Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
87 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 87 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

76Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Δευ Αυγ 27, 2012 11:33 am

kefi

kefi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Άκου κοπέλα μου, δε χρειάζεται να απολογείσαι σε κανέναν και για τίποτα. Δεν έκανες κάτι κακό και δεν κάνεις τίποτα κακό. Ε στο φινάλε δεν είσαι και 13 χρονών, 23 είσαι. Ούτε αυτό το παιδί είναι καρπός οργίων και νυμφομανίας.
Στον 5ο δεν είπες ότι είσαι; λογικά έχεις νιώσει το μωρό σου, σωστά;

77Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Δευ Αυγ 27, 2012 11:38 am

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοντεύω στον 6ο κι όχι απλά το έχω νιώσει, κάνει πάρτυ μέσα μου!
Θέλω να το χαρώ αλλα με κρατάει πίσω όλο αυτό γιατί μου το παρουσιάζουν ως κάτι κακό και καταστροφικό.

78Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Δευ Αυγ 27, 2012 11:48 am

kefi

kefi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ωραίααααα
Πες μου λοιπόν, τι λάθος υπάρχει σε αυτό που νιώθεις εκεί μέσα; Είναι δυνατόν αυτό που κινείται και προσπαθεί να κάνει αισθητή την παρουσία του με κάθε τρόπο, να είναι λάθος;
Είσαι ήδη μανούλα....
Πράξε ως μανούλα και προστάτεψε το παιδί σου...
Αν η δική μου μάνα μου έλεγε ότι θα με πάει κοιμισμένη στο γιατρό, θα της απαντούσα ότι αν τολμήσει θα την σκοτώσω με τα ίδια μου τα χέρια, αν τολμήσει να σκοτώσει το παιδί μου και ας με γέννησε αυτήν...
Ναι, είμαι απόλυτη. Ναι, αυτό θα έκανα. Γιατί εγώ ξέρω ότι η μάνα πρέπει να προστατεύει τα παιδιά της και όχι τη .... φήμη της

79Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Δευ Αυγ 27, 2012 12:04 pm

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κι ο πατέρας μου τη δικαιολογούσε λέγοντας πως έχει δώσει την ψυχή της για εμάς και πως μας αγαπάει περισσότερο απο τον καθένα.
Εγώ όμως βλέπω μια συμπεριφορά που δεν αρμόζει σε μάνα.
Συνέχεια έλεγε πως δεν χάνουμε τίποτα που δεν κάνουμε παιδιά και πως κι εκείνη δεν ξέρει γιατί μας έκανε...

80Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Δευ Αυγ 27, 2012 12:17 pm

kefi

kefi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αφού δεν ξέρει γιατί σας έκανε, άρα σας έκανε χωρίς ποτέ να σας θέλει, ποια ψυχή της έδωσε; Και αφού δεν ξέρει γιατί σας έκανε και είναι καλύτερα χωρίς παιδιά, ας σταματήσει να έχει παιδιά και ας σας αφήσει στην ησυχία σας να ζήσετε τη ζωή σας όπως θέλετε. Φτάνει τόση "ψυχή" που δίνει. Δεν μπορείτε να αντέξετε άλλη

81Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Δευ Αυγ 27, 2012 12:57 pm

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αν ποτέ γυρίσει και ζητήσει συγγνώμη, γι αυτά που είπε για μένα θα τη δεχτώ. Αλλά όχι για τα λόγια που είπε για το παιδί.
Εύχομαι να το μετανιώσει κάποια στιγμή. όχι γιατί είμαι κακιά αλλά γιατί θέλω να καταλάβει το λάθος της...

82Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Δευ Αυγ 27, 2012 1:04 pm

kefi

kefi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μακάρι να το μετανιώσει, γιατί αυτό θα σημαίνει ότι έχει δείγμα ανθρωπιάς και αγάπης μέσα της. Μέχρι τότε όμως, πρόσεχε τον εαυτό σου και ΚΥΡΙΩΣ το παιδί σου. Είναι ένα μικρό και απροστάτευτο πλασματάκι και εξαρτάται αποκλειστικά από εσένα

83Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Δευ Αυγ 27, 2012 1:24 pm

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Το μόνο που ελπίζω ειναι να μπορέσω να του προσφέρω τα καλύτερα! Η αλήθεια ειναι ότι αυτό θα με τρώει πάντα. Ποσω μάλλον τωρα που ειναι νωπό ακόμη.
Άσε που πρέπει να πάρω κ τα πράγματα μου από το σπίτι, αν και μου είπε η μάνα μου ότι θα φύγω με το βρακί από εκεί μόνο...

84Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Δευ Αυγ 27, 2012 1:36 pm

kefi

kefi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αν του προσφέρεις αγάπη, θα του προσφέρεις τα καλύτερα. Τα παιδιά για να μεγαλώσουν έχουν ανάγκη από αγάπη. Αυτό να το θυμάσαι πάντα.
Όσο για τα πράγματά σου, συνεννοήσου με την αδερφή σου. Ας τα μαζέψει κρυφά και όταν θα λείπουν οι δικοί σου, ας βρείτε έναν τρόπο να τα πάρεις. Αυτό νομίζω ότι είναι το πιο εύκολο

85Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Δευ Αυγ 27, 2012 11:41 pm

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ακούστε το περίεργο: σήμερα πριν λίγο με πήρε τηλ ο πατέρας μου κ ω του θαύματος μου λεει ότι βρήκε ενα γγνωστό γιατρό να μΕ παρακολουθεί κι αύριο μου έχεΙ κλείσει ραντεβού στις 9 στο Ιασώ για απλή εξέταση. Πως σας φαίνεται αυτό?? Εγώ τέτοια ώρα μόνο για επεμβάσεις ξέρω κι οι εξετάσεις γίνονται στα ιατρεία.
Με διαβεβαίωσε χίλιες φορές ότι δεν πρόκειται για επέμβαση "άλλου είδους" αλλά τον ρώτησε αν γίνεται κάτι τέτοιο σε αυτό το μήνα. Ο γιατρός είπε ότι δεν αναλαμβάνει κάτι τέτοιο.
Εσάς πώς σας φαίνεται αυτό??? Τέτοια αλλαγή??

86Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Δευ Αυγ 27, 2012 11:48 pm

chriss


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Πραγματικα κοπελα μου εχω μεινει αφωνη με αυτα που διαβασα!! Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 679259 Ειναι συνπεριφορα μανας αυτη??????? Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 654655 Κοπελα μου απομακρυνσου οσο ειναι καιρος απο ολουσ τους. Κοιταξε το μωρακι σου και τον συντροφο σου. Αλλωστε αυτη η ψυχουλα που κουβαλας δεν φταιει σε τιποτα. Ισα ισα που με τον ερχομο της θα σε αποζημιωσει στο μεγιστο!! Μη στενοχωριεσαι γιατι οτι νιωθεις το αισθανεται και το μωρο σου. Μην ξανασηκωσεις το τηλεφωνο οταν σε παιρνουν (αλλαξε και αριθμο μη σου πω) για τι το μονο που θελουν ειναι να σε κανουν να νιωθεις χαλια. Και πιστεψε με δεν αξιζεις τετοια αντιμετωπιση. Με το καλο το μωρακι σου κοπελα μου. Αυτο ειναι η προτεραιοτητα σου τωρα, οχι οι γονεις σου. Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 417472

87Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Δευ Αυγ 27, 2012 11:50 pm

chriss


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
private7 έγραψε:Ακούστε το περίεργο: σήμερα πριν λίγο με πήρε τηλ ο πατέρας μου κ ω του θαύματος μου λεει ότι βρήκε ενα γγνωστό γιατρό να μΕ παρακολουθεί κι αύριο μου έχεΙ κλείσει ραντεβού στις 9 στο Ιασώ για απλή εξέταση. Πως σας φαίνεται αυτό?? Εγώ τέτοια ώρα μόνο για επεμβάσεις ξέρω κι οι εξετάσεις γίνονται στα ιατρεία.
Με διαβεβαίωσε χίλιες φορές ότι δεν πρόκειται για επέμβαση "άλλου είδους" αλλά τον ρώτησε αν γίνεται κάτι τέτοιο σε αυτό το μήνα. Ο γιατρός είπε ότι δεν αναλαμβάνει κάτι τέτοιο.
Εσάς πώς σας φαίνεται αυτό??? Τέτοια αλλαγή??
Προσεξε κοπελα μου και μην εμπιστευεσαι ευκολα τετοια αλλαγη. Βρες εναν γιατρο δικο σου!! Ασε, γιατι πολλα γινονται!! Απλα προσεχε!!

88Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Δευ Αυγ 27, 2012 11:51 pm

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
private7 έγραψε:Ακούστε το περίεργο: σήμερα πριν λίγο με πήρε τηλ ο πατέρας μου κ ω του θαύματος μου λεει ότι βρήκε ενα γγνωστό γιατρό να μΕ παρακολουθεί κι αύριο μου έχεΙ κλείσει ραντεβού στις 9 στο Ιασώ για απλή εξέταση. Πως σας φαίνεται αυτό?? Εγώ τέτοια ώρα μόνο για επεμβάσεις ξέρω κι οι εξετάσεις γίνονται στα ιατρεία.
Με διαβεβαίωσε χίλιες φορές ότι δεν πρόκειται για επέμβαση "άλλου είδους" αλλά τον ρώτησε αν γίνεται κάτι τέτοιο σε αυτό το μήνα. Ο γιατρός είπε ότι δεν αναλαμβάνει κάτι τέτοιο.
Εσάς πώς σας φαίνεται αυτό??? Τέτοια αλλαγή??

μην πας θα σου κανουν κακο στο λεω .ΜΗΝ ΠΑΣ ....και αν πας να πας με κοσμο μαζι σου οχι μονη σου.Ειναι επικυνδινοι πολυ τωρα.
Μην διανοηθεις και πας σε παρακαλω

89Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Τρι Αυγ 28, 2012 12:05 am

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εννοείται ότι δεν δέχτηκα να πάω. Του είπα αφού ενδιαφέρεται ας έρθει στον δικό μου αλλά δεν δέχτηκε. Του εξήγησα ότι αυτόν εμπιστεύομαι κ δεν πάω αλλού. Κ τότε μου είπε βγαλτα πέρα μόνη σου.
Βρήκε γνωστό γιατρό για να μας προσέξει κ ειναι καλός ενώ ο δικός μου όχι γτ έχω πάει δύο φορές...

90Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Τρι Αυγ 28, 2012 12:25 am

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συνέχισε να πηγαίνεις στο γιατρό σου και σε καμμία περίπτωση μην πας εκεί που θέλουν αυτοί γιατί δεν θα σου βγει σε καλό...Η καμμιά έκτρωση μπορεί να σου ετοιμάζουν η καμμιά υιοθεσία μετά που θα το γεννήσεις...Καλύτερα να μην σηκώνεις ούτε το τηλ τώρα...

91Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Τρι Αυγ 28, 2012 12:26 am

kefi

kefi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και γενικά σταμάτα να επικοινωνείς με τους γονείς σου. Ξέρουν ότι οι εντάσεις και οι στεναχώριες μπορούν να προκαλέσουν κακό στο μωρό και αυτό προσπαθούν να κάνουν

92Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Τρι Αυγ 28, 2012 12:39 am

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τωρα άρχισε ναμΕ ρωτάει για το δικό μου το γιατρό,τι ειδίκευση εχει,πώς ξέρω ότι ειναι καλός κλπ.
Δεν το πιστεύω ότι το ζω αυτό Θεέ μου!
Ακριβώς αυτά που μου λεει ο σύντροφος μου, μου λέτε κι εσείς φίλες μου. Μου λεει από εδώ κ πέρα ναμην είμαι τόσο καλοπροαίρετη κ να έχω τα μάτια μου δεκατέσσερα.
Η μητέρα του μου πρότεινε να μην πω ότι γενναω όταν έρθει η ώρα γτ έχουν συμβεί περιστατικά κλοπών βρεφών από τα νοσοκομεία.
Οι ίδιοι μου οι γονείς... Ούτε σε ταινία δε γίνονται αυτά...

93Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Τρι Αυγ 28, 2012 12:42 am

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλύτερα να μην τους έλεγες ούτε καν σε πιο γιατρό πηγαίνεις γιατί δεν ξέρεις καμμιά φορά τι γίνετε...

94Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Τρι Αυγ 28, 2012 12:59 am

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τι λες να γίνει???
Ειναι γιατρός που γνωρίζει η μητέρα του συντρόφου μου κ του έχω εμπιστοσύνη...
Κι εκείνος μου είπε ότι δεν έπρεπε να του το πω...

95Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Τρι Αυγ 28, 2012 1:08 am

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ποτέ δεν ξέρεις τι γίνετε γι αυτό να είσαι όσο πιο προσεχτική με το τι λες κ τι κάνεις από εδώ και πέρα...

96Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Τρι Αυγ 28, 2012 3:10 am

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τωρα με παίρνει τηλ ο πατέρας μου κ με ρωτάει συνέχεια αν ειμαι καλά. Με ρώτησε τι θα φάω, τελοσπαντων του λέω Π.χ φακές κ μου λεει μπράβο για να πάρεις σίδηρο. Μετά ρωτούσε τι ώρα θα παΩ σήμερα στο γιατρό, να μην ξεχάσω να πάρω το βιβλιάριο μαζί...
Μου είπε να πάρω κ τη μάνα μου ένα τηλ γτ δεν το εχει συνειδητοποιήσει ακόμα. Ειδικά αυτό το τελευταίο ήταν τρελό!!!

97Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Τρι Αυγ 28, 2012 3:17 am

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΣΟΥ?!ΤΡΕΛΗ ΗΤΑΝ Η ΑΛΛΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΗ!ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΟΠΩΣ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΕΠΕΣΗΜΑΝΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΕΛΟΥΝ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ!ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ?ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΝ?ΑΠΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΞΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΤΡΟΠΟ!ΔΩΣΕ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!

98Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Τρι Αυγ 28, 2012 4:02 am

private7

private7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μακάρι νΑ ειναι έτσι... Γιατί εμένα το πρωί μου φάνηκε ύποπτο να επιμένει να πάω σ'ένα γιατρό που δεν τον ξέρω και μάλιστα στο Ιασώ ΑΠΛΑ για μια εξέταση... Και να μη δέχεται τον δικό μου γιατρό. Μετά να με παίρνει τηλ απλά για να δει τι κάνω.
Ούτε τη συμπεριφορά αυτή περίμενα γι αυτό κ είμαι τόσο καχυποπτη. Όταν σου λένε ότι η μόνη περίπτωση που θα είμαστε δίπλα σου ειναι νατο ρίξεις ακόμα κ τωρα τι άλλο να σκεφτεις??

99Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Τρι Αυγ 28, 2012 4:09 am

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΙΤΑ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΛΕΝΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΟΥΣ!ΕΣΥ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ?ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΠΟΣΟ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΗ ΑΠ΄ΟΛΑ. ΟΥΤΕ ΕΣΥ ΕΚΑΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΝΑ ΚΟΨΕΙΣ ΤΟΝ ΟΜΦΑΛΙΟ ΛΩΡΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ. ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΟΡΘΩΣΕΙΣ ΑΝΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΟΥ!ΑΠΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ!ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΕΤΑΒΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ,ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΠΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΛΙΓΟ.ΣΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΛΟΙΠΟΝ.ΟΧΙ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ, ΑΠΟΣΤΑΣΗ!

100Εγκυμοσύνη και γονείς - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη και γονείς Τρι Αυγ 28, 2012 4:28 am

Elenitsa_28


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αφρουλα έγραψε:ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΣΟΥ?!ΤΡΕΛΗ ΗΤΑΝ Η ΑΛΛΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΗ!ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΟΠΩΣ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΕΠΕΣΗΜΑΝΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΕΛΟΥΝ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ!ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ?ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΝ?ΑΠΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΞΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΤΡΟΠΟ!ΔΩΣΕ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!

Συμφωνώ απολύτως με τα παραπάνω.
Ήθελα επίσης να επισημάνω πως απο την πρώτη στιγμή που ξεκίνησα να διαβάζω το θέμα είμαι έξω φρενών όχι με τους γονείς σου αλλά με το σύντροφο σου.
Είναι δυνατόν να σε αφήσει 3 φορές καταλάθος έγκυο? Να συμβεί μια το καταλαβαίνω, 2 εεεε..λες στα 5 χρόνια συμβαίνει.... αλλά 3 δεν είναι πολλές?
Δεν έχει δουλεια και έσυ έχεις ενα μέλλον που τον αφήνει απ'εξω, και μια ευκατάστατη οικογένεια... Μήπως οι εγκυμοσύνες δεν ήταν και τόσο τυχαίες? Και μήπως οι γονείς σου τα έχουν μαζί του και ξεσπούν πάνω στο αγέννητο αγγελούδι σου?
Εμένα όλα αυτα με βάζουν σε πολλές σκέψεις. Δεν μπορεί μια μάνα να συμπεριφέρεται έτσι στο παιδί της χωρίς συγκεκριμένο λόγο...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις