Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
19 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 19 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 44]

katerina27


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα κοριτσια! κι εμενα ο αντρας μου ειναι στην αεροπορια κι εγω νοσηλευτρια κ ειναι πολυ δυσκολα τ αωραρια κ στους δυοο μας! αυτος υπηρεσιες εγω νυχτερια κ αργιες μεσα!δυσκολα τα πραγματα αργοτερα με τα μωρα αλλα τι να κανουμε τουλαχιστον ειναι μονιμες δουλειες ετσι που καταντησαμε! Mad

fouskitsa

fouskitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οι μειωσεις ειναι καθε μηνα και ξεκιννουν απο αυτο τον μηνα που θα πληρωθουν για τον αυγουστο.και βεβαια απο πρωτη γεναρη κοβουν παραμεθωρια.εμενα ο αντρας μου μου ειπε αν κοψουν τα παραμεθωρια θα παραιτηθει.γιατι θα ειναι 400 ευρω μειον καθε μηνα.ε με τιποτα!!!και να πηγαινουμε σαν τους γυφτους καθε τρια χρονια απο εδω και απο εκει

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εμεις απο καιρο σκεφτομαστε την παραιτηση αλλα και εξω δυσκολα τα πραγματα αλλα με αυτα που λετε κοριτσια ειναι να τραβας τα μαλλια σου τα χρηματα που θελουν να κοψουν ειναι παρα πολλα δεν μπορουμε να ζησουμε,μεχρι στιγμης δεν ακουσαμε κατι....

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ασχετο κοριτσια μια ερωτηση να κανω μιας και γιναμε ειδικες στις μετακομισεις,το ψυγειο κουζινα πλυντηριο τα τυλιγεται με κατι ή τα μεταφερεται ετσι οπως ειναι..προπερσι τα ειχα τυλιξει με τις "φουσκιτσες" καταλαβατε πιστευω δεν ξερω και πως το λενε και τους ενοχλουσε στο κουβαλημα τι λετε υπαρχει κατι αλλο?

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria-eva έγραψε:ασχετο κοριτσια μια ερωτηση να κανω μιας και γιναμε ειδικες στις μετακομισεις,το ψυγειο κουζινα πλυντηριο τα τυλιγεται με κατι ή τα μεταφερεται ετσι οπως ειναι..προπερσι τα ειχα τυλιξει με τις "φουσκιτσες" καταλαβατε πιστευω δεν ξερω και πως το λενε και τους ενοχλουσε στο κουβαλημα τι λετε υπαρχει κατι αλλο?

και εμεις φουσκες βαλαμε...αλλα στη μεταφορα το ψυγειο μας το κατεστρεψαν...δεν ξερω πως καταφεραν και το χτυπισαν και χαλασε η ψυξη..

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια να ρωτησω κατι ασχετο??

μια κοπελα η ευα..με ψευδονυμο euabutter , που ηταν χιο , ξέρει καμια αν γεννησε και τι κανει??

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bou-boukitsa έγραψε:
sasanath έγραψε:κανα 200 ευρω ειπαν! Σιγαααα τίποτα δεν είναι μπροστά στον ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΙΣΘΟ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ!


Την πιάτσα δεν θα την γλιτώσουμε στο τέλος μου φαίνεται! Παλιο αλήτες!


200 ευρω καθε μηνα?? η το χρονο???..γιατι αν ειναι το μηνα ειναι σοβαρο ποσο....!..και απο που θα το κοψουνε πια ???ελεος..
εδω στρατιωτικοι με πανω απο 20 χρονια υπηρεσια και δεν ξεπερνανε τα 1500...εμεις πως θα ζησουμε??

και ξερετε τι μας ειπανε προχτες....οτι με 4 και ανω παιδια μενεις στα σοα 5 χρονια!!...οκ τέλεια...αν τα σοα της περιοχησ σου ειναι βιωσιμα...αλλά πως θα θρεψεις 4 και 5 παιδιακια οεο??

πείτε μου πως κάνετε πλάκα.... πόσα ν αντέξουμε πια?????αϊ σιχτίρ.... Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 679259

efaki@23

efaki@23
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
maria-eva έγραψε:ασχετο κοριτσια μια ερωτηση να κανω μιας και γιναμε ειδικες στις μετακομισεις,το ψυγειο κουζινα πλυντηριο τα τυλιγεται με κατι ή τα μεταφερεται ετσι οπως ειναι..προπερσι τα ειχα τυλιξει με τις "φουσκιτσες" καταλαβατε πιστευω δεν ξερω και πως το λενε και τους ενοχλουσε στο κουβαλημα τι λετε υπαρχει κατι αλλο?

γεια σου μαρια ευα. Επειδη σε μια μετακομιση επαθα κατι παρομοιο με το ψυγειο μου στην επομενη μετακομιση εβαλα χαρτονι σκληρο γυρω γυρω πρωτα και μετα το τυλιξα με τις φουσκαλες...δεν επαθε τιποτα ουτε κουζινα ουτε ψυγειο ουτε τηλεορασεις...

Frampalou2010

Frampalou2010
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μας ηρθε η μεταθεση γιουπιιιιιιιιιιι
φευγουμε απο τα ταχαια και παμε υδροφορο ταξιδια μονο το καλοκαιρι κι αυτα λιγοημερα... αλλα το καραβι θα παει επισκευη και αν παει κρητη θα ειναι για 2 ζρονια και θα πρεπει κι εγω να παρω αποσπαση για κρητη... αλλιως σαλαμινα {προτιμω σαλαμινα μην πληρωνουμε 2 ενοικια δεν λεει Crying or Very sad }

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευχαριστω κοριτσια για τις απαντησεις περσι αγορασα ολα τα ηλεκτρικα μονο το ψυγειο εχει 1500ευρω αν το χτυπησουν θα τους παρει ο διαολος...και χαρτονι θα βαλω και ζελατινα....μακαρι να χαιρομασταν ολες στο ακουσμα "μεταθεση" Sad Sad Sad Sad Sad Sad

maria-eva

maria-eva
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
φραμπαλου παρατηρησα οτι τα παιδια μας εχουν ακριβως ενα χρονο διαφορα παρα 2 ημερες

Frampalou2010

Frampalou2010
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
maria-eva έγραψε:φραμπαλου παρατηρησα οτι τα παιδια μας εχουν ακριβως ενα χρονο διαφορα παρα 2 ημερες
ειμαστε γεννημενες 10/9/2010 Very Happy
εδω οταν γενναγα προσπαθουσα να κρατηθω για να γεννηθει την ιδια μερα με τον ανιψιο μου για να εχουν ακριβως 3 χρονια διαφορα μα δεν κρατηθηκε αλλο μεσα η μικρη μ Wink

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:κοριτσια να ρωτησω κατι ασχετο??

μια κοπελα η ευα..με ψευδονυμο euabutter , που ηταν χιο , ξέρει καμια αν γεννησε και τι κανει??

Κι εγώ το ίδιο αναρωτιέμαι. Έχει μέρες να μπεί.

sasanath

sasanath
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Διάβασα παλιά της πόστ και ήταν να γεννήσει μέχρι τις 17 ιουλίου και προφανώς έχει γεννήσει! Άραγε θα πήραν μετάθεση που έλεγε;

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kοριτσια τα φωτα σας.Στην πρωτη εγκυμοσυνη,στην αρχη που σου γραφουνε εξετασεις να κανεις,εγω δν ημουνα ασφαλισμενη στον αντρα μου γτ δν ειχαμ παντρευτει ακομα κ δν ειχα ασφαλεεια κ τα πληρωσα ολα στο μικροβιολογο.Τωρα ομως ειμαι ασφαλισμενη πανω του,κι ο γυναικολογος μου εγραψε τις εξετασεις στο βιβλιαριο.Κ εχω βρει εναν μικροβιολογο που δεχεται το ταμειο μας,κ αναρωτιεμαι?τις εξετασεις εφοσον μου τις εχει ηδη γραψει παω εκει κ απλα τις κανω κι δν πληρωνω τιποτα η γινεται καποια διαδικασια?Αν ξερει καμια να με φωτισει γτ λειπει ο αντρας μου καστελοριζο κ δν το συζητησαμε.

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια καλημερα. δεν ανηκω στην ομαδα σας μιας κι ο αντρας μου δεν ειναι στρατιωτικος, ειμαι ομως παιδι στρατιωτικου και σας διαβαζω και σας καταλαβαινω απολυτα καθε φορα που μιλατε για μεταθεσεις και μετακομισεις. μπορω να σας πω οτι ειστε η αγαπημενη μου ομαδα, γιατι διαβαζοντας σας, θυμαμαι τα παιδικα μου χρονια τα οποια, παρ'ολες τις μετακομισεις, ηταν υπεροχα. κι αν στεναχωριεστε καμια φορα που τα παιδακια σας αλλαζουν συχνουτσικα περιβαλλον, να εχετε παντα στο μυαλο σας, οτι τα παιδια των στρατιωτικων εχουν το εξης προνομιο (κατα την γνωμη μου παντα). το μυαλο τους εχει ανοιξει πιο πολυ απο αλλα συνομιλικα, διοτι εχουν δει περισσοτερα πραγματα.
σας φιλω γλυκα, γλυκα και συμμεριζομαι τις αγωνιες σας, εστω και ξωφαλτσα.

pel@gi@

pel@gi@
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
AX BRE MANOULES EMEIS OTI KAI NA LENA KAI NA KANOUME TA DIKA MAS NEURA SPANE ANXONOUME PIO POLU TOUS ANTRES MAS KAI ? TO APOTELESMA??? EKEI POU 3EKINAEI O STRATOS H LOGIKH STAMATAEI.....
EMEIS EDW KAI POSO KAIRO PERIMENOUME TO OK GIA NA KANEI O ANTRAS MOU MIA EPEMBASH POU PREPEI NA KANEI

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτό ξαναπέστο Πελαγία μου! Ευχομαι να σας απαντήσουν σύντομα για να κάνετε την επέμβαση.

pel@gi@

pel@gi@
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mamamatina έγραψε:Αυτό ξαναπέστο Πελαγία μου! Ευχομαι να σας απαντήσουν σύντομα για να κάνετε την επέμβαση.



S'EUXARISTW META APO TOSO KAIRO MA8AME SHMERA PWS DEN TO EIXXAN STEILAN APLOS TO 3EXASANE TOSO APLA

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pel@gi@ έγραψε:AX BRE MANOULES EMEIS OTI KAI NA LENA KAI NA KANOUME TA DIKA MAS NEURA SPANE ANXONOUME PIO POLU TOUS ANTRES MAS KAI ? TO APOTELESMA??? EKEI POU 3EKINAEI O STRATOS H LOGIKH STAMATAEI.....
EMEIS EDW KAI POSO KAIRO PERIMENOUME TO OK GIA NA KANEI O ANTRAS MOU MIA EPEMBASH POU PREPEI NA KANEI

από πού πρέπει να πάρει το ok???? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Γιατί δεν πάει στο νοσοκομείο???
Δεν κατάλαβα, αλλά εύχομαι να μην είναι κάτι σοβαρό......

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
trilly έγραψε:κοριτσια καλημερα. δεν ανηκω στην ομαδα σας μιας κι ο αντρας μου δεν ειναι στρατιωτικος, ειμαι ομως παιδι στρατιωτικου και σας διαβαζω και σας καταλαβαινω απολυτα καθε φορα που μιλατε για μεταθεσεις και μετακομισεις. μπορω να σας πω οτι ειστε η αγαπημενη μου ομαδα, γιατι διαβαζοντας σας, θυμαμαι τα παιδικα μου χρονια τα οποια, παρ'ολες τις μετακομισεις, ηταν υπεροχα. κι αν στεναχωριεστε καμια φορα που τα παιδακια σας αλλαζουν συχνουτσικα περιβαλλον, να εχετε παντα στο μυαλο σας, οτι τα παιδια των στρατιωτικων εχουν το εξης προνομιο (κατα την γνωμη μου παντα). το μυαλο τους εχει ανοιξει πιο πολυ απο αλλα συνομιλικα, διοτι εχουν δει περισσοτερα πραγματα.
σας φιλω γλυκα, γλυκα και συμμεριζομαι τις αγωνιες σας, εστω και ξωφαλτσα.

Δεν ξερεις ποση ανακουφιση νιωθω με αυτα που λες... Μακαρι και ο γιος μου να περασει ομορφα σε καθε μερος που θα παμε.... Παντως οταν ηρθαμε απο τη Σαμο ηταν 3 χρονων και μου ειπε " μαμα εμενα μου αρεσε πιο πολυ στη Σαμο, γιατι εκει ειχα εξω τα παιχνιδια μου...". Στην αρχη ταραχτηκα γιατι λεω πως αν μου πει κατι τετοιο στα 3 τι θα μου πει αργοτερα... Αλλα τωρα το σκεφτομαι αλλιως... Μακαρι για καθε τοπο να μου λεει το ιδιο οταν φευγουμε γιατι αυτο θα σημαινει οτι εχει περασει καλα... Να εισαι καλα...

pel@gi@

pel@gi@
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
cinderella έγραψε:
pel@gi@ έγραψε:AX BRE MANOULES EMEIS OTI KAI NA LENA KAI NA KANOUME TA DIKA MAS NEURA SPANE ANXONOUME PIO POLU TOUS ANTRES MAS KAI ? TO APOTELESMA??? EKEI POU 3EKINAEI O STRATOS H LOGIKH STAMATAEI.....
EMEIS EDW KAI POSO KAIRO PERIMENOUME TO OK GIA NA KANEI O ANTRAS MOU MIA EPEMBASH POU PREPEI NA KANEI

από πού πρέπει να πάρει το ok???? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Γιατί δεν πάει στο νοσοκομείο???
Δεν κατάλαβα, αλλά εύχομαι να μην είναι κάτι σοβαρό......


DEN EINAI SOBARO PROBLHMA STO GONATO EINAI ALLA MENOUME SE NHSI KAI PREPEI H EPEMBASH NA GINH STHN A8HNA , GIA NA PAME STHN A8HNA PREPEI NA GINH MIA DIADIKASIA APO MONOS TOU DEN MPOREI NA PAEI PREPEI NA UPOGRAPSOUN OLOI OSOI PREPEI

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κατάλαβα... τουλάχιστον να σκέφτεσαι ότι θα πάρει αναρρωτική άδεια μετά κ θα τον έχεις μαζί συνεχώς!!χεχε!!(σ αυτή τη φάση είμαι εγώ τώρα!! Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 328109 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 328109 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 328109 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 328109 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 328109 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 328109 Μαμαδες με αντρες στρατιωτικους!!! - Σελίδα 34 328109 )

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nopi30 έγραψε:
trilly έγραψε:κοριτσια καλημερα. δεν ανηκω στην ομαδα σας μιας κι ο αντρας μου δεν ειναι στρατιωτικος, ειμαι ομως παιδι στρατιωτικου και σας διαβαζω και σας καταλαβαινω απολυτα καθε φορα που μιλατε για μεταθεσεις και μετακομισεις. μπορω να σας πω οτι ειστε η αγαπημενη μου ομαδα, γιατι διαβαζοντας σας, θυμαμαι τα παιδικα μου χρονια τα οποια, παρ'ολες τις μετακομισεις, ηταν υπεροχα. κι αν στεναχωριεστε καμια φορα που τα παιδακια σας αλλαζουν συχνουτσικα περιβαλλον, να εχετε παντα στο μυαλο σας, οτι τα παιδια των στρατιωτικων εχουν το εξης προνομιο (κατα την γνωμη μου παντα). το μυαλο τους εχει ανοιξει πιο πολυ απο αλλα συνομιλικα, διοτι εχουν δει περισσοτερα πραγματα.
σας φιλω γλυκα, γλυκα και συμμεριζομαι τις αγωνιες σας, εστω και ξωφαλτσα.

Δεν ξερεις ποση ανακουφιση νιωθω με αυτα που λες... Μακαρι και ο γιος μου να περασει ομορφα σε καθε μερος που θα παμε.... Παντως οταν ηρθαμε απο τη Σαμο ηταν 3 χρονων και μου ειπε " μαμα εμενα μου αρεσε πιο πολυ στη Σαμο, γιατι εκει ειχα εξω τα παιχνιδια μου...". Στην αρχη ταραχτηκα γιατι λεω πως αν μου πει κατι τετοιο στα 3 τι θα μου πει αργοτερα... Αλλα τωρα το σκεφτομαι αλλιως... Μακαρι για καθε τοπο να μου λεει το ιδιο οταν φευγουμε γιατι αυτο θα σημαινει οτι εχει περασει καλα... Να εισαι καλα...


να μην ανησυχεις καπως ετσι εχουν τα πραγματα. και με φιλους μου (επισης παιδια στρατιωτικων) που το εχουμε συζητησει μετα απο χρονια, το ιδιο νιωθουν κι αυτοι. σιγουρα θα υπαρχουν και δυσκολες στιγμες.κι εγω θυμαμαι τι κλαμα ειχα ριξει επειδη φευγαμε απο καποιο μερος. στον απολογισμο ομως μετα δεν μενει κατι αρνητικο. παντως το σημαντικο ειναι (αν μπορω να σας δωσω μια συμβουλη) ειναι να τον εκμεταλλευτειτε τον στρατο οσο μπορειτε. βλεπω οτι οι νεοι ειναι πιο ξυπνιοι σε σχεση με τους παλαιοτερους που ηταν λιγο πιο -δεν ξερω και πως να τους αποκαλεσω τωρα,- τελοσπαντων η γενια του πατερα μου ηταν πιο αργοι σε αυτο.

κιλκις ε? 2 φορες καναμε εκει

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:Kοριτσια τα φωτα σας.Στην πρωτη εγκυμοσυνη,στην αρχη που σου γραφουνε εξετασεις να κανεις,εγω δν ημουνα ασφαλισμενη στον αντρα μου γτ δν ειχαμ παντρευτει ακομα κ δν ειχα ασφαλεεια κ τα πληρωσα ολα στο μικροβιολογο.Τωρα ομως ειμαι ασφαλισμενη πανω του,κι ο γυναικολογος μου εγραψε τις εξετασεις στο βιβλιαριο.Κ εχω βρει εναν μικροβιολογο που δεχεται το ταμειο μας,κ αναρωτιεμαι?τις εξετασεις εφοσον μου τις εχει ηδη γραψει παω εκει κ απλα τις κανω κι δν πληρωνω τιποτα η γινεται καποια διαδικασια?Αν ξερει καμια να με φωτισει γτ λειπει ο αντρας μου καστελοριζο κ δν το συζητησαμε.

Κοριτσια μου το ξανακανω quote γτ αλλαξε η σελιδα...Αν ξερει καμια να μου πει...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 39 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις