Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
23 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 23 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πω πω κοριτσια...υπνηλια με χει πιασει...τι πραμα και αυτο...πολυ χασμουριτο!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γειά σας κορίτσια εγώ δεν προσπαθώ για μωράκι,έχω 2 κοριτσάκια 11 χρονών και 11 μηνών,ένιωσα όμως την ανάγκη να μπώ και να σας ευχηθώ με το καλό,σύντομα να έχετε τα αποτελέσματα που ποθήτε.Πρίν 2-3 χρόνια βρισκόμου στη θέση σας,ήθελα απεγνωσμένα άλλο ένα παιδάκι αλλά οι συγκυρίες δεν το επέτρεπαν..
Τελικά τα κατάφερα και πρίν 11 μήνες απόκτησα την Βικούλα μου.Εύχομαι σύντομα να κρατάτε και εσείς τις δικές σας Βικούλες....χαχαχα!!!

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nikoletta10 έγραψε:Γειά σας κορίτσια εγώ δεν προσπαθώ για μωράκι,έχω 2 κοριτσάκια 11 χρονών και 11 μηνών,ένιωσα όμως την ανάγκη να μπώ και να σας ευχηθώ με το καλό,σύντομα να έχετε τα αποτελέσματα που ποθήτε.Πρίν 2-3 χρόνια βρισκόμου στη θέση σας,ήθελα απεγνωσμένα άλλο ένα παιδάκι αλλά οι συγκυρίες δεν το επέτρεπαν..
Τελικά τα κατάφερα και πρίν 11 μήνες απόκτησα την Βικούλα μου.Εύχομαι σύντομα να κρατάτε και εσείς τις δικές σας Βικούλες....χαχαχα!!!


νικολετα μου σε ευχαριστουμε πολυ!!!!να σας ζησουνε τα αγγελουδια σας και καλοτυχα στη ζωη τους!!!!!!!!!!εγω ειμαι η χρυσα 30 χρονων και ειμαι στις προσπαθειες για μωρακι!
το αγχος που εχω δεν λεγεται!!!!πριν 8 μηνες ειχα μια παλινδρομη κυηση στην 8η εβδομαδα και εδω και ενα τριμινο ξεκινησαμε παλι τις προσπαθειες για μωρακι!!
μακαρι αυτη τη φορα να μασ πανε καλα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα.πολυ ησυχία και σήμερα.είναι καμία εδω;

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pigkoulinaki έγραψε:
nikoletta10 έγραψε:Γειά σας κορίτσια εγώ δεν προσπαθώ για μωράκι,έχω 2 κοριτσάκια 11 χρονών και 11 μηνών,ένιωσα όμως την ανάγκη να μπώ και να σας ευχηθώ με το καλό,σύντομα να έχετε τα αποτελέσματα που ποθήτε.Πρίν 2-3 χρόνια βρισκόμου στη θέση σας,ήθελα απεγνωσμένα άλλο ένα παιδάκι αλλά οι συγκυρίες δεν το επέτρεπαν..
Τελικά τα κατάφερα και πρίν 11 μήνες απόκτησα την Βικούλα μου.Εύχομαι σύντομα να κρατάτε και εσείς τις δικές σας Βικούλες....χαχαχα!!!


νικολετα μου σε ευχαριστουμε πολυ!!!!να σας ζησουνε τα αγγελουδια σας και καλοτυχα στη ζωη τους!!!!!!!!!!εγω ειμαι η χρυσα 30 χρονων και ειμαι στις προσπαθειες για μωρακι!
το αγχος που εχω δεν λεγεται!!!!πριν 8 μηνες ειχα μια παλινδρομη κυηση στην 8η εβδομαδα και εδω και ενα τριμινο ξεκινησαμε παλι τις προσπαθειες για μωρακι!!
μακαρι αυτη τη φορα να μασ πανε καλα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Μέσα απο την καρδιά μου σου εύχομαι να πάνε όλα καλά.Χαίρομαι που δεν το βάζεις κάτω, έτσι πρεπει, εμείς οι γυναίκες είμαστε πολύ δυνατές το ξέρω και απο προσωπική εμπειρία,έχω χάσει κι εγώ ένα μωρό...Φιλία και μην αγχώνεσαι....

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νικολετα μου λυπαμαι για την απωλεια σου....ναι δεν το βαζουμε κατω αλλα η αληθεια ειναι οτι απο αγχος καλα παω!γενικα αγχωνομαι πολυ!ειναι στο αιμα μου!!!
ειμαι αγχωτικη σε ολα!!!!μεχρι και το τι θα μαγειρεψω για αυριο!!!φαντασου!!!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pigkoulinaki έγραψε:νικολετα μου λυπαμαι για την απωλεια σου....ναι δεν το βαζουμε κατω αλλα η αληθεια ειναι οτι απο αγχος καλα παω!γενικα αγχωνομαι πολυ!ειναι στο αιμα μου!!!
ειμαι αγχωτικη σε ολα!!!!μεχρι και το τι θα μαγειρεψω για αυριο!!!φαντασου!!!



Χαχαχαχα!!!!!Εδώ η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά...χαχαχαχ!!!!Μα τι λέω..λες κι εγω πάω πίσω......Μάλλον πρέπει να δώσω συμβουλές και στις δυό μας να ηρεμίσουμε η καθεμιά για τους δικούς της λόγους....χαχαχα!!!!
Καλό βράδυ!!!!!!

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nikoletta10 έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:νικολετα μου λυπαμαι για την απωλεια σου....ναι δεν το βαζουμε κατω αλλα η αληθεια ειναι οτι απο αγχος καλα παω!γενικα αγχωνομαι πολυ!ειναι στο αιμα μου!!!
ειμαι αγχωτικη σε ολα!!!!μεχρι και το τι θα μαγειρεψω για αυριο!!!φαντασου!!!



Χαχαχαχα!!!!!Εδώ η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά...χαχαχαχ!!!!Μα τι λέω..λες κι εγω πάω πίσω......Μάλλον πρέπει να δώσω συμβουλές και στις δυό μας να ηρεμίσουμε η καθεμιά για τους δικούς της λόγους....χαχαχα!!!!
Καλό βράδυ!!!!!!

ναι ασε!!!ειμαι περιπτωσαρα!!!!αχχαχαχααχ!καλο ξημερωμα φιλακια!!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 11 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 11 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 11 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 11 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 11 417472

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!
Νικολέτα ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σου.
Χρύσα κι εγώ σαν εσενα είμαι αλλά για το θέμα της εγκυμοσύνης δεν αγχώνομαι πλέον. Δε βγάζει κάπου.... Να φανταστείς από το άγχος είχα αρχίσει να χάνω το νόημα και την ομορφία της επαφής...Πρόσφατα όμως και μετά από πολύ σκέψη καταλαβα πως μια εγκυμοσύνη είναι απλά και μόνο θέλημα Θεού να συμβεί και να πάει καλά.... Ο Θεός ξέρει πότε θα μας δώσει ένα παιδάκι ....

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερα!! κοιμαμαι ορθια παρολο που εχω ξυπνησει απο τις 7 Sleep Sleep

τι κανετε??

Νικολέτα σε ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες! ελπιζω να πιασουν τοπο συντομα για ολες μας albino

kakao_28 εχεις δικιο, το αγχος δν βγαζει πουθενα!! μονο να αρρωστησουμε θα καταφερουμε και να δυσκολεψουμε την κατασταση! κι εγω ειμαι αγχωδης γενικα στην ζωη μου, αλλα σε αυτο το θεμα δν αγχωθηκα ποτε!! μπορω να πω οτι ειμαι ανυπομονη πλεον, σχεδόν εξάντλησα τα ορια της υπομονης μου, και στεναχωριεμαι αρκετα, αλλα δν αγχωθηκα! (φυσικα με τα τοσα αγχη που εχει η καθημερινότητα μας ειναι το ιδιο πραγμα Razz Razz αλλα δν μπορω να το ελέγξω! Embarassed Embarassed )

 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 11 334590 σε ολες!

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το ξέρω είναι πολύ δύσκολη και πιεστική η ζωή μας πλέον. Μέχρι πριν 6 μήνες που δούλευα έπαιρνα 2 χάπια για το στομάχι την ημέρα και σίγουρα ένα παναντολ, ντεπόν ή ότι άλλο είχα. 6 μήνες τώρα που κάθομαι δεν έχω πάρει ούτε ένα χάπι παρόλο που έχω μεγαλύτερα προβλήματα. Αλλά και τι να κάνεις, αυτή είναι η καθημερινότητα και αυτός είναι και οργανισμός μας. Αυτό που κατάλαβα είναι πως το άγχος καταπολεμάται μόνο με πολλές ώρες σκέψης που όταν δουλεύεις δεν τις διαθέτεις.... Καλό κουράγιο λοιπόν!!!!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να είστε καλά κορίτσια όλες σας,απλώς δεν είχα ύπνο χθές,(το θεματάκι σας το έχω δεί αλλά επειδή δεν είμαι σε φάση προσπάθειας είπα οτι δεν χωράω στην παρέα),και ήθελα μέσα απο την καρδιά μου να σας ευχηθώ οτι καλύτερο και σύντομα μάλιστα.
Όλες αυτές τις αλλάγες συναισθημάτων τις βίωσα κι εγω πριν λίγα χρόνια,με το παραμικρό σύμπτωμα ή καθηστέρηση, ήμουν σίγουρη οτι ήμουν έγκυος ακολουθούσε βέβαια η απογοήτευση η στεναχώρια και η υποψία οτι κάτι έχω....βέβαια εγώ είχα ήδη ένα κοριτσάκι και εναν ενδομήτριο θάνατο..και το οτι δεν ξαναέμενα έγκυος με τρέλενε.Ωσπου ένα πρωι ξύπνησα και είπα αυτό είναι Νικολέττα θα μείνεις με ένα παιδάκι,πάρτο απόφαση.Μέτα έμπλεξα με την δουλεία και αποφασίσαμε να προσέχουμε γιατί δεν μας έπαιρνε για 2ο παιδί,να μην σας τα πολυλογώ πρίν 1,5 χρόνο έμεινα έγκυος την 8η μέρα της περιόδου μου,λίγο κουλό αλλά ήταν θέλημα Θεού μάλλον......

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!
ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νικολετα μου εδω δν μιλαμε μονο για μωρακια, ειναι θεμα για ολα τα γουστα Razz Razz !!! γι αυτο χωρανε ολοι οι καλοι Laughing Laughing


kakao_28 εχεις δικιο!!!!μας εχουν πρηξει τα συκώτια στις δουλειες!!! αλλα αφου δν εχουμε την πολυτελεια να τους τα πεταξουμε ολα στο κεφαλι και να φυγουμε, πρεπει να βρουμε εναλλακτικες!!
Δυστυχως κι εγω εχω θεματα με το στομαχι μου γι αυτο προσπαθω να απασχολουμαι να μη σκεφτομαι αυτα που με χαλανε, γιατι ο πονος ειναι ανυποφορος ετσι και με πιασει!!!

Την υγεια μας πρεπει να φροντιζουμε γιατι χωρις υγεια δν μπορουμε να ευχαριστηθουμε τιποτα, οσα και χρηματα να εχουμε, οσο και χρονο να εχουμε!!Αρα να ειμαστε καλα, και οτι ερθει στον δρομο μας θα το πολεμήσουμε και θα νικήσουμε!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 11 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 11 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 11 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 11 654316  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 11 654316

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nα 'σαι καλά boubou,θέλω να πιστεύω πως είμαι καλός άνθρωπος...άρα χωράω χαχαχα!!!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Ελλη σε λένε;

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κ απο εμενα..
τι κανετε?εγω σημερα εφαγα την πρωτη κλωτσια του μπεμπε...ειχα ξεχασει πως ειναι!!!
απο σημερα εχω μπολικες δουλειες..εχω να ετοιμαστω για αθηνα να ετοιμασω τα μικρα να τα βρει ετοιμα η μαμα μου να ετοιμαστουμε για τον γαμο..μπολικααααα!!!


παω να φτιαξω μακαρονια..φιλια

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
toniach29 έγραψε:καλημερα κ απο εμενα..
τι κανετε?εγω σημερα εφαγα την πρωτη κλωτσια του μπεμπε...ειχα ξεχασει πως ειναι!!!
απο σημερα εχω μπολικες δουλειες..εχω να ετοιμαστω για αθηνα να ετοιμασω τα μικρα να τα βρει ετοιμα η μαμα μου να ετοιμαστουμε για τον γαμο..μπολικααααα!!!


παω να φτιαξω μακαρονια..φιλια

Δεν είναι φοβερή αίσθηση;Με το καλό σου εύχομαι,και καλή σας όρεξη!!!!!!!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσια!!!!τι κανετε??
σημερα χρονιζουμε!!!!να χαιρομαι τον μοναδικο αντρα της ζωης μου τον ερωτα της ζωης μου!!!το μωρο μου  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 11 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 11 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 11 215994

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

Να τον χαιρεσαι!!!!

Γερός, δυνατός και ευτυχισμένος!!!


 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 11 12978  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #68 - Σελίδα 11 130627

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σ΄ευχαριστω πολυ!καλως ηρθατε κιολας στην παρεουλα μας τα καινουρια κοριτσια!!!!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καμια δεν ειναι εδω?

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κν



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Δευ Ιουλ 21, 2014 4:00 am, 1 φορά

pontikaki72


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
geia sas koritsia ti kanete???thelo na mou pite tin gnomi sas,perimeno periodo 28 tou minos,exthes to proi pou xipnisa eixa ligo kafe sto xarti leo mou eirthe alla meta tipota sinexise etsi k stamatise,simera den exo tipota.ti mpori na einai mipos xerete??

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου ειρηνακι..να σαι καλα κ εσυ οτι επιθυμεις ευχομαι!!
πηραμε μια τουρτιτσα κ το απογευματακι θα μαζευτουμε να την κοψουμε..

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Δευ Ιουλ 21, 2014 4:00 am, 1 φορά

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χρυσα μου να τον χαιρεστε!!1να ειναι παντα καλα κ καλοτυχος!!!
να περασετε ομορφσ σημερα...

νεκρα πολυ εδω μεσα............

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις