Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
171 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 171 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:να κανω μια ερωτηση??? στα νεογεννητα βαζουμε πιπιλα???

ΑΦΟΡΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ ...ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ....

στα νεογεννητα βαζουν -σιλικονης ομως- πιο πολυ πρεπει να αποφευγονται οταν αρχιζουν να βγαζουν δοντια ...αλλα αν την εχουν μαθει τοτε ειναι δυσκολο !!!

μην του βαλεις πιπιλα απο μονη σου ... ολες καταληγουν στην πιπιλα σε μια στιγμη αδυναμιας που το μωρο κλαιει ασταματητα κτλ ... γιατι εχει πονακια-ανησυχια η οτιδηποτε αλλο !!!

εγω εχω παρει ... αλλα με την ελπιδα οτι δεν θα την χρειαστω !!! και οχι οτι αν την χρειαστεις ειναι κακο

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
letitsa έγραψε:
inakriti έγραψε:ΚΑΛΑ ΚΑΘΕ ΙΚΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ?!!!

ΑΚΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ... ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΤΗΝ ΠΗΤ ..ΤΟΤΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΣΤΟ ΞΑΝΑΒΓΑΛΕΙ -ΜΠΟΡΕΙ- ...ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΣΤΟ ΙΚΑ ...ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ...ΔΕΝ ΚΑΤΑΓΡΑΦΟΥΝ ΤΠΤ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ...ΚΑΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΙΚΑ ... ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΣΤΑ ΞΑΝΑΦΤΙΑΞΟΥΝ .... ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΛΗΡΩΘΕΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ... ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΤΠΤ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟΙ ΒΑΡΙΟΥΝΤΑΙ!!!!ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΑΝ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΟΡΑ ΤΟ ΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΙΚΑ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΕΓΡΑΨΑΝ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΤΗΝ ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΦΡΑΓΗΔΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ......ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ

ΑΚΟΥ ΜΕ ΛΙΓΟ ...ΔΙΚΑΙΟΥΣΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ !!! ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΛΥΣΗ ... ΠΑΝΤΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΛΑΘΗ ... ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΘΑ ΠΑΣ ... ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΧΑΣΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΒΛΑΚΕΙΑ ... ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΥΣΕ ΞΕΚΟΛΛΑ

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inakriti έγραψε:
letitsa έγραψε:
inakriti έγραψε:ΚΑΛΑ ΚΑΘΕ ΙΚΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ?!!!

ΑΚΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ... ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΤΗΝ ΠΗΤ ..ΤΟΤΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΣΤΟ ΞΑΝΑΒΓΑΛΕΙ -ΜΠΟΡΕΙ- ...ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΣΤΟ ΙΚΑ ...ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ...ΔΕΝ ΚΑΤΑΓΡΑΦΟΥΝ ΤΠΤ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ...ΚΑΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΙΚΑ ... ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΣΤΑ ΞΑΝΑΦΤΙΑΞΟΥΝ .... ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΛΗΡΩΘΕΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ... ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΤΠΤ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟΙ ΒΑΡΙΟΥΝΤΑΙ!!!!ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΑΝ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΟΡΑ ΤΟ ΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΙΚΑ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΕΓΡΑΨΑΝ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΤΗΝ ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΦΡΑΓΗΔΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ......ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ

ΑΚΟΥ ΜΕ ΛΙΓΟ ...ΔΙΚΑΙΟΥΣΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ !!! ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΛΥΣΗ ... ΠΑΝΤΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΛΑΘΗ ... ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΘΑ ΠΑΣ ... ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΧΑΣΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΒΛΑΚΕΙΑ ... ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΥΣΕ ΞΕΚΟΛΛΑ


ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΙΟ ΑΠΛΗ ΛΟΓΙΚΗ....ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΣΥΜΦΑΙΡΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΕ!!!! ΓΙΑ ΑΛΛΩΝ ΛΑΘΟΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΩ ΕΓΩ? ΛΟΓΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΛΕΜΕΝΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΡΟΜΑΓΜΕΝΗ .... ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ !!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΝ Ο ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΣΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Ο ΕΡΓΟΔΟΤΗΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΕΝΣΗΜΑ ΣΤΟ ΙΚΑ ...ΤΟΤΕ ΤΟΥ ΧΑΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ????!!!! ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ...

ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΘΑ ΜΠΑΣΤΑΚΩΘΕΙΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΡΗΞΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ... ΝΑ ΠΑΣ ΟΜΩΣ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ...ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΜΕ ΑΛΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ... Very Happy

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inakriti έγραψε:ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΛΕΜΕΝΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΡΟΜΑΓΜΕΝΗ .... ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ !!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΝ Ο ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΣΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Ο ΕΡΓΟΔΟΤΗΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΕΝΣΗΜΑ ΣΤΟ ΙΚΑ ...ΤΟΤΕ ΤΟΥ ΧΑΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ????!!!! ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ...

ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΘΑ ΜΠΑΣΤΑΚΩΘΕΙΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΡΗΞΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ... ΝΑ ΠΑΣ ΟΜΩΣ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ...ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΜΕ ΑΛΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ... Very Happy


ΣΕ ΒΡΗΣΚΩ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΗ ΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΣΩΣΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ......ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 215994

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalimera koritsia Smile eipame eimai tis argoporias!! letitsa mhn skas katholou gia to IKA den yparxei xarti pou na mhn ksanavgenei se kamia yphresia..apla etyxes se kathysterimenous ypallhlous..na pas hremh alla me to skeptiko oti prepei na sou vroun lysh. k oti sou lene pou den s aresei na tous les na sto dwsoun graptws..px..dwse mou graptws ton nomo p leei oti to xarti den ksanavgenei klp. Re koritsia mia erwthshhh..leipei o giatros mou kai m exei piasei mia elafria fagouritsa ..na valw mia krema 2-3 meres lete? exei valei kamia ? k an nai pia?

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ... ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ...

ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ... ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΖΟΥΓΚΛΑ GR ΖΗΤΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ .... ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΤΟ ΙΚΑ ... ΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑ ΧΑΛΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΡΩΣΟΥΝ

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:kalimera koritsia Smile eipame eimai tis argoporias!! letitsa mhn skas katholou gia to IKA den yparxei xarti pou na mhn ksanavgenei se kamia yphresia..apla etyxes se kathysterimenous ypallhlous..na pas hremh alla me to skeptiko oti prepei na sou vroun lysh. k oti sou lene pou den s aresei na tous les na sto dwsoun graptws..px..dwse mou graptws ton nomo p leei oti to xarti den ksanavgenei klp. Re koritsia mia erwthshhh..leipei o giatros mou kai m exei piasei mia elafria fagouritsa ..na valw mia krema 2-3 meres lete? exei valei kamia ? k an nai pia?

πηνελοπη οπως και δηποτε ...αν δεν βαλεις σε 2-3 μερες η φαγουρα θα εχει γινει γδαρσιμο !!!! αλλα για το πια κρεμα καλυτερα μιλα με τον γιατρο σου τηλεφωνικα

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pepelitsa έγραψε:kalimera koritsia Smile eipame eimai tis argoporias!! letitsa mhn skas katholou gia to IKA den yparxei xarti pou na mhn ksanavgenei se kamia yphresia..apla etyxes se kathysterimenous ypallhlous..na pas hremh alla me to skeptiko oti prepei na sou vroun lysh. k oti sou lene pou den s aresei na tous les na sto dwsoun graptws..px..dwse mou graptws ton nomo p leei oti to xarti den ksanavgenei klp. Re koritsia mia erwthshhh..leipei o giatros mou kai m exei piasei mia elafria fagouritsa ..na valw mia krema 2-3 meres lete? exei valei kamia ? k an nai pia?

ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΟΤΕΡΑ.......ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΑΓΟΥΡΙΤΣΑ ΒΑΛΕ ΤΗΝ VERDAL AYTHN THN EBAZA EGV AΠΟ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΠΡΙΝ ΒΑΛΕ ΑΥΤΗΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΦΑΓΟΥΡΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΜΑΤΩΝΑ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΛΗΣΕΙΣ ΟΜΩΣ ΜΕ ΒΕDADINE

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι ηρεμη καλε ?? τωρα ελεγε οτι ιδιωτικος υπαλληλος επαιρνει απο το 1989 επιδομα αναπηριας μεχρι σημερα απο ΙΚΑ και ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Η ΝΙΚΟΛΕΤΑ ??? ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ...ΤΖΑΜΠΠΟΥΚΑΛΕΜΕΝΗ ...ΑΕΙ ΣΙΧΤΙΡ .... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 654316

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inakriti έγραψε:τι ηρεμη καλε ?? τωρα ελεγε οτι ιδιωτικος υπαλληλος επαιρνει απο το 1989 επιδομα αναπηριας μεχρι σημερα απο ΙΚΑ και ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Η ΝΙΚΟΛΕΤΑ ??? ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ...ΤΖΑΜΠΠΟΥΚΑΛΕΜΕΝΗ ...ΑΕΙ ΣΙΧΤΙΡ .... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 654316



ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΤΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 215994

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:
emilou έγραψε:να κανω μια ερωτηση??? στα νεογεννητα βαζουμε πιπιλα???

ΑΦΟΡΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ ...ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ....

στα νεογεννητα βαζουν -σιλικονης ομως- πιο πολυ πρεπει να αποφευγονται οταν αρχιζουν να βγαζουν δοντια ...αλλα αν την εχουν μαθει τοτε ειναι δυσκολο !!!

μην του βαλεις πιπιλα απο μονη σου ... ολες καταληγουν στην πιπιλα σε μια στιγμη αδυναμιας που το μωρο κλαιει ασταματητα κτλ ... γιατι εχει πονακια-ανησυχια η οτιδηποτε αλλο !!!

εγω εχω παρει ... αλλα με την ελπιδα οτι δεν θα την χρειαστω !!! και οχι οτι αν την χρειαστεις ειναι κακο

Σ ευχαριστω Ινα... εκανα κ την τελευταια παραγελια απο το φαρμακειο... πηρα κ πιπιλα να βρισκεται!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ινάκι προφανώς είναι διαφορετική η κατάσταση στην Αθήνα με το ικα.Οταν εγώ πχ περνούσα επιτροπή,για να μπορέσω να πάρω νούμερο για να μπω στη σειρά για το ταμείο,έπρεπε να πάει κάποιος δικός μου από τις 5 το πρωί για να γραφτεί,για να πάρει μετά με τη σειρά που γράφτηκε νούμερο.Για τέτοια κατάσταση μιλάμε,όχι μαλακίες.Αυτό επαναλαμβάνω,την περίοδο που οι φαρμακοποιοί έκοψαν την πίστωση.Μιλάμε για 300 άτομα αναμονή κάθε μέρα,να καταθέσουν χαρτιά για να πάρουν τα λεφτά από τα φάρμακα που πλήρωναν από την τσέπη τους,Λογικό λοιπόν να έχουν πάει τα πάντα μήνες πίσω.

Λετίτσα είναι καταφανέστατο οτι επίτηδες σου δημιουργούν πρόβλημα στη δουλειά σου.Δε βρίσκω λοιπόν τον λόγο να προσπαθήσεις να το λύσεις εσύ μέσω του ικα (στο κάτω κάτω αυτοί την έκαναν τη δουλειά τους),αντί να κάνεις μια καταγγελία στην επιθεώρηση.Σε τελική ανάλυση ο νόμος προστατεύει τη μητρότητα,οπότε κανείς δε μπορεί να σε πειράξει,για έναν χρόνο από οταν επιστρεψεις στη δουλειά..Οπότε λοιπόν γιατί να μη τους απειλήσεις,από τη στγμή που είναι τόσο σκατόψυχοι όσο λές.Δεν είναι κακό να ξέρουν οι εργοδότες οτι ούτε κουτόχορτο μασάμε,ούτε κατουρημένες ποδιές έχουμε διάθεση να φιλήσουμε....

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακια φευγω...

εβρασα εδω που καθομαι στον υπολογιστη, παω στο σαλονι να βαλω λιγο το κλιματιστικο!!!

Νικολετα... καλη επιτυχια αυριο στο ικα!!! γερα κ δυνατα!!

φιλακια πολλα... θα τα πουμε αργοτερα!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mwre einai psiras aytos k mou eixe pei to grafeio tha einai kleisto alla an exeis kati tha me pareis na kanoume ranteyou..den thelw na ton parw twra gi ayto k na mou pei na paw na me dei prwta klp klp..mexri na ginoun ayta egw tha exw fagwthei!! opote tha kanw ayto me to betadine klp. Ina tis lew hremh gia thn idia oxi gia tous allous..lysh tha vre8ei den yparxei periptwsh opote as paei hremh..k o gynaikologos pou sou eipe den dinei deytero xarti..k aytos na sou dwsei graptws pws exei enhmerwthei gia to gegonos alla arneite na dwsei deytero xarti me thn ypografh tou..etsi theloun..ekei fovounte k ola ta kanoun amesws

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kat3r1na έγραψε:Ινάκι προφανώς είναι διαφορετική η κατάσταση στην Αθήνα με το ικα.Οταν εγώ πχ περνούσα επιτροπή,για να μπορέσω να πάρω νούμερο για να μπω στη σειρά για το ταμείο,έπρεπε να πάει κάποιος δικός μου από τις 5 το πρωί για να γραφτεί,για να πάρει μετά με τη σειρά που γράφτηκε νούμερο.Για τέτοια κατάσταση μιλάμε,όχι μαλακίες.Αυτό επαναλαμβάνω,την περίοδο που οι φαρμακοποιοί έκοψαν την πίστωση.Μιλάμε για 300 άτομα αναμονή κάθε μέρα,να καταθέσουν χαρτιά για να πάρουν τα λεφτά από τα φάρμακα που πλήρωναν από την τσέπη τους,Λογικό λοιπόν να έχουν πάει τα πάντα μήνες πίσω.

Λετίτσα είναι καταφανέστατο οτι επίτηδες σου δημιουργούν πρόβλημα στη δουλειά σου.Δε βρίσκω λοιπόν τον λόγο να προσπαθήσεις να το λύσεις εσύ μέσω του ικα (στο κάτω κάτω αυτοί την έκαναν τη δουλειά τους),αντί να κάνεις μια καταγγελία στην επιθεώρηση.Σε τελική ανάλυση ο νόμος προστατεύει τη μητρότητα,οπότε κανείς δε μπορεί να σε πειράξει,για έναν χρόνο από οταν επιστρεψεις στη δουλειά..Οπότε λοιπόν γιατί να μη τους απειλήσεις,από τη στγμή που είναι τόσο σκατόψυχοι όσο λές.Δεν είναι κακό να ξέρουν οι εργοδότες οτι ούτε κουτόχορτο μασάμε,ούτε κατουρημένες ποδιές έχουμε διάθεση να φιλήσουμε....

ETSI EINAI ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ......ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΔΩ ΤΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ....

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kat3r1na έγραψε:Ινάκι προφανώς είναι διαφορετική η κατάσταση στην Αθήνα με το ικα.Οταν εγώ πχ περνούσα επιτροπή,για να μπορέσω να πάρω νούμερο για να μπω στη σειρά για το ταμείο,έπρεπε να πάει κάποιος δικός μου από τις 5 το πρωί για να γραφτεί,για να πάρει μετά με τη σειρά που γράφτηκε νούμερο.Για τέτοια κατάσταση μιλάμε,όχι μαλακίες.Αυτό επαναλαμβάνω,την περίοδο που οι φαρμακοποιοί έκοψαν την πίστωση.Μιλάμε για 300 άτομα αναμονή κάθε μέρα,να καταθέσουν χαρτιά για να πάρουν τα λεφτά από τα φάρμακα που πλήρωναν από την τσέπη τους,Λογικό λοιπόν να έχουν πάει τα πάντα μήνες πίσω.

Λετίτσα είναι καταφανέστατο οτι επίτηδες σου δημιουργούν πρόβλημα στη δουλειά σου.Δε βρίσκω λοιπόν τον λόγο να προσπαθήσεις να το λύσεις εσύ μέσω του ικα (στο κάτω κάτω αυτοί την έκαναν τη δουλειά τους),αντί να κάνεις μια καταγγελία στην επιθεώρηση.Σε τελική ανάλυση ο νόμος προστατεύει τη μητρότητα,οπότε κανείς δε μπορεί να σε πειράξει,για έναν χρόνο από οταν επιστρεψεις στη δουλειά..Οπότε λοιπόν γιατί να μη τους απειλήσεις,από τη στγμή που είναι τόσο σκατόψυχοι όσο λές.Δεν είναι κακό να ξέρουν οι εργοδότες οτι ούτε κουτόχορτο μασάμε,ούτε κατουρημένες ποδιές έχουμε διάθεση να φιλήσουμε....

Κατερινουλα σε ποιο ικα σε ταλαιπωρησαν τοσο??

εμεις στο ικα παγκρατιου ηταν μεχρι στιγμης ολα πολυ ευκολα... με την επιτροπη κλειναμε ραντεβου στις 8 μεχρι 8,20 ο αντρας μου ειχε τελειωσει

μονο με τον γιατρο ειχαμε λιγο προβλημα μεχρι να τον πεισουμε να μας κλεισει επιτροπη... αλλα ευτυχως κ αυτο λυθηκε

Οσο για τους εργοδοτες εχεις απολυτο δικιο...

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΦΑΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΠΕΙΝΑΣΕ.......ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΛΕΜΕ............ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑΙΣΩ ΤΟ ΜΩΡΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΗΝ Η ΣΤΙΓΜΗ?????? ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ ΤΩΡΑ..... ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 654316

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emilou έγραψε:
kat3r1na έγραψε:Ινάκι προφανώς είναι διαφορετική η κατάσταση στην Αθήνα με το ικα.Οταν εγώ πχ περνούσα επιτροπή,για να μπορέσω να πάρω νούμερο για να μπω στη σειρά για το ταμείο,έπρεπε να πάει κάποιος δικός μου από τις 5 το πρωί για να γραφτεί,για να πάρει μετά με τη σειρά που γράφτηκε νούμερο.Για τέτοια κατάσταση μιλάμε,όχι μαλακίες.Αυτό επαναλαμβάνω,την περίοδο που οι φαρμακοποιοί έκοψαν την πίστωση.Μιλάμε για 300 άτομα αναμονή κάθε μέρα,να καταθέσουν χαρτιά για να πάρουν τα λεφτά από τα φάρμακα που πλήρωναν από την τσέπη τους,Λογικό λοιπόν να έχουν πάει τα πάντα μήνες πίσω.

Λετίτσα είναι καταφανέστατο οτι επίτηδες σου δημιουργούν πρόβλημα στη δουλειά σου.Δε βρίσκω λοιπόν τον λόγο να προσπαθήσεις να το λύσεις εσύ μέσω του ικα (στο κάτω κάτω αυτοί την έκαναν τη δουλειά τους),αντί να κάνεις μια καταγγελία στην επιθεώρηση.Σε τελική ανάλυση ο νόμος προστατεύει τη μητρότητα,οπότε κανείς δε μπορεί να σε πειράξει,για έναν χρόνο από οταν επιστρεψεις στη δουλειά..Οπότε λοιπόν γιατί να μη τους απειλήσεις,από τη στγμή που είναι τόσο σκατόψυχοι όσο λές.Δεν είναι κακό να ξέρουν οι εργοδότες οτι ούτε κουτόχορτο μασάμε,ούτε κατουρημένες ποδιές έχουμε διάθεση να φιλήσουμε....

Κατερινουλα σε ποιο ικα σε ταλαιπωρησαν τοσο??

εμεις στο ικα παγκρατιου ηταν μεχρι στιγμης ολα πολυ ευκολα... με την επιτροπη κλειναμε ραντεβου στις 8 μεχρι 8,20 ο αντρας μου ειχε τελειωσει

μονο με τον γιατρο ειχαμε λιγο προβλημα μεχρι να τον πεισουμε να μας κλεισει επιτροπη... αλλα ευτυχως κ αυ

Οσο για τους εργοδοτες εχεις απολυτο δικιο...
Στο ικα της Ν.Ιωνιας υπαγομαι.Με τις επιτροπες κανενα προβλημα.Οκ καθυστερουσαν λιγο ημερολογιακα-συνηθως δλδ περνουσα επιτροπη κανα δεκαπενθημερο μετα την εναρξη της καθε αδειας-αλλα ποτε δε μου αρνηθηκαν αδεια.Το πανηγυρι ηταν μετα,οταν πηγαινα να καταθεσω τα δικαιολογητικα για το επιδομα..Τεσπα,σημερα ηταν η τελευταια αναρρωτικη.Μεχρι τον Οκτωβρη λογικα θα την εχω πληρωθει!!Α παρεμπιπτοντως,πετυχα εγκυο στη γυναικολογο μου η οποια πηγε για αναρρωτικη και την υποχρεωναν απο το κεντρο μανας που ανηκε,να την εξετασει κ δικος τους γυναικολογος για να πιστοποιησει τη γνωματευση..Ο,τι του φανει του λολοστεφανη τελικα!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:ναι και εγω σκεφτομαι να τα βαλω ολα μαζι κοριτσακια μου... σε μια τσαντα. απλα ξεχωριστα τα καλλυντικα μου..

Σοφουλι καλημερα! χαμογελουσε το μικρο σου ε; τι γλυκο!! θα την δεις στο ντοπλερ ξανα Very Happy Very Happy

χριστινακι σε καθε υπερηχο κανω ντοπλερ!τωρα ξανα σε καμια 20αρια μερες!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:
Kristinaki έγραψε:ναι και εγω σκεφτομαι να τα βαλω ολα μαζι κοριτσακια μου... σε μια τσαντα. απλα ξεχωριστα τα καλλυντικα μου..

Σοφουλι καλημερα! χαμογελουσε το μικρο σου ε; τι γλυκο!! θα την δεις στο ντοπλερ ξανα Very Happy Very Happy

χριστινακι σε καθε υπερηχο κανω ντοπλερ!τωρα ξανα σε καμια 20αρια μερες!

Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 215994

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η μπεμπα με ζοριζει πολυ!δε ξερω πως ποζαρει αλλα απο κατω νιωθω λες και εχω ξυραφι ωρες ωρες! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 37 534787

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα παλι ειναι πολυ φρονιμουλα. μονο οταν ξαπλωνει πλαι αρχιζει να γυριζει Very Happy το παρατηρησατε και σεις αυτο;

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
otan ksaplwneis esy? k emena to vrady otan ksaplwnnw kouniete poly alla genika einai zwhros k otan den einai provlimatizomai..lene oti opws einai sthn koilia tha einai k eksw opote esy tyxerh eisai xristinakii Smile

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπα Πηνελόπη μου δεν νομίζω οτι ισχύει, ο Γιώργος μου ήταν πάρα πολύ ζωηρός στην κοιλιά
Μόλις γεννήθηκε και όσο κράτησε η βρεφική του ηλικία ήταν ένας άγγελος!
Μετά τον 1μιση χρόνο έγινε Ταρζάν και τώρα έχουμε ξεφύγει για τα καλά Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις