Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 11]

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγω ερωτω:
Ποιοι αναπτυχθηκαν περισσοτερο? Οι μεταναστες στην Αμερικη? (Ελληνες, Ιταλοι, Ολλανδοι, Αφρικανοι κτλ κτλ) ή στην Ελλαδα?

scratch

Arco iris, απο όσο ξερω, αν καποιος αριστευσει στην Αγγλια πχ, εχει τα ιδια αξιωματα που θα ειχε κι ενας αγγλος. Δεν εχουν εκδηλωσεις τυπου παρελαση για να κρατησει καποιος τη σημαια, αλλα εχουν παρασημοφορησεις και διαφορα τετοια. Και δεν γινεται καποια διακριση.

Όσο για το ποιος προσπαθει να το παιξει πιο εξυπνος και μορφωμενος, πραγματικα δεν μας εχετε δυσκολεψει καθολο. Εστω λιγο challenge βρε παιδακι μου σε αυτο. Rolling Eyes Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 4872

arkoudaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
florentiab έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
filitsaki έγραψε:
έ
το κακο που το βλεπετε?ποιος εχει νοιαστει για μας?ασε που δεν ειναι αληθεια αυτο που λες.η ελλαδα εχει θρεψει γενιες και γενιες μεταναστων και λαθρομεταναστων καλυτερα και απο τα παιδια της.

ασε δεν θα βρεις ακρη ...
...το μονο που θα βγει ειναι να σε πουν ρατσιστρια ..ισως και χρυσαυγίτισσα...

οπως ηδη υπονοησαν καποιες αγαπητες συνφορουμιτισες..




εγώ δεν υποννοώ τίιποτα!
όταν κάποιος ρωτάει γιατί είναι κακό να είσαι ρατσιστής, είναι σίγουρα ρατσιστής. επίσης είναι και ανίδεος, αλλα δεν μπορώ να κάνω κάτι για να το αλλάξω.
έγω δεχθεί τη μοίρα μου, θα περιστοιχίζομαι από τέτοιους μέχρι να πεθάνω[/quote]

Εγώ πάλι αποφάσισα ότι δεν μπορώ να ανεχθώ άλλο τέτοιες απόψεις. Και τι εννοώ?ότι τέτοιες απόψης μας έχουν φτάσει σε αυτό το σημείο. Από το ότι η Χρυσή Αυγή έχει νομιμοποιηθεί και πρακτικά αλλά και συνειδησιακά μέχρι στο ότι θεωρούμε υπεύθυνους για την οικονομική κατάσταση τους δημόσιους υπαλλήλους και τα κακά κομματα, που μια χαρά τα ψηφίζαμε, κι όχι την παγκόσμια καπιταλιστική κρίση που έχει ως σκοπό να εξοντώσει τους εργαζόμενους και να τους γυρίσει σε περιόδους εργασιακού μεσαίωνα

arkoudaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nena έγραψε:Κι εγω ερωτω:
Ποιοι αναπτυχθηκαν περισσοτερο? Οι μεταναστες στην Αμερικη? (Ελληνες, Ιταλοι, Ολλανδοι, Αφρικανοι κτλ κτλ) ή στην Ελλαδα?

scratch

Arco iris, απο όσο ξερω, αν καποιος αριστευσει στην Αγγλια πχ, εχει τα ιδια αξιωματα που θα ειχε κι ενας αγγλος. Δεν εχουν εκδηλωσεις τυπου παρελαση για να κρατησει καποιος τη σημαια, αλλα εχουν παρασημοφορησεις και διαφορα τετοια. Και δεν γινεται καποια διακριση.

Όσο για το ποιος προσπαθει να το παιξει πιο εξυπνος και μορφωμενος, πραγματικα δεν μας εχετε δυσκολεψει καθολο. Εστω λιγο challenge βρε παιδακι μου σε αυτο. Rolling Eyes Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 4872

Respect

????????


Επισκέπτης
[quote="Nena"]

εγω για σημαια μιλησα νενα μου

αν ειχε αριστευσει το παιδακι απλα, δεν νομιζω οτι θα υπηρχε προβλημα

με τη σημαια φρικαρανε



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Πεμ Σεπ 20, 2012 12:11 am, 1 φορά

????????


Επισκέπτης
μονο αυτο θα πω και δε συμμετεχω αλλο μη σας χαλαω και το επιπεδο μορφωσης σας

οταν ειδα το θεμα δεν ειχε γραψει κανεις

ηθελα πολυ να γραψω αλλα ειπα

μπουμπουκιτσα = κατι θα ειπωθει για θρησκεια σιγουρα απο καποιον, = φασαρια (ΔΕΝ ΚΡΙΝΩ ΠΟΙΟΣ ΦΤΑΙΕΙ)

ρατσισμος= φασαρια και λοοοοογια

και να που εφτασε το θεμα...........

εμενα με προσβαλλει να με προσφωνειτε εστω και οχι ονομαστικα αμορφωτη, οποια θελει ας ερθει να δει τι ξερω..........δεν γινεται σε καθε σοβαρο θεμα να σφαζομαστε ειναι ντροπη πλεον..........οποτε δε μιλαμε για πιπιλες και μπιμπερο πρεπει να προσβαλλουμε η μια την αλλη?????? αντε ρε παιδια πολυ κριμα

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="bou-boukitsa"] ( TO KEIMENO ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΟΥς ΛΟΓΟΥς, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΄΄ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ'')

----------------------------------------
Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία, ε τώρα μεγάλωσε και έρχεται ως αρχηγός στο “Δημοκρατικό Κόμμα Αλβανοφώνων”για να διεκδικήσει τη μισή Ελλάδα!

το αρθο ετσι ξεκηναει.τωρα αν εσεις αγαπητες μου το διαβαζετε ευχαριστα αυτο τι να σας πω? ΤΑ ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ και οχι δεν ειμαι χρυση αυγη.

arkoudaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
acro iris εγώ προσωπικά χαρακτηρίζω αμόρφωτο όποιον έχει ακόμα και διδακτορικό αλλά δεν σκαμπάζει τι συμβαίνει στην κοινωνία και γύρω του. Κοινώς όταν δεν έχει αποχωριστεί τις παρωπίδες του. Και δεν το λέω για σένα.
Κι εγώ είδα σε τι αποσκοπούσε το θέμα αλλά πλέον αρνούμαι να αφήνω να πέφτουν κάτω τέτοια ζητήματα γιατί έχουν αρχίσει και μας επιρεάζουν άμεσα.
Επίσης, δεν μπορώ να καταλάβω για΄τι οποιαδήποτε αντιπαράθεση την εκλαμβάνετε ώς τσακωμό και μαλλιοτράβηγμα.
Ο κόσμος διαφωνεί, αυτό είναι φυσιολογικό και κάποιες φορές δε διαφωνεί με ο σεις και με το σας άλλα λίγο πιο έντονα.
Δεν νομίζω ότι έχει φτάσει σταόρια της κατινιάς η συζήτηση

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="arco iris"]
Nena έγραψε:

εγω για σημαια μιλησα νενα μου

αν ειχε αριστευσει το παιδακι απλα, δεν νομιζω οτι θα υπηρχε προβλημα

με τη σημαια φρικαρανα

Καταλαβα, απλα κανω τον παραλληλισμο, διοτι πολλοι ειπαν "και ποιος ελληνας εχει σηκωσει την αγγλικη σημαια στην αγγλικη παρελαση", λεγοντας οτι δεν υπαρχει εκδηλωση αντιστοιχη με της παρελασης. Παντως, ο αριστευσας Γαλλος φοιτητης στο αγγλικο πανεπιστημιο που ημουν κρατησε το λαβαρο του πανεπιστημιου. ΑΝ σημαινει κάτι αυτο.
Προσωπικα με ενοχλει περισσοτερο που θεωρουνται πατριωτες οι χρυσαυγιτες, παρα που θα σηκωσει τη σημαια ενας αλβανος σε μια παρελαση.

Επισης, επειδη τωρα ειδα το ποστ σου, ο,τι εγραψα το εγραψα σε οσες εγραψαν πως "προσπαθουμε να το παιξουμε εξυπνες και μορφωμενες". Δεν ειχα καν εσενα στα υποψιν μου στην απαντηση μου. Αυτο που εννοω ειναι οτι οταν εκφερεις γνωμη για κατι, πρεπει να ξερεις και για τι πραγμα μιλας. Και πραγματικα, η μορφωση δεν εχει να κάνει καθολου με αυτο - ειναι απλα θεμα ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ. Οταν μου λες (οχι εσυ προσωπικα) οτι η χα δεν εχει ναζιστικες ριζες, ε, πώς να το κάνουμε, εισαι ανενημερωτη. Οταν μου λες οτι οι Ελληνες μεταναστες ηταν νομιμοι οταν φυγανε για την Αμερικη, εισαι ανενημερωτη. Αυτο εννοω. Σε καμια περιπτωση δεν ηταν προσωπικο σε σενα - απλα ετυχε να ειναι στο ιδιο ποστ.

arkoudaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="filitsaki"]
bou-boukitsa έγραψε: ( TO KEIMENO ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΟΥς ΛΟΓΟΥς, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΄΄ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ'')

----------------------------------------
Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία, ε τώρα μεγάλωσε και έρχεται ως αρχηγός στο “Δημοκρατικό Κόμμα Αλβανοφώνων”για να διεκδικήσει τη μισή Ελλάδα!

το αρθο ετσι ξεκηναει.τωρα αν εσεις αγαπητες μου το διαβαζετε ευχαριστα αυτο τι να σας πω? ΤΑ ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ και οχι δεν ειμαι χρυση αυγη.

Συγγνώμη άλλα κι εγώ μπορώ να γράψβ ένα άρθρο με πιο τρανταχτό τίτλο και να σπείρω τον πανικό, όπως έγινε και με το έργο της Κιτσοπούλου. Αλλά αυτό , στη δημοσιογραφική δεοντολογία ονομάζεται κιτρινισμός.

????????


Επισκέπτης
συμφωνω με ολα οσα λες, και με το δικαιωμα σου να τα λες, αλλα φοβαμαι οτι δεν πρεπει να περιμενω να φτασει σε επιπεδο κατινιας.....γιατι θα φτασει........

και ειναι κριμα γιατι εχουμε κι αλλα ενδιαφεροντα εκτος απο το νταχτιρντι, και καθε φορα στα σοβαρα θεματα γινεται χαμος

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι δεν τον θυμαμαι Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

????????


Επισκέπτης
[quote="Nena"][color=darkblue]

Προσωπικα με ενοχλει περισσοτερο που θεωρουνται πατριωτες οι χρυσαυγιτες, παρα που θα σηκωσει τη σημαια ενας αλβανος σε μια παρελαση



ΚΙ ΕΜΕΝΑΑΑ!!!!!!!!!!

tsxi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
arkoudaki έγραψε:
tsxi έγραψε:πω πω..απο που ξεκινησε το θεμα και που φτανει...
η μια να προσπαθει να το παιξει πιο ΄΄ενημερωμενη΄΄ και πιο ΄΄εξυπνη΄΄ απο την αλλη...
να γινετε quote σε καθε σχολιο για να επιβαλλει η καθεμια την γνωμη της...

Σωστά, ξέχασα ότι ο διάλογος σημαίνει άκριτη αποδοχή της άλλης άποψης χωρίς αντιπαράθεση στηριγμένη σε επιχειρήματα.


Sleep Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 4872 Sleep Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 4872

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:οχι δεν τον θυμαμαι Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
την καλύτερη απάντηση έδωσες!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsxi έγραψε:
Sleep Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 4872 Sleep Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 4872

Ακριβως, κοιμομαστε και σφυριζουμε αδιαφορα. Και μετα αναρωτιομαστε γιατι καταντησαμε ετσι...

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια ερώτηση. Αυτό το άρθρο από ποιον γράφτηκε και που δημοσιεύτηκε;
έχει μεγάλη σημασία νομίζω και δεν είναι σωστό να βάζουμε άρθρα χωρίς να ξέρουμε την πηγή τους

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="arco iris"]
Nena έγραψε:[color=darkblue]

Προσωπικα με ενοχλει περισσοτερο που θεωρουνται πατριωτες οι χρυσαυγιτες, παρα που θα σηκωσει τη σημαια ενας αλβανος σε μια παρελαση



ΚΙ ΕΜΕΝΑΑΑ!!!!!!!!!!

Και εμενα το ιδιο!!!!!!!!!!!!!!Μια χαρα εχω φιλους με καταγωγη απο αλλες χωρες που εζησαν εδω ολη την ζωη τους και ουσιαστικα πλεον εδω ειναι η πατριδα τους...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:“Εγώ δεν είμαι ρατσιστής… αλλά γεμίσαμε βρε παιδί μου λαθραίους που μας έχουν κατακλέψει!”

“Εγώ δεν είμαι ρατσιστής… αλλά ας πάνε τα πολεμικά σκάφη στο Αιγαίο για να μην τους αφήνουν να μπαίνουν!”

“Εγώ δεν είμαι ρατσιστής… αλλά τι θες να κάνω όταν οι χρυσαυγίτες σπάνε τους πάγκους και ξυλοκοπούν τους ξένους! Έχουμε γίνει ξέφραγο αμπέλι! Βλέπεις να κάνει κάτι η αστυνομία;”

“Εγώ δεν είμαι ρατσιστής… αλλά ώρες-ώρες λέω Χρυσή Αυγή που μας χρειάζεται. Πες μου μπορείς να κυκλοφορήσεις το βράδι στην Ομόνοια;”

“Εγώ δεν είμαι ρατσιστής… αλλά σ’ ένα φίλο μου του άνοιξαν το σπίτι και το σήκωσαν ολόκληρο! Γεμίσαμε από δαύτους!”

Πολλές τέτοιες ατάκες υποθέτω θα έχετε ακούσει στην καθημερινότητά σας από το γείτονα, στη δουλειά σας και ιδιαίτερα από κάποιους “ξερόλες”, με κολλημένη τη βελόνα στον Real fm, ταξιτζήδες.

Όταν προσπαθείς να τους μιλήσεις με ψυχραιμία και όσο το δυνατόν ηρεμία, να υπάρξει μια κάποιου είδους επικοινωνία πέφτεις σε τοίχο και μετά αρχίζεις να φουντώνεις. Διαπιστώνεις ότι στο μυαλό τους ότι οι τακτικές της Χρυσής Αυγής είναι απολύτως θεμιτές και δικαιολογημένες. Γιατί τελικά είναι ρατσιστές και μάλλον ήταν και προ κρίσης.

Ας μη μας πιάνουν οι ευαισθησίες, τύπου ο ελληνικός λαός ανέκαθεν ήταν φιλόξενος, μας πώς καταντήσαμε έτσι, κλπ. Ένα κομμάτι της ελληνικής κοινωνίας ποτέ δεν ήθελε τους μετανάστες ή για να είμαι ακριβής τους ήθελε, όσο μπορούσε να γεύεται μια αίσθηση ανωτερότητας, εξουσιαστή και εξουσιαζόμενου, όταν μπορούσε να τους φέρεται όπως ήθελε χωρίς να έχει νομικές κυρώσεις. Απολάμβανε να δουλεύουν οι “κατώτεροι”, οι πολίτες β’ διαλογής στα χωράφια του με πενιχρά-μαύρα μεροκάματα. Νοίκιαζε τρύπες σε εξαθλιωμένους και μετακόμιζε σε “καλύτερα” προάστια! Έχτιζε συγκροτήματα πάνω στην αδήλωτη εργασία και κυκλοφορούσε με πολυτελή αυτοκίνητα!

Και για δικαιώματα, κουβέντα καμία! Και να οι διαμαρτυρίες για το ποιος θα σηκώσει τη σημαία, και να οι αντιδράσεις για την ιθαγένεια, και να ο φόβος για το δικαίωμα ψήφου! Αυτό το κομμάτι της κοινωνίας ποτέ δεν ήθελε την ισονομία, ένα κράτος δικαίου που θα φέρεται με σεβασμό απέναντι στον “άλλο”. Αυτό το κομμάτι έμαθε να παρανομεί και τώρα αγανακτεί για την ανυπαρξία του κράτους από την οποία πολλάκις στο παρελθόν είχε επωφεληθεί.

Όλοι εμείς, υποτίθεται οι υγιώς σκεπτόμενοι πολίτες, οφείλουμε να αντιμετωπίσουμε αυτό το κομμάτι της κοινωνίας που επιμένει στη μη τήρηση των νόμων, που έχει -να το πω αλλιώς- εθιστεί στην ανομία. Διαφορετικά, ενδέχεται η Χρυσή Αυγή να αποτελέσει στο κοντινό μέλλον τον κύριο ρυθμιστή της πολιτικής κατάστασης στη χώρας. Όσο πιο γρήγορα το αντιληφθούμε, τόσο το καλύτερο.

http://feleki.wordpress.com/2012/09/15/6295/

Respect Respect Respect
Επισης καπου διαβασα για τις βασεις των μουσουλμανων.Δεν θα μιλησω με βεβαιοτητα γιατι δεν το ξερω σιγουρα αλλα φανταζομαι σαν μουσουλμανουν αναφερουν τους πομακους οι οποιοι ειναι διγλωσσοι οποτε αυτος θεωρω πως ειναι ο λογος των διαφορετικων βασεων...Μην ξεχναμε οτι διαφορετικα κριτηρια προσβασης εχουν και οι ελληνες του εξωτερικου οταν ερχονται να σπουδασουν εδω λογω του οτι ειναι διγλωσσοι επισης!!

tsxi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Nena έγραψε:
tsxi έγραψε:
Sleep Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 4872 Sleep Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 4872

Ακριβως, κοιμομαστε και σφυριζουμε αδιαφορα. Και μετα αναρωτιομαστε γιατι καταντησαμε ετσι...


Προτιμω να ΄΄κοιμαμαι΄΄ και να σφυριζω αδιαφορα για τοσο σοβαρα και λεπτα ζητηματα που ανοιγονται σε ενα φορουμ,παρα να το παιζω παντογνωστης και να προσπαθω να μειωνω την καθε διαφορετικη αποψη..εσυ πριν λιγο εγραψες οτι δεν δυσκολευτηκες καθολου να το παιξεις εξυπνη,αναφερομενη στις προηγουμενες αποψεις καποιων κυριων..η δικη σου αποψη ειναι η σωστη και των αλλων οχι? αν αυτο δεν ειναι ρατσισμος,τοτε τι ειναι? Και πιστεψε με,δεν αναρωτιεμαι καθολου γιατι καταντησαμε ετσι..αλλα σιγουρα την προσωπικη μου αποψη δεν θα την εκθεσω σε σενα..εσυ απαντησες σε δικο μου σχολιο,οχι εγω σε δικο σου..και τελος,αν θεωρεις οτι ολες οι αλλες (που πιστευουν κατι αλλο περα απο αυτο που πιστευεις εσυ) ειναι υποδεεστερες σου, τοτε μαλλον πρεπει να αναθεωρησεις τις αποψεις σου περι ρατσισμου..

υ.γ. σου αφηνω τον τελευταιο λογο,ετσι για να νιωσεις ΄΄ανωτερη΄΄ Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 417472 Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 417472 Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 417472

arkoudaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η αντίληψη ότι μπορώ να έχω άποψη και το χειρότερο γνώμη επί παντός επί στητού χωρίς να υποχρεώνομαι να την τεκμηριώνω είναι λάνθασμένη. Έχω άποψη για ένα θέμα δε σημαίνει λέω ότι μου κατέβει στο κεφάλι ή ότι άκουσα από το γείτονα και εμμένω σε αυτή γιατί μου φάνηκε σωστή. Ωφείλω να την τεκμηριώνω κι όταν μου παραθέτονται επιχειρήματα που την ανατρέπουν, οφείλω πάλι να την επανεξετάσω. Τα δικαιώματα λοιπόν υπαγορεύουν και υποχρεώσεις.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsxi έγραψε:
Nena έγραψε:
tsxi έγραψε:
Sleep Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 4872 Sleep Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 4872
Ακριβως, κοιμομαστε και σφυριζουμε αδιαφορα. Και μετα αναρωτιομαστε γιατι καταντησαμε ετσι...
Προτιμω να ΄΄κοιμαμαι΄΄ και να σφυριζω αδιαφορα για τοσο σοβαρα και λεπτα ζητηματα που ανοιγονται σε ενα φορουμ,παρα να το παιζω παντογνωστης και να προσπαθω να μειωνω την καθε διαφορετικη αποψη..εσυ πριν λιγο εγραψες οτι δεν δυσκολευτηκες καθολου να το παιξεις εξυπνη,αναφερομενη στις προηγουμενες αποψεις καποιων κυριων..η δικη σου αποψη ειναι η σωστη και των αλλων οχι? αν αυτο δεν ειναι ρατσισμος,τοτε τι ειναι? Και πιστεψε με,δεν αναρωτιεμαι καθολου γιατι καταντησαμε ετσι..αλλα σιγουρα την προσωπικη μου αποψη δεν θα την εκθεσω σε σενα..εσυ απαντησες σε δικο μου σχολιο,οχι εγω σε δικο σου..και τελος,αν θεωρεις οτι ολες οι αλλες (που πιστευουν κατι αλλο περα απο αυτο που πιστευεις εσυ) ειναι υποδεεστερες σου, τοτε μαλλον πρεπει να αναθεωρησεις τις αποψεις σου περι ρατσισμου..
υ.γ. σου αφηνω τον τελευταιο λογο,ετσι για να νιωσεις ΄΄ανωτερη΄΄ Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 417472 Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 417472 Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 417472

Πωπω, μου εκανες τα μουτρα κρεας τωρα...
Απο πού καταλαβες οτι "το παιζω παντογνωστης" αυτο ειναι το κυριο ερωτημα μου. Οποιαδηποτε αποψη εξεφρασα την υποστηριξα με επιχειρηματα - σειρα σας ειναι να παρετε τα επιχειρηματα μου και να τα κάνετε φυλλο φτερο αν δεν σας πειθουν. Αυτο θα το δεχομουν.

Αντ'αυτου ομως βλεπω αυτο που βλεπαμε ΠΑΝΤΑ στο φορουμ, οταν η μια πλευρα δεν μπορει να τεκμηριωσει τη θεση της: κατηγοριες για επιθεση και για προσπαθεια επιβολης της μιας αποψης.

...Προτιμω να ΄΄κοιμαμαι΄΄ και να σφυριζω αδιαφορα για τοσο σοβαρα και λεπτα ζητηματα που ανοιγονται σε ενα φορουμ...
Εφόσον λοιπόν προτιμας να κοιμασαι, να μην εχεις την απαιτηση να συμφωνουν μαζι σου ατομα που δεν κοιμουνται. Επίσης, όποιος κοιμαται, χάνει και μερος απο την όλη ιστορια, γεγονος που τον καθιστα μη ικανοποιητικα ενημερωμενο.

εσυ πριν λιγο εγραψες οτι δεν δυσκολευτηκες καθολου να το παιξεις εξυπνη,αναφερομενη στις προηγουμενες αποψεις καποιων κυριων..
Απαντησα στην φραση οτι μερικες το παιζουν εξυπνες κ ενημερωμενες. Ή μηπως περιμενες να σφυριξω κι εγω αδιαφορα οταν με κατηγορουν οτι ειμαι δηθεν ενημερωμενη?

...η δικη σου αποψη ειναι η σωστη και των αλλων οχι?...
Με πολυ απλα λογια, ναι. Εγω θεωρω οτι η αποψη μου ειναι η σωστη. Θα ημουν ηλιθια να ενστερνιζομαι μια αποψη η οποια πιστευω οτι ειναι λανθασμενη. Εσυ δεν πιστευεις οτι η αποψη σου ειναι σωστη? Θεωρεις οτι ειναι λανθασμενη??

...αν αυτο δεν ειναι ρατσισμος,τοτε τι ειναι?...
Ξανακοιταξε σε παρακαλω στο λεξικο τη λεξη ρατσισμος, μην μπερδευουμε τη βουρτσα με την αχλαδια, ναι?

..και τελος,αν θεωρεις οτι ολες οι αλλες (που πιστευουν κατι αλλο περα απο αυτο που πιστευεις εσυ) ειναι υποδεεστερες σου..
Δεν εχω γραψει πουθενα κατι τετοιο, γιατι δεν το πιστευω κιολας. Ξαναδες οτι ολο ηταν απαντηση τη δικη σου φραση "μερικες το παιζουν μορφωμενες κ εξυπνες". Δεν το παιζω μορφωμενη γλυκεια μου. Και σε πληροφορω, όπως εγραψα και πιο πανω, οτι ολο αυτο δεν εχει να κάνει με τη μορφωση. ΚΑΘΟΛΟΥ. Εχει να κάνει με την ενημερωση. Ουτε ενημερωμενη λοιπόν το παιζω, διοτι ΕΙΜΑΙ. Διοτι την ψαχνω τη φαση. Αν αυτο σε ενοχλει, μπορεις απλα να ενημερωθεις κι εσυ. Πραγματικα δεν ειναι δυσκολο.

...σου αφηνω τον τελευταιο λογο,ετσι για να νιωσεις ΄΄ανωτερη΄΄...
Ευχαριστω αλλα ξερουμε και οι δυο οτι δεν ειναι αυτος ο λογος.

tsxi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Nena έγραψε:
tsxi έγραψε:
Nena έγραψε:
tsxi έγραψε:
Sleep Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 4872 Sleep Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 4872
Ακριβως, κοιμομαστε και σφυριζουμε αδιαφορα. Και μετα αναρωτιομαστε γιατι καταντησαμε ετσι...
Προτιμω να ΄΄κοιμαμαι΄΄ και να σφυριζω αδιαφορα για τοσο σοβαρα και λεπτα ζητηματα που ανοιγονται σε ενα φορουμ,παρα να το παιζω παντογνωστης και να προσπαθω να μειωνω την καθε διαφορετικη αποψη..εσυ πριν λιγο εγραψες οτι δεν δυσκολευτηκες καθολου να το παιξεις εξυπνη,αναφερομενη στις προηγουμενες αποψεις καποιων κυριων..η δικη σου αποψη ειναι η σωστη και των αλλων οχι? αν αυτο δεν ειναι ρατσισμος,τοτε τι ειναι? Και πιστεψε με,δεν αναρωτιεμαι καθολου γιατι καταντησαμε ετσι..αλλα σιγουρα την προσωπικη μου αποψη δεν θα την εκθεσω σε σενα..εσυ απαντησες σε δικο μου σχολιο,οχι εγω σε δικο σου..και τελος,αν θεωρεις οτι ολες οι αλλες (που πιστευουν κατι αλλο περα απο αυτο που πιστευεις εσυ) ειναι υποδεεστερες σου, τοτε μαλλον πρεπει να αναθεωρησεις τις αποψεις σου περι ρατσισμου..
υ.γ. σου αφηνω τον τελευταιο λογο,ετσι για να νιωσεις ΄΄ανωτερη΄΄ Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 417472 Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 417472 Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 417472

Πωπω, μου εκανες τα μουτρα κρεας τωρα...
Απο πού καταλαβες οτι "το παιζω παντογνωστης" αυτο ειναι το κυριο ερωτημα μου. Οποιαδηποτε αποψη εξεφρασα την υποστηριξα με επιχειρηματα - σειρα σας ειναι να παρετε τα επιχειρηματα μου και να τα κάνετε φυλλο φτερο αν δεν σας πειθουν. Αυτο θα το δεχομουν.

Αντ'αυτου ομως βλεπω αυτο που βλεπαμε ΠΑΝΤΑ στο φορουμ, οταν η μια πλευρα δεν μπορει να τεκμηριωσει τη θεση της: κατηγοριες για επιθεση και για προσπαθεια επιβολης της μιας αποψης.

...Προτιμω να ΄΄κοιμαμαι΄΄ και να σφυριζω αδιαφορα για τοσο σοβαρα και λεπτα ζητηματα που ανοιγονται σε ενα φορουμ...
Εφόσον λοιπόν προτιμας να κοιμασαι, να μην εχεις την απαιτηση να συμφωνουν μαζι σου ατομα που δεν κοιμουνται. Επίσης, όποιος κοιμαται, χάνει και μερος απο την όλη ιστορια, γεγονος που τον καθιστα μη ικανοποιητικα ενημερωμενο.

εσυ πριν λιγο εγραψες οτι δεν δυσκολευτηκες καθολου να το παιξεις εξυπνη,αναφερομενη στις προηγουμενες αποψεις καποιων κυριων..
Απαντησα στην φραση οτι μερικες το παιζουν εξυπνες κ ενημερωμενες. Ή μηπως περιμενες να σφυριξω κι εγω αδιαφορα οταν με κατηγορουν οτι ειμαι δηθεν ενημερωμενη?

...η δικη σου αποψη ειναι η σωστη και των αλλων οχι?...
Με πολυ απλα λογια, ναι. Εγω θεωρω οτι η αποψη μου ειναι η σωστη. Θα ημουν ηλιθια να ενστερνιζομαι μια αποψη η οποια πιστευω οτι ειναι λανθασμενη. Εσυ δεν πιστευεις οτι η αποψη σου ειναι σωστη? Θεωρεις οτι ειναι λανθασμενη??

...αν αυτο δεν ειναι ρατσισμος,τοτε τι ειναι?...
Ξανακοιταξε σε παρακαλω στο λεξικο τη λεξη ρατσισμος, μην μπερδευουμε τη βουρτσα με την αχλαδια, ναι?

..και τελος,αν θεωρεις οτι ολες οι αλλες (που πιστευουν κατι αλλο περα απο αυτο που πιστευεις εσυ) ειναι υποδεεστερες σου..
Δεν εχω γραψει πουθενα κατι τετοιο, γιατι δεν το πιστευω κιολας. Ξαναδες οτι ολο ηταν απαντηση τη δικη σου φραση "μερικες το παιζουν μορφωμενες κ εξυπνες". Δεν το παιζω μορφωμενη γλυκεια μου. Και σε πληροφορω, όπως εγραψα και πιο πανω, οτι ολο αυτο δεν εχει να κάνει με τη μορφωση. ΚΑΘΟΛΟΥ. Εχει να κάνει με την ενημερωση. Ουτε ενημερωμενη λοιπόν το παιζω, διοτι ΕΙΜΑΙ. Διοτι την ψαχνω τη φαση. Αν αυτο σε ενοχλει, μπορεις απλα να ενημερωθεις κι εσυ. Πραγματικα δεν ειναι δυσκολο.

...σου αφηνω τον τελευταιο λογο,ετσι για να νιωσεις ΄΄ανωτερη΄΄...
Ευχαριστω αλλα ξερουμε και οι δυο οτι δεν ειναι αυτος ο λογος.

Kαταρχην να ξεκινησουμε απο το οτι δεν ειχα κανενα σκοπο να κανω τα μουτρα κρεας σε κανεναν..τωρα αν εσυ νιωθεις ετσι...δικο σου προβλημα..
Δευτερον,το πρωτο σχολιο μου για ΄΄ενημερωμενες΄΄(και οχι αμορφωτες οπως ειπες,δεν υπαρχει πουθενα απο μενα αυτη η λεξη γραμμενη)δεν ειχε αποδέκτη κανεναν προσωπικα..εσυ πως καταλαβες οτι απευθυνοταν σε σενα?
Τριτον,δεν εχω απαιτηση κανεις να συμφωνει μαζι μου γιατι πολυ απλα ΔΕΝ ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΚΑΜΙΑ ΓΝΩΜΗ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ...ειδες πουθενα γραμμενο απο μενα να συμφωνω ή να διαφωνω με καποιο απο τα σχολια?
Τεταρτον,ο ρατσισμος εχεις την εντυπωση οτι ειναι μονο φυλετικος,θρησκευτικος? αν δεν γνωριζεις οτι οι μορφες του ειναι ποικιλες μαλλον εσυ χρειαζεσαι οχι λεξικο αλλα σχολειο απο την αρχη..
και πεμπτον,πουθενα δεν υπαρχει η φραση ΄΄μερικες το παιζουν μορφωμενες΄΄..μαλλον αλλα διαβαζεις και αλλα καταλαβαινεις..αν την βρεις την φραση ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΕΙΠΕΣ ΕΣΥ,να μου την δειξεις..

Οσο για το οτι εισαι ενημερωμενη κλπ,γιατι το βροντοφωναζεις τοσο πολυ? το αμφισβητησε κανεις? ή μηπως ειναι εσωτερικη σου αναγκη να το φωναζεις για να το πιστεψεις πρωτα εσυ?

Και σου υπενθυμιζω οτι εσυ εκανες quote σε σχολιο μου...οχι εγω σε δικο σου...

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δηλαδη tsxi για να ανακεφαλαιωσουμε:

Εγραψες κάτι που προφανως ειχε στοχο καποιες. Μην αρχιζεις τα "εγω δεν αναφερθηκα σε σενα, εσυ γιατι το παιρνεις προσωπικα?", δεν πιανει.

Αποψη δεν εξεθεσες
Επιχειρηματα δεν προεβαλλες
Με καμια δεν συμφωνεις
Με καμια δεν διαφωνεις

Τι ακριβως προσπαθεις? Να δειξεις οτι μερικες το παιζουν ενημερωμενες? Αν εσυ εισαι ενημερωμενη, τι σε καιει? Και αν εισαι, γιατι δεν μας βαζεις στη θεση μας? Γιατι δεν αντεπιχειρηματολογεις? Καημο το εχω σε αυτο το φορουμ...

Δεν θα το συνεχισω άλλο, δεν αξιζει άλλωστε, μια και η φαση μυριζει απο μακρια. Κοιμηθητε τον υπνο του δικαιου και σφυριξτε αδιαφορα. Αλλα μην απαιτειτε και απο τον διπλανο σας να κανει το ιδιο. Και φυσικα, μην απαιτησετε αυτα που κατεκτησαν αυτοι που δεν κοιμοντουσαν. Αν κ απο ότι βλεπω, ηδη τα απαιτειτε. Whatever.

Και για να ειμαι κ εντος θεματος, οταν διαβαζετε κάτι σε ενα σάιτ που ειναι φανερο υπέρ της μιας ή της άλλης παραταξης ή ιδεολογίας, παντοτε να το διασταυρωνετε. Ειτε προκειται για πολιτικη, ειτε για θρησκεια είτε για ποδοσφαιρικη ομαδα.

Καλη τυχη στο φορουμ. Κατι ηξερα που δεν εγραφα τοσο καιρο.

tsxi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Nena έγραψε:Δηλαδη tsxi για να ανακεφαλαιωσουμε:

Εγραψες κάτι που προφανως ειχε στοχο καποιες. Μην αρχιζεις τα "εγω δεν αναφερθηκα σε σενα, εσυ γιατι το παιρνεις προσωπικα?", δεν πιανει.

Αποψη δεν εξεθεσες
Επιχειρηματα δεν προεβαλλες
Με καμια δεν συμφωνεις
Με καμια δεν διαφωνεις

Τι ακριβως προσπαθεις? Να δειξεις οτι μερικες το παιζουν ενημερωμενες? Αν εσυ εισαι ενημερωμενη, τι σε καιει? Και αν εισαι, γιατι δεν μας βαζεις στη θεση μας? Γιατι δεν αντεπιχειρηματολογεις? Καημο το εχω σε αυτο το φορουμ...

Δεν θα το συνεχισω άλλο, δεν αξιζει άλλωστε, μια και η φαση μυριζει απο μακρια. Κοιμηθητε τον υπνο του δικαιου και σφυριξτε αδιαφορα. Αλλα μην απαιτειτε και απο τον διπλανο σας να κανει το ιδιο. Και φυσικα, μην απαιτησετε αυτα που κατεκτησαν αυτοι που δεν κοιμοντουσαν. Αν κ απο ότι βλεπω, ηδη τα απαιτειτε. Whatever.

Και για να ειμαι κ εντος θεματος, οταν διαβαζετε κάτι σε ενα σάιτ που ειναι φανερο υπέρ της μιας ή της άλλης παραταξης ή ιδεολογίας, παντοτε να το διασταυρωνετε. Ειτε προκειται για πολιτικη, ειτε για θρησκεια είτε για ποδοσφαιρικη ομαδα.

Καλη τυχη στο φορουμ. Κατι ηξερα που δεν εγραφα τοσο καιρο.


Ναι,να ανακεφαλαιωσουμε:

Το σχολιο μου δεν απευθυνοταν σε καμια συγκεκριμενα,ειτε το καταλαβαινεις ειτε οχι...απευθυνοταν στην τροπη που πηρε(αλλο ενα θεμα!)και αρχισατε τα ΄΄μαλλιοτραβηγματα΄΄,μονο και μονο για το ποιας γνωμη θα υπερισχυσει...εσυ το πηρες προσωπικα γιατι μαλλον ετσι σε βολεψε να συνεχισεις το ΄΄πνευμα΄΄.Προβλημα δικο σου ομως...

Και βεβαια εχω αποψη για το θεμα και βεβαια εχω επιχειρηματα και ναι με καποια σχολια συμφωνω και με καποια αλλα οχι...το γεγονος οτι δεν εξεφρασα την αποψη μου,εσενα τι σε ενοχλει? γιατι δηλαδη θα επρεπε να παρω θεση απο την στιγμη που δεν το ηθελα? και απο ποτε εσυ απαγορευεις σε καποια να σχολιαζει ουδετερα σε ενα θεμα? το γεγονος οτι σχολιασα χωρις να παρω το μερος καποιας συγκεκριμενης αποψης,για σενα δηλωνει οτι προσπαθω να κανω κατι? Αν εγω ειμαι ενημερωμενη ή οχι,δεν θα το συζητησω μαζι σου..και στην τελικη,σε αφορα εσενα αυτο? Γιατι εμενα προσωπικα η γνωμη σου ,μου ειναι παντελως αδιαφορη..

Και πολυ καλα κανεις και δεν το συνεχιζεις γιατι οπως ειπες και συμφωνω απολυτα μαζι σου,ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ..
τωρα για το αν εκανες καλα τοσο καιρο που δεν εγραφες στο φορουμ...εσυ ξερεις...αλλα μαλλον δεν θα το τηρησεις για πολυ ακομη...απο τον γραπτο σου λογο φαινεται οτι εχεις αναγκη να επιδεικνυεσαι οποτε καλυτερα να μην λες μεγαλα λογια...

Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 417472 Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 417472 Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 417472 Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 417472

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 186566 Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 186566 Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 186566 Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 186566 Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 186566 Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 186566 Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 186566 Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 186566 Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 654655 Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 654655 Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 654655 Θυμάστε το Αλβανάκι με την Ελληνική σημαία...... - Σελίδα 3 654655 εγω απορω γτ μεσα εδω αντι να λυνουμε τα προβληματα μας της στεναχωριες μας με τα παιδια μας της αναγκες που εχουμε,καθομαστε κ σκοτοναμαστε το ποιος ειναι αυτος ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΟΝ ΘΥΜΑΜΑΙ κ δνε θελω να το θυμηθω γτ δνε με νοιαζει τπτ περα απο την οικογενεια μου κ το παιδι μου.....απλα λεω την γνωμη μου ποτε δεν περνω μερος ουτε για τσακομους ουτε για τπτ κ ουτε θελω να με παρεξηγησετε απλα εχω βαρεθει συνεχεια τα ιδια κ τα ιδια περι ρατσιστικοτητας.......αυτα η γνωμη μου ειναι...απλα ειναι κριμα ρε κοριτσια να χαλαμε της ψυχες μας για βλακειες..καλο βραδυ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις