Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
416 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 416 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα eirinaki!!!!Τί έγινε τελικά με την μαμά σου;;Άλλαξε γνώμη γιατί εγώ πιστεύω πως ήταν λόγια της στιγμής και απόρια της όλης κατάστασης.. Smile

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
didumomama έγραψε:Το καλό είναι ότι μου το είπε αμέσως.Αλλά στα πέντε της να το φάει;Αυτά δεν τα έκανε ούτε όταν ήταν ενός ή δύο...
Αχ, τα παιδιά πρέπει να τα έχεις πάντα στο νου σου.Και να φανταστείτε ότι έχουν και δικό τους κουμπαρά γεμάτο με κέρματα και πορτοφόλι..Τι να πεις.Τώρα υπομονή.Να το κάνει τουλάχιστον και να μην πάθει ζημιά το παιδάκι μου.

ΑΧΧΧ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ...ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΤΑΠΙΝΟΥΝ ΝΟΜΙΣΑΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝΕ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ...ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΕΦΑΓΕ Η ΑΠΟΡΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ Κ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΧΑΧΑΧΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΕΞΥΠΝΗ Κ ΕΦΑΓΕ 10 ΛΕΠΤΟ Κ ΟΧΙ ΚΑΝΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ..ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ...

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
trilly έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:
trilly έγραψε:καλημερα σας κοριτσια. με εχει πιασει μια στεναχωρια αλλο πραγμα. μενω σε παραθαλασσιο μερος κι εχουν φυγει οι περισσοτεροι που ηταν διακοπες κι εχει αδειασει το μερος.... Crying or Very sad κατααθλιψη θα παθω, ουτε σχολειο να πηγαιναα!!!

διδυμομαμα περαστικα σας! εφαγε κερμα? πω,πω!

χαιρετω τις υπολοιπες! αντε, που ειστε μαζευτειτε!!! τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 417472 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 417472



Είσαι τυχερή που απλώς μένεις δίπλα στη θάλασσα ,εγώ θα έδινα τα πάντα να το έχω αυτό......


γεια σου νικολεττα μου. ωραια ειναι κι εμενα μ αρεσει παρα πολυ. εφυγα απο την πολη για να μεγαλωσω το παιδακι μου σε ενα μικροτερο μερος με καθαρο αερα και περισσοτερη ασφαλεια, ηταν τελειως συνειδητη επιλογη. αλλα τον χειμωνα που ειμαστε εμεις κι εμεις, δεν το συζητω, βαρεμαρα! ευτυχως που μπορουμε ακομα τουλαχιστον και κανουμε κανα ταξιδακι να ανοιγει το μυαλο και το ματι.

Μακάρι να είχα την δύναμη να το κάνω κι εγώ, γιατί η κατάσταση στην Αθήνα απλά δεν υποφέρεται.....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την nikoletta10 στις Κυρ Αυγ 19, 2012 11:46 pm, 1 φορά

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειρινάκι μου θα το δω το κέρμα γιατί έχω εφοδιαστεί γάντια μιας χρήσης και την βάζω και τα κάνει στο γιογιό....Μια μάνα τα κάνει όλα χιχιχι....

Όσο για το Supernatural λίγος καιρός έμεινε και ξεκινάειιιιιιιιιιι!!!!!!!!
Χαίρομαι που γνωρίζω άλλη μία τρελαμένη φαν όπως εμένα!!!!!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikoletta10 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!!!!Εύχομαι να έχουμε μια καλή εβδομάδα.... Rolling Eyes τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 654316 I love you

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΜΟΥ!!!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ trilly ΜΟΥ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!ΕΓΩ ΠΟΝΑΑΑΑΩΩΩΩΩΩ ΠΟΛΥΥΥΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΞΥΠΝΗΣΑ...ΣΤΟ ΚΑΛΟ...
trilly ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΑΙΝΙΟΥΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΣΕΙΡΑ,ΕΧΩ ΣΑΙΤ ΑΜΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΙΝΩ...ΜΠΡΑΒΟ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΟΥ!!!ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΑΝΑ ΟΠΩΣ Κ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΦΥΣΙΚΑ τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eirinaki έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!!!!Εύχομαι να έχουμε μια καλή εβδομάδα.... Rolling Eyes τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 654316 I love you

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΜΟΥ!!!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ trilly ΜΟΥ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!ΕΓΩ ΠΟΝΑΑΑΑΩΩΩΩΩΩ ΠΟΛΥΥΥΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΞΥΠΝΗΣΑ...ΣΤΟ ΚΑΛΟ...
trilly ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΑΙΝΙΟΥΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΣΕΙΡΑ,ΕΧΩ ΣΑΙΤ ΑΜΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΙΝΩ...ΜΠΡΑΒΟ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΟΥ!!!ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΑΝΑ ΟΠΩΣ Κ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΦΥΣΙΚΑ τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994


Τί έπαθες eirinaki;Γιατί πονάς;Αδιαθέτησες;

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου ειρηνακι μου σαλωνικιωτικο! κι εγω απο εκει ειμαι!

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα!!!ευτυχως κοιμηθηκε η μικρη,σωστη σβουρα Shocked δεν αφηνει τπτ στο περασμα της... Shocked εχω επισκεψεις γαμο και πανυγηρι μπροστα μου..το τελευταιο του καλοκαιριου,ολο πανυγηρια ειμαστε εδω..να ερθει ο χειμωνας να ησυχασω.. Wink

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikoletta10 έγραψε:Καλημέρα eirinaki!!!!Τί έγινε τελικά με την μαμά σου;;Άλλαξε γνώμη γιατί εγώ πιστεύω πως ήταν λόγια της στιγμής και απόρια της όλης κατάστασης.. Smile

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΑ ΕΧΘΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΤΟ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΕΔΩ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ (Κ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΨΕΜΜΑΤΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ)
ΕΚΕΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΘΑ ΔΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ...ΑΜΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΘΑ ΒΡΕΙ ΑΛΛΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ Η ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ..ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ...ΤΟ ΛΥΣΑΜΕ Κ ΑΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΑΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ...ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ.. τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 669659 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 669659 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 669659 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 669659 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 669659 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 669659

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
didumomama έγραψε:Ειρινάκι μου θα το δω το κέρμα γιατί έχω εφοδιαστεί γάντια μιας χρήσης και την βάζω και τα κάνει στο γιογιό....Μια μάνα τα κάνει όλα χιχιχι....

Όσο για το Supernatural λίγος καιρός έμεινε και ξεκινάειιιιιιιιιιι!!!!!!!!
Χαίρομαι που γνωρίζω άλλη μία τρελαμένη φαν όπως εμένα!!!!!

ΠΩΠΩΠΩ ΜΟΛΙΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟ ΜΝΜ ΛΕΩ ΜΙΑ ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ...ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΟΜΩΣ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣΘΑ ΒΓΕΙ ΣΙΝΤΟΜΑ...Κ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΚΑΝΕ ΜΕ ΕΣΕΝΑ...ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994
ΕΛΑ ΝΑΙ ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!ΠΑΜΕ ΑΓΟΡΙΑ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΚΩΛΟΥΣ ΧΑΧΑΧΑ..ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΦΑΝ ΤΗΣ ΣΙΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ Κ ΟΙ ΠΡΟΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΜΑΝΑΡΙΑΑΑ ΧΑΧΑΧΑ!!ΥΠΟΓΡΑΨΑΝΕ ΓΙΑ ΜΕΧΡΙ Κ 10 ΣΕΖΟΝ ΤΑ ΕΜΑΘΕΣ???

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikoletta10 έγραψε:
eirinaki έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!!!!Εύχομαι να έχουμε μια καλή εβδομάδα.... Rolling Eyes τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 654316 I love you

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΜΟΥ!!!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ trilly ΜΟΥ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!ΕΓΩ ΠΟΝΑΑΑΑΩΩΩΩΩΩ ΠΟΛΥΥΥΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΞΥΠΝΗΣΑ...ΣΤΟ ΚΑΛΟ...
trilly ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΚΑΜΙΑ ΤΑΙΝΙΟΥΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΣΕΙΡΑ,ΕΧΩ ΣΑΙΤ ΑΜΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΙΝΩ...ΜΠΡΑΒΟ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΟΥ!!!ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΑΝΑ ΟΠΩΣ Κ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΦΥΣΙΚΑ τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994


Τί έπαθες eirinaki;Γιατί πονάς;Αδιαθέτησες;

ΝΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΕΧΘΕΣ...ΕΙΧΑ 19 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΙΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΑΝΤΑΡ ΚΥΚΛΟ...Κ ΕΙΧΕ ΠΛΑΚΑ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΤΑ ΕΧΘΕΣ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΙΣΩ Κ ΟΠΩΣ ΣΚΙΒΩ ΜΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΜΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ...ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ Κ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΣΤΑΓΟΝΑ ΑΙΜΑ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ Κ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΝΑ ΑΥΤΘΟΡΜΥΤΟ ''ΑΑΑΑ ΚΑΛΟΣΤΗΝ ΝΑ''' ΧΧΑΧΑΧΑ Κ ΠΑΤΗΣΑ ΚΑΤΙ ΓΕΛΙΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ!!!!!ΑΛΛΑ ΝΑΙ ΠΟΝΑΩΩΩ..ΒΡΑΖΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑΑ ΜΟΥ..ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΝΙΩΘΩ ΤΙΠΟΤΑ ΕΥΤΗΧΩΣ... Laughing Laughing Laughing Laughing

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:γεια σου ειρηνακι μου σαλωνικιωτικο! κι εγω απο εκει ειμαι!

ΓΙΑ ΣΟΥ trilly ΜΟΥ..ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ Κ ΕΣΥ ΡΕ ΓΚΑΡΤΝΑΣΗ?????ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΧΑΧΑΧΑ!!ΑΠΟ ΠΙΟ ΜΕΡΟΣ???ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΠΑΞΕ ΤΣΙΦΛΙΚΙ.... τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eirinaki έγραψε:
didumomama έγραψε:Ειρινάκι μου θα το δω το κέρμα γιατί έχω εφοδιαστεί γάντια μιας χρήσης και την βάζω και τα κάνει στο γιογιό....Μια μάνα τα κάνει όλα χιχιχι....

Όσο για το Supernatural λίγος καιρός έμεινε και ξεκινάειιιιιιιιιιι!!!!!!!!
Χαίρομαι που γνωρίζω άλλη μία τρελαμένη φαν όπως εμένα!!!!!

ΠΩΠΩΠΩ ΜΟΛΙΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟ ΜΝΜ ΛΕΩ ΜΙΑ ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ...ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΟΜΩΣ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣΘΑ ΒΓΕΙ ΣΙΝΤΟΜΑ...Κ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΚΑΝΕ ΜΕ ΕΣΕΝΑ...ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994
ΕΛΑ ΝΑΙ ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!ΠΑΜΕ ΑΓΟΡΙΑ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΚΩΛΟΥΣ ΧΑΧΑΧΑ..ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΦΑΝ ΤΗΣ ΣΙΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ Κ ΟΙ ΠΡΟΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΜΑΝΑΡΙΑΑΑ ΧΑΧΑΧΑ!!ΥΠΟΓΡΑΨΑΝΕ ΓΙΑ ΜΕΧΡΙ Κ 10 ΣΕΖΟΝ ΤΑ ΕΜΑΘΕΣ???

Χαχαχα θα της το λέω όταν μεγαλώσει και θα νευριάζει που της έψαχνα τα "απόρρητα" χαχαχα....

Δεν το ήξερα ότι έκλεισαν μέχρι 10 σεζόν!!!Γουστάρω!!!!!

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirinaki έγραψε:
trilly έγραψε:γεια σου ειρηνακι μου σαλωνικιωτικο! κι εγω απο εκει ειμαι!

ΓΙΑ ΣΟΥ trilly ΜΟΥ..ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ Κ ΕΣΥ ΡΕ ΓΚΑΡΤΝΑΣΗ?????ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΧΑΧΑΧΑ!!ΑΠΟ ΠΙΟ ΜΕΡΟΣ???ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΠΑΞΕ ΤΣΙΦΛΙΚΙ.... τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994


κεντρο αποκεντρο. κοντα στην ετ3

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:καλημερα!!!ευτυχως κοιμηθηκε η μικρη,σωστη σβουρα Shocked δεν αφηνει τπτ στο περασμα της... Shocked εχω επισκεψεις γαμο και πανυγηρι μπροστα μου..το τελευταιο του καλοκαιριου,ολο πανυγηρια ειμαστε εδω..να ερθει ο χειμωνας να ησυχασω.. Wink

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΧΑΧΑΧΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΟΛΑ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΝΑ ΥΣΗΧΑΣΕΙΣ!!!ΠΑΝΤΡΕΥΕΣΕ??? τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 654316 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 654316 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 654316

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
didumomama έγραψε:
eirinaki έγραψε:
didumomama έγραψε:Ειρινάκι μου θα το δω το κέρμα γιατί έχω εφοδιαστεί γάντια μιας χρήσης και την βάζω και τα κάνει στο γιογιό....Μια μάνα τα κάνει όλα χιχιχι....

Όσο για το Supernatural λίγος καιρός έμεινε και ξεκινάειιιιιιιιιιι!!!!!!!!
Χαίρομαι που γνωρίζω άλλη μία τρελαμένη φαν όπως εμένα!!!!!

ΠΩΠΩΠΩ ΜΟΛΙΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟ ΜΝΜ ΛΕΩ ΜΙΑ ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ...ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΟΜΩΣ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣΘΑ ΒΓΕΙ ΣΙΝΤΟΜΑ...Κ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΚΑΝΕ ΜΕ ΕΣΕΝΑ...ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994
ΕΛΑ ΝΑΙ ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!ΠΑΜΕ ΑΓΟΡΙΑ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΚΩΛΟΥΣ ΧΑΧΑΧΑ..ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΦΑΝ ΤΗΣ ΣΙΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ Κ ΟΙ ΠΡΟΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΜΑΝΑΡΙΑΑΑ ΧΑΧΑΧΑ!!ΥΠΟΓΡΑΨΑΝΕ ΓΙΑ ΜΕΧΡΙ Κ 10 ΣΕΖΟΝ ΤΑ ΕΜΑΘΕΣ???

Χαχαχα θα της το λέω όταν μεγαλώσει και θα νευριάζει που της έψαχνα τα "απόρρητα" χαχαχα....

Δεν το ήξερα ότι έκλεισαν μέχρι 10 σεζόν!!!Γουστάρω!!!!!
ΝΑΙΙΙ NA MΠΑΙΝΕΙΣ ΕΔΩ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΧΑΧΑΧΑ http://supernaturalgreece.gr/b%CF%8C%CE%BC%CE%B2%CE%B1-%CE%BF-jared-padalecki-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BF-jensen-ackles-%CF%85%CF%80%CE%AD%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%88%CE%B1%CE%BD-%CF%83%CF%85%CE%BC%CE%B2%CF%8C%CE%BB%CE%B1%CE%B9%CE%B1/
ΧΑΧΑΧΑ ΕΛΑ ΜΩΡΦΕ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΗΣ ΕΙΣΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ..ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ Κ Η ΙΔΙΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙ ΧΑΧΑΧΑ

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eirinaki έγραψε:
anthaki έγραψε:καλημερα!!!ευτυχως κοιμηθηκε η μικρη,σωστη σβουρα Shocked δεν αφηνει τπτ στο περασμα της... Shocked εχω επισκεψεις γαμο και πανυγηρι μπροστα μου..το τελευταιο του καλοκαιριου,ολο πανυγηρια ειμαστε εδω..να ερθει ο χειμωνας να ησυχασω.. Wink

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΧΑΧΑΧΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΟΛΑ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΝΑ ΥΣΗΧΑΣΕΙΣ!!!ΠΑΝΤΡΕΥΕΣΕ??? τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 654316 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 654316 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 654316

Οχι ειρινακι μου αλλουνου τον γαμο εχω...και τραπεζι..πολλες υποχρεωσεις..ασε αρχιζουν και τα σχολεια σε λιγο,και εκει εξοδα αλλα χαλαλι ομως για τα παιδια ολα...αλιμονο.. Very Happy

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:
eirinaki έγραψε:
trilly έγραψε:γεια σου ειρηνακι μου σαλωνικιωτικο! κι εγω απο εκει ειμαι!

ΓΙΑ ΣΟΥ trilly ΜΟΥ..ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑ Κ ΕΣΥ ΡΕ ΓΚΑΡΤΝΑΣΗ?????ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΧΑΧΑΧΑ!!ΑΠΟ ΠΙΟ ΜΕΡΟΣ???ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΠΑΞΕ ΤΣΙΦΛΙΚΙ.... τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994


κεντρο αποκεντρο. κοντα στην ετ3

ΑΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!!!ΜΠΡΑΒΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑΑΑΑ!!!
ΣΑΝ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΝ=ΛΟΝΙΚΗ ΜΑΣ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΜΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:
eirinaki έγραψε:
anthaki έγραψε:καλημερα!!!ευτυχως κοιμηθηκε η μικρη,σωστη σβουρα Shocked δεν αφηνει τπτ στο περασμα της... Shocked εχω επισκεψεις γαμο και πανυγηρι μπροστα μου..το τελευταιο του καλοκαιριου,ολο πανυγηρια ειμαστε εδω..να ερθει ο χειμωνας να ησυχασω.. Wink

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΧΑΧΑΧΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΟΛΑ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΝΑ ΥΣΗΧΑΣΕΙΣ!!!ΠΑΝΤΡΕΥΕΣΕ??? τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 654316 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 654316 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 654316

Οχι ειρινακι μου αλλουνου τον γαμο εχω...και τραπεζι..πολλες υποχρεωσεις..ασε αρχιζουν και τα σχολεια σε λιγο,και εκει εξοδα αλλα χαλαλι ομως για τα παιδια ολα...αλιμονο.. Very Happy

ΑΑΑΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΑΑ!!!ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!!ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΤΟΤΕ ΚΛΑΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ Κ ΓΕΡΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ Η ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΝΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 654316 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 654316 cheers cheers cheers

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστώ για το site, έκανα την αποθήκευση αμέσως...χαχα...κολλημένες με το Supernatural ενωθείτε!! Laughing


Ευχαριστώ και για την συμπαράσταση πάρα πολύ!Θα σας πω και τα ευχάριστα μόλις έρθουν...αχ....

Πάω για καμιά δουλίτσα και τα λέμε πιο μετά...Φιλάκια!!!!

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="eirinaki"]
anthaki έγραψε:
eirinaki έγραψε:
anthaki έγραψε:καλημερα!!!ευτυχως κοιμηθηκε η μικρη,σωστη σβουρα Shocked δεν αφηνει τπτ στο περασμα της... Shocked εχω επισκεψεις γαμο και πανυγηρι μπροστα μου..το τελευταιο του καλοκαιριου,ολο πανυγηρια ειμαστε εδω..να ερθει ο χειμωνας να ησυχασω.. Wink

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΧΑΧΑΧΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΟΛΑ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΝΑ ΥΣΗΧΑΣΕΙΣ!!!ΠΑΝΤΡΕΥΕΣΕ??? τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 654316 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 654316 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 654316

Οχι ειρινακι μου αλλουνου τον γαμο εχω...και τραπεζι..πολλες υποχρεωσεις..ασε αρχιζουν και τα σχολεια σε λιγο,και εκει εξοδα αλλα χαλαλι ομως για τα παιδια ολα...αλιμονο.. Very Happy

ΑΑΑΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΑΑ!!!ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!!ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΤΟΤΕ ΚΛΑΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ Κ ΓΕΡΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ Η ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΝΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 654316 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 654316 cheers cheers cheers [/quote
Ευχαριστω να σαι καλα!! τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 417472

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
didumomama έγραψε:Ευχαριστώ για το site, έκανα την αποθήκευση αμέσως...χαχα...κολλημένες με το Supernatural ενωθείτε!! Laughing


Ευχαριστώ και για την συμπαράσταση πάρα πολύ!Θα σας πω και τα ευχάριστα μόλις έρθουν...αχ....

Πάω για καμιά δουλίτσα και τα λέμε πιο μετά...Φιλάκια!!!!

ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..ΣΙΓΑ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ..Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΜΑΘΑΙΝΩ ΤΑ ΝΕΑ Κ ΑΠΟ ΤΟ FACEBOOK ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΟΜΑΔΑ Κ ΚΑΝΟΥΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΧΑΧΑΧΑ!!!!
ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΤΣΑ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΗΜΕΡΑΑΑΑΑ!!!ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕΕΕΕ??????ΧΑΘΗΚΑΤΕ!!! τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 215994

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μΠΟρει να ερθει το φθινοπωρο παρακαλω? Ιναφ με τον καυσωνα!
Τοσες μερες σε αυλες κ παραλιες στην σκεψη οτι θα κλειστουμε μεσα .....
Καλημερα δεν ειπα,Καλημερα!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:μΠΟρει να ερθει το φθινοπωρο παρακαλω? Ιναφ με τον καυσωνα!
Τοσες μερες σε αυλες κ παραλιες στην σκεψη οτι θα κλειστουμε μεσα .....
Καλημερα δεν ειπα,Καλημερα!

χαχαχαχαχα καλαμερα λιτσα μου!!κ εγω ειμαι το χειμωνα παρα πολυ!!!!τον λατρευω τον χειμωνα!!!! τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 868444 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 868444 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 868444 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 9 868444

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις