Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
310 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 310 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσακια τι κανετε??  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 26 215994

αχ Σοφακι δεν σε προλαβα να δω την κορουλα σου!!! εμεις δεν εχουμε ουτε μια φωτο Sad , ειναι παντα κολλημενος με το προσωπο πανω στον πλακουντα και δεν μας αφηνει να τον δουμε!!!

Σημερα εχουμε κ εμεις γιατρο!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 26 654316 εχω να του κανω εκατο ερωτησεις για τον τοκετο!!!

gaga vouza καλωσηρθες... σ ευχαριστουμε για τις συμβουλες... παντα οι εμπειρες ξερουν καλυτερα, αλλα δεν συμφωνω καθολου οτι δεν πρεπει να παιρνουμε τηλ τον γιατρο για ψυλλου πηδημα... ουτως η αλλως και οι ιδιοι το συστηνουν, δεν ειμαστε οι ειδικοι να αξιολογησουμε την σοβαροτητα καποιας καταστασης (ειδικα αν το περναμε για πρωτη φορα), καλυτερα ενα χαμενο τηλεφωνημα... παρα μεγαλυτερα προβληματα μετα. Επισης ποτε δεν καταλαβα την εκφραση εγκυμονουσες ειμαστε οχι ασθενεις (συγνωμη αν ακουγομενη προσβλητικη, δεν ειναι η διαθεση μου αυτη, δεν τα λέω προσωπικα σε σενα αλλα το ακουω συχνα), δηλαδη η εγκυμοσυνη δεν ειναι μια διαφορετικη κατασταση για τον οργανισμο, δεν της αξιζει να εχει την προσοχη μας ή μια γριπη εχει μεγαλυτερη επικινδυνοτητα?

καλη εβδομαδα ευχομαι, χωρις προβληματακια!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 26 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 26 417472

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ααα (οριστε το ξεχασα)

Ινα πολυ ωραιες οι εικονιτσες... και πολυ καλη ιδεα, μια εικονιτσα ολοι την κρατανε!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!

πάλι ξύπνησα από τα χαράματα και στις 07:30 ήμουν στο ΙΚΑ να καταθέσω τα χαρτιά μου για το επίδομα κυοφορίας..αφού ταλαιπωρήθηκα απίστευτα επί 1,5 ώρα, μάλωσα με καναδυό εκεί, (αχ βρε Ίνα μου, τυχερή, ξεμπέρδεψες κατευθείαν!) 31/08 λέει θα μπουν τα χρήματα, ίδωμεν..Έστειλα και το Μάνο, άλλαξε την κούνια μας που δεν είχε το συρτάρι από κάτω, πάει κι αυτό το άγχος!

Να καλωσωρίσω κι εγώ με τη σειρά μου τη gaga vouza! με το καλό να έρθει το μωράκι σου! ευχαριστούμε για τις συμβουλές, θα σε έχω στα υπόψιν!! Smile

Ίνα μου γλυκιά, πολύ ωραία χειρονομία να χαρίσεις εικονίτσα μαζί με τα γλυκάκια! θα πιάσει τόπο σίγουρα, ασυζητητί και πολύ καλή τιμή!

Βικάκι, Σοφάκι και Έμη την καλημέρα μου κορίτσια! Έμη ειδικά εσύ που θα πας στο γιατρό σήμερα εύχομαι να μπορέσετε να δείτε μουτράκι, να λύσεις όλες τις απορίες σου και να γυρίσεις χαρούμενη να μας πεις τα νέα σας!

Εγώ σήμερα πάλι έπαθα μια κρισούλα στο ΙΚΑ με ταχυκαρδία από την υπερένταση και τα νεύρα μου..απερίγραπτες όλες εκεί! κι εμείς χρυσή μου στη δουλειά 150 άτομα μίνιμουμ εξυπηρετούμε τη μέρα, δεν κάνουμε έτσι..

Θα κάτσω τώρα να ηρεμήσω λιγάκι και να ξεκουραστώ και θα ξαναμπω αργότερα να σας διαβάσω..

Gaga-vouza


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια, ευχαριστώ για τα καλωσορίσματα..

Διαπιστώνω ότι ξεκάθαρα είμαι πολύ πιο συγκρατημένη από την πρώτη εγκυμοσύνη..δεν αγόρασα κανένα ειδικό περιοδικό, δεν έψαξα για καμιά ιατρική συμβουλή στο διαδίκτυο, δε συζητάω με μεγαλύτερες, δε βάζω πρώτα το κακό στο νου μου.
Εμπιστεύομαι το γιατρό μου και συχνά το ένστικτό μου. Στα δύσκολα με ενθαρρύνει η σκέψη ότι η κατάσταση που βιώνω, συμβαίνει στο γυναικείο πληθυσμό απανταχού της γης από τις απαρχές αυτού του κόσμου..είναι συνυφασμένη με τη γυναικεία φύση.

Και μη θαρρείτε πως την περνάω ζάχαρη..έχω δυο γιους 7 και 4 ετών που νυχθημερόν κοπανιούνται και τσιροκοπούν, ένα σπίτι με μπόλικες αυλές για περιποίηση, αιματοκρίτη στα τάρταρα, έντονη παλινδρόμηση και καούρες που μου έχουν συρικνώσει το μενού, επίμονες αϋπνίες, πόνους στη μέση και πόδια που θυμίζουν ελεφαντίνα...άσε που αυτή μπορεί να είναι και πιο κομψή!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
axaxxaaaxaxxaaxxaxaxa gaga-vouza φοβερη περιγραφη !!! ολες καπως ετσι ειμαστε !!!

Τινη μου τι να πω ...οταν πηγα εγω με το νουμερακι ηταν 10 ατομα πριν απο μενα περιμενα μιση ωρα (γιατι σερνοντουσαν μεχρι να εξυπηρετησουν εναν ανθρωπο ) και εκει που ελεγα θα παει μεσημερι βγηκε μια μεσα απο τα γραφεια και λεει ειναι καμια για επιδομα κυοφ ή λοχειας?? φαντασου τελειωσα χωρις το νουμερο σε μια ωρα ...που να ειχε ΚΑΙ ΚΟΣΜΟ ... σε φανταζομαι κατα τ αλλα τα χρηματα ηταν οσα υπολογιζες??? 31 μπορει και 30 θα μπουν 1000 % ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ !!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
gaga voyza πως ειναι το ονομα σου και απο που εισαι αν επιτρεπεται ?!

Gaga-vouza


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μένω σε χωριό της Σαλονίκης. Είμαι στα 39 και θα γεννήσω κοριτσάκι ως 15/10/12.
Είμαι η Λίτσα και είμαι εντάξει.. Laughing

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και το χωριο ? για πες ονομα μπορει να ειμαστε και κοντοχωριανές Very Happy

χαρηκα παντως - να εισαι καλα και εσυ και η οικογενεια σου ...

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Λιτσα... με το καλο το κοριτσακι σου...

και λιγο πολυ ολες καπως ετσι ειμαστε... η καθε μια με τα δικα της!!!


inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμμακο μου καλα αποτελεσματα στον γιατρο σημερα ... να μπεις να μας πεις νεα

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:
Τινη μου τι να πω ...οταν πηγα εγω με το νουμερακι ηταν 10 ατομα πριν απο μενα περιμενα μιση ωρα (γιατι σερνοντουσαν μεχρι να εξυπηρετησουν εναν ανθρωπο ) και εκει που ελεγα θα παει μεσημερι βγηκε μια μεσα απο τα γραφεια και λεει ειναι καμια για επιδομα κυοφ ή λοχειας?? φαντασου τελειωσα χωρις το νουμερο σε μια ωρα ...που να ειχε ΚΑΙ ΚΟΣΜΟ ... σε φανταζομαι κατα τ αλλα τα χρηματα ηταν οσα υπολογιζες??? 31 μπορει και 30 θα μπουν 1000 % ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ !!!

Ίνα μου δεν είναι ότι έφαγα τόση ώρα περιμένοντας στη σειρά, απεναντίας πήρα το νούμερο 1 αλλά η καλή υπάλληλος αφού είχε περάσει στο σύστημα όλα μου τα στοιχεία της ήρθε η ιδέα να με ρωτήσει που είναι η Καλλιθέα, και όταν της είπα προς Βιομηχανική, άρχισε να με μπινελικώνει γιατί δεν της το είπα από μόνη μου νωρίτερα, κι ότι ανήκω στο ΙΚΑ Αλικαρνασσού και τώρα έχει περάσει τα στοιχεία μου και δεν μπορεί να κάνει πίσω, κι ότι την κορόϊδεψα εσκεμμένα μπλα μπλα μπλα..της εξήγησα ότι φυσικά και δεν το ήξερα αλλιώς θα πήγαινα στην Αλικαρνασσό που είναι δίπλα στο σπίτι..μετά με στέλνει στον 3ο όροφο να φωτοτυπήσω ξανά την ταυτότητά μου γιατί ήταν πολύ σκουρόχρωμη η φωτοτυπία που της πήγα και δεν έμοιαζα να είμαι εγώ στη φώτο, λες και με την ανοιχτόχρωμη θα έμοιαζα με το πώς ήμουν 22 χρονών! Ανεβαίνων στον 3ο, χαλασμένο το φωτοτυπικό, με στέλνει να ανέβω στον κεντρικό δρόμο επάνω, σε ένα περίπτερο να βγάλω φωτοτυπίες με 2 φωτοτυπικά μηχανήματα να με κοιτούν προκλητικά στο χώρο πίσω από το γκισέ των παροχών..ανεβαίνω στον κεντρικό, βγάζω φωτοτυπίες, επιστρέφω, εξυπηρετούσε ένα γνωστό της και πιάσαν και την κουβεντούλα κανένα τέταρτο (σημειωτέον μόνο τις φωτοτυπίες έπρεπε να αφήσω), εεε δεν άντεξα της έριξα κάτι καντήλια ήταν όλα δικά της (εγώ κόντευα να πέσω ξερή, όπως έγραψα σε προηγούμενο ποστ από την ταχυκαρδία)..με έστειλε τελικά στην προϊσταμένη μέσα για υπογραφές και μου λεεί η προϊσταμένη την ατάκα που με αποτελείωσε! "Μην την παρεξηγείς, είδα που σε ταλαιπώρησε αλλά έχει ψυχολογικά προβλήματα και περιμένει να βγει σε πρόωρη σύνταξη!". Και καλά μανδάμ, έχετε ένα τέτοιο άτομο σε τέτοια θέση να συναναστρέφεται με τόσο κόσμο και ειδικά στις παροχές με εγκύους;;;;;;;

Και παρεπιπτόντως τα χρήματα βγαίνουν ακριβώς όσο τα είχα υπολογίσει κι εγώ!

Αυτά έζησα σήμερα, ελπίζω να μην σας κούρασα! να με συμπαθάτε αλλά έπρεπε να τα πω!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Δευ Αυγ 13, 2012 1:00 am, 1 φορά

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αν ειναι δυνατον !!!! οτι και να ειπες - οτι και να πεις δικιο εχεις !!!!

αφου τελικα εκανες την δουλεια σου ολα καλα !!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.egkimosyni.gr/εβδομαδα-34-μαμα-μετακομιζω-κατω/

μου λυθηκε η απορια!!!!
καλα αποτελεσματα γιωτακι και εμη!!!!!!!θα περιμενουμε νεα σας!!!!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 26 215994

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας όμορφές μου! Τί μου κάνετε; Έχω καιρο να γράψω πάλι, ελπίζω να μην έχασα κάτι σημαντικό!
Άντε όλο και κοντεύουμε και όσο πλησιάζει ο καιρός τόσο δυσκολεύουν τα πράγματα.
Μας ήρθαν τα πραγματάκια του μπέμπη μας και είμαστε στην τελική ευθεία ολοκλήρωσης του δωματίου.
Αχ κορίτσια είμαι σε φάση να σκοτώσω τα πεθερικά μου...ακόμη δεν το έκανα αλλά τους κατέβασε ένα μπινελίκι ο άντρας μου που λίγο τους ήταν. Πρώτη φορά που του έλεγα πες κι άλλα. Και τώρα ο λόγος...ο πεθερός μου εμφάνισε σταφυλόκοκκο και το ήξεραν όλοι εκτός από εμάς που νομίζω ότι έπρεπε να το ξέρουμε από τους πρώτους λόγω της εγκυμοσύνης μου. Τελικά εμφανίζω και εγώ και ο άντρας μου, ευτυχώς σε ήπια μορφή και το καταπολεμούμε με αλοιφούλες. Θεωρώ πρέπον να τους ενημερώσω όλους στην οικογένεια όπως μας είπε ο δερματολόγος και τότε μας ξεφουρνίζουν ότι έχει και ο πεθερός μου αλλά είμασταν οι μόνοι από τα παιδιά τους που δε το είπαν. Ήθελα να τους πνίξω επί τόπου. Έχω απολυμάνει τα πάντα στο σπίτι μου και δεν τους αφήνω να έρθουν. Είμαι κακιά, δε ξέρω, αλλά αυτό που έκαναν δεν ήταν σωστό. Μας λένε κάθε άλλη μ@λ@κι@ και σε αυτό τίποτα, τώρα που είμαι και στην τελική ευθεία να μου πάθει τίποτα το μωρό. Ευτυχώς εμείς είμαστε καλά τώρα!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα Αθηνα!!!!ε με το δικιο σου κοριτσακι να θες να τους καθαρισεις!και εγω το ιδιο θα εκανα!και γιατι το κρατουσανε κρυφο?λες και δε θα μαθαινοτανε....ουφ!!!!!εσυ πως εισαι?λεκανες,ποδια ολα στη θεση τους?

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σ ευχαριστω Ινα....

Αρε Τινη τι να πεις... ελληνικο δημοσιο!!! οτι πιο περιεργο εκει το ακους!!!

εγω ακομα δεν τα εχω παρει τα χαρτια απο την δουλεια... δεν νομιζω να προλαβω την πληρωμη στις 30 αυγουστου

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρε Αθηνα μιλαμε για ενηλικους υπευθυνους σοβαρους ανθρωπους ?

Δεν παμε καλα τι να πω !!!!

συνεχισε ετσι απολυμανσεις και τις οδηγιες του γιατρου για να τελειωσουν ολα οπως πρεπει !!!!

ποτε πηγες τελευταια φορα γιατρο ? τι σου λεει ? θα φας ολο τον 9ο?

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σου Σοφάκι μου! Όλα καλά...ήρθε ένας ξάδερφος του μπαμπά μου για διακοπές που είναι φυσικοθεραπευτής και ο καημένος ήρθε αρκετές φορές και μου έκανε μασάζ και ασκησούλες και με έχει ανακουφίσει πολύ. Έδειξε και στον άντρα μου μερικες κινήσεις και μου τα κάνει κάθε βραδάκι.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Αθηνα....

καλα δεν παιζονται τα πεθερικα σου!!!! τι πραγματα ειναι αυτα? ειναι δυνατον να βαζουν ετσι σε κινδυνο την υγεια μιας εγκυου και του μωρου?
Τουλαχιστον το περνατε ηπια!!

Εισαι στον μηνα σου πια ε? αντε με το καλο.... με εναν πονο, και να μας πεις ολες τις λεπτομερειες του τοκετου (μονο τις καλες ε...)

Σοφουλι μου αρεσε στο αρθρο που λεει... ξεκουραζονται στο ηβικο οστο μας!!!! Razz Razz Razz Razz

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε αλλο κακο να μη σε βρει και ολα να πανε τελεια απο δω και περα!βγαζουμε απ'εξω τη περιπτωση του πεθερου....ο μικρουλης καλα ειναι? Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:καλημερα Αθηνα....

καλα δεν παιζονται τα πεθερικα σου!!!! τι πραγματα ειναι αυτα? ειναι δυνατον να βαζουν ετσι σε κινδυνο την υγεια μιας εγκυου και του μωρου?
Τουλαχιστον το περνατε ηπια!!

Εισαι στον μηνα σου πια ε? αντε με το καλο.... με εναν πονο, και να μας πεις ολες τις λεπτομερειες του τοκετου (μονο τις καλες ε...)

Σοφουλι μου αρεσε στο αρθρο που λεει... ξεκουραζονται στο ηβικο οστο μας!!!! Razz Razz Razz Razz


αυτα ξεκουραζονται και εμεις τρεχουμε στη τουαλετα καθε 5 λεπτα!!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Hello και πάλι από εμένα!
Είπα να κάνω ένα διάλλειμα και να βάψω νύχι διαβάζοντας τα νέα σας.
Και επειτα να ετοιμαστω για να φύγουμε για Λάρισα.
Έμη καλά αποτελέσματα να έχεις κι εσυ κορίτσι, θα περιμένουμε νέα σου, τι ώρα έχεις?
Σοφακο ευχαριστούμε..
Αθηνάκο τι ωραία έκπληξη είσαι καλά κοπέλα μου σε σκεφτόμουν πολύ... είσαι καλύτερα???
Ασε τα πεθερικά και μη συγχίζεσαι για παρτη τους, ναι εχεις δίκιο, καταπολεμήστε το οπως λες με κρεμούλες, τόσο να ταν δηλαδη και να προσέχετε από δω και πέρα.. Πλησιάζεις κορίτσι πως νιώθεις? νομίζω έχεις ήδη μπει στο μήνα σου ή μου φαίνεται?
Ωραία ήρθαν και τα επιπλάκια σας μια χαρά όλα έτοιμα σχεδόν για τη μεγάλη ώρα...  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 26 215994
Τίνι μου χαλάλι, ευτυχώς τελειωσες... πάει κι αυτο!

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Άσε ίνα γιατί μάλλον δε μιλάμε για ανθρώπους. Έκανα τον τελευταίο υπέρηχο στις 31/7 και όλα έδειχναν καλά. Μετά πήγα στη γιατρό στις 6/8 γιατί είχα πονάκια χαμηλά, με έβαλε στον καρδιοτοκογράφο αλλά όλα ήταν οκ. Απλά με σπρώχνει πολύ ο μπέμπης χαμηλά με το κεφαλάκι του. Τώρα μου είπε να ξαναπάω τέλος του μήνα εκτός και αν συμβεί κάτι ενδιάμεσα. Μάλλον θα τον φάω όλο αν και μου είπε ότι τον περιμένουμε στις 6/9 την τελευταία φορά και όχι στις 8/9...θα δείξει. Τώρα έχω ξεκινήσει περπάτημα αλλά έχω φοβερό πρήξιμο στα πόδια, ούτε σαγιονάρα δε μου μπαίνει πια...χιχιχι! Εσύ πως πας;

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sofouli έγραψε:αντε αλλο κακο να μη σε βρει και ολα να πανε τελεια απο δω και περα!βγαζουμε απ'εξω τη περιπτωση του πεθερου....ο μικρουλης καλα ειναι? Very Happy

Μια χαρούλα είναι...ταλαιπωρεί τη μέλλουσα μάνα! Οι κινήσεις του έχουν μειωθεί αλλά όταν αποφασίσει να κουνηθεί, πονάω πολύ.

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμεις περα απο τις φυσιολογικες ενοχλησεις ... ζεστη - πρηξιματα- αυπνιες κτλ λεμε πως παμε καλα ... και ελπιζουμε για τα καλυτερα !!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις