Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι αγνα τπτ πλεον δνε βρισκεισ καλο....εγω θα περνω μασχαρη απο το χωριο θα μου στελνει η πεθερα μου,κ ψαρια δουλευει ο αδερφος μου δυτης σε υχθειοτροφια κ θα μου στελνει τουσ τα εχω κανει παραγγελεια,θα μου πειτε οτι δεν εχουν κ αυτα ορμονες εχουν αλλα οχι σε τετοια βαθμο οπως το σουπερ μαρκετ.....

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπαμπα εεε μπραβω σασ ενα βημα παραπανω ο αντωνης σουζαν μου

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε?εμεις καλα!χθες είχε παει μια και μιση και δεν είχα κοιμηθει και λέω για να μη ξυπνήσει ο κύριος να τον βάλω να φάει λίγο και όντως τον εβαλα και ξυπνησε στις έξι για λίγο και μετα στις 8. Ο κακομοίρης το Ρωσία κλαίει την ώρα που κάνει κακα φαίνεται πονάει το ποπυδακι του τωρα που άλλαξαν σύσταση,τελικα έκανε δυο φορές..εσένα ευη τρώει και πιο πολυ γι αυτο κάνει και πιο πολλα!!τα φρουτάκια εμενα τα τρώει πιο καλα απο την κρέμα...
Μαρίνα υπομονη σιγα σιγα.....

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα μανουλες!!!!!
εγω εχθες στο μεσημερι αφησα με βαριαααα καρδια το μωρουλινι μου στη μανα μου στην ευβοια και ηρθα αθηνα να ξεσαλωσω με τον ανδρα μου καλα περασαμε αλλα μου ελειπε απιιιιστευτααααααα τρελαθηκα ειδικα το βραδυ....!ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ..
σημερα θα γυρισουμε στο χωριο.
βρε κοριτσια εμεις τωρα σε 2 εβδομαδες κλεινουμε τον 8 και δοντακια πανω δεν εχουμε βγαλει ακομα τα 2 κατω τα βγαλαμε νωριιιις νωρις!
εχω την εντυπωση οτι θα μου σηκωθει κατευθειαν ο μπεμπης...καθετε σε θεση μπουσουληματος και αντι να παει μπροστα παει να σηκωθει ορθιος..

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μαμαδες πως ειστε,εμεις ξυπνισμα εσημερα κατι φαγαμε εβαλα κ λιγο μπανανα μεσα κ του αρεσε....εχω ενα φρονιμίτη 3 χρονια που εχει βγει κ αρχισαν τα οργανα θελει εξαγωγη εχει πριστη το ουλο δνε μπορω ν ανοιξω ουτε να φαω με το ζορι οχ παναγια φοβαμαι πολυ ...κ εχω κ αλλους δυο που βγηκαν οταν γεννησα.εβγαλα κ κριθαρακη στο ματιιι

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε??εμεις καλα...κοιμήθηκε το βράδυ εύκολα αλλα ξύπνησε τρεις φορές...ευτυχώς κοιμάται αμέσως !!
Θα τα βγάλει και τα πάνω μην ανησυχείς και εμενα έχει βγάλει τα δυο κάτω και δεν βλέπω σύντομα κάποιο άλλο αλλα και τα πλατίνα τα κάτω είναι πολυ φουσκωμένα...μην αισθάνεσαι άσχημα μωρε!Μθα τον τρέλανεις στις αγκαλιές και στα φιλία ε?και εμενα στέκεται πολυ σε στάση μπούσουλα αυτός και κουνιέται πάνω κάτω λες και κάνει σεξ χαχα...και αλωνίζει όλο το κρεβάτι για βαρέλακια δεν το συζητώ.
Μαρίνα περαστικα για ολα...είδες σιγα σιγα θα φάει.εμενα κοιμήθηκε μολις ξυπνήσει θα φάμε..

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια πειτε μου και εσεις αποψης γιατι ειμαι να σκασω πια η γκρινιαρα μου οσο παει χειροτερευει και δεν ξερω τι να κανω..δεν καθεται πουθενα ουτε για 10λεπτα θελει μονο αγκαλια και οχι να καθεσαι αλλα να τριγυρναω απο δω και απο κει!δεν θα με πειραζε να καθομαι κ ολη μερα μαζι της και να την απασχολω αλλα δεν μπορω να κουβαλαω ολη την ωρα, βολτα να την βγαλω παλι δεν θελει καροτσι τι να κανω δεν ξερω να την αφησω να κλαιει μπας και καταλαβει??αλλα το θεμα ειναι οτι δεν κλαιει απλα ουρλιαζει σπαραζει στο κλαμα μεχρι που μελανιαζει μεσα σε 2 λεπτα!τι θα κανατε στην θεση μου??

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα Τατιάνα.
Εμένα μέχρι να κλείσει τον 4ο μήνα περίπου, μου έκανε τα ίδια. Όποτε ερχόντουσαν οι παππουδογιαγιάδες την κάνανε βόλτα στα όρθια και μετά τρώγαμε το αγγούρι εγώ και ο άντρας μου. Τους το έκοψα διακριτικά και στη συνέχεια την βάζαμε πότε στην κούνια και πότε στο πάρκο με παιχνίδια, μασητικά κτλ. Στην αρχή γκρίνιαζε αλλά με τον καιρό συνήθισε και βρήκαμε την υγειά μας. Βέβαια κάθε παιδί είναι διαφορετικό! Καλό κουράγιο!!!

http://www.something-special.gr

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariameint έγραψε:Καλησπέρα Τατιάνα.
Εμένα μέχρι να κλείσει τον 4ο μήνα περίπου, μου έκανε τα ίδια. Όποτε ερχόντουσαν οι παππουδογιαγιάδες την κάνανε βόλτα στα όρθια και μετά τρώγαμε το αγγούρι εγώ και ο άντρας μου. Τους το έκοψα διακριτικά και στη συνέχεια την βάζαμε πότε στην κούνια και πότε στο πάρκο με παιχνίδια, μασητικά κτλ. Στην αρχή γκρίνιαζε αλλά με τον καιρό συνήθισε και βρήκαμε την υγειά μας. Βέβαια κάθε παιδί είναι διαφορετικό! Καλό κουράγιο!!!

το κανω κ εγω αλλα εμενα δεν γκρινιαζει αλλα σπαραζει στο κλαμα..
να τωρα την εχω αγκαλια κ καθομαι κ κλαει γιατι θελει να σηκωθω!!αχ το κεφαλι μου θα σπασει!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα...μωρε μηπως την ενοχλούν τα διντακια?εμεις περάσαμε απο αυτο το στάδιο πριν καιρο τωρα απασχολείται λίγο στο κρεβάτι παίζουμε λίγο στο πάτωμα που του αρέσει πολυ λίγο στο καρέκλακι φαγητου ε και λίγο αγκαλια για να τον ξεγελαμε.εμενα πριν όλο βογκαγε του έδωσα λίγο ντρέπονται τα ουλα του είναι χάλια παντως.υπομονη τι άλλο αλλα και εμενα δεν πιάνει αυτο που λενε αστον για να μάθει σπαραζει άμα δεν θέλει...

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mpempakos7 έγραψε:Καλησπέρα...μωρε μηπως την ενοχλούν τα διντακια?εμεις περάσαμε απο αυτο το στάδιο πριν καιρο τωρα απασχολείται λίγο στο κρεβάτι παίζουμε λίγο στο πάτωμα που του αρέσει πολυ λίγο στο καρέκλακι φαγητου ε και λίγο αγκαλια για να τον ξεγελαμε.εμενα πριν όλο βογκαγε του έδωσα λίγο ντρέπονται τα ουλα του είναι χάλια παντως.υπομονη τι άλλο αλλα και εμενα δεν πιάνει αυτο που λενε αστον για να μάθει σπαραζει άμα δεν θέλει...

αχ ουτε δοντια ειναι, ετσι κανει απο νεογεννητο αλλα τωρα βαρυνε κ δεν αντεχω αλλο!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι μωρε είναι της αγκάλιας αλλα τωρα μπορει και να την ενοχλεί και κατι....τι να πω.?και εμενα ήταν έτσι αλλα τωρα καμια σχέση εδω και ένα μήνα και παραπάνω,ευτυχώς γιατι βαραίνουν...τωρα τον κοίμησα τον έκανα δέκα λεπτά βόλτα και κοψομεσιαστηκα!!με τίποτα δεν απασχολείται ουτε αν κάτσεις να παίξετε?

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mpempakos7 έγραψε:Ναι μωρε είναι της αγκάλιας αλλα τωρα μπορει και να την ενοχλεί και κατι....τι να πω.?και εμενα ήταν έτσι αλλα τωρα καμια σχέση εδω και ένα μήνα και παραπάνω,ευτυχώς γιατι βαραίνουν...τωρα τον κοίμησα τον έκανα δέκα λεπτά βόλτα και κοψομεσιαστηκα!!με τίποτα δεν απασχολείται ουτε αν κάτσεις να παίξετε?

εδω και καμια βδομαδα Γεωργια ειναι ετσι δεν θελει ουτε να κατσει πουθενα ουτε να παιξει μετα παιχνιδια της εκνευριζεται ακομα πιο πολυ, ειμαι να σκασω!
Μακαρι να ειναι φαση και να περασει γιατι θα σαλταρω πια

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΑΤΙΑΝΑ μου γλυκια ετσι κανει κ ο δικος μου κ ξερεις τι ειναι τα ΔΟΝΤΙΑ γι αυτο πονανε τα καιμενα,μου λεει για πλακα ο αντρας μου μια εχθες το βραδυ εξω στην βολτα βαλε του το δαχτυλο στο στομα κ χαιδεψε τον μου λεει κ το επλυνα κ εβαλα το μικρουλη μεσα το καταβροχθησε κ το δαγκωνε με μανια κοριτσια επαθα πλακα εχει κ 2 δοντακια μιλαμε τρομερη δυναμη κ ηρεμησε αμεσως δαγκωσε λιγο τον εξυνα κ εγω κ σταματησε κ οποτε το κανει αυτο κανω κ τον ανακουφηζει παρα πολυ δοκομασε το τατιανα,α κ στο δαχτυλο βαλε λιγο κρυο νερο εμενα με εσωσε κ πες μασ

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια που είστε βρε χαμένες?εγω είμαι πτώμα...πονάει η μέση μου έχω πονοκέφαλο και νυσταζω τρέλα!ο μικρός κοιμήθηκε κατα ίσως 11.20 είχε γκρίνια λίγο αλλα ευτυχώς τον εβαλα στο κρεβάτι και παίξαμε και τρελαθηκα στα γέλια το μικρο μου καλε στριγκλιζε απο την χαρα του.σημερα δεν έκανε και κακακια και μπορει να τον ενοχλούσε και αυτο.του έδωσά χαμομηλι αλλα τίποτα σήμερα.τατιανα μπορει να ετοιμάζεται κάποιο δόντι και να πονάει.
Μαρίνα τι ωραία φωτο!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααα καλο μηνα να εχουμε καλο φθηνοπορω....ευχαριστω γεωργια μου να σε καλα.....μια απο τα ιδια ξυπνισα χαλια φταιει η αλλαγη καιρου μαλλον.....κ μενα ο δικος μου ετσι κανει σημερα τον ακουγα βογκαγε εκανε ουμμμμμ κ εκανε κακακια κανει μια φορα στησ 2 μερες απο την μερα που ξεκινησαμε κρεμες αλλα βρωμανε απιστευτα μιλαμε,ριχνει κ καμια πορδουλα κ οποιος ειναι διπλα του φευγει γτ μυριζει τοσο πολυ ενα τοσο δα σκατουλακη κ διωχνει τον κοσμο με την καλη εννοια χαχαχα ο βρωμουλης μου

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα και καλο μήνα!!τι κάνετε?εμεις καλα αλλα πάλι σφιγγεται ο μικρός να κάνει κακα και δεν μπορει και κλαίει,πως μπορω να τον βοηθήσω??απο τότε που τρώμε τα φρουτα γίνεται αυτο...στεναχώριεμαι μωρε που ζοριζεται...
Εσεις τι κάνετε?εχετε χαθεί...Πάω να ετοίμασε φαγητο γιατι πεθάνουμε της πείνας χιχι

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας !!!!
Αχ Τατιανα μου !!!Κατι μου θυμιζει!!!!!
Εμεις αυτο το ξεπερασαμε μολις αεχισε να μπουσουλα και να ψιλοπερπατα !!! Αλλα και παλι θελει την αγκαλια του και οταν αποφασισει να κλαψει μελανιαζει !!!!Γινεται μπλε και κρατα και την αναπνοη του !!!!!!!!Οποτε κουραγιο μεχρι τον 7-8 εμεις το κοντρολαραμε λιγο με το να καθομαι και να παιζω μαζι του μεχρι που εμαθε στη ρουτινα και ειμαστε καπως τωρα!!!! Αναστασια μου και μενα ετσι ηταν και σηκωνετε μονος του τωρα ...βεβαια εχει φαει κανα δυο κουτουλες αλλα δεν πτοειται !!!! Μαλλον βγηκε και το 2ο δοντακι του φαφουτι μου !!!!!!!!!!!!

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια τα φωτα σας!!!!
3η μερα που ξεκινησαμε φρουτοκρεμα και ρυζαλαευρο...φαγαμε μισο μηλο και ενα αχλαδι με ευκολια στις 12.30 και 100ml ρυζαλευρο με μεγαλη ευκολια στις 17.00...ειχαμε πιει στις 9.00 240ml γαλα, θα ξαναπιουμε κατα τις 20.00 πριν κοιμηθουμε γαλατακι και παιζει να ξυπνησουμε κατα τις 4.00 παλι για γαλατακι...μηπως ειναι παρα πολυ?????μηπως κανουμε κατι λαθος????

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ντινακι απο ποσότητα γάλακτος δεν ξέρω να σου πω γιατι θηλαζω αλλα τα αλλα μου φαίνονται νορμαλ...εμεις τρώμε το πρωι φρουτα ολα απο μισό μήλο αχ λάδι μπανάνα εδω και μια βδομάδα αλλα δεν μου κάνει κακα και λέω να μην δίνω μπανάνα και μήλα,και ριζαλευρο το απόγευμα όχι πολυ λίγο 4 μεζουρες περίπου τρώει.
Τατιανα ευτυχώς εμενα ξεεγελιεται σχετικά εύκολα με παιχνιδακια πάλι καλα αλλα φυσικά θέλει και αγκαλιτσα.Αντε ευη πήρε φορα....

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mpempakos7 έγραψε:Ντινακι απο ποσότητα γάλακτος δεν ξέρω να σου πω γιατι θηλαζω αλλα τα αλλα μου φαίνονται νορμαλ...εμεις τρώμε το πρωι φρουτα ολα απο μισό μήλο αχ λάδι μπανάνα εδω και μια βδομάδα αλλα δεν μου κάνει κακα και λέω να μην δίνω μπανάνα και μήλα,και ριζαλευρο το απόγευμα όχι πολυ λίγο 4 μεζουρες περίπου τρώει.
Τατιανα ευτυχώς εμενα ξεεγελιεται σχετικά εύκολα με παιχνιδακια πάλι καλα αλλα φυσικά θέλει και αγκαλιτσα.Αντε ευη πήρε φορα....
Το γεγονός ότι δεν μεσολαβεί γάλα ανάμεσα στις δυο κρεμες λες να πειραζει???δεν βγαίνει αλλιώς το προγράμμα γιατί μου κοιμαται νωρίς για βραδυ....στο ρυζαλευρο βάζω 100ml νερο και 3,5-4 κουταλιες κρέμα (δεν έχει μεζουρα η συσκευασία)...απλα ειναι μόλις 3η μέρα και τα τρώει με ευκολία ενώ διάβαζα αρχικά να δίνεις 3κουταλιτσες κλπ κλπ.....

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοιτα εγω τον ταΐζω και για μεσημέρι μηπως επειδη σου τρώει παραπάνω ποσότητες?τι να πω?και εμενα φρουτοκρεμα τρώει αρκετή κατα τις 11-11.30 και μετα απο κανένα δίωρο στήθος πάλι.αλλα εσένα πίνει και πιο πολυ γάλα.καλα στην αρχη λενε να δίνεις λίγο για να το διαχειριστεί σωστά το στόμαχακι που έχει μάθει στο γαλα

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοιτα εγω τον ταΐζω και για μεσημέρι μηπως επειδη σου τρώει παραπάνω ποσότητες?τι να πω?και εμενα φρουτοκρεμα τρώει αρκετή κατα τις 11-11.30 και μετα απο κανένα δίωρο στήθος πάλι.αλλα εσένα πίνει και πιο πολυ γάλα.καλα στην αρχη λενε να δίνεις λίγο για να το διαχειριστεί σωστά το στόμαχακι που έχει μάθει στο γαλα

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ντινακη μια χαρα ειναι απλα προσπαθησε να του δινεις κατα τις 11 φρουτοκρεμα γιατι μετα κατα τις 14 θα εχεις την σουπα.....οσο θελει αλλα μωρακια τρωνε λιγοτερο αλλα πιο ευκολα .....εμεις ας πουμε φρουτοκρεμα και απογευματινη κρεμα παιδεμος ενω με την σουπα απο την πρωτη μερα ετρωγε πιατο !!!!! Οσο για το γαλα δεν νομιζω οτι υπαρχει προβληματακι αμα το τρωει για να κοιμηθει και μενα ο δικος μου τρωει στις 6:30 και μετα πινει γαλα στις 8:30-9 για να κοιμηθει !!!!

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα !!!! Sleep Sleep   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 4 850933 Το μπουμπουκι μου εχει σηκωθει απο τις 7 σημερα με μια ενεργεια !!!!!!!!!!!!!!!Ελπιζω να φαει την φρουτοκρεμα και να κοιμηθει για να την πεσω και εγω λιγο !!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις