Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
100 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 100 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωραιος ο πεθερος,σας ανακουφισε λιγο απο τα εξοδα των παμπερς γιατι εχω ακουσει πολλες μανουλες να λενε οτι παμπερς κ γαλα ειναι τα χειροτερα εξοδα!!!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλε κοριτσια μου μεγια το καινουργιο μας θεματακι ....πωπωπωπω γλωσσα δεν βαζουμε μεσα μας....καλα κανουμε ομως!!! τι κανετε????οσο κοριτσια για τις εξαιτασεις εγω την αλη βδομαδα θα κανω δεν της γλυτωσα και εχω και την καμπυλη μπλιαχχχχχχχχχχχ οσο το σκεφτομαι με πιανει τρελα αλλα τι να κανω ..??δεν μπορω να το αποφυγω εκανα γλυκα ματακια στον γιατρο μηπως κ...αλλα τιποτα αυτο ανενδοτος παιδι μου..... Very Happy Very Happy Very Happy

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ βλέπω που μιλάτε για χάπια και εξετάσεις και νομίζω ότι κι εγώ ανήκω στις πρωταθλήτριες μαζί με την Αναστασία: 2 σίδηρο, 1 ασβέστιο, 2 yutopar, 2 trofocard και 1 ένεση ηπαρίνης!! καλό ε??

όσο για την καμπύλη κι εγώ με γλυκόζη την έκανα, ενώ δεν τρώω καθόλου γλυκά δε μπορώ να πω ότι με αηδίασε τόσο πολύ όσο λέτε..απλά όταν γύρισα σπίτι ταβλιάστηκα στον ύπνο, ένιωθα σαν να μου έφυγε όλη η ενέργεια!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλό βράδυ κορίτσια

Και άλλη ερώτηση εγώ σκοπέυω μετά την καμπύλη να δουλέψω κανένα 11 ωράκι δεν γίνεται?? φέρνει ζαλάδες?? ΦΙΛΙΑ !!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμένα με πείραξε άσχημα η γλυκοζη αλλα για μιάμιση ώρα περίπου μετα ήμουν μια χαρα....Όταν την κανείς κάτσε ξεκουρασου λίγο κ μετα πήγαινε στη δουλειά .

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οκ Μαρία !!! Καλή ξεκούραση!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 4 417472

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσακια ευχαριστω πολυ γι τις ευχες!
Τι ωραιο ξυπνημα το σημερινο!
Μολις ανοιξα τα ματια μου ειδα ενα κουτακι!
Μου πηρε το αγορι μου ενα πολυ ωραιο βραχιολι!!!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 4 417472

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πολλή ωραία έκπληξη σου έκανε ο αντρουλης σου πάντα τέτοια σου εύχομαι , πάντα να είστε ευτυχισμένοι , ερωτευμένοι κ αγαπημένοι κ να περάσετε πολλές πολλές επετείους μαζί ....

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κι απο μενα!!!! σε λιγες ωρες θα μαι επιτελους με τον καλο μου!!! και σε αλλες λιγες ωρες θα δω επιτελους το μωρο μου!!!!! οποια θελει ειμαι chat!!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi86 έγραψε:
μαμακα μου έγραψε:αναστασια τι κανεις????
μην λετε για ναυτιες,αναγουλες,εμετους. τα τελευταια απογευματα δεν ειμαι στα καλα μου, αλλα το αγνοω....
ρε συ ευη ελα να μου κανεις ενα πεντικιουρ...τα μαυρα τους χαλια τα νυχακια μου....
παω Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 4 850933 . κουραστηκα στην λαικη,σουπερ,κουνιες. και μετα εχω και περπατημα κανα 15 ως την διαιτολογο.
θα ξαναμπω μετα .φιλια!


Αθανασια μου αν ημουν κοντα σου θα ερχομουν τρεχατη να εισαι σιγουρη.Αντε ξεκουρασου και θα τα πουμε μετα...

καλα εκτος των νυχιων θα μου εφτιαχνες και φρυδια, και το κατω συστημα-επαγγελματικα φροντισμενο παρακαλω-. ασε που με γεμιζες με τραχανα-4,5 το κιλα τον πληρωσα Twisted Evil

zooula1985 έγραψε:καλε κοριτσια μου μεγια το καινουργιο μας θεματακι ....πωπωπωπω γλωσσα δεν βαζουμε μεσα μας....καλα κανουμε ομως!!! τι κανετε????οσο κοριτσια για τις εξαιτασεις εγω την αλη βδομαδα θα κανω δεν της γλυτωσα και εχω και την καμπυλη μπλιαχχχχχχχχχχχ οσο το σκεφτομαι με πιανει τρελα αλλα τι να κανω ..??δεν μπορω να το αποφυγω εκανα γλυκα ματακια στον γιατρο μηπως κ...αλλα τιποτα αυτο ανενδοτος παιδι μου..... Very Happy Very Happy Very Happy

συμπεθερα μην αγχωνεσαι.δεν ειναι αηδια.εμενα -δηλ του μπεμπη-του αρεσε.αρχισε και τα αεροπλανικα του.απλα μου εφερε πολυυυυυ νυστα.σαν κατι γιαγιαδες παραλιγο νακοιμηθω ορθια στον καναπε χιχιχι

Maryanastasia έγραψε:καλό βράδυ κορίτσια

Και άλλη ερώτηση εγώ σκοπέυω μετά την καμπύλη να δουλέψω κανένα 11 ωράκι δεν γίνεται?? φέρνει ζαλάδες?? ΦΙΛΙΑ !!

μαιρη δεν ειναι σιγουρο οτι δεν θα εισαι καλα. μπορει να εισαι και αστερι ρε συ.να πετας. μην το προδικαζεις. ποτε εχεις ραντεβου?


πηγα στην διαιτολογο εχθες, και ειχα χασει 200γρ.αυτη εκραξε και εγω την γειωσα φυσικα.εμενα με ενδιαφερει να ρυθμιστει το σακχαρο οχι να χασω κιλα.καθενας με την κα@λα του.....ασε που δεν εχω επισκεφτει την τουαλετα εδω και 2 μερες. αρα καλα ειναι...
αυριο εχω ραντ και με την ντοκ να δουμε τιμες και την επομενη διαιτα που πηρα....δεν νομιζω να δουμε τον μπεμπη εκει, θα δειξει

καλημερες σε ολες τις κοιλιτσες ματς!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που ειναι η μαρκελα καλε? αντε βρε κοριτσια να βγεις σε αδεια να σε ακουσουμε λιγο-εκτος αν σε πρηξουν στα τηλ στο σπιτι-.

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοιλίτσες όμορφες!
Αθανασία καλά πόσα ήθελε να χάσεις? Αμάν! Είναι πολύ αυστηρή. Και απ' όσο έχω καταλάβει την τηρείς τη διαίτα! Ε, μα, πια!
Αναστασία ξέρω, θα σε χάσουμε μέχρι το Σάββατο! Γέμισε μπαταρίες με τον καλό σου και στείλε μας τα νέα της μικρής σου!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα δημητρα. ηθελε λεει να χασω 1κιλο.ναι καλα. ε μια δυο ατασταλειες της εκανα Embarassed ,αλλα οχι σοβαρες. λιγες φρυγανιες παραπανω εφαγα η γυναικα. αστην μωρε να λεει....

εσυ ολα καλα? Very Happy

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα! Very Happy

Τι κανετε;Αθανασια μου γραψ΄την..δεν πηγες για να χασεις κιλα!Εσυ μπορει να εχασες αλλα το νινι να εβαλε!
Τωρα παιρνουν πολυ βαρος.Εμενα σε 3 βδομαδες πηρε περιπου 600γρ.Και εγω 600γρ..
Ε μαλλον δεν το πηρα εγω το βαρος αλλα το μωρο!Σιγα με λιγες φρυγανιες να εχασε η βενετια βελονι!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πο πο τι άγχος κι αυτό με τα γραμμάρια!!
σημασία έχει να είναι το ζάχαρο σου ρυθμισμένο που λες κι εσύ!
άσε γιατί πήγα το πρωί στη ζυγαριά και έχω πάρει ακόμη 1 κιλό!! είμαι στα +8!!
τα πολλά κιλά πότε μπαίνουν έμπειρες μανούλες? στον 7ο που είμαστε τώρα ή στον 8ο??

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εγω +8.
Νομιζω τωρα στο τελος θα παρουμε 2 κιλα το μωρο και τα λοιπα 1-2.Σιγουρα 3-4 φτανουν ακομα.Αλλα στον ανθρωπο ειναι.!Αν κανεις διαιτα και χασεις απο σενα θα βαλει το μωρο και ουσιαστικα δεν θα βαλεις αλλο βαρος.Καπως ετσι..

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οκ να μην τρομάζω δηλαδή ότι μπορεί να μπουν άλλα 8 κιλά μέχρι το τέλος!!
πο πο πώς μπάινουν έτσι τα άτιμα!!
να μου πεις εγώ είμαι και όλη μέρα κρεβάτι, καναπέ, φαγητό, τουαλέτα!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ που έχω πάρει λίγα κιλά (+4) έχω και μικρούλι μωράκι. Ας μη σκεφτόμαστε μωρέ τα κιλά εκτός κι αν υπάρχει ιατρικός λόγος! Εσύ Μαρία με δυό παιδιά σε τρείς μήνες θα έχεις γίνει μοντέλο!
Αθανασία καλά είμαι! Βέβαια πεθαίνω από την αγωνία μου γιατί την Δευτέρα έχω ραντεβού με τη ντοκ! Ουφ! Εύχομαι όλα τα παιδάκια του κόσμου να είναι καλά και μαζί και το δικό μου!

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα βρε κορίτσια! Τι κάνετε? Έχω χαθεί το ξέρω, αλλά Σ/Κ όπως έχω πει δεν μπαίνω καθόλου ίντερνετ, και αυτή τη βδομάδα είχαμε κάτι ξένους για εκπαίδευση στη δουλειά και ήμουνα συνέχεια απασχολημένη.

Ελπίζω όλοι μανούλες και μπεμπάκια να είστε καλά!
Εγώ έχω βάλει 4,5 κιλά προς το παρόν (πάλι καλά, αρκεί να μην βάλω άλλα 14,5 τις βδομάδες που μένουν, χαχα!!).

Τώρα με έχουν πιάσει τα άγχη μου με τα διαδικάστικά. Τι ταλαιπωρία θεε μου, ΙΚΑ, ΟΑΕΔ, Τμήμα Προσωπικού στη δουλειά μου, επιδόματα 50 ειδών, άδειες 50 ειδών, χαρτούρα, δημόσιοι υπάλληλοι... Σκοτοδίνη μου έρχεται μόνο που τα σκέφτομαι.

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 4 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 4 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 4 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 4 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 4 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 4 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 4 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 4 215994 !!!! μπηκα να πω μια καλημερα στις φιλεναδες μου ,μιας και ο καλος μου ειχε κατι εξωτερικες δουλειες!!!! ναι ειμαι πολυ πολυ χαρουμενη!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 4 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 4 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 4 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 4 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 4 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 4 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 4 328109 το δικαιουμαι ε;;; τωρα μου εμεινε η αγωνια για αυριο!!! αντε να δουμε τι συνεβη οοοολο αυτο το μηνα εκει μεσα!!! φιλακια σε ολες!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 4 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 4 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 4 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 4 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 4 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 4 417472

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έτσι να 'σαι πάντα Αναστασία! Χαρούμενη! Να μας φτιάχνεις τη διάθεση! Θα είναι όοοοοοοοοοοολα τέλεια αύριο! Θα το δεις...

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κορίτσια, τι κάνετε??? ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ!!!!!!! είμαι παραπάνω απο μια εβδομάδα εκτος ιντερνετ και εχω φρικάρει. αλλαξαμε δικτυο, απο vodafone το καναμε wind και δεν ειχαμε καθολου σημα στο σπιτι μας!!! τελος παντων τωρα ξαναβαλαμε Vodafone και ησυχασαμε!!!
εσεις τι κανετε τοσο καιρο?? εχω χασει τιποτα?? σας ελειψα καθολου???
εγω αρχισα μαθηματα προγεννητικης αγωγης στο ιπποκρατειο, και είναι πολύ ωραια!!!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς ήρθες πάλι Ζωή! Πως πάει η εγκυμοσύνη σου;

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demmy29 έγραψε:Καλώς ήρθες πάλι Ζωή! Πως πάει η εγκυμοσύνη σου;
πολύ καλα!! η μικρή κουνιεται συνεχεια!! άρχισε η ψυχολογικη προετοιμασια για τον τοκετο!!! Very Happy
εσυ ολα καλα??

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα βρε ζωη σε χασαμε! αμαν αυτες οι εταιρειες,τελικα μας ταλαιπωρουν!
εσυ ετοιμαζεσαι....εισαι απο τις πρωτες που γεννας μαλλον. αντε βρε με το καλο! και μην ξαχαθεις ε.....
η βαβραρα που ειναι οεο?
ωχ κλεοτπατρα,τι μου θυμισες τωρα....αντε να τρεχετε με την κοιλια τουρλα στο ικα, οαεδ, εργοδοτη κτλ κτλ.ειχα τετοιο τρεξιμο στην ιωαννα. τωρα εχω ναι μεν 200 ενσημα,αλλα δεν ξερω ακριβως τι δικαιουμαι.θα το ψαξω την αλλη εβδομαδα
θα ξανακανω καμπυλη σε 5 μερες....σας αρεσε? εμενα δεν με χαλαει,αρκει να εχει σταθεροποιηθει το μπουρδελα@κι... Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις