Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
49 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 49 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 44]

stroumfita

stroumfita
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Frampalou2010 έγραψε:Ενω εμενα οι ..........αντε μην πω την ημερα που ηταν να βγουμε απο το μαιευτηριο τον πηρανε τηλεφωνο οτι θα εχουν κατι γυμνασια στο καραβι και εκεινος τα πηρε στο κρανιο πηγε αλλα μετα απο αυτο εγινε πανικος στο καραβι ..κι εγω περιμενα μεχρι αργα το απογευμα για να βγουμε...και αδεια γεννας την πηρε μετα απο 1 μηνα και αδεια καλοκαιρινι δεν του δωσανε οπως του ειχαν πει οταν τους ειπε οτι δεν εχει παρει καθολου αδεια καλοκαιρινη και εκεινοι απαντησαν οτι οταν γεννησει η γυναικα σου θα την παρεις ολη να κατσεις με το παιδι σου ξερετε ποτε πηρε την αδεια? και αυτη σπαστη? μετα πο 3 μηνες Sad
οσο για την αδεια της γεννας την πηρε μετα απο ενα μηνα
ΠΩΩΩΩ!!!!!ΤΙ ΣΠΑΣΙΜΟ......ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ.....ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΤΟΥ ΜΕΡΕΣ...!!!!!!ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΤΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΑΙ.....ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ.... ΦΙΛΙΑΑΑΑsunny sunny flower

Frampalou2010

Frampalou2010
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
σ'ευχαριστω στρουμφιτιτσα μου
απο τοτε την χαιρομαστε ειδικα εκεινος που την βλεπει ελαχιστα λογο της δουλειας .Εγω την εχω ολη μερα καθε μερα εεε το θελει κι αυτος να το χαρει λιγο Very Happy

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα μανουλα τι κανεις?!

stroumfita

stroumfita
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Frampalou2010 έγραψε:σ'ευχαριστω στρουμφιτιτσα μου
απο τοτε την χαιρομαστε ειδικα εκεινος που την βλεπει ελαχιστα λογο της δουλειας .Εγω την εχω ολη μερα καθε μερα εεε το θελει κι αυτος να το χαρει λιγο Very Happy
ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ...ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ??????ΑΛΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΣΤΩ ΚΙ ΑΥΤΗΝ Razz Razz Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 21 417472 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 21 417472 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 21 417472 ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!
ΑΑΑΑΑΑ!!!ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ... ΡΕ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΦΙΛΟΥΣ?????

Frampalou2010

Frampalou2010
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ήρια έγραψε:καλημερα μανουλα τι κανεις?!
Καλημερα συναδελφομανουλα Smile
stroumfita έγραψε:
Frampalou2010 έγραψε:σ'ευχαριστω στρουμφιτιτσα μου
απο τοτε την χαιρομαστε ειδικα εκεινος που την βλεπει ελαχιστα λογο της δουλειας .Εγω την εχω ολη μερα καθε μερα εεε το θελει κι αυτος να το χαρει λιγο Very Happy
ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ...ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ??????ΑΛΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΣΤΩ ΚΙ ΑΥΤΗΝ Razz Razz Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 21 417472 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 21 417472 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 21 417472 ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!
ΑΑΑΑΑΑ!!!ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ... ΡΕ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΦΙΛΟΥΣ?????
μισο να σε κανω εγω
Laughing

Frampalou2010

Frampalou2010
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Πρεπει κατι να σου ηρθε εεε?
Πας στο προφιλ σου και εκει λεει καπου φιλοι κ εχθροι και εκει βαζειτ ο νικ αυτο που θελεις να κανεις φιλο Very Happy
Ηρια εχω κανει αιτηση φιλιας δεν την εχεις δει ακομη? περιμενει η αιτηση μ Laughing Laughing

stroumfita

stroumfita
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Frampalou2010 έγραψε:Πρεπει κατι να σου ηρθε εεε?
Πας στο προφιλ σου και εκει λεει καπου φιλοι κ εχθροι και εκει βαζειτ ο νικ αυτο που θελεις να κανεις φιλο Very Happy
Ηρια εχω κανει αιτηση φιλιας δεν την εχεις δει ακομη? περιμενει η αιτηση μ Laughing Laughing
ΝΑΙ ΤΗΝ ΕΙΔΑ....ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΙΛΗ.....ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙ!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!

Frampalou2010

Frampalou2010
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 21 328109 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 21 328109 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 21 328109

stroumfita

stroumfita
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Frampalou2010 έγραψε: Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 21 328109 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 21 328109 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 21 328109
XAAXAXAXXXAAXAAX KALO Respect Respect Respect PROSKYNOOOO!!!!!!!!

fouskitsa

fouskitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια εχει παει ποτε ο αντρας σας καποια αποστολη???εμενα βγηκε εχθες σχοινακια και με πηρε πριν τηλ να μου πει οτι ειναι στο στεπ για εξετασεις γιατι βγηκε η αναφορα για αφγανισταν!!!!!απο την μια ξερω οτι τα λεφτα ειναι πολυ καλα αλλα απο την αλλη ζοριστηκα μονο που μου το ειπε!!!!!

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια θυμαται καμια οταν παντρευτηε τι χαρτια πηγε στο στρατοπεδο ο συζηγος για τον γαμο,ρωταει μια φιλη μου και δεν θυμομαστε τι χαρτια πηγε το μονο που θυμαμαι του ζητησαν πολλες ληξιαρχικες πραξεις γαμου.

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

euabutter

euabutter
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
nena1988 έγραψε:καλησπερα κοριτσια θυμαται καμια οταν παντρευτηε τι χαρτια πηγε στο στρατοπεδο ο συζηγος για τον γαμο,ρωταει μια φιλη μου και δεν θυμομαστε τι χαρτια πηγε το μονο που θυμαμαι του ζητησαν πολλες ληξιαρχικες πραξεις γαμου.
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ 4 ΛΗΞΙΑΡΧΙΚΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΓΑΜΟΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΕΛΟΥΝΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
euabutter έγραψε:
nena1988 έγραψε:καλησπερα κοριτσια θυμαται καμια οταν παντρευτηε τι χαρτια πηγε στο στρατοπεδο ο συζηγος για τον γαμο,ρωταει μια φιλη μου και δεν θυμομαστε τι χαρτια πηγε το μονο που θυμαμαι του ζητησαν πολλες ληξιαρχικες πραξεις γαμου.
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ 4 ΛΗΞΙΑΡΧΙΚΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΓΑΜΟΥ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΕΛΟΥΝΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ


Συμφωνω και εγω 4 ληξιαρχικες πραξεις γάμου και σε εμας ζήτησαν!

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οκ ευχαριστω κοριτσια.

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

stroumfita

stroumfita
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
fouskitsa έγραψε:κοριτσια εχει παει ποτε ο αντρας σας καποια αποστολη???εμενα βγηκε εχθες σχοινακια και με πηρε πριν τηλ να μου πει οτι ειναι στο στεπ για εξετασεις γιατι βγηκε η αναφορα για αφγανισταν!!!!!απο την μια ξερω οτι τα λεφτα ειναι πολυ καλα αλλα απο την αλλη ζοριστηκα μονο που μου το ειπε!!!!!
ο δικος μου πηγε κοσσοβο και τον βλεπαμε καθε σαραντα μερες αλλα και παλι πολυ πικρα....το μωρο απο τοτε που γυρισε ειναι κολλημενο επανω του...και εμας μας πηρε σχεδον 6 μηνες για να μπουμε στους ρυθμους μας ξανα.....δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα θελει πολυ υπομονη απο μερους σου......καλη τυχη σου ευχομαι... Sad Sad Smile Smile

athina235

athina235
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και ο δικος μου σκεφτοταν να παει στο Αφγανισταν οταν ημουν στην αρχη της εγγυμοσυνης αλλα δεν τον βολευε η περιοδος.Οταν Θα γεννουσα δεν θα ειχε γυρισει και απο τοτε που γεννηθηκε το παιδι δεν θελει καν να το συζητησει να παει(ουτε εγω φυσικα)γιατι τεσσερις μηνες σερι δεν θα τον δουμε!
Ε δεν αντεχουμε τοσο!

euabutter

euabutter
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
stroumfita έγραψε:
fouskitsa έγραψε:κοριτσια εχει παει ποτε ο αντρας σας καποια αποστολη???εμενα βγηκε εχθες σχοινακια και με πηρε πριν τηλ να μου πει οτι ειναι στο στεπ για εξετασεις γιατι βγηκε η αναφορα για αφγανισταν!!!!!απο την μια ξερω οτι τα λεφτα ειναι πολυ καλα αλλα απο την αλλη ζοριστηκα μονο που μου το ειπε!!!!!
ο δικος μου πηγε κοσσοβο και τον βλεπαμε καθε σαραντα μερες αλλα και παλι πολυ πικρα....το μωρο απο τοτε που γυρισε ειναι κολλημενο επανω του...και εμας μας πηρε σχεδον 6 μηνες για να μπουμε στους ρυθμους μας ξανα.....δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα θελει πολυ υπομονη απο μερους σου......καλη τυχη σου ευχομαι... Sad Sad Smile Smile
PWPW RE KORITSIA TI MOY THIMISATE EMENA EIXE PAEI KOSOVO KAI EIMASTAN KAI ELEYTHEROI XWRIS PEDIA KTL KAI DEN TIN PALEYA ME TPT ALLA TA LEYTA EINAI POLY KALA KAI TWRA PALI TO KSANASKEYTOMASTE NA KSANAKANEI ANAFORA NA KSANAPAEI ALLA EGW IOYLIO GENNAW KAI DEN KSERW TI THA KANOYME TELIKA

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
euabutter έγραψε:
stroumfita έγραψε:
fouskitsa έγραψε:κοριτσια εχει παει ποτε ο αντρας σας καποια αποστολη???εμενα βγηκε εχθες σχοινακια και με πηρε πριν τηλ να μου πει οτι ειναι στο στεπ για εξετασεις γιατι βγηκε η αναφορα για αφγανισταν!!!!!απο την μια ξερω οτι τα λεφτα ειναι πολυ καλα αλλα απο την αλλη ζοριστηκα μονο που μου το ειπε!!!!!
ο δικος μου πηγε κοσσοβο και τον βλεπαμε καθε σαραντα μερες αλλα και παλι πολυ πικρα....το μωρο απο τοτε που γυρισε ειναι κολλημενο επανω του...και εμας μας πηρε σχεδον 6 μηνες για να μπουμε στους ρυθμους μας ξανα.....δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα θελει πολυ υπομονη απο μερους σου......καλη τυχη σου ευχομαι... Sad Sad Smile Smile
PWPW RE KORITSIA TI MOY THIMISATE EMENA EIXE PAEI KOSOVO KAI EIMASTAN KAI ELEYTHEROI XWRIS PEDIA KTL KAI DEN TIN PALEYA ME TPT ALLA TA LEYTA EINAI POLY KALA KAI TWRA PALI TO KSANASKEYTOMASTE NA KSANAKANEI ANAFORA NA KSANAPAEI ALLA EGW IOYLIO GENNAW KAI DEN KSERW TI THA KANOYME TELIKA
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΠΗΓΕ ΚΟΣΣΟΒΟ ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΑΣ ΗΤΑΝ 2ΕΤΩΝ... ΤΡΑΒΗΞΑ ΤΑ
ΜΑΡΤΥΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ... ΕΦΥΓΕ 7ΔΕΚ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΟΝΤΕΥΑΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ
ΕΛΕΓΑ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Κ ΘΑ ΤΗΣ ΦΕΡΕΙ ΔΩΡΑ
ΚΤΛ... ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΄΄ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΔΩΡΑ, ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ
ΘΕΛΩ...΄΄ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΜΩΡΟ ΜΕ ΙΣΩΠΕΔΩΣΕ..................

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε κορίτσια ...αυτές οι μεταθέσεις πότε θα βγούνε??

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ Ε? ΠΕΡΥΣΙ ΕΜΕΙΣ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ ΜΑΘΑΜΕ ΟΤΙ ΦΕΥΓΟΥΜΕ 16 ΙΟΥΛΙΟΥ!!!! 20 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou-boukitsa έγραψε:βρε κορίτσια ...αυτές οι μεταθέσεις πότε θα βγούνε??


Ιουνιου δεν βγαινουν νομιζω?! εμεις παλι μεταθεση φετος !!! περυσι πηρε μεταθεση αλλα αναγκαστικα φετς θα ξανα παρει ...... Κοριτσια ειναι μεγαλη αποφαση στο να πανε Κόσσοβο , εμενα παιζει να φυγει για Λίβανο και παθαινω σοκ , καλα τα λεφτα αλλα ειναι πολυς ο καιρος!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:βρε κορίτσια ...αυτές οι μεταθέσεις πότε θα βγούνε??


Ιουνιου δεν βγαινουν νομιζω?! εμεις παλι μεταθεση φετος !!! περυσι πηρε μεταθεση αλλα αναγκαστικα φετς θα ξανα παρει ...... Κοριτσια ειναι μεγαλη αποφαση στο να πανε Κόσσοβο , εμενα παιζει να φυγει για Λίβανο και παθαινω σοκ , καλα τα λεφτα αλλα ειναι πολυς ο καιρος!

λίβανο τι λες τωρα???πω πω χάλια......και εμένα εχει παει Κόσοβο και ηταν δραμα...
το Λίβανο δεν μπορει να το αποφυγει? ειναι υποχρεωτικό....λόγο μονάδας??
συγχίστηκα τωρα...

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou-boukitsa έγραψε:
Ήρια έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:βρε κορίτσια ...αυτές οι μεταθέσεις πότε θα βγούνε??


Ιουνιου δεν βγαινουν νομιζω?! εμεις παλι μεταθεση φετος !!! περυσι πηρε μεταθεση αλλα αναγκαστικα φετς θα ξανα παρει ...... Κοριτσια ειναι μεγαλη αποφαση στο να πανε Κόσσοβο , εμενα παιζει να φυγει για Λίβανο και παθαινω σοκ , καλα τα λεφτα αλλα ειναι πολυς ο καιρος!

λίβανο τι λες τωρα???πω πω χάλια......και εμένα εχει παει Κόσοβο και ηταν δραμα...
το Λίβανο δεν μπορει να το αποφυγει? ειναι υποχρεωτικό....λόγο μονάδας??
συγχίστηκα τωρα...



εμενα ειναι στο ΠΝ , αν παει τελικα στο καραβι που λενε δυστυχως δεν μπορει να τον αποφυγει τον Λίβανο , γιατι αυτο το σ...τοκαραβο ( συγνωμη κιολας) εκει παει .....!!! αστα να πανε

euabutter

euabutter
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
vasoula07 έγραψε:ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ Ε? ΠΕΡΥΣΙ ΕΜΕΙΣ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ ΜΑΘΑΜΕ ΟΤΙ ΦΕΥΓΟΥΜΕ 16 ΙΟΥΛΙΟΥ!!!! 20 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
asta na pane kai emeis stoys persynoys kai trexame san toys treloys kai eixa kleisei metaforikes ktl kai gia na min xasw ta leyta ekana telika tin metakomisi egw mazi me aderfo kai mpampa ..o antras moy otan irthe telika kai aytos xio kai mpike spiti itan san tin ekpompi(me to deksi)xexexme anoixto to stoma..pantos exw tin entyposi pws oi metatheseis fetos tha vgoyne ton allo mina dldl kanonika kai oxi san perysi

vasoula07

vasoula07
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
euabutter έγραψε:
vasoula07 έγραψε:ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ Ε? ΠΕΡΥΣΙ ΕΜΕΙΣ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ ΜΑΘΑΜΕ ΟΤΙ ΦΕΥΓΟΥΜΕ 16 ΙΟΥΛΙΟΥ!!!! 20 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
asta na pane kai emeis stoys persynoys kai trexame san toys treloys kai eixa kleisei metaforikes ktl kai gia na min xasw ta leyta ekana telika tin metakomisi egw mazi me aderfo kai mpampa ..o antras moy otan irthe telika kai aytos xio kai mpike spiti itan san tin ekpompi(me to deksi)xexexme anoixto to stoma..pantos exw tin entyposi pws oi metatheseis fetos tha vgoyne ton allo mina dldl kanonika kai oxi san perysi
ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΚΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ... ΜΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΥ ΝΩΡΙΣ???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις