Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
386 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 386 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
litsakos έγραψε:nikoletta10 γιαουρτι??με βυσσινο?? pale pale κατι εχεις,δεν μπορει να σου αρεσει αυτο? Razz
Σορρυ, γιατι με βγαζει 35 χρονων? 36 ειμαι (πια). Αν ειναι να γινονται τετοια λαθη (που ειναι η διαχειριστρια,ακομα διακοπαρει?αισχος!) ας με βγαζει 25!

Ρε λιτσακο Very Happy Very Happy Very Happy αχαχαχχα εμενα που μου εχουν προσθεσει τουλαχιστον 3-4 χροναι τι να πω?? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Διαχειρησηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Θελω την μαμα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ Sad Sad Sad Sad Sad

ΑΙΣΧΟς ΘΑ ΠΩ!

valerakievelinaki έγραψε:καλημερα.....αχχχχ-το-πρωτακι-μου!!μου-φαινεται-πολυ-μεγαλη-ητσαντα-για-το-εβελινακι-και-μεταξυ-μας-και-για-το-βαλερακι-το-ιδιο-!!!μηπως-να-ξεκινουσαν-το-σχολειο-στα-8?????

Τι λες μαρη Βαρβαρα? affraid affraid

trilly έγραψε:γεια σας ρε κοριτσια, ηρθε το φθινοπωρο, επεσε η θερμοκρασια ή μου φαινεται???

που εισαι ρε κατερινα? ολα καλα? μας ελειψες!

φλωρα κι εσυ ε? και η αδερφουλα μου γμτ....αντε να δουμε που θα παει αυτη η δουλεια με τις απολυσεις.

φιλια σε ολες! γουσταρω που μαζευτηκαμε και θα τα λεμε... Very Happy Very Happy

γεια σου ρε βιβη ποιητριααααα!!!

Ωραια δεν ειναι που εχουμε μπουγιο? Θα ερθεις στην συναντηση εσυ?Αν ναι θα φερω το λαπτοπ να ψαξουμε για την εκπομπη της Βικυς Φλεσσα Cool Cool ο psycho της γειτονιας σας,at your service! Laughing

nikoletta10 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!
Λίτσα κάνεις λάθος είναι πολύ ωραίος συνδιασμός ρώτα και την Βαρβάρα που συμφωνεί,το θέμα μας όμως δεν είναι αυτό αλλά οτι τελικά έμεινα με την όρεξη με το κουτάλι στο χέρι και τα σάλια να τρέχουν σαν της μπέμπας μου που βγάζει δόντια.Ελπίζω να καταφέρω να φάω σήμερα γιατί θα το <<ρίξω>>......
Α!!!!και κορίτσια για να μην καταλαβαίνετε την απουσία των παιδιών πλακωθήτε σε ότι δουλειές έχετε να κάνετε πιάνει,εγώ μόλις κάθησα.... τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 29 93981 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 29 517142

nikoletta10 τωρα την Βαρβαρα να την παρω στα σοβαρα?Εδω θελει να ξεκινανε σχολειο στα 8 τα παιδια Laughing


ΠΟΙΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΑ ΑΗΔΟΝΑΚΙΑΑΑΑΑ?

Bιβη?!!!! Φευγεις ρε? Σοκ! Και απο την δουλεια (αυτο ηταν αναμενομενο βασικα...) αλλα πας στο νησι?
"Το νησι" το εβλεπες?Εισαι σιγουρη? Razz Ελα ρεεεεε στην συναντηση! Ελα ρε πατριωτη και θα σου φερω τραχανα απο τα μερη μας! Razz

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα σε ολες δεν ειπα!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Καλησπερα σε ολες δεν ειπα!

καλα που μας θυμηθηκες! χαχαχαχαχα Razz

ωραια πολυ χαιρομαι που θα σας δω Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mama katerina στις Τετ Σεπ 12, 2012 3:20 am, 1 φορά

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα Λίτς!

Αν φέρω εγώ το Βιβή, θα πάρω λίγο τραχανά που αρέσει στο μονάκριβό μου?

Διότι θα τη φάω που θα τη φάω στη μάπα, να έχει και κάποιο κίνητρο το όλο θέμα ε? Razz Razz Razz Razz

(Βιβίκο το ξέρεις πως σε λατρεύω & ψσε ζηλέυω ενδόμυχα ε? Cool )

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
litsakos έγραψε:Καλησπερα σε ολες δεν ειπα!

καλα που μας θυμηθηκες! χαχαχαχαχα Razz

ωραια πολυ χαιρομαι που θα σας δω Very Happy

+συγχωρεcον+ Very Happy

chicken έγραψε:Καλησπέρα Λίτς!

Αν φέρω εγώ το Βιβή, θα πάρω λίγο τραχανά που αρέσει στο μονάκριβό μου?

Διότι θα τη φάω που θα τη φάω στη μάπα, να έχει και κάποιο κίνητρο το όλο θέμα ε? Razz Razz Razz Razz

(Βιβίκο το ξέρεις πως σε λατρεύω & ψσε ζηλέυω ενδόμυχα ε? Cool )


ενταξει,ιτς ε ντηαλ τσικεν ντηαρ!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:Καλησπέρα Λίτς!

Αν φέρω εγώ το Βιβή, θα πάρω λίγο τραχανά που αρέσει στο μονάκριβό μου?

Διότι θα τη φάω που θα τη φάω στη μάπα, να έχει και κάποιο κίνητρο το όλο θέμα ε? Razz Razz Razz Razz

(Βιβίκο το ξέρεις πως σε λατρεύω & ψσε ζηλέυω ενδόμυχα ε? Cool )


ΕΥΓΕΝΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ...χαλαλι σου ο τραχανας Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Λιτσακι θα της δωκω λιγο ε?? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

λιτσακι φευγωωωωωωωωωωωωω σου λεωωωωωωωωωωωω Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Θα ερθω στην μαμαδοσυναντηση αν δεν εχει φυγει ο μικρος για ζαντε θα φερω και τον Ταλιμπαν. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι τραχανα λετε ρε παιδια;; θα κολατσισουμε κι ολας;; να φτιαξω αμα ειναι τα διασημα κεφτεδακια μου να μου πεφτουν κατω να νιωσω λιγο Βουγιουκλακη Razz

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:
λιτσακι φευγωωωωωωωωωωωωω σου λεωωωωωωωωωωωω Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Θα ερθω στην μαμαδοσυναντηση αν δεν εχει φυγει ο μικρος για ζαντε θα φερω και τον Ταλιμπαν. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ρε αλήθεια φεύγεις?
Ρε θα το αδειάσετε το γραφείο?

Σταδιάλα μου χάλασε και το ασύρματο και δεν μπορώ να σε κάνω τηλέφωνο. Mad

έντιτ, εσύ λουλούδι μου σουφλέ σοκολάτας να φτιάξεις!!! τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 29 597524

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωωωω αντε καλα λοιπον.Φυγε Βιβη,σε αφηνω!
Παω να βαλω τα τεκνα για υπνο-ή αυτα εμενα,θα δειξει- γεια σας κ αερα στα πανια σας!

Αντε να βρεθουμε στα αηδονακια Very Happy Very Happy Very Happy

Α!Βιβη εχει σταση ο προαστιακος σχεδον διπλα στα αηδονακια, σταση Κηφισιας, κατω απο το δαχτυλιδι ειναι η σταση. Γκουγκλαρε να δεις πως και τι,οκ?

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
mamavivo έγραψε:
λιτσακι φευγωωωωωωωωωωωωω σου λεωωωωωωωωωωωω Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Θα ερθω στην μαμαδοσυναντηση αν δεν εχει φυγει ο μικρος για ζαντε θα φερω και τον Ταλιμπαν. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ρε αλήθεια φεύγεις?
Ρε θα το αδειάσετε το γραφείο?

Σταδιάλα μου χάλασε και το ασύρματο και δεν μπορώ να σε κάνω τηλέφωνο. Mad

έντιτ, εσύ λουλούδι μου σουφλέ σοκολάτας να φτιάξεις!!! τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 29 597524

Ευγενουλα η σισσυ παραληρει λεμε...."θα μεινω με την κλιμακτηριο φωναζει συνεχεια" Shocked Shocked Shocked εσυ θα γυρισεις γραφειο τι θα κανεις????

litsakos έγραψε:πωωωω αντε καλα λοιπον.Φυγε Βιβη,σε αφηνω!
Παω να βαλω τα τεκνα για υπνο-ή αυτα εμενα,θα δειξει- γεια σας κ αερα στα πανια σας!

Αντε να βρεθουμε στα αηδονακια Very Happy Very Happy Very Happy

Α!Βιβη εχει σταση ο προαστιακος σχεδον διπλα στα αηδονακια, σταση Κηφισιας, κατω απο το δαχτυλιδι ειναι η σταση. Γκουγκλαρε να δεις πως και τι,οκ?

οκ λιτς ευχαριστω πολυυυυυυυ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Μονο την ευγενια θα αναγνωρισω εκει ,θα σας βρω καπου εκει λοιπον ..

κατερινα κεφτεδακια θα ηθελα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:
Ευγενουλα η σισσυ παραληρει λεμε...."θα μεινω με την κλιμακτηριο φωναζει συνεχεια" Shocked Shocked Shocked εσυ θα γυρισεις γραφειο τι θα κανεις????


οκ λιτς ευχαριστω πολυυυυυυυ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Μονο την ευγενια θα αναγνωρισω εκει ,θα σας βρω καπου εκει λοιπον ..

κατερινα κεφτεδακια θα ηθελα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Τι να έρθω να κάνω ρε? Να παίζουμε περνά περνά η μέλισσα με τον Τ.Π?

Άσε δε θα πάρω Cool

Μαρή, θα πάμε μαζί σου λέω στα αηδονάκια.
Στην ανάγκη σε παίρνω και καλακούτσα affraid

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
mamavivo έγραψε:
Ευγενουλα η σισσυ παραληρει λεμε...."θα μεινω με την κλιμακτηριο φωναζει συνεχεια" Shocked Shocked Shocked εσυ θα γυρισεις γραφειο τι θα κανεις????


οκ λιτς ευχαριστω πολυυυυυυυ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Μονο την ευγενια θα αναγνωρισω εκει ,θα σας βρω καπου εκει λοιπον ..

κατερινα κεφτεδακια θα ηθελα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Τι να έρθω να κάνω ρε? Να παίζουμε περνά περνά η μέλισσα με τον Τ.Π?

Άσε δε θα πάρω Cool

Μαρή, θα πάμε μαζί σου λέω στα αηδονάκια.
Στην ανάγκη σε παίρνω και καλακούτσα affraid

θα συννενοηθουμε τοτες. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy θα αγγαρεψω μαλλον την αδελφη αν δεν δουλευει αλλα να βρεθουμε να παμε μαζι γιατι εγω θα φτασω λαρσα χαλαρα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:τι τραχανα λετε ρε παιδια;; θα κολατσισουμε κι ολας;; να φτιαξω αμα ειναι τα διασημα κεφτεδακια μου να μου πεφτουν κατω να νιωσω λιγο Βουγιουκλακη Razz


ναι!ναι!!!φέρε κεφτεδάκια!!!σούπερ!!!!

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalispera !!!!!!!!!!!
to apofasisame telika feugoume se duo xronakia Agio Dominiko na dokimasoume eki tin tixi mas Rolling Eyes

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:nikoletta10 γιαουρτι??με βυσσινο?? pale pale κατι εχεις,δεν μπορει να σου αρεσει αυτο? Razz
Σορρυ, γιατι με βγαζει 35 χρονων? 36 ειμαι (πια). Αν ειναι να γινονται τετοια λαθη (που ειναι η διαχειριστρια,ακομα διακοπαρει?αισχος!) ας με βγαζει 25!

Να οριστε επεστρεψα με φαγες!!!! Λοιπον θα κανονισω εσυ και η Αρχολεκα να μεινετε παντα 24 ενταξει τωρα;;;; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Καλο φθινωπορο αγαπες!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
litsakos έγραψε:nikoletta10 γιαουρτι??με βυσσινο?? pale pale κατι εχεις,δεν μπορει να σου αρεσει αυτο? Razz
Σορρυ, γιατι με βγαζει 35 χρονων? 36 ειμαι (πια). Αν ειναι να γινονται τετοια λαθη (που ειναι η διαχειριστρια,ακομα διακοπαρει?αισχος!) ας με βγαζει 25!

Να οριστε επεστρεψα με φαγες!!!! Λοιπον θα κανονισω εσυ και η Αρχολεκα να μεινετε παντα 24 ενταξει τωρα;;;; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Καλο φθινωπορο αγαπες!!

έτσι!έτσι!!!θα μείνω για πάντα 24!!!!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
litsakos έγραψε:
mamavivo έγραψε:
litsakos έγραψε:nikoletta10 γιαουρτι??με βυσσινο?? pale pale κατι εχεις,δεν μπορει να σου αρεσει αυτο? Razz
Σορρυ, γιατι με βγαζει 35 χρονων? 36 ειμαι (πια). Αν ειναι να γινονται τετοια λαθη (που ειναι η διαχειριστρια,ακομα διακοπαρει?αισχος!) ας με βγαζει 25!

Ρε λιτσακο Very Happy Very Happy Very Happy αχαχαχχα εμενα που μου εχουν προσθεσει τουλαχιστον 3-4 χροναι τι να πω?? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Διαχειρησηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Θελω την μαμα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ Sad Sad Sad Sad Sad

ΑΙΣΧΟς ΘΑ ΠΩ!

valerakievelinaki έγραψε:καλημερα.....αχχχχ-το-πρωτακι-μου!!μου-φαινεται-πολυ-μεγαλη-ητσαντα-για-το-εβελινακι-και-μεταξυ-μας-και-για-το-βαλερακι-το-ιδιο-!!!μηπως-να-ξεκινουσαν-το-σχολειο-στα-8?????

Τι λες μαρη Βαρβαρα? affraid affraid

trilly έγραψε:γεια σας ρε κοριτσια, ηρθε το φθινοπωρο, επεσε η θερμοκρασια ή μου φαινεται???

που εισαι ρε κατερινα? ολα καλα? μας ελειψες!

φλωρα κι εσυ ε? και η αδερφουλα μου γμτ....αντε να δουμε που θα παει αυτη η δουλεια με τις απολυσεις.

φιλια σε ολες! γουσταρω που μαζευτηκαμε και θα τα λεμε... Very Happy Very Happy

γεια σου ρε βιβη ποιητριααααα!!!

Ωραια δεν ειναι που εχουμε μπουγιο? Θα ερθεις στην συναντηση εσυ?Αν ναι θα φερω το λαπτοπ να ψαξουμε για την εκπομπη της Βικυς Φλεσσα Cool Cool ο psycho της γειτονιας σας,at your service! Laughing

nikoletta10 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!
Λίτσα κάνεις λάθος είναι πολύ ωραίος συνδιασμός ρώτα και την Βαρβάρα που συμφωνεί,το θέμα μας όμως δεν είναι αυτό αλλά οτι τελικά έμεινα με την όρεξη με το κουτάλι στο χέρι και τα σάλια να τρέχουν σαν της μπέμπας μου που βγάζει δόντια.Ελπίζω να καταφέρω να φάω σήμερα γιατί θα το <<ρίξω>>......
Α!!!!και κορίτσια για να μην καταλαβαίνετε την απουσία των παιδιών πλακωθήτε σε ότι δουλειές έχετε να κάνετε πιάνει,εγώ μόλις κάθησα.... τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 29 93981 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 29 517142

nikoletta10 τωρα την Βαρβαρα να την παρω στα σοβαρα?Εδω θελει να ξεκινανε σχολειο στα 8 τα παιδια Laughing


ΠΟΙΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΑ ΑΗΔΟΝΑΚΙΑΑΑΑΑ?

Bιβη?!!!! Φευγεις ρε? Σοκ! Και απο την δουλεια (αυτο ηταν αναμενομενο βασικα...) αλλα πας στο νησι?
"Το νησι" το εβλεπες?Εισαι σιγουρη? Razz Ελα ρεεεεε στην συναντηση! Ελα ρε πατριωτη και θα σου φερω τραχανα απο τα μερη μας! Razz


Θα προσπαθήσω να έρθω μήπως σας γνωρίσω κι εγώ κορίτσια.Βασικά δήλωσα συμμετοχή απο την αρχή αλλά δεν ξέρω τι ώρα δουλεύει ο άντρας μου να με φέρει, γιατί μόνη μου δεν ξεκουβαλάω με ΜΜΜ και ταξί με 2 παιδιά το ένα 10 μηνών, εξάλλου έχω προσωπικό σόφερ όπως βλέπετε....

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν υπάρχει καλύτερη γυμναστική απο το να ανεβαίνεις τις ανηφόρες της Κυψέλης σπρώχνοντας το καρότσι, άσε που πρέπει να είσαι και παρκουρίστας καροτσίστας για να περάσεις απο τα πακαρισμένα αυτοκίνητα και τα χαλασμένα πεζοδρόμια......

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!τι κανετε???την απογευματινη μου βαρδια μεσα!!!ολο το πρωι νομιζω οτι κατι κανω λαθος!!!ολο το πρωι κοιταζω το ρολοι!!! Twisted Evil

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:καλημερα!!!τι κανετε???την απογευματινη μου βαρδια μεσα!!!ολο το πρωι νομιζω οτι κατι κανω λαθος!!!ολο το πρωι κοιταζω το ρολοι!!! Twisted Evil

καλημερα Ευα! δεν καταλαβα δουλευεις απογευμα;; καταρχας πηγες για δουλεια; scratch

stalitsa1980

stalitsa1980
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σημερα σκεφτομαι οτι ειμαι εγκυος και το εμαθα χθες.Καλημερα σε ολες!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stalitsa1980 έγραψε:σημερα σκεφτομαι οτι ειμαι εγκυος και το εμαθα χθες.Καλημερα σε ολες!

με το καλο κοπελα μου να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!

τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 29 50580

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα μανες!

Ευακι ξεκινησες δουλεια? Καλα ποτε γεννησες,ποτε πηγες στην δουλεια? Δεν σε προλαβαινουμε λεμε!

stalitsa1980 με το καλο! τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 29 50580

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερούδια!!!!!!τι κάνετε???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις