Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
318 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 318 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tinh to vlepw twra exw pathsei pause..mhn vlepeis omws em pro-wra kai thermokhtides..se oles mporeina symvei den lew alla mhn xalas thn psyxologia sou!
Anna an htan kati den tha sto elege ??

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:Tinako kalhnyxta :**
Ama xwraei strwma alaksieras apo panw mou fainetai ayth tha parw k egw gt skeftomoun sketh alaksiera.
Edwmetaksy exete dei times se alaksieres PLASTIKES??? 150 euro sto lhtw...eleos!
Emako kai th kounia k esy Ikea?

με 25 ευρώ από το τζάμπο, στρωματάκι - αλλαξιέρα μια χαρά..αλλιώς θα την αλλάζουμε πάνω στο κρεβάτι το δικό μας.περιττά πραγματάκια δεν χρειάζονται Πηνελόπη μου, συμφωνώ...ούτε λίκνο, για 3 μήνες χρήση!

Κι εγώ όλο φεύγω κι όλο εδώ είμαι..φιλιά!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κ εμένα αυτές οι πλαστικές οι αλλαξιερες περιτες μου φαίνονται, μπορεί να είναι εξυπηρετικες στην αρχή, αλλά μετά δέν μπορείς να τις κανείς τίποτα άλλο κ πρέπει να τις αποθηκεύσεις! Κ είναι κ πανάκριβες!

Καληνυχτα Τινη!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την emilou στις Πεμ Αυγ 30, 2012 2:55 pm, 1 φορά

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Padws wraio video Tinako kai to nini poly naziariko!To eida xwris volume! Eides omws re paidi mou ekei kai ta pro-wra ta genan fysiologika..edw sto pro-wro den to syzhtan kateytheian kaisarikh!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινακο καλο βραδυ ,Αννουλα κ εσυ κ αστα αυτα βραδιατικα τι σε επιασε κ τα σκαλιζεις??

ναι Πηνελοπη μου κ εγω αυτην λεω αλλα με τα 4 συρταρια που εχει 79 ευρω.θα χρειαστει ο χωρος κ ειναι κ πιο ψηλη ενω η αλλη αρκετα χαμηλη!
για την κουνια ελπιζω να ειναι καλη αυτη του ικεα ουτως η αλλως μεχρι 3 χρονων θα την εχω εκει μετα κραβατακι κανονικο!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά εδώ κάνουν καισαρική για ψιλου πήδημα... Χτες διάβαζα σχετικά με γυναίκες που φτάνουν στην πητ κ δέν έχει κατέβει το μωρό κ πάνε με προκληση... Έλεγε στις περισσότερες από αυτές τις περιπτώσεις τις καταλήγουν καισαρική, ενώ στο εξωτερικό σ αφήνουν κ μέχρι 41-42η εβδομάδα για να κατέβει το μωρό κ να γεννήσεις φυσιολογικά!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρά πολύ καλές είναι του ΙΚΕΑ, κ σε φόρουμ που έχω διαβάσει οι μανάδες που τις είχαν τις συστήνουν... Κ εγω αν έπαιρνα κούνια του ΙΚΕΑ θα επέλεγαν, αλλά θέλαμε μετά να γίνεται κρεβατάκι. Κ μάλιστα λένε οι Σουηδοί είναι πολύ αυστηροί με τις προδιαγραφές!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Egw padws to exw tonisei ston giatro k symfwnhse..na eksantlhsoume ola ta perithoria kai mono an ephgei kaisarikh. To exw ksanapei alla mia skwlikoeid. evgala pou einai mish tomh kai den mporousa na perpathsw gia meres,sthn toualeta ponousa frikta,meta apo mhnes etrexa kai kratousa thn koilia mou kai ston ypno akoma ponousa kai den eimai mh mou aptou,fadazomai sthn kaisarikh tha einai 3pla ola ayta syn tou oti tha exeis na frontizeis ena mwro kai thes na eisai kala!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι το εχω ακουσει για τους Σουηδους οτι ειναι αυστηρες οι προδιαγραφες τους!αφου διαβασες κ κριτικες απο αλλες μαμαδες τελεια γιατι δεν ηθελα με τπτ να δωσω πολλα λεφτα για μια κουνια!

κ εγω βρε κοριτσια θελω πολυ φτ την καισαρικη δεν την βαζω καθολου στο μυαλο μου,ελπιζω να μην χρειαστει Rolling Eyes Rolling Eyes

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευτυχώς κ ο δικός μου ο γιατρός είναι υπέρ του φτ κ μου τα είπε αυτά Πηνελόπη από μόνος του... Κ εγω την καισαρική την φοβάμαι! Θα πρέπει να είμαστε άμεσα καλά για το μωράκι μας...

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άσχετο: αύριο πάω για κούρεμα μετά από πολλούς μήνες (πρώτη φορά τετοιΑ απόσταση) κ είμαι πολύ χαρούμενη!
Κ λεω μήπως το πρωί πάω κ για κάνα πεντικιούρ! Ανακάλυψα μιΑ κοπέλα εδώ κοντά... Λέω να κάνω γενικό ρεκτιφιέ!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τελικά η μπαταρία μου εξαντλήθηκε πριν απο μένα! Σας καληνυχτω... Συνεχίζω με τηλεόραση κ ελπίζω να με πάρει σύντομα ούπνος!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Na pas tha xalarwseis,tha allaksei h diathesh sou kiolas!Meta mas vlepw pali ta Xristougenna beaute ksana!Na to apolayseis!!
Skeftomai k egw meta tis 15 na ta vapsw gt meta poios kserei pote tha prolavw. Xeia-podia exw kopela p erxetai spiti k tha me volepsei k meta me to mwro.
Thymamai thn Despoina ekei sthn 37 vdomada pou evapse monh ths ta nyxia sto podi..egw oute na fadastw den mporw na skypsw ekei katw!Pote tha mpei k h Desp. na mas pei ta nea ths twra p thn anefera!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ τυχερουλα κ εγω θελω να βαψω το μαλλι παλι ξανθο αλλα θελω να θηλασω οποτε παλι με ριζα θα ειμαι γμτ
δεν μ΄αρεσουν ετσι σκουραααα Sad Sad

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xara eisai sigourh pws den mporeis na vapseis malli meta?Rwta vevaia ton paidiatro sou alla se site pou ypostirizoun ton mhtriko thilasmo lene mporeis.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα ρωτησω αν κ ετσι νομιζα οτι ειναι ακομ<α χειροτερα στο θηλασμο

παω κ εγω κοριτσακια μου για *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 9 850933 γιατι δεν αντεχω αλλο κ αυριο εχω πολλες δουλιτσες παλι!!
καληνυχτα κ καλο ξημερωμα να εχουμε
*Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 9 531909 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 9 531909 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 9 531909

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhnyxta Xarouli,ayrio pali! smouatsss

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!

Τί ωραία που κοιμάμαι με τη δροσιά, ξυπνάω ξεκούραστη, άλλος άνθρωπος!

Σήμερα από νωρίς θα κατέβω για δουλειές, ημέρα πρώτης δόσης της εφορίας, θα πάω και στην αγορά μια βολτίτσα μετά, πάλι πόσες μέρες κλεισμένη σπίτι είμαι..

Θα σας γράψω το μεσημέρι που θα γυρίσω.

Φιλιά αγάπες μου!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!!!!
τη τηλεοραση ακομα δε τη φτιαξανε και δε παλευεται η κατασταση.παλια που δεν ειχανε κανανε σεξ!αν δεν εχεις ουτε αυτο τι κανεις??????????
χωρια που σηκωθηκα με πονοκοιλο![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα ομορφονιές !!!

Τινη μου τουλαχιστον δεν θα ταλαιπωρηθεις - εχει δροσουλα σημερα ...καλη βολτουλα και αντε απο βδομαδα να βρεθουμε να ξελυσαξουμε λιγο !!!

Ξυπνησαμε ... σημερα ο μικρος δινει τελικη εξεταση στα αγγλικα ... ηπιε το γαλα εφαγε το πρωινο και του λεω ...

- ολα οκ ? ετοιμος ?
- don't worry (μου λεει - εγω πολυ worry)
-θελεις να πουμε τπτ τελευταιο πριν φυγεις ?
-don't worry λεεεμεεεε !!! (μου λεει)
-αντε καλη επιτυχια .. να μην βιαζεσαι !!!
-να σου πω !!! Με ρωτάει η Bαγγελιώ , τι χρειάζεται για να γράψεις ενα CD?
και της λέω , ένα Nero κυρά Bαγγελιώ... αντε τα λεμε κυρα Κατερινα (ινα-κατερινα !!!)

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα κορίτσια!
Εγώ έχω ένα ρβ σε λίγο για διατροφή.
Το μεσημεράκι θα πάμε απο τον παιδικό σταθμό να γνωρίσουμε τους ανθρώπους και τους χώρους απο κοντά.Εχω ένα άγχος για το πώς θα το πάρει ο Γιώργος...
Μετά καμιά βολτίτσα μια και δρόσισε.
Τι μαγειρεύουν σήμερα????

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κυρα κατερινα και στελλιτσα!!!!!!τι κανετε?ευτυχως εχει δροσισει.σημερα θα φτιαξουμε κρεατακι με πατατουλες στη σακουλα!αν και αμαρτια που ειναι παρασκευη αλλα δε πειραζει...εγκυος ειμαι!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλή σας επιτυχία Ινάκι!
Τωρα διαβασα και τα νέα σας απο τον γιατρό, όλα τέλεια!
Μεγάλωσε ο παίδαρος!
Σοφάκι ωραίο φαγητό!
Εγώ λέω να κάνω κανένα ριζότο με γαρίδες..

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Σοφακι και Στελλιώ...

Στελλα μου σε πιο παιδικο σας πηραν ... (αυτες τις μερες με απασχολει πολυ κατι και θελω την γνωμη σας ηρθε το αφεντικο μου απο το σπιτι με γλυκα-ο οποιος 6 μηνες τωρα με ταλαιπωρουσε για να μου φτιαχνει τα χαρτια των αδειων,δεν σηκωνε τηλεφωνα , με εστηνε στο γραφειο να τον περιμενω για να μου υπογραψει κ.α. και ηρθε να μου πει οτι μολις γεννησω θελει να επιστρεψω και να μην παρω το 6μηνο που το δικαιουμε θελει δεν θελει !!! και στους καιρους μας λεει πρεπει να σκεφτω αν παρω το 6μηνο το αν θα εχω δουλεια ή οχι ... με πολυ ομορφο και πολυ στολισμενο τροπο μου ειπε μεσα στο διωρο οτι αν δεν τον βοηθησω (δηλαδη να μην παρω το 6μηνο)δεν θα με υπολογισει και αυτος μετα που θα γυρισω !!!

σημειωση : οταν πηγα σε αυτην την δουλεια ειχε διωξει την προηγουμενη κοπελα μετα απο την επιστροφη της απο γεννα αφου εκλεισε τον επιτρεπομενο χρονο εργασιας !!!

σημειωση Νο 2 : ειναι ΠΡΩΤΟΣ ξαδερφος του Γιωργου (αντρας μου)

σημειωση Νο 3 : το ωραριο μου ειναι Δευτ-Παρασκ πρωι απογευμα καθε μερα !!!!δεν εχω σε κανεναν να αφησω το μωρο και αν παω θα πρεπει στις 64 μερες να το αφησω σε βρεφικο σταθμο !!!θα δουλευω θα περνω 800 ευρω και τα 350-400 θα πρεπει να τα δινω στο σταθμο αντι να κατσω 6 μηνες σπιτι μου και να περνω 500 ευρω απο οαεδ

του λεω περα του θεματος οτι θα ειναι πολυ μικρο για ννα το ΠΑΡΑΙΤΗΣΩ ... ΣΕ ΞΕΝΟΥΣ ... δεν με συμφερει οικονομικα...

απαντηση: ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ 6ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΟΙ ΠΕΙΝΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις