Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 34 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 44]

euabutter

euabutter
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bou-boukitsa έγραψε:
euabutter έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
cinderella έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:κοριτσια καλησπερα...!
αρχισαν να βγαινουν οι μεταθεσεις ..αλλα πανε με βαθμο...ξερω πως βγηκαν για συνταγματαρχες...αντισυνταγματαρχες ,,,,και ειδηκες δυναμεις....
οπότε λογικά θα βγουν σύντομα και όλα τα υπόλοιπα....
επίσης βγηκαν μεταθέσεις εξωτερικού....και πολύ ζηλεύω....τι τυχεροι που ειναι μερικοι να φυγουν για 3 χρονακια μεσα στην κρίση!!!ΖΗΛΕΥΩ!!!


μη ζηλεύεις καθόλου κοριτσάρα!!Βέβαια δεν ξέρω τί γίνεται στο στρατό ξηράς, αλλά σε μας (πν) τα πράγματα άλλαξαν και δεν είναι όπως ήταν..από λεφτά τίποτα δεν σου περισσεύει, εκτός από το μισθό στην Ελλάδα βέβαια. Κι εγώ ήθελα να πάμε(αργότερα γιατί δεν δικαιολογείται ακόμα στο βαθμό του), αλλά μάλλον θα μείνει όνειρο απατηλό...

ναι μωρε ..δικιο εχεις ..και εμας ετσι εχει γινει..αλλα απο την αλλη στην ελλαδα δεν περισευει τιποτα απο το μισθο...ισως σε αλλους φαινεται λιγο αλλα εμενα αν κραταγαμε εστω τον ελληνικο μισθο θα ηταν αρκετα χρηματα...τωρα δεν βαζουμε τιποτα στην ακρη....
αλλα δε βαριεσαι....υγεία πανω απο όλα!!
kai oxi apla tipotea den mpenei stin akri alla mesa mpenoyme emeis koritsia kai an den bohthoysane kai oi goneis stin fylaki tha gennoysa ton ioylio.. irthame me metathesi xio mexri na vrw doyleia ksana mpoy pira kana mina kai fysika vrika alla xwris ensima kai doyleyw se gymnastiria kai sxoles xoroy kanw se paidakia kai pios tha me kratisei me tin koilia ekei na kanw ergw mathima moy lete?? me enan mistho 1200 kai opote thimoynte ta ektos edras mia oikogenia me 350 noiki kai alles poses ypoxreoseis poy theleis den theleis tha exeis giati perysi pantreytikame kai exoyme anagi apo psygio mexri ta panta...pws na ziseis ante pes moy...poy leei o giatros epese o aimatikritis poly prepei na trws kreas kai esy ntrepese na peis giatre ksereis poso exei to kilo?? oxi eksoteriko paw alla kai stin taganika.. eyxome mono na gennisw kai ola na pane kala kai na ksanapiasw doyleia giati den paleyete me tpt ayti i katastasi

μωρε εισαι ατυχη..η χιος ειναι πολυ ακριβη...και 350 που λες για νοικι μια χαρα ειναι για χιο...εμεις οταν ειμασταν εκει..πριν την κριση βεβαια...δεν υπηρχε σπιτι κατω απο 500 eur..χωρις γκαραζ..αποθηκη..ασανσερ...αστα να πανε....εκει οι ντοποιοι ΄΄τα εχουνε΄΄ οποτε ολα λειτουργουν με τη δικη τους λογικη...ποτε περνετε μεταθεση?...στα σπιτια του στρατου δεν μπορειτε να μπειτε??καντε καμια αιτηση...και εμεις τον τελευταιο χρονο ,πηκαμε χωρις πολλα μορια και με 1 μονο παιδι...γιατι πολλοι απο αυτους που ηταν πριν στη σειρα η ηταν ντοποιοι η δεν τους αρεσς απλα και το αφησαν..ποτε δεν ξερεις..
αστα να πανε εδω εγω εχω παθει πλακα αφου του ζητησαμε να μασ το κατεβασει λιγο και μασ ειπε μονο 30 εθρο κατω και να μι μασ δινει αποδεικ=ξεισ που με αυτεσ ξερεισ περνουμε επιστροφη...περυσι ηρθαμε οποτε αλλα τρια χρονια στα σιγουρα τα εχουμε.. καλα λεσ απλα και εμεις δεν το ξεραμε νωριτερα πωσ θα ερθουνε ετσι τα πραγματα τωρα περιμενουμε τισ μεταθεσεισ να δουμε αν ποερυσευει κανα σπιτι και να παμε καρδαμυλα στα σοα να μεινουμε γιατι αν δεν περιμενουμε τισ μεταθεσεις και ερθει κανεις με περοσοτερα μορια μπορει να μασ βγαλκει γιατι ειναι απλοσ εποπ και δεν δικαιουμαστε κανονικα

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
euabutter έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
euabutter έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
cinderella έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:κοριτσια καλησπερα...!
αρχισαν να βγαινουν οι μεταθεσεις ..αλλα πανε με βαθμο...ξερω πως βγηκαν για συνταγματαρχες...αντισυνταγματαρχες ,,,,και ειδηκες δυναμεις....
οπότε λογικά θα βγουν σύντομα και όλα τα υπόλοιπα....
επίσης βγηκαν μεταθέσεις εξωτερικού....και πολύ ζηλεύω....τι τυχεροι που ειναι μερικοι να φυγουν για 3 χρονακια μεσα στην κρίση!!!ΖΗΛΕΥΩ!!!


μη ζηλεύεις καθόλου κοριτσάρα!!Βέβαια δεν ξέρω τί γίνεται στο στρατό ξηράς, αλλά σε μας (πν) τα πράγματα άλλαξαν και δεν είναι όπως ήταν..από λεφτά τίποτα δεν σου περισσεύει, εκτός από το μισθό στην Ελλάδα βέβαια. Κι εγώ ήθελα να πάμε(αργότερα γιατί δεν δικαιολογείται ακόμα στο βαθμό του), αλλά μάλλον θα μείνει όνειρο απατηλό...

ναι μωρε ..δικιο εχεις ..και εμας ετσι εχει γινει..αλλα απο την αλλη στην ελλαδα δεν περισευει τιποτα απο το μισθο...ισως σε αλλους φαινεται λιγο αλλα εμενα αν κραταγαμε εστω τον ελληνικο μισθο θα ηταν αρκετα χρηματα...τωρα δεν βαζουμε τιποτα στην ακρη....
αλλα δε βαριεσαι....υγεία πανω απο όλα!!
kai oxi apla tipotea den mpenei stin akri alla mesa mpenoyme emeis koritsia kai an den bohthoysane kai oi goneis stin fylaki tha gennoysa ton ioylio.. irthame me metathesi xio mexri na vrw doyleia ksana mpoy pira kana mina kai fysika vrika alla xwris ensima kai doyleyw se gymnastiria kai sxoles xoroy kanw se paidakia kai pios tha me kratisei me tin koilia ekei na kanw ergw mathima moy lete?? me enan mistho 1200 kai opote thimoynte ta ektos edras mia oikogenia me 350 noiki kai alles poses ypoxreoseis poy theleis den theleis tha exeis giati perysi pantreytikame kai exoyme anagi apo psygio mexri ta panta...pws na ziseis ante pes moy...poy leei o giatros epese o aimatikritis poly prepei na trws kreas kai esy ntrepese na peis giatre ksereis poso exei to kilo?? oxi eksoteriko paw alla kai stin taganika.. eyxome mono na gennisw kai ola na pane kala kai na ksanapiasw doyleia giati den paleyete me tpt ayti i katastasi

μωρε εισαι ατυχη..η χιος ειναι πολυ ακριβη...και 350 που λες για νοικι μια χαρα ειναι για χιο...εμεις οταν ειμασταν εκει..πριν την κριση βεβαια...δεν υπηρχε σπιτι κατω απο 500 eur..χωρις γκαραζ..αποθηκη..ασανσερ...αστα να πανε....εκει οι ντοποιοι ΄΄τα εχουνε΄΄ οποτε ολα λειτουργουν με τη δικη τους λογικη...ποτε περνετε μεταθεση?...στα σπιτια του στρατου δεν μπορειτε να μπειτε??καντε καμια αιτηση...και εμεις τον τελευταιο χρονο ,πηκαμε χωρις πολλα μορια και με 1 μονο παιδι...γιατι πολλοι απο αυτους που ηταν πριν στη σειρα η ηταν ντοποιοι η δεν τους αρεσς απλα και το αφησαν..ποτε δεν ξερεις..
αστα να πανε εδω εγω εχω παθει πλακα αφου του ζητησαμε να μασ το κατεβασει λιγο και μασ ειπε μονο 30 εθρο κατω και να μι μασ δινει αποδεικ=ξεισ που με αυτεσ ξερεισ περνουμε επιστροφη...περυσι ηρθαμε οποτε αλλα τρια χρονια στα σιγουρα τα εχουμε.. καλα λεσ απλα και εμεις δεν το ξεραμε νωριτερα πωσ θα ερθουνε ετσι τα πραγματα τωρα περιμενουμε τισ μεταθεσεισ να δουμε αν ποερυσευει κανα σπιτι και να παμε καρδαμυλα στα σοα να μεινουμε γιατι αν δεν περιμενουμε τισ μεταθεσεις και ερθει κανεις με περοσοτερα μορια μπορει να μασ βγαλκει γιατι ειναι απλοσ εποπ και δεν δικαιουμαστε κανονικα

oταν ειμασταν εμεις τα σπιτια στα καρδαμυλα ηταν ολα αδεια...νομιζω εχετε ελπιδες...και ειχα ακουσει.(χωρις να εχω δει )πως ειναι καινουρια και ωραια ..ευχομαι να μπειτε!! και εμεις ετσι σωθηκαμε τοτε γιατι το νοικι ηταν 550 σε 70 τερταγωνικα...και με πολυ υγρασια...τσαμπα τα λεφτα δηλαδη..

euabutter

euabutter
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
EYXARISTW POLY MPOYMPOYKITSA NA EISAI KALA KAI EGW TO IDIO ELPIZW NA MPOYME..TOTE ITANE ADEIA ALLA TWRA ME TIN KRISI DEN PERISEYOUN KAI POLLA AN MPOYME PANTOS THA EIMASTE SAFOS POLY KALYTERA OIKONOMIKA MAKARI KAI NA BGOYNE OI METATHESEIS SINTOMA GIATI MEXRI 17 THA GENNISW MIN ME PETYXEI PANW STIN METAKOMISI KAI FRIKARW

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σου εύχομαι τα καλύτερά evaabutter. Είναι και ο κουνιάδος μου Χίο και όταν πήγε και μας έλεγε τις τιμές για διάρι που έψαχνε πάθαμε πλάκα! Και όλα τα έβρισκε χωρίς καλοριφέρ! Μετά βρήκε ένα με καλοριφερ. Στη μυτιλήνη που ήμασταν εμείς πριν έρθουμε Αθήνα δεν ήταν και τόσο ακριβα τα σπίτια. Ήταν άλλα βέβαια. Με το καλό το μωράκι σου!

euabutter

euabutter
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
mamamatina έγραψε:Σου εύχομαι τα καλύτερά evaabutter. Είναι και ο κουνιάδος μου Χίο και όταν πήγε και μας έλεγε τις τιμές για διάρι που έψαχνε πάθαμε πλάκα! Και όλα τα έβρισκε χωρίς καλοριφέρ! Μετά βρήκε ένα με καλοριφερ. Στη μυτιλήνη που ήμασταν εμείς πριν έρθουμε Αθήνα δεν ήταν και τόσο ακριβα τα σπίτια. Ήταν άλλα βέβαια. Με το καλό το μωράκι σου!
EYXARISTW POLY MATINA MOY NA EISAI KALA KAI GIA SENA KIA GIA TIN OIKOGENIA SOY OTI KALYTERO!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
euabutter έγραψε:EYXARISTW POLY MPOYMPOYKITSA NA EISAI KALA KAI EGW TO IDIO ELPIZW NA MPOYME..TOTE ITANE ADEIA ALLA TWRA ME TIN KRISI DEN PERISEYOUN KAI POLLA AN MPOYME PANTOS THA EIMASTE SAFOS POLY KALYTERA OIKONOMIKA MAKARI KAI NA BGOYNE OI METATHESEIS SINTOMA GIATI MEXRI 17 THA GENNISW MIN ME PETYXEI PANW STIN METAKOMISI KAI FRIKARW

με το καλό να γεννησεις!!!ας μπειτε στα σοα...και ας πληρωσετε αλλο ενα νοικι εκει που εισαστε για να μετακομισετε με την ησυχια σας...θα σας βοηθησουν και οι συναδελφοι..εμας παντα ο ενας βοηθουσε τον αλλο...μεχρι για να το βαψουμε ηρθε συναδελφος και βοηθησε γιατι και εκει ζητουσαν τρελες τιμες...και φυσικα μετα βοηθαγε και ο αντρας μου αλλους....
στη χιο θα γεννησεις? στο νοσοκομειο? σε κλινικη?

fouskitsa

fouskitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
euabutter έγραψε:EYXARISTW POLY MPOYMPOYKITSA NA EISAI KALA KAI EGW TO IDIO ELPIZW NA MPOYME..TOTE ITANE ADEIA ALLA TWRA ME TIN KRISI DEN PERISEYOUN KAI POLLA AN MPOYME PANTOS THA EIMASTE SAFOS POLY KALYTERA OIKONOMIKA MAKARI KAI NA BGOYNE OI METATHESEIS SINTOMA GIATI MEXRI 17 THA GENNISW MIN ME PETYXEI PANW STIN METAKOMISI KAI FRIKARW
αφου ο αντρας σου ειναι εποπ δεν εχετε σομι εκει????ειναι σαν τα σοα αλλα για τους υπαξιωματικους,απλα πρεπει να ειναι μονιμος.εδω στην κω εχει και μαλιστα ειναι 6 χρονων σπιτια απλα δεν εχουν δυο κρεββατοκαμαρες και δεν πηγαμε.αλλα αν κοψουν αλλα 150 που λες που δεν το πιστευω να σου πω την λαηθεια μας βλεπω να πηγαινουμε στα σομι.

euabutter

euabutter
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
kmai studio na itane koritsai tha pigena etsi opws ginane ta pragmata... an kai den exei somi mono ta soa...ennoeite an me piasei panw sti genna ti na kanw prepwei anagstika na plirwsw kana noiki akomi.. fysika kai sto nosokomeio tha gennisw einai entelos dwrean ./..stis klinikes exoyne allo theo den pisteya sta aytia moy otan akoysa tis times... fovame ligo i alitheia giati den kanoyn episkliridio se kiamia periptwsi edw i oliki gia kaisariki i tipota.. alla den me peirazei kan oyte i prwti eimai oyte i teleytea edw alles gennan spitia toys mones..

fouskitsa

fouskitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οταν γεννησα τον γιο μου ημασταν στο διδυμοτειχο.γεννησα στο δημοσιο νοσοκομειο εννοειται και τα χρηματα που θα εδινα για να γεννησω στην αλεξανδρουπολη σε ιδιωτικη κλινικη τα εχω στην τραπεζα σε λογαριασμο για το παιδι μου!τον γιατρο μου δεν τον αλλαζω με τιποτα και του το εχω πει οτι και δευτερο να κανω οπου και να ειμαι εκει θα παω παλι.εγω εκανα καισαρικη γιατι η προκληση δεν με επιασε και δεν ειχα καθολου διαστολη και πονους για δυο μερες δεν ειχα ραμματα γιατι κανουν πλαστικη και τωρα 2 χρονια μετα δεν φαινεται καθολου η τομη.μην αγχωνεσαι και ολα καλα θα πανε!αρκει να εμπιστευσαι το γιατρο σου στο νοσοκομειο.με το καλο λοιπον!!!!!!

euabutter

euabutter
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
fouskitsa έγραψε:οταν γεννησα τον γιο μου ημασταν στο διδυμοτειχο.γεννησα στο δημοσιο νοσοκομειο εννοειται και τα χρηματα που θα εδινα για να γεννησω στην αλεξανδρουπολη σε ιδιωτικη κλινικη τα εχω στην τραπεζα σε λογαριασμο για το παιδι μου!τον γιατρο μου δεν τον αλλαζω με τιποτα και του το εχω πει οτι και δευτερο να κανω οπου και να ειμαι εκει θα παω παλι.εγω εκανα καισαρικη γιατι η προκληση δεν με επιασε και δεν ειχα καθολου διαστολη και πονους για δυο μερες δεν ειχα ραμματα γιατι κανουν πλαστικη και τωρα 2 χρονια μετα δεν φαινεται καθολου η τομη.μην αγχωνεσαι και ολα καλα θα πανε!αρκει να εμπιστευσαι το γιατρο σου στο νοσοκομειο.με το καλο λοιπον!!!!!!
kai egw den exw parapono kalos einai..nai ola tha pane kala elpizw eyxaristw poly gia tis eyxes soy!!!!!!!!!!!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
euabutter έγραψε:
fouskitsa έγραψε:οταν γεννησα τον γιο μου ημασταν στο διδυμοτειχο.γεννησα στο δημοσιο νοσοκομειο εννοειται και τα χρηματα που θα εδινα για να γεννησω στην αλεξανδρουπολη σε ιδιωτικη κλινικη τα εχω στην τραπεζα σε λογαριασμο για το παιδι μου!τον γιατρο μου δεν τον αλλαζω με τιποτα και του το εχω πει οτι και δευτερο να κανω οπου και να ειμαι εκει θα παω παλι.εγω εκανα καισαρικη γιατι η προκληση δεν με επιασε και δεν ειχα καθολου διαστολη και πονους για δυο μερες δεν ειχα ραμματα γιατι κανουν πλαστικη και τωρα 2 χρονια μετα δεν φαινεται καθολου η τομη.μην αγχωνεσαι και ολα καλα θα πανε!αρκει να εμπιστευσαι το γιατρο σου στο νοσοκομειο.με το καλο λοιπον!!!!!!
kai egw den exw parapono kalos einai..nai ola tha pane kala elpizw eyxaristw poly gia tis eyxes soy!!!!!!!!!!!!

παντως αυτο με τους πονους παιζει πολυ και στη χιο....βαζουν τεχνιτους ...δεν πιανουν και σε πανε για καισαρικη..εγω δεν πιστευω οτι βαζουν οσο πρεπει...γιαυτο καλυτερα να τρελαθεις στο περπατηαμα να σε πιασουν πονοι.....οχι οτι ειναι κακο η καισαρικη...και εγω εκει κατεληξα...απλα απο το νοσοκομειο της χιου με ''διωξανε΄΄γιατι ηταν δυσκολη περιπτωση και δεν θελαν να εχουν ευθυνη...τελοσπαντων..αφου δε γεννησα στο αεροπλανο παλι καλα!!
ο γερος ο διευθυντης της γυναικολογικης ειναι ακομη...?η πας στο αλλο εσυ...τοτε ηταν δεξια η πορτα του μεγαλου και αριστερα του αλλου..ηταν και ενας νεος με συμβαση για λιγο και ολοι ζηταγαν αυτον..πολυ πλακα ειχε..εσυ ποιον εχεις..?
με ενα πονο να ειναι...και καλες βολτεσ τωρα στην παραλια...μεχρι το αεροδεόμιο...καθε μερα! ολη μερα!!!χιχι



α....και στη φωτο εισαι σα μοντελο..!.φοβερη φωτογραφια..τελεια...

*sandy*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
euabutter έγραψε:kmai studio na itane koritsai tha pigena etsi opws ginane ta pragmata... an kai den exei somi mono ta soa...ennoeite an me piasei panw sti genna ti na kanw prepwei anagstika na plirwsw kana noiki akomi.. fysika kai sto nosokomeio tha gennisw einai entelos dwrean ./..stis klinikes exoyne allo theo den pisteya sta aytia moy otan akoysa tis times... fovame ligo i alitheia giati den kanoyn episkliridio se kiamia periptwsi edw i oliki gia kaisariki i tipota.. alla den me peirazei kan oyte i prwti eimai oyte i teleytea edw alles gennan spitia toys mones..
katarxin me to kalo na genniseis!!!deuteron exei somi sti xio kai to kserw giati kai egw kai o antras mou eimaste stratiwtikoi.kai triton gennisa perisi ton ioulio sto nosokomeio tis xiou kai eimai apolita euxaristimenoi kai apo to nosokomeio,kai apo ton giatro mou kai apo ton dieu8inti tis mieutikis!!!to nosokomeio exei antimetopisei arketa sobara peristatika,apla einai epaggelmaties kai den riskaroun tis zoes mamas kai morou kai an gia kapoia periptwsi den pliroun tis proipo8eseis apla einai kseka8aroi kai se animeronoun apo tin arxi!!!kai nomizw oti einai to poio swsto!

euabutter

euabutter
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
koritsia to dieythinti exqw kai egw gia giatro ton symopathisa apo tin arxi mporw na pw kai ta pame kala mexri stiogmis...tha perpatisw poly den to syzitw den thelw na kanw kesariki fovameeeeeee kai episeis thelw poly na thylasw kai otan kaneis kaisariki einai akomi pio dyskola.. eyxaristw gia tin foto.. telika nai ekana lathos twra rwtisa ton antra moy exei somi leei alla emeis den mporoyme na pame moy leei giati to stratopedo toy einai kardamyla opote mallon mono ekei mporei episeis moy leei oti pera apo ayto einai full ta somi kai genikotera kai ta soa tis xioy..to na min mporei na ase analavei kapoios kai na soy to pei pisteyw oti einai oti kalytero

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
*sandy* έγραψε:
euabutter έγραψε:kmai studio na itane koritsai tha pigena etsi opws ginane ta pragmata... an kai den exei somi mono ta soa...ennoeite an me piasei panw sti genna ti na kanw prepwei anagstika na plirwsw kana noiki akomi.. fysika kai sto nosokomeio tha gennisw einai entelos dwrean ./..stis klinikes exoyne allo theo den pisteya sta aytia moy otan akoysa tis times... fovame ligo i alitheia giati den kanoyn episkliridio se kiamia periptwsi edw i oliki gia kaisariki i tipota.. alla den me peirazei kan oyte i prwti eimai oyte i teleytea edw alles gennan spitia toys mones..
katarxin me to kalo na genniseis!!!deuteron exei somi sti xio kai to kserw giati kai egw kai o antras mou eimaste stratiwtikoi.kai triton gennisa perisi ton ioulio sto nosokomeio tis xiou kai eimai apolita euxaristimenoi kai apo to nosokomeio,kai apo ton giatro mou kai apo ton dieu8inti tis mieutikis!!!to nosokomeio exei antimetopisei arketa sobara peristatika,apla einai epaggelmaties kai den riskaroun tis zoes mamas kai morou kai an gia kapoia periptwsi den pliroun tis proipo8eseis apla einai kseka8aroi kai se animeronoun apo tin arxi!!!kai nomizw oti einai to poio swsto!

ναι οντως εχει σομυ...και εγω το ξερω..,μεσα στη χιο ομως...
για το νοσοκομειο ολα πανε με τις εμπειριες..κακως το λες τοσο απολυτα...ο διευθυντης εμενς μου φερθηκε ασχημα..ξερω περιστατικα που καλυτερα να μην πουμε μεχρι να γεννησει η κοπελα...ηθελε να ακουσει το μωρο και μου εβαλε ενα μεταλικο χωνι του 1800....ημουν μεσα με συσπασεις ειχαν διπλα καινουριο μηχανημα που τις μετραει και δεν το χρησιμοποιουσαν!!..το εβαλα μπρος εγω με τον αντρα μου..(δεν ηθελε και μεγακη σοφια αυτο..)και ξερεις τι εγινε ηρθε πρωτα η νοσοκομα και με εβρισε..και μετα ο διευθυντης..οτι χαλαω αλογιστα χαρτι...ελεος!!λυπαμαι αλλα με αυτες και μονο τις εμπειριες δεν δεχομαι οτι αντιμετοπιζουν τα δυσκολα!!!
αμα ολα εινα καλα γενας και στα χωραφια οπως ειπε η φιλη μας αποπανω....
και πια ευθυνη λες?...αν δεν ειχαν καταγραψει την κατασταση μου που θα στιριζονταν...ημουν μεσα μια εβδομαδα..δεν ηρθε ο διευθυντης ουτε μια φορα..περασε ο αλλος γιατρος καλη του ωρα να δει αν εχω διαστολη κλπ...
και μετα ο καλος ο διευθυντης εδωσε εντολη να με χαπακωσουνννστις ενεσεις εννοω..για να μην ποναω..οχι να μην εχω συσπασει αλλα να μην το καταλαβαινω....και με αφησε να φηγω με το απλο αεροπλανο...
αν γινοταν κατι εκει θα εφταιγα εγω??????
ΟΧΙ..θα τον ειχα καταγγειλει και θα ειχε μετανοιωσει πικρα...
σορρυ αλλα σε εμενα δειξαν ΠΛΗΡΗ ΑΝΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ!!!.
και αυτος ειναι ο λογος που ΄΄φοβαμαι ΄΄ πλεον τη χιο..ενω με τον αντρουλη μου περασ μια χαρα..

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
euabutter έγραψε:koritsia to dieythinti exqw kai egw gia giatro ton symopathisa apo tin arxi mporw na pw kai ta pame kala mexri stiogmis...tha perpatisw poly den to syzitw den thelw na kanw kesariki fovameeeeeee kai episeis thelw poly na thylasw kai otan kaneis kaisariki einai akomi pio dyskola.. eyxaristw gia tin foto.. telika nai ekana lathos twra rwtisa ton antra moy exei somi leei alla emeis den mporoyme na pame moy leei giati to stratopedo toy einai kardamyla opote mallon mono ekei mporei episeis moy leei oti pera apo ayto einai full ta somi kai genikotera kai ta soa tis xioy..to na min mporei na ase analavei kapoios kai na soy to pei pisteyw oti einai oti kalytero

τι να σου πω βρε κοπελα μου...σε συμπαθησα απο οσο λεμε εδω..ελπιζω να εχει αλλαξει..αυτος τοτε ηταν ενα ψηλος εν βημα πριν τη συνταξη,...
παλι αφου εχει τελεια εγκυμοσυνη ..δεν εχει λογο να μην ειναι καλος μαζι σου!!

και ναι περπατα και αν δε δεις πονους κανε λιγακο σεξ που λενε μηπως ανοιξει ο τραχηλος η σπασουν τα νερα..και τοτε πας για γεννα σιγουρα,

τωρα που τα γραφω εχω στεναχωρηθει,,,αν ηξερα πως εχει αυτον δε θα στα ελεγα τωρα αλλα σφου γεννησεις... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
euabutter έγραψε:kai pws ta fernei etsdi i zwi kai vlepeis mprosta kai les apokleite egw pote na ginw etsi i allios... ki'omws xampari den perneis idika otan zeis se ena kratos poy olo kai katastefete kai pernei kai esena mazi toy... to kainoyrgio poy akoysa einai oti tha mneiwsoyne ki'allo alla 150 euro katw.. apo poion re koritsia apo emas?? eimaste kala apo emas tha meiwsoyn??to rwtaw to ksanarwtaw kai apanntisi den moy erxete sto myalo ..ma an einai dynatos kai giati??epidi den milaei kaneis toys na ferei antirisi??i na kanei apergies??i na vgei stoys dromoys?? einai san na malwsan 2 pedakia kai esy derneis to kofalalo epidi den mporei na vrei to dikio toy...eleos pia

είναι ο μοναδικός κλάδος που δεν έχει μπει ο συνδικαλισμός μέσα γι αυτό.. τώρα θα μου πεις ταιριάζουν τα κόμματα με το εθνικό φρόνημα??Όχι. Αλλά μήπως ταιριάζουν με την αστυνομία? Υπάρχουν όμως... Αυτό για τη μείωση 1η φορά το ακούω...ελπίζω να μη βγεις αληθινή...ουφ!!

euabutter

euabutter
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bou-boukitsa έγραψε:
euabutter έγραψε:koritsia to dieythinti exqw kai egw gia giatro ton symopathisa apo tin arxi mporw na pw kai ta pame kala mexri stiogmis...tha perpatisw poly den to syzitw den thelw na kanw kesariki fovameeeeeee kai episeis thelw poly na thylasw kai otan kaneis kaisariki einai akomi pio dyskola.. eyxaristw gia tin foto.. telika nai ekana lathos twra rwtisa ton antra moy exei somi leei alla emeis den mporoyme na pame moy leei giati to stratopedo toy einai kardamyla opote mallon mono ekei mporei episeis moy leei oti pera apo ayto einai full ta somi kai genikotera kai ta soa tis xioy..to na min mporei na ase analavei kapoios kai na soy to pei pisteyw oti einai oti kalytero

τι να σου πω βρε κοπελα μου...σε συμπαθησα απο οσο λεμε εδω..ελπιζω να εχει αλλαξει..αυτος τοτε ηταν ενα ψηλος εν βημα πριν τη συνταξη,...
παλι αφου εχει τελεια εγκυμοσυνη ..δεν εχει λογο να μην ειναι καλος μαζι σου!!

και ναι περπατα και αν δε δεις πονους κανε λιγακο σεξ που λενε μηπως ανοιξει ο τραχηλος η σπασουν τα νερα..και τοτε πας για γεννα σιγουρα,

τωρα που τα γραφω εχω στεναχωρηθει,,,αν ηξερα πως εχει αυτον δε θα στα ελεγα τωρα αλλα σφου γεννησεις... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
AX EXW PSILOSOKARIOSTEI ME AYTA POY AKOYSA ELPIZW PANAGIA MOY NA MIN EINAI O IDIOS...MIXAIILIDIS LEGETE O DIKOS MOY KAI EINAI KAI AYTOS MEGALOS MAKARI NA MIN EINAI AYTOS POY LES GIATI AN EINAI THA FYGW KAI EGW DEN KATHOME ME TPT PROTYMO NA PAW NA GENNISW SE NOSOKOMEIO TIS THESALONIKIS..PWPW PANAGIA MOY MOY TI SOY EKANE ..TI PERASES...KAI PWS NA MIN EXEIS ASXIMI EIKONA KAI EGW MALLON THA TOY EKANA MYNISI META APO KATI TETOIO GIATI META APOI TETOIA SYMPERIFORA PREPEI NA PLIRWNOYN.. PIA XRONIA GENNISES??

euabutter

euabutter
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
cinderella έγραψε:
euabutter έγραψε:kai pws ta fernei etsdi i zwi kai vlepeis mprosta kai les apokleite egw pote na ginw etsi i allios... ki'omws xampari den perneis idika otan zeis se ena kratos poy olo kai katastefete kai pernei kai esena mazi toy... to kainoyrgio poy akoysa einai oti tha mneiwsoyne ki'allo alla 150 euro katw.. apo poion re koritsia apo emas?? eimaste kala apo emas tha meiwsoyn??to rwtaw to ksanarwtaw kai apanntisi den moy erxete sto myalo ..ma an einai dynatos kai giati??epidi den milaei kaneis toys na ferei antirisi??i na kanei apergies??i na vgei stoys dromoys?? einai san na malwsan 2 pedakia kai esy derneis to kofalalo epidi den mporei na vrei to dikio toy...eleos pia

είναι ο μοναδικός κλάδος που δεν έχει μπει ο συνδικαλισμός μέσα γι αυτό.. τώρα θα μου πεις ταιριάζουν τα κόμματα με το εθνικό φρόνημα??Όχι. Αλλά μήπως ταιριάζουν με την αστυνομία? Υπάρχουν όμως... Αυτό για τη μείωση 1η φορά το ακούω...ελπίζω να μη βγεις αληθινή...ουφ!!
EXEIS DIKIO CINTORELA KAI AUYTO AKRIVOS LEW KAI EGW OTI EKMETOLEYONTE TO OTI DEN YPARXEI SYNDIKALISMOS KAI DEN TOYS LEEI KANEIS TPT..MAKARI NA MIN GINEI ALLA EGW STIS EIDISEIS TO AKOYSA DEN KSERW TI THA GINEI TELIKA..EXW TROMERI AGWNIA NA DW SE TI KATANTIA THA MAS FTASOYNE TELIKA GIA NA EYXARIOSTITHOYNE KAI NA EXOYNE TO PERITHORIO TRWNE AYTOI TA IDIA POY TRWGANE KAI PRIN TIN KRISI ..APAKSIWNOYN KAI KATASTREFOYN ZWES...TIS DIKES MAS ZWES KAI TO EPIPEDO TOYS

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Koritsia exo files sti Xio kai mia apo autes, ntopia, gennise ekei sto nosokomeio. Kai malista gennage sxedon mia mera, ola pigan kala kai gennise fusiologika. Otan gennise ta vradia oi nosokomes tis kratagan to moro an kai den htan mesa sta kathikonta tous. Den ksero an tis plirose kapoios kai den to eipan stin kopela, alla mou eipe pos htan megali voithia gi' autin... Apo ti stigmi pou gennan gunaikes sto nosokomeio min fovase tipota ola kala tha pane.... Sti Samo pantos oi perissoteres feugan Athina. Den ksero tora, giati itan enas idiotis na dioristi sto nosokomeio difthintis kai itan sxetika neos se ilikia.

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΛΙΣ ΣΑΣ ΑΝΑΚΑΛΗΨΑ!!
ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΥ ΕΠΟΠ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΤΕΙ ΣΤΟ ΚΙΛΚΙΣ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ. ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΟΥΝΕ ΑΡΑΓΕ;;;;

euabutter

euabutter
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
kikitso έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΛΙΣ ΣΑΣ ΑΝΑΚΑΛΗΨΑ!!
ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΥ ΕΠΟΠ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΤΕΙ ΣΤΟ ΚΙΛΚΙΣ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ. ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΟΥΝΕ ΑΡΑΓΕ;;;;
KALIMERA KIKITSA!!KALOSORISES..POSO MINON EISAI ESY??

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
euabutter έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
euabutter έγραψε:koritsia to dieythinti exqw kai egw gia giatro ton symopathisa apo tin arxi mporw na pw kai ta pame kala mexri stiogmis...tha perpatisw poly den to syzitw den thelw na kanw kesariki fovameeeeeee kai episeis thelw poly na thylasw kai otan kaneis kaisariki einai akomi pio dyskola.. eyxaristw gia tin foto.. telika nai ekana lathos twra rwtisa ton antra moy exei somi leei alla emeis den mporoyme na pame moy leei giati to stratopedo toy einai kardamyla opote mallon mono ekei mporei episeis moy leei oti pera apo ayto einai full ta somi kai genikotera kai ta soa tis xioy..to na min mporei na ase analavei kapoios kai na soy to pei pisteyw oti einai oti kalytero

τι να σου πω βρε κοπελα μου...σε συμπαθησα απο οσο λεμε εδω..ελπιζω να εχει αλλαξει..αυτος τοτε ηταν ενα ψηλος εν βημα πριν τη συνταξη,...
παλι αφου εχει τελεια εγκυμοσυνη ..δεν εχει λογο να μην ειναι καλος μαζι σου!!

και ναι περπατα και αν δε δεις πονους κανε λιγακο σεξ που λενε μηπως ανοιξει ο τραχηλος η σπασουν τα νερα..και τοτε πας για γεννα σιγουρα,

τωρα που τα γραφω εχω στεναχωρηθει,,,αν ηξερα πως εχει αυτον δε θα στα ελεγα τωρα αλλα σφου γεννησεις... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
AX EXW PSILOSOKARIOSTEI ME AYTA POY AKOYSA ELPIZW PANAGIA MOY NA MIN EINAI O IDIOS...MIXAIILIDIS LEGETE O DIKOS MOY KAI EINAI KAI AYTOS MEGALOS MAKARI NA MIN EINAI AYTOS POY LES GIATI AN EINAI THA FYGW KAI EGW DEN KATHOME ME TPT PROTYMO NA PAW NA GENNISW SE NOSOKOMEIO TIS THESALONIKIS..PWPW PANAGIA MOY MOY TI SOY EKANE ..TI PERASES...KAI PWS NA MIN EXEIS ASXIMI EIKONA KAI EGW MALLON THA TOY EKANA MYNISI META APO KATI TETOIO GIATI META APOI TETOIA SYMPERIFORA PREPEI NA PLIRWNOYN.. PIA XRONIA GENNISES??

αχ πανε πεντε χρονια ..δε θυμαμι ονομα..αλλα σιγουρα θα θυμαται ο αντρας μου ..θα ρωτησω και θα σου πω..κατι μου λεει ομως πως δεν ειναι αυτος...ο δικος ειναι πολυ ψηλος η κανονικος και λιγο γεματουλης με κοιλιτσα..?μεγαλοι ηταν και οι δυο ..ολοι εκτος απο ενα που ηταν με συμβαση και μαλλον θα εφυγε ο ανθρωπος ..δεν ξερω,,

euabutter

euabutter
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bou-boukitsa έγραψε:
euabutter έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
euabutter έγραψε:koritsia to dieythinti exqw kai egw gia giatro ton symopathisa apo tin arxi mporw na pw kai ta pame kala mexri stiogmis...tha perpatisw poly den to syzitw den thelw na kanw kesariki fovameeeeeee kai episeis thelw poly na thylasw kai otan kaneis kaisariki einai akomi pio dyskola.. eyxaristw gia tin foto.. telika nai ekana lathos twra rwtisa ton antra moy exei somi leei alla emeis den mporoyme na pame moy leei giati to stratopedo toy einai kardamyla opote mallon mono ekei mporei episeis moy leei oti pera apo ayto einai full ta somi kai genikotera kai ta soa tis xioy..to na min mporei na ase analavei kapoios kai na soy to pei pisteyw oti einai oti kalytero

τι να σου πω βρε κοπελα μου...σε συμπαθησα απο οσο λεμε εδω..ελπιζω να εχει αλλαξει..αυτος τοτε ηταν ενα ψηλος εν βημα πριν τη συνταξη,...
παλι αφου εχει τελεια εγκυμοσυνη ..δεν εχει λογο να μην ειναι καλος μαζι σου!!

και ναι περπατα και αν δε δεις πονους κανε λιγακο σεξ που λενε μηπως ανοιξει ο τραχηλος η σπασουν τα νερα..και τοτε πας για γεννα σιγουρα,

τωρα που τα γραφω εχω στεναχωρηθει,,,αν ηξερα πως εχει αυτον δε θα στα ελεγα τωρα αλλα σφου γεννησεις... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
AX EXW PSILOSOKARIOSTEI ME AYTA POY AKOYSA ELPIZW PANAGIA MOY NA MIN EINAI O IDIOS...MIXAIILIDIS LEGETE O DIKOS MOY KAI EINAI KAI AYTOS MEGALOS MAKARI NA MIN EINAI AYTOS POY LES GIATI AN EINAI THA FYGW KAI EGW DEN KATHOME ME TPT PROTYMO NA PAW NA GENNISW SE NOSOKOMEIO TIS THESALONIKIS..PWPW PANAGIA MOY MOY TI SOY EKANE ..TI PERASES...KAI PWS NA MIN EXEIS ASXIMI EIKONA KAI EGW MALLON THA TOY EKANA MYNISI META APO KATI TETOIO GIATI META APOI TETOIA SYMPERIFORA PREPEI NA PLIRWNOYN.. PIA XRONIA GENNISES??

αχ πανε πεντε χρονια ..δε θυμαμι ονομα..αλλα σιγουρα θα θυμαται ο αντρας μου ..θα ρωτησω και θα σου πω..κατι μου λεει ομως πως δεν ειναι αυτος...ο δικος ειναι πολυ ψηλος η κανονικος και λιγο γεματουλης με κοιλιτσα..?μεγαλοι ηταν και οι δυο ..ολοι εκτος απο ενα που ηταν με συμβαση και μαλλον θα εφυγε ο ανθρωπος ..δεν ξερω,,
AX TI KALA DEN PREPEI NA EINAI AYTOS EMENA EINAI MEGALOS KANONIKOS PROS PSILOS ME POLY EYGENIKI FWNI KAI DEN EXEI KOILITSA.. MAKARI NA BGIKE EKEINOS STI SYNTAKSI KAI NA EINAI AYTOS KAINOYRGIOS AN KAI 5 XRONIA DEN EINAI POLLA.. TWRA EINAI AYTOS KAI ENAS AKOMI NEOS ARKETA APO KYPRO LIGO MELAMPSOS THA PERIMENW NEA SOY NA MOY PEIS TIN ALITHEIA OPOIA KAI NA EINAI NAI??DEN ME PEIRAZEI APLA THELW NA FYLAXTW..

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΤΕΛΙΚΑ!!!!!!!!!!! ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!!!!!!!!! ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 24 875502 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 24 875502 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 24 875502 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 24 875502 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 24 875502

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
euabutter έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
euabutter έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
euabutter έγραψε:koritsia to dieythinti exqw kai egw gia giatro ton symopathisa apo tin arxi mporw na pw kai ta pame kala mexri stiogmis...tha perpatisw poly den to syzitw den thelw na kanw kesariki fovameeeeeee kai episeis thelw poly na thylasw kai otan kaneis kaisariki einai akomi pio dyskola.. eyxaristw gia tin foto.. telika nai ekana lathos twra rwtisa ton antra moy exei somi leei alla emeis den mporoyme na pame moy leei giati to stratopedo toy einai kardamyla opote mallon mono ekei mporei episeis moy leei oti pera apo ayto einai full ta somi kai genikotera kai ta soa tis xioy..to na min mporei na ase analavei kapoios kai na soy to pei pisteyw oti einai oti kalytero

τι να σου πω βρε κοπελα μου...σε συμπαθησα απο οσο λεμε εδω..ελπιζω να εχει αλλαξει..αυτος τοτε ηταν ενα ψηλος εν βημα πριν τη συνταξη,...
παλι αφου εχει τελεια εγκυμοσυνη ..δεν εχει λογο να μην ειναι καλος μαζι σου!!

και ναι περπατα και αν δε δεις πονους κανε λιγακο σεξ που λενε μηπως ανοιξει ο τραχηλος η σπασουν τα νερα..και τοτε πας για γεννα σιγουρα,

τωρα που τα γραφω εχω στεναχωρηθει,,,αν ηξερα πως εχει αυτον δε θα στα ελεγα τωρα αλλα σφου γεννησεις... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
AX EXW PSILOSOKARIOSTEI ME AYTA POY AKOYSA ELPIZW PANAGIA MOY NA MIN EINAI O IDIOS...MIXAIILIDIS LEGETE O DIKOS MOY KAI EINAI KAI AYTOS MEGALOS MAKARI NA MIN EINAI AYTOS POY LES GIATI AN EINAI THA FYGW KAI EGW DEN KATHOME ME TPT PROTYMO NA PAW NA GENNISW SE NOSOKOMEIO TIS THESALONIKIS..PWPW PANAGIA MOY MOY TI SOY EKANE ..TI PERASES...KAI PWS NA MIN EXEIS ASXIMI EIKONA KAI EGW MALLON THA TOY EKANA MYNISI META APO KATI TETOIO GIATI META APOI TETOIA SYMPERIFORA PREPEI NA PLIRWNOYN.. PIA XRONIA GENNISES??

αχ πανε πεντε χρονια ..δε θυμαμι ονομα..αλλα σιγουρα θα θυμαται ο αντρας μου ..θα ρωτησω και θα σου πω..κατι μου λεει ομως πως δεν ειναι αυτος...ο δικος ειναι πολυ ψηλος η κανονικος και λιγο γεματουλης με κοιλιτσα..?μεγαλοι ηταν και οι δυο ..ολοι εκτος απο ενα που ηταν με συμβαση και μαλλον θα εφυγε ο ανθρωπος ..δεν ξερω,,
AX TI KALA DEN PREPEI NA EINAI AYTOS EMENA EINAI MEGALOS KANONIKOS PROS PSILOS ME POLY EYGENIKI FWNI KAI DEN EXEI KOILITSA.. MAKARI NA BGIKE EKEINOS STI SYNTAKSI KAI NA EINAI AYTOS KAINOYRGIOS AN KAI 5 XRONIA DEN EINAI POLLA.. TWRA EINAI AYTOS KAI ENAS AKOMI NEOS ARKETA APO KYPRO LIGO MELAMPSOS THA PERIMENW NEA SOY NA MOY PEIS TIN ALITHEIA OPOIA KAI NA EINAI NAI??DEN ME PEIRAZEI APLA THELW NA FYLAXTW..

euabutter ειμαι πολυ χαρουμενη να σου πω πωσ ο μιχαηλιδησ ηταν τοτε ο δευτεροσ...ο καλοσ!!!...ουφ ανακουφιστηκα και εγω.....προφανωσ ο αλλος εφυγε..απο τοτε επρεπε να εχει φυγει κ λεγανε πωσ δεν αφηνε τη θεση με τιποτα...
αχ ...πολυ χαορομαι ..παρα πολυ γιατι ειχα στεναχωρηθει που σου τα ειπα ολα πρην γρννησεισ...η ψυχολογια ειναι πολυ συμαντικη...οπως κ για το πως θα γεννησεις...πηγαινε με τσαμπουκα πωσ θα γεννησεις ευκολα κ γρηγορα...
αντε θα περιμενω να μαθω νεα σου μολις γεννησεις ...φιλια!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 34 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις