Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
140 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 140 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Aurora έγραψε:Εγώ πάντως σουβλάκι θα φάω σήμερα Laughing
Σχόλασα στις 9, άλλαξα και έπλυνα τον μικρό, τον κοίμησα και τώρα σχολάει και ο Σ.
Εϊμαι πτώμα σήμερα..
Φιλάκια!!!!!!


ΜΑΛΛΟΝ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ΜΕ ΒΛΕΠΩ!ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΘΕΛΩ ΣΟΥΒΛΑΚΙ!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ....?ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΟΛΕΜΗΣΩ!!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΤΕΛΛΑ ΠΟΤΕ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ?

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑ( ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΙΣ Cool ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΜΟΥ!!ΠΗΡΑΜΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ...ΤΟ ΑΜΝΙΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΑΤΩΤΕΡΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΑΝΕΒΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΑΠΟ 2300 ΠΗΓΕ 2620,Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ 3 ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΗΛΑΔΗ,ΑΛΛΑ ΤΟ DOPPLER ΤΕΛΕΙΟ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΝΑ ΕΧΩ ΒΕΒΑΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΝΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΣΕ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΦΥΣΙΚΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ...ΚΟΨΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΣΑΛΟΣΠΙΡ ΓΙΑ ΠΑΝ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΑΝΤΙΠΗΚΤΙΚΕΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΜΟΞΙΛ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΦΛΕΓΜΟΝΗ ΣΤΟ ΕΝΑ ΝΥΧΙ(ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΖΗΜΙΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΑΝ ΤΑ ΝΥΧΙΑ)
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΙΝ ΜΠΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ....ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΠΡΟΣΓΕΙΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΗ ΜΟΥ ΤΑ ΞΑΝΑΛΛΑΞΟΥΝ..
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΕΛΙΡΙΟ ΑΛΛΑ ΕΙΣΤΕ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΑΚΟΜΗ,ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΓΙΑ ΣΧΟΛΙΑ..... *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 38 417472 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 38 417472

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Souvlakia..miam miam !!! Thymamai Eleytheria k thn allh fora p htan proponhsh pali souvlaki etrwges Smile
Kalh oreksh koritsaki m :**
Egw mpezo vlepw k meta mesanyxta kai meta Dexterk pio meta oneira!!

Evako teleia nea!!!Makari na pane ola kala mexri telous kai na pate fysiologika pou htheles,opws k na pate omws shmasia exei p phres paratash kai pou to nini sou megalwse,ara trefete swsta!!Bravo!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Bebamou έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑ( ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΙΣ Cool ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΜΟΥ!!ΠΗΡΑΜΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ...ΤΟ ΑΜΝΙΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΑΤΩΤΕΡΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΑΝΕΒΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΑΠΟ 2300 ΠΗΓΕ 2620,Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ 3 ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΗΛΑΔΗ,ΑΛΛΑ ΤΟ DOPPLER ΤΕΛΕΙΟ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΝΑ ΕΧΩ ΒΕΒΑΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΝΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΣΕ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΦΥΣΙΚΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ...ΚΟΨΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΣΑΛΟΣΠΙΡ ΓΙΑ ΠΑΝ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΑΝΤΙΠΗΚΤΙΚΕΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΜΟΞΙΛ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΦΛΕΓΜΟΝΗ ΣΤΟ ΕΝΑ ΝΥΧΙ(ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΖΗΜΙΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΑΝ ΤΑ ΝΥΧΙΑ)
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΙΝ ΜΠΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ....ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΠΡΟΣΓΕΙΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΗ ΜΟΥ ΤΑ ΞΑΝΑΛΛΑΞΟΥΝ..
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΕΛΙΡΙΟ ΑΛΛΑ ΕΙΣΤΕ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΑΚΟΜΗ,ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΓΙΑ ΣΧΟΛΙΑ..... *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 38 417472 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 38 417472


ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ,ΕΙΔΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΑΝΕ!ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ! *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 38 215994

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pepelitsa έγραψε:Souvlakia..miam miam !!! Thymamai Eleytheria k thn allh fora p htan proponhsh pali souvlaki etrwges Smile
Kalh oreksh koritsaki m :**
Egw mpezo vlepw k meta mesanyxta kai meta Dexterk pio meta oneira!!

Evako teleia nea!!!Makari na pane ola kala mexri telous kai na pate fysiologika pou htheles,opws k na pate omws shmasia exei p phres paratash kai pou to nini sou megalwse,ara trefete swsta!!Bravo!!!

ΠΗΝΕΛΟΠΙΤΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΑΘΩ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ,ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΒΡΩΜΕΡΟ,ΤΖΑΤΖΙΚΙΑ ΚΡΕΜΜΥΔΙΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ!Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΙΝΑ,ΕΧΩ ΦΑΙ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΛΕΕΕΙ ΕΓΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΣΩ ΔΥΟ!!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xaxaxaxaxaxaxa mai xara ygeihno einai!xaxaxax fae Eleytheritsa mou ! *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 38 334589 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 38 334589

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να μαι κ εγωωωωωω... Τι κάνετε;;

Εύη είδες; Όλα καλα θα πανε, είναι μια Χαρα η μπουμπού σου!!

Εμη τι κανει ο κουκλος γιος σου;;

Πηνελοπη μου, έπρεπε να έχετε γειτονα τον δικό μου, που δεν έχει αφήσει σκυλί για σκυλί σε όλη την γειτονιά.. Τα καθάρισε όλα.. Πωπω πως σε καταλαβαίνω.. Αλλα όπως είπες ο βρωμιαρης δεν θα γίνει ποτέ καθαρός..
Ο καναπές τι έγινε τελικά;;

Χαρα μεγεια τα πραγματάκια!! Άντε να τελειωνεις κ ΕΣΥ με το δωμάτιο να ξεκουραστεις.. Τελικά πήρες σακουλακια για μαφινς όχι ζελατινα για να κοψεις Μονή σου; Μάλλον ζητησες σακουλακια για φαγητό ε;


Κορίτσια εγω είμαι πολυ χάλια σήμερα. Έχω 120 ταχυπαλιμιες, ζαλιζομαι κ γενικά δεν είμαι στα καλύτερα μου. Τι θα γίνει με αυτο το θέμα;; Μου λέτε;;

Τα φιλία μου σε όλες!!

Ελευθερία μου φαε καλη μου το σουβλάκι ΤΏΡΑ που μπορείς γιατί μετα κομμένες οι βλακειουλες. Πμου πέρασε απο το μυαλό να πω στον αντρουλη μου που έχει παει για καφέ με έναν φίλο να μου φέρει, αλλα δεν ξέρω κιόλας.. Μετα διψαω όλη τη νύχτα κ τρέχω για πιπι.

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα.
Νικολέτα να χαίρεσαι το μωράκι σου να είναι πάντα ευτυχισμένο γερο και τυχερό.Καλη λοχεια να έχεις.
Υπομονή σε λίγο όλες θα είμαστε μανούλες.

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΙΩΤΑ ΤΙ ΦΑΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ...ΒΑΖΩ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ..
ΕΜΗ ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΗΣΟΥΝ ΡΕΑ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΑ ΜΑΦΙΝΣ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΧΟΜΟΥΝ ΑΦΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ,ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ,. ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΙΣ ΑΤΑΚΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ,Α ΚΑΙ ΟΣΟ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ ΤΟΣΟ ΘΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ...ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΘΕΛΩ ΠΛΗΡΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΡΕΑ,,
ΧΑΡΟΥΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΛΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ ΣΑΝ ΤΗ ΜΑΜΑ;
ΣΟΦΑΚΙ;;;ΤΕΡΜΑΤΙΣΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ;;;
ΒΙΚΑΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΣΤΑ ΨΗΛΑ Ε; ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΑΚΟΜΗ;
ΤΙΝΗ ΑΠΟ ΚΑΒΓΑΔΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ...ΠΑΙΡΝΕΙ ΦΩΤΙΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟ ΛΕΜΕ
ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΟΥ,ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ;..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΚΑ.....ΛΑ ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ Π ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΤΟΥ ΜΠΑΝΙΟΥ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΣΚΑΕΙ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟ..ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΥΡΩΔΙΕΣ...
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΧΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΟΥΛΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΚΑΚΟ;
ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΛΕΝΑ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ,,,
ΑΝΝΑ ΜΟΥ,ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ,ΝΙΚΗ ΤΑ ΦΙΛΙΑΜΟΥ
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ANNAST έγραψε:Να μαι κ εγωωωωωω... Τι κάνετε;;

Εύη είδες; Όλα καλα θα πανε, είναι μια Χαρα η μπουμπού σου!!

Εμη τι κανει ο κουκλος γιος σου;;

Πηνελοπη μου, έπρεπε να έχετε γειτονα τον δικό μου, που δεν έχει αφήσει σκυλί για σκυλί σε όλη την γειτονιά.. Τα καθάρισε όλα.. Πωπω πως σε καταλαβαίνω.. Αλλα όπως είπες ο βρωμιαρης δεν θα γίνει ποτέ καθαρός..
Ο καναπές τι έγινε τελικά;;

Χαρα μεγεια τα πραγματάκια!! Άντε να τελειωνεις κ ΕΣΥ με το δωμάτιο να ξεκουραστεις.. Τελικά πήρες σακουλακια για μαφινς όχι ζελατινα για να κοψεις Μονή σου; Μάλλον ζητησες σακουλακια για φαγητό ε;


Κορίτσια εγω είμαι πολυ χάλια σήμερα. Έχω 120 ταχυπαλιμιες, ζαλιζομαι κ γενικά δεν είμαι στα καλύτερα μου. Τι θα γίνει με αυτο το θέμα;; Μου λέτε;;

Τα φιλία μου σε όλες!!

Ελευθερία μου φαε καλη μου το σουβλάκι ΤΏΡΑ που μπορείς γιατί μετα κομμένες οι βλακειουλες. Πμου πέρασε απο το μυαλό να πω στον αντρουλη μου που έχει παει για καφέ με έναν φίλο να μου φέρει, αλλα δεν ξέρω κιόλας.. Μετα διψαω όλη τη νύχτα κ τρέχω για πιπι.


ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΕΣ,ΛΙΓΟ Η ΖΕΣΤΗ ΛΙΓΟ ΤΑ ΚΙΛΑ,ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΑΥΤΟ?

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥ!!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Annako to fouskwto den paizetai!!!Pairnei k to sxhma tou swmatos..oute pianomai,oute ponaw einai kai rozouli tha to erwteytw kai den tha thelw tpt allo!!!xaxaxaxxa!!!
Giati exeis taxypalmies esy re gmt ti sou exei pei o doc?Einai vevaia fusiologiko lene sto telos na anevainoun oi palmoi k h piesh.Mhpws se anxwnei tpt???Kai oxi mhn fas souvlaki an exeis taxypalmies,oxi gia tis thermides alla gia to alati!..fae muffins xexexexxe:)
Konstadian mou kalhspera!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Bebamou έγραψε:ΓΙΩΤΑ ΤΙ ΦΑΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ...ΒΑΖΩ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ..
ΕΜΗ ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΗΣΟΥΝ ΡΕΑ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΑ ΜΑΦΙΝΣ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΧΟΜΟΥΝ ΑΦΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ,ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ,. ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΙΣ ΑΤΑΚΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ,Α ΚΑΙ ΟΣΟ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ ΤΟΣΟ ΘΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ...ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΘΕΛΩ ΠΛΗΡΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΡΕΑ,,
ΧΑΡΟΥΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΛΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ ΣΑΝ ΤΗ ΜΑΜΑ;
ΣΟΦΑΚΙ;;;ΤΕΡΜΑΤΙΣΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ;;;
ΒΙΚΑΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΣΤΑ ΨΗΛΑ Ε; ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΑΚΟΜΗ;
ΤΙΝΗ ΑΠΟ ΚΑΒΓΑΔΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ...ΠΑΙΡΝΕΙ ΦΩΤΙΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟ ΛΕΜΕ
ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΟΥ,ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ;..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΚΑ.....ΛΑ ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ Π ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΤΟΥ ΜΠΑΝΙΟΥ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΣΚΑΕΙ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟ..ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΥΡΩΔΙΕΣ...
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΧΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΟΥΛΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΚΑΚΟ;
ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΛΕΝΑ, ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ,,,
ΑΝΝΑ ΜΟΥ,ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ,ΝΙΚΗ ΤΑ ΦΙΛΙΑΜΟΥ
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ


ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΚΑΙΜΑΣ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΟΛΕΣ!ΜΠΡΑΒΟ,ΕΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ!!!!ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η ΜΝΗΜΗ ΗΤΑΝ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟ ΜΟΥ ΧΑΡΤΙ..ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΧΕΙ ΜΕΙΩΘΕΙ ΑΡΚΕΤΑ....
ΔΙΝΩ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΝ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΗ ΜΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Α ρε κορίτσια το ξέρω οτι η υπομονή σας εχει εξαντληθεί σε λίγο ομως θα βιώσετε ουι ποιο όμορφο εχετε ζήσει στην ζωη σας. Πραγματικά τα δυο μου παιδιά μου έχουν δώσει την μεγαλύτερη ευτυχία που εχω νιώσει σε όλη μου την ζωή.
Τίποτα δεν μπορεί να συγκριθεί με την μητρότητα καμία χαρα δεν συγκρίνεται

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ!!!!ΗΡΘΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ!!!!ΦΙΛΟΥΝΙΑ!!!!!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!! *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 38 215994 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 38 215994 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 38 215994 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 38 215994 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 38 215994

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eyh mas melethses kala e?Ma ti mnhmh einai ayth???Bravo!!!
Mwre ksereis ti einai to thema,oti den periorizete h myrwdia..anoigw parathyro myrizei..vazw a/c pali ayton ton aera fernei myrizei,anoigw kouzina,ta idia k apo kei,mono to dwmatio tou mwrou k to diko mas den ta pianei h mpoxa eytyxws!!
O sixamenos,lypamai kai ta zwa edwmetaksy,exei gates polles mesa se klouvia..ma kathetai to gati se klouvi? Telospadwn koritsia afhste to,elpizw na katalavei k na mhn xreiastei olo ton xeimwna na myrizw ayto dioti dne thelw na fadastw pws tha myrizei an vrexei kiolas.

Eleytheria kalo vrady na exete *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 38 415870

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ που τα είπα, απο το ένα αφτι του μπήκε απο το άλλο βγήκε.. Όλα είναι φυσιολογικά πια.. Τι να πω.. Ώρες ώρες όταν είναι τόσο χαλαρος κ cool με αγχωνει περισσότερο.. Κ για περιτυλιξη που τον ρώτησα μου λεει κ να έχει το έγινε; Τα περισσότερα μωρακια έχουν λεει.. Τι να πω εγω ΤΏΡΑ;ουφ κ ουφ είμαι όλη μέρα.. Δεν αντέχω άλλο..

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ουφ! σας διάβασα επιτέλους κοριτσαρες μου!!!

καλησπερα σε όλες εγκυούλες και μανούλες!!!

νικολετα μου να σου ζήσει!να είναι γερό και καλότυχο το μωράκι σου!!!

με γεια τα πραγματα που αγοράσατε,τα νέα σας από τους γιατρούς είναι όλα σούπερ κοριτσάκια μου μπράβο σας!!!

sorry που δεν σχολιάζω κάθε μια αναλυτικά αλλά δεν τα θυμάμαι λογω αλτσχαϊμερ η γκαστρωμένη!!χαχαχαχ

εγώ πάλι εδώ είμαι,όπως πάω έτσι γυρνάω κάθε μέρα..η μικρή ακλόνητη μέχρι στιγμης!

το δούλεμα που τρώω κάθε πρωί και κάθε μεσημέρι όταν πάω στον σχολείο του μικρού δεν περιγράφεται.... Twisted Evil

κάθε φορά που με βλέπουν μου λένε πάλι εδω είσαι ε΄συ και στην ίδια κατάσταση???τελικά θα το γεννησεις ή στο αυτοκίνητο στην διαδρομή ή περιμένοντας έξω απο το σχολειο???αφήστε τα κοριτσια μου πολύ συγχίζομαι,αλλά τί να κάνω??

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως την φωτεινουλα.. καλα το ιδιο δουλεμα το τρωω κ εγω καθε μερα στο μαγαζι,οποιος μπει με ρωτανε,καλα ακομα εδω εισαι?δεν θα γεννησεις καμια φορα?παιζουν με τον πονο μου..

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pepelitsa έγραψε:Eyh mas melethses kala e?Ma ti mnhmh einai ayth???Bravo!!!
Mwre ksereis ti einai to thema,oti den periorizete h myrwdia..anoigw parathyro myrizei..vazw a/c pali ayton ton aera fernei myrizei,anoigw kouzina,ta idia k apo kei,mono to dwmatio tou mwrou k to diko mas den ta pianei h mpoxa eytyxws!!
O sixamenos,lypamai kai ta zwa edwmetaksy,exei gates polles mesa se klouvia..ma kathetai to gati se klouvi? Telospadwn koritsia afhste to,elpizw na katalavei k na mhn xreiastei olo ton xeimwna na myrizw ayto dioti dne thelw na fadastw pws tha myrizei an vrexei kiolas.

Eleytheria kalo vrady na exete *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 38 415870



ΒΑΛΕ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΦΥΤΑ ΠΟΥ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ,ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ ΚΣΙ Η ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΤΑ ΔΙΑΠΕΡΝΑ ΟΛΑ,ΜΥΡΙΖΕΙ ΤΕΛΕΙΑ

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αααχ αννούλα μου δεν αντέχω άλλο....το άλλο σάββατο ειναι η πητ μου και κανένα σύπτωμα η μικρή...και δεν θέλω να μπω με πρόκληση γαμώτο..λένε οτι πονάς πιο πολύ δεν ξέρω ..αληθεύει??

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Bebamou έγραψε:
pepelitsa έγραψε:Eyh mas melethses kala e?Ma ti mnhmh einai ayth???Bravo!!!
Mwre ksereis ti einai to thema,oti den periorizete h myrwdia..anoigw parathyro myrizei..vazw a/c pali ayton ton aera fernei myrizei,anoigw kouzina,ta idia k apo kei,mono to dwmatio tou mwrou k to diko mas den ta pianei h mpoxa eytyxws!!
O sixamenos,lypamai kai ta zwa edwmetaksy,exei gates polles mesa se klouvia..ma kathetai to gati se klouvi? Telospadwn koritsia afhste to,elpizw na katalavei k na mhn xreiastei olo ton xeimwna na myrizw ayto dioti dne thelw na fadastw pws tha myrizei an vrexei kiolas.

Eleytheria kalo vrady na exete *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 38 415870



ΒΑΛΕ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΦΥΤΑ ΠΟΥ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ,ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΝΥΧΤΟΛΟΥΛΟΥΔΟ ΚΣΙ Η ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΤΑ ΔΙΑΠΕΡΝΑ ΟΛΑ,ΜΥΡΙΖΕΙ ΤΕΛΕΙΑ


φαντασου ομως να μυριζουν τα σκ@τ@ σε συνδιασμο με νυχτολουλουδο??μπλιαχχχχ

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalytera xalaros Annako,deixnei pws einai sigouros,k emena o dikos mou ola fysiologika ta vriskei k h alhtheia mexri twra ola fysiologika htan.K esy kala eisai k to mwro kala kalytera na sou leei ola kala para na psaxnei na sou vrei provlhmata.

Xxaxaxa gelasa me to nyxtolouloudo kai thn sk@..la mazi axxaxaxa!!

Foteinoula mou kalhspera.

Eixe kolhsei tosh wra to pc.

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Givenchy....xaxaxa

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις