Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

926ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 25, 2012 8:37 am

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ τατιάνα πολύ καλός ο γιατρός ακούγεται!! μπράβο μπράβο!!!!
μακάρι να βρω κ εγώ ενα τέτοιο.. όλοι τις κλασικές μπούρδες λένε..
συγχαρητήρια κ για το εμβόλιο σας!!!! γενναία η Ναταλία!!

Δανάη, ακριβώς μετά την απογείωση όταν θα μπορείς να τον ξελύσεις καλό θα ήταν να του δώσεις λίγο να φάει!!! κάνει καλό στα αυτάκια!! ελπίζω να μην έχεις κανένα δίπλα σου κ να είσαι άνετα.
εμένα κ τις 4 φορές κοιμήθηκε στη διαδρομή γιατί το πολύ βουητό τα ζαλίζει αμέσως! οπότε dont worry! μόνο τη τελευταία φορά σήκωσε τον κόσμο, έκλαιγε πάρα μα πάρα πολύ αλλά πριν μπούμε στο αεροπλάνο.. δεν ηρεμούσε με τίποτα. ήμουν κ μόνη μου κ με κοιτούσαν όλοι κ μου τέσταρε λίγο την υπομονή!
άσχετο: εγώ ήμουν Παρίσι 1 χρόνο κ κάτι μόνο, έμενα κοντά στη la villete στο 19ο κ έκανα stage. οικονομικά έχω σπουδάσει. ήταν 2001 κ 2002!!

927ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 25, 2012 10:12 am

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσι μου!!!
Mariamarui και εμεις παιδια του mall ειμαστε καιτωρα το χειμωνα ακομα περισσοτερο νομιζω!
Σημερα. Πηρα τον μπεμπη με το καροτσι και η κουμπαρα μου τον δικο της μπεμπουλη και πηγαμε για περπατημα , για φαγητο και καφε στην κηφισσια!
Καναμε 30 λεπτα να φτασουμε με τα καροτσια! Απο τις 11-5 το απογευμα γυρναγαμε! Τεζα ο μπεμπης! Ηταν πολυ ωραια! Ωραιο πραγμα με τις φιλες να ειμαστε στην ιδια φαση με τα πιτσιρικακια μας!
Πηρα και εγω. Φαγοπυρο και κινοα δεν αντεξα!! Μου ειπε να το βαλω στο ψυγειο γιατι εχουν την ταση να μαμουνιαζουν....!
Πιο πικριζει και θελει ξεβγαλμα; Η κινοα; Δεν θυμαμαι!
τατιανα για το αλατι σου ειπε οκ;
Ειδα στις φωτο το γαλαζιο καλυματακι και καταλαβα οτι την ταιζεις στην αιωρα! Η αληθεια ειναι οτι τον εβαλα και εγω εκει, τον κουναγα γελαγαμε και ετσι οπως ανοιγε διαπλατα το στομα τσοουυυυυπ του εδινα και την κρεμα! Την τσακισε ολη!καλο το κολπακι!
Τωρα κοιμαται ο μπεμπης! Ευκαιρια ναμξεκουραστουμε λοιπον! Very Happy

928ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 25, 2012 10:15 am

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δαναη σε αρχιτεκτονικη καρεκλα απο τωρα ο μπεμπουλης ε;;; Χιχιχχιχι!

929ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 25, 2012 11:23 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πολλές καλησπέρες σε ολες σας!!!!

Ξεκινάμε κρεμούλες..... γιούπι, μίλησα με το γιατρό σήμερα και μας έδωσε το οκ. άντε να δούμε πως θα πάει!!! θα σας πώ αυρίο εντυπώσεις!! Smile

Δανάη μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε, καλό ταξίδι να έχετε και να περάσετε όμορφα!! Smile Smile
απο νευράκια βλέπω δεν είμαι η μοναδική τελικά, τα μπεμπάκια μας έχουν έντονες προσωπικότητες..

Τατιάνα μπράβο που βρήκες γιατρό που να σε καλύπτει, αυτό είναι πολύ σημαντικό, να μπορείς να συνεννοηθείς μαζί του.

Έλενα είναι τέλεια να έχεις φίλες στην ίδια φάση με σένα. εμένα οι κολλητές μου ακόμα δεν έχουν νινάκια αλλά ακολουθούν το πρόγραμμα το δικό μας όταν είναι να τα πούμε και περνάμε τέλεια!! τις προετοιμάζω για όταν θα αποκτήσουν τα δικά τους μωράκια!! Smile Smile όσο για το mall άστα, πλέον το ξέρω καλήτερα απο το σπίτι μου.

930ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 25, 2012 12:48 pm

nakos

nakos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια μου επιτελους ετοιμαστηκα!! Ελπιζω να τα πηρα ολα!! Πολλα συμπραγκαλα τωρα με το μωρο !! Ο μικρος κοιμαται απο τις 21:00!! Αυριο θα τον ξυπνησω στις 6:30 που θα πρεπει να φυγουμε απο το σπιτι!! Το λυπαμαι το μαναρι μου αλλα τι να κανω; Ουφ πολυ αγχος!! Ελπιζω ολα να πανε καλα!! Σας φιλω κ θα σας στειλω απο το ξενοδοχειο!! Ελπιζω να εχει ιντερνετ!! Φιλακια σε ολες!! Κ στα μπεμπινια σας!!

Τατιανα μπραβο βρε θηριο που βρηκες τετοιον γιατρο!! Δεν εχει κανενα συναδελφο κ στην αθηνα να μας συστησει;; Να ρωτας εσυ κ να μας λες οτι σου λεει!! Πολυ ενδιαφερον ακουστηκαν αυτα που σου ειπε!! Κ 45' ειναι μια χαρα για επισκεψη κ να σου λυσει ολες τις απορριες!! Μπραβοοο!!!!!

931ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 25, 2012 8:40 pm

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσακια μου!

Η μπουμπου μου αποκοιμηθηκε χθες στις 20:30 κ ακόμα κοιμάται!! Θηλασε κ μόνο 2 φορές κ κοιμήθηκε 5 ώρες στο κρεββατι της.. Ουαου!! Εμένα με ξύπνησε το παλιοξυπνητηρι του άντρα μου...γκρρρ
Την ταισα το απόγευμα κ είχε να κοιμηθεί απο το μεσημέρι, θα το καθιέρωσω αυτο το προγραμμα !

Ο γιατρός απαιχτος σας λέω, μου λέγανε ότι είναι καλός αλλα τώρα τι διαπίστωσα κ εγω κ τι κρίμα τόσους μήνες που δεν πήγαινα εκει απλά είναι λίγο μακριά ( τώρα είπε θα κάνει γραφείο κ στην Καβάλα).
Οτι του έλεγα μου απαντούσε τεκμηριωμένα είχε εκει ένα τέρας βιβλίο την Βίβλο των παιδιατρων λέει κ μου είπε πως ότι λέει ενας Παιδιατρος πρέπει κανονικά να το γράφει εκει! Αφήστε κ ένα παιδιατρειο πανέμορφο γεμάτο παιχνίδια μοντέρνο τρελαθηκα.
Αα κ την Νατάλια αγκαλια στο εμβόλιο ενω η άλλη δεν με άφηνε.
Των ρώτησα αν μπορω να την αφήνω να στηριζετε στα πόδια κ να κάθεται κ είπε φυσικά εφόσον κ η ίδια το θέλει (η άλλη μου είχε πει όχι όρθια μέχρι να κάτσει μονη της στον ποπω).
Αυτός είναι κ πιστοποιημένος σύμβουλος θηλασμου.

Ναι Ελενα μου είπε πως 1γρ την Μέρα αλάτι δεν κάνει κακό, κακο είναι τα πατατάκια οι σοκολάτες κτλ κ πως είναι προτιμότερο να φάει απο το φαγητο μας που θα έχει λίγο αλάτι παρα να παει 2 χρόνων κ να μην ξέρει να τρώει.
Επίσης είπε να τρώμε όλη μαζι να την δελεαζουμε μασωντας μπροστά της ώστε να μας μιμηθεί.

932ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 25, 2012 8:44 pm

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δαναη λογικά θα έχεις φύγει τώρα, καλο ταξίδι να έχετε κ καλα να περάσετε με τον μπαμπακα σας!!

933ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 25, 2012 9:37 pm

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚαΛημεραααααα!
Τι μου κανετε κοριτσουδες;
Θελω την αποψη σας για κατι ασχετο!

Με τη νυφη μου(γυναικα του αδελφου του αντρα μου) ειμαστε εντελως διαφορετικες και ποτε δεν ειχαμε κοινα σημεια και παρε δωσε. Αλλα χωρις ποτε να δημιουργηθει κατι. Δεν μπορω να συνεννοηθω ουτε να συζητησω. Να σας δωσω ενα παραδειγμα. Τα καλοκαιρια εγω φοραω μακρια φορεματα για ανεση.φορουσα ενα ολη τη μερα και το βραδυ θελαμε να βγουμε με τον αντρα μου. Και αλλαξα και εβαλα ενα αλλο. Και μου λεει " εσυ ολο αλλαζεις, επιδειξη μας κανεις;" ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 606100 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 606100
Καταλαβαινετε για τι φρουτο μιλαμε.... Τελος παντων.στο θεμα μας! Η κοπελα εχασε τη δουλεια της τα χριστουγεννα. Ειναι ενα χρονο παντρεμενη και σκεφτονται για παιδι. Ολα καλα. Ειναι ομως δυσκολα τα οικονομικα. Προχτες που ηρθε η πεθερα μου εδω στο σπιτι και το συζητουσαμε μου λεει" α εγω της ειπα, οτι θα τη βοηθησεις και θα της δωσεις οτι εχεις μιας και εσυ τα εχεις παρει ολα για τον μπεμπη"
Κοριτσια καραφλιασα. Ναι εχω παρει καποια πραγματα, απο το υστερημα μου και στην τελικη τα θελω για το δευτερο παιδι μου. Δεν θελω να τα δωσω. Μετα δεν θα με νοιαζει. Και στο κατω κατω εγω θελω να επιλεξω σε ποιον θα δωσω τα πραγματα που αγορασα με τα χρηματα μου. Οχι να τα δωσω καπου γιατι" πρεπει" η επειδη ειναι γυναικα του αντρα μου"
Ειμαι υπερβολικη; Οχι πες τε μου, αν ειμαι να το δω ρε κοριτσια.....

934ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 25, 2012 10:05 pm

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλενα δεν είσαι καθόλου υπερβολική, εννοείται θα τα δώσεις όπου ΕΣΥ γουσταρεις.
Βασικά αυτο θα πεις ότι θα τα κρατήσεις για το δεύτερο γιατί πες δεν ξέρεις σε τι οικονομική κατάσταση θα είσαι κ συ τότε.
Κ ακόμα δεν είναι καν έγκυος ( κ φυσικά δεν ξέρει αν θα κάνει κ αγόρι) κ ήδη τα πράγματα της τα έταξαν;;
Μάλλον για να μην τα δώσεις αλλού!

935ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 25, 2012 10:54 pm

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα και απο μενα! Σημερα παμε για εμβολια ο μικρος και να δει και τον μεγαλο που βηχει.
Η δικη μου παιδιατρος ειναι σαν μαμα δεν μου επιβαλει πραγματα αλλα ουτε να απορρηπτει. Θηλασμο οποτε θελει, ειναι κατα των παχουλων παιδιων, σωστη διατροφη, οχι αντιβιωσεις με το παραμικρο ουτε αντιπυρετικα.

ΟΣο για την πεθερα σου...εγω αν ημουν στην θεση σου θα ελεγα στον αντρα μου με ποιο δικαιωμα η μανα του κανονιζει τι θα δωσω εγω και με φερνει σε δυσκολη θεση. Αφου τα θελουμε και για το επομενο παιδι. Εμενα η συνηφαδα μου μου εδωσε την καλαθουνα και την μπανιερα με την βαση αλλα μονη της μου τα εδωσε δεν τα ζητησα. Γιατι να σε κανει να φανεις κακια. Σε ζηλευει που σε ζηλευει...να της πεις και οχι να γιενις τελειως κοκκινο πανι. Αν ξανααναφερθει το θεμα καλα θα κανει ο ανρας σου να παρει θεση και να μιλησει για να μην λενε οτι τα λες εσυ. Να πει "κοιταξε να δεις μαμα το τι θα δωσουμε και αν θα δωσουμε ασε να το κρινουμε εμεις γιατι ακομα δεν τελειωσαμε, θα κανουμε και αλλο παιδι. Ουτε να πει οτι χαλανε ουτε τιποτε αλλο. ΝΑ της κοψει την φορα!
Καλα πως τσατιζομαι με κατι τετοιες? Mad

936ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 25, 2012 11:36 pm

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα!!!

Έλενα δεν είσαι καθόλου παράλογη. θα δώσεις ότι θες εσύ και αν το θές εσύ για να βοηθήσεις. η αδερφή του άντρα μου μας έδωσε διάφορα πράγματα για τη μικρή αλλά δανικά και χωρίς να της τα ζητήσουμε. εξήγησε όμορφα οτί θέλετε να κάνετε και δευτερο παιδάκι και τα χρειάζεσαι!!! άλλα και μένα άποψή μου είναι οτι πρέπει να πάρει θέση ο άντρας σου για να μην φανείς η "κακία".

937ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 25, 2012 11:39 pm

jerrysofaki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΔΑΝΑΗ ,ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ Η ΚΕΡΚΥΡΑ !ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ , ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ !

MARIA MAROUI ΟΥΤΕ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ ΔΟΝΤΑΚΙ! Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΩΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΑ ΤΑ ΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ...ΕΛΑΦΡΩΣ! ΜΕ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ!

ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΘΕΜΑ "ΣΚΕΠΑΣΜΑ" ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙΟ ΒΑΘΙΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥ ΣΚΕΠΑΣΩ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΚΛΑΕΙ.
ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΜΠΙΤΖΑΜΟΥΛΕΣ ΠΟΥ

Α)ΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΑΝ (ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΜΑΣ)

Β) ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟ ΚΑΛΤΣΑΚΙ ΣΤΟ ΠΟΔΙ (ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΙΝΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΤΑΙ Ο.. ΠΡΊΓΚΙΠΑΣ)

Γ) ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ (ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΠΟΛΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΧΝΑ ΔΙΑΡΡΟΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ

ΠΟΛΛΑ ΖΗΤΑΩ Η ΜΑΝΑ? ΒΡΗΚΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ ΑΛΛΑ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ 20 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΤΟ ΠΟΣΟ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΤΣΙΓΚΟΥΝΙΑΣ ΑΛΛΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΜΙΑ 10ΑΡΙΑ ...
ΕΧΕΤΕ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ?

ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΟΥ ΣΟΥΠΕΡ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ! ΙΣΩΣ ΤΟΝ ΕΠΙΣΚΕΦΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΩ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΦΑΓΗΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΗ ΝΙΩΘΩ ΚΑΠΩΣ ΠΕΛΑΓΩΜΕΝΗ. ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟΣΟ ΧΑΝΟΜΑΙ.

ΒΑΣΙΚΑ, ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΜΕ ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ. ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ? ΕΜΑΣ ΠΑΝΤΩΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Ο DOCTOR ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ.
ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΟΛΥΑΡΕΣΕΙ (ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΖΑΧΑΡΙ). ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΑΝΑΝΑ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ? ΕΠΙΣΗΣ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΛΙΓΟ ΓΕΥΣΗ?
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΒΑΡΙΟΜΟΥΝ ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ!

ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΑΩ ΚΑΒΑΛΑ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΡΕΛΑ! ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΛΙ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΑΛΛΑ ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ....ΦΙΛΙΑΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 536304

ΕΛΕΝΑ ΜΟΘ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΔΕΝ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΤΟ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΣΑΙ. ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΔΙΝΕΣ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ , ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΕΒΛΕΠΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΥΝ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΞΑΛΛΗ!

938ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τετ Σεπ 26, 2012 1:28 am

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι βρε κοριτσια ειναι δυνατον; Ετσι αρχιζουν και δημιουργουνται τα προβληματα, οταν ανακατευονται πολλοι. Αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να το αφησω.... Εδω θα ειμαστε και θα τα λεμε!

Σοφακι γιατι δεν παιρνεις υπνοσακο; Ειναι λογο τσιμπημενος αλλα τα βγαζει τα λεφτα του!

Τοσα πολλα πιτζαμακια, πολλα δεν ειναι; Μεγαλωνουν τοοοσο γρηγορα τα μπεμπακια που δεν τα προλαβαινεις, ενω τους υπνοσακους τους χρησιμοποιεις και για μεγαλυτερες ηλικιες! Εγω πηρα φθινοπωρινο και ειναι τελειος!

939ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τετ Σεπ 26, 2012 2:02 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφια αν μπορέσεις να τον επισκευτεις θα δεις πόσο θα σου αρέσει! Εμένα μου είπε κ τραχανα να δώσω κ μακαρονακια κ ντομάτα γιαούρτι κτλ που συνήθως τα δίνουν απο 8-9. Του λέω - μα γλουτενη δεν κάνει πριν τον 8ο.. -Ποιος το λέει; Δεν υπάρχει καμία επίσημη έρευνα που να συσχετιζει την πρόσληψη γλουτενης με την κιλιοκακη..
Οπότε όπως καταλαβαίνεις με λίγα λόγια δίνουμε στο μωρο διάφορες τροφές κ σκοπός είναι να μάθει να τρώει ποικιλία κ σωστά. Βάλε μπανάνα στο παιδι πως να το φάει σκέτο είναι αηδία!
Εγω σήμερα της έδωσα σταφύλια σε κομματάκια κ μπανάνα πατημενη με πιρουνι κ μια χαρα τα έφαγε τέρμα τα τελείως αλεσμενα κ λίγο αργότερα θα αρχίσω κομματάκια μαλακά που θα την αφήνω να τα πιάνει κ μονη της!

Τώρα για πυτζαμουλες δύσκολα μας βάζεις.. Υπνόσακος δεν ξέρω αν θα βολέψει αν έχετε διαρροές.. Αλήθεια μήπως να Ελλάδας πανα ή να περνάς μεγαλύτερο νούμερο;

940ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τετ Σεπ 26, 2012 2:06 am

jerrysofaki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΧΩ ΔΥΟ ΥΠΝΟΣΑΚΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΟΝΤΡΟΙ , ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΦΕΡΑΝΕ ΔΩΡΟ.

ΑΠΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΜΕ ΤΑ ΠΙΤΖΑΜΑΚΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΝΕΤΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ. ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΟΡΑΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΥΩΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ? ΕΝΝΟΩ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΑΡΡΟΕΣ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΜΑΛΛΟΝ ΟΙ ΠΑΝΕΣ (ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΟΛΕΣ) ΑΛΛΑ ΤΟ ΟΤΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΤΟΥ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ, ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΡΙΒΟΛΟΓΗΣΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗ ΝΥΧΤΑ! ΧΑΜΟΣ...

ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ: ΣΟΥΠΕΡ Ο ΝΤΟΚΤΟΡ!!!!! Very Happy

941ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τετ Σεπ 26, 2012 3:13 am

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω εχω υπνοσακο που δεν ειναι χοντρος! Πρεπει να παρω εναν για τα πολλα τα κρυα. Αυτος που εχω τον κραταει σε τελεια θερμοκρασια γιατι εννοειται δεν σκεπαζεται!
Του βαζω μακριμανικο ζιπουνακι και τα μπουτακια ειναι ελευθερα μεσα στον υπνοσακο.

δεν νομιζω οτι βολευει για τη μερα. Εγω του φοραω ολοσωμα φορμακια, με ενιαια πατουσακια η ζιπουνακι και παντελονακι με ενιαια πατουσακια.
Του πηρα και παντοφλακια που πιανουν ολο το ποδαρακι με ζωακια πανω!
Νομιζω οτι τα ποδια πρεπει να ειναι ελευθερα γιατι τωρα κανουν εξασκηση για το περπατημα. Εγω τον βαζω ορθιο στον καναπε και να ακουμπαει στην πλατη του καναπε ορθιος! Η τον βαζω και βαδιζει, χωρις να πεφτει πολυ βαρος στα ποδια!

Δεν σε βολευουν τα φορμακια τα ολοσωμα καθολου;

942ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τετ Σεπ 26, 2012 4:31 am

explorerefi

explorerefi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σήμερα είχαμε εμβόλιο. Μα μόλις βλέπει τον γιατρό που το καταλαβαίνει? Με όλους γίνεται φίλη με τον γιατρό κλαίει!!! Συνεχίζουμε τα φρουτάκια μας και από σήμερα ξεκινάμε ρυζάλευρο. Σε 15 μέρες κανονικά φαγάκι και μάλιστα που είπε και για τράγο γιατί είναι λέει το καθαρότερο ζώο αφού δεν σκύβει να φάει από κάτω. Και μου έκανε εντύπωση γιατί δεν έχω διαβάσει από καμία για τράγο.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

943ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τετ Σεπ 26, 2012 7:25 am

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κορες! Σημερα εκανε 2 εμβολια το αντρακι μου στα ζουμερα μπουτακια του και τωρα κοιμαται γιατι λιγη γκρι νια την εχουμε. Εγω μολις ξυπνησα και θα παω για καφε στην μανα μου μολις ξυπνησει. 300γρ και 3 ποντους εβαλε και εγινε 7550 και 68,5εκ. ο μεγαλος ευτυχως τιποτα δεν εχει, ο βηχας και το συναχι ειναι της εποχης λογο νηπιαγωγειου δεν μας εδωσε τιποτα. Σημερα θα φαμε παλι κρεμουλα και σιγα σιγα απο την αλλη βδομαδα και φρουτα

944ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τετ Σεπ 26, 2012 8:40 am

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsia detrerh mera emeis krema.kontepse na faei k to koutali,8a sas grapsw se ligo...filiaaaa

945ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τετ Σεπ 26, 2012 10:00 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσαρες!πως ειστε?εμεις σημερα ειχαμε βαρη κλιμα στο σπιτι μας...σκοτωθηκε ενας συναδελφος του αντρα μου χθες 26χρονων και ειμαστε καπως.Πηγε το πρωι στην κηδεια και γυρισε κουρελι...εγω δεν τολμησα να παω παρολο που γνωριζα την αρραβωνιαστικια του...δεν μπορω να το βγαλω απο το μυαλο μου!οταν γνωρισα τον αντρα μου συνεχεια του ελεγα γιατι να εισαι αστυνομικος και ειδικα στην Ομάδα Ζ...οταν εμεινα εγκυος ζητησε ο ιδιος να κατεβει απο τις μηχανες και να μπει σε περιπολικο και οταν προχωρησε η εγκυμοσυνη μπηκε στο κεντρο ελεγχου ...καμια φορα μου λεει ποσο του λειπει ο "δρομος" και τρεμει η ψυχη μου!αλλα σημερα πέρα απο συζυγος αστυνομικου σκεφτομουν αυτη τη μανα ως μανα κι εγω πια.....Θεε μου!!!!!

946ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τετ Σεπ 26, 2012 10:08 am

nakos

nakos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσακια μου εφτασα!! Ο μικρος ηταν ενα αγγελουδι!! Δεν ακουστηκε καθολου!!! Πολυ το χαρηκα το ταξιδακι μας!! Τωρα κοιμαται!! Προσαρμοστηκε αμεσως!! Το πρωι εφαγε οοοληηηη την φρουτοκρεμα!! Κ το απογευμα τα 2/3 της κρεμας!! Εχω κουβαλησει την Αρτα κ τα Γιαννενα απο συμπραγκαλα!! Ημασταν ολη την ωρα εξω εκτος απο 2 ωρες το μεσημερι που κοιμηθηκαμε!! Το νησι πολυ ωραιο αλλα ρε κοριτσια πολυ υγρασια!! Φοβαμαι μην μου κρυωσει!! Τον εχω με μακρυ ζιπουνακι κ φορμακι στα ποδια κ το βραδυ σκεφτομαι να του ριξω κ ενα σεντονακι!! Εχουμε κ το air codition κ φοβαμαι!!

Ελενα εχεις απολυτο δικιο για την συνηφαδα σου!! Οταν μπλεκονται κ αλλοι(οπως οι πεθερες τα πραγματα γινονται δυσκολα)

Σοφακι γιατι δεν κοιτας στα h&m κ zara!! Εγω απο εκει το πηρα πυτζαμακια! Αλλα θελω οπωσδηποτε κ υπνοσακο!!

Εφη πρωτη φορα ακουω για τραγο!! Εγω δεν νομιζω να εχω φαει ποτε!!

Ειρηνη μπραβο για τα αντρακια σου!!! Φτου φτου!! Μακαρι κ ο δικος μου να παρει εστω κ 300 γρ κ θα ειμαι τρισευτυχισμενη!!

Ευη μπραβο στο Σοφακι!! Τελικα ποια κρεμα της δινεις;

Τατιαννα εχω ενθουσιαστει με τον Παιδιατρο σου!!

Χρυσα που εισαι;; Φιλακια στην Βασιλικη σου!!

Κοριτσια μου σας φιλω!! Να εχουμε ενα ωραιο βραδυ!! Συγγνωμη αν ξεχασα καποια!!

947ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τετ Σεπ 26, 2012 10:13 am

nakos

nakos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ντινα διαβασα το μηνυμα σου κ στεναχωρηθηκα πολυ!! Ειναι το χειροτερο να φετγουν νεα παιδια!! Αυτη η μανα θεε μου!! Ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω!!! Αχ μακαρι να εχουμε την υγεια μας τα παθδακια μας κ εμεις κ ολα τα παιδια του κοσμου!! Το παλικαρι εφυγε πανω στο καθηκον; Οχι οτι εχει κανενα νοημα!! Να ειναι καλα εκει που παει! Καλο ταξιδι!

948ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τετ Σεπ 26, 2012 10:15 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nakos έγραψε:Ντινα διαβασα το μηνυμα σου κ στεναχωρηθηκα πολυ!! Ειναι το χειροτερο να φετγουν νεα παιδια!! Αυτη η μανα θεε μου!! Ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω!!! Αχ μακαρι να εχουμε την υγεια μας τα παθδακια μας κ εμεις κ ολα τα παιδια του κοσμου!! Το παλικαρι εφυγε πανω στο καθηκον; Οχι οτι εχει κανενα νοημα!! Να ειναι καλα εκει που παει! Καλο ταξιδι!
Ναι επεσε επι του καθηκοντος εν ωρα υπηρεσιας .... για 800 ψωροευρω !!αντε μην ανοιξω το στομα μου τωρα... Twisted Evil

949ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τετ Σεπ 26, 2012 10:22 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

950ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 38 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τετ Σεπ 26, 2012 10:30 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κορίτσια με την κρέμα η μικρή ξετρελάθηκε!!! είχε πολύ γέλιο, η μικρή ρουφούσε απο το κουτάλι με μανία, εγώ με κάθε κουταλιά και κλάμα απο τη συγκίνηση και ο μπαμπάς τραβούσε video.... ότι να'ναι!! Smile Smile

Σοφάκι κι εμάς κρέμα μας ξεκίνησε δεκατιανό και απογευματινο και για πρώτη μέρα 2-3 κουταλιές κι όσο περνάνε οι μέρες διπλασιάζω την ποσότητα. μπιτζαμάκια εγώ τις έχω πάρει παντελονάκια με πατούσια και προσαρμόζω το ζιμπουνακι, μακρυμάνικο ή κοντομάνικο.

Δανάη είδες που πήγαν όλα καλά?? μπράβο, καλά να περάσετε!! Smile

Έφη τράγο η αλήθεια είναι οτι δεν έχω ξανακούσει, τί να πώ δεν ξέρω!!

Τατιάνα πολύ διαβασμένος ο γιατρός. αύτα που αυτός εφαρμόζει σήμερα οι υπόλοιποι θα τα εφαρμόσουν μετά απο μία δεκαετία!! Smile

Ντινάκι στεναχωρήθηκα πολύ με τα νέα σου. κρίμα μωρέ νέο παιδι. αυτά είναι τα άσχημα. Sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις