Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
596 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 596 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

kostel25


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλα κοριτσια εμεις να δειτε τι παθαμε με το φυλο...παμε στον 3μηνα και μας λεει η γιατρος οτι μαλλον μαλλον ειναι κοριτσακι...εεεεε αρχιζαμε και καναμε ονειρα για κοριτσακι με κορδελιτσες φρου φρου κτλ.μας ειχαν πει κιολας οτι αν πει ο γιατρος κοριτσακι ειναι συνηθως κοριτσακι το αγορακι μπορει να αλλαξει και να γινει κοριτσι το αντιθετο ομως ειναι πιο δυσκολο...επειδη σ'αυτη τη φαση δεν μπορουν να το καλοδουν και μπορει να μπερδευτουν με τον λωρο...παμε στον επομενο ελεγχο και ο μπομπιρςσ μας τα εδειξε φατσα φορα τα προσοντα του οποτε τωρα δεν εχουμε καμια αμφιβολια γιατι καναμε και το β-επιπεδου και μας το ειπαν και εκει....αλλα μολις μας λεει αγορι μας κοπηκαν τα ποδια οχι οτι ειχαμε θεμα γερο να ειναι και οτι να'ναι...

kostel25


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
sofki moy και σε εμας αρεσε αυτο αλλα επειδη ο αντρας μου ειναι πολυ ψηλος μας ειπε ο κυριος που τα πουλαγε οτι καλυτερα να παρουμε με ρυθμιζομενα χερουλια για να τον βολεψει κι'αυτον γιατι αλλιως θα κοπανανε τα ποδια του στο καροτσι οταν το κυλαει...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ααα και εμενα ψηλος ειναι,λες να εχουμε τετοιο θεμα?δεν πειραζει να την βγαζω μονο εγω βολτα Razz Razz

chrysa_th

chrysa_th
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kostel25 έγραψε:καλα κοριτσια εμεις να δειτε τι παθαμε με το φυλο...παμε στον 3μηνα και μας λεει η γιατρος οτι μαλλον μαλλον ειναι κοριτσακι...εεεεε αρχιζαμε και καναμε ονειρα για κοριτσακι με κορδελιτσες φρου φρου κτλ.μας ειχαν πει κιολας οτι αν πει ο γιατρος κοριτσακι ειναι συνηθως κοριτσακι το αγορακι μπορει να αλλαξει και να γινει κοριτσι το αντιθετο ομως ειναι πιο δυσκολο...επειδη σ'αυτη τη φαση δεν μπορουν να το καλοδουν και μπορει να μπερδευτουν με τον λωρο...παμε στον επομενο ελεγχο και ο μπομπιρςσ μας τα εδειξε φατσα φορα τα προσοντα του οποτε τωρα δεν εχουμε καμια αμφιβολια γιατι καναμε και το β-επιπεδου και μας το ειπαν και εκει....αλλα μολις μας λεει αγορι μας κοπηκαν τα ποδια οχι οτι ειχαμε θεμα γερο να ειναι και οτι να'ναι...

Με το καλό να έρθει το μωράκι σου κοπέλα μου! Χα.. Να αυτά είναι που δεν θέλω εγώ! Πρόβλημα με το φύλο δεν έχω κανένα απλά πάντα μου ήθελα όταν μου λες κάτι αυτό να είναι και τέλος! Λάθη βέβαια πάντα γίνονται αλλά αν με έχει τόσο καιρό στο περίμενε ο ντόκτορ, την παρασκευή μου πει φύλλο και σε κάμποσο καιρό μου τ' αλλάξει θα τον βάλω να με ξεγεννήσει τζάμπα!!! χα χα χα tongue

chrysa_th

chrysa_th
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
chrysa_th έγραψε:
kostel25 έγραψε:καλα κοριτσια εμεις να δειτε τι παθαμε με το φυλο...παμε στον 3μηνα και μας λεει η γιατρος οτι μαλλον μαλλον ειναι κοριτσακι...εεεεε αρχιζαμε και καναμε ονειρα για κοριτσακι με κορδελιτσες φρου φρου κτλ.μας ειχαν πει κιολας οτι αν πει ο γιατρος κοριτσακι ειναι συνηθως κοριτσακι το αγορακι μπορει να αλλαξει και να γινει κοριτσι το αντιθετο ομως ειναι πιο δυσκολο...επειδη σ'αυτη τη φαση δεν μπορουν να το καλοδουν και μπορει να μπερδευτουν με τον λωρο...παμε στον επομενο ελεγχο και ο μπομπιρςσ μας τα εδειξε φατσα φορα τα προσοντα του οποτε τωρα δεν εχουμε καμια αμφιβολια γιατι καναμε και το β-επιπεδου και μας το ειπαν και εκει....αλλα μολις μας λεει αγορι μας κοπηκαν τα ποδια οχι οτι ειχαμε θεμα γερο να ειναι και οτι να'ναι...

Με το καλό να έρθει το μωράκι σου κοπέλα μου! Χα.. Να αυτά είναι που δεν θέλω εγώ! Πρόβλημα με το φύλο δεν έχω κανένα απλά πάντα μου ήθελα όταν μου λες κάτι αυτό να είναι και τέλος! Λάθη βέβαια πάντα γίνονται αλλά αν με έχει τόσο καιρό στο περίμενε ο ντόκτορ, την παρασκευή μου πει φύλλο και σε κάμποσο καιρό μου τ' αλλάξει θα τον βάλω να με ξεγεννήσει τζάμπα!!! χα χα χα tongue

Εμείς για καροτσάκι ούτε καν έχουμε κοιτάξει σε μαγαζιά. Έχω κάνει μια έρευνα για μοντέλα και τιμές μέσω ίντερνετ αλλά ως εκεί. Έτσι κι αλλιώς το καρότσι θα μας το κάνει δώρο ο μπαμπάς μου, πάνω κάτω του έχω πει τι θέλω οπότε δεν αγχώνομαι! Είναι μεγάλη αβάντα κορίτσια να έχεις συγγενείς που μπορούν και θέλουν να βοηθήσουν! Εγώ έχω άλλα 3 αδέρφια τα οποία από τώρα μου έχουν πει ότι έχουν κλείσει από ριλάξ μέχρι αλλαξιέρα. Όπως επίσης και ο αδερφός του άντρα μου! Κούνια έχω ήδη οπότε είναι τεράστια βοήθεια! Δύο χρόνια άνεργη εγώ και ο άντρας μου ασχολείται με τα αγροτικά και αναγκαστικά δουλεύει και σε καφέ τα βράδια..

kostel25


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σε ευχαριστω πολυυυ με το καλο και το δικο σου μωρακι...χαχααααχα λες να το πω και εγω στη γιατρο μου???χααχαχαχααααχαα

chrysa_th

chrysa_th
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kostel25 έγραψε:σε ευχαριστω πολυυυ με το καλο και το δικο σου μωρακι...χαχααααχα λες να το πω και εγω στη γιατρο μου???χααχαχαχααααχαα

Σ' ευχαριστώ πολύ!!! I love you Κάνε μια προσπάθεια! Εγώ πάντως θα του το πω!!! χαχαχαχα

kostel25


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ευτυχως και μας θα μας το παρουν οι γονεις μου και μερικα απο την προικα του μωρου κουνια και λικνο αλλα και μερικα ρουχαλακια εχω απο την ξαδερφη μου οποτεεε σωθηκααααααα..... που λετε να γεννησετε?

chrysa_th

chrysa_th
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kostel25 έγραψε:ευτυχως και μας θα μας το παρουν οι γονεις μου και μερικα απο την προικα του μωρου κουνια και λικνο αλλα και μερικα ρουχαλακια εχω απο την ξαδερφη μου οποτεεε σωθηκααααααα..... που λετε να γεννησετε?

Είμαι από Κρήτη λίγο έξω από τα Χανιά μένω και θα γεννήσω στα Χανιά σι ιδιωτική κλινική. Όλες τις εξετάσεις τις κάνω στην κλινική και Β-επιπέδου επίσης εκεί θα κάνω. Πλήρωσα μόνο την πρώτη επίσκεψη 40€ και τα υπόλοιπα στο τέλος. Γιατρός και κλινική θα δώσω συνολικά με ΦΤ 1700€ ενώ αν χρειαστεί καισαρική είναι +200€ το χειρουργείο +τα φάρμακα που το κόστος δεν είναι στάνταρ.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σημερα μπορω να πω οτι το γευμα μου μου φανηκε μεγαλο και δεν μπορεσα να το φαω ολο!!!!!!Ισως ηταν και η μεριδα που εβαλα λιγο μεγαλυτερη αν και την μετρησα αλλα παντως εφαγα λιγοτερο Rolling Eyes

chrysa_th

chrysa_th
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Sofki έγραψε:Σημερα μπορω να πω οτι το γευμα μου μου φανηκε μεγαλο και δεν μπορεσα να το φαω ολο!!!!!!Ισως ηταν και η μεριδα που εβαλα λιγο μεγαλυτερη αν και την μετρησα αλλα παντως εφαγα λιγοτερο Rolling Eyes

Sofki μου και εμένα τα γεύματα μου έχουν ελαττωθεί σημαντικά τον τελευταίο καιρό. 2 εβδομάδες τώρα όμως έχω θέμα με το πρωινό.. Ότι και να φάω δεν μου φαίνεται αρκετό! Με λίγα λόγια αν δεν νιώσω ότι είμαι στα πρόθυρα να σκάσω δεν νιώθω χορτασμένη Crying or Very sad . Ελπίζω όσο περνάνε η μέρες να σταματήσει αυτό η να μην "εξαπλωθεί" και στα υπόλοιπα γεύματα!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω ξεκινησα διατροφη με διαιτολογο και εχω συγκεκριμενα γευματα..Αλλα δεν ξερω αν ειναι στο μυαλο μου αλλα πραγματικα χορταινω πολυ με αυτα που εχω!!!Βεβαια σημερα που ειχα μακαρονια νομιζω θα πεινασω ως το επομενο γευμα αλλα προς το παρων ειμαι σκασμενη

chrysa_th

chrysa_th
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Sofki έγραψε:Εγω ξεκινησα διατροφη με διαιτολογο και εχω συγκεκριμενα γευματα..Αλλα δεν ξερω αν ειναι στο μυαλο μου αλλα πραγματικα χορταινω πολυ με αυτα που εχω!!!Βεβαια σημερα που ειχα μακαρονια νομιζω θα πεινασω ως το επομενο γευμα αλλα προς το παρων ειμαι σκασμενη


Και εμείς μακαρονάκια θα φάμε σήμερα... Αλλά και με κοτοπουλάκι κοκκινιστό!! χα χα χα Για την ώρα είμαι στα +2 οπότε δεν σκέφτομαι να ξεκινήσω διατροφή, μόνο τα γλυκά αποφεύγω. Όσο και να είναι όμως το πρωινό με φοβίζει γιατί χάνω τον έλεγχο. Και ξέρεις η αρχή όλοι μου λένε είναι λίγο εύκολη, από τον 5ο όμως έρχεται η ανατροπή!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγω μεχρι την 16η βδομαδα ημουν στα +2,5 και ξαφνικα σε ενα μηνα εβαλα σχεδον 5 κιλα.....και επειδη ειχ ξεκινησει απο πολλα κιλα αποφασισα να αρχισω διατροφη...προς το παρων παει καλα!!!(δευτερη μερα Razz Razz )

chrysa_th

chrysa_th
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Sofki έγραψε:Και εγω μεχρι την 16η βδομαδα ημουν στα +2,5 και ξαφνικα σε ενα μηνα εβαλα σχεδον 5 κιλα.....και επειδη ειχ ξεκινησει απο πολλα κιλα αποφασισα να αρχισω διατροφη...προς το παρων παει καλα!!!(δευτερη μερα Razz Razz )

Και πολύ καλά έκανες κοριτσάκι μου! Στην αρχή όταν έμαθα ότι περιμένω μωράκι έλεγα σκασίλα μου τα κιλά θα τρώω ότι θέλω και όσο θέλω αρκεί να είναι καλά το μωρό! Χα! Λες και το εμβρυάκι θέλει μια πιατάρα φαΐ για να χορτάσει!! Τώρα έχω αλλάξει εντελώς θεωρία! Καλύτερα να προσέξω λίγο τώρα παρά να τρέχω αργότερα και να τυραννιέμαι με δίαιτες! Δεν είναι μόνο θέμα υγείας αλλά και ψυχολογίας..

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και υγειας του μωρου..Γιατι απο την διατροφη μας προκαλειται προδιαθεση για διαβητη στο μωρο....

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια εγω ειμαι μολις + 1.100 στα κιλα αλλα δν προσεχω ιδιαιτερα απλα για καποιο λογο δν μπορω να φαω κ αν κατσω να φαω τα τρωω σε 2 δοσεις.ευτυχως λεω γτ δν λεει να ξεπερασω τα 100 κιλα

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παντως φοβερη συμπαρασταση ο συζυγος...Χτυπησε κατι πιτογυρα σημερα περιποιημενα....αλλα δεν φταιει αυτος ξυπνησαμε αργα απ το ξενυχτι και δεν ειχαμε να μαγειρεψουμε τιποτα...

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα- Καλησπερα!!!!
Χρυσα και Κοστελ καλωσηρθατε στην παρεα μας!!! Θα τα λεμε απο εδω πολυ συχνα Very Happy Very Happy Οπως βλεπετε και στα τικερ θα γινω χαζομαμα τελη Ιανουαριου, περιμενω αγορακι και δεν κρατιεμαι. Κιλα εχω βαλει 7 (Χρυσα μονο 1,5??? σε μισω.... χιχιχιχ)

Κοστελ εμεις εχουμε παρει ενα καροτσι 3 σε 1 της Peg Perego. Και γενικα εχουμε ψωνισει το παιδικο και μερικα φορμακια. Τα υπολοιπα αργοτερα.

Σοφακι τι γινεται? Πως περνατε Θεσσαλονικη?
Πολυ ωραια που η διαιτα σε καλυπτει, αυτο ειναι το βασικο, να μην στερεισαι τρομερα.

Εμεις χθες πηγαμε και πηραμε εισητηρια για την συναυλια του Φοιβου, γιατι με επιασε ενα τρελο παραπονο και εκλαιγα το απογευμα, οποτε ο γλυκος μου ηθελε να μου κανει ενα δωρακι για να ηρεμησω. Λογω της εγκυμοσυνης κλεισαμε VIP θεσεις, που εχουν δικη τους εισιδο και δικο τους παρκινγκ και δεν θα ταλαιπωρηθω εγω και το μπεμπακι.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αααα εμενα η μπεμπα ειναι εναλλακτικη δεν μπορει τα καθισματα στις συναυλιες...Την πιο προηγουμενη βδομαδα που πηγαμε και Θαναση παπακωνσταντινου και πασχαλιδη μια χαρα μεσα στον κοσμο καθομουν και το ευχαριστηθηκα...Βεβαια δεν εχω τοσες δυναμεις οσες πριν αλλα ηταν μια χαρα!!!!
Η θεσσαλονικη τελεια βγηκαμε και το διασκεδασαμε χθες!!!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Αααα εμενα η μπεμπα ειναι εναλλακτικη δεν μπορει τα καθισματα στις συναυλιες...Την πιο προηγουμενη βδομαδα που πηγαμε και Θαναση παπακωνσταντινου και πασχαλιδη μια χαρα μεσα στον κοσμο καθομουν και το ευχαριστηθηκα...Βεβαια δεν εχω τοσες δυναμεις οσες πριν αλλα ηταν μια χαρα!!!!
Η θεσσαλονικη τελεια βγηκαμε και το διασκεδασαμε χθες!!!

Εναλλακτικη μανουλα. εναλλακτικη μπεμπουλα, ετσι παει.Εμενα με τα δικα μου ακουσματα και γουστα θα ξυπναει με Καρρα και θα κοιμαται με Παολα!!! Ειμαι λιγο του λαικου. Βασικα περισσοτερο για την θεση παρκινγκ και την ξεχωριστη εισοδο πηραμεε Vip, να καθομαι δεν με πολυνοιαζει

Που βγηκατε εχθες?? Δεν σε ενοχλει ο καπνος εξω? Εγω δεν μπορω να βγω σε κλειστο μαγαζι γτ εκνευριζομαι και ενοχλουμαι

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρυσα και κοστελ Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 7 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 7 654316 καλως ηρθατε!μα δεν ειναι τελεια εδω?ειμαι η Φιλη μαμα ενος αγοριου και ενος κοριτσιου και περιμενω αγορακι!Καλα κανατε και ηρθατε να τα λεμε!με το καλο τα παιδακια μας!!!!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 7 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 7 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 7 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 7 654316 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 7 654316

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[
Εναλλακτικη μανουλα. εναλλακτικη μπεμπουλα, ετσι παει.Εμενα με τα δικα μου ακουσματα και γουστα θα ξυπναει με Καρρα και θα κοιμαται με Παολα!!! Ειμαι λιγο του λαικου. Βασικα περισσοτερο για την θεση παρκινγκ και την ξεχωριστη εισοδο πηραμεε Vip, να καθομαι δεν με πολυνοιαζει
σε παω!!!!!!!ΚΑΡΡΑς ΠΑΟΛΑ ΚΑΙ ΤΕΡΖΗς Respect Respect Respect

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λαδαδικα πηγαμε!!!Και περασαμε σουπερ..Βεβαια την εβγαλα με σοδα ολο το βραδυ αλλα τι να κανουμε????
Βασικα θα γινεται ενας χαμος σην εισοδο εκει που θα πατε οποτε καλα κανατε...
Εμας ο μπαμπας μας που και που ακουει κατι τετοια αλλα μακρυα απ'το μωρο.... Razz Razz Razz

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Λαδαδικα πηγαμε!!!Και περασαμε σουπερ..Βεβαια την εβγαλα με σοδα ολο το βραδυ αλλα τι να κανουμε????
Βασικα θα γινεται ενας χαμος σην εισοδο εκει που θα πατε οποτε καλα κανατε...
Εμας ο μπαμπας μας που και που ακουει κατι τετοια αλλα μακρυα απ'το μωρο.... Razz Razz Razz


χαχαχαχα γιατι μωρε? Μια Παολα δεν εβλαψε ποτε κανεναν. Κι εγω του εντεχνο/ροκ ημουν μεχρι πριν απο 4 χρονια, αλλα μετα το γυρισα για τα καλα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις