Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
67 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 67 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 42]

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koutsounaki2810 έγραψε:Κορίτσια επειδή εγώ δεν μπορώ να σας βρω στο facebook σας γράφω πως μπορείτε να με βρείτε,οποία θέλει να
με κάνει add!!!Alexis-roula Kara-oly

σε εκανα add ... ρουλα σε λενε σωστα ?

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Koutsounaki2810 έγραψε:Κορίτσια επειδή εγώ δεν μπορώ να σας βρω στο facebook σας γράφω πως μπορείτε να με βρείτε,οποία θέλει να
με κάνει add!!!Alexis-roula Kara-oly

σε εκανα κοριτσακιιιι!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
inakriti έγραψε:
Koutsounaki2810 έγραψε:Κορίτσια επειδή εγώ δεν μπορώ να σας βρω στο facebook σας γράφω πως μπορείτε να με βρείτε,οποία θέλει να
με κάνει add!!!Alexis-roula Kara-oly

σε εκανα add ... ρουλα σε λενε σωστα ?


Ναι Ινάκι μου Ρούλα!Το δέχτηκα!!!!Εγώ δεν θα κατάφερνα να σας βρω!Και κάποια Χαρά μολίς μου έκανε!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xara64 έγραψε:
Koutsounaki2810 έγραψε:Κορίτσια επειδή εγώ δεν μπορώ να σας βρω στο facebook σας γράφω πως μπορείτε να με βρείτε,οποία θέλει να
με κάνει add!!!Alexis-roula Kara-oly

σε εκανα κοριτσακιιιι!!

Το δέχτηκα Χαρούλα μουΕυχαριστώ!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μόλις σε έκανα κι εγώ add!

Καλησπέρα κορίτσια!

η ζέστη ανυπόφορη, μόλις έκανα το 3ο ντουζάκι για σήμερα και η φαγούρα επιμένει..έβαλα λίγο ταλκ να ηρεμήσω..

Στελλάκι μου υπερκινητικός σήμερα ο Γιωργάκης κι η μαμά στην πρίζα! για κανένα μπανάκι δεν πήγατε; Από τις συμβουλές σου για επίσπευση τοκετού εγώ κρατάω μόνο το σεξ! χαχαχα! με το που θα μπω στον 9ο αβέρτα!!!! στον 8ο περιοριστήκαμε στις 5 - 6 φορές MONO!! Razz



pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Poso koimhthika!!! Kalo kshmerwma twra!
Biky 3 kommatia mousaka..den zhleyw thn posothta..ton mousaka zhleyw..exw na faw kanena xrono.
Xaroula pws eisai,kalytera? mporei na gyrise pleyro h mikroula sou mias k htan anhsyxh k na se piese eswterika..apo thn allh exw diavasei pws kamia fora tetoies enoxlhseis einai apo aera sto entero pagideymeno.
Xristinaki ayto me ta rouxa to eixa k egw..molis pswnisa rouxa egkymosynhs se s size afenws xarhka k allakse h diathesh mou k afeterou katalava pws den allaksa noumero apla katastash. Na kaneis mia volta sta magazia ta exei ola poly fthna ..tha xalaseis 30-40 euro alla tha sou ftiaksei i diathesh. Ftasame sto telos k ola mas ksinizoun k egw etsi eimai mia mera kala thn allh xalia.
Stellitsa I love Tarzan!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι ζέστη θεε μου. τωρα γυρίσαμε απο Χαλκίδα είχαμε παει στην βαφτιστήρα μας. ειχε κίνηση γυρίζουν όλοι απο της διακοπές. εγω κορίτσια αλαξα επιθέματα μετα απο καθε θηλασμό γιατι ηταν μουσκεμα οπότε 10 σετ τα ήθελα σιγουρα ενα κουτακι δηλαδή. απο κρεμες πείρα σουντοκρεμ για το ποπο ειναι τέλια και φρετζιδερμ κρεμα σώματος και πενατεν αφρόλουτρο. για μενα σαλμπα μαμα ντουο για την κιλια μετα την γεννα και κορσε.
για της θηλές επειδη ματώνουν με το θυλασμο στην αρχη κρεμουλα φισαν ελπιζω να βγει καλη στην πρωτη γεννα ειχα παρει φρετζιδερμ ηταν πολυ καλη αλλα ακριβή

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
παω να κάνω ενα μπανακι και να δω καμια ταινια με των αντρουλη μου. θα μπω πιο μετα. γεωργια με το καλο να παρετε το μωρακι σας σπιτι

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maroulo έγραψε:τι ζέστη θεε μου. τωρα γυρίσαμε απο Χαλκίδα είχαμε παει στην βαφτιστήρα μας. ειχε κίνηση γυρίζουν όλοι απο της διακοπές. εγω κορίτσια αλαξα επιθέματα μετα απο καθε θηλασμό γιατι ηταν μουσκεμα οπότε 10 σετ τα ήθελα σιγουρα ενα κουτακι δηλαδή. απο κρεμες πείρα σουντοκρεμ για το ποπο ειναι τέλια και φρετζιδερμ κρεμα σώματος και πενατεν αφρόλουτρο. για μενα σαλμπα μαμα ντουο για την κιλια μετα την γεννα και κορσε.
για της θηλές επειδη ματώνουν με το θυλασμο στην αρχη κρεμουλα φισαν ελπιζω να βγει καλη στην πρωτη γεννα ειχα παρει φρετζιδερμ ηταν πολυ καλη αλλα ακριβή

μαρακι μου τα frezyderm αφρολουτρο & σαμπουαν τα ειχες δοκιμασει ? ξερω οτι ειναι καλα υποαλλεργικα αλλα απο μυρωδια ? μηπως ξερεις

Πενέλοπε καλα ξυπνητουρια ...

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κι από μένα..
Έκανα ένα κεϊκάκι να καλοδεχτώ τα αδερφια, τους πήρα και βάφλες και μερέντα με παγωτό..(εμένα οι βάφλες δε μου αρέσουν.. τώρα που το σκέφτομαι παίζει να είναι το μοπναδικο γλυκο που δε μου αρέσει!)
Έθεσα και σε λειτουργία τον αποστειρωτή, έπλυνα και αποστήρωσα και τα μπουκάλια και τις πιπήλες έτσι για δοκιμή. Και τα αφησα μέσα τι να τα κάνω???? Rolling Eyes

emilou έγραψε:πηρα απο το ζαρα 2 τζιν παντελονακια για αργοτερα!!! μιλαμε τα κοιταω και εχω παθει πλακα!!! πηγαμε κ διπλα στα h&m, λιγα πραγματα ειχαν μεινει... πηρα καλτσουλες born 2012!!!!!! τελειες!!!
Την ίδια τρέλα κουβαλάμε μου φαίνεται...
τα έχουμε κι εμείς αυτά τα καλτσάκια Razz και στα ζαρα πήραμε φορμούλα παντελονάκι και ζακετάκι για αργότερα και είναι τα αγαπημένα μου όλο τα κοιτάω.. θα μπει μικρός αντρούλης εκεί μέσα...

Στελλάκο υπομονή ρε τι να κάνει κι αυτός ο καημένος λάλησε με τόση ζέστη εδώ τα παίξαμε εμεις...

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:
μαρακι μου τα frezyderm αφρολουτρο & σαμπουαν τα ειχες δοκιμασει ? ξερω οτι ειναι καλα υποαλλεργικα αλλα απο μυρωδια ? μηπως ξερεις

Ίνα εγώ τα έχω σε δειγματάκια μυρίζουν ωραία κάπως σαν πούδρα, και αφήνουν πολύ απαλό το δέρμα, εμένα αυτό που με απασχόλησε έίναι ότι δεν κάνουν αφρό, δεν ξέρω αν γενικότερα κανένα δεν κάνει..
Παντως αν σκέφτεσε να τα πάρεις τώρα είναι σε έκπτωση -25% και σε κάποια φαρμακεία -30

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:
inakriti έγραψε:
μαρακι μου τα frezyderm αφρολουτρο & σαμπουαν τα ειχες δοκιμασει ? ξερω οτι ειναι καλα υποαλλεργικα αλλα απο μυρωδια ? μηπως ξερεις

Ίνα εγώ τα έχω σε δειγματάκια μυρίζουν ωραία κάπως σαν πούδρα, και αφήνουν πολύ απαλό το δέρμα, εμένα αυτό που με απασχόλησε έίναι ότι δεν κάνουν αφρό, δεν ξέρω αν γενικότερα κανένα δεν κάνει..
Παντως αν σκέφτεσε να τα πάρεις τώρα είναι σε έκπτωση -25% και σε κάποια φαρμακεία -30

εχεις υποψιν σε πιο φαρμακειο ? σε on line εννοεις ? γιατι μπηκα χθες στο φαρμακειο που παω ειχε 4-5 διαφορετικα και δεν ηξερα πιο ειναι καλυτερο και επισης εκαναν ολα 12-13 ευρω

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:
εχεις υποψιν σε πιο φαρμακειο ? σε on line εννοεις ? γιατι μπηκα χθες στο φαρμακειο που παω ειχε 4-5 διαφορετικα και δεν ηξερα πιο ειναι καλυτερο και επισης εκαναν ολα 12-13 ευρω

Τα είδα σε φαρμακεία στην αγορά που είχαν απ΄έξω αφίσα, δεν ξέρω ως πότε ισχύει βέβαια..
Τα έχει και εδώ αλλά μόνο -20% και σε συμφέρει μόνο αν πάρεις κ άλλα πράγματα και γλιτώσεις τα εξ. αποστολής.
http://www.pharmakeio-online.gr/index.php?target=products&product_id=33965
http://www.pharmakeio-online.gr/index.php?target=products&product_id=34034

Εμένα πάντως αυτό το αφρόλουτρο με το χαμομήλι δε μ΄αρεσε, τον αφρό δεν τον έχω δοκιμάσει, πάντως για αυτά τα δύο πάνω μπορώ να σου πω μυρίζουν ωραία κ έχουν κ ωραία υφή.

Καλά βρε μπορείς να πας και σε ένα φαρμακείο και να τα μυρίσεις σιγά, άσε που έχουν ένα σωρό δείγματα αυτοί καιμπορούν να σου δόσουν.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Giotaki me kseshkwses me ta glykakia sou gamwto!

Vre agapes twra p lete gia afroloutra k ola ta sxetika,sto vivlio pou exw leei oti mexri na pesei o afalos den to kanoume mpanio para mono me ena vamvaki k katharo nero pername matakia xerakia patousakia,thn perioxh gyrw apo ton afalo kai plenoume mono kwlaraki.
Den exw idea kan pote peftei o afalos fysika alla gia peite mou mpanaki diladi kanei na kanoume apo thn arxh??

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάντως αν θέλεις εγώ τα έχω διπλά και την κρέμα 3 φορές, μπορώ να σου στείλω από ένα να τα δοκιμάσεις αν θες, στειλε μου π.μ. τη διευθυνση αν είναι.
Τη Δευτέρ θα πάω να πάρω και την κρέμα για τις ραγάδες που μου τέλειωσε οπότε θα μου ξαναδώσει κι άλλα. Wink

Κάνουν και τόσα λεφτά κρίμα να μη σ΄αρέσουν μετά.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπη μου πως θα κοιμηθεις το βραδυ καλεεε???
εγω αισθανομαι διαφορα με πιεζει χαμηλα κ ειμαι καθε 3 κ λιγο τουαλετα,εχω κ κατι πονακια αριστερα χαμηλα κ δεν ξερω αν ειναι συσπασεις ή τπτ αλλο!!απο ψυχολογια χαλια μια φιλη μου που ειναι στην 30η εβδομαδα μπηκε νοσοκομειο γιατι μπορει να εχει προωρο λογο τραχηλου κ χαλαστικα ακομα περισσοτερο!



giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:Giotaki me kseshkwses me ta glykakia sou gamwto!

Vre agapes twra p lete gia afroloutra k ola ta sxetika,sto vivlio pou exw leei oti mexri na pesei o afalos den to kanoume mpanio para mono me ena vamvaki k katharo nero pername matakia xerakia patousakia,thn perioxh gyrw apo ton afalo kai plenoume mono kwlaraki.
Den exw idea kan pote peftei o afalos fysika alla gia peite mou mpanaki diladi kanei na kanoume apo thn arxh??
Καλή μου σε καμια βδομάδα πέφτει νομίζω σωστά αυτά που διάβασες, μπορείς όμως να το κάνεις και με τρεχούμενο νερό από όσο ξέρω αλλά να μη πολυβρέχεται ο αφαλούλης.. δε θέλει στασιμο νερό δηλ. μπάνιο.
μπορείς όμως να το καθαρίζεις και όπως λες, εγώ για αρχή πήρα κάτι τετράγωνα βαμβακάκια (σαν τα πον πον που ξεβαφόμαστε αλλά πιο μεγάλα..) και θα το κάνω με αυτά και με γαζούλες και φυσ. ορο.

Ασε εγώ πρώτη φορά που δεν έχω όρεξη για γλυκό.. πρέπει να αρρώστησα...

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:Πάντως αν θέλεις εγώ τα έχω διπλά και την κρέμα 3 φορές, μπορώ να σου στείλω από ένα να τα δοκιμάσεις αν θες, στειλε μου π.μ. τη διευθυνση αν είναι.
Τη Δευτέρ θα πάω να πάρω και την κρέμα για τις ραγάδες που μου τέλειωσε οπότε θα μου ξαναδώσει κι άλλα. Wink

Κάνουν και τόσα λεφτά κρίμα να μη σ΄αρέσουν μετά.

οχι ρε αγαπη μου σιγα μην κανεις τοσο κοπο για μερικα δειγματα...σε ευχαριστω παντως πολυ !!!

Πηνελοπη σε 10-15 μερες πεφτει ο αφαλος ... αλλα ωστοσο και το κεφαλακι θα το κανεις μπανιο αλλα και κατω απο το νιπτηρα θα το βαλεις για να το ξεπλυνεις απο τα κακακια..μεχρι τοτε καθαρο οινοπνευμα μονο στον αφαλο -εφοδιαστειτε και απο αυτο για το νοσοκομειο

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτακι μου με τρελανες με τις βαφλες τις μερεντες κ τα παγωτα κ δεν με παιρνει να φαω τετοια πραγματα!! Sad Sad Sad Sad

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:Γιωτακι μου με τρελανες με τις βαφλες τις μερεντες κ τα παγωτα κ δεν με παιρνει να φαω τετοια πραγματα!! Sad Sad Sad Sad
Αϊντε μωρέ κι εσύ λίγο μας έμεινε.. καλό θα σου κάνει θα χαλαρώσεις.
Ρε συ Χαρά δεχρειάζεται να ανχώνεσε τόσο με όλα αυτά, ξέρω σου πέσανε πολλά συπτώματα μαζί και είναι λογικό αλλά καλή μου χαλάει όλη σου η μέρα έτσι, τίποτα δε θα ευχαριστηθεις.. πέρασε ο καιρός σε λίγο θα φτάσει το μωράκι σου δε θες να σε δει απογοητευμένη και κουρασμένη... ηρέμησε και ψάξε τρόπους που θα σε κάνουν να χαλαρώσες να σκεφτείς θετικά τα πράγματα, ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!! Στο λέω εγώ!

Ναι οινόπνευμα το πιο σημαντικό!!! κι εγώ πήρα χρειάζεται για τον αφαλούλη...

Ινα μην ακούω χαζά κανένας κόπος δεν είναι για μενα να ξέρεις με πολύ χαρά θα το κάνω.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να εισαι καλα Γιωτακι μου κ ολα τα υπολοιπα κοριτσακια που με καθησυχαζετε γιατι γενικα εχω ενα θεμα με το να μεγαλοποιω τα πραγματα κ τωρα ενα παραπανω που ειναι κ κατι πρωτογνωρο κ εχω τον φοβο μηπως δεν καταλαβω αν γενναω Embarassed Embarassed

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tha fovamai mhn to spasw! To kalo mou prepei na einai to pio kalo paidaki tou kosmou k to pio omorfo! axxaxaxax..gelaw alla etsi nomizw!

Xara ennoeite pou na koimhthw meta ap ayto p ekana,hmoun aypnh omws kai to eyxarisththika!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Vre mhn fovasai,exeis ephreastei apo ta pro-wrakia profanws!
Afou phges ston giatro proxtes k htan ola kala mhn anxwnesai..apla ksekourasou,ligo h zesth ligo to priksimo,ligo to entreo kai to koritsaki sou pou exei varynei ola ayta mazi einai,tpt sovaro!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:να εισαι καλα Γιωτακι μου κ ολα τα υπολοιπα κοριτσακια που με καθησυχαζετε γιατι γενικα εχω ενα θεμα με το να μεγαλοποιω τα πραγματα κ τωρα ενα παραπανω που ειναι κ κατι πρωτογνωρο κ εχω τον φοβο μηπως δεν καταλαβω αν γενναω Embarassed Embarassed
Ναι λες κι εγώ έχω γεννήσει καμια δεκαριά φορές και ξέρω!
Απλά φαντάζομαι θα το καταλάβουμε κάτι θα πάει τελείως ανάποδα με την καθημερινότητά μας, κάτι θα 'ναι διαφορετικό τι στο καλό?
Δεν τα μεγαλοποιείς δικιο έχεις, μας συμβαίνουν όλα αυτά πρώτη φορά και μαζεμένα.. αλλά γιατί να χαλιέσε...?
Είσαι μια κουκλάρα, έχεις τόσα ταλέντα (μαγειρικά, στυλιστικά, yoges κτλπ) γιατί να μελανχωλείς αγάπη μου?

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ινα τα αφρολουτρα κ σαμπουαν της frezyderm μυριζουν πολυυυ ωραια. Εχω 2-3 δειγματακια .. Αλλα ειναι ακριβα ρε γαμωτο..
Χαρα μου μη φοβασαι και μη συγκρινεις τον εαυτο σου με καμια φιλη η με καμια απο εμας! Τα συμπτωματα διαφερουν και γενικα η καθεμια βιωνει διαφορετικα την εγκυμοσυνη της!! Μια χαρα εισαι!

Και μια ερωτησουλα: εχει καμια σας ραγαδες στην κοιλιτσα; Προσεξα σημερα 3-4 ροζουλες χαμηλα πολυ στην κοιλια. Βαζω τη fissan mama 3-4 φορες την εβδομαδα αλλα απο σημερα θα τη βαζω καθημερινα. Το ασχημο ειναι οτι διαβασα πως δε φευγουν και στενοχωρηθηκα. Φοβαμαι μη βγουν και αλλες!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις