Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
471 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 471 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ειμαι πληρης απο μπιμπερο μου τα δωσανε ολα σε 6 αδες τα πλαστικα της chicco μ αρεσαν εμενα αλλα να δουμε τη θα θελει κ η μπεμπα

Μαρακι ναι ψωνισαμε κουνια,συρταριερα κ μια ντουλαπιτσα κ κατι ψιλα κορνιζουλες κ τετοια!!τωρα πρεπει να παρω ενα στρωμα για την κουνια κ ενα για την καλαθουνα
εσεις τι πηρατε με κοκοφοινικα 'η λατεξ?

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΑΑΑ και να συμπληρώσω οτι το πλυντήριο θα το βάλεις μια φορά την ημέρα ενω τον αποστειροτη περισσότερες εξαρτάτε τα μπουκάλια που θα έχεις

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΈΠλενα πιάτα ..προσπαθω να απασχολουμαι να μην καπνισω!!!
Πηνελόπη οικονομική τη βρίσκω....έχει κανένα site στο ιντερνετ?
ΕΓω βρε κορίτσια ούτε τον άνοιξα τον αποστειρώτη, πήρα και κάτι μπιμπερό της nuk γυαλινα , πήρα και θηλες σιλικόνης και θηλές καουτσούκ και γενικότερα ο΄τι μου πούλησαν το πήρα ιδεά δεν έχω....
Άσε Κωνσταντίνα που μου είπαν ότι ούτως ή άλλως πρέπει μετά να τα βάζεις στο ψυγείο τα μπιμπερό γιατί με το που ανοίξεις τον αποστειρωτή χάνεται η αποστείρωση....
δεν ξέρω υπερβολές μου ακούγονται όλα αυτα.....

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πηνελοπη οχι δεν κανει στο πλυντήριο γιατι πρώτων μενη φάρμακο πανω, και αν αποστειρωθούν αν μπουν ψυγείο κρατάνε 24 ωρες αλλιώς μεσα στον αποστειρωτή 4 ωρες. και υπαρχή ιδικο απορρυπαντικό να τα πλένεις εγω πείρα προδερμ.
εγω της κικο πείρα μπιμπερό γυάλινα για αρχή λένε ειναι καλύτερα. και εχω νυκ αποσειρωτη βαζω 30μλ νερο ειναι σε καλαθάκι τα μπουκάλια δεν ακουμπάει το νερο.

χαρα με για τα έπιπλα να τα χαρει το νινακι


konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despoina83 έγραψε:ΈΠλενα πιάτα ..προσπαθω να απασχολουμαι να μην καπνισω!!!
Πηνελόπη οικονομική τη βρίσκω....έχει κανένα site στο ιντερνετ?
ΕΓω βρε κορίτσια ούτε τον άνοιξα τον αποστειρώτη, πήρα και κάτι μπιμπερό της nuk γυαλινα , πήρα και θηλες σιλικόνης και θηλές καουτσούκ και γενικότερα ο΄τι μου πούλησαν το πήρα ιδεά δεν έχω....
Άσε Κωνσταντίνα που μου είπαν ότι ούτως ή άλλως πρέπει μετά να τα βάζεις στο ψυγείο τα μπιμπερό γιατί με το που ανοίξεις τον αποστειρωτή χάνεται η αποστείρωση....
δεν ξέρω υπερβολές μου ακούγονται όλα αυτα.....

Κι εμένα το ίδιο δεν τα βάζω ψυγείο και εχω τέσσερα μπουκαλιού αρα τον ανοίγω τεσσερις φορές(λες γι αυτο να ειναι δυσκοίλια η μικρήWink

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω να πω την αληθεια την εχω αγχος την αποστειρωση πχ ποσο κραταει,αν τα βαζεις ψυγειο,ποση ωρα κ τετοια!μολις σημαζευτω θα αρχισω τις δοκιμες!

κοριτσακια μου παω για νανι δεν αντεχω αλλο αφηστε που ζεσταινομαι απιστευτα παω να βαλω κλιμα κ ελπιζω σημερα να κοιμηθω!!

φιλακια κοριτσακι μου ευχομαι κ σε εσας ενα ηρεμο υπνο!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 15 531909 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 15 531909 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 15 531909 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 15 531909

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάντως όντως μόλις βγάλεις τα μπιμπερο απο αποστειρωτ. Θέλει ψυγείο.. Εγω είχα πάρει απο 2 μπιμπερο σχεδόν απο όλες τις μάρκες γιατί δεν ήξερα τι θα βολέψει κ τελικά κατέληξα στα avent. Κ τώρα τα ίδια πήρα. Σε γαλάζιο χρωμα για να ξεχωρίζουν απο της μικρής. Κ για να μην αγοράζω σε λίγο ξανά μπιμπερο πήρα των 260 ml + τις θυλες για νεογεννητα 0+.γιατί στα 260 μλ είναι 1+ οι θυλες..

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maroulo έγραψε:πηνελοπη οχι δεν κανει στο πλυντήριο γιατι πρώτων μενη φάρμακο πανω, και αν αποστειρωθούν αν μπουν ψυγείο κρατάνε 24 ωρες αλλιώς μεσα στον αποστειρωτή 4 ωρες. και υπαρχή ιδικο απορρυπαντικό να τα πλένεις εγω πείρα προδερμ.
εγω της κικο πείρα μπιμπερό γυάλινα για αρχή λένε ειναι καλύτερα. και εχω νυκ αποσειρωτη βαζω 30μλ νερο ειναι σε καλαθάκι τα μπουκάλια δεν ακουμπάει το νερο.

χαρα με για τα έπιπλα να τα χαρει το νινακι

Σωστό απλά κάπου το διάβασα δεν σκέφτηκα για το απορρυπαντικό που μπαίνει στο πλυντήριο. Αποστειρωτής και παλι αποστειρωτής


konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καληνύχτα Χαρούλα μου και καλή ξεκούραση

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoina den kserw an exei site,otan paw ksana apo kei tha sou steilw pm an exei.Mou thn systhsan kai phga otan metakomizame gia na ftiaksw thn kourtina gia to saloni epeidh to parathyro mou einai 4 metra kai den evriska etoimes.

Kwnstadina eyxaristoume gia tis plhrofories!Kathe vrady dhladh mporw na ta vazw sto plynt. kai tis ypoloipes fores ston aposteirwth.

Xara mou strwma gia thn kalathouna phra latex egw ..twra gia thn kounia oti apofasisei h mana mou,pou parepiptwntos den thn phra gia na tsakwthw telika! Smile

Xarouli kalh ksekourash :**



Έχει επεξεργασθεί από τον/την pepelitsa στις Πεμ Σεπ 13, 2012 2:03 pm, 1 φορά

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια τελείωσε κ ο αρακας μου.. Πάω κ εγω για ύπνο κ ελπίζω να κοιμηθώ... Φιλακια πολλα κ καλη ξεκούραση!!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΜείς πάντως βρε κορίτσια δεν μεγαλώσαμε με αποστειρωτές και δεν πάθαμε και τίποτα..... εμένα μου αρέσουν όλες οι ευκολίες που μας προσφέρονται τώρα αλλα και την υπερβολή δεν την μπορώ....
Άννα άσχετο για το βαλιτσάκι της libero ζήτησες δείγματα ή απλά γράφτηκες στο club γιατί εμένα δεν μου έστειλαν...
Χαρά Καληνύχτα!!!!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pepelitsa έγραψε:Despoina den kserw an exei site,otan paw ksana apo kei tha sou steilw pm an exei.Mou thn systhsan kai phga otan metakomizame gia na ftiaksw thn kourtina gia to saloni epeidh to parathyro mou einai 4 metra kai den evriska etoimes.

Kwnstadina eyxaristoume gia tis plhrofories!Kathe vrady dhladh mporw na ta vazw sto plynt. kai tis ypoloipes fores ston aposteirwth.

Xara mou strwma gia thn kalathouna phra latex egw ..twra gia thn kounia oti apofasisei h mana mou,pou parepiptwntos den thn phra gia na tsakwthw telika! Smile

Για το πλυντήριο δεν ορκίζομαι οταν φύγαμε απο το νοσοκομείο μου έδωσαν ενα έντυπο που το έγραφε δεν ξέρω αν πραγματικά ειναι καλο . Δεν εχω καν πλυντήριο θελω αλλα δεν εχω ακόμα ρε γαμώτο

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Annako kalh ksekourash!

Nai mwre Despoina dikio exeis einai upervoles polla ap osa mas passaroun..aporypantika,aposmhtika,kremes..edaksei den lew na prosexoume alla kryvontai k pisw ap ola ayta polla eyrw!

Tha to rwthsw gia to plynt. padws,exei plysh mexri kai stosu 90 vathmous,mou fainetai apithano na mhn ta aposteirwnei.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας!

Ίνα ενθουσιάστηκα πριν με τα νέα σου κ δέν σου ευχήθηκα! Με το καλό κ μ ένα πόνο!
Τελικά τον κατάφερα κ τον ξύπνησα τον Πάνο το απόγευμα κ με πήγε στα ΙΚΕΑ! Τρέχοντας βέβαια γιατί δέν είχαμε πάνω από ένα τέταρτο χρόνο, πήρα μια κουρτίνα που ήθελα κ κάτι κορνιζουλες! Μετα πήραμε την μαμά μου από τα ΚΤΕΛ κ ήρθαμε σπίτι! Μέχρι τώρα χαζευαμε τα πράγματα του μωρού!
Μου είπε σαν "ειδική" (δικιά της εκτίμηση) ότι δέν θα γεννήσω σύντομα! Mad
Χαρά κ εμένα αυτές οι κουρτίνες μ αρέσουν! Μάλιστα φανταζόμουν να βρω μια ριγέ, έστειλα την πεθερά μου να μου βρει που ασχολείται με τέτοια, αλλά τελικά φοβήθηκα τι θα μου πάρει γιατί δέν πολυκαταλαβε τι ήθελα κ καταλήξαμε στην εύκολη λύση της μονοχρωμηςς... Κ τα χρώματα μας πλέον είναι γκρι γαλάζιο λάχανι.

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πιο παλια απαγορεύονταν το πλυντήριο τωρα μεσα σε 3 χρονιά που εχω να αποστειρώσω μπορει να άλλαξαν. στρώμα εγω εχω κοκοφοίνικα για τι λίκνο. κοκοφοίνικα και λατεχ για την κούνια.

καληνυχτα χαρα καλη ξεκουραση

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα ε σε λιγο θα ριξει πολυ βροχη ειδη ρίχνει,κριμα που δεν ειναι εδω ο συζυγος.Αν ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΕΧΩΝΑ

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δέσποινα εχα στείλει mail κ ζήτησα δείγματα..

Σκ@τα.. Εκει που πήγα να δεσω την σάλτσα με κόρν φλαουρ βλέπω 2 ζουζουνια μέσα..φτου.. Αύριο έχω καθάρισμα όλο το ντουλάπι να δω που αλλού μπήκαν τα σκασμενα..... Τα νευραααααααα μου.... Πάω για ύπνο τσαντισμενη τώρα.... Γκρρρρρρρρρ...

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καληνυχτα Αννουλα

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμη να σε ρωτησω χτες σου δηχνε η πηνελοπη κατι λουλουδια εισαι γεωπόνος η ασχολείσαι γιατι εχω κατι ερώτησης να σου κανω Embarassed Embarassed

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όλα αυτά με το πως λειτουργεί η αποστείρωση κ εγω δέν το έχω πολυκαταλαβεΙ! Αλλά δέσποινα κ σε μας έκαναν! Μάλιστα τον αποστειρωτηρα της αδερφής μου ακόμα τον θυμάμαι γιατί με εντυπωσιάζε! Κ έχουμε 3 χρόνια διάφορα! Πριν κιόλας τον περιέγραφα στην μάνα μου!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλώς την Έμυ!!! Γιατρός η μαμά!!!! Έτσι είναι οι μαμάδες τα ξέρουν πάντα όλα!!!!
Κωνσταντίνα γιατί δεν μπορείς να βγεις στο μπαλκόνι????
Βιομηχανία είναι Πηνελόπη εγώ λυπήθηκα τα τόσα χρήματα που έδωσα στις κρέμες για ραγάδες....βέβαια για το μπεμπέ θα τα παίρνω γιατι σαν νέα μανούλα με ψαρώνουν αλλα θα μαθω πιστεύω σιγά σιγά...
Αααα οκ Αννα εγω απλα γραφτηκα....θα στειλω κι εγω!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kwnstadina p meneis kai vrexei???
Edw den exei shmadia vroxhs dystyxws!

Emako ti wraia pou xazeyete ekei me thn mama meta apo toso kairo..ase na leei...eipame..einai h wra sou,ta exoume kanonisei!Pote exeis giatro????

Wx Anna gkantemia..kalhnyxta :**

Maraki den kserw ti isxyei k ti oxi,tha rwthksw,me thn dikh mou logikh to skefthka.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καληνυχτα Άννα!

Μαρία γεωπόνος είμαι, δέν ασχολούμαι ενεργά αλλά είναι κ ο άντρας μου κ αυτός ασχολείται! Κάνε μου ότι ερώτηση θες αλλά θα σου απαντήσω αύριο για να τον ρωτησω

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalhnyxta anna

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις