Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
544 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 544 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σεξ δεν κάνουμε το δοκιμάσαμε κάπου στον 8ο και ήταν σαν να κάνει ο Μάκης τραμπάλα πολύ γέλιο!!!
Περπάτημα ...δεν θέλω να σας απογοητέυσω...αλλά έχω ρίξει το χιλιόμετρο και η κοιλιά είναι τούρλαααααα!!!
Εγώ δεν πολυπεινάω η αλήθεια είναι...διότι πριν κανά μισάωρο έφαγα σερενάτα με πατατάκια ...και γαμώ τους συνδιασμούς???Σοφάκο και μένα δεν με παίρνουν πουθενά...μου κόψανε και το σούπερ...πήγε ο Μάκης μόνος του...με την αδερφή του γιατί λέει κάνω μια ώρα να περπατήσω...δεν θα γεννήσω θα τους πώ εγώ!!!
Εντωμεταξί έχει μια υγρασία αηδία κολάω ολόκληρη μέσα στο σπίτι!!!!Έξω είναι μια χαρά!!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα ποδαράκια της μπέμπας είναι ακόμα σε γυψάκια. Τον γύψο τον αλλάξαμε την Δευτέρα που μας πέρασε και θα ξαναλλάξουμε τώρα την Τρίτη πάλι και σίγουρα ακόμα μία φορά. Ήδη έχει αποτέλεσμα η θεραπεία. Έχουν διορθωθεί λίγο τα ποδαράκια. Μετά μάλλον θα βάλουμε παπουτσάκια ειδικά για να κρατήσουν τη διόρθωση. Δεν ξέρω ακόμα για πόσο καιρό θα είναι αυτά. Πάντως βρήκα παπουτσάκια από μια ξαδέρφη μου που πέρασε το ίδιο με την κόρη της που τώρα είναι 15 χρονών. Τουλάχιστον θα γλιτώσουμε τα έξοδα γιατί είναι πανάκριβα.
Σοφία, μην ανησυχείς για τίποτα. Να σκεφτείς ότι αυτή τη φορά, μόλις γέννησα έκανα δήλωση στο γιατρό μου "δεν ξαναγεννάω!". Ήδη έχω ξεχάσει το επίπονο μέρος της γέννας και μου έχει μείνει μόνο το ευχάριστο. Αν πραγματικά δεν υπήρχε θέμα οικονομικό θα έβαζα και τώρα ακόμα μπρος για τέταρτο.

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ετοιμη η πιτσα κοριτσαρες κοπιαστε....παω να την φαω και τα λεμε

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
A ναι κοριτσάκια θα τη τσακίσω!
Πήρα τώρα που είχαμε διάλλειμα για να τις έχουν έτοιμες στις 9!!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 35 215994

Φωτεινούλα! τα μεγάλα πνεύματα συναντιούνται!! Laughing

καλή όρεξη!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεσποινα και χωρις επισκληριδιο ησουνα ε?ολοι λενε οτι μετα δε θυμουνται τπτ!τον αδελφο σου τον ρωτησες αν θυμαται τον αντρα μου?

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βικάκο κι εδώ έχει μια υγρασία και μια ζέστη λες και αναβιώνουμε νύχτες Αυγούστου..
Καλή όρεξη Φωτεινούλα! Στελλάκι χαλάλι η καούρα, στην υγειά σου!

Δεσποινάκο μου σε θαυμάζω για την αισιοδοξία σου, το κουράγιο σου και τη θετική σου σκέψη! γερά να είναι όλα τα παιδάκια σου και εσύ και ο αντρούλης σου..

Πάω να κάνω ντουζάκι και να τηλ το αγόρι μου που μου έλειψε..φιλιά σε όλες!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάρες σας αφήνω πείνασε ο Μάκης.....!!Πάω να δω ρί θα φτιάξω...!!Φιλούνιαααααααααααααα καλό ξημέρωμααααααααα να έχουμε!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βικάκο καλό βραδάκι! καλή όρεξη - χώνεψη!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ Τινακι τι να σου πω εγω παντως θα προτιμουσα να φαω κατι ελαφρυ παρα να καιγομαι ολο το βραδυ το εχω περασει κ ξερω οτι δεν παλευεται!! Mad Mad Mad
ναι πρεπει να το ριξω κ λιγο στην μαγειρικη να κανω καμια σαλτσουλα φρεσκια για τον χειμωνα!!

Δεσποινακι μου κανει να παρεις τα παπουτσακια απο το αλλο παιδακι??γιατι απ οτι ξερω πρεπει να γινουν παραγγελια στο ποδι του παιδιου ή κανω λαθος?? confused

πιτσα εεε?? *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 35 587529
αλλα πρεπει να παραγγηλω γιατι δεν εβγαλα ζυμαρι απο την καταψυξη να ξεπαγωνει!!ή να φαω καλυτερα το τοστακι μου γιατι εχω κ μερες να *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 35 13953 μη φαω καμια φρικη *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 35 606100

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω να κανω μπανακι και να χτυπησω κανενα σιμεκο!!!!!!!!!!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:δεσποινα και χωρις επισκληριδιο ησουνα ε?ολοι λενε οτι μετα δε θυμουνται τπτ!τον αδελφο σου τον ρωτησες αν θυμαται τον αντρα μου?

Καλέ σου απάντησα κι άλλη φορά... αλλά θα χάθηκε στα τόσα θέματα που ανοίχτηκαν. Αρχικά το όνομα δεν το θυμόταν αλλά όταν του έδειξα από το φβ μία φωτό του γάμου σας τον θυμήθηκε. Φυσικά να σου πω ότι ο αδερφός μου δε φημίζεται για τη μνήμη του. Razz

xara64 έγραψε:αχ Τινακι τι να σου πω εγω παντως θα προτιμουσα να φαω κατι ελαφρυ παρα να καιγομαι ολο το βραδυ το εχω περασει κ ξερω οτι δεν παλευεται!! Mad Mad Mad
ναι πρεπει να το ριξω κ λιγο στην μαγειρικη να κανω καμια σαλτσουλα φρεσκια για τον χειμωνα!!

Δεσποινακι μου κανει να παρεις τα παπουτσακια απο το αλλο παιδακι??γιατι απ οτι ξερω πρεπει να γινουν παραγγελια στο ποδι του παιδιου ή κανω λαθος?? confused
...

Χαρά, ρώτησα τον γιατρό και μου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα. Αυτά τα παπουτσάκια είναι μικροσκοπικά. Τα παιδάκια που τα φοράνε δεν τα περπατάνε. Στην ουσία διορθώνει την κλίση του ποδιού από τον αστράγαλο και κάτω και ρυθμίζονται σταδιακά με ένα κλειδάκι.

Παραγγείλαμε με τον άντρα μου τοστάκι από ένα μαγαζί και επιτέλους έφαγα και μαγιονέζα που δεν έτρωγα σε όλη την εγκυμοσύνη. Ήταν τέλειο!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ααααααααααχχχχχχχχχχ κοριτσια μου στα νυχια εφτασε η πιτσα!!!ειμαι pig ομως την εφαγα ολη μονη μου!ευτυχως δεν ηταν μεγαλη αλλα μεσαια!!σε λιγο βεβαια θα αρχισω τα μαλοξ μπας και την βγαλω καθαρη που δεν το βλεπω χαχχαχα!!!!θα σας αφησω κι εγω για μπανακι και ξαπλα γιατι αυριο θα ερθει ο πατερας μου να βοηθησει στην συναρμολογηση της βιβλιοθηκης του μικρου!σας φιλω ολες *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 35 417472 καληνυχτα να εχουμε χωρις παρατραγουδα ελπιζω!!!τα λεμε αυριο πρωι *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 35 850933

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ έφαγα μόλις μία αυγοφετούλα τελικά μπας και γλιτώσω τις καούρες και τώρα θα αράξω στην τιβί..άδειο το σπίτι χωρίς το αγόρι μου Sad σας φιλώ κι εγώ για καληνύχτα κορίτσια γιατί κάνει πτώσεις τάσεις η ΔΕΗ, το λαπτοπ δεν έχει μπαταρία και το έβαλα στην πρίζα και δεν το διακινδυνεύω να κάψω πάλι καμιά οθόνη..φιλάκια!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια μου πολυ χαιρομαι που ειστε ολες καλα.
εγω ειμαι σαφως καλυτερα, τουλαχιστο μπορω να κανω ταιπ χωρις πονακια να με διακοπτουν!

Θα σχολιασω οσα θυμαμαι..

Βρε κομανετσακι μου εσυ στην εγκυμοσυνη ειπες να τα δεις και να τα κανεις ολα ε;!! εισαι απιστευτη Very Happy
να προσεχεις ομως γιατι μετα το σπαγγατο θα σου ζητησουνε και πλιγιε και εκει δεν τα ξερω με την κοιλια ειναι δυσκολο Very Happy Very Happy
φιλακια κοπελλαρα μου και μην ανησυχεις, θα βγει ο μπομπιρας που θα παει!

Χαρα μου τελειωνει το συγυρισμα για τη μπεμπα σιγα σιγα Very Happy ειμαι σιγουρη θα της τα εφτιαξες ολα καταπληκτικα!!

Δεσποινακι μου χαιρομαι ιδιαιτερα που εισαι καλα και εσυ και η μπεμπα σου και φυσικα ολα τα μωρακια σου και σε θαυμαζω ιδιαιτερα για το κουραγιο σου , εισαι μανα ηρωιδα!!

Τινη μου τα φιλια μου ομορφη! ελπιζω να μη σε πιασουν οι καουρες αποψε. ο Μακης σου θα ειναι συντομα κοντα σου μια μερα εμεινε θα περασει καλη μ!

Πηνελοπη μου ειναι πολυ ρομαντικ η ιστορια σας. ειναι σημερα η επετειος σας; να ζησετε και να τα εκατοστησετε μαζι σαν μια ευτυχισμενη οικογενεια πλεον!!

Μαρια μου τι κανεις; εχει καιρο να μιλησουμε!

Φιλακια σε ολες σας!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nομιζω πηγατε ολες clubbing και με ξεχασατε γκρρρρρρρρρρρρρ!!!

*Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 35 235182 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 35 235182 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 35 235182

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Χριστινακι μου,βλεπω την παλευεις κ εσυ!!
τελειωνουμε σιγα σιγα κ εμεις μονο η ντουλαπα εμεινε για στησιμο αλλα ο Γιαννης ηταν ψωφιος κ την αφησε για αυριο!!

Δεσποινακι εχεις δικιο δεν περπαταει ,μπερδευτικα με κατι αλλα ορθοπαιδικα που φτιαχνοντε ειδικα για το καθε ποδι!!ευχομαι γρηγορα να λυθει κ το προβλημα με τα ποδαρακια της!!

Τινακι αντεξες με μια??μπραβο κοριτσακι μου μπας κ γλυτωσεις το μαρτυριο!!μην στεναχωριεσαι μια μερουλα μονο θα ληψει κ θα σου ερθει παλι!!

εγω ρε γμτ χθες μετρησα την κοιλια μου κ ηταν 103 κ σημερα πριν λιγο 105 πως γινεται αυτο??κ στο ιδιο σημειο ελαχιστα κατω απο τον αφαλο!! confused confused confused



Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααα τελεια χαρουλι μου τελειωσατε δηλαδη.αστε και τιποτα για αυριο για να εχει ακτιον το θεμα!!! Very Happy Very Happy

μολις μετρησα και τη δικια μ κοιλια. και γω 103 πηγα, αλλα δε θυμαμαι ποσο ημουνα πριν.

ηρθε ο γιαννης τωρα και λεμε να δουμε μια ταινια με εγγυες!! χιχι Very Happy
what to expect when you are expecting!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ηθελα τοσο πολυ να την δω αυτην την ταινια κ τη ζητουσα απο τον Γιαννη συνεχεια οταν πηγαινε να παρει αλλα ολο δεν την ειχαν!!τεσπα οταν την δεις περιμενω να μου πεις εντυπωσεις!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι καλη μ εννοειται θα σου πω εντυπωσεις. !!!

εσυ τι θα κανεις αποψε;

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεις σπιτακι βλεπουμε μια ταινια στον ΑΛΦΑ δεν εχει κ τπτ αλλο αλλα δεν τον βλεπω τον Τζονυ να καθεται κ πολυ θα τον παρει ο υπνος αχαχαχχ.εγω ψιλοχαζευω στο νετ

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Hello κοριτσαρες!!! Μαζευτηκαμε επιτέλους!!
Πήγαμε στο λητω, η κούνια δεν έχει έρθει ακόμα( θέλω να έχει γίνει κανά λάθος να πάω να τους πλακωσω) η πωλητρια σαν να μην έβρισκε κ παραγγελία.. Εύχομαι να κάνω λάθος.. Τέλος πάντων.. Πήραμε κ όλα τα υπόλοιπα κ τελειώσαμε. Απο δω κ πέρα περιμένουμε. Έπλυνα το καθισματακι αυτ/του κ μόλις κοιμηθεί η μικρη θα βάλω στο πλυντήριο κ ότι έχουμε πάρει σήμερα.
Γυρίσαμε στις 5.30, φάγαμε κ πήγαμε στο mall. Χαζεψσμε βιτρίνες, γινόταν χαμός. Κ κατσαμε σε έναν φίλο για καφε. Αυτός έχει τα burger.. Κ μου λέει, θα σου φέρω ένα μπεργκερ που όσες έγκυες το έχουν φάει γέννησαν την επόμενη., τέλος πάντων με έπεισε κ το πήρα.. Του είπα να το κάνει κ πολυ πικαντικο. Λέω τι στο καλο, όλα αυτα σε συνδυασμό κάτι θα κάνουν..κ μάλιστα κανονισαμε να βγούμε για φαγητο την Δευτέρα κ μας λέει ότι θα έχουμε γεννήσει άρα δεν θα βολεύει..Κ μου ευχήθηκε με έναν πόνο.. Χαχαχαχα.. Τώρα τι να πω εγω η απελπισμένη
γκαστρωμενη;;; Άρα τώρα περιμένω να γέννησω..Wink

Τι αλλα εσείς;; Είδα τα νεα της ευης.. Δεν πειράζει κοπέλα μου, εφόσον θα είσαι υπό παρακολούθηση όλα θα πανε καλα!!!

Πηνελόπη, θα περιμένω κ την συνέχεια της ιστορίας σας!!! Ε;;;

Τινη μου καλη ξεκούραση!!!

Χαρα κ ΕΣΥ να μην κουράζεσαι.. Είμαι σίγουρη ότι το δωμάτιο θα βγει τέλειο!!!

Βίκυ, δεν θα σχολιάσω τις πιρουετες σου... Σε βλέπω να γεννας σε κανά μπαλκόνι..

Τα φιλία μου σε όλες!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ναι ξερω και μεις καπως ετσι. αρχιζουμε μαζι την ταινια, στο 10λεπτο χασμουριεται και στο 15 λεπτο κοιμαται και καταληγω να τη δω μονη!!

Καλο βραδακι Χαρα μου και θα τα πουμε αυριο χχχχχχχχχχχχ *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 21!!!* - Σελίδα 35 415870

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα Χριστινακι μου,ευχομαι να εχεις εναν ηρεμο κ συνεχομενο υπνο!!
φιλακια πολλα!!

Αννουλα μια χαρα βολτουλα κανατε!!
ε δεν νομιζω να εχει χαθει η παραγγελια σας,εσυ δεν ειχες αντιγραφο??

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xara64 έγραψε:καληνυχτα Χριστινακι μου,ευχομαι να εχεις εναν ηρεμο κ συνεχομενο υπνο!!
φιλακια πολλα!!

Αννουλα μια χαρα βολτουλα κανατε!!
ε δεν νομιζω να εχει χαθει η παραγγελια σας,εσυ δεν ειχες αντιγραφο??

Έχω.. Αλλα το έψαχνε κ το ξανά έψαχνε στο η/υ κ δεν το έβρισκε. Εννοείτε δεν το ξεπληρωσαμε το κρεβάτι, μέχρι να το δούμε. Εν τω μεταξύ όταν παραγγελναμε μιλάγε μια πωλητρια με κάποιους κ έλεγε άργησε πολυ η παραγγελία κ δεν μπορει να χάθηκε κ περιμένει η πελατισσα 20 μέρες κ κάτι τέτοια.. Κ λέω κ εγω εχε γούστο..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ τι μ@κακιες κανουν ρε γμτ??πολυ μου τι δινει οταν δεν δουλευουν σωστα ειδικα στη σημερινη εποχη!

παω να κανω ενα μπανακι κ επανερχομαι!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις