Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
396 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 396 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω τον σκουνταγα παντως.. αλλα εχει μουλαρωσει!! φαντασου οτι εκτος απο τον θωρακα με ποναει κ η αριστερη πλευρα της πλατης και μουδιαζει το αριστερο χερι μου!!! πετυχε νευρο ο μικρος!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρά φαντάζομαι φουξ ε? Αντε ωραία να τελειώνουνε σιγα σιγά να χαλαρώσεις κι εσυ.

Τινη μου σπρώχτη λίγο να τα πάρει από εκει πες ενοχλεις παιδάκι μου δε το καταλαβαίνεις? Χωρίς πλάκα δεν τα αλλάζει καθόλου θέση ότι και να κάνεις?

Το θέμα με το σαραντισμό δε το διάβασα κορίτσια μόνο την πρώτη σελίδα όταν δεν είχε παιχτεί ακόμη κάτι, απλα διαβασα πως εγινε χαμός.
Θεωρώ πως είναι από τα θέματα που ο καθένας έχει την αποψή του, τους λογους του τα πιστεύω του και δε χρειάζετε να προσπαθούμε να πείσουμε και τους άλλους για τη γνώμη μας, ούτε όμως να τους κατηγορήσουμε για τη δική τους.
Δεν είναι όμορφο να δημιουργούνται τέτοιου είδους ίντριγκες. Καλό είναι να κρατάει ο καθένας τη γνώμη για τον εαυτό του και να πράττει έτσι όπως αυτός νομίζει και να μην ασχολείται με τους άλλους ούτε να τους κρίνει.
Τοσο γι αυτό το θέμα όσο και για το θηλασμό όσο και για 1002 άλλα που οι απόψεις διίστανται! Very Happy Very Happy Very Happy

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας και παλι!! Νικολεττα με το καλο κοριτσακι μου αν τελικα γεννησεις σημερα! Αντε μας εκανες την εκπληξη!!Smile Εγω κοριτσια απο το καθισιο εχω λαλησει πραγματικα! Εν τω μεταξυ ειχα αφησει πολλες εκρεμμοτητες : ρουχαλακια για το μωρο και κατι αλλα σημαντικα πραγματακια δεν τα εχω αγορασει και περιμενω το πρασινο φως απο το γιατρο για να σηκωθω...Sad

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι κοριτσακια μου πως κ πως περιμενω να ασχολειθω με τη διακοσμηση!!

Τινη μου σημερα δεν εφτιαξα τπτ ειχα φτιαξει χθες φασολακια αλλα τελειωσε νωρις ο μπογιατζης κ εφυγε κ εμεις φαγαμε λιγο οποτε αυριο κατι για συμπληρωμα θα κανω!!

με επιασε αναγουλα ξαφνικα βρε κοριτσια κ ενα πονο στο στερνο απο χθες που ειχα κ μου χαλαει τη διαθεση!ειναι κακο ομως η αναγουλα τωρα ε? confused confused

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιωτακι εχεις δικιο, το να προσπαθεις να επιβληθεις σε τοσο λεπτα θεματα δεν ειναι σωστο. Η καθε μανουλα θα κανει αυτο που θεωρει αυτη σωστο για την ιδια και το παιδακι της, ιδιαιτερα σε μια τοσο δυσκολα ψυχολογικα περιοδο.
Βεβαια η κοπελα μια πληροφορια παρεθεσε (δεν ξερω κ αν ειναι ετσι ή οχι), αλλα ο τροπος που την αντιμετωπισαν ηταν απαραδεκτος... ειδικα στο τελος πριν κλειδωσουν το θεμα επαιζαν και απειλες!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:Γιωτακι εχεις δικιο, το να προσπαθεις να επιβληθεις σε τοσο λεπτα θεματα δεν ειναι σωστο. Η καθε μανουλα θα κανει αυτο που θεωρει αυτη σωστο για την ιδια και το παιδακι της, ιδιαιτερα σε μια τοσο δυσκολα ψυχολογικα περιοδο.
Βεβαια η κοπελα μια πληροφορια παρεθεσε (δεν ξερω κ αν ειναι ετσι ή οχι), αλλα ο τροπος που την αντιμετωπισαν ηταν απαραδεκτος... ειδικα στο τελος πριν κλειδωσουν το θεμα επαιζαν και απειλες!
χαχαχα αφου ο κόσμος έχει λαλίσει είναι ότι να ΄ναι!
Αυτο που λες υπευθυνα όντα είμαστε με νου ο καθένας θα κρίνει τι ισχύει, τι θα πιστεψει ή όχι, γιατί τέτοια ρεζιλίκα?

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσακια!

Τινη μου οντως εχει μερες να τα πουμε αλλα μου ακουγεσαι καλα σημερα και χαιρομαι!! ειδες που ανησυχουσες για τη μπεμπα σου και πηρε τα κιλακια της; και μενα ητανε 2470 την προηγουμενη βδομαδα!

Εμη μου καλησπερα εισαι καλα με το θεμα των υγρων που ειχες; εε τα μωρακια αμα παρουν καποια θεση εκει μεσα τι να τα σκουντας τι να τους τραγουδας δεν χαμπαριζουν! κανουν τα δικα τους γενικως και μενα ετσι ειναι!

Ελενακι υπομονη κοριτσι μου και θα τα κανεις ολα μην αγχωνεσαι! ρωτα τον αν μπορεις να πας εστω βολτα στα καταστηματα!

Χαρα μου πονεμενο θεμα εμενα οι αναγουλες απο την αρχη της εγκυμοσυνης. Καθε μερα ως τον 7 μηνα εκανα 4-5 φορες εμετο. Τωρα λιγοτερο γιατι κρατιεμαι που διαβασα καπου οτι σφιγγεται και το μωρο μαζι σου και φοβηθηκα. Εγω για να καταλαβεις μολις εφαα ενα μηλο και το παλευω το θεμα αλλα ειναι πολυ ασχημο.. Δεν ειναι κακο ειναι μεσα στα συμπτωματα και αυτο αλλα αμα δεν το εχεις συνεχεια μην ανησυχας..

Στελλιτσα Γιωτακι και σε ολα τα αλλα κοριτσακια τα φιλια μ!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχχχ Γιωτακι με εμαθες!!

θα ειναι ροζ κουφετι,λιλα,ροζ εντονο(περιπου φουξια)κ η ταπετσαρια η ροζ πουα

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πραγματικα η κατασταση ειχε ξεφυγει... να σου πω καλα εκαναν και το κλειδωσαν, μαλιστα μια πορωμενη ανοιξε θεμα Νο2 για να συνεχισει να τσακωνεται εκει... αλλα μαλλον το κλειδωσαν κ αυτο!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαρα μου κατι που εφαγες σε πειραξε στο στομαχι.. Πιες λιγο λεμονι.. Απο το σαραντισμο κ εγω 1-2 σελιδες διαβασα...το χαμο δε το προλαβα.. Παντως ειναι μια συγκεκριμενη κοπελα στο φορουμ που την κραζουν ολες κ εχει δημιουργησει πολλες αντιπαθειες κ της λενε να σηκωθει να φυγει. Το εχω παρατηρησει σε αρκετα θεματακια..Συμμετειχε Και στο σαραντισμο!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Iokasti27 στις Δευ Σεπ 10, 2012 6:06 am, 1 φορά

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:αχαχχχ Γιωτακι με εμαθες!!

θα ειναι ροζ κουφετι,λιλα,ροζ εντονο(περιπου φουξια)κ η ταπετσαρια η ροζ πουα

καλα ειδικα η ταπετσαρια πρεπει να ειναι απιστευτη!!! μπραβο ρε Χαρα... φωτο ε... δεν θα ξεχασεις!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Pali me grinia efyge!Ade na perasei k ayto mpas k ginei ligo pio xaroumenos.Tous xrwstane arketa xrhmata k olo anavoles k tetoia k ton exei faei to anxos! Tha mou ton arrwsthsoun! Smile
Loipon to thema sto esteila Tinako,den phge kaneis na epivalei kamia apopsh..ekei einai to parakseno ths istorias.To oti zhtousan proswpika stoixeia,to oti milousan gia iexwvades kai ola ayta pragmatika xwris kaneis na exei prospathisei na kathodhghsei.
Eidate ayto to thema twra me prosfora tourtes? Mphka sto feis kai exei teleia sxedia!!!! Lew mia Hello Kitty gia telos tou mhna sta genethlia mou! Tha me koroideyoun oloi vevaia alla who cares!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Χριστινακι!!

Μια χαρα ειμαι απο υγρα... 3 μερουλες να κανει υπομονη ο μπεμπης μου να γυρισει ο γιατρος... και μετα ας κανει οτι θελει!!
Παντως αυτο που λες ισχυει... ηδη απο την κοιλια μας κανουν οτι θελουν (χαζομαμαδες!!)

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα πηνελοπηηη!!!
αν εχει χαλλοου κιττυ τουρτα την παραγγελω και γω και ας μην ειναι τα γενεθλια μου!! απλα να κανω χαρα που θα σβησω χαλλοου κιττυ κερακια!!!
χεχεχε. με ειχε πιασει μια μανια τελευταια να παιρνω οτι βρισκω σχετικο που ο δικος μου αρχισε και ντρεποταν να με παιρνει τζαμπο κ.ο.κ μαζι του! δεν μαζευομουνα!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elena ypomonh,tha shkwtheis! Spastiko den lew..alla mazeyeis kai dynameis!
Xara oso fouskwnei h koilitsa kai piezei olo kai pio poly stomaxi klp toso pio dysforia mas fernei,malox,simeco kai elafry faghtaki,den krataei poly,toulaxiston se mena.
Xristinako,ksemperdepses me thn douleia,kairos htan.Mia mera denthymamai se pio magazi eida apo koda ta epiplakia pou phres ayta me ta strassakia,teleia einai kai mporei eidika thn syrtariera na thn exei gia olh ths thn zwh!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mexri kai to pagwto ths agorazw pou exei apo katw paixnidakia H.kitty kai ta stolizw! xaxaxaxxaxax kamia fora einai wraio na mhn megalwneis pote!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι σιγουρα τα εχουνε και Ελλαδα.. ελπιζω να την εχει μια ζωη να θυμαται τι της πηρε η μαμα κ ο μπαμπας πρι γεννηθει ακομα Very Happy

Ξεχασα να αναφερω οτι τα χαλοου κιττυ για μενα τα παιρνω και οχι για το μωρο αχαχαχα  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 12 90233

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:Mexri kai to pagwto ths agorazw pou exei apo katw paixnidakia H.kitty kai ta stolizw! xaxaxaxxaxax kamia fora einai wraio na mhn megalwneis pote!

εννοειται πως ειναι! αλλα νομιζω δεν εχουμε προβλημα μια ζωη μωρα θα μεινουμε, εγω τουλαχιστο Very Happy
ειδικα τωρα μου ξυπνησαν οι βρεφικες μ αναμνησεις Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:
xara64 έγραψε:αχαχχχ Γιωτακι με εμαθες!!

θα ειναι ροζ κουφετι,λιλα,ροζ εντονο(περιπου φουξια)κ η ταπετσαρια η ροζ πουα

καλα ειδικα η ταπετσαρια πρεπει να ειναι απιστευτη!!! μπραβο ρε Χαρα... φωτο ε... δεν θα ξεχασεις!

εννοειται κ τωρα μολις βρηκα κ το φωτιστικο που ηθελα να φτιαξω  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 12 328109  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 12 328109  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 12 328109  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 12 328109
ειναι ασπρο 3φωτο σαν πολυελαιος κ θα φτιαξω πουα καπελακια σαν την ταπετσαρια κ θα κρεμασω φουξια κρυσταλακια!!αχ θα ειναι γλυκαααα!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
E nai! egw exw mexrikai maksilari agkalias!Einai se megethos kanonikou megalou maksil. alla se sxhma Kitty,e...thn apokalw filenada mou kai den koimamai xwris aythn xeimwna kalokairi..afou otan m eperne o upnos ston kanape me ksypnouse o mpamphs k m elege ela s efera thn filenada sou! xaxaaxaxxax ayta edwmesa mono para-eksw den ta leme!
Kamia fora fovamai mhn m vgei gay to paidi me tosa p tha vlepei.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xara to dwmatio sas aksizei ton kopo kai thn talaipwria ap oti katalavainw..tha ginei poly princess! K akougetai poly omorfo to fwtistiko p skefthkes! Alhtheia kounia phres??? egw akoma oxi..

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χεχεχε Πηνελοπη μου!!! επειδη δε θελουμε να γινουμε σουργελο, εδω μεσα μονο ναι!!

Γιατι οχι εξαλλου; μια ψευτικη φιλεναδα τη δικαιουμαστε!! που ανα πασα στιγμη ειναι εκει.. ωχχχχχχ λες να εχω θεμα και με ψευτικους φιλους; αν το συνεχισω πρεπει να παω να κοιτακτω!! χαχαχααααα

ααα μην ανησυχεις, τα μωρακια μας οτι τους συμφερει βλεπουνε Very Happy
παρε και ενα μεγαλο μικι μαους μαξιλαρι για το γιο σου μπλε και θα εισαι καλυμμενη! θα τους λες μαμα= κοριτσι=ροζ, εσυ αγαορακι=μπλε!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Den kanw plaka oti to exw anxos ayto,tha tou lew vevaia oti ayta einai gia koritsia kai tha vazw ton mpamph na me koroideyei mprosta tou pou kanw tetoia olh wra alla poly to fovamai mhn parei protypa apo mena.Pio meta ta paidakia pou agapoun tis stoles,mhn me vlepei me thn stolh k mou pei kanena koulo kai den kserw pws na to mazepsw!Telospantwn as mhn to meletaw k poly!
Tha eimai edw k tha sas diavazw alla paw na kanw ta patwmata na ksemperdeyw k m ayto.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι ρε συ μην το φοβασαι.. δεν επηρεαζονται τοσο ευκολα τα μωρα. το προτυπο του θα εισαι σε αλλα θεματα πολυ πιο σοβαρα. τον αντρισμο απο τους μπαμπαδες τον παιρνουν!

Καλη συνεχεια!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπη μου προς τα τελη της εβδομαδας θα παω ΙΚΕΑ να τα παρω γιατι τωρα γινεται χαμος στο σπιτι,ελπιζω να τα εχει ολα!βαρεθηκα σπιτι λεω να παω μια βολτα πρεναταλ κ λητω!!εσυ τι κανεις θες να ερθεις να χαζεψουμε λιγο?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις