Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
121 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 121 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy29 έγραψε:Αχ ευτυχώς εμείς έχουμε ίδια γούστα με την πεθερά μου! Είναι πολύ σούπερ! Ευτυχώς δηλαδή, γιατί σκέψου ότι εγώ είμαι ξάπλα και κάποιος αναγκαστικά θα πάει! Αν ήταν και κακόγουστος κατάθλιψη θα μ' έπιανε!

Τυχερούλα!!! Εγώ... δε θα έλεγα το ίδιο δυστυχώς...!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι ωραία που μιλάτε για μπανάκια και βολτούλες!!
εμείς που έχουμε πιάσει τον καναπέ και τα κρεβάτια εδώ και μήνες, πίκρα...
εγώ ούτε 1 μπάνιο φέτος, ούτε περπάτημ α, ούτε βόλτες!! θυσίες που κάνουμε από τώρα οι μάνες!! Shocked

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
REINE έγραψε:τι ωραία που μιλάτε για μπανάκια και βολτούλες!!
εμείς που έχουμε πιάσει τον καναπέ και τα κρεβάτια εδώ και μήνες, πίκρα...
εγώ ούτε 1 μπάνιο φέτος, ούτε περπάτημ α, ούτε βόλτες!! θυσίες που κάνουμε από τώρα οι μάνες!! Shocked

Κάνεις ο,τι καλύτερο μπορείς Ειρήνη μου και αυτό είναι που μετράει!!! Υπομονή και του χρόνου θα τα κάνετε τα μπανάκια σας όλοι μαζί!!! Wink

Κοριτσάκια σας φιλώ, πάω να μαζέψω τα πράγματα! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 40 417472

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
φιλάκια πολλά, να έχεις μια σούπερ μέρα!!
με τόση ζέστη που έχει μου θυμίζει καλοκαίρι πάλι...όχι ότι προλάβαμε να το ξεχάσουμε..

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κι απο μενα τσουπρες!!! τι κανετε;;; εγω πεσμενη πλεον πολυ ψυχολογικα! δεν ξαναβγιανω απ το σπιτι μου την εχει δωσει! καθε φορα ειμαι καλα 2 εβδομαδες και μετα παλι τα ιδια;;;; αντε πια βαρεθηκα! ευτυχως που θα ρθει ο καλος μου την Κυριακη επιτελους θα χω παρεα τουλαχιστον! τι καλα που πατε για ψωνια! εμεις ακομη μονο εσωρουχακια πηραμε! με μακρυ μανικι,λετε να σκασει το μωρο μου;
Ασε Δημητρουλα κανονικα το χρονικο μιας παρανοιας!!!!!! αυτο που ζω δεν μπορω καν να το περιγραψω!!χαχααχαχαχαχαχα
Δεν θα ξαναξαπλωσω μετα τη γεννα ποτε!!χαχαχαχα ακομη και υπνο ορθια θα κανω ετσι απο σπασιμο!!!χαχααχαχα
μη σας πω οτι απ την κλινικη θα παω με τα ποδια σπιτι και τρεχοντας για να το ευχαριστηθω!!!χαχαχαχα
φιλακιααααααααααααααααααα σε οοοοοοοοοολες χωριστα !!!!!! Very Happy

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; Δεν προλαβαίνω να πολυμπαινω αυτές τις μέρες γιατι φτιάχνουμε το σπιτι μας κ γίνεται ένας ψιλοπανικος εδω ... Αλλα πράγματα έρχονται , αλλα φεύγουν της μουρλης γίνεται σας λέω... Όλοι δουλεύουν κ εγω σαν την κυρία κάθομαι στη μέση του σπιτιού σε 1 καρέκλα κ δίνω μόνο εντολές το πως θα γίνει κ που πρέπει να παει το κάθε πράγμα !!! Διάβασα ότι γράφεται για τις λίστες με τα πράγματα που πήρατε κι εμείς σχεδόν όλα τα απαραίτητα έχουμε πάρει αλλα έχω καιρο ακόμα για τα πιο τελευταία να πάρω , πρώτα θέλω να τελειώσω το σπιτάκι μου να ηρεμήσω ... Επίσης έχω έτοιμη κ την βαλίτσα για το μαιευτήριο , ευτυχώς δεν χρειάζεται να κρατάω πολλα πολλα.... Α επιτέλους σήμερα μετα απο πολλή αναμονή με απεργίες κ λάθη κ διάφορα γραφειοκρατικά βγήκαν οι άδειες του πολιτικού μου γάμου , να πάω επιτέλους να παντρευτω να τελειώνω κ μ αυτο ...

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρακι μου αντε να τελειωσει το σπιτακι σας και με το καλο και ο γαμος σας!!!! καλα κανεις εισαι μια κυρια κι ετσι πρεπει να φερεσαι!!!χαχαχαααχα τρελανε τους!!! λιγο πιο δεξια αυτο ,λιγο πιο αριστερα!!χαχαχα Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 40 215994

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria1984 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; Δεν προλαβαίνω να πολυμπαινω αυτές τις μέρες γιατι φτιάχνουμε το σπιτι μας κ γίνεται ένας ψιλοπανικος εδω ... Αλλα πράγματα έρχονται , αλλα φεύγουν της μουρλης γίνεται σας λέω... Όλοι δουλεύουν κ εγω σαν την κυρία κάθομαι στη μέση του σπιτιού σε 1 καρέκλα κ δίνω μόνο εντολές το πως θα γίνει κ που πρέπει να παει το κάθε πράγμα !!! Διάβασα ότι γράφεται για τις λίστες με τα πράγματα που πήρατε κι εμείς σχεδόν όλα τα απαραίτητα έχουμε πάρει αλλα έχω καιρο ακόμα για τα πιο τελευταία να πάρω , πρώτα θέλω να τελειώσω το σπιτάκι μου να ηρεμήσω ... Επίσης έχω έτοιμη κ την βαλίτσα για το μαιευτήριο , ευτυχώς δεν χρειάζεται να κρατάω πολλα πολλα.... Α επιτέλους σήμερα μετα απο πολλή αναμονή με απεργίες κ λάθη κ διάφορα γραφειοκρατικά βγήκαν οι άδειες του πολιτικού μου γάμου , να πάω επιτέλους να παντρευτω να τελειώνω κ μ αυτο ...


Μαράκι πότε θα πας να παντρευτείς με το καλό?? πρέπει αν το επισπεύσεις ε?? σε λίγο γεννάς εσύ....

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειρηνη ξερεις τι σκεφτηκα;;; απ τα πολλα τα yutopar οταν ερθει η ωρα για τις αληθινες συσπασεις εμεις δεν θα εχουμε!!!χαχαχα η και να εχουμε δεν θα τις καταλαβαινουμε αν ειναι γεννας η οι συνηθισμενες!!!χαχαχα να μη σου πω οτι η ταχυκαρδια ειναι το αλλο μου μισο πια! και το τρεμουλο ! σαν γιαγια με παρκισον και καρδιοπαθεια νιωθω!!χαχαχαχαχαα !!! αντε να περνανε οι μερες αντεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κάθε Τετάρτη γίνονται οι πολιτικοί γάμοι εδω σ εμάς, τώρα θα πάω στο δημαρχείο να συμπληρώσω 1 αίτηση που χρειάζεται ακόμα για να κάνουμε το γάμο την Τετάρτη που μας έρχεται ( πιστεύω να μην έχουν πάλι καμμια απεργία τότε ) γιατι στις 9/10 μπαίνω στο μήνα μου...

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πο πο just εισαι!!
ίσα που προλαβάινεις!!
θα βάλεις και καλό φόρεμα ή θα πάτε έτσι χύμα μόνο για να γίνει??

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:Ειρηνη ξερεις τι σκεφτηκα;;; απ τα πολλα τα yutopar οταν ερθει η ωρα για τις αληθινες συσπασεις εμεις δεν θα εχουμε!!!χαχαχα η και να εχουμε δεν θα τις καταλαβαινουμε αν ειναι γεννας η οι συνηθισμενες!!!χαχαχα να μη σου πω οτι η ταχυκαρδια ειναι το αλλο μου μισο πια! και το τρεμουλο ! σαν γιαγια με παρκισον και καρδιοπαθεια νιωθω!!χαχαχαχαχαα !!! αντε να περνανε οι μερες αντεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

άσε Αναστασία νιώθω ένα μουδιασμα στα χέρια μερικές φορές, άλλο πράγμα!!
αφού σκέφτομαι να επιμείνω να μου τα κόψει ή να μου τα μειώσει εάν γίνεται!!
παίρνω 2 μισά την ημέρα και να την πω την αμαρτία μου, μερικές φορές δεν πήρα είτε το πρωί είτε το βράδυ...γιατί πολύ απλά δεν την πάλευα!!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαράκι η ώρα η καλή! Με το καλό! Θα είναι και το μπεμπέ κρυφό παρανυφάκι!!! Χα! Ωραία!
Αναστασία καλό μου θα το εκδόσουμε το βιβλίο και θα γίνει και μπεστ σέλερ!!! Εγώ έχω ήδη στο μυαλό μου την εισαγωγή! "Εγκυμοσύνη, η πιο όμορφη περίοδος στη ζωή της γυναίκας." Όλη η αλήθεια για την μεγάλη απάτη!Ε;ε;

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πηγα στο μοδερμπειμπι και πηρα ζωνη. πολυ καλη. 12,70 παρακαλω και ειχε και αλλη μια πιο σφιχτη, αλλα δεν επιανε πολυ την μεση. ειχε και για μετα την καισαρικη, 33 ε αν θυμαμαι καλα. τι ωραια που ειδαμε αγοριστικα ρουχαλακια. αχ μωρε διαλεξε η ιωαννα ενα σετακι για τον αδελφουλη της. περιττο να σας πω οτι με πηραν τα κλαμματα εκει μεσα απο την συγκινηση....

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ασε κι εγω τωρα που το εκοψα μια φοβαμαι μη με ξαναπιασουν οι εντονες και μια χαιρομαι που δεν εχω αλλο ταραχη!!!!!αν αισθανεσαι καλα πες του να στο κοψει! εμενα δε θελει να το πολυπαιρνω αλλο για να κανει προβα η μητρα!! βεβαια μ εχει παρει παρα πολυ απο κατω ψυχολογικα ολο το θεμα και δεν ξερω αν θα συνελθω ποτε μεχρι να γεννησω επιτελους!!!!
Δημητρουλα τελειο και για τιτλος αυτο πλακα πλακα!!!χαχαχαχαχαχα!!!!!
Μαρακι θα κανετε και θρησκευτικο του χρονου μαζι με βαφτιση;
Αθανασια μου αυτη η κορη σου μας εχει σκλαβωσει οοοοολες!!!! να τη φιλησεις κι απο μενα ειναι μια γλυκααααα!!!!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:πηγα στο μοδερμπειμπι και πηρα ζωνη. πολυ καλη. 12,70 παρακαλω και ειχε και αλλη μια πιο σφιχτη, αλλα δεν επιανε πολυ την μεση. ειχε και για μετα την καισαρικη, 33 ε αν θυμαμαι καλα. τι ωραια που ειδαμε αγοριστικα ρουχαλακια. αχ μωρε διαλεξε η ιωαννα ενα σετακι για τον αδελφουλη της. περιττο να σας πω οτι με πηραν τα κλαμματα εκει μεσα απο την συγκινηση....
Αχου το μωρέ!!! Είναι καλό παιδάκι! Να την χαίρεσαι καμάρι!!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν θα βάλω καλο φόρεμα έτσι κ αλλιώς θα γίνει στις 10 το πρωι κ δεν έχω όρεξη για στολισματα τώρα , θα τον κάνουμε μόνο επειδη πρέπει ... Είχαμε κανονίσει το γάμο μας τον θρησκευτικο να τον κάναμε φέτος τον Δεκέμβριο αλλα μετα έμεινα έγκυος κ έτσι θα τον αναβαλουμε 1 χρόνο να μεγαλώσει κ λίγο το μωρο αφου κ καλοκαίρι δεν γίνεται με τις δουλειές κ μετα τον κάνουμε...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρια με το καλο! αντε να μπεις και εσυ στο κλαμπ των παντρεμενων.-οχι να δω τι θα καταλαβεις χιχιχι-
και μην ξεχνιομαστε να πεις του καλου σου οτι και οι παντρεμενες εχουν ψυχη...
δεκεμβριο παντρευτηκαμε και εμεις μαρακι, αν και εγω ηθελα 14 φεβρουαριου....αλλα....

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σ ευχαριστω πολυ Αθανασία μου ....Πάντως κορίτσια πολυ τρέξιμο κ γραφειοκρατία για 1 πολιτικο γάμο , δηλαδή στο θρησκευτικο τι θα μου ζητήσουν ;;;

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κοριτσάκια!!

Υπομονή στις "κρεβατωμένες", πρέπει να είναι μεγάλη πίκρα, αλλά αξίζει τον κόπο η θυσία!!!

Εγώ όπως είχα πει περιμένω να κάνω οοολα τα ψώνια σε ένα μήνα περίπου που θα με σταματήσουν απ τη δουλειά, οπότε θα έχω να ασχολούμαι μόνο με αυτό. Ελπίζω να μην έχω γίνει και πολύ δυσκίνητη μέχρι τότε, τώρα βγαίνω κανονικά τις βόλτες μου και τα μπάνια μου δεν έχω κανένα θέμα (χτύπα ξύλο).

Προς το παρόν έχω μόνο ότι μου έχουν δώσει μέχρι στιγμής οι φρεσκομάνες φίλες μου, δηλαδή: καλαθούνα με βάση και με στρωματάκι, μια κουβερτούλα πικέ, βραστήρα, αποστειρωτή και ενδοεπικοινωνία!
Περιμένω επίσης (μου έχουν τάξει) ρουχαλάκια, ηλεκτρικό θήλαστρο + να πάω στη μια φίλη μου να δω την κούνια της (το κρεβατάκι εννοώ) που θέλει να μου τη δώσει αν μου κάνει πριν αρχίσω να ψάχνω για αγορά.

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας εγκυουλες μου.Τι κανετε;Εγω σπιτι ειμαι και ξαπλωνω ολη μερα.Εκανα κατι λιγες δουλιτσες το πρωι,κοικηθηκα και τωρα δεν εχω τι να κανω.Με πηρε και ο γιατρος μου να ρωτησει πως τα παω κι αν συνηθησα το χαπι.Τα εχω παρει αρχημα με το αφεντικο του δικου μου.Του ειπε πως για ενα μηνα θα ειναι συνεχομενα βραδινος.Δεν μου αρεζε που ηταν 15 μερες τον μηνα τωρα που θα ειναι ολοκληρο τι θα κανω;;;

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευη μου κουραγιο πουλακι μου! Μετα ομως θα χει ενα μηνα αδεια ε;;;; Αυτο να σκεφτεσαι!!!! Το χαπι παντως εγω δν το συνηθισα ποτε! Κ το επαιρνα ενα μηνα σχεδον !!! Δν πειραζει που εισαι ξαπλα οι συσπασεις δν περνανε αλλιως!!!!! Εχω μαθημα τωρα μεχρι τις 5μιση κ μετα οποια βαριεται αφορητα οπως εγω θα μαι τσατ!!!

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ποπό κορίτσια όλες γαμοβάφτιση θα κάνουμε τελικά? Very Happy Εμείς θα πρέπει να έρθουμε σε συνεννόηση και με το νονό μας που μένει Ολλανδία μόνιμα και λέμε να το κάνουμε του χρόνου Αύγουστο-Σεπτέμβρη, να ναι και η μπέμπα λίγο ξεπεταγμένη! Smile

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαρακι με το καλο η ωρα η καλη Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 7 - Σελίδα 40 215994 και μεις καναμε πολιτικο τον μαιο και θελει πολυ χαρτουρα.του χρονου με το καλο και μεις γαμοβαφτιση.αναστασια υπομονη οπως και σε ολες που ξαπλωνουμε περναει ο καιρος.και γω δυο μισα παιρνω και εχω νευρικοτητα ταχυκαρδιες αλλα τι να κανουμε υπομονη!

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ κορίτσια για γαμοβάφτιση το πάω. Εμείς κάναμε έναν πολιτικό, έτσι επειδή γουστάραμε πριν 1,5 χρόνο.

Και τώρα θα γίνουν μάλλον μαζί ο θρησκευτικός κι η βάφτιση. Αν το κάνω σε νησί (που το θέλω), το ιδανικό θα είναι η πρώτη εβδομάδα του Σεπτεμβρίου. Θα έχει φτάσει κι ο μπέμπης σχεδόν 8-9 μηνών, θα προλάβω κι εγώ τις ετοιμασίες...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις