Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
311 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 311 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 41]

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:κΑΛησπερα, χρονια πολλα στις εορταζουσες στους εορταζοντες,στα παιδακια που γιορταζουν Smile σε πεθερες δεν στελνω ευχες Cool

αυριο μπαινει το μικρο μου για επεμβαση κ ειμαστε στρεσαρισμενοι Rolling Eyes αρκετα.Στειλτε vibes θετικα μανες.

Λιτς τι επέμβαση????όλα να πάνε καλά για το μικράκι!!!!!!

τι βροχή!!!!σταμάτααααααααααααα!!!!!
πήγαμε στο μπαλέτο!!!!δοκιμαστικα!!!!
η μικρή ενθουσιάστηκε η μεγάλη πάλι αδίαφορη!!!!τι να την κάνω????

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:κΑΛησπερα, χρονια πολλα στις εορταζουσες στους εορταζοντες,στα παιδακια που γιορταζουν Smile σε πεθερες δεν στελνω ευχες Cool

αυριο μπαινει το μικρο μου για επεμβαση κ ειμαστε στρεσαρισμενοι Rolling Eyes αρκετα.Στειλτε vibes θετικα μανες.

ΔΗΛΑΔΗ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ?????Κ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟΣ???? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
litsakos έγραψε:κΑΛησπερα, χρονια πολλα στις εορταζουσες στους εορταζοντες,στα παιδακια που γιορταζουν Smile σε πεθερες δεν στελνω ευχες Cool

αυριο μπαινει το μικρο μου για επεμβαση κ ειμαστε στρεσαρισμενοι Rolling Eyes αρκετα.Στειλτε vibes θετικα μανες.


Εγώ σου έστειλα πολλά πολλά πολλά θετικαααά vibes,περαστικά,όλα θα πάνε καλά!!!!!! I love you I love you I love you I love you

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athina24 έγραψε:
litsakos έγραψε:κΑΛησπερα, χρονια πολλα στις εορταζουσες στους εορταζοντες,στα παιδακια που γιορταζουν Smile σε πεθερες δεν στελνω ευχες Cool

αυριο μπαινει το μικρο μου για επεμβαση κ ειμαστε στρεσαρισμενοι Rolling Eyes αρκετα.Στειλτε vibes θετικα μανες.

Λιτς τι επέμβαση????όλα να πάνε καλά για το μικράκι!!!!!!

τι βροχή!!!!σταμάτααααααααααααα!!!!!
πήγαμε στο μπαλέτο!!!!δοκιμαστικα!!!!
η μικρή ενθουσιάστηκε η μεγάλη πάλι αδίαφορη!!!!τι να την κάνω????

Πολύ απλά ρώτα την με τι θέλει να ασχοληθεί,ίσως δεν είναι του χορού και του μπαλέτου όπως η δικιά μου π.χ που ασχολείται με μπάσκετ.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστω κοριτσια, eirinaki ναι ρεεεε, απο ολους θελουμε θετικη ενεργεια Smile
Βουβωνοκηλη εκανε κ σημερα μαλιστα που πηγαμε στον παιδοχειρουργο εβγαλε κ απο την αλλη μερια,οποτε θα της κανει 2 τομες. Δεν θα μεινει μεσα,πρωι θα μπει απογευμα θα παμε σπιτι μας,θα παιδευτει το πουλακι μου ομως Sad

Αθηνα τα διαβασα τα κατορθωματα σας στο φεις, ρωτα την τι θελει. Μηπως μωρε τη Μαρια "ζηλεψε" την Αλεξανδρα? Καλυτερα να κανουν κατι ξεχωριστο,να μην εχουν ανταγωνισμο,αλλα για σενα αυτο σημαινει τρεξιμο σε δυο μεριες Razz

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikoletta10 έγραψε:
Πολύ απλά ρώτα την με τι θέλει να ασχοληθεί,ίσως δεν είναι του χορού και του μπαλέτου όπως η δικιά μου π.χ που ασχολείται με μπάσκετ.

μέχρι τώρα για το μόνο που δείχνει ενδιαφέρον είναι η κολύμβηση και η ζωγραφική!!!!

κολύμβηση είχα σκοπό έτσι κι αλλίως να πάω να δώ στο ΟΑΚΑ!!!!Για ζωγραφική δεν έχω δει κάτι σε "σχολη"!!!!!
γνωρίζει καμία????
μπα δεν νομιζω να έχει να κάνει με ανταγωνισμο...

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athina24 έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:
Πολύ απλά ρώτα την με τι θέλει να ασχοληθεί,ίσως δεν είναι του χορού και του μπαλέτου όπως η δικιά μου π.χ που ασχολείται με μπάσκετ.

μέχρι τώρα για το μόνο που δείχνει ενδιαφέρον είναι η κολύμβηση και η ζωγραφική!!!!

κολύμβηση είχα σκοπό έτσι κι αλλίως να πάω να δώ στο ΟΑΚΑ!!!!Για ζωγραφική δεν έχω δει κάτι σε "σχολη"!!!!!
γνωρίζει καμία????
μπα δεν νομιζω να έχει να κάνει με ανταγωνισμο...

Κολυμβηση έκανε η Αλεξάνδρα μου 2 χρόνια σε ανοιχτό στο Άλσος Βείκου αλλά βαρέθηκε και σταμάτησε, τώρα είναι η τρίτη χρονιά που πάμε μπάσκετ και ευτυχώς δεν έχει βαρεθεί ακόμα,εξάλλου είναι πιο ομαδικό άθλημα.Το κολύμπι θα της κάνει πολύ καλό πίστεψε με....
Για ζωγραφική δεν γνωρίζω κάτι.

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:
Πολύ απλά ρώτα την με τι θέλει να ασχοληθεί,ίσως δεν είναι του χορού και του μπαλέτου όπως η δικιά μου π.χ που ασχολείται με μπάσκετ.

μέχρι τώρα για το μόνο που δείχνει ενδιαφέρον είναι η κολύμβηση και η ζωγραφική!!!!

κολύμβηση είχα σκοπό έτσι κι αλλίως να πάω να δώ στο ΟΑΚΑ!!!!Για ζωγραφική δεν έχω δει κάτι σε "σχολη"!!!!!
γνωρίζει καμία????
μπα δεν νομιζω να έχει να κάνει με ανταγωνισμο...


σου-το-ζητησε-η-μαρια-το-μπαλετο;;;γιατι-πρεπει-να-δειχνει-ενδιαφερον-ως-προς-κατι-που-εχει-κλιση!!ας-πουμε-για-παραδειγμα-η-εβελινα-ξεκινησε-μπαλετο-3-ετων-αλλα-μου-το-ζητησε!!ειχαμε-δει-τις-12-βασιλοπουλες-και-οση-ωρα-χορευαν-εκεινες-χορευε-και-αυτη-μεσα-στο-σαλονι-και-εκανε-ακριβως-τις-ιδιες-χορευτικες-κινησεις!!φετος-που-συνεχιζει-για-4η-χρονια-μου-ζητησε-και-η-βαλερια-η-οποια-ειχε-ερεθισματα-οσο-μεγαλωνε-καθως-πηγαμε-σε-παραστασεις-σε-επιδειξεις-του-μπαλετου-και-η-εβελινα-χορευε-συνεχεια-μπαλετικα-μεσα-στο-σπιτι!-την-πηγα-σημερα-πρωτο-μαθημα-και-απο-την-ωρα-που-γυρησαμε-μεχρι-να-παει-για-υπνο-μας-εκανε-και-εκεινη-μπαλετικα!
αν-εβλεπα-οτι-δεν-της-αρεσε-δεν-θα-την-εγκλωβιζα-αλλα-θα-την-πηγαινα-να-δοκιμασει-και-καποια-αλλη-δρατηριοτητα-μεχρι-να-δω-που-θα-περναει-ευχαριστα-και-δημιουργικα!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια κ σορυ για το ακυρο αλλα ξερει κανενα κοριτσακι απο ονειρα?

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:κΑΛησπερα, χρονια πολλα στις εορταζουσες στους εορταζοντες,στα παιδακια που γιορταζουν Smile σε πεθερες δεν στελνω ευχες Cool

αυριο μπαινει το μικρο μου για επεμβαση κ ειμαστε στρεσαρισμενοι Rolling Eyes αρκετα.Στειλτε vibes θετικα μανες.

KΑΛΗΜΕΡΑ κοριτσιααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Λιτσακο μου ολα καλα θα πανε..... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Ειναι ρουτινας επεμβαση ,εχει κανει και η αδελφη μου οταν ηταν πολυ μικρη Sad Sad και ολα ηταν οκ .

Περαστικα σας και σιδερενιαααααααααααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα!καλημέρα!καλημέρα!!!τι κάνετε????

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:καλημέρα!καλημέρα!καλημέρα!!!τι κάνετε????

αΘΗΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
athina24 έγραψε:καλημέρα!καλημέρα!καλημέρα!!!τι κάνετε????

αΘΗΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ΒΙΒΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!Θα σε δούμε αύριο???

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
mamavivo έγραψε:
athina24 έγραψε:καλημέρα!καλημέρα!καλημέρα!!!τι κάνετε????

αΘΗΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ΒΙΒΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!Θα σε δούμε αύριο???

Αν δεν βρεχει και αν προλαβω απο την δουλεια ναι θα ερθωωωω
Δουλευω και στην αλλη ακρη ρε συ .

Ελπιζω μονο να μην βρεχει.

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα!!!ολη νυχτα η μικρη μου εκλαιγε! Shocked χωρις λογο και αιτια..την εκανα ντουζακι της εφτιαξα γαλα τπτ,μονο αγκαλια με κρατουσε σφιχτα!!πρωτη φορα τετοιο πραμα,σημερα ολα καλα! Very Happy τ να πω... scratch μου ξυπνησε και τον μεγαλο!μαλλον κανα ονειρακι... τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 36 850933

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ δεν θα πω καλημέρα τέτοια ώρα θα γελάει και το παρδαλό κατσίκι,θα πω ένα απλό HELLO!!!!!!!!!!!!!!
Ειμαι και αγγλομαθής η άτιμη πως να το κάνουμε....
Τι κάνετε κορίτσια..
Εγώ απο όνειρα δεν ξέρω και δεν μπορώ να βοηθήσω..... τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 36 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 36 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 36 215994

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anthaki έγραψε:Καλημερα!!!ολη νυχτα η μικρη μου εκλαιγε! Shocked χωρις λογο και αιτια..την εκανα ντουζακι της εφτιαξα γαλα τπτ,μονο αγκαλια με κρατουσε σφιχτα!!πρωτη φορα τετοιο πραμα,σημερα ολα καλα! Very Happy τ να πω... scratch μου ξυπνησε και τον μεγαλο!μαλλον κανα ονειρακι... τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 - Σελίδα 36 850933
μπορει ναι και μενα χτες εκλαιγε και τσουπ μετα κοιμηθηκε,μετα απο καμια ωρα σηκωθηκε,εκατσε στην ακρη αρχισε να κουνιετε ενω ΚΟΙΜΟΤΑΝΕ ..μιλαγε μονος του και μετα τσουπ ξαναξαπλωσε. Sad

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια.σκεφτομαι οτι αμα ξαναπει η πεθερα μου οτι περιμενω αγορι θα φαω φρικη

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:καλησπερα κοριτσια.σκεφτομαι οτι αμα ξαναπει η πεθερα μου οτι περιμενω αγορι θα φαω φρικη

σου το λεει συνεχεια?
σε εχει πρηξει???

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
thequeen86 έγραψε:καλησπερα κοριτσια.σκεφτομαι οτι αμα ξαναπει η πεθερα μου οτι περιμενω αγορι θα φαω φρικη

σου το λεει συνεχεια?
σε εχει πρηξει???

εντελως ομως κ αυτη κ η μανα μου πακετο.το αποκορυφωμα ηταν χτες οτι ειδε πως την κατουραγε ενα μωρο στη μαπα δν ειδε καθαρα φυλο αλλα αφου την κατουραγε στη μαπα το εδεσε οτι ειναι αγορι.ελεος κ δν ξερω κ απο ονειρα γμτ αχαχαχαχχαχαχ

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
mamavivo έγραψε:
thequeen86 έγραψε:καλησπερα κοριτσια.σκεφτομαι οτι αμα ξαναπει η πεθερα μου οτι περιμενω αγορι θα φαω φρικη

σου το λεει συνεχεια?
σε εχει πρηξει???

εντελως ομως κ αυτη κ η μανα μου πακετο.το αποκορυφωμα ηταν χτες οτι ειδε πως την κατουραγε ενα μωρο στη μαπα δν ειδε καθαρα φυλο αλλα αφου την κατουραγε στη μαπα το εδεσε οτι ειναι αγορι.ελεος κ δν ξερω κ απο ονειρα γμτ αχαχαχαχχαχαχ
αχαχαχχαχαχχαχα καλα ρε αστες να λενε ....εσυ θελεις κοριτσι απο οτι καταλαβα????
Πες τους ειδα ενα κοριτσακι στον υπνο μου και με φιλουσε .....αχχαχαχαχχαχα να το κοψουν που χλωμο το βλεπω Shocked Shocked

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
mamavivo έγραψε:
thequeen86 έγραψε:καλησπερα κοριτσια.σκεφτομαι οτι αμα ξαναπει η πεθερα μου οτι περιμενω αγορι θα φαω φρικη

σου το λεει συνεχεια?
σε εχει πρηξει???

εντελως ομως κ αυτη κ η μανα μου πακετο.το αποκορυφωμα ηταν χτες οτι ειδε πως την κατουραγε ενα μωρο στη μαπα δν ειδε καθαρα φυλο αλλα αφου την κατουραγε στη μαπα το εδεσε οτι ειναι αγορι.ελεος κ δν ξερω κ απο ονειρα γμτ αχαχαχαχχαχαχ
αχαχαχχαχαχχαχα καλα ρε αστες να λενε ....εσυ θελεις κοριτσι απο οτι καταλαβα????
Πες τους ειδα ενα κοριτσακι στον υπνο μου και με φιλουσε .....αχχαχαχαχχαχα να το κοψουν που χλωμο το βλεπω Shocked Shocked

ετσι ακριβως.ναι θελω κοριτσακι βεβαια πανω απο ολα γερο να ειναι κ οτι θελει ο θεος αλλα εχουν φαγωθει ποσο μαλλον οταν ξερουν οτι απο την αρχη εχω εντελως κ τελειως διαφορετικη εγκυμοσυνη σε σχεση με τον σωτηρη Mad

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
mamavivo έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
mamavivo έγραψε:
thequeen86 έγραψε:καλησπερα κοριτσια.σκεφτομαι οτι αμα ξαναπει η πεθερα μου οτι περιμενω αγορι θα φαω φρικη

σου το λεει συνεχεια?
σε εχει πρηξει???

εντελως ομως κ αυτη κ η μανα μου πακετο.το αποκορυφωμα ηταν χτες οτι ειδε πως την κατουραγε ενα μωρο στη μαπα δν ειδε καθαρα φυλο αλλα αφου την κατουραγε στη μαπα το εδεσε οτι ειναι αγορι.ελεος κ δν ξερω κ απο ονειρα γμτ αχαχαχαχχαχαχ
αχαχαχχαχαχχαχα καλα ρε αστες να λενε ....εσυ θελεις κοριτσι απο οτι καταλαβα????
Πες τους ειδα ενα κοριτσακι στον υπνο μου και με φιλουσε .....αχχαχαχαχχαχα να το κοψουν που χλωμο το βλεπω Shocked Shocked

ετσι ακριβως.ναι θελω κοριτσακι βεβαια πανω απο ολα γερο να ειναι κ οτι θελει ο θεος αλλα εχουν φαγωθει ποσο μαλλον οταν ξερουν οτι απο την αρχη εχω εντελως κ τελειως διαφορετικη εγκυμοσυνη σε σχεση με τον σωτηρη Mad

μην δινεις βαση ,μολις μαθεις τι ειναι ,τριψτο στην μουρη τους αν ειναι κοριτσακι.
Ποτε θα μαθεις??κοντευεις??

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
mamavivo έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
mamavivo έγραψε:
thequeen86 έγραψε:καλησπερα κοριτσια.σκεφτομαι οτι αμα ξαναπει η πεθερα μου οτι περιμενω αγορι θα φαω φρικη

σου το λεει συνεχεια?
σε εχει πρηξει???

εντελως ομως κ αυτη κ η μανα μου πακετο.το αποκορυφωμα ηταν χτες οτι ειδε πως την κατουραγε ενα μωρο στη μαπα δν ειδε καθαρα φυλο αλλα αφου την κατουραγε στη μαπα το εδεσε οτι ειναι αγορι.ελεος κ δν ξερω κ απο ονειρα γμτ αχαχαχαχχαχαχ
αχαχαχχαχαχχαχα καλα ρε αστες να λενε ....εσυ θελεις κοριτσι απο οτι καταλαβα????
Πες τους ειδα ενα κοριτσακι στον υπνο μου και με φιλουσε .....αχχαχαχαχχαχα να το κοψουν που χλωμο το βλεπω Shocked Shocked

ετσι ακριβως.ναι θελω κοριτσακι βεβαια πανω απο ολα γερο να ειναι κ οτι θελει ο θεος αλλα εχουν φαγωθει ποσο μαλλον οταν ξερουν οτι απο την αρχη εχω εντελως κ τελειως διαφορετικη εγκυμοσυνη σε σχεση με τον σωτηρη Mad

μην δινεις βαση ,μολις μαθεις τι ειναι ,τριψτο στην μουρη τους αν ειναι κοριτσακι.
Ποτε θα μαθεις??κοντευεις??

σε 2 βδομαδες θα κανω την Β' επιπεδου που γινεται μεταξυ 20 και 22 εβδομαδων κ ελπιζω να μαθω γτ μεχρι στιγμης δν μας εχει κανει τη χαρη.ενω ο γιοκας μου μας εδειξε τα προσοντα του στην αυχενικη τοτε.αχαχχα ελεγα να κανω εναν απλο υπερηχο να μαθω γτ κοντευω να σκασω αλλα δν λεει να σκασω ενα 50αρικο ετσι οποτε θα τα σκασω ολα μαζι για την β να τελειωνω

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οποτε κοντος ψαλμος ...... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy βρε γερο να ειναι και οτι να ναι . Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις