Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 32 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 44]

euabutter

euabutter
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
sasanath έγραψε:
euabutter έγραψε:
mamamatina έγραψε:Ο κουνιάδος μου, στρατιωτικός κι αυτός είναι Χίο με την γυναίκα του, αλλά αυτοί δεν έχουν πρόβλημα γιατί αυτή είναι δασκάλα.
etsi kala einai mazi exoyne metatheseis e?

Ευα και γω με την σειρα μου να σε ζηλεψω!!ειναι πανεμορφο νησι η Χιος!Εχω ζησει 2 χρονια με μεταθεση του πατερα μου!Μπορω να πω οτι ηταν τα καλυτερα μας χρονια!Ασε δε που εχει τελειες παραλιες!Μπορει να αισθανεσαι απομονωμενη αλλα εχει πολλα πλεονεκτηματα η ζωη εκει!Οι ανθρωποι ειναι λιγο κλειστοι στην αρχη αλλα μεχρι να σε γνωρισουν ακι μετα ειναι οκ!Εχω ακομη επαφες με μονιμους κατοικους!

Δυστυχως και μεις περιμενουμε μεταθεση αν και μπορει να παραμεινει Κομοτηνη αλλον εναν χρονο!Η αληθεια ειναι οτι δεν θελω να φυγουμε αλλα δυστυχως δεν ειναι στο χερι μας!
Με το καλο να ερθει το παιδακι σας !
kalimeraaaaaa na soy pw tin alitheia emena den trelenome edw to mono poy me parigorei einai to oti exei thalasa..oso gia tis paralies epidi exw zhsei polla xronia xalkidiki den sygrinete me tipota edw einai gemata petra kai agrila ola oso gia toys anthrwpoys osoi exoyme gnwrisei koitane posa leyta tha vgaloyne apo esena i posa tha vgalei o kollitos toys o xiotis leyta apo esena kai na fanei kai kalos..den thelw na antiparatethoyme apla o kathenas milaei symfvna me tis empiries poy exei kai me toys anthrwpoys poy synanastrafike kai egw den eimoyna tyxeri..oso gia tin metathesi sas pragmatika eyxome mesa apo tin kardia moy na meinete kai an oxi na pate ekei akrivos poy thelete i poy einai kalytero gia esas..eyxaristw re gia tin eyxoyla soy na eisai kala kai egw to idio eyxome na pane ola kala kai na parw tin zoyzoynitsa moy sta xeria moy!!filiaa ee kai min thymwneis an exw alli gnwmi gia to nisi kai toys katoikoys isos einai arxi akomi kai den ta kserw kala ta pragmata Wink

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευα δηλαδη "σαν την Χαλκιδικη πουθενα", χαχαχαχαχαχαχα
Θα συμφωνησω στο θεμα παραλιες, οπως επισης και στο θεμα "σε κοιταν στην τσεπη". Ετσι ειναι, αλλα βασικα τωρα παντου εγινε ετσι και το καταλαβα τωρα που ηρθα Κιλκις. Νομιζα οτι μονο στη Σαμο ειναι ετσι οι ανθρωποι, αλλα δεν ειναι...απλα εδω ειναι λιγοτεροι απ'΄οτι στο νησι...
Π.χ. η σπιτονοικοκυρα μου δεν υπαρχει και σκεψου οτι μενω σε οικογενειακη οικοδομη. Ειναι η πιο καλη σπιτονοικοκυρα που ειχα ποτε. Στη Σαμο αστα.... απο που να αρχισω και που να τελειωσω...

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
euabutter έγραψε:
sasanath έγραψε:
euabutter έγραψε:
mamamatina έγραψε:Ο κουνιάδος μου, στρατιωτικός κι αυτός είναι Χίο με την γυναίκα του, αλλά αυτοί δεν έχουν πρόβλημα γιατί αυτή είναι δασκάλα.
etsi kala einai mazi exoyne metatheseis e?

Ευα και γω με την σειρα μου να σε ζηλεψω!!ειναι πανεμορφο νησι η Χιος!Εχω ζησει 2 χρονια με μεταθεση του πατερα μου!Μπορω να πω οτι ηταν τα καλυτερα μας χρονια!Ασε δε που εχει τελειες παραλιες!Μπορει να αισθανεσαι απομονωμενη αλλα εχει πολλα πλεονεκτηματα η ζωη εκει!Οι ανθρωποι ειναι λιγο κλειστοι στην αρχη αλλα μεχρι να σε γνωρισουν ακι μετα ειναι οκ!Εχω ακομη επαφες με μονιμους κατοικους!

Δυστυχως και μεις περιμενουμε μεταθεση αν και μπορει να παραμεινει Κομοτηνη αλλον εναν χρονο!Η αληθεια ειναι οτι δεν θελω να φυγουμε αλλα δυστυχως δεν ειναι στο χερι μας!
Με το καλο να ερθει το παιδακι σας !
kalimeraaaaaa na soy pw tin alitheia emena den trelenome edw to mono poy me parigorei einai to oti exei thalasa..oso gia tis paralies epidi exw zhsei polla xronia xalkidiki den sygrinete me tipota edw einai gemata petra kai agrila ola oso gia toys anthrwpoys osoi exoyme gnwrisei koitane posa leyta tha vgaloyne apo esena i posa tha vgalei o kollitos toys o xiotis leyta apo esena kai na fanei kai kalos..den thelw na antiparatethoyme apla o kathenas milaei symfvna me tis empiries poy exei kai me toys anthrwpoys poy synanastrafike kai egw den eimoyna tyxeri..oso gia tin metathesi sas pragmatika eyxome mesa apo tin kardia moy na meinete kai an oxi na pate ekei akrivos poy thelete i poy einai kalytero gia esas..eyxaristw re gia tin eyxoyla soy na eisai kala kai egw to idio eyxome na pane ola kala kai na parw tin zoyzoynitsa moy sta xeria moy!!filiaa ee kai min thymwneis an exw alli gnwmi gia to nisi kai toys katoikoys isos einai arxi akomi kai den ta kserw kala ta pragmata Wink

μπα δεν είναι που είναι αρχή ..όσο και να κάτσεις εκεί δεν νομίζω να αλλάξεις γνώμη...
και εγώ τρία χρόνια χίο..τέτοιο κόλλημα με τα λεφτα δεν έχουν άλλοι άνθρωποι..είναι αυτό που λέμε ΄΄παραδόπιστοι΄΄και πολύ μα πολύ κοτσομπολιό ...δεν γλυτώνεις με τίποτα!! α..και δεν χρειάζεται να κάνεις όντως κάτι....εφευρίσκουν αυτοί !!!
όσο για τις θάλλασες..πολλά βράχια..πολύ κρύες..δεν είναι το ιδανικό ..τι να κάνουμε?
βέβαια μην παρεξηγηθώ...καλά πέρασα γιατί ήμουν με τον αντρούλη μου..γέννησα το πρώτο μου παιδάκι..(οχι στα εκει νοσοκομεία φυσικά) είχα και δουλίτσα...δεν έχω παράπονο

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
euabutter έγραψε:
vasoula έγραψε:
euabutter έγραψε:
vasoula έγραψε: Αληθεια;;; Ισως γνωριζονται κιολας, να σου πω εχουμε ανταλλαξει facebook??
Nαι ειναι πολυ καλα παιδια και τα δυο τους εχουμε πολυ καλες σχεσεις και τωρα που φευγουν και που θα τους πανε αραγε;;;;;;;;; θα στεναχωρηθω πως και πως περιμεναμε να ερθουν και δεν εμειναν ουτε μισο χρονο~`
Eua Xoukouroglou sto fb kane moy add

καλεεεεεεεεεεεε φτου σου κοπέλα μου μια κουκλιτσα εισαι!!!!
εσυ εισαι εκει νυφη;;
επισης κανε απορρητες τις φωτο σου , τις ειδα εφοσον δεν ειμαι φιλη σου!!
kalimera kai pia milaei esy re koykla eisai den perimena na eisai toso mikri..mporoyses na deis ta almpum moy xwris na kanw accept i mono tis foto profil?nai apo to gamo moy einai to kalokairi...xwris koilia klaps

χαχαχαχαχα ναι η αλήθεια είναι οτι μικροδείχνω αλλα 30αριζω το Πάσχα!!
Οχι τα αλμπουμ οχι μονο φώτο και σχόλεια αλλά στην αρχή νομιζα πως δεν ησουν εσυ, μοιάζεις με ένα μοντελο πολυ!!!
..και τωρα με την κοιλίτσα θα εισαι ακομα ποιο γλυκιά!!!!
Ααααααααα ωραίο νυφικο, εννοείται θα σχολιάσω μόλις βρώ χρόνο!!!

euabutter

euabutter
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
nopi30 pragmatika re sy pisteyw oti san tin xalkidiki den exei TELOS eksoteriko den exw aksiothei pote na paw alla tin elladitsa kai eidika oti exei na kaneis me paralies kai thalasa exw paei se arketa ..ALLA SAN TIS PARALIES TIS XALKIDIKIS...
bou-boukitsa xerome poy symfoneis me oli ayti tin trela poy zw edw kai aporw kai me ton eayto moy pws ksexasa na anaferthw kai egw gia to kotsompolioooo
poy einai apisteyto ayto poy symvainei edw..poy prin na metakomisw kan kala sto spiti mas pire o spitonoik.na mas deiksei me to aytokinito gyro gyro toys dromoys tis geitonias ktl kai mas aytos ta leyta ta ekane me narkoptika ,ayti pidiete,ktl ktl kai o enas kotsompoleyei ton allo ayto poy to pas?mazi gia kafe kai meta thapsimo ante meta esy na empisteyteis kapoion apo aytoys..
vasoula moy mikrodeixneis re oxi pws eisai megali alla mia stalia fenese tha se ekana 26-27..to mpoympoyki soy einai apisteyto ton thelw gia gampro xwris prikia einai megalo koykli epatha plaka..gia tis foto thelei na pw kanenan na moy to kanei giati egw nomiza einai kleidwmenes kai akomi etsi moy deixnei dld oti tis exw anoixtes mono gia filoys kai moy fenete periergo..montelo miazw xaxa egw?na eisai kala eimai poly anevasmeni twra tin pswnisa xexex na eisai kala re eyxaristw gia ta kala soy logia..twra prepei na me deis ena montelo foyskvmeno me trompa exxex

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ευχαριστω πολυ κουκλιτσα μου!!!!
Οχι βρε κατι θα σας δωσουμε απο προικα χαχαχαχαχα μια κουκλα θα εισαι φουσκωμενη, εγω ειχα τρελαθει εκεινη την περιοδο!!!!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σου εστειλα p.m κοιτα πανω αριστερα!!!

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
euabutter έγραψε:
sasanath έγραψε:
euabutter έγραψε:
mamamatina έγραψε:Ο κουνιάδος μου, στρατιωτικός κι αυτός είναι Χίο με την γυναίκα του, αλλά αυτοί δεν έχουν πρόβλημα γιατί αυτή είναι δασκάλα.
etsi kala einai mazi exoyne metatheseis e?

Ευα και γω με την σειρα μου να σε ζηλεψω!!ειναι πανεμορφο νησι η Χιος!Εχω ζησει 2 χρονια με μεταθεση του πατερα μου!Μπορω να πω οτι ηταν τα καλυτερα μας χρονια!Ασε δε που εχει τελειες παραλιες!Μπορει να αισθανεσαι απομονωμενη αλλα εχει πολλα πλεονεκτηματα η ζωη εκει!Οι ανθρωποι ειναι λιγο κλειστοι στην αρχη αλλα μεχρι να σε γνωρισουν ακι μετα ειναι οκ!Εχω ακομη επαφες με μονιμους κατοικους!

Δυστυχως και μεις περιμενουμε μεταθεση αν και μπορει να παραμεινει Κομοτηνη αλλον εναν χρονο!Η αληθεια ειναι οτι δεν θελω να φυγουμε αλλα δυστυχως δεν ειναι στο χερι μας!
Με το καλο να ερθει το παιδακι σας !
kalimeraaaaaa na soy pw tin alitheia emena den trelenome edw to mono poy me parigorei einai to oti exei thalasa..oso gia tis paralies epidi exw zhsei polla xronia xalkidiki den sygrinete me tipota edw einai gemata petra kai agrila ola oso gia toys anthrwpoys osoi exoyme gnwrisei koitane posa leyta tha vgaloyne apo esena i posa tha vgalei o kollitos toys o xiotis leyta apo esena kai na fanei kai kalos..den thelw na antiparatethoyme apla o kathenas milaei symfvna me tis empiries poy exei kai me toys anthrwpoys poy synanastrafike kai egw den eimoyna tyxeri..oso gia tin metathesi sas pragmatika eyxome mesa apo tin kardia moy na meinete kai an oxi na pate ekei akrivos poy thelete i poy einai kalytero gia esas..eyxaristw re gia tin eyxoyla soy na eisai kala kai egw to idio eyxome na pane ola kala kai na parw tin zoyzoynitsa moy sta xeria moy!!filiaa ee kai min thymwneis an exw alli gnwmi gia to nisi kai toys katoikoys isos einai arxi akomi kai den ta kserw kala ta pragmata Wink

Ευακι με το δικιο σου εχεις κακη γνωμη για τους Χιωτες!Τι να πω !Αλλαξαν πολυ τα πραγματα απο τοτε που ζουσαμε εμεις ,αλλωστε έχουν περάσει και 20 χρόνια από το 91!Ειναι βέβαια και που θα πέσεις !Εμείς πέσαμε σε καλή οικογένεια που δεν ειχε τετοια αλλα φανταζομαι ήταν μεμονωμένο περιστατικο και απλα ειμασταν τυχεροι.Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!Και γω ελπιζω να πανε ολα καλα αλλα επειδη η ζωη ειναι ατιμη!Ό,τι βρεξει ας κατεβασει!Με τον στρατο ποτε δεν ξερεις τι γινεται!

και οσο για την ζωη εκει τωρα που ηρθε η ανοιξη θα περναει πιο ομορφα καιρος μεχρι να παρεις την μπουμπουκα σου αγκαλια! ΕΕΕ εχουμε και μεις 2 γαμπρους!Βασουλα θα σας κλεψουμε την νυφη!!!!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το θεμα ειναι πως εχω διαισθηση πως και το επομενο μωρακι μου θα ειναι αγορακι, οποτε βαλε μπρος και για ενα τριτο να κανεις εσυ το κοριτσακι Very Happy Very Happy

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ετσι ελεγα για το 2ο και ηταν αγορι!Σου ευχομαι ολοψυχα να ερθει γρηγορα για να εχει παρεα κ ο μικρος σου!
Αν και δεν ειχα ιδιαιτερη αδυναμια ειτε στα αγορακια ειτε στα κοριτσακια ,τωρα που τους εχω 3 στο σπιτι θα ηθελα πολυ και μια κορη!Βεβαια επειδη ειναι τοσο κοντινα σε ηλικια τα μικρα μου ,τριτο παιδι τοσο συντομα δεν το βλεπω!Μακαρι ομως να ερθει και να συμπεθερεψουμε! Very Happy

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Very Happy Very Happy Very Happy
θα ηθελες και 3ο παντως ετσι;; Μπραβοοοοο!!!!! Εγω πανω απο 2 δεν νομιζω να αντεξω με τιποτα!!!!!!

487Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 20 Empty αδεια Παρ Απρ 01, 2011 4:18 am

euabutter

euabutter
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
βρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι εγω δεν δουλευω ο συζηγος μου δικαιουται αδεια ενα χρονο οταν γεννησω η αν δουλευα θα υσχυε αυτο?γνωριζει καμια?

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
euabutter έγραψε:βρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι εγω δεν δουλευω ο συζηγος μου δικαιουται αδεια ενα χρονο οταν γεννησω η αν δουλευα θα υσχυε αυτο?γνωριζει καμια?


Καλησπερα κοριτσακι μου!! Νομιζω οτι μονο αν δουλευεις και εσυ την δικαιουται ωστε να καθεται ο ενας και να πηγαινει στην δουλεια ο αλλος!!!!! εσυ εισαι με άδεια ή εχεις σταματησει απο την δουλεια εντελως?!

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πρεπει να εργαζεσαι ευουλα μου, εγω τωρα που θα αρχισω θα μου κολλησω ενσημα και θα παρει 6 μηνες αδεια!!

euabutter

euabutter
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
vasoula έγραψε: Πρεπει να εργαζεσαι ευουλα μου, εγω τωρα που θα αρχισω θα μου κολλησω ενσημα και θα παρει 6 μηνες αδεια!!
ναι εχω σταματησει εντελος .....μμμμ τι κριμααααααααα

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν πειραζει θα μεγαλωσεις σπιτακι σου το μωρακι σου, ξερεις ποσες θα το θελανε αυτο? θυμαμαι την κουμπαρα μου που στεναχωριοταν οταν γυρισε για δουλεια!!!1

ioanna28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΜΟΝΟ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΣ ΕΣΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΔΕΙΣ ΑΝΑΤΡΟΦΗΣ ΤΕΚΝΟΥ! ΣΤΟ ΛΕΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΗ ΔΙΑΤΑΓΗ

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="ioanna28"]ΜΟΝΟ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΣ ΕΣΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΔΕΙΣ ΑΝΑΤΡΟΦΗΣ ΤΕΚΝΟΥ! ΣΤΟ ΛΕΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΗ ΔΙΑΤΑΓΗ[/quote

Καλησπέρα! Μήπως μπορείς να βρεις και να μας αναρτήσεις αυτή τη διαταγή?
εγώ ψάχνω αλλά δεν τη βρίσκω.

euabutter

euabutter
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
vasoula έγραψε:δεν πειραζει θα μεγαλωσεις σπιτακι σου το μωρακι σου, ξερεις ποσες θα το θελανε αυτο? θυμαμαι την κουμπαρα μου που στεναχωριοταν οταν γυρισε για δουλεια!!!1
ΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΜΗΠΟΣ ΚΑΙ ΓΙΝΟΤΑΝΕ ΝΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ Wink

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
euabutter έγραψε:
vasoula έγραψε:δεν πειραζει θα μεγαλωσεις σπιτακι σου το μωρακι σου, ξερεις ποσες θα το θελανε αυτο? θυμαμαι την κουμπαρα μου που στεναχωριοταν οταν γυρισε για δουλεια!!!1
ΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΜΗΠΟΣ ΚΑΙ ΓΙΝΟΤΑΝΕ ΝΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ Wink



ναιιι θα ηταν ακομα καλυτερα!! εμενα δεν ειχα παρει αδεια ολο τον χρονο για να παρει μολις γεννουσα και ετσι εγινε!! εκατσε 25 μερες και...!!

ioanna28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="mamamatina"][quote="ioanna28"]ΜΟΝΟ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΣ ΕΣΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΔΕΙΣ ΑΝΑΤΡΟΦΗΣ ΤΕΚΝΟΥ! ΣΤΟ ΛΕΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΗ ΔΙΑΤΑΓΗ[/quote

Καλησπέρα! Μήπως μπορείς να βρεις και να μας αναρτήσεις αυτή τη διαταγή?
εγώ ψάχνω αλλά δεν τη βρίσκω.[/qu

ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΤΗ ΜΟΝΑΔΑ ΟΣΟ ΔΟΥΛΕΥΑ. ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΔΕΙΑ ΚΥΗΣΕΩΣ-ΤΟΚΕΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ... ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΕΣΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ. ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΘΕΤΕΙ ΖΗΤΑΝΕ ΚΑΙ ΒΑΒΑΙΩΣΗ ΕΡΓΟΔΟΤΗ ΟΤΙ ΕΣΥ ΠΗΡΕΣ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΚΥΗΣΕΩΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΛΟΧΕΙΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:
euabutter έγραψε:
vasoula έγραψε:δεν πειραζει θα μεγαλωσεις σπιτακι σου το μωρακι σου, ξερεις ποσες θα το θελανε αυτο? θυμαμαι την κουμπαρα μου που στεναχωριοταν οταν γυρισε για δουλεια!!!1
ΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΜΗΠΟΣ ΚΑΙ ΓΙΝΟΤΑΝΕ ΝΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ Wink



ναιιι θα ηταν ακομα καλυτερα!! εμενα δεν ειχα παρει αδεια ολο τον χρονο για να παρει μολις γεννουσα και ετσι εγινε!! εκατσε 25 μερες και...!!

Θα παρει εστω μια εβδομαδα της γεννας ευουλα μου!!!
..κι εμενα το ιδιο εκανε Ηρια, κολλησε και την αδεια της μεταθεσης και εκατσε σχεδον 1 μηνα!!

euabutter

euabutter
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
vasoula έγραψε:
Ήρια έγραψε:
euabutter έγραψε:
vasoula έγραψε:δεν πειραζει θα μεγαλωσεις σπιτακι σου το μωρακι σου, ξερεις ποσες θα το θελανε αυτο? θυμαμαι την κουμπαρα μου που στεναχωριοταν οταν γυρισε για δουλεια!!!1
ΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΜΗΠΟΣ ΚΑΙ ΓΙΝΟΤΑΝΕ ΝΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ Wink



ναιιι θα ηταν ακομα καλυτερα!! εμενα δεν ειχα παρει αδεια ολο τον χρονο για να παρει μολις γεννουσα και ετσι εγινε!! εκατσε 25 μερες και...!!

Θα παρει εστω μια εβδομαδα της γεννας ευουλα μου!!!
..κι εμενα το ιδιο εκανε Ηρια,
κολλησε και την αδεια της μεταθεσης και εκατσε σχεδον 1 μηνα!!
ΝΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΔΕΙΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΜΕΤΑ

stroumfita

stroumfita
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
euabutter έγραψε:
vasoula έγραψε:
Ήρια έγραψε:
euabutter έγραψε:
vasoula έγραψε:δεν πειραζει θα μεγαλωσεις σπιτακι σου το μωρακι σου, ξερεις ποσες θα το θελανε αυτο? θυμαμαι την κουμπαρα μου που στεναχωριοταν οταν γυρισε για δουλεια!!!1
ΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΜΗΠΟΣ ΚΑΙ ΓΙΝΟΤΑΝΕ ΝΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ Wink



ναιιι θα ηταν ακομα καλυτερα!! εμενα δεν ειχα παρει αδεια ολο τον χρονο για να παρει μολις γεννουσα και ετσι εγινε!! εκατσε 25 μερες και...!!

Θα παρει εστω μια εβδομαδα της γεννας ευουλα μου!!!
..κι εμενα το ιδιο εκανε Ηρια,
κολλησε και την αδεια της μεταθεσης και εκατσε σχεδον 1 μηνα!!
ΝΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΔΕΙΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΜΕΤΑ
καλησπερα κοριτσια κι απο μενα...χαθηκα για λιγο αλλα επεστρεψα και παλι....εγω γεννησσα με προκληση γιατι δεν ηθελα να χασω τις εξετασεις του εξαμηνου της σχολης μου(βλακεια μεγαλη το μετανιωσα)τελος παντων...εμενα ο δικος μου εκατσε 25 ημερες πηρε λιγο αδεια.λιγο κατι πενταρες κι ετσι μπορεσα να διαβασω και να περασω με αριστα....τι να το κανεις ομως δεν χαρηκα το μωρακι μου τις πρωτες μερες......και γιατι?για να καθομαι σπιτι τωρα και να περιμενω να με παρουν.....τελειωσα οδηγος-διασωστρια-πληρωμα ασθενοφορου πολυ λουκι η σχολη και τωρα καθομαι οπως προειπα..καλυτερα που δεν δουλευεις θα χαρεις το μωρακι σου...ααααα!!!!!και με το καλο να γεννησεις....φιλια πολλαααα!!!! Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 20 654316

Frampalou2010

Frampalou2010
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ενω εμενα οι ..........αντε μην πω την ημερα που ηταν να βγουμε απο το μαιευτηριο τον πηρανε τηλεφωνο οτι θα εχουν κατι γυμνασια στο καραβι και εκεινος τα πηρε στο κρανιο πηγε αλλα μετα απο αυτο εγινε πανικος στο καραβι ..κι εγω περιμενα μεχρι αργα το απογευμα για να βγουμε...και αδεια γεννας την πηρε μετα απο 1 μηνα και αδεια καλοκαιρινι δεν του δωσανε οπως του ειχαν πει οταν τους ειπε οτι δεν εχει παρει καθολου αδεια καλοκαιρινη και εκεινοι απαντησαν οτι οταν γεννησει η γυναικα σου θα την παρεις ολη να κατσεις με το παιδι σου ξερετε ποτε πηρε την αδεια? και αυτη σπαστη? μετα πο 3 μηνες Sad
οσο για την αδεια της γεννας την πηρε μετα απο ενα μηνα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 32 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις