Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
69 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 69 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

26Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Κυρ Αυγ 26, 2012 11:41 am

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σηκω φυγε και αστης χωρο και χρονο να καταλαβει τι εγινε και τι εκανε.
μην επικοινωνησεις μαζι της για λιγες μερες -μην σου πω για πολλες-
στεναχωριεμαι γιατι απο την μια καταλαβαινω-προσπαθω δηλαδη- καιαπο την αλλη εσενα. πιο πολυ ομως κλαιει η ψυχη μου για το παιδακι σου.αντι να σε κανακευουν στην κατασταση σου,περνας ολα αυτα και το μωρο στεναχωριεται-γιατι καταλαβαινουν-
ηρεμησε οσο μπορεις Sad

27Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Κυρ Αυγ 26, 2012 11:45 am

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα! σε εδειρε και απο πανω; Εχω μεινει πραγματικα!! Η μανα σου ειναι ο ορισμος της σκυλας! Χτυπαει την εγκυο κορη της!! Καλα κ ο πατερας σου τι ρολο βαραει;;Μαζεψτα και φυγε! Εχεις την αγαπη του φιλου σου κ αυτο φτανει...γονατιστοι πρεπει να σου ζητησουν συγγνωμη!!Κοιταξε τον εαυτο σου και το παιδακι σου!

28Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Κυρ Αυγ 26, 2012 12:31 pm

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευχαριστώ πολύ που έστω κι εδώ βρίσκω τη στήριξη που δε βρίσκω στο ίδιο μου το σπίτι.
Με χτύπαγε ευχομενη να πάθω κάτι και να φύγει το μωρό... Δεν ανταπεδωσα επειδή ειναι μητέρα μου και μεγαλύτερη. Ο σύντροφος μου δεν το ξέρει αυτό γιατί θα γινει χαμός.
Τώρα θέλει να πάω αύριο από εκεί να γελάσει λέει με το τι έχουμε να πούμε. Με πήρε ο πατέρας μου και πεταγοταν από μέσα κι έβριζε.
Λόγω οικονομικών δεν είχα κάνει την αυχενική διαφάνεια και μου είπε ότι μπορεί να γεννήσω κανένα "μογγολακι" με πρόβλημα. Ότι θα με ταΐζουν τα συσσίτια του δήμου και το παιδί μου θα μεγαλώσει σε παγκάκι...

29Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Κυρ Αυγ 26, 2012 12:38 pm

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι μάνα ειναι αυτή ;;; Δηλαδή αυτή την ψυχούλα που έχεις μέσα σου δεν την σκέφτεται ; Μήπως έχει κανένα απωθημενο κ ξεσπάει πάνω σου ;

30Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Κυρ Αυγ 26, 2012 12:44 pm

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατι δεν παει καλα με την περιπτωση της...Απο την μια ειναι προοδευτικη και θελει να σπουδασεις κτλ και απο την αλλη εχει τετοια συμπεριφορα?Τι να πω...Δεν καταλαβαινω....Εχεις το συντροφο σου και το μωρο σου..Οι σπουδες αν το θελεις θα γινουν...Εγω ξερω οτι δεν χρειαζομαστε διπλα μας κανεναν που δεν θελει να μας στηριξει..'ουτε καν του ςγονεις μας...

31Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Κυρ Αυγ 26, 2012 12:50 pm

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!ΕΧΕΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΙΑ ΠΟΡΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΣΟΥ.ΜΕΙΝΕ ΠΙΣΤΗ Σ΄ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΕΙΣ!ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.ΞΕΡΩ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΕ ΣΥΓΧΥΣΗ!Η ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟΛΥΤΟΣ, ΣΚΛΗΡΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΨΥΧΡΟ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ.ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΑΘΕΙ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΝΩΤΑΤΗ ΓΝΩΣΗ (ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΠΙΕΖΕΙ ΕΣΕΝΑ!).ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΙΑΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ!ΘΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΑ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΧΡΙ ΕΝΟΣ ΟΡΙΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΤΗΝ ΚΡΙΣΙΜΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ, ΝΑ ΠΑΤΑ ΓΕΡΑ ΣΤΗ ΓΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΑ Ο ΣΤΥΛΟΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΡΟΛΟΣ ΤΟΥ!ΚΑΛΟΙ ΟΙ ΕΡΩΤΕΣ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΠΡΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΙΔΙΟΤΕΛΕΙΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ (ΝΑ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ!).ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΗΡΕΜΗΣΕ!

32Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Κυρ Αυγ 26, 2012 12:50 pm

twins 2

twins 2
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ω θεε μου τι διαβαζω!
Παρε την κατασταση στα χερια σου και θα δεις σε λιγο καιρο πως θα αλλαξουν τα πραγματα , Κινδυνευεις σωματικα και ψυχολογικα. Μεινε μαζι με το φιλο σου και σχεδιαστε σιγα σιγα τις επομενες κινησεις σας. Κανεις δεν βγηκε χαμενος οταν προσπαθησε πολυ. Να εχεις υγεια και ολα θα γινουν . Φιλια.

33Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Κυρ Αυγ 26, 2012 12:51 pm

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Για εκείνη ειναι μόνο το "μουλικο" το "μπασταρδο". Γιαγιά λέει θα ειναι μόνο στα χαρτιά. Και οι δύο έλεγαν "γιατί μας το έκανες αυτό??","μας κατεστρεψες όλους", θα πεθάνουμεκλπ.
Τόσο κακό προκαλεσα λοιπόν?? Δε βρίσκω λόγια να περιγράψω αυτά που νιώθω. Κανένα παιδί δεν δικαιούται να αακούει τέτοια πράγματά... "να μην ανοίγες τα πόδια σου" μου είπε... Συγγνώμη που αναφέρομαι σε αυτά αλλά θέλω να σας δώσω να καταλάβετε πόσο αισχρα πράγματα άκουσα. Κι αυτό ειναι το πιο ήπιο...
Σίγουρα έχει ααπωθημένα αφού ήθελε σπουδάσει στο εξωτερικό και δε μπόρεσε
Πάντως κατέληξε στο ότι δεν είμαι κόρη της πια. Μακάρι να μη με είχε γεννήσει, όπως είπε...

34Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Κυρ Αυγ 26, 2012 12:55 pm

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αφρουλα κι όμως καλύτεροι άνθρωποι και πιο καλόψυχοι από τον παππού και τη γιαγιά (που έχω το όνομα της) δεν υπήρχαν! Όλα τα παρείχαν στους δικούς μου. Ο παππούς πέθανε πριν 2 χρόνια κι είχα υποσχεθεί μια νύχτα πριν πεθάνει, χωρίς να το ξέρω ότι θα βγάλω το όνομα του αν ειναι αγορι γιατί δεν το έχει ακούσει ποτέ. Κι έτσι έχω σκοπό να κάνω.

35Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Κυρ Αυγ 26, 2012 1:05 pm

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΑΛΛΑ Η ΣΧΕΣΗ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ.ΜΟΝΟ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΧΟΛΗ (ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ) ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΛΕΠΤΕΣ ΙΣΟΡΡΟΠΙΕΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΣΑ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΥΓΧΩΡΕΣΑ ΤΗ ΣΚΛΗΡΗ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΗ ΤΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΠΡΟΣ ΕΜΕΝΑ!

36Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Κυρ Αυγ 26, 2012 1:13 pm

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ώρες ώρες αναρωτιέμαι αν είμαι τόσο λάθος... Δε μπορεί να φέρεται έτσι στο παιδί της. Είμαι ράκος... Δεν ξέρω τι άλλο να πω...

37Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Κυρ Αυγ 26, 2012 1:16 pm

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έχεις κάποιο άλλο συγγενικό σου πρόσωπο που μπορεί να σε στηρίξει σε αυτή σου την απόφαση?

38Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Κυρ Αυγ 26, 2012 1:29 pm

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δυστυχώς όχι μόνο το σύντροφο μου και την οικογένεια του... Οπότε καταλαβαίνεις ποσο δύσκολΑ ειναι...

39Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Κυρ Αυγ 26, 2012 1:31 pm

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οι γονεις του το ξερουν?

40Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Κυρ Αυγ 26, 2012 1:33 pm

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΥΤΑ ΞΕΡΕΙ, ΑΥΤΑ ΚΑΝΕΙ!ΔΕΝ ΘΑ ΤΗ ΜΑΘΕΙΣ ΕΣΥ ΠΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΤΡΥΦΕΡΗ ΜΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΡΟΛΟΣ ΣΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ!ΜΗΝ ΑΝΑΛΩΝΕΣΑΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΩΡΑ!ΕΧΕΙΣ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΝΑ ΕΠΙΛΥΣΕΙΣ.ΞΕΡΩ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΝΕ ΙΕΡΑΡΧΗΣΗ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΩΝ ΣΟΥ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑ ΝΑ ΤΙΣ ΕΦΑΡΜΟΖΕΙΣ!

41Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Κυρ Αυγ 26, 2012 1:34 pm

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καταλαβαίνω πόσο δύσκολο είναι αλλά πρέπει να το παλέψεις,έχουμε τόση δύναμη μέσα μας που βγαίνει σε τέτοιες στιγμές χωρίς να το καταλάβουμε...Εσύ προσπάθησε να κάνεις μόνο θετικές σκέψεις κ όνειρα για σενα,τον καλό σου κ το μωράκι σας κ θα δεις ότι θα ηρεμήσεις λίγο κ θα βγει όλη αυτή η δύναμη που έχεις μέσα σου κ θα τα καταφέρεις!

42Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Κυρ Αυγ 26, 2012 1:36 pm

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο που μου δίνετε... Δεν ξέρω τι άλλο να πω μέχρι να ξεπεράσω το σοκ...

43Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Κυρ Αυγ 26, 2012 1:46 pm

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΠΛΑΧΝΑ ΣΟΥ!ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ ΑΥΤΟ!ΠΟΤΕ!Η ΖΩΗ ΚΑΙ Η ΑΓΑΠΗ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΗ ΜΟΡΦΗ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ, ΑΝΩΤΕΡΟ!

44Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Κυρ Αυγ 26, 2012 1:46 pm

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να σκέφτεσαι ότι σε λίγους μήνες θα το έχεις στην αγκαλιά σου κ όλα θα πάνε μια χαρά...Πότε γεννάς με το καλό?

45Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Κυρ Αυγ 26, 2012 1:52 pm

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσι μου μην στεναχωριεσαι.Σορρυ κιολας αλλα η μανα σου δεν παιζεται.Αν θα μπορουσε να την χαρακτηρησει καποιος μανα αυτη την γυναικα.Πως σου φερεται ετσι;Ειπαμε παιδι της εισαι αλλα εγκυος εμεινες δεν βγηκες και στον δρομο.Η εγκυμοσυνη ειναι το ιεροτερο πραγμα στον κοσμο.Μην ξαναασχοληθεις μαζι τους μεχρι να καταλαβουν τι κανουν.Αμα δεν πεσουν μπροστα στα ποδια σου και σε παρακαλεσουν μην τους ξαναμιλησεις.Ξερω ειναι δυσκολο αν δεν εχεις καποιον συγγενη να σε στηριξει σε ολο αυτο αλλα εχεις τον συντροφο σου.Αν ειναι ευκολο μαζεψε τα ρουχαλακια σου και τραβα σε αυτον.Αχχχ εκνευριστηκα βραδιατικα αλλα τι να πω βρε πουλακι μου οι γονεις σου δεν παιζονται.ΕΛΕΟΣΣΣ!!!Εμεις παντως θα σε στηριζουμε με οποιον τροπο μπορουμε.Ο θεος σου εδωσε την ευλογια να γινεις μανα και κανεις δεν πρεπει να λεει κουβεντα.Ηρεμησε εσυ και σκεψου θετικα.Σκεψου το αγγελουδι που εχεις μεσα σου και μην φοβασαι τιποτα και κανεναν...

46Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Κυρ Αυγ 26, 2012 9:47 pm

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αυτό κι έκανα Εύη!! Απλά ειναι άδικο να γίνονται ολΑ αυτά γι αυτό το λόγο.
Γενναω αρχές Δεκεμβρίου με το καλό...

47Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Κυρ Αυγ 26, 2012 9:58 pm

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοπελα μου στεναχωρηθηκα παρα πολυ!αν ειναι δυνατον!εσυ προσπαθησε να μην στεναχωριεσαι εχεις την στηριξη του συντροφου σου και της αδερφης σου οποτε θα πανε ολα τελεια.μην τους ξαναπαρεις τηλ μεχρι να μετανιωσουν για την συμπεριφορα τους.εχεις το ομορφοτερο δωρο στην κοιλιτσα σου και θα τα καταφερετε αυτο να σκεφτεσαι!να μας γραφεις και εμεις οσο μπορουμε θα σε στηριζουμε.υπομονη κοπελα μου και να ξερεις οτι καποια μερα θα το μετα νιωνουν και θα σε παρακαλανε γονατιστοι.

48Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Κυρ Αυγ 26, 2012 11:21 pm

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μακάρι marilou! Με εκαναν να αισθάνομαι ασχημα για κατι πολύ όμορφο... Λες και έκανα το χειρότερο έγκλημα!
Η μητέρα μου κατηγορεί το σύντροφο μου ότι το έκανε επίτηδες για μα μη σπουδάσω επειδή και οι γονείς του παντρεύτηκαν πολύ νωρίς...

49Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Κυρ Αυγ 26, 2012 11:28 pm

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επειδή είπες ότι δεν έκανες την αυχενική διαφάνεια ,θα τα καταφέρεις τώρα να κάνεις την β επιπέδου?Τον γιατρό τον επισκέπτεσαι κανονικά?

50Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 2 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Κυρ Αυγ 26, 2012 11:31 pm

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
συγνωμη αλλα ειναι απαραδεκτοι οι γονεις σου με ολη την σημασια της λεξεως!δεν μπορουν να καταλαβουν οτι τα παιδια μας δεν ειναι κτημα μας και οτι δεν μπορουν να εκπληρωνουν τις δικες μας επιθυμιες που δεν εκπληρωσαμε.μην τους μιλας μεχρι να γυρισουν μετανιωμενοι και να σε παρακαλανε!!!!!!να σκεφτεσαι θετικα και οτι θα εχεις το αγγελουδι σου αγκαλια σε λιγο καιρο και μονο γι αυτην την ψυχουλα δεν πρεπει να στεναχωριεσαι.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις