Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
60 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 60 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 42]

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:
emilou έγραψε:τι εβδομαδα ησουν Αννα οταν παλινδρομησε και μπορουσε να γινει η αποβολη με χαπι?

Χριστινακι εγω την αφησα καμια εβδομαδα με τα συρταρια ανοιχτα και μετα την καθαρισα με το dettol το διαφανο
7-8 εβδ.κ αφου μου εδωσε το χαπι,ξεκινησε η αιμορρ. που σημαινει οτι το σωμα αρχιζε να το αποβαλλει,αλλα μυριζε το χρημα..αλοιμονο θα με αφηνε ετσι?

μαριανθη με το καλο να δεις το μωρακι σου αυριο.

και εγω τοσο ημουν Αννα... κ μπηκα χειρουργειο, νομιζω οτι μεχρι την 5η γινεται με χαπι! να σου πω δεν το εχω ψαξει βεβαια... δεν τον ειχα τον δικο μου οτι τα κανει για τα λεφτα, αλλα ποτε δεν ξερεις με τους γιατρους!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια επιτέλους δρόσισε εδώ!! έχω ανοίξει όλα τα παράθυρα και απολαμβάνω αεράκι! ελπίζω κι εσείς σήμερα να είστε καλύτερα!

Μαριάνθη μου βρεθήκαμε και στο φέισμπουκ λοιπόν! Καλό γιατρό αύριο, όταν γυρίσεις ραπόρτο, ξέρεις Smile

Αννούλα μου, Χριστινάκι, Έμη μου καλησπέρα! Λογικά όπου να'ναι κλείνουν τα μαγαζιά να ξεκουραστείτε κι εσείς Αννούλα και Χριστινάκι..

Ρουλίτσα σου έγραψα το πρωί, δεν ξέρω αν το είδες το ποστ μου..έλεγα ότι κι η δικιά μου η μπέμπα στις 34 εβδομάδες είναι μόλις 2 κιλάκια, μικρουλίτσα μου φαίνεται και μένα, ίσως ευθύνεται το τσιγάρο..πόσο καπνίζεις εσύ; ο πλακούντας σου είναι εντάξει; θρέφεται καλά το μωράκι;

Εγώ πάλι σήμερα έχω φάει πολύ, 2 μέρες με καούρες ξυπνάω μέσα στον ύπνο μου, δεν τη γλιτώνω και σήμερα..αλλά έχει ανοίξει η όρεξή μου και δεν μαζεύεται με τίποτα!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα Τινη!!! κ εγω αυτο εχω κανει... ολα ανοιχτα κ απολαμβανω το αερακι (το εχω ενισχυσει κ με λιγο ανεμιστηρα!!)

Μαριανθη αντε με το καλο να δεις το μωρακι σου αυριο!! περιμενουμε νεα!

Αννα με προβληματησες πολυ, αρχισα να το ψαχνω και οντως μπορει να γινει κ ετσι... το πα κ στον αντρα μου κ νευριασε μπορω να πω! εμεις τοτε τον γνωρισαμε τον γιατρο και ημασταν και συστημενοι απο φιλο του! τωρα εχουμε πολυ καλες σχεσεις μαζι του... δεν θελω να πιστεψω οτι το εκανε για τα λεφτα!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maroulo έγραψε:γεια σας κοριτσια μου. πραγματικά τα εσώρουχα μιας χρήσεις ειναι τέλεια στα ιδιωτικά τα δεινουν έτσι. μαριανθη καλος ήρθατε, βρε κοριτσια γέννησε η δεσποινα τελικά?
Κι εγω σε ιδιωτικό γεννάω αλλα δεν μας δίνουν

Τα 5 εσώρουχα 5 ευρώ έχουν μια χαρα νομίζω
Να πάρουμε 10 να είμαστε καλλυμενες λεω

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτη την δροσια δεν την αλλαζω με τιποτα ομως.Εχουμε κατσει εξω στην βεραντα και απολαμβανουμε!!!!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας και παλι κοριτσια..εβαλα και φωτο απο το δωματιακι της μπεμπας (οσο χωρουσε το κινιτο μου) δε ξερω αν φαινεται ακομα σε σας!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλενα πολυ όμορφο το δωματιό σας
Εγω σιδερωσα ένα βουνό ρούχα κ μισοεφτιαξα τη βαλίτσα
Ο υδραυλικος δεν ήρθε τελικά πφφφφ

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iokasti27 έγραψε:γεια σας και παλι κοριτσια..εβαλα και φωτο απο το δωματιακι της μπεμπας (οσο χωρουσε το κινιτο μου) δε ξερω αν φαινεται ακομα σε σας!

ωραιο το δωματιακι Ελενα... με το καλο να γεμισει φωνουλες και κλαμματα!!!

Αντε να φτιαχνουμε τα δωματιακια κ να αρχιζουμε σιγα σιγα να ανεβαζουμε καμια φωτο!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστώ!!
εγω τη βαλίτσα του μαιευτήριου δεν την έφτιαξα ακομα...θα περιμενω να μπω στο μήνα μου και μετα...δεν εχω αγορασει πολλααα πράγματα ακομα! και δε ξερω ποτε θα προλαβω γιατι απο σαββατο αρχιζουν οι εγγραφές στο φροντιστήριο και μεχρι τις 15 σεπτεμβριου πρεπει να ειμαι 5-9 καθε απογευμα εκει υποχρεωτικα! Sad

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emilou έγραψε:
Iokasti27 έγραψε:γεια σας και παλι κοριτσια..εβαλα και φωτο απο το δωματιακι της μπεμπας (οσο χωρουσε το κινιτο μου) δε ξερω αν φαινεται ακομα σε σας!

ωραιο το δωματιακι Ελενα... με το καλο να γεμισει φωνουλες και κλαμματα!!!

Αντε να φτιαχνουμε τα δωματιακια κ να αρχιζουμε σιγα σιγα να ανεβαζουμε καμια φωτο!!

thnx!! αν και λειπει το μισο με τη βιβλιοθήκη, το relax και ενα σωρο πραγματα που εχω βαλει...δε γινεται να το παρω ολοκληρο με το κινητο.... αντε να βαζουμε φωτος σιγα σιγα οπως λες!! ¨)

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελενα πολυ ομορφο το δωματιο σας!!!!Και βλεπω καφε κουνια???Και εγω ειδα στο πρατηριο καφε με εκρου και μαλλον εκει θα καταληξουμε.Μπραβο με το καλο να το γεμησετε με το μωρο σας!!!!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Panik11 έγραψε:Ελενα πολυ ομορφο το δωματιο σας!!!!Και βλεπω καφε κουνια???Και εγω ειδα στο πρατηριο καφε με εκρου και μαλλον εκει θα καταληξουμε.Μπραβο με το καλο να το γεμησετε με το μωρο σας!!!!!

nai !! τα χρωματα της φωτογραφιας δεν ειναι τοσο πετυχημενα..τριανταφυλλί με εκρού..το σχεδιο με τα αρκουδακια που ειναι σκαλισμενο στο μπροστινο μερος της κουνιας δε φαινεται....τα πηρα γενικα ολα σε ουδετερα χρώματα γιατι αν μετα μου ερθει κανενα αγορακι θα πρεπει να αγοραζω αλλα...!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑι εμεις ετσι το σκεφτομαστε για αυτο καταληξαμε στο κεφρ εκρου!!!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑ
με πήραν πρίν λίγο τηλέφωνο, επιλέχθηκα για το επιδοτούμενο πρόγραμμα ecdl του ΟΑΕΔ!!
Ξεκινάω μαθήματα την Τρίτη!

Το μόνο πρόβλημα είναι οτι τελειώνουν 25 Οκτώβρη άρα μάλλον στη περίοδο που θα γεννάω και δικαιούμαι μόλις 2 μέρες απουσιών,
Ελπίζω να προλάβω!!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Aurora έγραψε:
maroulo έγραψε:γεια σας κοριτσια μου. πραγματικά τα εσώρουχα μιας χρήσεις ειναι τέλεια στα ιδιωτικά τα δεινουν έτσι. μαριανθη καλος ήρθατε, βρε κοριτσια γέννησε η δεσποινα τελικά?
Κι εγω σε ιδιωτικό γεννάω αλλα δεν μας δίνουν

Τα 5 εσώρουχα 5 ευρώ έχουν μια χαρα νομίζω
Να πάρουμε 10 να είμαστε καλλυμενες λεω

στο ιασω δίνανε, και στο ρεα απο οτι ξερω. με το θέμα της έκτρωσης ευχαριστώ παναγία μου που δεν ηρθα ποτε σε τέτοιο δίλημμα. παντα προσεχα αλλα και να εμενα εγκυος όποιες και να ηταν οι συνθήκες δεν θα μπορούσα ποτε να εκανα έκτρωση, θεωρώ δεν εχουμε το δικαίωμα να μην ερθει μια ζωη στο κοσμο απο δικη μας αποφαση

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι ειναι τα εσωρουχα μιας χρήσης?
εγω δικά μου θα πάρω? αυτα γιατι τα δίνουν?

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι Νίκη μου το ξέρω βέβαια με τα νοσήλεια που πληρώνετε εσείς εκεί , θα έπρεπε να σας έχουν και προσωπικό μασέρ Laughing
Εμάς οι τιμές είναι πολύ διαφορετικές και ώς εκ τουτου υπάρχουν και οι αντίστοιχες μειώσεις σην προσφορά αγαθών.


Ελενα είναι εσώρουχα που αφου λερωθούν τα πετάς.
Για τις πρώτες 2-3 μέρες που θα έχουμε πολλά λόχεια και θα λερωνόμαστε πολύ, για να μη στέλνουμε μαμάδες να πλέρουν εσωρουχα

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Α μάλιστα! καλο ειναι αυτο...Φανταζομαι δηλαδη οτι οι σερβιετες μπορει να μην κάνουν και πολλα πραγματα! Smile

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aurora έγραψε:KΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑ
με πήραν πρίν λίγο τηλέφωνο, επιλέχθηκα για το επιδοτούμενο πρόγραμμα ecdl του ΟΑΕΔ!!
Ξεκινάω μαθήματα την Τρίτη!

Το μόνο πρόβλημα είναι οτι τελειώνουν 25 Οκτώβρη άρα μάλλον στη περίοδο που θα γεννάω και δικαιούμαι μόλις 2 μέρες απουσιών,
Ελπίζω να προλάβω!!!


Μπράβο Στελλίτσα! το ήθελες πολύ μάλλον! αλλά πες μου κάτι, εννοείς θα γεννήσεις και μετά από 2 μέρες πρέπει να είσαι πίσω στο σεμινάριο;θα την παλέψεις;

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iokasti27 έγραψε:Α μάλιστα! καλο ειναι αυτο...Φανταζομαι δηλαδη οτι οι σερβιετες μπορει να μην κάνουν και πολλα πραγματα! Smile

Γειά σου κοριτσάκι μου! το δωμάτιο είναι τέλειο! τα αυτοκόλλητα από πού τα πήρατε;;;

τις πρώτες μέρες απ'ότι κατάλαβα παίζει καλή αιμορραγία οπότε ακόμη και οι night σερβιέτες δεν κάνουν δουλειά, θέλει τις τεράααααστιες τύπου tena για την ακράτεια, οπότε καλύτερα από το να λερωνόμαστε τα εσώρουχα μιας χρήσης..μετά που θα γυρίσουμε σπίτι και για τις υπόλοιπες μέρες οι night αρκούν, θα έχει περάσει το πολύ..αυτά κατάλαβα εγώ..

Πηνελόπηηηηηηηηηηηηηηη!! πού είσαι απόψε εσύ κορίτσι;;;;;;;;;;;;;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Τρι Αυγ 28, 2012 12:12 pm, 1 φορά

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χελοου και πάλι!Έλενα, φοβερό το δωμάτιο της μικρής!!Με το καλό να υποεχτεί τη μπεμπουλα σας!!

Για τα εσώρουχα μιας χρήσης δν ήξερα ότι τα παρέχει το Ιασώ..Αν το κάνει όμως,φαντάζομαι οτι θα ειναι μέσα σε αυτό το στάνταρ υγειονομικό υλικό που σου παρέχει,και αν χρειαστείς κάτι παραπάνω το χρησοπληρώνεις.Οπότε καλύτερα να έχουμε και μερικά δικά μας..

Εμεις για το δωμάτιο έχουμε ακόμα την κουρτίνα σε εκκρεμότητα.Σήμερα μας έφεραν το φωτιστικό,και τη μπορντούρα για τον τοίχο θα την έχουμε μέχρι 4 Σεπτέμβρη,μαζι με κάποια άλλα ψιλοπράγματα που πήραμε από το amazon..

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kat3r1na έγραψε:Χελοου και πάλι!Έλενα, φοβερό το δωμάτιο της μικρής!!Με το καλό να υποεχτεί τη μπεμπουλα σας!!

Για τα εσώρουχα μιας χρήσης δν ήξερα ότι τα παρέχει το Ιασώ..Αν το κάνει όμως,φαντάζομαι οτι θα ειναι μέσα σε αυτό το στάνταρ υγειονομικό υλικό που σου παρέχει,και αν χρειαστείς κάτι παραπάνω το χρησοπληρώνεις.Οπότε καλύτερα να έχουμε και μερικά δικά μας..

Εμεις για το δωμάτιο έχουμε ακόμα την κουρτίνα σε εκκρεμότητα.Σήμερα μας έφεραν το φωτιστικό,και τη μπορντούρα για τον τοίχο θα την έχουμε μέχρι 4 Σεπτέμβρη,μαζι με κάποια άλλα ψιλοπράγματα που πήραμε από το amazon..

ευχαριστώ!....σε περιπτωση που δε δίνει το Ιασω? απο που αγοράζω αυτά τα εσώρουχα? εχει και το supermarket μήπως? SORRY αλλα είμαι λίγο ασχετη.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Iokasti27 στις Τρι Αυγ 28, 2012 12:16 pm, 1 φορά

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kατερινάκι βλέπω έχουμε 2 μέρες διαφορά στην ΠΗΤ..Πόσο βάρος έχει το δικό σου μπεμπάκι;;

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλενα μου, ωραίο δωμάτιο!!! Με το καλο να μπει η μπουμπου σας εκεί μέσα!!!

Στελλιτσα μπράβο, συγχαρητήρια!!πως θα γίνει όμως με την γέννα;;;

Εμη μου, κ εγω αν δεν μου το έλεγε η Στελλα δεν θα το ήξερα.. Έτσι μου έρχεται μια μέρα αν τον δω, βα τον φτυσω τον γυφτο. Μόνο που τον θυμάμαι, ανεβαίνει το αίμα μου στο κεφάλι. Ασε που έτσι όπως είναι αυτός, δεν είμαι κ σίγουρη αν τελικά έκανε απόξεση,η με άφησε απλά να το αποβαλλω.. Δεν θα μου έκανε εντύπωση πάντως..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iokasti27 έγραψε:

ευχαριστώ!....σε περιπτωση που δε δίνει το Ιασω? απο που αγοράζω αυτά τα εσώρουχα? εχει και το supermarket μήπως? SORRY αλλα είμαι λίγο ασχετη.

[/quote]

Αποκλειστικά σε βρεφικά καταστήματα Έλενά μου..εγώ τουλάχιστον στο φαρμακείο μου δεν βρήκα, ούτε έχω δει σε super market, εκτός όπως είπα αν επιλέξεις δικά σου κανονικά εσώρουχα με τεράστιες tena σερβιέτες που έχουν και τα s/m.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις