Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
412 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 412 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
xara64 έγραψε:
lizaG έγραψε:Καλησπερα σε όλα τα κορίτσια έχω να μπω πολυ καιρο και έχω χάσει κάποια επεισόδια . Χαίρομαι που οι περισσότερες είστε καλα αν και στεναχωρεθηκα για την Τανια ελπίζω να συνέλθει όσο πιο σύντομα γίνεται. Η δικιά μου εγγυμωσυνη εξελισεται ομαλά και αυτές τις μέρες είμαι διακοπές με τον μικρο σε ένα καμπινγκ στη Χαλκιδικη όπου αυτός το έχει καταευχαριστηθει. Αυτα τα νεα μου σας φιλώ όλες και σας εύχομαι καλο υπόλοιπο Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 23 328109

γεια σου Λιζακι,δεν θυμαμαι αν εχουμε γνωριστει Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 23 667478 ειναι κ το αλτσχαιμερ της εγκυμοσυνης!!σε πιο ποδι εισαι?γιατι κ εγω ετοιμαζομαι την αλλη εβδομαδα να παω Ποτιδαια στο εξοχικο μας
Πολυ ωραία εγω είμαι στην τορωνη στο 2 πόδι και είχα πει ότι θα είμαι η μονη που κάνω μπάνια άντε καλα να περασετε

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααα συμπεθερουλι τελεια! ειχα μια υποψια οτι μια χαρα θα περασες!! μαζευες το Μακη ε;; τοσο καιρο μας μαζευαν εμας οι καλοι μας και τωρα τους μαζευουμε εμεις Very Happy προφανως αναφερομαι στη φιλεναδα σας (εμεναααα) που δε σηκωνει το ποτο! Very Happy Very Happy

Χαρα μου ναι παει πισω στο πατρικο μου στη λευκωσια. ενταξει θα την βλεπω παλι αλλα αραια Very Happy

Γεια σου Γιωτακι!! I love you I love you I love you I love you

Βικυ μ εντωμεταξυ μαρεσαν πολυ αυτα που εστειλες της τσικο, ειδικα εκεινο που θερμαινεις το νερο/γαλα κτλ.. ξερεις τιμουλες περιπου;

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτακι μου εγω απλα δεν θελω να φορτωθω με πολλες πανες γιατι μου ειπαν οτι μπορει να μη με βολεψουν ή να μην τη δεχεται το μωρο οποτε δεν ειναι να πεταμε τα λεφτα!!θα παρω ενα κουτι απο την καθεμια για να δοκιμασω κ βλεπουμε!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι απο nuk είχα ζητήσει κ μου χαν στείλει αμέσως μία πιπίλα κι ενα απορρ. για πλύσημο μπιμπερο κ 2 επιθέματα στήθους.
Τα επιθέματα όμως τα nuk είναι πολύ μεγάλα κ χοντρά, σε σύγκριση με τα chicco που αγόρασα τα οποία μου φαίνονται καλύτερα.
Smile φιλικά... αν ξεχνάω κάτι ρωτήστε με.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την giotaki2 στις Πεμ Ιουλ 19, 2012 6:48 am, 1 φορά

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααα Τορωνη τελεια Λιζακι μια χαρα εισαι εκει,ναι κ εγω θα ανεβω κ καμια 20αρια μερες!!

Βικακι μια χαρα πρεπει να ηταν το ντυσηματακι σου,αλλα ειδες δεν αντεχουμε πολυ γμτ!!

κ εμενα αυτο που λεει το Χριστινακι μ αρεσε πολυ!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giotaki2 έγραψε:Κι απο nuk είχα ζητήσει κ μου χαν στείλει αμέσως μία πιπίλα ένα μπιμπερο κι ενα απορρ. για πλύσημο μπιμπερο κ 2 επιθέματα στήθους.
Τα επιθέματα όμως τα nuk είναι πολύ μεγάλα κ χοντρά, σε σύγκριση με τα chicco που αγόρασα τα οποία μου φαίνονται καλύτερα.
Smile φιλικά... αν ξεχνάω κάτι ρωτήστε με.

εγω η ντροπαλη θα ρωτησω Embarassed Embarassed Embarassed αχαχα σε ολες τις εταιρειες παιρνεις τηλ ή στελνεις μειλ??

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είχα παραγγήλει κι ενα μαξιλαράκι που είναι κατά του επίπεδου κεφαλιού αλλά κάνανε λάθος και μου στείλανε το άλλο το αντιπνηκτικό, τώρα δε ξέρω τι θα γίνει θα πάρω τηλ το απογευμα στο φαρμ. να κανονίσω. Δε με πειράζει τόσο γιατί χαμένο δε θα πάει χρειάζεται αλλά σπάστικα γιατί το συγκεκριμένο δε μπορούσα να το βρω πουθενά και μόνο και μόνο γι αυτό έκανα την παραγγελεία μέσω ίντερνετ. Βέβαια τα υπόλοιπα πραγματα δε μπορώ να πω ήταν οκ.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:ααα συμπεθερουλι τελεια! ειχα μια υποψια οτι μια χαρα θα περασες!! μαζευες το Μακη ε;; τοσο καιρο μας μαζευαν εμας οι καλοι μας και τωρα τους μαζευουμε εμεις Very Happy προφανως αναφερομαι στη φιλεναδα σας (εμεναααα) που δε σηκωνει το ποτο! Very Happy Very Happy

Χαρα μου ναι παει πισω στο πατρικο μου στη λευκωσια. ενταξει θα την βλεπω παλι αλλα αραια Very Happy

Γεια σου Γιωτακι!! I love you I love you I love you I love you

Βικυ μ εντωμεταξυ μαρεσαν πολυ αυτα που εστειλες της τσικο, ειδικα εκεινο που θερμαινεις το νερο/γαλα κτλ.. ξερεις τιμουλες περιπου;





Τιμές δεν ξέρω καθόλου ρε Χριστινάκι....Θα μάθω το Σάββατο όμως.....που θα πάω να τα πάρω η να τα παραγγείλω και θα σε ενημερώσω!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:
giotaki2 έγραψε:Κι απο nuk είχα ζητήσει κ μου χαν στείλει αμέσως μία πιπίλα ένα μπιμπερο κι ενα απορρ. για πλύσημο μπιμπερο κ 2 επιθέματα στήθους.
Τα επιθέματα όμως τα nuk είναι πολύ μεγάλα κ χοντρά, σε σύγκριση με τα chicco που αγόρασα τα οποία μου φαίνονται καλύτερα.
Smile φιλικά... αν ξεχνάω κάτι ρωτήστε με.

εγω η ντροπαλη θα ρωτησω Embarassed Embarassed Embarassed αχαχα σε ολες τις εταιρειες παιρνεις τηλ ή στελνεις μειλ??

Εγώ δεν πήρα τηλ γιατί ντρεπόμουν, αλλά είχα στείλει mail και λέω όποιος στείλει. Είχα βρει τα mail σε ένα άλλο post εδώ στο forum.
Δεν είχα και με τι να ασχοληθώ και έτσι τα έψαχνα.
Και η sudocream μου χε στείλει ένα μικρό δειγματάκι κρέμας για το σύγκαμα. Πάντως και η penaten είναι καλή και έχει πιο παχύρευστη υφή.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giotaki2 έγραψε:
xara64 έγραψε:
giotaki2 έγραψε:Κι απο nuk είχα ζητήσει κ μου χαν στείλει αμέσως μία πιπίλα ένα μπιμπερο κι ενα απορρ. για πλύσημο μπιμπερο κ 2 επιθέματα στήθους.
Τα επιθέματα όμως τα nuk είναι πολύ μεγάλα κ χοντρά, σε σύγκριση με τα chicco που αγόρασα τα οποία μου φαίνονται καλύτερα.
Smile φιλικά... αν ξεχνάω κάτι ρωτήστε με.

εγω η ντροπαλη θα ρωτησω Embarassed Embarassed Embarassed αχαχα σε ολες τις εταιρειες παιρνεις τηλ ή στελνεις μειλ??

Εγώ δεν πήρα τηλ γιατί ντρεπόμουν, αλλά είχα στείλει mail και λέω όποιος στείλει. Είχα βρει τα mail σε ένα άλλο post εδώ στο forum.
Δεν είχα και με τι να ασχοληθώ και έτσι τα έψαχνα.
Και η sudocream μου χε στείλει ένα μικρό δειγματάκι κρέμας για το σύγκαμα. Πάντως και η penaten είναι καλή και έχει πιο παχύρευστη υφή.

ετσι θα κανω κ εγω μονο Mail δεν μπορω απο το τηλ

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emilou έγραψε:
Iokasti27 έγραψε:Α!! Επισης ζητησα δειγματακια απο τις καινουριες πανες της chicco.. Στειλτε ενα mail.. Ερχονται σε 2 εργασιμες.. Ειναι πολυ οικονομικες με διαφορα απο τις αλλες.. Δεν υπαρχουν σε supermarket..μονο online! 168 πανες 23 ευρω...

http://www.paneschicco.gr/

Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 23 587529 μολις μπηκα και τους εστειλα....

ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΗ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οοοοοοοοοοοοοο Παρέλαβες τα πραγματάκια καλορίζικααααααααααααααα Γιωτάκο.....!!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Να μαι και εγώ...κοιμήθηκα μπανιαρίστικα και χαζεύω ντοκιμαντέρ με χταπόδια ση NOVA ...με τις πάνες μόλις τις παρήγγειλα και εγώ μου το είχε προτείνει και μια φίλη χθές έγκυος και αυτή στον 8ο δεν έδωσα σημασία τότες αλλα μπριζώθηκα και τις παρήγγειλα σήμερα....ελπίζω να κάνουνε και να μην κάνουνε...23 ευρώ κάνουνε το 1 κιβώτιο που πήρα.....θα μου τα φέρουνε στο μαγαζί!!!!Επίσης μπήκα στο site της chico και στο Γέρακα στο πρατήριο είναι αντιπρώσοποι...οπότε Σάββατο με βλέπω...να παραγγέλνω....μπιμπερό αυτά που είχε δέιξει η Γιώτα τα μικρά με τη στραβή θηλή και τον αποστειρωτή...επίσης θα πάρω και ένα θερμό και ένα σα βραστήρα που είδα....!!!!Σας τα βάζω να τα δείτε...τιμές δεν ξέρω...μου είπε η αδερφή μου οτι θα μου τα κάνει΄δώρο.....



http://www.chicco.gr/el/en_mpimpero_step_up_1_8ili_me_klisi_0m_150ml.html

http://www.chicco.gr/el/en_hl_aposteirotis_6_8eseon_natural_digit.html

http://www.chicco.gr/el/en_suskeui_8ermansis_mpimpero_cifiaki.html

http://www.chicco.gr/el/en_8ermos_mpimpero_inox.html
ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΣΑΙ????ΚΟΛΗΜΕΝΗ ΜΕ ΤΑ CHICCO
???? ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΛΕΞΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΝΕΤΕ ΟΛΟ ΣΑΣ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 23 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 23 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 23 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 23 215994

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lizaG έγραψε:Καλησπερα σε όλα τα κορίτσια έχω να μπω πολυ καιρο και έχω χάσει κάποια επεισόδια . Χαίρομαι που οι περισσότερες είστε καλα αν και στεναχωρεθηκα για την Τανια ελπίζω να συνέλθει όσο πιο σύντομα γίνεται. Η δικιά μου εγγυμωσυνη εξελισεται ομαλά και αυτές τις μέρες είμαι διακοπές με τον μικρο σε ένα καμπινγκ στη Χαλκιδικη όπου αυτός το έχει καταευχαριστηθει. Αυτα τα νεα μου σας φιλώ όλες και σας εύχομαι καλο υπόλοιπο Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 23 328109
ΛΙΖΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΝΩΡΙΣΤΕΙ.......ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 23 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 23 215994

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Letitsa σήμερα μπριζώθηκα και τα είδα και έχω ένα πρατήριο εδώ κοντάμε είδη μπεμπέ που είναι αντιπρόσωποι chico και είπα να πάω να τα παραγγείλω απο Σάββατο..............η να τα πάρω αν τα έχει ετοιμοπαράδοτα!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:οοοοοοοοοοοοοο Παρέλαβες τα πραγματάκια καλορίζικααααααααααααααα Γιωτάκο.....!!!
Thanks Βίκυ μου... να δεις τι καλά που είναι μωρέ... χτενάκια, σφουγγαράκια ψαλιδάκια.. τοσοδούλικα πραγματάκια για το μπεμπάκο μωρε κρίμα.. Razz

Ρε σεις αυτό της care direct που χαμε πάρει τηλ παλιά και το χαμε παραγγήλει που υποτήθεται θα είχε μέσα πολλά δείγματα και πάνες κ τέτοια εμένα δε μου ήρθε... χάθηκε στο δρόμο???

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Letitsa σήμερα μπριζώθηκα και τα είδα και έχω ένα πρατήριο εδώ κοντάμε είδη μπεμπέ που είναι αντιπρόσωποι chico και είπα να πάω να τα παραγγείλω απο Σάββατο..............η να τα πάρω αν τα έχει ετοιμοπαράδοτα!!!
ΓΙΑ ΤΙΜΕΣ ΜΠΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ ΚΟΙΤΑ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 23 215994

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπηκα στο care direct αλλα δεν καταλαβα τι κανουμε?? Embarassed

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xara64 έγραψε:μπηκα στο care direct αλλα δεν καταλαβα τι κανουμε?? Embarassed
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΩ ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω βικακι μου καλοοοο!!! οταν ξερεις μ λεςΕγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 23 315810 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 23 315810 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 23 315810 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 23 315810 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 23 379767 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 23 379767 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 23 379767

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
letitsa έγραψε:
xara64 έγραψε:μπηκα στο care direct αλλα δεν καταλαβα τι κανουμε?? Embarassed
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΩ ΑΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ
Δε θα βγαλετε ακρη με το site, πάω να ξεθάψω το τηλ και να τους πάρω κι εγώ κάποια στιγμή να ρωτήσω τι απέγινε. Εκεί δε χρειάζετε να ντραπείς σε ρωτάνε από μονοι τους τα στοιχεία σου.

letitsa τώρα παρατηρώ ότι είσαι Λάρισα??? Είχα πάει κι εγώ στο Λητώ εκει ευχαριστημένη μπορώ να πω, απλά στα chicco οι τιμές είναι λίγο πολύ φιξ. Όπως θα τις βρείς και στο τζάμπο. Αν το ψάξεις όμως βρίσκεις και προσφορές όπως πχ είχα δει ότι είχε στα prenatal (στη Λάρισα) ένα διάστημα, και στο φαρμακείο που τα παρήγγηλα εγώ.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπές στο Λητώ.gr Χριστινάκι και έχει τιμές πχ αν θυμάμαι καλά ο αποστειρωτής είναι στα 80 χοντρικά και το μπιμπερό στα 9,50 το ένα... στο 50 ο θερμαντήρας...και έχει όλςσ τισ τιμές!!!!Λετίτσια σε ευχαριστώ πολύ!!!!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Μπές στο Λητώ.gr Χριστινάκι και έχει τιμές πχ αν θυμάμαι καλά ο αποστειρωτής είναι στα 80 χοντρικά και το μπιμπερό στα 9,50 το ένα... στο 50 ο θερμαντήρας...και έχει όλςσ τισ τιμές!!!!Λετίτσια σε ευχαριστώ πολύ!!!!!
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 23 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 23 215994

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσακια!!!!χαρα μου κ εγω ημουν στο mall χθες..πως κ δεν τσουγκρισαμε σε καμια γωνια???? Very Happy Very Happy Very Happy
κοριτσια να σας πω για τις πανες.εγω χρησιμοποιουσα στην κορη μονο παμπερς,γιατι το λιμπερο που ειχα δοκινασει μια φορα,την πειραξαν,αλλα υπαρχουν προσφορες στα σουπερ μαρκετ,που απο 19ευρω που κανουν κανονικα,τα παιρναμε 11-12ευρω..48τεμ.τα παιρναμε 10 10 τα πακετα,αλλα για νεογεννητα,δεν βαζουν προσφορες Crying or Very sad .δυστυχως!
για nuk εγω που ειχα παρει,δεν μ'αρεσαν οι θυλες του,τρεχαν με παααααρα πολυ μεγαλη ροη.κ οταν πηγα να ρωτησω,μου ειχαν πει οτι ειχαν βγει ελατωματικα,τωρα τι γινεται,δεν ξερω..παντως κ εγω θα παρω της chicco,giotaki νομιζω εσυ ειχες βαλει το healingpowerpharmacy.απο κει τα πηρες τελικα?απ'οτι εψαξα,πρεπει να ειναι το πιο οικονομικο!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:
κοριτσια να σας πω για τις πανες.εγω χρησιμοποιουσα στην κορη μονο παμπερς,γιατι το λιμπερο που ειχα δοκινασει μια φορα,την πειραξαν,αλλα υπαρχουν προσφορες στα σουπερ μαρκετ,που απο 19ευρω που κανουν κανονικα,τα παιρναμε 11-12ευρω..48τεμ.τα παιρναμε 10 10 τα πακετα,αλλα για νεογεννητα,δεν βαζουν προσφορες Crying or Very sad .δυστυχως!
για nuk εγω που ειχα παρει,δεν μ'αρεσαν οι θυλες του,τρεχαν με παααααρα πολυ μεγαλη ροη.κ οταν πηγα να ρωτησω,μου ειχαν πει οτι ειχαν βγει ελατωματικα,τωρα τι γινεται,δεν ξερω..παντως κ εγω θα παρω της chicco,giotaki νομιζω εσυ ειχες βαλει το healingpowerpharmacy.απο κει τα πηρες τελικα?απ'οτι εψαξα,πρεπει να ειναι το πιο οικονομικο!
Ναι καλή μου από εκεί τα πήρα είναι όντως το ποιο οικονομικό, το μπιμπερό εκεί έχει 7.64 ενώ έχει κανονικά γύρω στα 10. το προβλημά μου ήταν ότι δε το έβρισκα και αλλού σε μαγαζί πέρα από τα λητώ, ας πουμε το τζαμπο δε το έχει κι ας έχει chicco. Σας λέω όλα πιο οικονομικά εκει αλλά μόνο το θεμα με το μαξιλαρι έχω και παίρνω τώρα τηλ να το λύσω...

Όσο για τις πάνες είναι πως τις δέχεται και το κάθε παιδί έχεις δίκιο γι αυτό αρχικά δε πρέπει να πάρουμε πολλές στη δοκιμή θα φανει.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις