτευμενη μαζι του..ισος ειμαι ακομα φρεσκια

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
euabutter έγραψε:βασουλα εισαι τελεια τι να πω...εγω παντρευτικα περυσι και περα απο τα οικονομικα και καποιες ηλιθειοτιτες απο πεθερες που τα προσπερναμε ειμαστε πολυ καλα και τον αγαπαω πολυ και ειμαι και πολυ πολυ ερωτευμενη μαζι του..ισος ειμαι ακομα φρεσκια

Απο πεθεραααααα χαχαχαχα εκει να δεις κοριτσι μου, λοιπον οπως κοιτας τον υπολογιστη αριστερα εχει τα προσφατα θεματακια το ενα κατω απο το αλλο, πατα εκει που λεει '' Θανασιμες Πεθερες'' και δες αλλα και γραψε, εμεις εκει βγαζουμε τα εσωψυχα μας και τα χωνουμε φουλ!!!
Αντε καλη αρχη!!!!!!

euabutter

euabutter
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
vasoula έγραψε:
euabutter έγραψε:βασουλα εισαι τελεια τι να πω...εγω παντρευτικα περυσι και περα απο τα οικονομικα και καποιες ηλιθειοτιτες απο πεθερες που τα προσπερναμε ειμαστε πολυ καλα και τον αγαπαω πολυ και ειμαι και πολυ πολυ ερωτευμενη μαζι του..ισος ειμαι ακομα φρεσκια

Απο πεθεραααααα χαχαχαχα εκει να δεις κοριτσι μου, λοιπον οπως κοιτας τον υπολογιστη αριστερα εχει τα προσφατα θεματακια το ενα κατω απο το αλλο, πατα εκει που λεει '' Θανασιμες Πεθερες'' και δες αλλα και γραψε, εμεις εκει βγαζουμε τα εσωψυχα μας και τα χωνουμε φουλ!!!
Αντε καλη αρχη!!!!!!
xaxax exei polla themata genika poy me endiaferoyn moy arese poly edw..na diorthwsw kai kati den eimai 5,5 eimai 6,5 mhnwn

elenaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
vasoula έγραψε:Kαλωσηρθατε κορίτσια!!!

euabutter έγραψε:ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ 5,5 ΜΗΝΩΝ ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ Α ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΘΗΝΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΑ ΕΞΟΔΑ...ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΠΑΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΓΙΟΑΤΡΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΑΚΤΙΝΟΔΙΑΓΝΩΣΤΗ ΜΕ ΤΟ ΑΖΗΜΕΙΩΤΟ ΦΥΣΙΚΑ...ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ..ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΟΠΟΤΕ ΣΥΝΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΛΑΘΗ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ

Μαλιστα, παντως η εγκυμοσυνη σου ειναι καλη απο οτι καταλαβα και αυτο εχει σημασια κοπελα μου!!!
Ευκολο ειναι το φορουμ, πηγαινε και στην ενοτητα '' ειμαι εγκυος'' θα βρεις πολυ ενδιαφεροντα θεματακια!!!

elenaki έγραψε:
euabutter έγραψε:
vasoula έγραψε: Η αγαπη υπαρχει ουτως η άλλως μετα απο τοσα χρονια αλλα η επιτυχια και η προσωπικη ευτυχια ειναι να υπαρχει και ο ερωτας, να νιωθεις μεθυσμενος απο ερωτα, να ξαπλωνεις για υπνο και να κοιτας τον αλλο μες στα ματια και να λιωνεις, να αγωνιας, να κλαιες για αυτον, να νιωθεις οτι μπορεις να κανεις τα παντα και να τα κανεις, να τρελαινεσαι απο μοναξια και ας εισαι με 100 ατομα παρεα χωρις να ειναι παρον το αλλο σου μισο, να νιωθεις πως η καρδια σου ειναι κομμενη στα δυο και το αλλο μισο το εχει εκεινος και οταν δεν ειναι κοντα να μην μπορεις να αναπνεεις δεν ξερω αν ολα αυτα ειναι αγαπη ισως και να μην υπαρχει λεξη που να τα χαρακτηριζει, υπαρχει κατι μονο μες στην καρδια σου!!
ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!

Όταν κάποτε μου έλεγαν ότι ο έρωτας περνάει δεν τους πίστευα... Δυστυχώς η καθημερινότητα και τα προβλήματα βρίσκουν ένα τρόπο κι αν όχι τον εξαφανίζουν, πάντως τον βάζουν πίσω τόσο πολύ που ξεχνας ότι κάποτε υπήρξες ερωτευμένος.... Μακάρι να κραταγε για πάντα!

Αν σου πω εγω προβληματα που εχω περασει με τον ανδρα σου θα σου φυγουν τα μαλλια, μιλαμε για προβληματα σοβαρα ομως κυριως υγειας ιδιως μια αποβολη που παραλιγο να μου κοστιζει και την ζωη και αλλα πολλα που ακομα περναω.
Ομως εμας αυτα τα προβληματα που τα καταφερνουμε μας εδεσαν και εκει φαινεται η αγαπη και ο ερωτας στα δυσκολα, οχι στα ευκολα!!
Οταν πεφτουμε το βραδυ για υπνο και με παιρνει στην αγκαλια του τα ξεχναω ολα, βρισκομαι εκεινη την στιγμη στον δικο μου παραδεισο και ειμαι ευτυχισμενη πολυ ευτυχισμενη, κοιταζομαστε στα ματια και ειναι σαν να κοιταζομαστε πρωτη φορα και η καρδουλα χτυπαει σαν τρελη κι ευγνομονω το θεο που τον εφερε στην ζωη μου, και τωρα διπλα στο κρεββατι μας ειναι ενα λικνο και μεσα ειναι ενα μικρο πλασματακι τοσο δα που ναι Χριστε μου ειναι δικο μου, ειναι γερο και δικο μου!!!
Τα προβληματα κουκλιτσα μου δυστηχως δεν περνανε ποτε και η ζωη ειναι λιγη, τα χρονια περνουν σαν νερο και οταν καποτε θα φυγω απο εδω ενα ειναι το σιγουρο πως διαλεξα την ζωη που ηθελα εγω και οχι αλλοι και ας περασα και περναω προβληματα, οχι δεν θα τα αφησω να μου στερησουν τον ερωτα, γιατι ο ερωτας ειναι το ποιο ομορφο συναισθημα και αν δεν το ζεις τοτε μεσα σου υπαρχει ενα τεραστιο κενο....κενο που δεν θα καλυφθει οταν θα γινεις γιαγια!!!

Βασούλα, ευχομαι απο την καρδιά μου έτσι να είσαστε όσο κρατάει το "για πάντα". Και οι δυσκολίες να σας προσπερνούν. Έγω δεν ξέρω που χάθηκα στη πορεία γιατί κι εγώ απο έρωτα παντρευτηκα.... Τον αγαπάω πολύ τον άντρα μου αλλά έχει περάσει πολύς καιρός απο τότε που καρδιοχτύπησα κοιτάζοντας τον στα μάτια, όμως τον ευχαριστώ που μου χάρισε τα αγγελούδια μου και πάντα προσευχομαι να τον έχει γερό η Παναγιά, ειδικά με την δουλειά που κάνουνε..

Frampalou2010

Frampalou2010
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
βρε κοριτσια για βοηθηστε με ...
Η γιατρος μας δεν ξερω αν ειναι συμβεβλημενη με το δημοσιο του ναυτικου αλλα τα εμβολια μας τα γραφει κανονικα στο βιβλιαριο αυτο δεν σημαινει οτι ειναι συμβεβλημενη???
Μου κοβει κανονικα αποδειξεις αλλα το 50ευρω τα τσεπωνει κανονικα....

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εχει και στη Σαμο παιδικο σταθμο ο στρατος και ναι τα περνουν ασχετα απο το αν δουλευουν.Καποιος μου ειπε οτι παει με το βαθμο του αντρα πιο πολυ, παρα με το αν δουλευει η μαμα. Μπορει τυπικα να ζητανε χαρτι για το αν δουλευει η μαμα αλλα δεν γνωριζω κατα ποσο το λαμβανουν υποψιν τους.
Γνωριζω ζευγαρι που ειναι και οι δυο στο στρατο αλλα δεν τους πηραν το παιδακι λογο βαθμου. Ειχαν συμπληρωθει οι θεσεις απο παιδια υψηλοβαθμων. Βασικη προυποθεση να εχει καθαρησει απο πανα...
Επισης γνωριζω 3 κοπελες σε διαφορετικα μερη της Ελλαδας που δεν δουλευουν κι ομως εχουν τα παιδακια τους σε βρεφονηπιακο σταθμο του δημου!
Ειναι σε τι διευθυντρια ή διευθυντη θα πετυχεις!Προτεραιοτητα εχουν οι γυναικες που δουλευουν, αλλα αν εχεις γνωστο το παραβλεπουν. Αν δεν εχεις μπορει να εχει κενες θεσεις και να το παρουν, οπως εγινε και με τις γνωστες μου, γυναικες στρατιωτικων και οι 3.
Παντως ψαξτε το το θεμα γιατι πολλες φορες μας περναν για κοροιδα, βολευουν τους ντοπιους και γνωστους και εμας στην απ'εξω. Καποια φιλη εκανε θεμα στο αντιδημαρχο για τον παιδικο.Εννοειτε πως της το πηραν... Διεκδικηστε οτι δικαιουστε.....
Εγω οταν πηγα στη Σαμο μου τα μασαγαν "και να... καλα θα ηταν να μην το φερεις απο τοσο μικρο, και καλυτερα στο σπιτι με κοπελα" και τετοια, αλλα δεν τους περασε, τον πηγα κανονικα(σε δημοτικο βρεφικο)!Το δικαιουμουν, ειχα ολα τα δικαιωλογιτικα και δουλευα κανονικοτατα!
Στου στρατου δεν δοκιμασα, αν και ξερω πως ειναι πολυ καλα γιατι τα προσεχουν πολυ, ο δικος μου ηταν μωρο οταν τον αφεισα στον βρεφικο και ο στρατος στη Σαμο ειχε τοτε μονο παιδικο, τωρα δεν ξερω...!

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Frampalou2010 έγραψε:βρε κοριτσια για βοηθηστε με ...
Η γιατρος μας δεν ξερω αν ειναι συμβεβλημενη με το δημοσιο του ναυτικου αλλα τα εμβολια μας τα γραφει κανονικα στο βιβλιαριο αυτο δεν σημαινει οτι ειναι συμβεβλημενη???
Μου κοβει κανονικα αποδειξεις αλλα το 50ευρω τα τσεπωνει κανονικα....

Επαθα ακριβως το ιδιο κι εγω στο Κιλκις. Ενω μας εκοβε τα εμβολια πληρωνοταν την επισκεψη κανονικα...εννοειτε πως την αλλαξα, γιατι μετα εμαθα οτι ειναι συμβεβλημενη και κανονικα δεν θα επρεπε να πληρωνετε απο εμενα αλλα να κοβει χαρτακι!
Μπορεις να παρεις χαρτι με το ποιοι γιατροι ειναι συμβεβλημενοι με το ναυτικο. Δεν ξερω ομως απο που το περνεις στο ναυτικο. Στο στρατο το περνεις απο καποιογραφειο νομιζω το 4ο αλλα δεν ειμαι σιγουρη για τον αριθμο, αν ξερει καποια πιο καλα ας μας πει!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nopi30 έγραψε:Εχει και στη Σαμο παιδικο σταθμο ο στρατος και ναι τα περνουν ασχετα απο το αν δουλευουν.Καποιος μου ειπε οτι παει με το βαθμο του αντρα πιο πολυ, παρα με το αν δουλευει η μαμα. Μπορει τυπικα να ζητανε χαρτι για το αν δουλευει η μαμα αλλα δεν γνωριζω κατα ποσο το λαμβανουν υποψιν τους.
Γνωριζω ζευγαρι που ειναι και οι δυο στο στρατο αλλα δεν τους πηραν το παιδακι λογο βαθμου. Ειχαν συμπληρωθει οι θεσεις απο παιδια υψηλοβαθμων. Βασικη προυποθεση να εχει καθαρησει απο πανα...
Επισης γνωριζω 3 κοπελες σε διαφορετικα μερη της Ελλαδας που δεν δουλευουν κι ομως εχουν τα παιδακια τους σε βρεφονηπιακο σταθμο του δημου!
Ειναι σε τι διευθυντρια ή διευθυντη θα πετυχεις!Προτεραιοτητα εχουν οι γυναικες που δουλευουν, αλλα αν εχεις γνωστο το παραβλεπουν. Αν δεν εχεις μπορει να εχει κενες θεσεις και να το παρουν, οπως εγινε και με τις γνωστες μου, γυναικες στρατιωτικων και οι 3.
Παντως ψαξτε το το θεμα γιατι πολλες φορες μας περναν για κοροιδα, βολευουν τους ντοπιους και γνωστους και εμας στην απ'εξω. Καποια φιλη εκανε θεμα στο αντιδημαρχο για τον παιδικο.Εννοειτε πως της το πηραν... Διεκδικηστε οτι δικαιουστε.....
Εγω οταν πηγα στη Σαμο μου τα μασαγαν "και να... καλα θα ηταν να μην το φερεις απο τοσο μικρο, και καλυτερα στο σπιτι με κοπελα" και τετοια, αλλα δεν τους περασε, τον πηγα κανονικα(σε δημοτικο βρεφικο)!Το δικαιουμουν, ειχα ολα τα δικαιωλογιτικα και δουλευα κανονικοτατα!
Στου στρατου δεν δοκιμασα, αν και ξερω πως ειναι πολυ καλα γιατι τα προσεχουν πολυ, ο δικος μου ηταν μωρο οταν τον αφεισα στον βρεφικο και ο στρατος στη Σαμο ειχε τοτε μονο παιδικο, τωρα δεν ξερω...!


Σ'ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!!Θα το ψάξω εξονυχιστικά όταν έρθει η ώρα!!!Wink

Frampalou2010

Frampalou2010
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
nopi30 έγραψε:
Frampalou2010 έγραψε:βρε κοριτσια για βοηθηστε με ...
Η γιατρος μας δεν ξερω αν ειναι συμβεβλημενη με το δημοσιο του ναυτικου αλλα τα εμβολια μας τα γραφει κανονικα στο βιβλιαριο αυτο δεν σημαινει οτι ειναι συμβεβλημενη???
Μου κοβει κανονικα αποδειξεις αλλα το 50ευρω τα τσεπωνει κανονικα....

Επαθα ακριβως το ιδιο κι εγω στο Κιλκις. Ενω μας εκοβε τα εμβολια πληρωνοταν την επισκεψη κανονικα...εννοειτε πως την αλλαξα, γιατι μετα εμαθα οτι ειναι συμβεβλημενη και κανονικα δεν θα επρεπε να πληρωνετε απο εμενα αλλα να κοβει χαρτακι!
Μπορεις να παρεις χαρτι με το ποιοι γιατροι ειναι συμβεβλημενοι με το ναυτικο. Δεν ξερω ομως απο που το περνεις στο ναυτικο. Στο στρατο το περνεις απο καποιογραφειο νομιζω το 4ο αλλα δεν ειμαι σιγουρη για τον αριθμο, αν ξερει καποια πιο καλα ας μας πει!

Αχχ..σ'ευχαριστω
Αυριο που θα παρει ο συζυγος μου το βιβλιαριο της μικρης για να πληρωθει το εμβολιο θα τον βαλω να ρωτησει
ελπιζω να βγαλει ακρη αλλιως με βλεπω παλι εγω να τρεχω στα δικα του "τοπια" Laughing

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας μανούλες και εγω γυναικα στρατιωτικου ειμαι ... ΠΝ συγκεκριμμενα!! το εχω πει και πολυυυ πιο πισωωω αλλα ειναι πολύ πισωω!!! χαχαα τι κανετε?

Frampalou2010

Frampalou2010
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ήρια έγραψε:γεια σας μανούλες και εγω γυναικα στρατιωτικου ειμαι ... ΠΝ συγκεκριμμενα!! το εχω πει και πολυυυ πιο πισωωω αλλα ειναι πολύ πισωω!!! χαχαα τι κανετε?

Που εισαι εσυ???? σε εψαχνα .....

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Frampalou2010 έγραψε:
Ήρια έγραψε:γεια σας μανούλες και εγω γυναικα στρατιωτικου ειμαι ... ΠΝ συγκεκριμμενα!! το εχω πει και πολυυυ πιο πισωωω αλλα ειναι πολύ πισωω!!! χαχαα τι κανετε?

Που εισαι εσυ???? σε εψαχνα .....


Εδωωω ειμαι εγω... χαχαχαα

Frampalou2010

Frampalou2010
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ήρια έγραψε:
Frampalou2010 έγραψε:
Ήρια έγραψε:γεια σας μανούλες και εγω γυναικα στρατιωτικου ειμαι ... ΠΝ συγκεκριμμενα!! το εχω πει και πολυυυ πιο πισωωω αλλα ειναι πολύ πισωω!!! χαχαα τι κανετε?

Που εισαι εσυ???? σε εψαχνα .....


Εδωωω ειμαι εγω... χαχαχαα

Κατσε πιο εκει γιατι σε κρυβει η κουρτινα Razz

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οκκ να μαιιι με είδες? χαχαχαχαα εστειλαααααααα

Frampalou2010

Frampalou2010
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ήρια έγραψε:οκκ να μαιιι με είδες? χαχαχαχαα εστειλαααααααα


Οκ καλα εισαι μην κουνηθεις τωρα χαχαχα


το ειδα το ειδα και απαντησα Laughing Laughing Laughing

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
euabutter έγραψε:ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ 5,5 ΜΗΝΩΝ ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ Α ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΘΗΝΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΑ ΕΞΟΔΑ...ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΠΑΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΓΙΟΑΤΡΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΑΚΤΙΝΟΔΙΑΓΝΩΣΤΗ ΜΕ ΤΟ ΑΖΗΜΕΙΩΤΟ ΦΥΣΙΚΑ...ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ..ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΟΠΟΤΕ ΣΥΝΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΛΑΘΗ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ

Απ' οσο γνωριζω, ετσι κι αλλιως στην εγκυμοσυνη δεν δικαιολογουν ολους τους υπερηχουν τα ασφαληστικα ταμεια, στην ασφαλεια του στρατου ειναι 4ης υπερηχοι μονο νομιζω (μου το ειπε ξαδερφη μου γυναικα στρατιωτικου) και οχι το Β' επιπεδου. Αν ξερει καποια απο εμπειρια ας μας πει με ενδιαφερει κι εμενα.
Οπως επισης οι ασφαλειες δεν δικαιολογουν ολες τις εξετασεις. Κι εγω στη Σαμο τα πληρωνα ολα γιατι δεν ειχε γυναικολογο το ΙΚΑ και ο γιατρος του νοσοκομειου με εβλεπε καθε 2 μηνες. Γεννησα βεβαια Κιλκις εννοειτε, γιατι οι γιατροι ηταν τοτε απαραδεκτοι!
Στη Χιο εζησα 4 φανταστικους μηνες, ημουν εκει για εκπαιδευση και βεβαια εκανα πολυ καλους φιλους, με τους οποιους εχω ακομη επαφη! Εχω φιλες που γεννησαν στο νοσοκομειο και με καισαρικη και φυσιολογικα (στη Χιο). Η μια κοπελα θυμαμαι μου ειχε πει οτι οι νοσοκομες της κραταγαν το βραδυ το παιδι για να κοιμηθει. Εκτος απο ενα βραδυ που ειχαν γεννα, αλλα παρ' ολα αυτα δεν ηταν υποχρεωμενες και το εκαναν.
Μ' αρεσει η Χιος, ισως επειδη εχω και φιλους, δεν ξερω, θα ηθελα να ξαναπαω! Απ 'οσο ξερω εχει ιδιωτικους παιδικους με λεωφορειακι, πολυ βασικο, δεν ξερω τιμη να σου πω. Παντως η αλλη που το εχει σε δημοτικο ειναι κι εκεινη ευχαριστημενη!
Μην σκεφτεσε " α, δεν δουλευω, δεν θα μου τον παρουν". Αν ερθει με το καλο εκεινη η ωρα κανε τα χαρτια, δεν εχεις να χασεις τιποτα! Κι αν σε αποθαρυνουν μην ακους κανεναν...
Σου ευχομαι μια ευτιχησμενη και ηρεμη εγκυμοσυνη.
ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΟ.... αυτην την περιοδο ειναι ολα τοσο μαγικα. Αχ, νοσταλγησα την δικια μου εγκυμοσυνη! Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 18 2963

ΑΑΑΑΑ Και οπου μα οπου κι αν εισαι, οσο μακρια κι αν εισαι απο τον τοπο σου, ΖΗΣΕ ΤΙ ΣΤΙΓΜΗ, μην περιμενεις....

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε κοριτσια κλεινουν στρατοπεδα;;; Λενε και για εδω της Καλαματας, στεναχωρηθηκα θα φυγει ο αδερφος του ανδρα μου με την γυναικα του και ηρθαν Αυγουστο ελεοςςςςςςς!!!

euabutter

euabutter
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
nopi30 έγραψε:
euabutter έγραψε:ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ 5,5 ΜΗΝΩΝ ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ Α ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΑΘΗΝΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΑ ΕΞΟΔΑ...ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΠΑΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥΜΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΓΙΟΑΤΡΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΑΚΤΙΝΟΔΙΑΓΝΩΣΤΗ ΜΕ ΤΟ ΑΖΗΜΕΙΩΤΟ ΦΥΣΙΚΑ...ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ..ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΟΠΟΤΕ ΣΥΝΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΛΑΘΗ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ

Απ' οσο γνωριζω, ετσι κι αλλιως στην εγκυμοσυνη δεν δικαιολογουν ολους τους υπερηχουν τα ασφαληστικα ταμεια, στην ασφαλεια του στρατου ειναι 4ης υπερηχοι μονο νομιζω (μου το ειπε ξαδερφη μου γυναικα στρατιωτικου) και οχι το Β' επιπεδου. Αν ξερει καποια απο εμπειρια ας μας πει με ενδιαφερει κι εμενα.
Οπως επισης οι ασφαλειες δεν δικαιολογουν ολες τις εξετασεις. Κι εγω στη Σαμο τα πληρωνα ολα γιατι δεν ειχε γυναικολογο το ΙΚΑ και ο γιατρος του νοσοκομειου με εβλεπε καθε 2 μηνες. Γεννησα βεβαια Κιλκις εννοειτε, γιατι οι γιατροι ηταν τοτε απαραδεκτοι!
Στη Χιο εζησα 4 φανταστικους μηνες, ημουν εκει για εκπαιδευση και βεβαια εκανα πολυ καλους φιλους, με τους οποιους εχω ακομη επαφη! Εχω φιλες που γεννησαν στο νοσοκομειο και με καισαρικη και φυσιολογικα (στη Χιο). Η μια κοπελα θυμαμαι μου ειχε πει οτι οι νοσοκομες της κραταγαν το βραδυ το παιδι για να κοιμηθει. Εκτος απο ενα βραδυ που ειχαν γεννα, αλλα παρ' ολα αυτα δεν ηταν υποχρεωμενες και το εκαναν.
Μ' αρεσει η Χιος, ισως επειδη εχω και φιλους, δεν ξερω, θα ηθελα να ξαναπαω! Απ 'οσο ξερω εχει ιδιωτικους παιδικους με λεωφορειακι, πολυ βασικο, δεν ξερω τιμη να σου πω. Παντως η αλλη που το εχει σε δημοτικο ειναι κι εκεινη ευχαριστημενη!
Μην σκεφτεσε " α, δεν δουλευω, δεν θα μου τον παρουν". Αν ερθει με το καλο εκεινη η ωρα κανε τα χαρτια, δεν εχεις να χασεις τιποτα! Κι αν σε αποθαρυνουν μην ακους κανεναν...
Σου ευχομαι μια ευτιχησμενη και ηρεμη εγκυμοσυνη.
ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΟ.... αυτην την περιοδο ειναι ολα τοσο μαγικα. Αχ, νοσταλγησα την δικια μου εγκυμοσυνη! Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 18 2963

ΑΑΑΑΑ Και οπου μα οπου κι αν εισαι, οσο μακρια κι αν εισαι απο τον τοπο σου, ΖΗΣΕ ΤΙ ΣΤΙΓΜΗ, μην περιμενεις....
kALIMERAAAAA,KALA TA LES NOPI ETSI EINAI KAMIA FORA PARASYRESE APO MIKROPROBLIMATAKIA KAI KSEXNAS NA EKTIMISEIS TA KALA,MOY EFTIAKSES TI MERA THANKS!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
...και τωρα που καλοκαιριαζει θα ειναι σουπερ στην Χιο ετσι;; Ποσο καιρο εισαι εκει;;

euabutter

euabutter
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
vasoula έγραψε:...και τωρα που καλοκαιριαζει θα ειναι σουπερ στην Χιο ετσι;; Ποσο καιρο εισαι εκει;;
απο περσυ προς το τελος του καλοκαιριου καλα ειναι οχι και σουπερ αλλα ειναι καλα σε σχεση με καποιο μερος που δεν εχει θαλασσα...η ζεστες θα με προλαβουν στους τελευτεους μηνες της εγκυμοσυνης μου αλλα θα την παλεψω πιστευω γιατι εδω φυσαει γενικα και συνεχειαααααα

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula έγραψε: Ρε κοριτσια κλεινουν στρατοπεδα;;; Λενε και για εδω της Καλαματας, στεναχωρηθηκα θα φυγει ο αδερφος του ανδρα μου με την γυναικα του και ηρθαν Αυγουστο ελεοςςςςςςς!!!


Ναι το ακουσα και εγω αυτο και οχι μονο αυτο αλλα και αλλα πολλα κριμα παλι που θα ξεσπητώσουν οικογενειες , αντε παλι μεταθεσεις!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 31 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις